Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11210 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

Retek-Harcos 2007. október 14. 4667 hozzászólás 24.
Válasz ArcsiBald6 üzenetére (#6164): Elsõ jóó második Auch :D:D:D
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
ArcsiBald6 2007. október 14. 808 hozzászólás 466.
A vadnyugati erõdben egy õrszem szalad a parancsnok felé eszeveszetten kiabálva: - Parancsnok, parancsnok! Jönnek az indiánok! - És barátok vagy ellenségek? - Szerintem barátok, mert együtt jönnek. Az apa a munkából hazajövet látja, hogy a hogy két fia verekszik egymással. - Fiúk, ne marakodjatok!!!- monta az apjuk - Miért, holnap rakodjunk? Jó éjszakát mindenkinek! :)
piri 2007. október 14. 107 hozzászólás 2734.
Válasz SiLC üzenetére (#6158):LOOOLA:SD:AS:D
http://s1.battleknight.hu/index.php?loc=hire&ref=NDAwODA=
Gandal-f 2007. október 14. 2474 hozzászólás 104.
Faterod ownol te meg itt learatod a babérokat:D:D:D
Sir, We are completely sorrounded -EXCELLENT! This means we can attack in any direction!
Saturas 2007. október 14. 717 hozzászólás 534.
Válasz SiLC üzenetére (#6159): hûha!! Az már baj!! ADS:!AA++SDaass::!
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
toma 2007. október 14. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Mark üzenetére (#6156): nheee mark :ASD:!::+:ASd besírtam bázzz :DD
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
SiLC 2007. október 14. 4737 hozzászólás 23.
most mesélte fater nemtom volt-e már. Otthon ül a férj, tetõtöl talpig fradi cuccban, nézi a fradi meccset a tévében. Odamegy a felesége, és asszondja neki: - Ahogy elnézlek téged, úgy érzem, jobban szereted a fradit, mint engem. Mire a férj: - Ahogy elnézlek téged, úgy érzem az újpestet is jobban szeretem, mint téged. :D_SAD:D_SD: rofl
http://itsegitseg.hu/ ahol bármien informatikai kérdésedre viszonylag hamar megkapod a választ. Regisztráció nem szükséges:kira
ArcsiBald6 2007. október 14. 808 hozzászólás 466.
sc-rõl: -Pistike, menj ki apádnak segíteni a kertbe, hátul van és ás! -Én B-s vok... :D:D:SD:Dl
Xymoth 2007. október 14. 2068 hozzászólás 140.
Válasz Mark üzenetére (#6156): voltmárA:SX:AS:d
Az alvástól éhes leszek, az evéstõl elálmosodom. Az élet szép.
Mark 2007. október 13. 1728 hozzászólás 178.
aélskdfjaélskdjfáaw!W+_:+!_+!:A+!:+__:!+_:A_:!"_:+D:D:D:D::D Bezárnak egy ketrecbe egy kecskét, egy kést, 5 szelet kenyeret és egy vajat. Reggelre eltûnik 1 szelet kenyér és a vaj, mi történt? Éjjel a kecske mekkent egyet.
JET JAGAAAR!
Retek-Harcos 2007. október 13. 4667 hozzászólás 24.
Válasz Mark üzenetére (#6151): :D:A:SD mekkroa :D
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
K 2007. október 13. 59 hozzászólás 3857.
Válasz Mark üzenetére (#6151): aztaku :D
VAN EGY KÉT SZÓKINCSEM ! ! ! baz+
Gandal-f 2007. október 13. 2474 hozzászólás 104.
Válasz Mark üzenetére (#6151): na végre 2 jó is volt egymás után:D:D és egyiket se ismertem:D :kira
Sir, We are completely sorrounded -EXCELLENT! This means we can attack in any direction!
ArcsiBald6 2007. október 13. 808 hozzászólás 466.
