Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

pisko 2007. szeptember 16. 1369 hozzászólás 246.
Az esküvõ elõtt a võlegény szorongva megy oda az apjához: - Apám, félek, nem fog jól sikerülni ez a házasság. - Miért, talán nem szereted? - De igen. Csak az a bajom, hogy rettenetesen büdös a lábam. Ha egy ágyba fekszünk, szerintem reggelre annyira fog undorodni tõlem, hogy elhagy. - Ezen lehet segíteni. Lefekvés elõtt húzz zoknit a lábadra, így nem lesz büdös. Eközben a menyasszony is kétségbeesve kér tanácsot az anyjától: - Reggel mindig olyan büdös a szám, hogy biztosan el fog hagyni! - Ugyan már. Reggel, ha felébredtek addig ne nyisd ki a szád, amíg nem mostál fogat, így nem lesz gond. Eltelik a nászéjszaka, reggel a fiú arra ébred, hogy valahová elkeveredett a zoknija. Kétségbeesve elkezdi keresni, erre felébred a lány is, és ezt kérdi: - Mit csinálsz ilyen kora reggel? - Úristen, te lenyelted a zoknimat!
pisko 2007. szeptember 16. 1369 hozzászólás 246.
Válasz Mark üzenetére (#5958): ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ XDDDDDDDDD
ChooLer 2007. szeptember 16. 212 hozzászólás 1659.
Okosabb vagy, mint egy marék lepke? Playmatek kérdései: Biológia: Mit mond a kutya? Nyelvtan: Melyik a cica betû? Matematika: Ha 6 almám van ,és abból megeszek kettõt,...ááá hagyjuk. Kémia: Csinálta már kémiaszertárban? Történelem: Szeretné, hogy világbéke legyen? Irodalom: Mit tárolunk a könyvespolcon? Fizika: Ha egy hengeres testet megdörzsölünk, az izgalmi állapotba kerül? A focisták feladványai: Biológia: Melyik csapatot hívják lila majmoknak? Nyelvtan: Hogy mondják helyesen a bírónak: "Baszd meg ez les volt", vagy "Bazd meg ez les volt"? Kémia: Melyik mosópor hozza ki legjobban a focimezbe kent takonyfoltot? Történelem: Mikor jutott ki utoljára magyar válogatott nemzetközi sporteseményre? Matematika: Hány méterre van a 11-es pont a gólvonaltól? Irodalom: Ki van a 2006-os futball-évkönyv címlapján? Fizika: Miért esik mindig vissza a labda levegõbõl a fûre? A TV2 újragondolja az Okosabb vagy, mint egy 5.-es címû mûsorát! A címét is megváltoztatják: Okosabb vagy,mint egy BKV-ellenõr? Matematika: Ha a lyukasztó három lyukat lyukaszt, de a jegyen csak kettõ van, érvényes-e a menetjegy? Irodalom: Mi a neve a metróbejáratnál szerezhetõ ingyenes napilapnak? Ének-zene: Dúdolja el az ajtók záródása elõtt hallható szignált! Fizika: Ha a vonat 50 km/h sebességgel közeledik az állomáshoz, hány embernek nincs bérlete? Történelem: Milyen csoportok jutnak eszébe a történelembõl, amelyek karszalaggal dolgoztak? Kémia:Mit jelent az a kifejezés, hogy a bliccelõ kámforrá vált? Biológia: Milyen állatok laknak a metróalagútban? Nyelvtan: Hány kával írjuk azt, hogy BKV?
MinD You!
aBry 2007. szeptember 16. 2429 hozzászólás 106.
Válasz sityak üzenetére (#5955): nem a google csinálta
A lehetetlen nem tény, hanem vélemény.
toma 2007. szeptember 16. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Mark üzenetére (#5958): na neeee :DD
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
-Shanur- 2007. szeptember 16. 521 hozzászólás 752.
Válasz ArcsiBald6 üzenetére (#5956): jah én gamestarban olvastam
Mark 2007. szeptember 16. 1728 hozzászólás 178.
