Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

pisko 2007. augusztus 29. 1369 hozzászólás 246.
Válasz ArcsiBald6 üzenetére (#5863): WÁÁÁÁÁ XDD száll az 5ös :D
ArcsiBald6 2007. augusztus 28. 808 hozzászólás 464.
-Hogy hívnak? -Károly, "cs" nélkül. -De hát abban nincs is "cs". -Azért mondom.
pisko 2007. augusztus 27. 1369 hozzászólás 246.
A gyógyszerész füstölgõ hajjal és fekete, kormos képpel, morcosan megy oda a várakozó ügyfélhez: - Hölgyem, most szépen visszamegy a doktor úrhoz, és elkéri újra a receptet, de ezúttal KINYOMTATVA! XDDD
Rabbitt 2007. augusztus 27. 2753 hozzászólás 84.
A fiatal házaspár lefekvéshez készül, az asszonyka épp most jött ki a zuhanyból, teljesen meztelen. A férj mar az ágyban fekszik, mikor megszólal a bejárati csengõ. Az asszonyka gyorsan egy törölközõt csavar maga köre, és leszalad az ajtóhoz, ahol a szomszédja áll. - Mit segíthetek? - kérdi. A szomszéd végignéz az asszonyon, és így szól: - Adok magának 10.000 ezer forintot, ha ledobja a törölközõt! Egy gyors körülnézés, majd az asszonyka lerántja magáról a törölközõt. A szomszéd végignéz rajta, egy elismerõt füttyent, majd átnyújtja a 10 darab ezrest, és távozik. A feleség felszalad a hálószobába, ahol a férje kérdése varja: -Ki volt az, drágám? -A szomszédunk, Laci. Mire a férj: - És legalább meghozta a 10.000 ezer forintot, amivel tartozott nekem? Mire Mark: -Én mit keresek a viccben?
Xymoth 2007. augusztus 26. 2068 hozzászólás 140.
Válasz pisko üzenetére (#5858): 2. uccsó :X:AS:XAS:D:asdASxaSd
Az alvástól éhes leszek, az evéstõl elálmosodom. Az élet szép.
SipKa 2007. augusztus 25. 476 hozzászólás 816.
Válasz pisko üzenetére (#5858): :D:D:D
-=< S i p K a >=- Mond meg a neved és megmondom ki vagy.
pisko 2007. augusztus 25. 1369 hozzászólás 246.
Beviszik a hülyét a baleseti sebészetre. - Mi a panasza? - kérdi az orvos. - Elvesztettem a szemüvegem. - Akkor miért ide hozták? - Miért? Ide hozták? Kolozsváron János és Pista kocsmázni mennek. Futva közeleg feléjük egy úr: - Legyenek szívesek, mondják meg, hol van az állomás. –kérdi románul. Mire János: - Mi nem tudni. Az úr továbbszalad, Pista pedig megkérdi: - Te János, miért nem mondtad meg, hogy hol van az állomás? Lekési az az ember a vonatot! - Hagyd csak! Azt mondják, hogy már 2000 éve itt vannak, tudhatnák, hogy hol van az állomás! - Hogy lehet a lágytojást úgy leejteni a betonpadlóra, hogy az ne törjön össze? - Hülyeség, a beton nagyon kemény, nem törik csak úgy össze! Kovács a fõnökének panaszkodik: - Így nem tudok dolgozni, a Szabó mindig seggfejnek nevez! - Szabó, jöjjön ide! Ha még egyszer seggfejnek nevezi Kovácsot, kirúgom. - Másnap Kovács megint a fõnöknél van. - Na mi van? Megint leseggfejezte? - Nem. De ahogy ittam a reggeli kávémat, rám szólt: "Mi van kollega, beöntés?" -...nem,nem tündérke a kívánság, az kívánság. Térdelj csak le szépen!!! D:D:DDD:D:D
Scarface 2007. augusztus 25. 657 hozzászólás 567.
Válasz aBry üzenetére (#5856): Ponyvaregény szaga van. ;)
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
aBry 2007. augusztus 25. 2429 hozzászólás 106.
Borz család megy az úton. A borz gyerekek lemaradnak és kilapítja õket egy úthenger. A borz papa hátranéz, 1 percig némán néz majd megszólal: "Ez borzasztó!" :DD
A lehetetlen nem tény, hanem vélemény.