Válasz Mark üzenetére (#6151): neeeeeeeeeeeeeeee :DAS:DAS:D::DDD:D:D:D:D
Mark 2007. október 13. 1728 hozzászólás 178.
Pasas a dokinál: - Doktor úr, amikor az étkezdébe megyek és meglátom a konyhában az uborkaszeletelõt, mindig leküzdhetetlen vágy fog el, hogy ott helyben belerakjam a farkamat... - Hát, ez tényleg nagy probléma! Felírok egy tablettát, abból 3x1-et szedjen be, és egy hét múlva jöjjön vissza. Egy hét múlva pasi ismét a dokinál: - Na, bevált a gyógyszer? - Sajnos nem... 4 napja nem tudtam legyõzni a késztetést, és beleraktam a farkamat az uborkaszeletelõbe... - Te jó ég, és mi történt? - Én csak fegyelmit kaptam, de az uborkaszeletelõt kirúgták!
JET JAGAAAR!
Retek-Harcos 2007. október 13. 4667 hozzászólás 24.
Válasz pisko üzenetére (#6146): ez nice és tetszik :D Válasz pisko üzenetére (#6144): jajj :D:D:D ez ... :kira
Gandal-f 2007. október 13. 2474 hozzászólás 104.
Válasz pisko üzenetére (#6146): ne basszáá fellllll:D:D de amugy tényleg így van... :D nice:kira megy az 5!
piri 2007. október 13. 107 hozzászólás 2734.
Válasz pisko üzenetére (#6143):LoL ASA:SD:AS:DA:SD
ToMker 2007. október 13. 2977 hozzászólás 72.
Válasz Rabbitt üzenetére (#6133): akinek van mire gyurni annak nemgáz hogy cigizek, nekem napi 1 doboz azt lófasz
pisko 2007. október 13. 1369 hozzászólás 246.
szerintem jópofa :) avagy [b]Miért hazudnak a nõk?![/b] A varrónõ egy nap a folyó mellett üldögélt és varrogatott, s hirtelen a gyûszûje beleesett a folyóba. Sírni kezdett, mire megjelent az Úr és megkérdezte: "Miért sírsz?" A varrónõ elmondta, hogy a gyûszûje beleesett a vízbe, pedig szüksége lenne rá a megélhetéshez. Az Úr lebukott a víz alá, majd megjelent egy aranygyûszûvel. "Ez a te gyûszûd?", kérdezte. A varrónõ azt válaszolta: "Nem." Az Úr ismét lebukott és felhozott egy ezüstbõl készült gyûszût. "Ez a te gyûszûd?", kérdezte újra. A varrónõ ismét azt válaszolta: "Nem." Aztán újra lebukott és felhozott egy fagyûszût. "Ez te gyûszûd?", kérdezte az Úr. A varrónõ azt válaszolta, "Igen." Az Úr nagyon megörült a varrónõ õszinteségének és odaadta neki mindhárom gyûszût és a varrónõ nagyon boldogan tért haza. Nem sokkal késõbb a varrónõ a férjével sétálgatott a folyóparton, mire az hirtelen megbotlott és beleesett a vízbe. A nõ ismét sírni kezdett, az Úr újra megjelent és megkérdezte: "Miért sírsz?" "Ó, Atyám, a férjem beleesett a vízbe!" Az Úr lement a víz alá és felhozta Mel Gibsont. "Õ a férjed?", kérdezte. "Igen", mondta a varrónõ. Az Úr dühös lett. "Hazudtál! Ez nem igaz!" A varrónõ ezt válaszolta: "Ó, kérlek bocsáss meg nekem, Uram! Ez egy félreértés. Tudod, ha nemet mondtam volna Mel Gibsonra, te felhoztad volna Tom Cruise-t ... Aztán ha õrá is nemet mondtam volna, felhoztad volna végül a férjemet. Aztán mikor igent mondtam volna rá végül, nekem adtad volna mindhármukat. Uram, én egy szegény asszony vagyok, nem tudok három férjrõl gondoskodni, mindössze ezért mondtam igent Mel Gibsonra." A történet tanulsága: ha egy nõ hazudik, annak mindig jó és tisztességes oka van és mások javára szolgál (és mindent ki tudnak magyarázni...).
toma 2007. október 13. 4782 hozzászólás 22.
