Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Battlefield Bad Company 2

Létrehozva: 2010. március 25. Létrehozta: Drang Kategória: bfbc2 938 hozzászólás

Battlefield Bad Company 2 játékhoz kapcsolódó információs csatorna

syan 2014. május 22. 5 hozzászólás 11929.
Válasz MasterboyXX #937. hozzászólására
Eddig nemcsinalta ugyebar? Ellenorizd le a memoriat,vagy esetleg nezd meg az esemenynaploban van-e vmi. Alt+tab mikor sipol es nezd meg mifut a haterben. (nemtudom,hogy alaplapi hagkarid van-e,vagyse) de probald meg,hogy az alaplapi hagkartyat letiltod es ugy fog-e sipolni a jatek. Amugy,ha egyik felettibb sem segit akkor talan lekene ellenorzini ,hogy a sipolo vacak jo helyre van-e bekotve vagysem.
Köszönöm a segítséget, Tegnap este már folyamatosan sípolt ahogy beléptem a pályára ! De egyetlen más játéknál se csinálta. Most kipróbáltam és semmi gond nincs! A fene se tudja mi lehetett a gond ?

A alaplapi hangkártya tiltva van egy Genius 5.1-es hangkártya van a gépben
Válasz syan #935. hozzászólására
Sziasztok.
Érdeklődnék hogy találkozott-e valaki olyan hibával ami a mai napon lépett fel nálam a BC2-nél ?
Az a gond hogy játék közben kb. fél percenként sípol a számítógép! A összes többi játék tökéletesen fut( BF3, AC:Black Flag stb.),csak ennél a egy játéknál van ez a gond !
Eddig nemcsinalta ugyebar? Ellenorizd le a memoriat,vagy esetleg nezd meg az esemenynaploban van-e vmi. Alt+tab mikor sipol es nezd meg mifut a haterben. (nemtudom,hogy alaplapi hagkarid van-e,vagyse) de probald meg,hogy az alaplapi hagkartyat letiltod es ugy fog-e sipolni a jatek. Amugy,ha egyik felettibb sem segit akkor talan lekene ellenorzini ,hogy a sipolo vacak jo helyre van-e bekotve vagysem.
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
onedice 2014. május 21. 214 hozzászólás 1640.
Válasz syan #935. hozzászólására
Sziasztok.
Érdeklődnék hogy találkozott-e valaki olyan hibával ami a mai napon lépett fel nálam a BC2-nél ?
Az a gond hogy játék közben kb. fél percenként sípol a számítógép! A összes többi játék tökéletesen fut( BF3, AC:Black Flag stb.),csak ennél a egy játéknál van ez a gond !
Túlmelegszik a procid, pucold ki, biztos be van porosodva a hűtőborda. Valszeg a többi játék nem terheli le annyira. ... nem olvastam végig :) .. mivel bf3 alatt nem csinálja akkor nem szóltam :)
syan 2014. május 21. 5 hozzászólás 11929.
Sziasztok.
piero86 2013. november 13. 5 hozzászólás 11909.
Válasz MasterboyXX #933. hozzászólására
Sok sikert AMD-vel jatszani 3-eves jatekot uj operacios rendszerrel:D Meghozza azert mert kotve hisszem hogy felrakod a 10.6-os catalystot a win8-ra, De azert probald ki. Uj driverekkel regi jatekot AMD-nel elkell felejteni.
Köszi!
Akkor marad a win7 régebbi driverral. Azzal jól futott.
MasterboyXX 2013. november 13. 3540 hozzászólás 51.
Válasz piero86 #932. hozzászólására
Sziasztok!
Olyan problémám van hogy Win 8.1 alatt van 15-35 fps-em max. Nincs valami megoldásotok rá?
Konfigom: AMD FX 6300, 8GB RAM, RADEON HD7870
Sok sikert AMD-vel jatszani 3-eves jatekot uj operacios rendszerrel:D Meghozza azert mert kotve hisszem hogy felrakod a 10.6-os catalystot a win8-ra, De azert probald ki. Uj driverekkel regi jatekot AMD-nel elkell felejteni.
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
piero86 2013. november 13. 5 hozzászólás 11909.
Sziasztok!
Olyan problémám van hogy Win 8.1 alatt van 15-35 fps-em max. Nincs valami megoldásotok rá?
Konfigom: AMD FX 6300, 8GB RAM, RADEON HD7870
DaveLanno 2013. október 24. 1397 hozzászólás 240.
Válasz Ununinstall #929. hozzászólására
Basszus, ha tudtam volna hogy van olyan hogy Google... - benyan-nyanás
Én is megtaláltam ezt az oldalt, csak nem gondoltam hogy ez a jó, de kösz hogy pont engem szólsz le a google-el, aki előbb keres rá valamire és utána kérdez, ha nem semmire.
"You think this is a motherfucking game?"
Ununinstall 2013. október 24. 7 hozzászólás 10147.
Válasz Ununinstall #929. hozzászólására
Én is megtaláltam ezt az oldalt, csak nem gondoltam hogy ez a jó, de kösz hogy pont engem szólsz le a google-el, aki előbb keres rá valamire és utána kérdez, ha nem semmire.
*jut
Ununinstall 2013. október 24. 7 hozzászólás 10147.
Válasz DaveLanno #928. hozzászólására
A topic neve Battlefield Bad Company 2, nem kifejezetten ahhoz a szerverhez lett indítva. Google ismerős? Nem? Tessék, ezt dobta ki: HungarianField Debrecen Civis Server Admin Máskor használd te is, mielőtt felháborodva rossz helyre írsz.
DaveLanno 2013. október 23. 1397 hozzászólás 240.
Válasz Ununinstall #926. hozzászólására
Akkor miért van ilyen topik? amúgy HungarianField Debrecen... neve van
A topic neve Battlefield Bad Company 2, nem kifejezetten ahhoz a szerverhez lett indítva. Google ismerős? Nem? Tessék, ezt dobta ki: HungarianField Debrecen Civis Server Admin Máskor használd te is, mielőtt felháborodva rossz helyre írsz.
Ununinstall 2013. október 23. 7 hozzászólás 10147.
És most kinek tudnék szólni, sehol sincsen hungarianfield debrecen civis server, belépni meg nem tudok mert kidob, amúgy meg punkbuster nem dobott ki, szóval nem értem ennek mi értelme volt, ilyen hülye az admin?
Válasz DaveLanno #925. hozzászólására
Szervusz!

