Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Fasza linkek

Létrehozva: 2004. július 29. Létrehozta: Kategória: 12462 hozzászólás

Ide raktam Mort linkjet az uzifalrol mer szetnyomja azt.
http://www.battle.net/forums/war3/th...

toma 2009. október 18. 4782 hozzászólás 22.
ma nagyon jó linkeket találok :D http://www.youtube.com/watch?v=uad17d5hR5s&feature=featured
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Retek-Harcos 2009. október 18. 4667 hozzászólás 24.
Válasz toma üzenetére (#10711): ez tök jó lett :D simán jó klippnek
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
Válasz aBry üzenetére (#10712): nálam is addiktív hatásokat fejtett ki : D
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
aBry 2009. október 18. 2429 hozzászólás 106.
Válasz toma üzenetére (#10711): fuhuh mesteri :kira szerk.: már harmadjára nézem, kurva nagy :D
A lehetetlen nem tény, hanem vélemény.
http://www.youtube.com/watch?v=-zcOFN_VBVo geci nagy fless, respekt a készítõ 172 kanadai egyetemistának :D 10/10 :kira
Chaos 2009. október 18. 610 hozzászólás 638.
szerk: átraktam inkább az OFFtopic-ba
Would you like a Yes/No prompt? (Y/n)
Athep 2009. október 18. 794 hozzászólás 477.
Válasz CreO üzenetére (#10708): [quote=Athep írta(#10698)] A teremtés történetekkel kapcsolatban: a keresztényrõl tudok nyilatkozni, az egy himnusz amit a zsidók írtak Isten magasztalására, szerintem egyébként tök pöpec :D, de ettõl függetlenül egy keresztény ember ugyanúgy hisz az evolúcióban, sõt akár õsrobbanás elméletében[/quote] Az Ádám és Éva storynak viszont még jelentõsége is van, a szabad akaratát és bûnbeesést hivatott bemutatni
A fény gyorsan kihunyt, de a fájdalom megmaradt
CreO 2009. október 18. 1847 hozzászólás 165.
Na Chaos ha ennyire hiszel az egész vallásocskádban, ezt magyarázd ki: Ha igaz a teremtéstörténet, és Ádám és Éva volt az elsõ két ember, akkor a 2. generációnak(tehát az unokáiknak) már vérfertõzötteknek kellett volna lennie. Ha ennyire hiszel minden ilyen hülyeségben, remélem azt is elhiszed, hogy a Föld lapos, és lelógathatod a lábad a végérõl a semmibe...
What else you gonna do on Saturday? ;)
ComputerSC 2009. október 18. 2786 hozzászólás 82.
Chaos: http://www.youtube.com/watch?v=RNy6ziOyxoA http://www.youtube.com/watch?v=pkRYaMiP4K8 ^_^
The bestest topic killer ever.
Válasz toma üzenetére (#10703): Válasz Athep üzenetére (#10702): lol igaz :D:D szégyen, de ezt most hirtelen tényleg nem tudtam és ezt nem is fogom kimagyarázni :S Nah szóval római katolikus vagyok.
chathan 2009. október 18. 1198 hozzászólás 291.
Válasz toma üzenetére (#10703): vagy görögkatulikus mint én :kira anglikánXD ezen sírok kb:D
"-btw mi az a lyon? milyen ország?" "-müchen mellett van lengyel határnál" -"lol, télleg... ilyenkor letagadnám h földrajz érettségim van" by loc/flooyd
Mark 2009. október 18. 1728 hozzászólás 178.
nincs is olyan vallás, hogy anglikán, nem, karibi? :D:DSD:
JET JAGAAAR!
Válasz Chaos üzenetére (#10696): anglikán :DD képben vagy erõsen:D fix h római katolikus vagyol vagy vmi szekta
Válasz Chaos üzenetére (#10696): Hogy lennél már anglikán:DD , vsz római katolikus vagy ha Magyarországon élsz és nem szetkába, zsinagógába vagy kakasos tornyú templomba jársz nagy eséllyel ez marad. Válasz paradoX üzenetére (#10697): Ne bántsd a jezsuitákat :D nagyon nagy arcok, iszonyatosan mûveletek és durván jó emberek Válasz Spelp üzenetére (#10701): :D:D
Spelp 2009. október 18. 14691 hozzászólás 1.
najó csütörtökön szuperhúrelmélet kontra vallás vitaestet szervezek hordósba:kira
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
[quote=Chaos írta(#10693)]Válasz Mark üzenetére (#10691): bizonyítékot akarsz? Írja a Bibliában[/quote] És ez mitõl bizonyítaná? nyilván ennek az ellenkezõjét is papírra vetették már, akkor az is bizonyítva van?
