Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

Cseszka 2010. július 21. 291 hozzászólás 1292.
- Miért teszi ki az informatikus a romlandó kaját az ablakok alá? - Mert a Windows alatt minden lefagy.
scottee 2010. július 19. 3931 hozzászólás 40.
Válasz toma üzenetére (#10714): ez nagy :D
Rambo? Az egy buzi...
toma 2010. július 19. 4782 hozzászólás 22.
fácse group You: "I'd like a Coke." Waiter:"Is Pepsi ok?" You: "Is Monopoly money ok?" :DD
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Fire_Shaman 2010. július 19. 5883 hozzászólás 14.
Válasz Locust üzenetére (#10712): de szar :DDD
ez a replay kb olyan mint amikor haver részegen bement a rendõrségre és feljelentette magát :DDDDD chatan
Locust 2010. július 19. 2397 hozzászólás 107.
elég gyenge: - Hogy hívják a messzirõl jött hajléktalant? - ??? - Távcsöves...
Feel The Power Of Nature... Feel The Power Of Elune... and ofc the undead's casters
Cseszka 2010. július 15. 291 hozzászólás 1292.
-mi a közös a spenótban és az anális szexben? -?? -hogy mindkettõt megútálod ha rád erõltetik 6 éves korodban
Flooyd 2010. július 15. 6866 hozzászólás 11.
. üzenete: milyen az eseted? Kata üzenete: nemtom de ez a srác nem . üzenete: tudod milyen az én esetem? Kata üzenete: nem . üzenete: Smart Security 4.0.474.0 :DDDDDDDD
Nappal pihenj, hogy éjszaka nyugodtan alhass!
Fire_Shaman 2010. július 15. 5883 hozzászólás 14.
Válasz DjPanties üzenetére (#10706): :ASF:AS:D
ez a replay kb olyan mint amikor haver részegen bement a rendõrségre és feljelentette magát :DDDDD chatan
Landwalker 2010. július 15. 417 hozzászólás 962.
What's the difference between Jesus and a picture of Jesus? It only takes one nail to put up the picture.
DjPanties 2010. július 14. 251 hozzászólás 1475.
nemtom mi a bajod sztem kurvajók :D: :D btw A programozó megy haza éjjel egykor részegen a munkahelyérõl az albérletébe. Egyszer csak elé veti magát egy kicsi béka. Mivel nem sikerül elsõre ráugrania a kis jószágra, a béka gyorsan kiabálni kezd: - Programozó! Programozó! Én egy elvarázsolt, szépséges királykisasszony vagyok, akit egy gonosz boszorka változtatott át! Csókolj meg, akkor visszaváltozom, és már mint bûbájos királylány megcsókollak! - Hö-hö. - mondta a programozó, és zsebre tette a békát. A villamoson egyszer csak hallja, hogy a béka mocorog a zsebében, hát kiveszi: - Programozó! Programozó! Csókolj meg, meglátod, szép királyleánnyá változom, utána egy egész hétig azt csinálsz velem, amit akarsz! - Hö-hö. - Neee, várj még! Mondd már meg, miért nem akarod, hogy visszaváltozzam királyleánnyá, és egy álló hétig minden kívánságod teljesítsem? - Tudod, királylány, rengeteg a munkám, stresszben élek, alig vagyok otthon, egy királylány púp lenne a hátamon. De egy beszélõ béka - hö-hö - az cool. :D:D:D:D
jiha9 2010. július 14. 837 hozzászólás 440.
Válasz Spelp üzenetére (#10704): igyvan
vakok vagytok mind.
Spelp 2010. július 14. 14691 hozzászólás 1.
Válasz jiha9 üzenetére (#10703): de most tényleg a miért sír a bohóc - mert kúrják a feleségét és a miért sír a kislány - mert átszúrta a tüdejét a rollerkormányt lefordítod fostos japán krixkraxra, vagy te ebben szocializálódsz és így hallod?
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
Válasz Spelp üzenetére (#10700): attól miképp változna? de várjál van egy másik is: Miért nem sír Trunks egy évesen korában, Vegeta pöccintése után? Mert szétszakadt a tüdeje. :D
vakok vagytok mind.