Nem rendelkezünk Battlefield Bad Company 2 szerverrel, így nem is mi adtunk neked bant. Az tudom csak ajánlani, hogy az adott szerverhez tartózó honlapot vagy admint kellene megkeresned ez ügyben.

Üdv,
Dave
Akkor miért van ilyen topik? amúgy HungarianField Debrecen... neve van
DaveLanno 2013. október 23. 1397 hozzászólás 240.
Válasz Ununinstall #922. hozzászólására
Sziasztok az a probléma állt elő, hogy a szerveretekről kaptam egy szép kis ban-t dirty cheater néven, kifejtené valaki bővebben, hogy miért is? Illetve örülnék, ha leszednétek vagy mi. Egyébként nem is tudtam, hogy bf-hez van csalás, mert csalóval még nem találkoztam, vagy nem tűnt fel.

Egyébként a 870MCS tiltott fegyver, mert slug nélkül lőttem, és gondolom azt hitte valaki, hogy mindegyik lövésem olyan pontos, csak akkor meg az a baromság, hogy meg kellett volna halnia, mert sluggal eléggé erősebb. Egyszer megmesszirő lelőttem valakit, lehet ő banolt, de neki nem lehetett 10-nél több élete.

Megértéseteket köszönöm előre.
Szervusz!

Nem rendelkezünk Battlefield Bad Company 2 szerverrel, így nem is mi adtunk neked bant. Az tudom csak ajánlani, hogy az adott szerverhez tartózó honlapot vagy admint kellene megkeresned ez ügyben.

