Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11210 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

vikooc 2007. szeptember 29. 1344 hozzászólás 255.
Egyszer Misi bá meglátott az utcán 1 kukát,és unottan tolt rajta párat erre az ezt látó rendõr le akarta tartóztatni,mire misi bá: ne mondja hogy bûn pár tolás.... - Mondjak egy osztrákos viccet? - ??? - Van egy haverom, oszt rákos! Hogy kell döglött macskát itatni? ??? Fejét belenyomod a tálba és megszívod a seggén. Biztos volt, de ha nem: -Elnézést, hanyas ajtónál van a hallásvizsgálat? -136. -Mi? - Magának mi a foglalkozása? - Fõtápász vagyok! - Mi?! És mit csinál? - Fõtápászkodom. A román kecskepásztor felébred, megejti kedvenc kecskéjét, felhajt egy pohár tejet, aztán feldob egy követ, alááll és ájultan a földre zuhan. Mikor magához tér, vidáman rikkantja: - Ez aztán az élet! Nõ, pia, kábítószer! Rendszergazda kérdezi a szõkétõl: - Miért ezt adta meg jelszónak: TomHanksArnoldSchwarzeneggerBruceWillisBradPittJohnTravolta? - Mert azt mondta, hogy öt karakteres legyen. Kórházi konyha: Jó ez a velõ, csak egy kicsit zsíros, -szólt a vak- és tovább kanalazta a tüdõbeteg köpõcsészéjét.
Jövünk Moon!
pisko 2007. szeptember 29. 1369 hozzászólás 246.
- Anyu, vegyél nekem fagyit!!! - Aranyom, azért mert lefekszem az apáddal, még nem kell anyunak szólítanod! - Akkor hogy szólítsalak??? - Normálisan, mondd, hogy Józsi! :ASDSADDF_SF:dsFDAS:_
toma 2007. szeptember 29. 4782 hozzászólás 22.
Válasz fACE üzenetére (#6042): Válasz Pr0-peller üzenetére (#6051): Válasz Mark üzenetére (#6062): :ASD::+!:+:"+:!ASD
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Mark 2007. szeptember 29. 1728 hozzászólás 178.
A székely meg a haverja elmennek az erdõbe fátvágni. - Na öcsém! - Mondja a székely: - Tudod-e mi az igazi vagányság? - Nem én. - Na figyelj! Feldobja a fejszét és mikor eltalálná akkor ellép elõle. Másnap kimegy a székely a fiával az erdõbe. Kérdezi : - Fiam, tudod-e mi az igazi vagányság? - Nem én apám. - Na figyelj. Feldobja a fejszét, mindent pontosan kiszámít, és mikor elakarna lépni elõle, felbukik egy gyökérben,és kettéhasítja a fejét a fejsze. Hazamegy a kisfiú. Kérdezi az édesanyja, hogy merre van az apja. Erre azt válaszolja: - MÉG KINN VAN AZ ERDÕBEN,"VAGÁNYKODIK"!
JET JAGAAAR!
Mark 2007. szeptember 29. 1728 hozzászólás 178.
Egy hajléktalan már majd éhen hal, végsõ kétségbeesésében elmegy a német követség elé, és egy darab száraz kenyérre elkezdi kenni a kutyaszart ... mert abból van bõven Budapesten. Meglátja a nagykövet, és lerohan: Ember, mit csinál? Nagykövet úr, éhes vagyok de nincs pénzem, hát kutyaszart kenek a kenyérre, mert az bõven van itt! Tudja mit, itt van 10 euró! Vegyen magának valamit, de innen menjen el! A fószer megy is boldogan. És ha már ilyen jól sikerült a próba, elmegy azamerikai követség elé is. Meglátja a nagykövet, és lerohan: Ember, mit csinál? Nagykövet úr, éhes vagyok de nincs pénzem, hát kutyaszart kenek a kenyérre! Tudja mit, itt van 20 dollár! Vegyen magának valamit, de innen menjenel. A fószer úgy gondolkozik, ha egy nagykövet ennyit ad, mennyit kaphat a miniszterelnöktõl? Reggel leül a Lánchídhoz. Jön is Gyurcsány futva,ésmeglátja a hajléktalant, ahogy keni a kenyérre a kutyaszart. Odaszalad hozzá: - Ember, mit csinál? Miniszterelnök úr, éhes vagyok, de nincs pénzem, hát kutyaszart kenek a kenyérre! Azt látom, de ilyen vastagon?! És a többieknek akkor mi marad???
