Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Fasza linkek

Létrehozva: 2004. július 29. Létrehozta: Kategória: 12462 hozzászólás

Ide raktam Mort linkjet az uzifalrol mer szetnyomja azt.
http://www.battle.net/forums/war3/th...

Válasz Flooyd üzenetére (#10164): jesus ez sux :D
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
Flooyd 2009. június 19. 6866 hozzászólás 11.
[url=http://www.youtube.com/watch?v=qjUiyRX4Zrs]ezismi[/url] :DDD
Nappal pihenj, hogy éjszaka nyugodtan alhass!
toma 2009. június 17. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Flooyd üzenetére (#10159): 2. mekkora fail :D
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Válasz Flooyd üzenetére (#10159): nagy :D
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
jiha9 2009. június 17. 837 hozzászólás 440.
Válasz Flooyd üzenetére (#10159): 3. elég owned :kira
vakok vagytok mind.
Válasz Flooyd üzenetére (#10159): :D:D
Flooyd 2009. június 17. 6866 hozzászólás 11.
[url=http://www.break.com/index/invisible-rope-prank-ii.html]SÍRSZ[/url] F:DS:FSD:++SD.D:+
Nappal pihenj, hogy éjszaka nyugodtan alhass!
Spelp 2009. június 17. 14691 hozzászólás 1.
Válasz paradoX üzenetére (#10140): azigen :kira :kira
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
Válasz toma üzenetére (#10156): ez aranyos :D
toma 2009. június 16. 4782 hozzászólás 22.
[url=http://ihasahotdog.com/2009/06/16/funny-dog-pictures-video-doggy-workout/]erre[/url] megtanítom ez otthoni kutyot :D:D
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
chathan 2009. június 16. 1198 hozzászólás 291.
Válasz Mefi- üzenetére (#10152): egyépként ha az ellennek van 60attackja, neked meg 60-an defencéd akkor 80% esélye van arra hmegüt téged. Ha 50attackja van és 60 defencéd akkor 70% stb.
"-btw mi az a lyon? milyen ország?" "-müchen mellett van lengyel határnál" -"lol, télleg... ilyenkor letagadnám h földrajz érettségim van" by loc/flooyd
Mefi2- 2009. június 16. 1327 hozzászólás 261.
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#10147): Van olyan varázslat ami azonnal ezt a körbepörgést csinálja ... és közelharcban honnét a faszból védjem ki te ész? :D
Bye bye w3 , Új korszak kezdõdik :) sc2 gogo
Válasz chathan üzenetére (#10152): glush vagy mia tosz a neve...ellöki az ellenfeledet a toszba na léptem cu ;)
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#10149): milyen magika push? sose halottam még:D bazz fél perce írtam jó gyors vagy:D
"-btw mi az a lyon? milyen ország?" "-müchen mellett van lengyel határnál" -"lol, télleg... ilyenkor letagadnám h földrajz érettségim van" by loc/flooyd
Válasz chathan üzenetére (#10150): azért használom a magica push-t :D az a sarokban is müködik szerencsére :D
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#10147): ha sarokban vagy nem tudsz kugranii, amugy szeretem én is amikor ott csinálja nekem a +pénzt a mutatványaival:)
Válasz chathan üzenetére (#10148): olyankor használom a magic push-t vagy ugrok én is :D soha nem ugrálnak annyit utánam, van amikor egy helbyen állva ütnek semmit T_T
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#10145): magika szvsz felesleges 20 pont rá 20%-al jobb lock inkább már. Mégiscsak jobb ha 40% a eltalálásuk mitn a 60% nem? Egy íj lövésem belé is levett neki kb 400armort akkor minek pazaroljam a körömet drága spellekre, potikra? Az a pörgés elégszar, akit elkap grat, hátralépsz egyet és kész. retek: ne tud meg agis, kardosok mekkore geci ranged ellen, odeugrik egybõl hozzád, kell aza block hidd el.
Válasz Mefi- üzenetére (#10146): de Ranged a karaktered ember :D:D akkor miért hagynád hogy közelharci üssön? Van crit de egy crittöl nem kapsz ki, duelben meg igen. szerk meg ha már a pörgö skillel egyszer megtud ütni akkor nagy lámának kell hogy legyél :D
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#10145): Dehogy nincs crit touron :P pl a körbe pörgö skill is mindig critet üt és sima fizikai támadással is lehet critet ütni...
