Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

topicheader

BF4 gondok, problémák, segítség

Létrehozva: 2013. október 1. Létrehozta: DaveLanno Kategória: BF4 1004 hozzászólás

Amennyiben technikai segítség kell, a gyorsabb és hathatósabb válaszok érdekében a következőket add meg! Proci; VGA; Memória; Hangkártya (alaplapi vagy egyéb) VGA driver verziószáma; Op. rendszer; Op. rendszer mikor volt telepítve Ha van, akkor mi a hibaüzenet, illetve írd le a jelenséget minél részletesebben. Ha képet mellékelsz, fel tudod tölteni itt az oldalon albumba, vagy az alábbi képfeltöltőket is használhatod: http://justpaste.it/diww

MasterboyXX 2015. szeptember 28. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Feris-HUN #1002. hozzászólására
Sziasztok! Tudtok-e valami jó tippet Pacet loss ellen Battlefield 4-hez? Nekem nem volt még hasonló problémám, egy kedves barátom kért tőlem segítséget. De még én sem találtam rá megoldást, a google nem szeret, vagy még nincs megoldás!?! Aki tud valami ütőképes megoldást kérem, privát üzenetben keressen köszönöm!
torrent,hater youtube videokat kapcsolja ki.. es akkor nemlesz packetloss :D
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
Feris-HUN 2015. szeptember 22. 28 hozzászólás 5587.
Sziasztok! Tudtok-e valami jó tippet Pacet loss ellen Battlefield 4-hez? Nekem nem volt még hasonló problémám, egy kedves barátom kért tőlem segítséget. De még én sem találtam rá megoldást, a google nem szeret, vagy még nincs megoldás!?! Aki tud valami ütőképes megoldást kérem, privát üzenetben keressen köszönöm!
" Csalás nélkül nehezebb a játék, de amit csalás nélkül érsz el azt te magad éred el! " (NO CHEAT/HACK!!!)
MasterboyXX 2015. február 25. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Bluuzia #1000. hozzászólására
Szerintem most hagyjuk, mert mindenféleképpen újrarakom a Win-t. De azért köszönöm.
Arra varhatsz megint elhalasztottak Aprilisban jon:D De ezis jobb mint a DICE-nal,hogy kitoljak a jatekot a COD elott,hogy legyen sok barom aki megveszi a felkesz jatekukat:D
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
Bluuzia 2015. február 20. 156 hozzászólás 2076.
Válasz MasterboyXX #999. hozzászólására
tolj privatba teamviwert
Szerintem most hagyjuk, mert mindenféleképpen újrarakom a Win-t. De azért köszönöm.
MasterboyXX 2015. február 19. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Bluuzia #998. hozzászólására
Ezzel amit írtál letöröltem, a Catalystot meg letöltöttem és feltelepítettem. Közben valami DX9 hiányt írt ki, azt is frissítetem.
tolj privatba teamviwert
Bluuzia 2015. február 19. 156 hozzászólás 2076.
Válasz MasterboyXX #997. hozzászólására
Azzal a progival raktad ujra? Vagy anelkul?
Ezzel amit írtál letöröltem, a Catalystot meg letöltöttem és feltelepítettem. Közben valami DX9 hiányt írt ki, azt is frissítetem.
Válasz Bluuzia #996. hozzászólására
DX11. Újraraktam az AMD Catalystot, azóta sajnos 2x is volt fps esés IE alatt :omg: Ott ráadásul semmilyen extra bővítmény nincs. Nagyom úgy tűnik, hogy újratelepítés lesz a vége, csak megvárom vele a GTA V -t.
Köszi, hogy próbáltál segíteni.
Azzal a progival raktad ujra? Vagy anelkul?
Bluuzia 2015. február 19. 156 hozzászólás 2076.
Válasz MasterboyXX #995. hozzászólására
En kb. 2013 nyarran vettem 1TB-s western d. black-et. A win7-et utana 3-4honapra ujra huztam,diskdefrag stb.-vel kikapcsolva azota nem raktam ujra,es semmi baja nincs nekije. Ezeket a thema nyan-nyanokat kapcsold ki. Mantle vagy dx11?
DX11. Újraraktam az AMD Catalystot, azóta sajnos 2x is volt fps esés IE alatt :omg: Ott ráadásul semmilyen extra bővítmény nincs. Nagyom úgy tűnik, hogy újratelepítés lesz a vége, csak megvárom vele a GTA V -t.
Köszi, hogy próbáltál segíteni.
Válasz Bluuzia #994. hozzászólására
Hülyén írtam. Természetesen az SSD-n ki van kapcsolva a töredezettség mentesítés (van még +6 vinyó a gépemben, azok miatt megy, ha nem csinálok semmit).
Bővítmények, kiterjesztések:
AdBlock Plus,
Download Helper,
Open H264 videokodek,
Shockwave Flash,
Battlelog Game Launcher,
Foxit Reader plugin,
St.Louis Blues NHL's Official Theme,
Firefox Classic Theme Restorer,
Silverlight plugin