Scarface 2007. augusztus 25. 657 hozzászólás 567.
Válasz Rabbitt üzenetére (#5854): EZ :D:D:DAD::ADS:AA!A!:+MEKKORA
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
Rabbitt 2007. augusztus 25. 2753 hozzászólás 84.
Amerikai-magyar vállalat gyárába látogatóba érkezik az amcsi fõnök. Nagy felhajtás, lógó nyelvek mindenfele, egyszer csak megszólal a boss: - Hát a Kovács Béla merre van? Elkerekednek a szemek, szaladnak rögtön a gyártósorra a Béláért. Boss: - Hi Béla, jó látni Téged, este lesz egy kis muri náliunk, küldöm érted limuzint, te jönni el. Másnap a Béla elkésik a munkahelyérõl, jön az üzemvezetõ: - Béla, te miért késtél? - Hát tudod fõnök, tegnap a boss-szal kicsit felöntöttünk a garatra, reggel nem bírtam felkelni. Fõnöke felméri az erõviszonyokat és inkább hallgat. Két hét múlva az Államok elnöke érkezik gyárlátogatásra. Újból nagy a felhajtás, egyszer csak megszólal a president: - Hát a Kovács Bélát merre találom? Szemek újra elkerekednek és már szaladnak is a Béláért. - Hi Bélám, hogy Te vagy? Este Bécsben tartok egy partyt, küldöm érted helikoptert, te jönni el. Másnap a Béla megint elkésik. Fõnöke dühöng, hogy a Béla tegnap az elnökkel itta le magát, de már nem bír magával és megkérdezi: - Béla, te honnan ismersz ennyi befolyásos embert? - Én még a Pápát is ismerem. - mondja Béla. Fõnöke lefehéredik, de nem hiszi el a történetet. Béla, hogy bizonyítsa állítását repülõre ülteti fõnökét és elrepülnek egyenesen a Vatikánba. Megállnak a Szent Péter Bazilika elõtt és azt mondja a Béla: - Én most bemegyek és öt perc múlva a Pápával együtt fogok integetni Neked azon az ablakon. Eltelik öt perc, a fõnök felnéz, és az ablakban tényleg ottvan a Béla a Pápával. Ott helyben összeesik és elájul. Jön egy japán turistacsoport és elkezdik élesztgetni a fõnököt, aki nagy nehezen magához tér. - Mi történt magával? - kérdezik a japánok. A fõnök erõtlenül mutogat az ablak felé: - Látják,..azt...ott fenn. A japánok felnéznek és megszólal az egyik: - Jééé.. ki az a fehér ruhás ember ott a Béla mellett? ...
Xymoth 2007. augusztus 24. 2068 hozzászólás 140.
Válasz roNor üzenetére (#5850): A?S::A:XÉASdAXASd
Az alvástól éhes leszek, az evéstõl elálmosodom. Az élet szép.
Scarface 2007. augusztus 24. 657 hozzászólás 567.
Válasz pisko üzenetére (#5849): fonejacking iz gúd for jor helsz :D:D Válasz roNor üzenetére (#5850): Neeeee:D:D:D
eX 2007. augusztus 24. 4277 hozzászólás 32.
Válasz roNor üzenetére (#5850): ûû DSA_ :D:AS D::"+!:"+:!"+
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
roNor 2007. augusztus 24. 635 hozzászólás 594.
A rendõr találkozik a jótündérrel. Azt mondja a jótündér: -Rendõr, teljesítem egy kívánságodat. -Jó akkor legyen sok-sok pénzem! Mondjuk kilencmillióháromszázhetvenötezernégyszázkilenc... nem, inkább legyen kerek szám! Így lett a rendõrnek kerek szája. neeee ez miiii?!?!?!? :ASD:AS:D:AS:D:ASD:A:SD
pisko 2007. augusztus 24. 1369 hozzászólás 246.
Válasz Scarface üzenetére (#5848): Kérdés: Mi a globalizáció? Válasz: Diana hercegnõ halála Kérdés: Mire alapozza a feltevését? Válasz: Egy angol hercegnõ, egyiptomi barátjával karambolozott egy francia alagútban, egy német autóval utazva, amelyben holland motor ketyegett, amit egy belga sofõr vezetett, aki skót whiskey-t piált, és egy japán motoron utazó olasz paparazzi követett, majd amerikai doktor akarta megmenteni brazil gyógyszerekkel. És mindezt elküldték Neked, egy magyarnak, aki kínai ruhákban ülve taiwani monitort bambulsz... látom tetszett a fonejacking :D
Scarface 2007. augusztus 24. 657 hozzászólás 567.