Üdv,
Dave
*egyébként a 870mcs tiltott fegyver? - így gondolam
Most volt pár perce, szóval tudni fogjátok ki az, hacsak nem osztogattok percenként banokat.
Sziasztok az a probléma állt elő, hogy a szerveretekről kaptam egy szép kis ban-t dirty cheater néven, kifejtené valaki bővebben, hogy miért is? Illetve örülnék, ha leszednétek vagy mi. Egyébként nem is tudtam, hogy bf-hez van csalás, mert csalóval még nem találkoztam, vagy nem tűnt fel.

Egyébként a 870MCS tiltott fegyver, mert slug nélkül lőttem, és gondolom azt hitte valaki, hogy mindegyik lövésem olyan pontos, csak akkor meg az a baromság, hogy meg kellett volna halnia, mert sluggal eléggé erősebb. Egyszer megmesszirő lelőttem valakit, lehet ő banolt, de neki nem lehetett 10-nél több élete.

Megértéseteket köszönöm előre.
88danken88 2013. október 23. 13 hozzászólás 7982.
hy mindenkienk még kezdővagyok kicsit de szívesen játszanék csapatban . ha valakinek lenne kedve nyomni az csak írjon :vigyor:
davidoff 2013. április 7. 566 hozzászólás 696.
Hali a minap ismét felraktam a bfbc2-t de amikor egy serohoz akarok csatlakozni akkor ez fogad :
CONNECTION TO THE GAME SERVERS HAST BEEN LOST.
PLEASE CHECHK YOUR NETWORK CONNECTION AND TRY AGAIN.

na erre vmi megoldás?
Konigstiger 2012. június 28. 522 hozzászólás 745.
Válasz elSynystro #918. hozzászólására
"Np Packet Flow" problémára valami megoldás? Párszor már volt frissítve a pb, de semmi. Szal egy használható válasznak örülnék :bocs:
Itt írnak pár megoldást, próba cseresznye. Igaz ez BF3, de ha PB hiba akkor sztem nem számít.
elSynystro 2012. június 28. 99 hozzászólás 2855.
"Np Packet Flow" problémára valami megoldás? Párszor már volt frissítve a pb, de semmi. Szal egy használható válasznak örülnék :bocs:
Chill out bro i got this!
HuNRyaN 2012. május 26. 308 hozzászólás 1221.
Válasz MasterboyXX #916. hozzászólására
Talan, csokkene picit a ping de az a 20-30al meg akkor is szar.
hát nándor nemtom nekem 2x2,6 Ghz-en 2gb ram-mal xp-n lazán van 40-50 Fps-em és 120-as pingem 1280x1024 Medium-on
Válasz Nepo #915. hozzászólására
És ha az xpt tenném fel akkor is ?
Talan, csokkene picit a ping de az a 20-30al meg akkor is szar.
Nepo 2012. május 17. 7 hozzászólás 9902.
Válasz MasterboyXX #914. hozzászólására
Akkor, meg az meg ratesz 1kanalal, 2GB a rendszer tokeletes mukodesehez kell, aztan meg 2GB min a jatekhoz. Nem beszelve hogy a 4magos procit nagyon szereti a jatek. Gondolom jelenleg 180-200-as pinged van nemde? Ha, igen 4magos procival lenne kb. 100 koruli.
És ha az xpt tenném fel akkor is ?
Válasz Nepo #913. hozzászólására
win7
Akkor, meg az meg ratesz 1kanalal, 2GB a rendszer tokeletes mukodesehez kell, aztan meg 2GB min a jatekhoz. Nem beszelve hogy a 4magos procit nagyon szereti a jatek. Gondolom jelenleg 180-200-as pinged van nemde? Ha, igen 4magos procival lenne kb. 100 koruli.
Válasz MasterboyXX #912. hozzászólására
2GB win7 v XP alatt? A 2magos proci az ami buko. Lehet vadalat videokartyad ha a procid 2magos.
win7
Válasz Nepo #911. hozzászólására
2g ram, ati 6950 video kártya core 2 2magos, szóval a játék tökéletesen fut. Vagy talán az lenne azok ? Mert tényleg mindenhol szinte 200 felett van a pingem..
2GB win7 v XP alatt? A 2magos proci az ami buko. Lehet vadalat videokartyad ha a procid 2magos.
Válasz MasterboyXX #910. hozzászólására
Milyen geped van?
2g ram, ati 6950 video kártya core 2 2magos, szóval a játék tökéletesen fut. Vagy talán az lenne azok ? Mert tényleg mindenhol szinte 200 felett van a pingem..
Válasz Nepo #909. hozzászólására
Sziasztok, kellene nekem is egy kis help, felmegyek akármilyen szeróra magas a pingem és mindig kidob, igaz 2 megás netem van, és europai szerevereken játszok, de ott is magas vagy nem tudom :\ valaki valami help ?
Milyen geped van?
Sziasztok, kellene nekem is egy kis help, felmegyek akármilyen szeróra magas a pingem és mindig kidob, igaz 2 megás netem van, és europai szerevereken játszok, de ott is magas vagy nem tudom :\ valaki valami help ?
R04CH 2012. május 10. 25 hozzászólás 5913.
Válasz MasterboyXX #907. hozzászólására
Helló!