Válasz pisko üzenetére (#6144): jájájájájáj :DD:DDD
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
pisko 2007. október 13. 1369 hozzászólás 246.
... És akkor leül kényelmesen egy asztalhoz, jön a kocsmáros, mire ez: "Egy rántotthúst meg egy sört! A BMWés rohadt kurva anyját - Pfuj!" és köp egy csulát. A kocsmáros meglepödik, de felveszi a rendelést. Míg ez a rendelésére vár folyamamtosan csak ismételgeti: "A BMWés rohadt kurva anyját - Pfuj!" és köp mindig hozzá egy jókora csulát a földre. A többi vendég egyre idegesebb lesz, mire a kocsmáros odamegy a köpködöshöz: Na, legyen már szíves és hagyja abba a káromkodást meg a köpködést. A végén még elüzi az összes vendégemet!" De ez csak egyre tovább: "A BMWés rohadt kurva anyját!" és csak tovább köpköd: "Pfuj! Pfuj!" A kocsmáros idegesen: "Hagyd már abba! Mi a fasz ütött beléd!?" Mir ez: "Hát ide figyelj! A BMWés rohadt kurva anyját! Pfuj!" Köp. "Ma reggel a 40 tonnás pótosommal megcsúsztam és beszálltam az árokba. Kijönni semmi esély - A BMWés rohadt kurva anyját! Pfuj!" Köp. "És ekkor egyszer csak megáll egy X5-ös BMWés a rohadt kurva anyját! Pfuj!" Köp. "Kihúzzalak?" Mire én: "Ha sikerül bazd meg esküszöm leszoplak!" hát ez mekkora már :DD:D:D
StaY_KooL 2007. október 11. 1000 hozzászólás 361.
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#6141): akkor stimmt. ~
igotbigbootybitches
iA-KeKs 2007. október 11. 4264 hozzászólás 33.
Válasz StaY_KooL üzenetére (#6140): már ismertem, de kivételesen nem volt probléma elsöre megérteni: D:A:SD
Nem vok pedo, csak türelmetlen - by csé
Retek-Harcos 2007. október 11. 4667 hozzászólás 24.
Válasz StaY_KooL üzenetére (#6140): arra célzott a csaj amit nem használtál a kocsmában :)
Válasz ArcsiBald6 üzenetére (#6135): leesett elsõre (ami lenyûgözõ teljesítmény, nemrég értem haza korcsmából :D), de nem vagyok benne biztos, hogy jól értem :D
igotbigbootybitches
Retek-Harcos 2007. október 11. 4667 hozzászólás 24.
Válasz toma üzenetére (#6126): nagyon jó :D:D Válasz ArcsiBald6 üzenetére (#6135): lassan én is megértem :D Leesett neeeeeeeeeee :D:D::D:DA:S:D:A:S:DA:S:D:AD
piri 2007. október 11. 107 hozzászólás 2734.
Válasz toma üzenetére (#6125): ez...üt.... :kira:D
ArcsiBald6 2007. október 11. 808 hozzászólás 466.
Válasz pisko üzenetére (#6136): nekem se egybõl ::DDS:D
pisko 2007. október 11. 1369 hozzászólás 246.
Válasz ArcsiBald6 üzenetére (#6135): harmadjára leesett :DD:DD:dAS:
ArcsiBald6 2007. október 11. 808 hozzászólás 466.