A számítógép-szervizben cseng a telefon. Kolléga felveszi. - Windows 98 fut nálam - mondja a telefonáló. - És mi baja? - Nem mûködik a számítógépem. - Ezt már közölte... Kovács Jánost pontosan reggel 6 órakor ébresztette órája (made in China). Amíg a kávéfõzõje (made in China) a reggeli kávét (product of Brasilia) csepegtette, lezuhanyozott, a hajszáritóval (made in Taiwan) megszárította a haját, a villanyborotvájával (made in China) megborotválkozott. Egy pólót (made in India) és farmert (made in Singapore) húzott. Lábait sportcipõbe (made in Korea) bujtatta. A kenyérpirítójából (made in Philippines) kinyert pirítóst reggelizett, majd menedzserkalkulátorán (made in Mexico) megnézte aznapi feladatait. Az óráját (made in Switzerland) beállította a rádió (made in China) alapján, beült autójába (made in Germany) és mint már hónapok óta, álláskeresésbe fogott. Az ismét eredménytelen nap végén János hazament, papucsot (made in China) húzott, fogott egy üveg bort (made in France) és bekapcsolta tévéjét (made in Japan). Amíg a brazil sorozatot nézte, elgondolkodott, miért nem talált ma sem egy jól fizetõ magyar munkahelyet... Szex után az ágyban. Feleség: - Kire gondolsz? Férj: - Nem ismered. :D
Rabbitt 2007. augusztus 24. 2753 hozzászólás 84.
Az úszodában az úszómester rászól az egyik vendégre: - Ejnye uram, nem szégyelli magát? Hát nem tudja, hogy nem szabad a medencébe pisilni? - Ugyan már! Mások is belepisilnek. - Igen, de nem a rajtkõrõl!
D_CroX 2007. augusztus 23. 896 hozzászólás 413.
Válasz eX üzenetére (#5815): : Válasz Gyurmi üzenetére (#5840): :ASD:AS:D:ASD:AS
:)
monster 2007. augusztus 23. 684 hozzászólás 545.
Válasz pisko üzenetére (#5843): :DS:A:D:SA_D: ESÖMEDVE :D:SAS:::+.DSA_:+:!:!:!!
Vigyázz a jelenre, mert a jelenbõl múlt lesz, a múltad pedig megölheti a jövõdet.
Rabbitt 2007. augusztus 23. 2753 hozzászólás 84.
Férj a feleségének ordítja felháborodva: - Megmondtam már, hogy ne hívd meg annyiszor az ikertestvéredet! Tudod jól, hogy látni sem bírom a pofáját! :DD
pisko 2007. augusztus 23. 1369 hozzászólás 246.
