Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

DjPanties 2010. szeptember 4. 251 hozzászólás 1475.
omg haver tegnap iet szól: Amugy ki az az ALL hogy mindenki neki köszön ? ..
Pr0-peller 2010. szeptember 3. 1172 hozzászólás 300.
Válasz CreO üzenetére (#10764): Mit mond a vak DJ? Napiszar.com
"Üzeni anyám hogy ne hívogasd,elfogytak már a kinõtt ruháim" :SDG"RASDRAS
CreO 2010. szeptember 3. 1847 hozzászólás 165.
Mit mond a vak DJ? - Nem látom a kezeket!
What else you gonna do on Saturday? ;)
NaB 2010. szeptember 3. 983 hozzászólás 368.
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#10761): xd
Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun
Mefi2- 2010. szeptember 3. 1327 hozzászólás 261.
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#10761): Ez jó :D
Bye bye w3 , Új korszak kezdõdik :) sc2 gogo
Retek-Harcos 2010. szeptember 3. 4667 hozzászólás 24.
:dread X:lehet egy kérdésem? de igen és nemmel kell válaszolj rá ok? Y:ok mondd ...X:férfiak miért röhögik ki a szõke lányokat? Y:igen
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
Twu 2010. szeptember 2. 4516 hozzászólás 28.
Ufo Dzso beront a bankba, es egy laza mozdulattal megeroszakolja a biztonsagi ort, a bankigazgatot, es a pulttnal az Oreg Willit. - A szexet letudtuk, most atmegyek a szomszedba, es kirabolom a kuplerajt. Ufo Dzso bemegy a kocsmaba, kiteszi az asztalra az agyonbaszos lezermordalyat, es igy szol: - Most jatszunk ufo-rulettet! - Azt hogy kell? - Igy! Felkapja a fegyvert, es szejellbassza a zongoristat. - O nem nyert! Ufo Dzso Nigger Robra iranyitja a tizezervoltos agyonbaszojat, es meghuzza a ravaszt. Nagy villanas, majd lassan elul a fust. Hosszú Bob odakopi Willinek: - Aztak*rvaannyat! Lattad? Szejjelbaszta, de a haja szala se gorbult! - Hulye vagy Bob, Nigger Robnak afro frizuraja volt! - Igaz, hogy aki eddig egyutt hugyozott Ufo Dszoval, az mind ongyilkos lett, vagy atoperaltatta magat nonek? - Nem. Ott van peldaul Leming Frank, a tragyas ember... - Idiota! Leming Frank vak! Ufo Dzso rosszat sejtetoen felemelkedik a barszekrol. Robbanas, es a pultban az osszes uveg szilankokra torik. Mindenki a padlora hasal. Eszelos Jack a csapos a felesegere rivall: - Hulye picsa, hanyszor mondjam, hogy ne fozz neki babot ebedre? Ufo Dzso szomoruan konstatalta, hogy ez ma a harmadik szenneegett k*rva. - Lehet, hogy alacsonyabb fokozatra kell allitanom a cirkularis orgazmatort? Ufo Dzso kedveli a meninblekkeket. Foleg ha hosszu sorokban kigyoznak az aldozata koporsoja utan. Ufo Dzso nem akart ujjat huzni Chock Norissal. Jobbnak latta, ha a fulet cimbalja meg a kis rosszcsontnak, aztan meg siman dezintegralja a agyonbaszos reszecskeabszorbeatoraval. Hosszu Bob beveri a fejet a kocsmaajtoba, es bosszusan felordit: - A k*rva annyat nottem ilyen magasra! - Csak a szo hibadzik - vetette oda segitokeszen Ufo Dzso, es a trancsirozo lezermacsetaval ket labnyit lefaragott belole.
No troll is too much for me to handle. I rehabilitate trolls, I train people. I am the Troll Whisperer.