JET JAGAAAR!
pisko 2007. szeptember 28. 1369 hozzászólás 246.
Válasz AT_Andrew üzenetére (#6058): vajon az orcot miért hagytad ki a képrõl .. :$
SiLC 2007. szeptember 28. 4737 hozzászólás 23.
Válasz AT_Andrew üzenetére (#6058): S:SA:D_SA:D_D::D:D:D:D:D:SA_D:AS_D:_SADd_G
http://itsegitseg.hu/ ahol bármien informatikai kérdésedre viszonylag hamar megkapod a választ. Regisztráció nem szükséges:kira
AT_Andrew 2007. szeptember 28. 1246 hozzászólás 279.
-Balance van!
iam sorry i cant hear you over the sound of how awesome i am!
Rabbitt 2007. szeptember 28. 2753 hozzászólás 84.
-Mi az: se keze, se lába, se feje? -? -Törzsvendég. kérlek neeeeee :DDD
Xymoth 2007. szeptember 28. 2068 hozzászólás 140.
Válasz Saturas üzenetére (#6055): -Miért viszik el szavazni az anyóst is? -? -Hogy szokja az urnát!X:AS.AS:AS:Dasxdasd
Az alvástól éhes leszek, az evéstõl elálmosodom. Az élet szép.
Saturas 2007. szeptember 28. 717 hozzászólás 534.
-Hogy hívják a medve mellszobrát? -? -Mackófelsõ A cigányra rájön a b@szhatnék. Maga alá teperi az asszonyt. Az tõri, majd megszólal: -Kicsit elõre!! Néhány perc után: -Kicsit hátra!! Majd sorban egymás után: -Kicsit jobbra!! Kicsit balra!! A cigány megunja. Leugrik az asszonyról, és ezt mondja: -Ha ilyen jól tudsz b@szni, akkor b@ssz egyedül!! -Mi a neve a falusi energiaitalnak? -? -KútBúl. -Miért viszik el szavazni az anyóst is? -? -Hogy szokja az urnát! -Mi az: se keze, se lába, se feje? -? -Törzsvendég. -Honnan lehet felismerni a ßuzi hóembert? -? -A seggében van a répa. :D
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
pisko 2007. szeptember 28. 1369 hozzászólás 246.
-Szia Gyuri vagyok, a hirdetésre jelenkeznék. -Fél liter muskotály 400 egy liter 800. -Ez egy SZESZhirdetés? -Az. -Figyejjé má, és ha én nem akarok muskotályt hanem furmintot? -Az is 800 per liter. -Megoldhtó lenne hogy ne fejtsétek le? -Mi!? -Ne fejtsed LE. Szeretem ha egy kicsit zaccos a PIA. -Úristen ! -És ne mosd ki a lopót sem, mert úgy kiszopkodom hogy beszarsz. :D
Retek-Harcos 2007. szeptember 27. 4667 hozzászólás 24.