A doktor azt mondta: - Joe, a jó hír az, hogy meg tudom gyógyítani a fejfájását. A rossz hír az, hogy ehhez kasztráció szükséges. Ön egy nagyon ritka állapotban van, amelynek az az oka, hogy a heréi nyomják a gerincét, és a nyomás okozza a pokoli fejfájást. A nyomás megszüntetésére az egyedüli mód a herék eltávolítása. Joe döbbent és komor volt. Ezek után lesz még miért élnie? Nem tudott elég ideig koncentrálni a válaszhoz, úgy döntött, nincs más választása, mint menni a kés alá. Amikor elhagyta a kórházat, 20 év óta elõször nem fájt a feje, de úgy érezte, hiányzik egy fontos része. Ahogy ment az utcán, rájött, hogy más személyiségnek érzi magát. Új kiindulásból új életet kezdhet. Meglátott egy férfiruházati boltot, és azt gondolta: - Ez az, amire szükségem van! Egy új öltöny. Belépett, és mondta az eladónak: - Szeretnék egy új öltönyt. Az idõsebb szabó szemügyre vette. - Lássuk csak ... 44-es méret. Joe nevetett. - Igaz! Honnan tudta? - 60 éve vagyok az üzletben! Joe felpróbálta az öltönyt. Tökéletesen állt. Mialatt Joe csodálta magát a tükörben, az eladó megkérdezte: - Mi a véleménye egy új ingrõl? Joe egy pillanatig gondolkodott, aztán azt mondta: - Igen. Az eladó szemügyre vette. - Lássuk csak ... 34-es ujj és 16-1/2-es nyak. Joe ismét meglepõdött. - Igaz! Honnan tudta? - 60 éve vagyok az üzletben! Joe felpróbálta az új inget. Tökéletesen állt. Mialatt a gallért igazgatta a tükörben, az eladó megkérdezte: - Egy új cipõt? Joe lendületben volt: - Igen! Az eladó megnézte Joe lábát. - Lássuk csak ... 9-1/2 E Joe elámult. - Igaz! Honnan tudta? - 60 éve vagyok az üzletben! Joe felpróbálta az új cipõt. Tökéletesen illett a lábára. Kényelmesen lépegetett körbe az üzletben; az eladó megkérdezte: - Mit szólna egy új alsóhoz? Joe gondolkodott egy másodpercet, aztán azt mondta: - Igen! Az eladó hátralépett, megnézte Joe csípõjét. - Lássuk csak ... 36-os méret. Joe nevetett. - Most megfogtam! 18 éves korom óta 34-est hordok! Az eladó a fejét csóválta. - Nem hordhat 34-est! Egy 34-es alsó felnyomná a heréit a gerincéhez és pokoli fejfájást okozna!
JET JAGAAAR!
SipKa 2007. szeptember 15. 476 hozzászólás 817.
ja.. legalábbis asszem.
-=< S i p K a >=- Mond meg a neved és megmondom ki vagy.
ArcsiBald6 2007. szeptember 15. 808 hozzászólás 464.
Válasz sityak üzenetére (#5955): ööö ez komoly?
SipKa 2007. szeptember 15. 476 hozzászólás 817.
Ha a Google keresõ egy olyan weboldal, amit naponta 200 milliószor hívnak le, ezért ezen kiszámolva, ha a google nem fehér, hanem fekete lenne, az energia megtakarítás 750 megawatt óra lenne évente, ami így nem sokunknak mond sokat, de ez megfelel kb. 300 000 db konyhai vízmelegítõ 1 órán keresztüli üzemelésének (amikor forr a víz). " Erre reagálva a Google csinált egy fekete változatot, amit az alábbi címen értek el: [url=http://blackle.com]http://blackle.com[/url]
-=< S i p K a >=- Mond meg a neved és megmondom ki vagy.
paradoX 2007. szeptember 15. 4067 hozzászólás 37.
Válasz pisko üzenetére (#5951): :D:D:D:D
MinD You!
Xymoth 2007. szeptember 15. 2068 hozzászólás 140.
Válasz ObeaR üzenetére (#5952): aX.AS?:D:ASx,AS:_d-Asd
Az alvástól éhes leszek, az evéstõl elálmosodom. Az élet szép.
ObeaR 2007. szeptember 15. 1048 hozzászólás 337.
bash Uglee: de most láttam meg, hogy jön a Reason 4 tundra: az mi? Uglee: az az a dolog, amivel zenét írok Uglee : annak az új változata Uglee: és nagyon durva lesz Uglee: de félek, hogy egy csomó dolgot elbasztak benne tundra: ja tundra: nekünk néró van Uglee: :- Uglee: nem. Uglee: nem errõl van szó Uglee: talán akkor úgy fogalmazok, hogy "amivel zenét szerzek" tundra: az olyan, mint a DC++? Uglee: amivel KOMPONÁLOK, basszájba! tundra: mit csinálsz?
pisko 2007. szeptember 13. 1369 hozzászólás 246.
