Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Első ránézésre

Létrehozva: 2013. március 29. Létrehozta: Drang Kategória: CS:GO 10 hozzászólás

Első benyomások

Elbadpapi 2014. február 14. 2 hozzászólás 14963.
Sziasztok!

A mai napon a szokásokhoz illően játszottunk egy mm-et. 14-15 volt az állás és az utolsó kör ment mikor a legjobb barátom overwatch azaz matchmaking eltiltást kapott 356 napra. Persze ez azért van mert az overwatch őrség úgy döntött hogy csalt. Én 100% tudom mondani, hogy nem csalt hanem a probléma, hogy a skill-je nem a dupla ak szint hanem jóval a fölött csak a sok orosz és német csaló végett nem tudunk feljebb lépni. Az őrségbe tartozók nem megfelelően nézik meg a jelentéseket hanem egyből rávágják, hogy csal és nem is elemzik a helyzeteket.
Erre még mindig azt mondom, hogy OKÉ.

Ami a legjobban felháborít, hogy utána mentünk egy másik mecset (ő persze az én alt accommal) és egyből egy olyan csapatot fogtunk ki ahol az ellenben egy csaló volt. Persze feltehetitek a kérdést "Honnan tudod?". Nem ma kezdtem a Counter Strike játékot (minimum 6000 óra css és 1800 óra csgó van már mögöttem) és mikor visszanéztük a demót abban 100%-an látszott hogy wallhack és aim is játszik. Tudom reportolni kell de ezzel az a gond ha eddig nem dobták ki akkor most miért tennék. Az orosz gyereknek 5 éves steam account-ja van meg 500 óra csgo.

Nem várok senkitől konkrét választ én ezt csak azért írtam le (mert hiába ír akárki is a steamnek sajnos azok nem foglalkoznak vele), hogy egy kicsit kiadjam magamból a dühöt.

Köszönöm a lehetőséget.
Steam profilom: http://steamcommunity.com/id/ebd

Ha gondolod vegyél fel és játszhatunk
Molotow 2013. április 4. 16 hozzászólás 7257.
Válasz Stone0015 #5. hozzászólására
A dezert az jo,nem 1.6-hoz se nem source-hoz kell viszonyitani ez GO.
A dezert az nagy kaki lett. Első lövés után ha nem fej várhatok 1-2 secet hogy újra lehessen vele célozni,ami alatt a kisebb pisztolyokkal nyan-nyanrá tunkolnak.P250 és a glock szerintem nagyon viszi a pálmát.Dualt nem használok
sevven 2013. március 30. 1409 hozzászólás 236.
Válasz Stone0015 #7. hozzászólására
:vigyor: nekem az a hulye mozgasa nem tetszik de a Dual az valami brutalisan adja:vigyor:
"eléggé p o c s é k lett". ebben mit moderáltunk :DD

amúgy a p90 is csak fejre szórja kb :)
no holds barred
Stone0015 2013. március 29. 308 hozzászólás 1220.
Válasz sevven #6. hozzászólására
én tudom de ez nem volt ilyen. később változtatták meg a recoilt és eléggé nyan-nyanék lett
:vigyor: nekem az a hulye mozgasa nem tetszik de a Dual az valami brutalisan adja:vigyor:
sevven 2013. március 29. 1409 hozzászólás 236.
Válasz Stone0015 #5. hozzászólására
én tudom de ez nem volt ilyen. később változtatták meg a recoilt és eléggé nyan-nyanék lett
no holds barred
Válasz sevven #3. hozzászólására
nyan-nyan a dezert. köszönjük a "nagy csapatoknak"
Eloszor nem tetszett,de mostmar nagyon tetszik,a fegyverek nagyon jol adjak,es ami a legjobb a CLASSIC COMPETITIVE benne,nemkell varni mig az ember mix-et talal se keresgelni.
sevven 2013. március 29. 1409 hozzászólás 236.
nyan-nyan a dezert. köszönjük a "nagy csapatoknak"
no holds barred
DEER-_- 2013. március 29. 266 hozzászólás 1386.
rajottem h vga-t kell vennem . a gts450-et megzabalja :D
Drang 2013. március 29. 2730 hozzászólás 86.
Amikor először játszottam a CS:GO-val, ami egyből megfogott és már a menüben hatással volt rám az a felugró esport hírek voltak. Ez már egy jó benyomást keltett. Nektek milyen volt elsőre?
Drang over and out!