[quote=Mark írta(#8107)]Ufo Dzso antigravipacijan belovagol a foutcara, ahol mar varja a serif. Melyen egymas szemebe neznek, a levego szinte megfagy korulottuk. A serif a koltjahoz, Ufo Dzso az agyonbaszos plazmavetojehez kap. A kovetkezo pillanatban hatalmas langtenger emeszti el a serifet, es mogotte a kuplerajt, mire Rovid Willi megjegyzi a mellette allonak: - Mondtam a hulyenek, hogy a borton elott parbajozzon, most hozathatunk uj kurvakat...[/quote] [quote=Mark írta(#8109)]Hosszu Bob beveri a fejet a kocsmaajtoba, es bosszusan felordit: - A kurva annyat nottem ilyen magasra! - Csak a szo hibadzik - vetette oda segitokeszen Ufo Dzso, es a trancsirozo lezermacsetaval ket labnyit lefaragott belole. örökzöldek :D:D[/quote] [quote=Mark írta(#8108)]Ufo Dzsonak lemerul a cseszeallj tapegysege. Bemegy a kocsmaba, es ker valami utosset. A csapos remego kezzel kitesz ele ket uveg tequillat... - Ez jo lesz? - Plutoniumod van seggfej?[/quote]
No troll is too much for me to handle. I rehabilitate trolls, I train people. I am the Troll Whisperer.
Pr0-peller 2010. szeptember 2. 1172 hozzászólás 300.
Én meg úgy értelmeztem h minden deszkás buzi,minden ládás viszont lezbi.
Spelp 2010. szeptember 2. 14691 hozzászólás 1.
Én meg úgy értelmeztem hogy jiha9 és Locust18 nem tud gördeszkázni és nem buzi de az akar lenni!
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
Én meg úgy értelmeztem hogy bármilyen kérdést rakhatsz oda, minden esetben az a legrosszabb hogy elmond apádnak buzi vagy.
aBry 2010. szeptember 2. 2429 hozzászólás 106.
Válasz Rosi üzenetére (#10753): Válasz NaB üzenetére (#10754): jaa rendkívül mélyenszántó poén
A lehetetlen nem tény, hanem vélemény.
NaB 2010. szeptember 2. 983 hozzászólás 368.
Válasz aBry üzenetére (#10752): Úgy látszik Locust érti, Biztos gördeszkázik és buzi.
Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun
Rosi 2010. szeptember 2. 1904 hozzászólás 155.
Válasz aBry üzenetére (#10752): Én úgy értelmezem, hogy az õ véleménye szerint minden gördeszkás buzi.
Soha senkit ne becsülj le - így magadat sem.
aBry 2010. szeptember 2. 2429 hozzászólás 106.
Válasz jiha9 üzenetére (#10750): nem értem
A lehetetlen nem tény, hanem vélemény.
Locust 2010. szeptember 2. 2397 hozzászólás 107.
Válasz jiha9 üzenetére (#10750): :SAD:ASDX
Feel The Power Of Nature... Feel The Power Of Elune... and ofc the undead's casters
jiha9 2010. szeptember 2. 837 hozzászólás 440.
Mi a legrosszabb a gördeszkában? Elmondani apádnak hogy buzi vagy.
vakok vagytok mind.
scottee 2010. szeptember 1. 3931 hozzászólás 40.
Válasz Locust üzenetére (#10748): :D jó
Rambo? Az egy buzi...
Locust 2010. szeptember 1. 2397 hozzászólás 107.
idézet: "a tanga olyan mint a láncfûrész. ha megcsúszik a kezed, az ujjad mehet a picsába. " D:A:SADsd.
Feel The Power Of Nature... Feel The Power Of Elune... and ofc the undead's casters
Geri77 2010. augusztus 25. 65 hozzászólás 3646.
- Mi az: kicsi, piros és egyre szélesebb a vigyora? - ??? - Kisbaba zsilettpengét szopogat
The-BaD-DaY 2010. augusztus 25. 133 hozzászólás 2356.
Válasz CreO üzenetére (#10745): és mindig olyan helyen van ahol nem kéne :ehh
CreO 2010. augusztus 25. 1847 hozzászólás 165.