Válasz Mefi- üzenetére (#10144): az csak duelben van... criticalnak nagyon kicsit a %a + defes vagy akkor még annál is kisebb szerk és 5 slotod van szóval 2 spell + armor poti az csak 3 ;) mellé tehetsz HP-t meg akármit
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#10143): Critical és baszhatod ...
Válasz chathan üzenetére (#10139): igen pont ugyanezt csináltam,csak meguntam :) ja és Magica nem felesleges öcsi. Van egy spell amibõl 2öt raktam be ami ellenfélröl random 3 armort dob le ... nos ha ledobsz róla 6 armort lesz 100-200 armorja és X hpja és már gg is :) (csak gyorsabban akartam haladni és könyebben. meg armorom sokkal több volt mint HP ugyhogy full armor poti is megéri lesebzik feltöltöd és akkor 100%hogy nincs baj
Válasz MonDee üzenetére (#10139): én is már a pokolba kivánta,m a játékot:D DE hajotto mág a kiváncsiság mia a vége:D van pár heylesírási hibám és elírás elözõ kommentbe:) 1: nem 223 hanem 23 2. amp heylett pálya
MonDee 2009. június 16. 304 hozzászólás 1245.
Válasz chathan üzenetére (#10139): GG szép :D én nem bírnék ennyit Játszani vele xd :D
A jobbtól kikapni nem szégyen, és sírni csak a gyõztesnek szabad! < MonDee >
paradoX 2009. június 16. 4067 hozzászólás 37.
nem humoros,nem is aranyos..viszont igen szívbemarkoló: Egy nap megkérdi apját a fia: "Apu, részt vennél velem a maratonon?" Az apa szívbeteg, de mégis igennel válaszol.... és így közösen elhatározzák, hogy beneveznek a maratonra. Nem sokkal késõbb kérdi a fia az apját: "Apu,mit gondolsz jelentkezhetünk az Ironman-re?" Az apa igennel felelt. Ez a legnehezebb triatlon a világon, melyet évente Hawaii-n rendeznek, ahol a versenyzõknek 3,86 km-t kell úszni, 180,2 km-t kerékpározni, 43,19 km-t futni a szigeten keresztül. Apa és fia egy testté váltak, hogy részt vehessenek a versenyen, most pedig nézd meg a filmet....... [url=http://www.youtube.com/watch?v=PbqFrY2xgGA]Link[/url]
MinD You!
Sikeresen kiakasztottam hál istennek azt a a netes játékot Végefelé már elkezdtem fosni, h megne halljak, de igazából még szoros meccset se nagyon játszottam. A [b]maximális level [/b]az 50. Tactikom az [b]erõteljes agis, defencés[/b] volt. A vége kibaszottul idegesítõ volt amugy, hiszen lvl42-tõl már levelenként volt tour... (igaz touron lehetett 1 levelt fejlõdni). Lvl 49-es touron fõvezér a saját gonosz énünk volt Ez a meccs csupa láckon múlott, de a szerencse velem volt, na meg a gép hülyeségei (pl 82% eséllyel a sz*rabb lövést csinálja íjjal...). Íme néhány kép. http://kepfeltoltes.hu/view/090616/10145935961_www.kepfeltoltes.hu_.jpg http://kepfeltoltes.hu/view/090616/512687282_www.kepfeltoltes.hu_.jpg http://kepfeltoltes.hu/view/090616/5618951553_www.kepfeltoltes.hu_.jpg A képek lvl49-en készültek, mert én azt hittem már vége van itt lvl50-en 4-t raktam a defencére. Lvl48-ra fejlõdéssel megkaptam a 30 íj kilövésemet is [b]Miért fejelsztettem így? Mi volt a tactikum?[/b] A fõ tactikum egy erõs agis íjász létrehozása volt, amely közelharcban is imba és a defencéje is nagy. Miért fejlesztettem így, és hogyan? Elején (lvl1-en) raktam 1-et agira, a többit vitalitire és defencére osztottam, majd amikor fejlödtem midnet az agira. Megvettem parittyát és legjobb kesztyût és cipõt. Level up után 4-et az attacra raktam. Tour elött megvettem a legjobb kardot amit lehetett. A tour után a tactika a következõ volt fejlõdésnél: 3agira, 1 attacra, ha touron fejlõdök ott 4 a defencére (mivel f*szt nem érsz +agivel a touron) Sajnos 40agi körül van egy bug misszerint