NE FÜRGYÉLE KOCKA-MÓDRA :D -Igen? -Szia Gyuri vagyok, a hirdetésre jelentkeznék! -Ööööööö félóra 4000 1 óra 8, ebbe benne van a DC és a Torrent, de csak tûzfallal! -Ez internet hirdetés amúgy? -Az! -Figyeljé má ide! -Na? -Ha én nem akarok DC-zni csak Torrentezni! -Igen? -Az hogy, mennyibe kerülne? -Az is 4000! -Mikor lehetne menni? -Mikor szeretnél? -Estére! -Hány óra körül? -7 óra. -Jóóó. -Figyeljé má az megoldható hogy, addig ne faggyon le! -Micsináljon? -NE FAGGYON LE! -Miért? -Há mer szeretem ha büdös a proci egy kicsit! -Fúj, heheh! -De most komolyan mondom! -Jóvan!! -Meg a Windowst is hagyd úgy nehogy kijelentkezz! -Öhö-öhm! -Kibannollak úgy a p*csába hogy besz*rsz!
orlandobloom2 2007. szeptember 13. 508 hozzászólás 769.
[url=http://war3.replays.hu/index.php?act=logout]KATTINTS IDE!!!![/url]
Maximum Win Streak:18
ArcsiBald6 2007. szeptember 13. 808 hozzászólás 464.
Válasz pisko üzenetére (#5947): utolsót nem hiszem el :D
CreO 2007. szeptember 12. 1847 hozzászólás 165.
Válasz pisko üzenetére (#5947): mindegyik :DSA::D:XDD
What else you gonna do on Saturday? ;)
pisko 2007. szeptember 12. 1369 hozzászólás 246.
- Mit kérdez a reagge-zenekar, ha elfogy a füvük? - Mi ez a szar amit játszunk? Két vak ló beszélget: - Indulsz a holnapi versenyen? - Nem látom semmi akadályát! - Mit csinál a kaméleon a kohóban? - Beleolvad a környezetébe... Két ceruzaelem beszélget: - Milyen szép a ruhád, hol vetted? - Nem vettem, anyukám Varta. (:D:DD:D::d)
CreO 2007. szeptember 12. 1847 hozzászólás 165.
Válasz eX üzenetére (#5945): D:DD:D:D:D
eX 2007. szeptember 12. 4277 hozzászólás 32.
A felsõ tagozatban matekórán ismétlik az egyszerû összeadást-kivonást. A tanár kérdezi az egyik fiútól: - Ha van 20000 forintod, és 6000-et adsz Marikának, 6000-et Zsuzsinak, és 6000-et Zsófinak, akkor mi marad neked? Kiderült, hogy nem az "egy jó kis orgia" a helyes válasz.
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
eX 2007. szeptember 12. 4277 hozzászólás 32.
Válasz pisko üzenetére (#5943): :D
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
pisko 2007. szeptember 11. 1369 hozzászólás 246.
Mi az, hét ujja van és 10 gyereke? - Asztalos, aki nem tud vigyázni.
SiLC 2007. szeptember 11. 4737 hozzászólás 23.
miért baj az ha van számlád? mármint akkor no progbelm ha nincs kezelés költség vagy miatököm havnota, de ha úgyse használod akkor gg:D
http://itsegitseg.hu/ ahol bármien informatikai kérdésedre viszonylag hamar megkapod a választ. Regisztráció nem szükséges:kira
DSAO 2007. szeptember 11. 765 hozzászólás 493.
Igen, engem is kérdeztek, hogy nemakarok e számlát nyitni 4 sörért :D Hála az égnek volt velem egy magánál levõ csaj aki lebeszélt róla :D
You know that look women get when they want sex? Me neither.
pisko 2007. szeptember 10. 1369 hozzászólás 246.
bazeg, errol jut eszembe mkb-ba le kell mondani szamlat volt-on részegen nyitottam szamlat :) 4 sört adtak érte
ArcsiBald6 2007. szeptember 10. 808 hozzászólás 464.
Pista elmegy egy barátjához vendégségbe. Belép az ajtón, és egybõl belerúg egy nagyot a vendéglátója kutyájába. A barátja elámul: - Magadnál vagy? - Nem. Nálatok. Egy turista Budapesten megállit egy rendõrt: - Elnézést uram, most Pesten vagyunk, vagy Budán? - Hogy lehet már ilyen hülyét kérdezni? - Hát, nem toom, csak maga volt a közelben....
pisko 2007. szeptember 9. 1369 hozzászólás 246.
Válasz Spelp üzenetére (#5936): az emberek nagy része buta, és nem tudja mi a jó ;)
cc 2007. szeptember 9. 1142 hozzászólás 309.