A macska olyan, mint a modern feleség: Nem fõz, folyton csak nyávog, a körmét reszeli, és a sex elõl is vonyítva menekül.
What else you gonna do on Saturday? ;)
DjPanties 2010. augusztus 24. 251 hozzászólás 1475.
Hogy hívják az Indián bolondot?-Golyóstoll ajjj :D
Pr0-peller 2010. augusztus 23. 1172 hozzászólás 300.
-mi a nagymama ellentéte? - kistegnaptegnap
DjPanties 2010. augusztus 22. 251 hozzászólás 1475.
Levélben a szüleitõl pénzt kér az egyetemista fiú: "Kedves szüleim! Nagyon nyomorultul érzem magam, hogy ismét pénzt kell kérnem tõletek, de sajnos katasztrofális a helyzetem. Annyira szégyellem magam, hogy legszívesebben a föld alá süllyednék. Ui.: Annyira szégyelltem magam, hogy megpróbáltam ezt a levelet a postástól visszaszerezni, de sajnos már elvitték, így már nem tehetek semmit." Nemsokára megjön a válasz: "Kedves fiam! Jó hírem van: nem kell szégyellned magad, mert sajnos a leveledet elkeverhette a posta, mivel mi nem kaptuk meg Vízparton kétségbeesetten kiabál egy ember: - Segítség! A feleségem beleesett a vízbe. Nem tudok úszni, aki kimenti, annak adok 1000 forintot! Egy horgász gyorsan beugrik a vízbe, lebukik, nagy nehezen a partra húzza, majd kéri a fizetséget. A férfi megnézi a kimentettet, majd így szól: - Elnézést, de nem jól láttam. Ez nem a feleségem, hanem az anyósom. Mire a horgász szomorúan: - Sajnálom. Akkor mennyivel tartozom? :D
WannaB 2010. augusztus 21. 236 hozzászólás 1535.
Válasz DjPanties üzenetére (#10738): :DDDD ezekbe azért vannak vigyorgatósak
Anti Global Retardator A.K.A CALEBMACI
eX 2010. augusztus 21. 4277 hozzászólás 32.
Mit is mondott Doktor Úr??? Darázs-derék-pók???? - Nem,nem,nem... Méh-nyak-rák :) :SAD+
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
jiha9 2010. augusztus 18. 837 hozzászólás 440.
Mikor lehet arcon köpni egy cigányasszonyt? Ha ég a bajsza.
vakok vagytok mind.
DjPanties 2010. augusztus 18. 251 hozzászólás 1475.
Miért nem érdemes József Attilával barkochbázni? -??? - Mert mindig csak a mamára gondol. - Miért lõtték le a TV-macit? - Mert köpött. - Miért nincsenek Mr. Ceausescu viccek? - Mert lelõtték a poént. - Miért kell óvatosan kinyitni a Nemzeti Sportot? - Nehogy kiessen a Fradi. - Miért füstöl a kórház kéménye? - Fõ az egészség! - Milyen a polip csókja egy nedves atlanti éjszakán? - Oktopuszi. - Milyen a falusi abortusz? - Lelövik a gólyát. - Milyen buli van az intenzív osztályon? - Eszméletlen!! - Milyen az új rádió? - Olyan, mint a gõzmozdony. Minden állomáson fütyül. - Milyen a szelíd kannibál? - A tenyerembõl eszik. - Mi a különbség a Schwarzenegger és Kudlik Júlia között? - Semmi, mert mind a kettõ deltás. - Mi a különbség a teológus és a geológus között? - Ég és föld. - Mi a különbség az elmebeteg és az idegbeteg között? - Az elmebeteg ragaszkodik hozzá, hogy 2*2=5. Az idegbeteg tudja, hogy 2*2=4, de piszkosul idegesíti. - Mikor lesz atombombája Magyarországnak? -??? - Ha rádobják. - Melyik az az állat, amelyik halála után meg vagy 300-at fordul? - Grillcsirke. - Melyik az a zöldség, amelyiknek a legmagasabb az alkoholtartalma? - A falra hányt borsó! - Melyik a legnõiesebb állat? -??? - A béka, mert szétteszi a lábát, bekapja a legyet és fél a gólyától. - Hogyan duplázhatod meg egy Trabant értékét? - Megtankolod. - Hogyan lehet nyulat fogni? -??? - El kell bújni a bokorba,és a répa hangját kell utánozni. - Hogyan csodálkozik a leprás? - Leesik az álla. - Hogyan élvez el a robot? - Kiveri a biztosítékot. - Hogy hívják a sültnyulat? - Tepsifüles. - Hogy hívják a radioaktív nyulat? - Paksifüles. - Hogy hívják a hímnemû nyulat? - Hapsifüles. - Minek megy a vak az erdõbe? - Fának. - Mi a nehezebb: tíz kiló toll, vagy tíz kiló vas? - Csak ejtsd a lábadra õket, rögtön megtudod. - Mi a falusi energiaital? - Kútbul. :kira
Cseszka 2010. augusztus 18. 291 hozzászólás 1294.