JET JAGAAAR!
Xymoth 2009. október 18. 2068 hozzászólás 140.
Válasz toma üzenetére (#10695): katolikus akart lenni. benéztem :sleep Off
Az alvástól éhes leszek, az evéstõl elálmosodom. Az élet szép.
Válasz CreO üzenetére (#10686): [quote=Athep írta(#10683)](vagy szemfényvesztésben, ha nem vagy vallásos, vagy hülyeségnek tartod a dolgot)[/quote] nekem ebbõl eléggé az jött le hogy nem kinyilatkoztam a dolgokat, hanem az én álláspontomat írtam le. Természetesen én is kételkedek egy csomó dologban, az lenne abnormális ha nem, fõleg mivel ezek hitbeli dolgok, nincs rá egyértelmû pro vagy kontra bizonyíték, de Jézus cselekedeteit és tanításait elég sok különbözõ forrásban is leírták. Azt pedig abszolút nem tartom elképzelhetõnek hogy ez egy nagy összeesküvés, ami úgy keletkezett hogy pár emberke berúgott és ki talált valami jó storyt, hogy ezzel majd 1000-1200 év múlva, amikor már több millió ember hisz akkor nagy üzletet lehet belõle csinálni. A tanítványi késõbbi életérõl utazásairól is elég hiteles történelmi dokumentumok vannak, nem tartom valószínûnek hogy egy jó poénért ennyien életüket áldozták illetve egész életüket erre szánták volna, szerintem õk teljes mértékben elhitték amit leírtak tanítottak. Szóval, hogy élt egy emberke akit Jézusnak hívtak tök jó dolgokat csinált és eléggé pöpec gondolotokat terjesztett, és volt egy csomó emberke aki felfigyelt rá, hogy hé az csávó tud valamit, reálisan nézve is valószínû. Azt hogy valaki Isten fiának gondolja-e, a csodáit fenntartással kezeli természetesen saját hitbeli/nem hitbeli meggyõzõdése. Válasz toma üzenetére (#10692): Politikai pártból is van X és programjukból is X mégis választasz 1et vagy 0-át ha nem mész el szavazni. A teremtés történetekkel kapcsolatban: a keresztényrõl tudok nyilatkozni, az egy himnusz amit a zsidók írtak Isten magasztalására, szerintem egyébként tök pöpec :D, de ettõl függetlenül egy keresztény ember ugyanúgy hisz az evolúcióban, sõt akár õsrobbanás elméletében (amit egyébként egy belga pap dolgozott ki) ha annak tudományos magyarázata meggyõzte õt, de akkor is felmerülnek kérdések hogy mi volt az õsrobbanás elõtt(,ott bejön a szúperhúrelmelét, stb de ennek az ügynek sosem fogunk a végére jutni szerintem ). Viszont csak gondolj bele, hogy egy rendkívül sûrû és rendkívül forró állapot a világ 14 milliárd évvel ezelõtt(ha mondjuk az õsrobbanást elméletét véled valósnak) most meg emberkék mászkálnak a Föld nevû bolygónkon szerintem ez minimum egy csoda, ebbõl kifolyólag egy felsõbb hatalmat :Istent sejteni a háttérben szerintem normális.
paradoX 2009. október 18. 4067 hozzászólás 37.
Válasz toma üzenetére (#10695): szterm jezsuita a tag :D
MinD You!
Válasz Xymoth üzenetére (#10694): megint nem kellett volna megszólalnod mert a katolikust kifelejtetted, meg a szezont kevered a fazonnal. Válasz toma üzenetére (#10695): keresztény katolikus, azon belül fogalmam sincs, de asszem anglikán lesz a nyerõ.
Válasz Xymoth üzenetére (#10694): tényleg nem tudsz megnyilvánulni mert a református már a protestantizmus ág alrésze:( de a lényegben igazad van h én is ezt akartam kérdezni h katolikus, protestáns vagy ortodox és hogy ezeken belül is pl anglikán, lutheránus, református, baptista, unitárius vagy inkább vmelyik keleti keresztény mozgalom tagja-e :(
Xymoth 2009. október 18. 2068 hozzászólás 140.