A tündérszép királykisasszony elhatározza, hogy férjhez megy. El is mondja apja urának, hogy hirdesse szét heted-hét országra. De csak ahhoz megy, aki kiállja a próbát. Kihirdeti a király, s özönlenek a hercegek, grófok, válogatott cigánylegények. Igen ám, de sorra megbuknak a vizsgán. Egyszer arra jár a szegény vándorlegény, és beáll a sorba õ is, szerencsét próbálni. Nevetik is a hercegek, grófok, válogatott cigánylegények, hogy mit akar itt ez a csóró, szerencsétlen, hiszen õk sorban kudarcot vallottak. Mivel azonban mindenki próbálkozhat, egyszer a vándorlegény is sorra kerül. - Menjünk ki, sétáljunk egyet a tündérkertben! - invitálja a királylány. Kimennek, és elmennek a csilingelõ aranyalmafa alatt, átmennek a szólószõlõk között, és elérnek az ezüstpatak partjára. Ott a tündérszép lány lehúzza az ujjáról a gyémántokkal ékesített aranygyûrûjét, és bedobja a patakba, majd ezt mondja a legénynek: - Vedd ki, és add a kezembe! A szegény vándorlegény úgy tesz, ahogy a királykisasszony kérte, mire az megszólal: - Ez a sok idióta meg mind a patakba ugrott..
Válasz Rabbitt üzenetére (#6133): en nem mondtam h cuccolod magad egy szóval se :D ez a cigis dolog meg érdekes, nem hallottam még róla.. mondjuk lassan 1 éve, hogy leszoktam, nincs mitõl tartani ~
igotbigbootybitches
Rabbitt 2007. október 11. 2753 hozzászólás 84.
Válasz StaY_KooL üzenetére (#6130): De én nem kokszolok tesó :D Sõt, néha 1-2 cigi elmegy ami a gyúrás 30%-át elveszi aztmondják, bár 1-2 cigitöl nem:D de majdnem 1 doboznyitol biztosan
ToMker 2007. október 10. 2977 hozzászólás 72.
Válasz toma üzenetére (#6126): ez kész geci :D
fACE 2007. október 10. 2846 hozzászólás 76.
Válasz StaY_KooL üzenetére (#6130): Nyuszi in trouble.
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
StaY_KooL 2007. október 10. 1000 hozzászólás 361.
Válasz FUCKtheSkins üzenetére (#6124): amúgy nem vicc, egy szolnoki evezõs srác 19 évesen kórházba került, mert tönkrement a veséje meg a mája a cucctól... és õt is Szilárdnak hívják :D
igotbigbootybitches
Saturas 2007. október 10. 717 hozzászólás 534.
...Fatima el Abdullah Omar Dzsihad Kalifa Hamasz Dzsamburi 114 éves, szõke, tõsgyökeres stockholmi kislány... AsD..,DDAA++adsss ezt jól összehozták!!
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
Gandal-f 2007. október 10. 2474 hozzászólás 104.
Válasz toma üzenetére (#6126): ezt már olvastam csak azokat nem, hogy mi lesz akkor, ha nem küldöd tovább:DDD nice bazz ilyen hülyeségek:D
pisko 2007. október 10. 1369 hozzászólás 246.
Válasz toma üzenetére (#6126): siratós :DDD
toma 2007. október 10. 4782 hozzászólás 22.