-Anyu-anyu, szálka van a nagypapa szemében! -Jól van kisfiam tedd a tányér szélére.
Cseszka 2010. augusztus 18. 291 hozzászólás 1294.
A radiológus magához hívatja a beteget: - Van egy jó és egy rossz hírem, melyiket mondjam elõször? - A rosszat, doktor úr! - Rendben. A röntgenfelvételén egy nagy kiterjedésû, rosszindulatú tumor látszik! - Hát ez szörnyû, és mi a jó hír? - Photoshoppal el tudom tüntetni.
vikooc 2010. augusztus 16. 1344 hozzászólás 255.
[quote=Spelp írta(#10704)]Válasz jiha9 üzenetére (#10703): de most tényleg a miért sír a bohóc - mert kúrják a feleségét és a miért sír a kislány - mert átszúrta a tüdejét a rollerkormányt lefordítod fostos japán krixkraxra, vagy te ebben szocializálódsz és így hallod?[/quote] :ASD::ASD:D::D:D
Jövünk Moon!
Pr0-peller 2010. augusztus 16. 1172 hozzászólás 300.
DFG:?"!+NE WN Joe: álltunk a megállóban Joe: asszem gyufa kezében a bor Joe: beáll a villamos Joe: kinyitja az elsõ ajtót Joe: "vagy lent hagyjátok a flakont, vagy nem szállhattok fel" Joe: z: "vagy a jó kurva anyádat" Joe: nem villamossal mentünk
Pr0-peller 2010. augusztus 14. 1172 hozzászólás 300.
juuuuj viszont engem atbasztak vettem egy doboz tartos tejet es nem adtak hozza tartot
Flooyd 2010. augusztus 13. 6866 hozzászólás 11.
Válasz paradoX üzenetére (#10730): rosi viccén felsikítottam::D
Nappal pihenj, hogy éjszaka nyugodtan alhass!
paradoX 2010. augusztus 13. 4067 hozzászólás 37.
[quote=Spell_Breaker_ írta(#8814)]Két barát beszélget: - Voltam orvosnál. - És, mi volt? - Azt mondta a doki, hogy hagyjam abba a maszturbálást. - Miért? - Mert nem tud megvizsgálni![/quote] najo visitok :D
MinD You!