Sikerült megoldani a problémát.

Kösz a segítséget!
Válasz R04CH #906. hozzászólására
Sziasztok!

Egy olyan problémám lenne, hogy elfelejtettem a jelszavamat BC2-ben... Hol tudnék emlékeztetőt vagy új jelszavat kérni?
A segítséget előre is köszönöm!
R04CH 2012. május 10. 25 hozzászólás 5913.
Sziasztok!

Egy olyan problémám lenne, hogy elfelejtettem a jelszavamat BC2-ben... Hol tudnék emlékeztetőt vagy új jelszavat kérni?
A segítséget előre is köszönöm!
guszti24 2012. május 6. 6 hozzászólás 10839.
Válasz MasterboyXX #904. hozzászólására
Lepatchelted mar?
hELLÓ nANDOR!

Sajnos nem volt mostanában egy percem sem gépe elé ülni annyi munkám volt,de meg van végre az egész és műxik úgy ahogy eddig!!Köszönöm szépen a segítéget!!!

Esetleg tudsz nekem valami jó szervert ajánlani,mert mindig csak külföldin vagyok.

Üdv:
Guszti24
MasterboyXX 2012. április 30. 3540 hozzászólás 51.
Válasz guszti24 #903. hozzászólására
Nod32/és a win 7 saját tűzfala.Az a baj hogy eddig gyönyörüen ment mindig és nem állitottam semmit sem a virusirtón sem a tűzfalon.Ezért érthetetlen ez számomra...
Lepatchelted mar?
guszti24 2012. április 30. 6 hozzászólás 10839.
Válasz MasterboyXX #902. hozzászólására
Patch nelkul nem tudsz jatszani. Mert egyik,szerver se megy alap jatekkal. Masik, jovolna tudni milyen antiviurs/tuzfal van... Esetleg azt is bekonfigolni,hogy a jatekot es a pb-t ne bantsa.
Nod32/és a win 7 saját tűzfala.Az a baj hogy eddig gyönyörüen ment mindig és nem állitottam semmit sem a virusirtón sem a tűzfalon.Ezért érthetetlen ez számomra...
Válasz guszti24 #901. hozzászólására
Tűzfal/antiv van.Most még megpróbálom először a javitás patch-et feltenni aztán utánna próbálkozok tovább!Most töltöm a netről(2.4gb)

Köszönöm!!
Patch nelkul nem tudsz jatszani. Mert egyik,szerver se megy alap jatekkal. Masik, jovolna tudni milyen antiviurs/tuzfal van... Esetleg azt is bekonfigolni,hogy a jatekot es a pb-t ne bantsa.
Tűzfal/antiv van.Most még megpróbálom először a javitás patch-et feltenni aztán utánna próbálkozok tovább!Most töltöm a netről(2.4gb)

Köszönöm!!
Válasz guszti24 #899. hozzászólására
Helló!