Válasz Spelp üzenetére (#10700): :D
Fire_Shaman 2010. július 14. 5883 hozzászólás 14.
Válasz Spelp üzenetére (#10700): így már vicces D:DSA:D
Spelp 2010. július 14. 14691 hozzászólás 1.
Válasz jiha9 üzenetére (#10699): azt a szmájlit egy jó négyszázötvenkét méterrel rakhattad volna lejjebb, úgy hivatalosan is egyetértenék vele.
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
Mibõl van Son Goku ruhája? Dragonból :D
vakok vagytok mind.
Flooyd 2010. július 14. 6866 hozzászólás 11.
Válasz AT_Andrew üzenetére (#10694): másfél-2éve bejátszotta ismerõs érden, padról néztük, olyan sallert kapott csajtól :D:FSD:R!ds4 bõgtünk:DD
Nappal pihenj, hogy éjszaka nyugodtan alhass!
toma 2010. július 14. 4782 hozzászólás 22.
Bekéne Antal vagyok, de Neked csak Bekéne Tóni. nagyon kezdünk mélyre süllyedni tt az usa közepén :[
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Rosi 2010. július 13. 1904 hozzászólás 155.
Válasz AT_Andrew üzenetére (#10694): Ezt nem vártam tõled :DDD
Soha senkit ne becsülj le - így magadat sem.
Pr0-peller 2010. július 13. 1172 hozzászólás 300.
Válasz iA-KeKs üzenetére (#10693):
"Üzeni anyám hogy ne hívogasd,elfogytak már a kinõtt ruháim" :SDG"RASDRAS
AT_Andrew 2010. július 12. 1246 hozzászólás 278.
"Lábak nélkül felvennél cipõt?" -"Nem" -"Akkor miért hordasz melltartót?" _A:SD_:AS_D:
iam sorry i cant hear you over the sound of how awesome i am!
iA-KeKs 2010. július 10. 4264 hozzászólás 33.
ameddig nyuszit meg propi posztjait felülmúlja, addig nem gáz
Nem vok pedo, csak türelmetlen - by csé
eX 2010. július 10. 4277 hozzászólás 32.
keks ezek geci szarok
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Mefi2- 2010. július 10. 1327 hozzászólás 261.
Válasz iA-KeKs üzenetére (#10690): :D második sirat !! (You made my day)
Bye bye w3 , Új korszak kezdõdik :) sc2 gogo
iA-KeKs 2010. július 10. 4264 hozzászólás 33.
"Most, hogy megfogadtam, hogy nem iszom, így hirtelen olyan gyökereknek tûnnek a haverjaim." - Na mizu, hazudik már a gyerek? Vagy nem mondja még hogy apa? Élt egyszer egy fiatalember, aki már gyermekkora óta arra vágyott, hogy író legyen. Egyszer azt mondta az anyjának: - Olyan nagy író leszek, hogy az egész világon mindenhol olvassák majd a mûveimet, és minden írásom mély érzelmeket vált majd ki az olvasókból, zokogni fognak, sikoltani, üvölteni, vonítani a dühtõl és a fájdalomtól... Ez a férfi ma a Microsoftnál dolgozik és hibaüzeneteket ír. Jelek, amik arra mutatnak, hogy túl sokat Internetezel: 1. A számítógépszerviz hív fel téged tanácsért. 2. Valaki a munkahelyeden mond egy viccet, mire azt mondod: "LOL". 3. Mosolygás közben megpróbálod 90 fokkal elfordítani a fejedet. 4. Szex közben véletlenül valaki más nickjét kiáltod. 5. Könyörögsz a haverjaidnak, hogy regisztráljanak már, mert "így többet lóghatnátok együtt". 6. Két szó: kéztõalagút szindróma. 7. Ha férfi vagy, és találkozol egy attraktív nõvel, az elsõ gondolatod ez: "de megSkypeolnám". 8. Ha nõ vagy, és találkozol egy attraktív férfival, az elsõ gondolatod ez: "bárcsak megSkypeolna". 9. Nem érted, mi a poén a 7. és 8. pontokban. 