[quote=Flooyd írta(#9024)]A Télapó elmegy a dawn-kóros gyerekekhez: - Na, gyerekek, aki tud szép verset mondani, az kap ajándékot! - ÉÉÉÖÉÖÜÖÉEÖÉN! - Aki hülyéskedik, az nem kap... [/quote] [quote=Mark írta(#8991)] :-pd-: two girls making out how do u know its not 2 men? because i still have some faith left in the world[/quote] [quote=eX írta(#9027)]két anyuka beszélget te figyelj tök szépen breakel a fiad áh nem ...csak a tolókocsiját keresi [/quote] [quote=Rosi írta(#8951)] A német szerveknél faji tisztasági intelligenciatesztet dolgoznak ki. Bizottság: Mondjon egy kétjegyû számot! Elsõ jelölt: 67. Bizottság: Na és miért pont 67? Miért nem 76? Elsõ jelölt: Nem! 67! Bizottság feljegyzi: "erõs, árja jellem". Jön a második jelölt. Bizottság: Mondjon egy kétjegyû számot! Második jelölt: 53. Bizottság: Na és miért pont 53? Miért nem 35? Második jelölt: Hát, lehetne éppen 35 is. Bizottság feljegyzi: "árjához közeli jellem". Jön a harmadik jelölt, Stirlitz. Bizottság: Mondjon egy kétjegyû számot! Stirlitz: 44. Bizottság: Na és miért pont 44? Miért nem... Na, Stirlitz, elég volt ezekbõl a hülye zsidó trükkökbõl![/quote]
MinD You!
szerk. iiiii nem tudott annyit megjelniteni szemezgettem egy-ket regit :D igy melo kozben nagyon megvagtak :D [quote=Mefi- írta(#8919)] Vásárlói panasz...(a spar levelesládájából) :) "Kedves pékek! Elõször is, basszátok meg a "finom, ropogós" zsömléiteket. Szeretnék néha olyan zsömlét enni, ami nem reccsen szét egy kiló morzsává, ha beleharapok, nem olyan összeaszott, mintha eleve háromnaposnak sütötték volna, és nem csak héja van, hanem bele is. Velem együtt nyilván sokan vannak még így. Nem értem, mibõl gondoljátok, hogy mindenki imádja, ha éles kenyértörmelék vagdalja szét az ínyét evés közben? Puha, finom zsömlét akarunk! Másodszor, basszátok meg a mazsolát. Az emberek fele utálja a mazsolát. Mi, az emberiség ezen fele rühelljük, hogy nyakig kell túrnunk az uzsonnánkban, ha a túrós táskát anélkül akarjuk élvezni, hogy minden második falatnál édes-nyálkás, összeaszott szõlõszemekre harapnánk. A túrós táska az túrós, és nem mazsolás, a hétszentségit már neki! Tessék egyszer megpróbálni mazsolamentes túrós táskát gyártani. Dõlni fognak a vevõk.. Nem, ne értetlenkedjetek, hogy hát az meg milyen, az úgy nem az igazi. Igenis kurva sokan szeretnének mazsolamentes péksüteményt. Le a mazsolával! Áruljatok külön mazsolást és mazsolamentest. Nagy siker lenne! (Zárójelben jegyzem meg, a cukrászok is megbaszhatják a mazsolájukat, a somlói galuska is sokkal jobb lenne nélküle.) Továbbá és harmadszor, kedves cukrászok: basszátok meg a porcukrot is. Szeretnék egyszer úgy megenni egy péksüteményt, hogy nem fulladok meg, és nem kell utána órákig porolgatnom a ruhámat. Az se lenne rossz, ha azt is érezném, mit eszem, és nem csak a tömény cukrot. Végül pedig tiltakozom a mákos rétes megszüntetése, és mindenféle undorító aszalt gyümölcsökkel (meggy, stb) való kiagyusztálása ellen! Van mákos rétes, és van mákos-meggyes, ami két külön dolog, és ha én mákost kérek, akkor nem akarok bele se meggyet, se káposztát, se mazsolát. Világos? Amíg követeléseim nem teljesülnek, utálni fogom a pékeket. Hülye pékek! " Szeretem ezt a levelet :D :kira[/quote]
MinD You!
DjPanties 2010. augusztus 13. 251 hozzászólás 1475.
Jean, kössön spárgát az anyósomra. - Miért, uram? - Sárkányt akarok eregetni. Hozzon egy éles kardot, Jean! - Minek, uram? - Hogy élen járhassak.
Flooyd 2010. augusztus 3. 6866 hozzászólás 11.