Válasz Chaos üzenetére (#10693): keresztény vagyok ez tetszik. Tudod van azon belül is 3 fõ irányzat, református, protestáns és ortodox. De nem akarok beleszólni, mert "nemtudok érdemben megnyilvánulni" :(
Válasz Mark üzenetére (#10691): bizonyítékot akarsz? Írja a Bibliában (nem tudom hol, mert nem szoktam olvasgatni szabadidõmben). Jézus tanításai közt van az embernek megadatott a szabad akarat.. Válasz toma üzenetére (#10692): keresztény vok
nekem igazából ott bukik a dolog hogy van X vallás X istennel X teremtéstörténettel és akkor most Xszer megteremtették a világot? vagy hogy is van ez? :O btw csak pusztán kiváncsiságból kérdezem h Chaos melyik felekezet tagja vagy?
[quote=Chaos írta(#10690)]Isten létezik[/quote] bizonyítsd. [quote=Chaos írta(#10690)]eleve elrendelés NINCS[/quote] bizonyítsd. [quote=Chaos írta(#10690)]valóban te irányítod az életed, mivel SZABAD AKARATod van, mint minden más embernek. Istennek nincs beleszólása a döntéseinkbe.[/quote] valami bizonyításféle jó lenne.
JET JAGAAAR!
Válasz toma üzenetére (#10687): természetesen azt hiszel (vagy nem hiszel) el amit akarsz, senki se kötelez. De az egyik mondatodhoz egy kis javítás: "addig maradok annál hogy nincs isten és nincs eleve elrendelés és én irányítom az életemet" - Isten létezik - eleve elrendelés NINCS - valóban te irányítod az életed, mivel SZABAD AKARATod van, mint minden más embernek. Istennek nincs beleszólása a döntéseinkbe.
Spelp 2009. október 18. 14691 hozzászólás 1.
[quote=toma írta(#10688)]20+ Panoramic City at Night Wallpapers http://blaberize.com/2009/08/23-panoramic-city-at-night-wallpapers/ kb tömény beszarás mindegyik, 3. adja nekem legjobban :kira[/quote] húhú ezek nagyon jók:)
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
40+ Truly Awesome South Park Wallpapers: http://blaberize.com/2009/09/40-truly-awesome-south-park-wallpapers/ van pár ötletes darab :DD --- 20+ Panoramic City at Night Wallpapers http://blaberize.com/2009/08/23-panoramic-city-at-night-wallpapers/ kb tömény beszarás mindegyik, 3. adja nekem legjobban :kira
huh mit tudnék szakérteni de megállom :D és visszatérek az eredeti topikra arra a moszkva feletti cuccmuccra :D nekem van rá több verzióm is 1. kb egy, talán két hónapja nyilatkozta moszvka polgármestere hogy idõjárás módosítással el akarják érni hogy a város területén belül ne essen többet a hó mert qrva drága eltakarítani, szóval lehetsegges hogy ilyenolyan kémiai anyagokat feldobáltak a felhõkre és azoknak a reakciójából létrejött az a trutyi 2. amit a vezetõ meteorológusok mondanak h a város felett egyszerre több hideg/meleg front haladt át ami a felhõket igy elrendezte és a felkelõ nap meg megvilágította de ezzel át is érünk a 3. pontba ami szerint ezek a komák hazudnak h elrejtsék a kormány titkos fegyverprogramját ami a RA2 szövetségesek vihargépére fog majd hasonlítani :DD de hogy egy ilyen miatt higgyek istenem vagy ufókban, majd akkor ha a bekopogtatnak az ajtómon :noo addig maradok annál hogy nincs isten és nincs eleve elrendelés és én irányítom az életemet (illetve a kapitalizmus, de ez más kérdés), illetve hogy már a tejútrendszer is olyan óriási hogy minimális az esélye h találjunk értelmes életet a földön kívül vagy hogy az találjon meg minket Válasz Chaos üzenetére (#10655): majd akkor elhiszem ha az én házam felett jelenik meg, addig megmarad a média vagy vmi népbutító ökör kreálmányának :noo Válasz ComputerSC üzenetére (#10681): :DDD szerk.: huh, de jó érzés volt már igy kora reggel szakérteni :DDd
CreO 2009. október 17. 1847 hozzászólás 165.
Válasz Athep üzenetére (#10683): Nem azért nemvagyok vallásos, mert 1-2 Pápa halmozta a pénzt.. Az gondolom benned még egy pillanatig sem merült fel, hogy ha igaz ez az egész könyvecske, akkor is, Jézus tegyük fel 0-ban tette a "csodáit", és leírva csak 2-300évvel késõbb lettek, így egy "kicsit" el lettek túlozva az õ "csodatételei"? Azzal miért ne lehetne egyébként összefüggésben a hit/nemhit kérdése, hogy mit mûveltek a katolikus egyház térítõi "isten nevében?"