10. Szex közben egy ismeretlennel nem aggódsz a nemi betegségek miatt. 11. Gõzöd sincs, hogyan néz ki a szerelmed valójában. 12. Munka a közben a fõnököd állandóan figyelmeztet, hogy a mondatokat nagybetûvel kezdjük. 13. A tévében a híradót is csak feliratozva vagy hajlandó megnézni. 14. Párod szerint álmodban nem beszélsz, hanem gépelsz. 15. A gyerekeid gabonapelyhet esznek reggelire... és ebédre és vacsorára. 16. Ha valaki megkérdi: "Mit mondtál?", azt válaszolod: "Scrollozd vissza". 17. Alvajárás közben is mindig a számítógép mellett kötsz ki. A híres Murphy-törvényt ("Ami elromolhat, az el is romlik.") mindannyian ismerjük. De mi a helyzet az internet "mörfi"-vel? Lássuk! Alap internet törvény: Ami lefagyhat az le is fagy. Noé kiegészítése: Ami nem fagyhat le, az is lefagy. Henryke kiegészítése: Ha mégsem fagy le, akkor megszakad a kapcsolat. Az 500 Mbájtos alaptörvény: Ha egy fájl 500 Mbájt, akkor a kapcsolatod 499 Mbájtnál szakad meg. Az 500 Mbájtos alaptörvény folyományai: - Ha nem szakad meg a kapcsolat, akkor hibás lesz a letöltött fájl. - Ha hibátlan a letöltött fájl, akkor ismeretlen tömörítõvel van összecsomagolva. Henryke kiegészítése az 500 Mbájtos alaptörvényhez: Ha a fentiek közül az egyik sem igaz, akkor a letöltött fájlt másnap megtalálod valamelyik újság CD-mellékletén. Noé megjegyzései Henryke kiegészítéséhez: - Mire a bosszúságod elmúlik és örülni kezdenél, kiderül, hogy hibás a CD. - Mire nagy nehezen megszerzed egyik barátodtól a CD-t, rájössz, hogy már van újabb verzió. A letöltés törvényei: - Minél tovább tart letölteni egy szoftvert, annál esélyesebb, hogy nem fog futni. - Minél gyorsabban sikerült letölteni egy szoftvert, annál esélyesebb, hogy hibás lesz a letöltött fájl. Jabba torrent törvénye: Minden torrent lassú. Még a gyors torrent is. E-mail törvények: 1. A címet mindig elgépeled. 2. Ha nem gépeled el, akkor a cím már nem létezik. 3. Ha él a cím, akkor nem válaszolnak. 4. Ha mégis válaszolnak, akkor viszont már késõn. 5. Ha ezek közül egyik sem igaz, akkor tegnap már megbeszéltétek MSN-en. Gorgo „ingyen"-törvényei: - Ha a neten azt látod, hogy valami „ingyen" van, akkor biztos lehetsz benne, hogy sokba fog kerülni. - Ha mégis ingyen volt, akkor vírusos. - Ha ingyenes, én nem vírusos, akkor trójai volt benne, csak nem vetted észre. Kiegészítés Gorgo törvényéhez: A vírus vagy a trójai viszont tényleg ingyen volt. Vektor nickname (becenév) törvényei: - A becenév amit választani akarsz biztos foglalt.. - Ha mégsem, akkor a beceneved pocsék. - Ettõl függetlenül késõbb foglalt lesz. Fájlkeresési törvény - Ha keresel egy fájlt, akkor nem azzal a névvel mentetted el, amire emlékszel. - Ha jól emlékszel a névre, akkor a keresés elõtt két nappal törölted azzal a meggondolással, hogy sosem lesz rá szükséged. Kiegészítés a fájlkeresési törvényhez: A törléssel egy idõben a Lomtárat is kiürítetted, hogy több hely legyen a gépeden. Teklány blog-törvényei: - Ha találsz egy jó témát a neten, amit esetleg megírnál a weboldaladra (blogodba), tuti, hogy már egy tucat hazai oldalon megjelent. - Ha sehol sem jelent meg, akkor másnapra eltûnik