Válasz Spelp üzenetére (#5933): :kira :kira :kira
Check out my doubles
Spelp 2007. szeptember 9. 14691 hozzászólás 1.
Válasz pisko üzenetére (#5935): Ma hajnali deles picsamásnapos fantáziám szüleménye, úgy éreztem hogy ebbe a topicba való, mások nem értékelték kellõen :)
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
pisko 2007. szeptember 9. 1369 hozzászólás 246.
Válasz Spelp üzenetére (#5933): erz ilyen ruhat ezsi az embert jellegû vicc :kira :D:D
CreO 2007. szeptember 9. 1847 hozzászólás 165.
Válasz kajak üzenetére (#5932): Válasz Spelp üzenetére (#5933): mekkora szilárd halmazállapotú székletek XDDDD
Spelp 2007. szeptember 9. 14691 hozzászólás 1.
Mesek szaladgál az erdõben, egyszercsak találkozik egy jóvágású érrel, aki megkérdezi tõle, hogy csatlakozhat e hozzá, Mesek megörül a társaságnak és most már ketten járják a természetet, amikor is eléjük keveredik egy jókiállású szemgolyó, õ is társul a kompániához. Hárman bandukolnak tovább, midõn belefutnak egy orvosba, aki a sztetoszkópot a nemi szervén lóbálva fütyörészget. Rácsodálkoznak a látványra és kérdõre vonják a doktort, aki erre: -Ti vagytok a szem-ér-mesek!
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
kajak 2007. szeptember 9. 6 hozzászólás 11008.
Az egérke rohan az erdoõben. Megállítja a farkas: -Hova rohansz ennyire egérke? -Jönnek a kommunisták, és megölnek minden lila elefántot! -És akkor Te miért menekülsz? -Baszd ki farkas, tévedtek azok már sokkal nagyobbat is! old but gold:d
StaY_KooL 2007. szeptember 9. 1000 hozzászólás 360.
Válasz LycO üzenetére (#5929): NEEEEE EZ NAGGGYON ROSSSSZZZ :D:D:D:DDDD
igotbigbootybitches
paradoX 2007. szeptember 9. 4067 hozzászólás 37.
Válasz LycO üzenetére (#5929): ez akkora szar hogy már nevetek :D:D
MinD You!
LycO 2007. szeptember 9. 312 hozzászólás 1213.
Két bré megy a sivatagaban... Kérdezi az egyik: Te megdugnád Pamela Andersont??? NEM!!! Há me hogy hogy NEM!!!??? Mert egy fasz vagyok! :D:D
Még jó hogy borabb!!
CreO 2007. szeptember 8. 1847 hozzászólás 165.
Válasz kajak üzenetére (#5926): tuti hogy nem igaz, de jóó :D
pisko 2007. szeptember 8. 1369 hozzászólás 246.
Válasz kajak üzenetére (#5926): jó :D Válasz ChooLer üzenetére (#5923): ez is XD
kajak 2007. szeptember 8. 6 hozzászólás 11008.
Nöi logika Utazom a busszal haza. A busz tele van, ezért nem tolakszom elõre a jegykezelõig inkább megkérek egy nõt, hogy bélyegeztesse le nekem a jegyet. De hogy szólítsam meg, te vagy önnel? Az utolsó elõtti megállónál nem szállt ki, vagyis végig utazik. Alaposabban megnézem, van nála egy üveg bor, vagyis biztosan férfihoz utazik. A bor nem éppen a legolcsóbb, vagyis a férfi jól néz ki. A falunkba két férfi van, aki jól néz ki- az én férjem és a szeretõm. A szeretõmhöz nem mehet, mivel oda én megyek most. Vagyis a férjemhez megy. A férjemnek két szeretõje van - Katrin és Andrea. Katrin szabin van éppen. Én: "Andrea, le tudnád pecsételtetni a jegyemet?" Andrea: "Ismerjük egymást??????"
kajak 2007. szeptember 8. 6 hozzászólás 11008.
Válasz ChooLer üzenetére (#5923): ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ez mekkora gecc phadlot fogtam :asdfdsafdsaf
Retek-Harcos 2007. szeptember 7. 4667 hozzászólás 24.
Válasz ChooLer üzenetére (#5923): neeeeeeeeeeeee jaj de állat :D
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
ChooLer 2007. szeptember 7. 212 hozzászólás 1659.