két íjjat nem tudunk megvenni... Agit 60-ig nyomjuk h a legjobb íjat megkapjuk, ez viszonylag hamara meglesz. Ha elérte a hatvanat az agi jöhet 2attackra, 2 defencére 50lvl-ig. Nagyobb szinteken kardot már felesleges levelenként venni, érdemesebb kétlevelente vásárolni. Természetesen íj meleltt mindig vásároljuk meg a legjobb armort. (négy levelente van új armor típus csak és kizárólag a legjobbat vegyük, elöször mindig a cipõt és kesztyût, majd a sisakot és legvégén a páncélt és elötte a pajzsot, páncélbõl eleinte lehet rosszabat is vásárolni) [b]Mire jó a sok attack és defence?[/b] Pontosabb célzás nagyobb védekezés. 1pont az attackra növeli 1%-al a célzásunkat. A defence meg 1%-al a blockunkat. [b]Miért jó a karakter? [/b] Maga a karakter egyértelmüen jobb mitn az str taktic, miért is? 1. nagyon gyorsak vagyunk, 1 ugrással a pálya végére kerülünk, míg str lassú nehezebben veri aaz íjászokat. 2. Mirrorban aligha vernek minket (legjobb armor, legjobb fegyver és am ia legjobb h ezekre mindig tellik) 3. Duelben nem naygon van eleinte kb lvl25-ig 3-4 lövésnél erõsebb ellenfelünk, touron is max 5-6 lövések. 4. Kenterbe veri a lassú str-et és a magikokat (bár lvl40 környékén a magic nagyon erõs lett, van 1 spellje ami 800-at sebez! de a legdurvább spellje a reinkarnáció, ami full hp-t, staminát és armort ad!!!!! (az iylenek ellen szorosat játszottam) A kard van olyan jó mint a str-es fegyók... (illetve kicsit kevesebb dmg, de kardal is 2-3 ütés lenne ellnne, csak hát ott a kockázat h halálos ütés) 5. jut elég defencére is emiatt a mirror is nevetséges (sok-sok block) 6. Tovább él mint az str-es, hiszen 95%-ban már az íjunkal befejeztük a csatát, tehát crit luck aligha ér minket közelharcról, míg az str dolga nehezebb, hiszen az ellenfelek többnyire közelharcra vannak kifejlesztve és benen van a rizikóba h 1 ütések leszünk [b]Miért felesleges vitalitire pakolni és staminára na meg magickra?[/b] Staminára pakoltam 2-t, csúnyán megbántam. Egyrészt az armorunk képessége miatt szinte végig maximum stamina lesz, másik egy hátramenés 60staminát fogyaszt (ha 60van az agi) amit szvsz nem érdemes, heylette pálya végére kell ugrani, ami kb 300staminába kerül!!! Legalább 20-25-t kéne rakni a staminára h megérje!!! Wtf? Inkább már 20-al jobb defence vagy attack Vitalyti, 5 ponton keleltt volna hagynom... Max az elsõ touron volt hasznos... Eygedüli haszna akkor van ha 60+-os a vitalyti amugy meg totál felesleges. Mecseim 90%-ban armorom fele sem ment le, nemhogy a vitalyti, a másik meg lehet 1000hp-d is ha egy crittel leszed (nézek én is amikor 1500hp-s és meghal egybõl Magic: talán ez az ami nem felesleges, de szvsz szerintem igen mert 223 pontot kéne rá rakni és jobb az a jobb defence és attack hidd el. Ha iszol 1 potit az 1 körödbe kerül!!! Íjjal meg lehet megölnéd azalatt a kör alatt! (hiszen amint már írtam nagyon szoros mecscem se volt egyetlen egy volt, amikor 500hp-m maradt össz.) [b]Mi a véleményem az enchantról? [/b] Szvsz, kis levelen totál felesleges!!! Egyedül enchantot a legjobb íjamra raktam és a legjobb kardra. Meg a másik h k*rva drága és annyira nem is hasznos!! 