A Silverlightot letiltottam - valahol olvastam, hogy az kavarhat be - de azóta nem teszteltem, jön-e a jelenség.
Eddig simán ment, egyszer csak elkezdte. Azóta IExploreren keresztül lépek be a Battlelogba. Ott jó, de 2x már előjött az fps drop. Videokártya drivert még nem próbáltam újrarakni, csak frissíteni. Holnap kipróbálom.
En kb. 2013 nyarran vettem 1TB-s western d. black-et. A win7-et utana 3-4honapra ujra huztam,diskdefrag stb.-vel kikapcsolva azota nem raktam ujra,es semmi baja nincs nekije. Ezeket a thema nyan-nyanokat kapcsold ki. Mantle vagy dx11?
Bluuzia 2015. február 18. 156 hozzászólás 2076.
Válasz MasterboyXX #993. hozzászólására
ssd-hez minek a francnak diskdefragment,(olvass utana,csokkenti az ellettartalmat az ssd-knek a diskd.) Kepet mik azok a bovitmenyek... NOD lol... az meg letezzik?:D Driver ujra telepitest probaltal mar ilyennel: aszem ha elinditod az exe-t akkor felkinalja hogy safe modba ujrainditja a gepet,es letudod vele szepen takaritani. Flash player friss? Hardwares gyorsitast probald kikapcsolni a bongeszoben.(firefoxnal van ilyen opcio kikell venni a pipat.) UPnP-t is kikapcsoltad?
Hülyén írtam. Természetesen az SSD-n ki van kapcsolva a töredezettség mentesítés (van még +6 vinyó a gépemben, azok miatt megy, ha nem csinálok semmit).
Bővítmények, kiterjesztések:
AdBlock Plus,
Download Helper,
Open H264 videokodek,
Shockwave Flash,
Battlelog Game Launcher,
Foxit Reader plugin,
St.Louis Blues NHL's Official Theme,
Firefox Classic Theme Restorer,
Silverlight plugin

