Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Nagy bajba vagyok

Létrehozva: 2012. február 26. Létrehozta: pimpix95 Kategória: BFBC2 14 hozzászólás

Sziasztok nem tudom mit tegyek elfelejtettem a jelszavamat bc2-ben betudok lépni ugyan de csak a jelszó emlékeztetővel. És a nagy problem az hogy nem tudom az email cimemre a jelszavamat és nem adtam meg alternatív email cimet ez ügyben mit lehet tenni ????

0stinson0 2012. július 6. 3 hozzászólás 13359.
Válasz Feke #13. hozzászólására
+36 150 595 50 ,ezen a számon eléred őket.
köszi szépen 999 hála
Feke 2012. július 6. 1 hozzászólás 22996.
Válasz 0stinson0 #12. hozzászólására
köszi de őket hol tudom elérni?
+36 150 595 50 ,ezen a számon eléred őket.
0stinson0 2012. július 5. 3 hozzászólás 13359.
Válasz Konigstiger #11. hozzászólására
Felhívod a magyar EA supportot, seriaszámot készítsd elő.
köszi de őket hol tudom elérni?
Válasz 0stinson0 #10. hozzászólására
Feltörték az originemmet és átírta az ember a saját email címére és jelszót váltott.megvolt a premium meg minden hogyan tudnám visszaszerezni?
Felhívod a magyar EA supportot, seriaszámot készítsd elő.
0stinson0 2012. július 5. 3 hozzászólás 13359.
Feltörték az originemmet és átírta az ember a saját email címére és jelszót váltott.megvolt a premium meg minden hogyan tudnám visszaszerezni?
deeper01 2012. május 25. 43 hozzászólás 4556.
Supportnak kell irni..
Itt: https://help.ea.com/hu
Válasz shaddam #7. hozzászólására
A topik címe alapján azt mondtam volna hol a hulla okosban megoldjuk:vigyor: Az ea live supportot próbáltad?
Nincsen többet famas-om!
Segitsetek.Pär honapig felfüggesztettem a jätekot,es mikor ujrafolytattam volna,nemvolt meg a famas-om.
De engemet pedig öltek mär meg vele!
Valaki erti ezt?Mit tegyek?
shaddam 2012. február 28. 906 hozzászólás 408.
A topik címe alapján azt mondtam volna hol a hulla okosban megoldjuk:vigyor: Az ea live supportot próbáltad?
"When the battlefield is under total control, war becomes routine." Solid Snake
MasterboyXX 2012. február 28. 3540 hozzászólás 51.
Válasz heroig #5. hozzászólására
Sziasztok! Lenne egy nagy kérdésem a Battlefield 2-vel kapcsolatban... szeretnék Online játszani és mivel még nagyon újj vagyok ebben a játékban ezért szeretném kérni azt hogy irjátok le hogy mi kell hozzá a játékon kívül (Nem eredeti) . Tehát hogy melyik patch meg ilyenek! Köszönöm! Jó idő töltést!
1.41-est letoltod feltepited majd az 1.5-os ugyanigy. Meg a pbsetup-ot letoltod es hozzadadod a jatekot,majd lefrissited,akkor jatek kozben nem fog kidobni rossz,pb verzio szammal.
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
heroig 2012. február 28. 2 hozzászólás 16372.
Sziasztok! Lenne egy nagy kérdésem a Battlefield 2-vel kapcsolatban... szeretnék Online játszani és mivel még nagyon újj vagyok ebben a játékban ezért szeretném kérni azt hogy irjátok le hogy mi kell hozzá a játékon kívül (Nem eredeti) . Tehát hogy melyik patch meg ilyenek! Köszönöm! Jó idő töltést!
SIN 2012. február 27. 2161 hozzászólás 127.
Live support és készítsd elő a cd kulcsodat ábrázoló lapot. Sztem megoldják neked. :wtf:
azert hoztad letre ezt a topikot, hogy hatha tudja valaki a jelszavad a mailodra?
;)
MasterboyXX 2012. február 26. 3540 hozzászólás 51.
Most,komolyan? Mennyi email cimmed van? Szeppen kiproballod az osszes email cimedre a jelszo emlekeztetot ennyi.
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
zebra 2012. február 26. 327 hozzászólás 1165.
Majd legközelebb megjegyzed :) most pedig vehetsz egy újat:xD::xD:
http://desertcombat.xtreemhost.com