Ausztráliába készülõ turisták értelmes kérdései... (az ausztrál turizmus honlapjára érkeztek, a válaszokat a honlap humorral is megáldott szerkesztõi adták) Q: Szokott fújni a szél Ausztráliában? Még sosem láttam a tévében, hogy esett volna ott az esõ, hogy tudnak akkor növekedni a növények? (UK). A: Minden növényt teljesen kifejlett állapotban importálunk, aztán csak ülünk, és nézzük, ahogy elpusztulnak. __________________________________________________ Q: Láthatok majd kengurukat az utcán? (USA) A: Attól függ, hogy mennyit iszol. __________________________________________________ Q: Perth-böl Sydney-be szeretnék elgyalogolni , követhetem a vasúti síneket (Svédország)? A: Persze, csak háromezer mérföld, sok vizet vigyél magaddal. __________________________________________________ Q: Vannak pénzautomaták Ausztráliában? Tudnának küldeni nekem listát róluk Brisbane-ben, Cairns-ben, Townsville-ben és Hervey Bay-ben? (UK) A: Miben halt meg a legutolsó rabszolgája? __________________________________________________ Q: Tudnának információt adni az ausztráliai vízilóversenyekrõl? (USA) A: A-fri-ka az a nagy háromszög alakú kontinens Európától délre. Ausz-trá-lia az a nagy sziget a Csendes-óceán közepén, amelyiken nem ... á, nem érdekes. Hogyne, a vízilóverseny minden kedden este a Kings Cross-nál van. Megjelenés meztelenül. __________________________________________________ Q: Ausztráliában merre van észak? (USA) A: Fordulj dél felé, aztán fordulj 180 fokot. Szólj nekünk, ha megérkeztél, és akkor majd elküldjük neked a többi irányt is. _________________________________________________ Q: Hozhatok evõeszközöket Ausztráliába? (UK) A: Miért akarnál? Használd az ujjaidat, ahogy mi. __________________________________________________ Q: El tudnák küldeni nekem a Bécsi Fiúkórus beosztását? (USA) A: Ausz-tri-a az a fura kis ország, amely Németországgal határos, és amelyik... á, nem érdekes. Hogyne, a Bécsi Fiúkórus minden kedden este a Kings Cross-nál játszik, rögtön a vízilóversenyek után. Megjelenés meztelenül. __________________________________________________ Q: Járhatok magassarkúban Ausztráliában? ( UK) A: Ön egy brit politikus, ugye? __________________________________________________ Q: Vannak Sydney-ben szupermarketek, és egész évben kapható tej? (Germany) A: Nem, mi vegetáriánus vadász-gyûjtögetõk békés civilizációja vagyunk. A tej illegális. __________________________________________________ Q: Kérem, küldjenek nekem egy listát az összes olyan orvosról Ausztáliában, akinél kaphatok csörgõkígyó elleni szérumot. (USA) A: A csörgõkígyók A-meri-kában élnek, ott, ahol ÖN él. Az összes ausztrál kígyó tökéletesen ártalmatlan, biztonságos a kezelésük, és jó házikedvencek. __________________________________________________ Q: Lenne egy kérdésem egy híres állattal kapcsolatban, amelyik Ausztráliában él, de elfelejtettem a nevét. Ez egyfajta medve, amelyik fákon él. (USA) A: Ezt esõmedvének hívják. Azért ez a nevük, mert a gumifákról esnek le, és megeszik az agyát mindenkinek, aki alattuk sétál el. Úgy tudod távol tartani õket magadtól, ha emberi vizelettel fújod be magad, mielõtt sétára indulsz odakint. __________________________________________________ Q: Kifejlesztettem egy új terméket, amely a fiatalság forrása. Meg tudná mondani, hogy hol tudom ezt eladni Ausztráliában? (USA) A: Bárhol, ahol komolyabb számban fordulnak elõ amerikaiak. __________________________________________________ Q: Meg tudná mondani Tasmánia azon területeit, ahol a nõi populáció kisebb, mint a férfi populáció? (Olaszország) A: Igen, a buzibárok. __________________________________________________ Q: Ausztráliában van karácsony? (Franciaország) A: Csak karácsonykor. __________________________________________________ Q: Tudok majd angolul beszélni a legtöbb helyen, ahova megyek? (USA) A: Igen, de elõbb meg kell tanulnia.
eX 2007. augusztus 22. 4277 hozzászólás 32.
Válasz Gyurmi üzenetére (#5841): S:DA:DAS: :D:"+ :!"+:!"+
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Gyurmi 2007. augusztus 22. 3646 hozzászólás 47.
scrõl : Miért úszik a halott nõ felfelé a Dunán? - Mert elfelejtették kivenni belõle a vibrátort. :GF: DF:HA:SDS:: NEMÁR EZ MI :GF: FG:GF::GF
vaktabletta kapható , receptér'!
Pr0-peller 2007. augusztus 22. 1172 hozzászólás 300.
Válasz eX üzenetére (#5838): Ezért mit kapnak otthon a lapokban :DFGFD Maffia lelövi kannaváróékat,
"Üzeni anyám hogy ne hívogasd,elfogytak már a kinõtt ruháim" :SDG"RASDRAS
roNor 2007. augusztus 22. 635 hozzászólás 594.
Válasz eX üzenetére (#5838): ha feltennék youtubra akkor fasza linkekbe is beférne :D
eX 2007. augusztus 22. 4277 hozzászólás 32.
elvertük 3 1re a világbajnok olaszokat
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
CreO 2007. augusztus 22. 1847 hozzászólás 165.