A Silverlightot letiltottam - valahol olvastam, hogy az kavarhat be - de azóta nem teszteltem, jön-e a jelenség.
Eddig simán ment, egyszer csak elkezdte. Azóta IExploreren keresztül lépek be a Battlelogba. Ott jó, de 2x már előjött az fps drop. Videokártya drivert még nem próbáltam újrarakni, csak frissíteni. Holnap kipróbálom.
MasterboyXX 2015. február 18. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Bluuzia #992. hozzászólására
Szia Nándi!
SSD-m van, a virtuális memória kikapcsolva, Ashampoo Magical defragot használok, index nincs, NOD-ban most bekapcsolotam a Játékos üzemmódot, hátha.
Az az érdekes, hogy nem rég óta csinálja ezt az fps dropot. Játékból kilépés nagyon ritkán fordul elő. Akkor is soxor a "Firefox bővítmény összeomlott" szöveggel, néha meg úgy, mintha el sem indítottam volna a BF4-et, hanem egyszercsak kilép belőle.
Biztos vagyok benne, hogy szoftveres a probléma.
ssd-hez minek a francnak diskdefragment,(olvass utana,csokkenti az ellettartalmat az ssd-knek a diskd.) Kepet mik azok a bovitmenyek... NOD lol... az meg letezzik?:D Driver ujra telepitest probaltal mar ilyennel: aszem ha elinditod az exe-t akkor felkinalja hogy safe modba ujrainditja a gepet,es letudod vele szepen takaritani. Flash player friss? Hardwares gyorsitast probald kikapcsolni a bongeszoben.(firefoxnal van ilyen opcio kikell venni a pipat.) UPnP-t is kikapcsoltad?
Bluuzia 2015. február 16. 156 hozzászólás 2076.
Válasz MasterboyXX #991. hozzászólására
Probaltad a virtualis memoriat letiltani? Megnovelni atrakni masik particiora nemtom ssd-s vagy vagyse... windows indexelest lekapcsolni,windows defragmentot ugyszint, antivirus nem-e updatel/scanel jatek kozben.. esetleg kikapcsolni...
Szia Nándi!
SSD-m van, a virtuális memória kikapcsolva, Ashampoo Magical defragot használok, index nincs, NOD-ban most bekapcsolotam a Játékos üzemmódot, hátha.
Az az érdekes, hogy nem rég óta csinálja ezt az fps dropot. Játékból kilépés nagyon ritkán fordul elő. Akkor is soxor a "Firefox bővítmény összeomlott" szöveggel, néha meg úgy, mintha el sem indítottam volna a BF4-et, hanem egyszercsak kilép belőle.
Biztos vagyok benne, hogy szoftveres a probléma.
MasterboyXX 2015. február 16. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Bluuzia #990. hozzászólására
Az FPS dropot csak 1x csinálta, viszont 3-4 alaklommal mindenféle figyelmeztetés nélkül kilépett a játékból vagy lefagyott!!! Tehát nekem is egy új telepítés lesz, mielőtt jön a GTA V. , ami kihagyhatatlan. Muszáj rendbehozni, mert ez így idegesítő.
Probaltad a virtualis memoriat letiltani? Megnovelni atrakni masik particiora nemtom ssd-s vagy vagyse... windows indexelest lekapcsolni,windows defragmentot ugyszint, antivirus nem-e updatel/scanel jatek kozben.. esetleg kikapcsolni...
Bluuzia 2015. február 15. 156 hozzászólás 2076.
Válasz SnakeP #989. hozzászólására
Nem ,nem használok. :( Elég régi már a windows-om,lassan jön a gta ,előtte úgyis újra akarom pakolni,remélem az megoldja a problémát...
Az FPS dropot csak 1x csinálta, viszont 3-4 alaklommal mindenféle figyelmeztetés nélkül kilépett a játékból vagy lefagyott!!! Tehát nekem is egy új telepítés lesz, mielőtt jön a GTA V. , ami kihagyhatatlan. Muszáj rendbehozni, mert ez így idegesítő.
SnakeP 2015. február 14. 6 hozzászólás 10958.
Válasz Bluuzia #988. hozzászólására
Na eddig tartotta magát IE alatt a játék. Nekem is újrakezdte az fps dropot.
Nem használsz véletlenül AMD Gaming Evolved-et?
Nem ,nem használok. :( Elég régi már a windows-om,lassan jön a gta ,előtte úgyis újra akarom pakolni,remélem az megoldja a problémát...
Bluuzia 2015. február 13. 156 hozzászólás 2076.
Válasz SnakeP #987. hozzászólására
Nekem is 7950-em van,eddig érdekes egybeesés,majd meglátjuk mi lesz belőle.Még annyira nem zavaró ,mert ritkán csinálja. :bocs:
Na eddig tartotta magát IE alatt a játék. Nekem is újrakezdte az fps dropot.
Nem használsz véletlenül AMD Gaming Evolved-et?