Tisztelt Szerkesztõség! Még sohasem írtam Önöknek, de most végsõ kétségbeesésemben elhatároztam, hogy a segítségüket kérem. Nehéz döntés elõtt állok. Az utóbbi idõben észrevettem, hogy a feleségem gyakran furcsán viselkedik, az a gyanúm, hogy félrelép. Amikor csörög otthon a telefon és én veszem fel, elõfordul, hogy nem szól bele senki. Néha az asszony késõ estig távol marad, ilyenkor állítólag a barátnõivel találkozik, de ha kérdezem a nevüket, azt mondja, úgysem ismerem õket, a kolléganõi. Néha ébren maradok, és az ablakból lesem, hogy milyen autóval jön haza, de õ kiszáll egy sarokkal odébb, és gyalog jön végig az utcán. Ki tudja, talán nem is taxival érkezik! A múltkor a kezembe vettem a mobiltelefonját, hogy megnézzem, hány óra, dühösen rámkiabált, hogy ne nyúljak a személyes dolgaihoz. Azzal is megvádolt, hogy kémkedem utána. Tegnapelõtt, amikor ismét elment estére itthonról, úgy döntöttem, hogy kimegyek a házunk elé, és ott várok a sötétben, míg haza nem jön. Olyan helyre állítottam a vadonatúj Harley Davidsonomat, ahonnan jól látható az utcasarok, elrejtõztem mögé és figyeltem az utcát. Ahogy ott térdeltem, észrevettem, hogy valami csöpög a motoromból. Hát, látom, hogy egy egész olajtócsa van már alatta. Vajon mi lehet a gond? Remélem nem komoly! Most mit tanácsolnak? Próbáljam magam megjavítani, vagy vigyem vissza a kereskedõhöz?
MinD You!
Reewus 2007. szeptember 7. 803 hozzászólás 468.
Szia! Albániai vírus vagyok, de a technika otthon annyira szegényes, hogy a számítógépeddel semmit se tudok csinálni. Kérlek, légy oly szíves, és törölj le te egy-két fáljt a gépedrõl, oszt küldjél tovább engem más felhasználóknak . A legjobbakat! Az albán vírus.
http://vendeglatoipar.freeblog.hu/
Rabbitt 2007. szeptember 7. 2753 hozzászólás 84.
Válasz eX üzenetére (#5920): :DDDD3:DDDD
eX 2007. szeptember 6. 4277 hozzászólás 32.
A világon háromféle ember létezik: aki tud számolni és aki nem...hm, várjunk csak... ::SAD
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Xymoth 2007. szeptember 6. 2068 hozzászólás 140.
Válasz CreO üzenetére (#5916): ,.><<>,cíx.c..::ÍY:Í:D:ASX:AS:XASD
Az alvástól éhes leszek, az evéstõl elálmosodom. Az élet szép.
paradoX 2007. szeptember 6. 4067 hozzászólás 37.
Válasz eX üzenetére (#5915): _ A:SD:DA:D::A+asd:AD
MinD You!
SiLC 2007. szeptember 6. 4737 hozzászólás 23.
Ott egy vicc!!!!! Viccektopicba? kayak te hülye párbeszéd LeaD és köztem úristen te vagy a hülye ez hülye geci, ilyet írsz sírsz
http://itsegitseg.hu/ ahol bármien informatikai kérdésedre viszonylag hamar megkapod a választ. Regisztráció nem szükséges:kira
CreO 2007. szeptember 6. 1847 hozzászólás 165.
Válasz aBry üzenetére (#5910): A vajaskenyér mindig a megkent oldalára esik, a macska mindig a talpára esik. Mi történik, ha a macska hátára vajat kenünk? : o ez faszság, attól még mert a macska hátára vajat kensz nem lesz belõle vajaskenyér :D az úgy van, hogy ha a macska hátára kötünk egy vajaskenyeret... nade vicc is legyen: a 7 törpe emegy a Vatikánba, ahol a pápa körbevezeti õket. a pápa mutat ezt, mutat azt, mire morgó megkérdi: -atyám itt vannak törpeapácanõk? -nem fiam, nincsenek. a többi törpe elkezd nevetni. mennek tovább, a pápa magyaráz, mire morgó megint: -atyám, európában vannak törpeapácanõk? -nem fiam, európában sincsenek. a törpék már szakadnak. a pápa vezeti õket tovább, de morgó csak belebeszél: -de atyám a Földön azért vannak törpeapácanõk ugye? -nem fiam, sehol nincsenek. Erre megszólal Kuka: -Akkor Morgó megkúrt egy pingvint! :DS:"':DSXDDD:ASD:XDD
eX 2007. szeptember 6. 4277 hozzászólás 32.
orvosnál székrekedése van? fingom sincs sa:D+"!
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..