Válasz Mark üzenetére (#5836): simán jó, már majdnem vicces
What else you gonna do on Saturday? ;)
Mark 2007. augusztus 22. 1728 hozzászólás 178.
Fingverseny a kiránylányért: Túl az óperáncián Èlt egy jó öreg király. Volt egy lánya, csodaszép Sokan kérték már kezét. Igen ám, de a király kihirdette, doboltatta, Hogy a lányát adja, kinek legnagyobb a fingja. Sok jelölt, ki sorsot húzott, A végén csak alig púzott. Fehér seggû hörcsögök, Seggük alig pörcögött. Nem volt annak se büzük, se hangjuk, Így az esküvõt is hagyjuk. Èlt egyszer az erdõ szélén Három testvér nagy békében. Mikor megtudták a dolgot, Gondolkodtak, agyuk forgott. Ès rájöttek a titokra, Hogy készüljön a fingbomba. Nem is kell más egyebet tenni, Mint jó sok babot enni. Neki fogott a legnagyobb, Négy tányérral evett babot. A középsõ, hogy a gyomra A sok babot befogja, Ugrált minden tányér után, Nyolcat sikerült is durván. Ès a legkisebbik a ravasz, Nem hiába, apjuk paraszt. Ravaszságát örökölte, Köménymagot tett a levesbe. Így fokozván a szeleket, Majd seggébe dugót tett. Elindultak, útra keltek, A királynál jelentkeztek. Elõször a legidõsebb tolta le a gatyáját, Hogy a király tisztán hallja tudományát. Nagy volt a fing, nagy a szele, Majdnem kifordult a bele. Igen ám, de jött a másik, A középsõ rákontrázik. Fingott akkorát, oly sokat, Hogy lefingta a grófokat. Ez igen, ez férfiember, Szólt a kiscsaj, nekem õ kell. Nyugi, szólt az öreg király, Nincs még vége, van mutatvány. Tehát jön a legkisebbik, Leleplezi keskenységit. Majd odanyúl, hun a dugó, Kirobban, mint a rugó. Égszakadás, földindulás, Szaresõ, fingrobbanás. Szakállégés, görényhalál, Egy ló utolsókat kapál. Távolban a fing sodrása, Tetõket vitt le nagy csodára. Nagy munkája volt a bélnek, Majdnem beledöglött a gyermek. Vége lett tehát a versenynek, A fiatalok egybe keltek. Boldog volt az öreg király, De boldogabb volt a házaspár. de érted ilyen fingbomba meg szaresõ, embertelen :DSGA:DDSFDSAA
JET JAGAAAR!
Pr0-peller 2007. augusztus 22. 1172 hozzászólás 300.
Tüdõröntgenre megy egy faszi Kijön az orvos az eredménnyel, és azt mondja: Van egy jó és egy rossz hírem... melyikkel kezdjem? Hát kezdje a rosszal... A rossz hír az, hogy van egy kibaszottnagy fekete folt a tüdején A picsába... és mi a jó? El tudom tüntetni photoshoppal. -Mi a különbség a rendes-és a gyerekmentõ között? -??? -A rendesben nincs bohócmintás hullazsák -Mi a különbség a zsidó és a kenyér között? -?? -A kenyér nem kaparja a kemence falát...
"Üzeni anyám hogy ne hívogasd,elfogytak már a kinõtt ruháim" :SDG"RASDRAS
pisko 2007. augusztus 22. 1369 hozzászólás 246.
Mókuska randira készülõdik. Igencsak kiöltözik, már a sminkje is készen van, amikor hirtelen leszarja egy madár. Hát, Mókuska mérgelõdik... - Na de madárka! Hát miért szartál le?! Épp randira készülõdöm! - Ja, és még azt is üzeni, hogy nem ér rá!
Gandal-f 2007. augusztus 22. 2474 hozzászólás 104.
Válasz Mark üzenetére (#5831): nekem:)
Sir, We are completely sorrounded -EXCELLENT! This means we can attack in any direction!
Reewus 2007. augusztus 21. 803 hozzászólás 468.
Válasz Mark üzenetére (#5831): monster a hivatásos értetlen, imo
http://vendeglatoipar.freeblog.hu/
Mark 2007. augusztus 21. 1728 hozzászólás 178.