Ha olvasás nélkül kitörlöd ezt a szart, akkor neked tényleg nincs szíved! Küldd tovább, de aztán tényleg! Ugyanis Fatima el Abdullah Omar Dzsihad Kalifa Hamasz Dzsamburi 114 éves, szõke, tõsgyökeres stockholmi kislány, többszörösen áttételes, súlyos anorákban szenved. Ezért apukája, Björn Allah bin Vejnemöjnen egyezséget kötött a Világkereskedelmi Kamarával, hogy ha valaki elolvassa ezt az e-mailt, és nem törli ki, hanem kinyomtatja, és zöld szövegkiemelõ filccel megjelöli a szövegben szereplõ összes olyan határozatlan nevelõt, amely jambikus pentameterben íródott és fõnévi igenév elõtt áll, továbbá ezen kinyomtatott példány felmutatása mellett a karancsi ABC-ben három darab friss vajas zsemlét vásárol, akkor az egyik zsemle árát a Világkereskedelmi Kamara arra fogja fordítani, hogy minden tavaszi napéjegyenlõségtõl számított elsõ holdtölte után született vörös harántcsíkos kiscica fényképét elküldi Fatimának, ezzel járulva hozzá, hogy a kislány megnyerhesse az iskolai papírgyûjtõ versenyt. Ha van szíved - márpedig miért ne lenne -, ne törlöd ki ezt az e-mailt, hanem küldd tovább legalább harmincnégy barátodnak!!! Ugyanis például: - Monica Lewinsky nem küldte tovább, ezért másnap orálisan ki kellett elégítenie Bill Clintont. - Kovács István csepeli öntõmunkás továbbküldte, ezért másnap nyert a céllövöldén egy piros alapon fehér pöttyös vattamacit. - Szaddám Huszein nem küldte tovább, le is rohanták Irakot. - Kovács Hajnalka erotikus egyéni vállalkozó és szellemi szabadúszó sem küldte tovább, másnap HIV-et, Hepatitis C-t és szifiliszt kapott egyszerre, ráadásul az öngyújtójával tök véletlenül leégette a haját, majd elesett és eltört huszonhárom csontja, késõbb pedig levágta a lábát a villamos, fél szemét kicsapta a saját melltartópántja, mire az egyik mellébõl kiesett a szilikon. Úgyhogy ne törölj, küldj! Köszi a segítségeteket iwiwen kaptam A:SD:+!"::AS:"+:!::SDAs
aBry 2007. október 9. 2429 hozzászólás 106.
Válasz pisko üzenetére (#6117): :ASD:S:D
A lehetetlen nem tény, hanem vélemény.
Rosi 2007. október 9. 1904 hozzászólás 155.
Válasz Rabbitt üzenetére (#6123): Ráment a vesédre a sok koksz :D
Soha senkit ne becsülj le - így magadat sem.
Rabbitt 2007. október 9. 2753 hozzászólás 84.
Elöbb hugyáltam, és 5 perc elmultával ujra kell vicc ...
paradoX 2007. október 9. 4067 hozzászólás 37.
Válasz pisko üzenetére (#6121):[b]TEJÓISTEN URISTEN OMG [/b] ::D:D:D:D:D:D:D:D::Da:SD:ASD.+":"+:"+.+". nem bírom mekora :ADSFADSf.
MinD You!
pisko 2007. október 9. 1369 hozzászólás 246.
tudom, hogy paraszt meg bunkó meg minden ilyesmi, de akkoris :D.saFAS:"+!.dfSA_:DxAS_D:sa-D. Miért menstruálnak a nõk? Mert megérdemlik.
toma 2007. október 8. 4782 hozzászólás 22.
Válasz pisko üzenetére (#6117): jóóó :ASD:AD:AS
Kurel 2007. október 8. 1058 hozzászólás 333.
A kisgyerekek nálunk kis kanalat és kis villát kapnak. A kis kínai gyerekek vajon mit kapnak, fogpiszkálót?
Mindenhol jó, de legjobb a mákostészta.
Válasz StaY_KooL üzenetére (#6114): abból nicns több :D anno összeset bemásolták :D
pisko 2007. október 8. 1369 hozzászólás 246.
Mi az a három szó, amit nem szeretnél hallani egy cigánytól? Jó reggelt szomszéd! _:sa:D._SA.d_A:f:DsF+"!E+"
Saturas 2007. október 8. 717 hozzászólás 534.
Válasz paradoX üzenetére (#6115): _D:AS_D:AS_D:AS_D:AS ez rohadt nagy Ellenpélda: -Héé, Gazsi, nem hallottad, hogy hív az anyád? -Tudom, tõlem kapta!!