A játék eredeti,már ujratelepitettem,de most meg nem talál egy szervert sem.Az előzményeknél inaktiv az összes??????????
Antiviurs/Tuzfal van-e? A keresobe probalj beirni szavakat. Filternel nyomj a resetre.
Helló!

A játék eredeti,már ujratelepitettem,de most meg nem talál egy szervert sem.Az előzményeknél inaktiv az összes??????????
MasterboyXX 2012. április 29. 3540 hozzászólás 51.
Válasz guszti24 #897. hozzászólására
Ha minden kötél szakad az lesz!!!

Köszi!!
Ha, Originen keresztul toltotted le a jatekot akkor az originben a jatekodnal, nyomj 1 jatek javitast,aztan az megkene,hogy oldja a problemad.
guszti24 2012. április 29. 6 hozzászólás 10839.
Válasz MasterboyXX #896. hozzászólására
Jatekot telepitsd ujra.
Ha minden kötél szakad az lesz!!!

Köszi!!
MasterboyXX 2012. április 29. 3540 hozzászólás 51.
Válasz guszti24 #895. hozzászólására
Helló!

Egy olyan problémám van hogy már régóta játszok bc2-vel gyönyörüen ment mindig és most 2 napja egyszerüen meg van halva belép a játékba,a szerver böngészőbe belemegy és mikor kiválasztom a szokásos szervereket csiga lassan tölt+ha már betölt nagynehezen totál képregény az egész....

Mi lehet itt?A gép sztem frankó nincs baja +net is gyors....
Történt már valakinél ilyesmi???
Jatekot telepitsd ujra.
guszti24 2012. április 29. 6 hozzászólás 10839.
Helló!

Egy olyan problémám van hogy már régóta játszok bc2-vel gyönyörüen ment mindig és most 2 napja egyszerüen meg van halva belép a játékba,a szerver böngészőbe belemegy és mikor kiválasztom a szokásos szervereket csiga lassan tölt+ha már betölt nagynehezen totál képregény az egész....

Mi lehet itt?A gép sztem frankó nincs baja +net is gyors....
Történt már valakinél ilyesmi???
HuNRyaN 2012. április 19. 308 hozzászólás 1221.
Adminokhoz!!
GameNight-ot a bf3 kupa után rendeznének egy BC2-es játkosok számára?? :DDD
MasterboyXX 2012. április 1. 3540 hozzászólás 51.
Válasz milegyenanevem #892. hozzászólására
sziasztok! szerintetek menne? amd athlon 64 x2 4200+,2gb ram,radeon hd 3850 (512mb):mosoly:
Ha feltudod rakni a 10.6-os catalystot akkor orulsz ha nem,akkor szopi van es keves az a 2GB memoria. Ha diavetietest akarsz nezni akkor eleg. Ha nem akkor 4magos proci+ errossebb vga legalabb 1GB-s.+ 4GB memoria.
sziasztok! szerintetek menne? amd athlon 64 x2 4200+,2gb ram,radeon hd 3850 (512mb):mosoly:
RidiCk. 2012. február 20. 168 hozzászólás 1963.
Squadot/embereket keres a TYPiCAL Multigaming Clan!

web: www.typicalmgclan.tk
info PM-be!
davidoff 2012. február 16. 566 hozzászólás 696.
Válasz MasterboyXX #889. hozzászólására
PBSVC.EXE-t toltsd le es futtasd le. Az megoldja.
oké köszi megpróbálom
MasterboyXX 2012. február 16. 3540 hozzászólás 51.
Válasz davidoff #888. hozzászólására
ezzel : You have been kicked from the game.The reason is : PUNKBUSTER kicked player nevem for 0 minutes restriction service communication failure BNKBSTRA.exe
PBSVC.EXE-t toltsd le es futtasd le. Az megoldja.