Flooyd 2009. október 17. 6866 hozzászólás 11.
A mai emberek többsége azért nem hisz Istenben, mert manapság a racionalitás minden fölé emelkedik, hiszen amire van bizonyíték vagy amit lát az ember, azt hiszi el és valljuk be, ez a vallásban nem igazán gyakori.
Nappal pihenj, hogy éjszaka nyugodtan alhass!
paradoX 2009. október 17. 4067 hozzászólás 37.
Válasz Athep üzenetére (#10683): szerintem egy hangzatos kitalált mese az "eladhatóság" jegyében
MinD You!
Athep 2009. október 17. 794 hozzászólás 477.
Válasz Chaos üzenetére (#10662): Mindenkinek a saját szíve joga abban hinni amiben akar, de személy szerint nem hiszem hogy Isten felhõalakokban üzengetne az emberkéknek, és ha valaki ezért tér meg az régen rossz. Válasz paradoX üzenetére (#10672): Ebbõl látszik hogy nem ismered a dolgokat, amirõl szó van - egyikben sem kell hinned - de azért teljesen más egy szekta és egyház.(Remélem szektába sosem kerülsz:) Válasz CreO üzenetére (#10677): Nézd a katolikus vallás terjedését, Jézus élt tanított, voltak tanítványai, keresztre feszítettek, aztán a maroknyi ember aki hitt abban amit õ tanított és a csodákban amiket tett(vagy szemfényvesztésben, ha nem vagy vallásos, vagy hülyeségnek tartod a dolgot), elkezdték mindenütt terjeszteni. Õket üldözték több évszázadon keresztül, mégis eléggé elterjedt a katolikus hit. Valóban, sajnos mivel az egyházat emberek alkotják a katolikus egyházban is voltak túlkapások, nem is kicsik, bár a keresztes háborúknál és más ilyen esetekben ezeket nem lehet elnézni, de nem értem, hogy van összefüggésben a hited/nem hited azzal ,hogy a 15.században pár korrupt pápa még több befolyást és pénzt akart szerezni.
MonDee 2009. október 17. 304 hozzászólás 1246.
Emlékeztek még a "VÖRÖS VS KÉK" képregényre ?!?!?! Itt is volt link régebben ! Nha most megtaláltam youtubeon animációs film ként :D vannak benne jó poénok :) annyira nemjó mint a képregény de sztem 1 ránézést megér :) Have fun: [url=http://www.youtube.com/view_play_list?p=6364DE08F266BAB5&search_query=red+vs+blue+episode+1+magyar]!ITT![/url]
A jobbtól kikapni nem szégyen, és sírni csak a gyõztesnek szabad! < MonDee >
ComputerSC 2009. október 17. 2786 hozzászólás 82.
Zeusz fenyeget minket. Megelégelte, hogy az emberek valótlan istenekben hisznek, mint Allah vagy a keresztény Isten. Feleim! Vissza kell térnünk az ókori görög istenekhez! Az égi jelek, melyeket láttok, a hamis istenségek jelképei. A tény, hogy az égben, felhõk formálják õket bizonyítja, hogy Zeusz üzen nekünk!
The bestest topic killer ever.
Chaos 2009. október 17. 610 hozzászólás 638.
Válasz CreO üzenetére (#10679): jó akkor mondd meg kérlek szted mire lenne nekik jó a sok pénz! Láttál már papot csili-vili cuccokban fuxokkal a nyakában? Esetleg mercedeszt hajtani, vagy láttál-e már papot kocsmázni, cigizni, inni? Mert én nem. És ha nem csinálnak ilyesmit, akkor mégis mire kéne neki a pénz, megeszik? Renoválásra, minimális létfentartásra és jótékonykodásra használják, a kivételek meg csak erõsítik a szabályt.
elvakult emberrel úgysem lehet vitatkozni, hagyom a fenébe, úgyis off...
Válasz CreO üzenetére (#10677): hát vazz a papoknak nincs saját vagyonuk. És fénnyel meg nem laknak jól, állami támogatás egyre kevesebb évrõl évre. Így renoválásra, minimális létfentartásra és jótékonykodásra csak az adományokból, illetve a hitközségi adóból futja. De lehet mondani negatív példát, van pap aki kisgyereket ront meg, van amelyik meglóg a pénzzel. Ezek nem igazi papok, és általánosítani az egész vallásra nézve azért elég erõs. Ha egy néger gyilkol, attól még Afrika nem csak gyilkosokból áll. Sokan így általánosítanak a kereszténységrõl is. Isten szép rendszert alkotott, mindenre van megoldás, csakhát ott van az ember tényezõ és a szabad akarat, ami miatt sokszor elszaródik a dolog.