[quote=fACE írta(#6042)]A nagy orosz polgárháborúban Csapajev, mielõtt támadásba indul a fehérek ellen, parancsot ad Kuzmin Kuzmicsnak: - Kuzmics elvtárs, neked csak egy feladatod van, megõrizni minden körülmények között ezt a vasládát. Ha kell, az életed árán is! Kuzmics vitézül védi a ládát, elveszti két karját és az egyik lábát a csatában, de a láda sértetlen marad. Csata után Csapajev odamegy hozzá: - Derék dolgot vittél véghez Kuzmin Kuzmics! Mit kérsz jutalmul? - Szeretném most már tudni, mi van ebben a ládában! - nyöszörgi a nyomorék. - Párizs bevételének tervei! - suttogja a fülébe Csapajev. - Láthatnám? - hörgi a nyomorék. Csapajev kinyitja a ládát és kivesz belõle négy szem krumplit. - De hát? - rebegi csalódottan Kuzmin Kuzmics. - Ej, hát ide figyelj! Csapajev leteszi az egyik krumplit a földre, a másik hármat pedig köréje. - Látod?! - mutat a középsõ krumplira. - Ez itt Párizs, ezek meg a csapataink. Ne baz+ neeeee :DDDDDDDD[/quote] ez hatalmas ... egyszerûen kész grat isteni :DA:S:D:AS:D
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
Scarface 2007. szeptember 27. 657 hozzászólás 570.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#6051): malacis and the wolf, youtubeon megnézheted :D ezállat :D Válasz D.CroX üzenetére (#6050): jézusom ASD:SDAD
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
Pr0-peller 2007. szeptember 27. 1172 hozzászólás 301.
Don Vito Corleone üzenete: Once egyszer the idõ there volt kettõ little pig, they mentek to the bank to kérni big segély for õ ház. But bank said, építsetek from your erõ, then bank meg help. Time is ment, the hazak are maided, and farkas is csepereded up. He was nagyon hungry and very fázott, because the hó was hullott. I go to szerezni some kaja, said he with vacoging teeth. He ment on the rét és saw a big kupac the szalma, melynek pig illata was. He bekopog and mondta: little pig, little pig, engedj me into. Mire a malac said. I don't engedlek be, because you eszel meg me. Wolf válaszolt: little malac, little malac, help nekem. It is big hideg, I'm fagying meg. But little pig was hajthatatlan. When csökkentagyú wolf látta, hogy pig don't engeding him, into the ház. He was gyûjting big air to his tüdõ, fújing the ház away, and ette meg kismalacot. Tellt, múlt the time, then farkas's gyomor was very üres. I go out, to the rét, hátha find egy újabb malac, said õ. Went, went on the mezõ, then he látott meg egy újabb house. Itt volt egytégla house, with malac szag too. Like the elõzõ. Don Vito Corleone üzenete: Hi little malac, I'm the ügynök of the bank, and I hozd you segély, that you kértél. You nem vagy agent, you vagy the csökkent agyú wolf, I érezd your stinky foot szag, that you vagy, that kretén wolf, who etted meg my brother. When farkas látta, hogy nice szó nem working again, he tried to fúj away the house. He fújd once, he fújd twice, then he fújd ki, because the ház was still ált. I gyújting it up, with my old gyufati(?). Said he. When olting his bunda, he tried to gyújting up the house, it was not sikerült. He gondolta, megy to the ház alá, and ásing up the padló. He started to ásing down to the earth. He was ásing, ásing, then talált a big folyosó, with fekvõ létra. He started mászing, and gondol: why these létra fekszing here, and why nem áll. He got the válasz, very hamar, when metro was jött, his élet, was ért véget. >DFG$^$%^DFG>
"Üzeni anyám hogy ne hívogasd,elfogytak már a kinõtt ruháim" :SDG"RASDRAS
D_CroX 2007. szeptember 27. 896 hozzászólás 415.
[23:37:11] nemtom hol a tv taviranyitoja szal egesz nyaron nem neztem tvt :P [23:38:04] remélem leszakad a hûtõ fogantyúja és éhen halsz [23:38:20] <^zsozso^> :DDD
:)
Xymoth 2007. szeptember 27. 2068 hozzászólás 140.
Válasz fACE üzenetére (#6042): NEEEEEEEEEA:SXC:ASSD
Válasz LycO üzenetére (#6047): Elég fárasztó ember lehetsz :DFG
LycO 2007. szeptember 27. 312 hozzászólás 1213.
