Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Facebook és online játék

Létrehozva: 2014. január 2. Létrehozta: beabothe Kategória: BF1942 5 hozzászólás

Sziasztok!

Egy érdekes kutatásban szeretném a segítségeteket kérni, ha az alábbi linket bemásoljátok a címsorba, megtudhatjátok a részleteket:
https://docs.google.com/document/d/1do4rFmlZs_0FYQChOe1adWsLV6CQWxK1_vNz1rlyyIw/edit

Válasz shaddam #4. hozzászólására
Ejj hova tűnt a lovagiasság. Inkább örülnétek hogy segíthettek a leányzónak
"Segíts önmagadon, isten is megsegít" tartja a mondás :D
shaddam 2014. január 3. 906 hozzászólás 407.
Ejj hova tűnt a lovagiasság. Inkább örülnétek hogy segíthettek a leányzónak
"When the battlefield is under total control, war becomes routine." Solid Snake
Válasz Konigstiger #2. hozzászólására
Vagy épp azt hogy mennyire válik agresszívvá egy gamer :)
Vagy,ha eppen valaki igy akarja megirni az eretsegi munkajat,hogy a kisujjat se mozditja mert vegulis be spammeli par online game forumjat ezzel a linkel... Nem azert,de ha valamit elakar erni az eletben,akkor legalabb erdemelje ki. Se nem jatszik egyik jatekkal csak,azert jott ide,hogy kitoltessen velunk egy kerdoivet. Ez 10perc az eletembol amit hasznos olvasasra, vagy haszontalan klip nezzesre is fordithatom :mosoly:
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
Válasz MasterboyXX #1. hozzászólására
Odáig jutottam,hogy pszihológus és tovább nem is olvastam,sajnos az ilyen kérdőivekre én nem vagyok kivancsi,hogy valahol azt,olvassam,hogy mennyire no-liferek azok akik játszanak online játekkal!
Vagy épp azt hogy mennyire válik agresszívvá egy gamer :)
Odáig jutottam,hogy pszihológus és tovább nem is olvastam,sajnos az ilyen kérdőivekre én nem vagyok kivancsi,hogy valahol azt,olvassam,hogy mennyire no-liferek azok akik játszanak online játekkal!
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!