10% esélye van h használódik, tehát 10lövésbõl egyszer jön csak be... Mi értelme? Átlagban 5 lövésnél nem lesz több ellenfelünk (egyedülaz utolsó két touron) Ha viszont nem tudunk mit venni érdemes kidobni azt a 1.2 millát enchantra. Elöször a íjjat érdemes fagyosra. (hiszen kétszer lõhetünk) utána deahta (hisz missel az ellen)a kardot ami már 1.5 milka és ez a legkisebb! a közepes kb 3.5 milka volt, lol? (bár kb azt tudja midnegyik enchant, tehát h kimarad 1 körbõl kivéve a méreg) [b] Egyéb tippek:[/b] Ha feltessz kérdést a játék a másodikat jelöljétek ki, abból sose lehet baj, mig az elsõre rakva lehet -2 staminád kevesebb goldot stb. (ha meg nem alszol 250-gért fogadóban akkor meg szinte minimum staminával kezded a következõ csatát..) [b]Mi ez a négy halál?[/b] Egyedüli ellenfelünk a nagy agis, nagy attackú és nagy blockú elelnfél. Egyik loosom egy oylan ellen volt akit jobb lövéssel 27%-al találtam el, odajött hozzám két ütésbõl leszedett. 2 loose azért volt mert kiszíritottak a ampról (g*ci nagy bug, ez amugy...) és nem tudtam íjról kardra váltani csak 2-3 kör laatt ö meg addig ütött perszte h meghalltam.. A negyedik loose lvl 42 körül volt elekzdõdött ajáték belelövök egyet lemegy a szokásos 400armorja utána õ jön belém üt és meghaltam lol? max armor, max health és mehgalok? (bár sokszor én is így végeztem ki az ellent [b]További képek: [/b] http://kepfeltoltes.hu/view/090616/f_vez_r_www.kepfeltoltes.hu_.jpg ->> a fõ boss kinézete és tulajdonságai http://kepfeltoltes.hu/view/090616/lasttour_www.kepfeltoltes.hu_.jpg --> az utolsó tour ellenfelei http://kepfeltoltes.hu/view/090616/score_www.kepfeltoltes.hu_.jpg ---> a fõ boss halála és a végsõ napunk, statunk http://kepfeltoltes.hu/view/090616/v_ge_www.kepfeltoltes.hu_.jpg --> ezt írja ki a winnél, és így néz ki a fejünk ( a boss leütötte sisakot , kicsit leades nem?) Ui: 5,5 óra volt a játék
Válasz ArcsiBald6 üzenetére (#10137): még mindig? :D Vagy ez már a saját editionod? :D
ArcsiBald6 2009. június 15. 808 hozzászólás 464.
http://www.youtube.com/watch?v=RD4oQ6Zl7rU
Válasz chathan üzenetére (#10135): jaja def az jó, mondtam :) ellenfél kisebb %ban talál el asszem ha már 30-40 közötti akkor 10/8szor blockolsz :D
chathan 2009. június 15. 1198 hozzászólás 291.
kurva istenit csináltm egy 25-ös karit és erre véletlen kiléptem mozzilából... defensive, vitalytis, str-el votl a kari amguy elég easy votl csak az eleje volt a szörnyü elöny: rengeteg,rengeteg block, sok-sok hp, van pénz mindig a lwgjobb armorokra hátrány: elsö tour-t picit nehézkes, nem a legjobb a fegyver...
Válasz chathan üzenetére (#10133): hm. nemtudom nekem elég easyn ment lvl 30ig a 10. tour már keményebb volt mert ugye olyan fegyókkal vannak amik amúgy nem is léteznek :D... 10. touring max ha fél armoromat levették,soha nem kaptam hp-s ütést, csak duelben kaptam ki a critical ranged miatt -.-'(hú az de idegesítõ volt ... lesebzem majdnem teljesen erre kapok 14 critical és gg) Aztán amikor már megvolt a legjobb fegyó + legjobb armor akkor rágyúrtam 20at magica ra hoyg legyen potionom (armor + spell) utána jött defense ami arra jó hogy ellenfél kisebb %ban talál el (nem 99% hanem 10nél asszem már csak 50%) magyarán nõ a blockod. Stamina még érdemes ha közelharcra akarsz gyúrni vitality 10-15 bõven elég charisma egyáltalán nem kell ... str sem ha agival kezdted (ja és Agit 50nél tovább nem érdemes vinni,nem ad asszem 40 fölött sem semmit) csak attack végtelen + def végtelen és magica is csak 20 kell. Na meg az enchantok ... nekem 10. touron kardon 250.000ért volt az íjra meg 700.000 volt asszem de arra nem volt pénzem. :kira
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#10130): de bírom ezt ha lvl12-es vezír touron megver amikor sokkal erösebb voltam armorilag, és fegyverilegO.o hp kb azonos, 50hp-ja maradt benyomja az a luck tést és 200hp-al elhúlottam...