Hogy köszön a Pokol Póni???? Hell Ló!! AS?:D?:AS?:D
Még jó hogy borabb!!
aBry 2007. szeptember 27. 2429 hozzászólás 106.
A lehetetlen nem tény, hanem vélemény.
[ @tar_ ] paraszt szivárvány [ @tar_ ] köpd le a képernyõt :D nem szeretem a reszeg embereket, mindig tapossak a kezeimet a kocsmaban
piri 2007. szeptember 27. 107 hozzászólás 2734.
Válasz fACE üzenetére (#6041): Bazdmeg LOOOOOOL AS:D::++!:+::AD:ASD
http://s1.battleknight.hu/index.php?loc=hire&ref=NDAwODA=
CreO 2007. szeptember 27. 1847 hozzászólás 165.
Válasz fACE üzenetére (#6042): :SA:"SA
What else you gonna do on Saturday? ;)
fACE 2007. szeptember 27. 2846 hozzászólás 76.
A nagy orosz polgárháborúban Csapajev, mielõtt támadásba indul a fehérek ellen, parancsot ad Kuzmin Kuzmicsnak: - Kuzmics elvtárs, neked csak egy feladatod van, megõrizni minden körülmények között ezt a vasládát. Ha kell, az életed árán is! Kuzmics vitézül védi a ládát, elveszti két karját és az egyik lábát a csatában, de a láda sértetlen marad. Csata után Csapajev odamegy hozzá: - Derék dolgot vittél véghez Kuzmin Kuzmics! Mit kérsz jutalmul? - Szeretném most már tudni, mi van ebben a ládában! - nyöszörgi a nyomorék. - Párizs bevételének tervei! - suttogja a fülébe Csapajev. - Láthatnám? - hörgi a nyomorék. Csapajev kinyitja a ládát és kivesz belõle négy szem krumplit. - De hát? - rebegi csalódottan Kuzmin Kuzmics. - Ej, hát ide figyelj! Csapajev leteszi az egyik krumplit a földre, a másik hármat pedig köréje. - Látod?! - mutat a középsõ krumplira. - Ez itt Párizs, ezek meg a csapataink. Ne baz+ neeeee :DDDDDDDD
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
pisko 2007. szeptember 27. 1369 hozzászólás 246.
Válasz Kurel üzenetére (#6040): :_:AS:DF:AS_FG"+SD:C
Kurel 2007. szeptember 27. 1058 hozzászólás 333.
Mi a jó a hajléktalan barátnõben? Bárhol kiteheted. :D
Mindenhol jó, de legjobb a mákostészta.
eX 2007. szeptember 27. 4277 hozzászólás 32.
Válasz Kurel üzenetére (#6038): AS:D ASD:"+:!":+!"+:
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Kurel 2007. szeptember 27. 1058 hozzászólás 333.
miért fázott meg a párna? mert huzatot kapott. :AS+::DS
Mindenhol jó, de legjobb a mákostészta.
pisko 2007. szeptember 27. 1369 hozzászólás 246.
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
LycO 2007. szeptember 27. 312 hozzászólás 1213.
Válasz iNSeCt.CorpSe üzenetére (#6034): neeeeeeeeeee AS:?D:?AS:?D:D:DAS?:D:D
Még jó hogy borabb!!
eX 2007. szeptember 26. 4277 hozzászólás 32.
Válasz iNSeCt.CorpSe üzenetére (#6034): SA:DAS:D:AS:"+!:"+
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
iNSeCt_CorpSe 2007. szeptember 26. 172 hozzászólás 1944.