Válasz chathan üzenetére (#10666): és az jobban adja, hogy valaki azt mondta, hogy legyen és lett? XDDDDD Válasz chathan üzenetére (#10673): Arra gondol Para szerintem(remélem:D), hogy nézd a katolikus vallás elterjedését. Az egyháznak a tized, aztán a keresztes háborúk "isten nevében", amiket nyugodtan nevezhetsz rablóhadjáratnak is. Ugyanezt csinálták a törökök is, a "nagy" nyugatnak õk férgek voltak, persze, amit õk csináltak, az helyes. Aztán nézzük mit mûvelt a középkorban az egyház azokkal, akik gondolkodni mertek. Hát nem megsimogatták õket... Álszent, mocskos dolog az egész (ÉS AZ ÖSSZES TÖBBI) vallás, elvakítják az embereket, ésez mögé bújva húzzák le õket. Csak egy példa: Ma, bár nem vagyok vallásos(még ha meg is vagyok keresztelve, "hogy a mennybe mehessek halálom után") kénytelen vagyok fizetni, mert ha nem tenném, egyszerûen nem temetnének el, csak állami temetést kapnék. Na ez mi?
Válasz Xymoth üzenetére (#10675): ha már nem tudtál érdemben hozzászólni, akkor legalább maradtál volna csendben :(
Xymoth 2009. október 17. 2068 hozzászólás 140.
Válasz Chaos üzenetére (#10655): nagyon naiv vagy :(
Mefi2- 2009. október 17. 1327 hozzászólás 261.
Minden esetre érdekesnek találom ,hogy 1 héten 2x is ilyen van. Szerintem tényleg csak valami levegö szennyezés lehet.
Bye bye w3 , Új korszak kezdõdik :) sc2 gogo
chathan 2009. október 16. 1198 hozzászólás 291.
Válasz paradoX üzenetére (#10672): attól h valaki valásos =/= azzal h pénzt adományoz, bár gondolom most arra érted ezt h ezt a jelet szándékosan csinálták vagy szándékosna kapták fel ennyire h j öjjön a pénz
"-btw mi az a lyon? milyen ország?" "-müchen mellett van lengyel határnál" -"lol, télleg... ilyenkor letagadnám h földrajz érettségim van" by loc/flooyd
paradoX 2009. október 16. 4067 hozzászólás 37.
Válasz Chaos üzenetére (#10671): én nem látok sok különbséget egy jól irányzott marketingfogás az emberek irányítására és a pénzük kiszipolyozására
MinD You!
Chaos 2009. október 16. 610 hozzászólás 638.
Válasz DarkSidee üzenetére (#10670): birom amikor ateisták szakértenek a valláshoz.. A Jehova tanui..nah az egy szekta, a keresztény-katolikus egyház, nah az nem szekta :)
DarkSidee 2009. október 16. 529 hozzászólás 741.
Válasz Chaos üzenetére (#10668): Látom a katolikus szekta teljesen átmosta az agyadat
Halál a cigányokra és a hazaáruló MSZMP-,KISZ- TAGOKRA!(FIDESZ MSZP) Ölj meg egy cigányt és jobbá teszed a világot!
Spelp 2009. október 16. 14691 hozzászólás 1.
én igazából szóhoz sem jutok!
Chaos 2009. október 16. 610 hozzászólás 638.
Válasz paradoX üzenetére (#10665): a karika is érdekes, a kereszt rajta Jézus keresztre veszítve és szabályos éles vonalakkal. Nah ha ilyesmi jelenik meg az égen, az azért már megdöbbentõ!
Retek-Harcos 2009. október 16. 4667 hozzászólás 24.
Válasz Chaos üzenetére (#10655): Orosz hiradóban néztem, ott annyit mondtak, hogy légszennyezés etc ...
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
chathan 2009. október 16. 1198 hozzászólás 291.
Válasz Chaos üzenetére (#10664): lehet igaz lehet nem most ezen ne vitatkozzunk én is hívö vagyok valamilyen szinten, mert ez az ösrobbanásos story nekem nem adja :confused De tényleg sok minden okozhatta, ezt belehet nyugodtan látni, lehet csak 1 gyerekcsín vagy tényleg egy égi jel, de tényleg bármi lehet, vagy igaz vagy nem szerk: de lehet mindnyájan csak besöröztünk itt azért képzelõdünk