Válasz chathan üzenetére (#10130): én kb azért kaptam ki ahányszor mert ugye van a critical DMG és duel közben ha criticalt kapsz (az lehet akár 3dmg is) akkor szopol. Ha nincs armorod és ranged akármennyit lõ beléd akkor bebuktad. Ha van armorod akkor azt le kell szednie hogy elverjen ;)
Locust 2009. június 15. 2397 hozzászólás 107.
biztos defense-t gyurta
Feel The Power Of Nature... Feel The Power Of Elune... and ofc the undead's casters
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#10127): miért van az h van 180hp-m és elején a geci rangedes 1 csúzlilövéssel leszeed? Persze neki van 60 armorja és semmi hp nem megy le..
Válasz MonDee üzenetére (#10128): Szóval én elõször vettem egy csúzlit a legolcsóbbat (mert rangeddel könyebb duellezni,nem támadnak meg és simán leszeded 5 lövésbõl) abból a pénzbõl kijön egy kardra meg egy papucsra és egy kesztyûre azzal mehetsz aréna utána meg fejleszteni fegyókat az armor nem fontos mivel ranged leszel inkább ... mert késõbb már 10 nyilad majd 15 és 20 lesz szóval sima ügy.
MonDee 2009. június 15. 304 hozzászólás 1245.
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#10123): Aha érdekes elején mi is Agilytis taccot nyomtunk ! szép ! ranged voltál elöször vagy melee? gondolom késöbb már mind2 megvolt ... :kira
A jobbtól kikapni nem szégyen, és sírni csak a gyõztesnek szabad! < MonDee >
Mefi2- 2009. június 15. 1327 hozzászólás 261.
Válasz Mefi- üzenetére (#10124): Most néztem csak meg az összes képet ... az utolsót szerintem vizsgáljátok meg kicsit jobban... :O
Válasz chathan üzenetére (#10125): :D aha biztos ...
Válasz Mefi- üzenetére (#10122): ebben mi a másképp? sima lapjáratú diablo1+kiegje
[url=http://www.thehell.narod.ru/screenshotshg.html]Diablo 1 kicsit másképp[/url] Szerintem édemes kipróbálni Hellfire kieg kell hozzá (akinek nincs meg és van 1 szabad órája msnen átküldöm)
Válasz chathan üzenetére (#10111): Válasz MonDee üzenetére (#10098): http://kepfeltoltes.hu/090615/1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg http://kepfeltoltes.hu/090615/2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg én eddig jutottam ...csak elkúrtam azért haltam meg :D nem ittam meg a potimat am meglett volna ez is, csak már unalmas is :D nem nehéz és STR nélkül ;) :kira
chathan 2009. június 14. 1198 hozzászólás 291.
Válasz Scarface üzenetére (#10119): jah h ez nö?:O O.o wtf:D
Scarface 2009. június 14. 657 hozzászólás 567.
Válasz eX üzenetére (#10117): DO NOT WANT o_O
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
Válasz eX üzenetére (#10117): De ez mi? Van még egy rakás videója ... ez nagyon beteg :S
Válasz eX üzenetére (#10117): ez nem normális
toma 2009. június 13. 4782 hozzászólás 22.
Válasz eX üzenetére (#10117): az a hajkorona : D
eX 2009. június 13. 4277 hozzászólás 32.
http://www.youtube.com/watch?v=5wdmSL2-Ock&feature=related hát én beszarok:D
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Válasz Kurel üzenetére (#10115): thx, már jó ^^