Válasz Gyurmi üzenetére (#5830): kinek is kellett itt magyarázni, hogy mit jelent a CSIBÉSZ? már nem emlékszem ki volt az de szakadtam rajta :D
JET JAGAAAR!
Gyurmi 2007. augusztus 21. 3646 hozzászólás 47.
Válasz pisko üzenetére (#5828): gecirégi mind , de a jobbik fajtákból
vaktabletta kapható , receptér'!
aBry 2007. augusztus 21. 2429 hozzászólás 106.
Válasz pisko üzenetére (#5828): 1-2 :Asd.sda.sd
A lehetetlen nem tény, hanem vélemény.
pisko 2007. augusztus 21. 1369 hozzászólás 246.
Az anya és az apa benyit a kisfiuk szobájába, hogy a tanulmányairól érdeklõdjenek. A kölyök sehol, de a legnagyobb megdöbbenésükra az ágyán több szado-mazo szaklap hever nyitva, benne nem mindennapi dolgokkal. A szülõk sápádtan állnak pár percig, majd megszólal az apa: - Szerintem ne verjük meg! A fiú bemutatja új barátnõjét a szüleinek, akik szívélyesen meghívják õt, vacsorázzon náluk. Leülnek az asztal köré, kutya az asztal alatt; elkezdenek kajálni. A félénk lány egyszercsak úgy érzi, muszáj eleresztenie magát; tartja-tartja, de nem megy tovább, reccsen egy nagyot. - Maszat! - kiált fel az apa összevont szemöldökkel, és az elvörösödött lánynak hatalmas kõ esik le a szívérõl: mindenki azt hiszi, a kutya volt. Kajálnak tovább, de egy idõ után megint érzi a kínzó ingert, ha egyszer bejött, most is bejön, gondolja, és elfingja magát. - Maszat! - hörren fel ismét az apa. Esznek tovább, a lány kis idõ múlva úgy érzi, megint kell, és most már viszonylag fesztelenül ereget egyet. Erre az apa: - Maszat, vigyázzá már onnan, mert rádszarik!! :SAD:SA:DASD:sa-.d+"EA Cigány bámulja a juhászt amint az jóízûen szalonnát eszik a mezõn. Egy idõ után megkérdezi a juhász: -Na cigány kérsz egy harapást? Erre a cigány: IGEN! Juhász: Bodri! Csibész!!! WÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD A feleség fáradtan hazaérkezik a munkahelyérõl. Benyit a hálószobába és a férjét a szomszédasszonyon találja. Elõkapja a pisztolyát és rárivall: - Te mocsok, most szétlövöm a töködet! - Drágám, adj egy esélyt! - Na jó! Lengetheted. XD
StaY_KooL 2007. augusztus 21. 1000 hozzászólás 360.
Válasz pisko üzenetére (#5823): xDDDDDDDDDDD a szomszéd hallotta a röhögést :ASD:D:A:AS:D:A:D:ASD:
igotbigbootybitches
Scarface 2007. augusztus 20. 657 hozzászólás 567.
Válasz pisko üzenetére (#5823): ASD:ASDA:! +A szörnyû aSD+:F!!:A:
Rabbitt 2007. augusztus 20. 2753 hozzászólás 84.
Válasz pisko üzenetére (#5823): jézusom ezderossz neeeeee nee :DDDDDDDDDDDDDDDDD:D
toma 2007. augusztus 20. 4782 hozzászólás 22.
Válasz pisko üzenetére (#5823): :ASD:A de xar :ASD_ASD:S
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
pisko 2007. augusztus 20. 1369 hozzászólás 246.
Férj a feleségnek: -Drágám, most két percig nem fogsz látni engem! -Miért elmész itthonról? -Nem! Seggbekúrlak! .DSA:D:SAD:SA:D:D_S.sad_:3GG
StaY_KooL 2007. augusztus 20. 1000 hozzászólás 360.
A kertmoziban javában megy a film, miközben egy szõke nõ a nézõtéren hangosan telefonál. A mögötte ülõ elõrehajol, és odaszól neki: - Elnézést, de nem hallok semmit. - Remélem is, mert ez magánbeszélgetés! de tré :D
igotbigbootybitches
StaY_KooL 2007. augusztus 20. 1000 hozzászólás 360.