SnakeP 2015. február 9. 6 hozzászólás 10958.
Válasz Bluuzia #986. hozzászólására
Sapphire Vapor-X HD7950 Proci i5 2500K
Lekopogom, nálam IE óta abba hagyta.
Nekem is 7950-em van,eddig érdekes egybeesés,majd meglátjuk mi lesz belőle.Még annyira nem zavaró ,mert ritkán csinálja. :bocs:
Bluuzia 2015. február 8. 156 hozzászólás 2076.
Válasz SnakeP #985. hozzászólására
Na kár volt elkiabálni,egész délelőtt semmi gond,délután megint megcsinálta IE alatt is... :( .Megkérdezhetem milyen videó kártyád van?
Sapphire Vapor-X HD7950 Proci i5 2500K
Lekopogom, nálam IE óta abba hagyta.
SnakeP 2015. február 8. 6 hozzászólás 10958.
Válasz Bluuzia #984. hozzászólására
Engem még a bővítmény összeomlott szöveggel dobott ki a Firefox a játékból. Biztos nem tetszik neki valamelyik telepített plugin. Az IE-ben egy sincs plusszba, szerintem ezért jó a Battlelognak.
Na kár volt elkiabálni,egész délelőtt semmi gond,délután megint megcsinálta IE alatt is... :( .Megkérdezhetem milyen videó kártyád van?
Bluuzia 2015. február 8. 156 hozzászólás 2076.
Válasz SnakeP #983. hozzászólására
Na tegnap óta teszteltem pár pályát,még nem jelentkezett a hiba ,úgy néz ki ,hogy ez lesz a gáz....de ilyen hülyeséget!Köszönöm a segítséget ,magamtól biztos nem gyanakodtam volna a böngészőre.Ja és nekem nem mozzilával,hanem chrome-al!
Engem még a bővítmény összeomlott szöveggel dobott ki a Firefox a játékból. Biztos nem tetszik neki valamelyik telepített plugin. Az IE-ben egy sincs plusszba, szerintem ezért jó a Battlelognak.
SnakeP 2015. február 7. 6 hozzászólás 10958.
Válasz Bluuzia #981. hozzászólására
Szeva!
Úgy oldódott meg, hogy a battlelogba Internet Explorerrel lépek be és azon keresztül fut a játék. Nekem Firefox alatt csinálta ezt.
Na tegnap óta teszteltem pár pályát,még nem jelentkezett a hiba ,úgy néz ki ,hogy ez lesz a gáz....de ilyen hülyeséget!Köszönöm a segítséget ,magamtól biztos nem gyanakodtam volna a böngészőre.Ja és nekem nem mozzilával,hanem chrome-al!
SnakeP 2015. február 6. 6 hozzászólás 10958.
Válasz Bluuzia #981. hozzászólására
Szeva!
Úgy oldódott meg, hogy a battlelogba Internet Explorerrel lépek be és azon keresztül fut a játék. Nekem Firefox alatt csinálta ezt.
:oO: Tényleg?Benyan-nyanás...kipróbálom! :omg:
Bluuzia 2015. február 6. 156 hozzászólás 2076.
Válasz SnakeP #980. hozzászólására
Hali!Neked megoldódott a problémád ?Mert nekem is ugyan ezt csinálja! :(
Szeva!
SnakeP 2015. február 6. 6 hozzászólás 10958.
Válasz Bluuzia #961. hozzászólására
Sziasztok!
Szerintetek mi lehet az oka, hogy köröket nyomok játékhiba nélkül, egyszercsak 100 fps-ről leesik 7-11 közé, majd fél percenként fel-le ugrál. Olyan mint a diavetítés.
Másnál is előfordul ez a nagyon idegesítő dolog?
Hali!Neked megoldódott a problémád ?Mert nekem is ugyan ezt csinálja! :(
kjtamas8000 2015. február 6. 1 hozzászólás 19878.
Sziasztok!
Valaki esetleg tud segíteni abban, hogy hogyan lehet beállítani egy pc kontrollert BF4-hez, mert iszonyatos nagyokat fordul , nem lehet pontosan célozni, teljesen irányíthatatlan. Kösz a válaszokat előre is.
HunDrag 2015. január 28. 152 hozzászólás 2109.
Válasz IAMCOCONUT #976. hozzászólására
Nem tudjátok, hogy Battlefield 4 mappából az Update mappát ki lehet törölni?
Majd 34 GB-ot foglal.
Megy nélküle a game?
Az update mappában a patchek meg a dlc-k vannak ,ha csak az Xpackokat törlöd attol még megy csak nem lesznek DLC-id:kacsint:
MasterboyXX 2015. január 27. 3540 hozzászólás 51.
Válasz IAMCOCONUT #976. hozzászólására
Majd 34 GB-ot foglal.
Megy nélküle a game?
Probald ki hogy atnevezzed,pl. Backup_Update-re . aztan kiprobalod hogy megy-e :D
IAMCOCONUT 2015. január 23. 795 hozzászólás 471.
Majd 34 GB-ot foglal.
Megy nélküle a game?
Ad rá a tartalékot!!!!
erikli 2015. január 18. 13 hozzászólás 7867.
na most meg a punk baster
erikli 2015. január 18. 13 hozzászólás 7867.
nekem most laggol
gopher68 2015. január 16. 18 hozzászólás 6808.
Válasz Rerric64 #971. hozzászólására
szia!