1986-ban a Northwestern University diplomaosztó ünnepsége után Mkele Mbembe Kenyában töltötte a nyár nagy részét. Egyik kirándulása során, amikor átverekedte magát egy sûrû bokron, Mbembe egy elefántbikával találta szembe magát amint az állat az egyik mellsõ lábát a levegõbe emeli. Az elefánt elég kimerültnek nézett ki, ezért Mbembe óvatosan megközelítette, és ahogy elétérdelt hogy megvizsgálja az állat lábát, észrevette hogy egy jókora "szálka" van beágyazódva a talpába. Amilyen óvatosan csak lehetett Mbembe kihúzta a szálkát, mire az elefánt óvatosan lerakta a lábát a földre. Az elefánt arccal az ember felé fordult és meglehetõsen nagy kíváncsisággal az arcán bámulta az embert néhány feszült percen keresztül. Mbembe mozdulatlanul állt, és semmi másra nem tudott gondolni, csak hogy most bele lesz tiporva a földbe. Egyszer csak az elefánt egy hatalmasat trombitált, hátat fordított, és elsétált. Mbembe sosem felejtette el ezt a napot... Húsz évvel késõbb Mbembe a kisfiával sétálgatott a chicagoi állatkertben, és ahogy az elefántok kerítéséhez közeledtek az egyik állat egyenesen megindult Mbembe és fia Tapu irányába. A hatalmas állat bámulta Mbembe-t, és az egyik mellsõ lábát a levegõbe emelte, majd lerakta. Ezt egy jó néhányszor megismételte, majd egy hangosat trombitált, végig az ember szemébe nézve. Mbembe visszaemlékezve az 1986-os találkozásra az elefánttal, azon törte a fejét, hogy ez vajon ugyanaz az állat-e. Mbembe összeszedte a bátorságát, és megvárta amíg minden látogató odébbáll, majd átmászott a korláton és megindult az elefánt felé. Csodálkozva nézett az állat szemébe, mire az elefánt trombitált újra egy nagyot, körbeölelte az ormányával Mbembe egyik lábát és hozzávágta a korláthoz, majd odament hozzá és halálba tiporta a szerencsétlen balf@szt. Valószínûleg nem ugyanaz az elefánt volt az...
Retek-Harcos 2007. szeptember 26. 4667 hozzászólás 24.
Válasz LycO üzenetére (#6032): ááááááá juj :D niceone
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
LycO 2007. szeptember 26. 312 hozzászólás 1213.
Csod megy az erdõben. Szembe jönnek vele az Öregapók. Az Apók megkérdik: - Merre mész Csod? - Hát Mordorba a Gyûrûvel! - Értem. Csatlakozhatok? - Persze Így hát mennek tovább... Szintén arra jár a Róka, s megkérdi: - Hová mentek? - Hát Mordorba a gyûrûvel! - Aham... Csatlakozhatok? - Hóóógyne!! Szembe jön a nyuszika, s mikor meglátja õket tátva marad a szája s igy szól: - Óhhhhhhhhh Ez csodálatos!!! A róka értetlenül néz... Mennek tovább..Mire szembe jön a Teknõs. Mikor meglátja õket, elcsodálkozik és azt mondja: -Ohhhh Ez csodálatos!!!!!!!!!!! A róka már nem bírja tovább és megkérdi: - Miért mondja mindenki, hogy Csodálatos!!!??? - Hát mert mi vagyunk a Csodapók!! A?S:D?:AS:D
Még jó hogy borabb!!
paradoX 2007. szeptember 25. 4067 hozzászólás 37.
Válasz LycO üzenetére (#6024): de érted kayak egy ilyenen egész nap gondolkodsz :D:D
MinD You!
toma 2007. szeptember 25. 4782 hozzászólás 22.
[quote=ArcsiBald6 írta(#6028)] - Milyen fejfedõt viselnek az újszülöttek? - Cumi süveget!![/quote] :SA:Dsa:Dsa
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
ArcsiBald6 2007. szeptember 25. 808 hozzászólás 466.
- A szúnyogok közül melyik a rendõr? - Az, amelyik nyakon csíp. neee :D
- Milyen fejfedõt viselnek az újszülöttek? - Cumi süveget! A férj késõn ér haza. Az asszony egybõl nekiugrik: - Hol tekeregtél mostanáig? - Drágám, azért késtem, mert horgászni voltam. Kifogtam egy keszeget, kifogtam öt pontyot, kifogtam... - Nem érdekelnek a kifogások!