A keresett kifejezés (kovetelem, hogy fizessenek nekem egy millard billiard sutyuli-mutyuli milliard kamanyi-samanyi milliard... YENT.) egyetlen dokumentumban sem található meg. Javaslatok: * Gyõzõdjön meg arról, hogy valamennyi szót helyesen írta. * Próbálkozzon más kulcsszavakkal. * Próbálkozzon több általános kulcsszóval. * Próbálkozzon kevesebb kulcsszó használatával. köcsög google.
igotbigbootybitches
StaY_KooL 2007. augusztus 19. 1000 hozzászólás 360.
Válasz toma üzenetére (#5807): NNNNNNEEEEEEEEE :DS:FA:"+EDAS:Q":!ED:A:WE:QA+EDASQ:A"WEDAW::AW+EDS
igotbigbootybitches
Retek-Harcos 2007. augusztus 19. 4667 hozzászólás 24.
Válasz pisko üzenetére (#5818): huh de rég volt már :D
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
pisko 2007. augusztus 19. 1369 hozzászólás 246.
József Attila: "Ne lökdössél, bazzeg!" Bill Clinton: "Ez tövig bekapta, bazzeg!" Bill Gates: "Ez lefagyott, bazzeg" Neil Armstrong: "Én oda ki nem megyek, bazzeg!" Teller Ede: "Ez kurva nagyot robbant, bazzeg!" Széchenyi: "Ez kurva nagy terv, bazzeg!" Bell: "Ez megszóllalt, bazzeg!" Amundsen: "Itt kurva hideg van, bazzeg!" Napóleon: "Fáj a hasam, bazzeg!" Lehel: "Ez eltört, bazzeg!" Mátyás király: "Ez az igazság, bazzeg" Odüszeusz: "Haza akarok menni, bazzeg!" Noé: "Ez kurvára esik, bazzeg!" Ádám: "Ez megeszi, bazzeg!" Galilei: "És mégis mozog, bazzeg!" Colombus: Na, ha ezt elore tudom, el sem indulok bazzeg! Newton: Hát nem pont a fejemre esett bazzeg!? Zrínyi Miklós: Vaddisznó? Szelíd ez bazzeg! Custer tábornok: Hát ez a kibaszott sok rézboru meg hogy kerül ide bazzeg? Bell: Kurvára utálok levelet írni bazzeg! J. F. Kennedy: Mi a franc csilloghat abban az emeleti ablakban bazzeg! Hunor: Hol ez a kurva agancsos bazzeg? Néró: Na végre, már nem fázom bazzeg! Julius Caesar: Te is, fiam, bazzeg? Dózsa György: Hé, ez forró, bazzeg! József Attila: Aludj el szépen, kis Balázs, bazzeg! a Zeppelin léghajó kapitánya: Hol a faszomba van a hamutartó, elnyomom a falon, bazzeg! Jimmy: Fogadjunk, hogy vaktöltény, bazzeg! Nixon: Sose jönnek rá, bazzeg! József Attila: Mosmá sínen vagyok bazzeg! Róka a Kis hercegnek: Szelidiccsé má' meg, bazzeg! Vasorrú bába: Jancsika, azonnal tedd le a sütôlapátot, bazzeg! Tarzan: Ezek meg miféle primitív köcsögök, még majomul se tudnak, bazzeg! Butthead: Hö, höhö, höhöhö bazzeg! Bruce Willis, Ponyvaregény: Bazmeg, bazmeg, bazmeg, te egy olyan hülye picsa vagy, bazzeg! ha tudtok még, akkor küldjétek, kell mind :D:D:D:DDDDDDDD
toma 2007. augusztus 19. 4782 hozzászólás 22.
Válasz pisko üzenetére (#5811): :AS:DA:Sd Válasz eX üzenetére (#5816): jóó :DD
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
eX 2007. augusztus 19. 4277 hozzászólás 32.
Csernobili samponreklám: - Olga egyik fejét hagyományos samponnal mostuk...
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
monster 2007. augusztus 19. 684 hozzászólás 545.
Válasz pisko üzenetére (#5811): rrrrrr :DS:a.d-SA:D:d.sa.D:SA:D:SA:!:!!!
Vigyázz a jelenre, mert a jelenbõl múlt lesz, a múltad pedig megölheti a jövõdet.