arra gondolok, hogy a tankban belső nézetben van egy olyan effekt a képen, ami azt akarja szimbolizálni, hogy egy kamerán keresztül nézed a csatamezőt. ez nagyon zavaró tudd lenni bizonyos pályákon, amikor nagyon látszik ez az effekt.

Ezt szeretném valahogy kikapcsolni.
...vagy lőj egy screenshot-ot a jelenségről és tedd ide fel...
gopher68 2015. január 16. 18 hozzászólás 6808.
Válasz Rerric64 #971. hozzászólására
szia!

arra gondolok, hogy a tankban belső nézetben van egy olyan effekt a képen, ami azt akarja szimbolizálni, hogy egy kamerán keresztül nézed a csatamezőt. ez nagyon zavaró tudd lenni bizonyos pályákon, amikor nagyon látszik ez az effekt.

Te nem az infra beállításra gondolsz esetleg? Mert egyszerűen nem fogom mi okoz neked problémát.Nem tudod felvenni valamivel?Elég sokat tankolok én is de nem találkoztam semmi zavaró anomáliával.Max akkor remeg be a kép kicsit ha pofán lőnek.:vigyor:
Rerric64 2015. január 16. 14 hozzászólás 7572.
Válasz gopher68 #970. hozzászólására
Hogy mit csinál a kép?Hogy érted azt hogy vibrál?Én soha nem találkoztam ilyen effektel:omg:
szia!

gopher68 2015. január 15. 18 hozzászólás 6808.
Válasz Rerric64 #969. hozzászólására
sziasztok!

A tankok belső nézetében ki lehet valahogy kapcsolni az az effektet, hogy vibrál a kép? Sok pályán nagyon zavaró tud lenni.

Előre is köszönöm a válaszokat.

R
Hogy mit csinál a kép?Hogy érted azt hogy vibrál?Én soha nem találkoztam ilyen effektel:omg:
Rerric64 2015. január 15. 14 hozzászólás 7572.
sziasztok!

A tankok belső nézetében ki lehet valahogy kapcsolni az az effektet, hogy vibrál a kép? Sok pályán nagyon zavaró tud lenni.

Előre is köszönöm a válaszokat.

R
MasterboyXX 2015. január 11. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Bluuzia #967. hozzászólására
Visszatettem egy régebbi állást, ezzel elmúlt a #961-ben említett diavetítés.
Ez a lehajigálás előtte is volt, de csak ritkán. Mostanra csak ez maradt.
Azt írja, hogy a Battlelog összeomlott: leállítom vagy újratöltöm? A Flashplayert újraraktam, de néha így is előjön.
A legidegesítőbb, hogy mindig van vele valami probléma (nem tudom elképzelni, hogy a Hardline hibátlanul fusson).

Azt a hulladekot megvetted,es csodalkozzol hogy nemjo :D Megkene 1x mar tanulni DICE-tol jatekot csak egy ev utan erdemes addigra kijavitjak minden hibajat.
Bluuzia 2015. január 11. 156 hozzászólás 2076.
Visszatettem egy régebbi állást, ezzel elmúlt a #961-ben említett diavetítés.
Ez a lehajigálás előtte is volt, de csak ritkán. Mostanra csak ez maradt.
Azt írja, hogy a Battlelog összeomlott: leállítom vagy újratöltöm? A Flashplayert újraraktam, de néha így is előjön.
A legidegesítőbb, hogy mindig van vele valami probléma (nem tudom elképzelni, hogy a Hardline hibátlanul fusson).