Válasz Mefi- üzenetére (#10717): én azt bírom amikor titanicon egy utas - honnan jön ez a sok víz, bazdmeg? :D
Flooyd 2010. augusztus 3. 6866 hozzászólás 11.
Válasz StaY_KooL üzenetére (#10719): got me:D
k4z_ianbond 2010. augusztus 2. 1359 hozzászólás 250.
Mi az kéz és láb nélküli a kocsmában? Törzsvendég :D :]
eX 2010. július 29. 4277 hozzászólás 32.
A jamaikai terrorista lekerül a pokolba. Térül-fordul, nem lát azonban semmi mást csak hatalmas kender ültetvényt, tele jó gyantás bugákkal.A látványtól teljesen felvillanyozódik, járkál össze-vissza. Egyszercsak szembe jön Bob Marley egy hatalmas spanglival:-Helló Bob! Örülök, hogy látlak. Figyi, nem úgy van hogy a pokolra jutottunk? Nem értem, akármerre nézek, gandzsamezok, ez itt inkább a mennyország.-De tüzed neked sincs, b@zmeg.
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Cseszka 2010. július 26. 291 hozzászólás 1294.
Válasz _Kain_ üzenetére (#10722): nem jött be :( :)
_Kain_ 2010. július 26. 50 hozzászólás 4225.
Válasz Cseszka üzenetére (#10721): látom neked a google jóbarátod de ez még kevés a poénhoz :D
"Thrall, the blood haze has lifted, the demons fire has burned out in my veins. I have freed myself. No, old friend. You have freed us all. Lok'Tar Ogar, Hellscream, may the Warsong never fade"
Cseszka 2010. július 26. 291 hozzászólás 1294.
Válasz _Kain_ üzenetére (#10720): veremmutató regiszter vagymi?:d
_Kain_ 2010. július 26. 50 hozzászólás 4225.
Válasz iA-KeKs üzenetére (#10690): "* Aki másnak vermet ás, az a Stack Pointer." Ez rohadt nagy :D kezet fel aki érti is :D
"Thrall, the blood haze has lifted, the demons fire has burned out in my veins. I have freed myself. No, old friend. You have freed us all. Lok'Tar Ogar, Hellscream, may the Warsong never fade"
StaY_KooL 2010. július 25. 1000 hozzászólás 360.
-Miért nem tanult meg a 8 éves Pistike biciklizni? -Mert halva született.
igotbigbootybitches
jiha9 2010. július 24. 837 hozzászólás 440.
Mibe van 7000 kalória? 3500 tictacba.
vakok vagytok mind.
Mefi2- 2010. július 23. 1327 hozzászólás 261.
A történelem nagy bazzegjei: Bill Clinton: "Ez tövig bekapta, bazzeg!" Bill Gates: "Ez lefagyott, bazzeg!" Neil Armstrong: "Én oda ki nem megyek, bazzeg!" Teller Ede "Ez kurva nagyot robbant, bazzeg!" Széchenyi: "Ez kurva nagy terv, bazzeg!" Bell: "Ez megszólalt, bazzeg!" Lehel: "Ez eltört, bazzeg!" Noé: "Ez kurvára esik, bazzeg." Ádám: "Ez megeszi, bazzeg." Galilei: "És mégis mozog, bazzeg." Newton: "Hát nem pont a fejemre esett, bazzeg." Zrínyi Miklós: "Vaddisznó? Szelíd ez, bazzeg." Néró: "Na végre már nem fázom, bazzeg." Julius Caesar: "Te is fiam, bazzeg." Dózsa György: "Hé, ez forró, bazzeg." Jimmy: "Fogadjunk, hogy vaktöltény, bazzeg." József Attila: "Mosmá sínen vagyok, bazzeg." Gyurcsány: "Ezt elkúrtam, bazzeg." T-online: "Apa kezdõdik, bazzeg" van 1-2 jó benne :D
Bye bye w3 , Új korszak kezdõdik :) sc2 gogo