Válasz LycO üzenetére (#6024): jeeeeeeeeee ::ASDG+QEW
CreO 2007. szeptember 25. 1847 hozzászólás 165.
Válasz LycO üzenetére (#6024): én már az Abalabubi sumbibumbi-n felnevettem :DDDD
What else you gonna do on Saturday? ;)
Xymoth 2007. szeptember 25. 2068 hozzászólás 140.
Válasz LycO üzenetére (#6024): :AS:XAS:X:SA:AS:DasxASd
LycO 2007. szeptember 25. 312 hozzászólás 1213.
Két maffiózó áll az út szélén, és várják a közeljövöben megérkezõ szállítót. Meg is érkezik az ember, aki átadja a csomagot. Amikor a két maffiózó elindul a csomaggal, látják hogy a szállító követi õket. Az egyik hátrafoldul és megkérdezi tõle: -Miért követsz? -Abalabubi sumbibumbi A két maffiózó nem tudja mire vélni a mondatot és tovább mennek, de látják hogy a szállító még mindíg követi õket. A maffiózó megint megkérdezi: -Miért követsz minket!!!??? -Imalumi Sumbibumbi Ismét kérdõen néz rá, mire a másik maffiózó ráförmed a társára: -Ugyan!! Hát nem látod hogy a szállító megbizója a bolondját járatja velünk?? ?A:S:DD?:
Még jó hogy borabb!!
pisko 2007. szeptember 25. 1369 hozzászólás 246.
a harmadik :D
csibe_ 2007. szeptember 25. 328 hozzászólás 1162.
Csak hogy ilyen is legyen. Férj: Az olyan férfiak, mint én, nem nõnek csak úgy, a fákon! Feleség: Tudom. Lógnak róluk! A világ legboldogabb asszonyává teszlek! - ígéri a férj. Mire a feleség: - Mikor indulsz? Férj: Kutya egy életem van! Feleség: Az biztos! Sáros lábbal jössz be, összepiszkítod a nappalit, és várod, hogy eléd tegyem a kaját. - A feleségemet megleptem, a "Hogyan takarékoskodjunk?" címû könyvvel. - No, és? Sikeres volt? - Nagyon. Azóta nem dohányzom, és nem iszom. És hogy legyen másféle is: Az egyik férfi sír. Mire megkérdezi õt a haverja: - Miért sírsz? - Ne is mondd, a feleségem. - Mi történt vele, meghalt? - Akkor legalább tudnám, hogy hol fekszik!
Retek-Harcos 2007. szeptember 24. 4667 hozzászólás 24.
- Hogy haladsz a könyvvel? - kérdi anyuka a fiát. - Most épp egy nagy hóviharban vannak, úgyhogy elég lassan haladok... de rossz :D
Gyurmi 2007. szeptember 24. 3646 hozzászólás 47.
Válasz LycO üzenetére (#6016): F:H:ASD:AS ez mimár
vaktabletta kapható , receptér'!
LycO 2007. szeptember 24. 312 hozzászólás 1213.
Válasz paradoX üzenetére (#6018): Jah, igyexem :?AS:D?:
Még jó hogy borabb!!
paradoX 2007. szeptember 24. 4067 hozzászólás 37.
Válasz LycO üzenetére (#6016): neeee :D nagyod elemedbe vagy mostanában :D
MinD You!
Retek-Harcos 2007. szeptember 24. 4667 hozzászólás 24.
Válasz LycO üzenetére (#6016): de rossz áááá :D:D:D mégis vicces :D
LycO 2007. szeptember 24. 312 hozzászólás 1213.
Magas röptû poén és a Vicc beszélget! Arra jár a Farkas, mire Vicc megszólal: Krumpli Mire a farkas: hát ez magas röptû poén volt Erre a poén: Nem ez Vicc volt!!! A:D?:SD?:D
Még jó hogy borabb!!