Válasz Bluuzia #965. hozzászólására
Nem hiszem el ezt a nyan-nyanságot.
A lagg mintha elmúlt volna, cserébe mindenféle figyelmeztetés nélkül bezárja a játékot és az egeret markolászva nézhetem a battlelogot. "... és akkor ne legyek ideges?"
Nemlehet,hogy felraktal vmi. uj programot es jon ilyen olyan gond?
Bluuzia 2015. január 11. 156 hozzászólás 2076.
Nem hiszem el ezt a nyan-nyanságot.
A lagg mintha elmúlt volna, cserébe mindenféle figyelmeztetés nélkül bezárja a játékot és az egeret markolászva nézhetem a battlelogot. "... és akkor ne legyek ideges?"
Válasz kjanesz #963. hozzászólására
Üdv Urak! Pár hete vacakol az Originem, nem tudok csatlakozni a "felhőtárolási adatokhoz" . Eddig semmi baj nem volt vele, kb szilveszter óta nem tudok semmilyen Origin játék felhő állományához csatlakozni! Próbáltam javítani a játékokat ez sem segített! Pár kép a hibaüzenetekről :

http://www.kepfeltoltes.hu/view/150110/Teljes-k_perny_-r_gz_t_se-2015.01.10_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Köszönöm!
Kapcsold ki a felhotarolast azt kesz...
kjanesz 2015. január 10. 1 hozzászólás 19857.
Üdv Urak! Pár hete vacakol az Originem, nem tudok csatlakozni a "felhőtárolási adatokhoz" . Eddig semmi baj nem volt vele, kb szilveszter óta nem tudok semmilyen Origin játék felhő állományához csatlakozni! Próbáltam javítani a játékokat ez sem segített! Pár kép a hibaüzenetekről :

http://www.kepfeltoltes.hu/view/150110/Teljes-k_perny_-r_gz_t_se-2015.01.10_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Köszönöm!
Válasz Bluuzia #961. hozzászólására
Sziasztok!
Szerintetek mi lehet az oka, hogy köröket nyomok játékhiba nélkül, egyszercsak 100 fps-ről leesik 7-11 közé, majd fél percenként fel-le ugrál. Olyan mint a diavetítés.
Hali nekem is ezt csinálta egy megoldás van amit nekem is tanálcsolták és bevált hogy ujra kell sajnos formázni a gépet ez oldja meg a problémát.
Bluuzia 2015. január 9. 156 hozzászólás 2076.
Sziasztok!
csunki21 2014. december 30. 2 hozzászólás 17660.
Sziasztok!
Nemtudom jó helyen kérdezem e de nekem olyan problémám lenne hogy Origin próbáltam ezt a 7 napos gametime-ot ma reggel lejött a játék 1 percet nem játszottam vele ezelött de olyan hibát kapok hogy meg kellene adnom 1 game keyt és mellé jön 1 olyan hogy lejárt a gametime pedig 1 percet sem játszottam.
Esetleg valaki tudja hogy ez mitől van vagy hogy lehet rajta segíteni ?
erikli 2014. december 28. 13 hozzászólás 7867.
Válasz kopy25 #956. hozzászólására
Napok óta halott a Batlelog,tegnap és ma is teljesen halott. Tegnapalőtt volt szerencsém 30 percet játszani,de előtte és utána is halott volt. Valaki valami info? Mikor rázzák gatyába?
szia nekem is szarakodot tegnap de ma reggel müködöt szépen
erikli 2014. december 28. 13 hozzászólás 7867.
Válasz beaviske2 #957. hozzászólására
B. U. É. K. Nincs annál jobb mint részegen célbalőŐőni. :vigyor:
hua
beaviske2 2014. december 28. 42 hozzászólás 4609.
B. U. É. K. Nincs annál jobb mint részegen célbalőŐőni. :vigyor:
kopy25 2014. december 27. 3 hozzászólás 14841.
Napok óta halott a Batlelog,tegnap és ma is teljesen halott. Tegnapalőtt volt szerencsém 30 percet játszani,de előtte és utána is halott volt. Valaki valami info? Mikor rázzák gatyába?
lugosi111 2014. december 27. 1 hozzászólás 19848.
Válasz kapalaci #954. hozzászólására
Már több napja nálunk is ezt csinálja!
Valszeg az EA-nál lehet gondolom a probléma!
Hello! Még új vagyok,hátha te többet tapasztaltál e téren. Ilyesmi gyakran fordul elő? Mennyi ideig tart?
kapalaci 2014. december 27. 12 hozzászólás 8290.
Válasz erikli #953. hozzászólására
sziasztok tudja valaki mi van az ea- szerverel engem lenuláztak?
Már több napja nálunk is ezt csinálja!
Valszeg az EA-nál lehet gondolom a probléma!