a hivatkozott oldal. - Ha sehol sem jelent meg, és a hivatkozott oldal sem tûnik el, akkor irományodra senki sem fog kattintani. Henryke chat-meglátásai: - Akit keresel, az soha nincs online. - Ha mégis online van, akkor te nem vagy ott. - Ha mindketten ott vagytok, már rég felhívtad telefonon. Keresõ törvények: - A Google gyors és rengeteg találatot kínál. Így legalább hamar rájössz, hogy nem találod az óriási listában, amit keresel. - A többi keresõ viszont lassú és keveset talál. Ezért használsz Google-t, lásd elõzõ pont. Noé elvont meglátása a keresõ törvényhez: - Ha a Google szerint 313, akkor a Yahoo szerint 452. Az igazság 342, de ezt csak a könyvtárban fogod megtudni. Noé HTML szabályai: Alapszabály: - A HTML nyelv annyira egyszerû, hogy lehetetlen benne megírni azt, amit elképzeltél. Henryke kiegészítése a HTML alapszabályhoz: Viszont ahhoz hogy könnyû legyen, túl bonyolult. - Minél szebb a háttérkép, annál csúnyább a weblap. - Minél csúnyább a weblap, annál inkább nem látszik, hogy milyen szép a háttérkép. - A weblapok szépsége és tartalmuk hasznossága fordítottan arányos. - Egy weblap igényessége a letöltési idõ négyzetes növekedését idézi elõ. - Egy hónapnyi igényes weblapnézegetés után rájössz, hogy így nincs értelme az életnek. - Ha viszont egyszerû lapokat nézegetsz, rájössz hogy így sincs értelme az életnek. Nemtom hozzáfûzése: Az élet mindenképp értelmetlen. HTML és CSS megállapítások: -Minden HTML szerkesztõt két levél Andaxinnal kellene árusítani. -Mire megtanultál frame-eket írni, rádöbbensz, hogy nem tudod eltüntetni õket. -Mire ezt is megtanulod, ráébredsz, hogy a flash a jövõ. -Mire utánanézel az flash-nek, rájössz hogy dög lassú. * A legújabb Windows (Longhorn) verzió hivatalos neve: Windows Vista. A kék halál új felirata: Astala Vista! * Aki másnak vermet ás, az a Stack Pointer. * A világon 10 féle ember van: aki ismeri a kettes számrendszert, és aki nem. * Az USB az USA továbbfejlesztett változata? * Haladjon a korral! Az elavult Johnson's pH 5.5 után itt az új verzió, a Johnson's pH 6.0! * Jézus reszet téged. * Két rendszergazdi kajol a teremben. Az egyik Chio Chipset eszik, a másik NVIDIA Chipset. * Microsoft filozófia: "Ha már jó nem lett akkor legyen nagy!" * Szia Anya! Most Windows alatt próbálok írni, ha megszakadna a szöveg, akkor lefa * A barátnõm méretei: 1024x768x32 * A billentyûzet inicializálásakor hiba történt. Folytatáshoz nyomja meg az F1-et. * A folytatáshoz nyomjon Ctrl + Alt + Del-t! * A nõk olyanok, mint a demók. Minden ami jó, az le van tiltva. * A Pascal olyan, mint az Aspirin. Mindenre használhatod, de semmire sem elég. * A program az ami az adatokat hibaüzenetekké konvertálja... * A programozás manapság egy versenyfutás a mérnökök között, akik egyre nagyobb és egyre találékonyabb idiótabiztos programokat készítenek és a Világegyetem között, ami egyre nagyobb és találékonyabb idiótákat termel. Jelenleg a Világegyetem áll nyerésre! * A számítógépek sosem fogják átvenni a könyvek szerepét. Nem állhatsz rá egy floppy lemezre, hogy elérj valamit egy magas polcon. * A telefaxuk és a titkárnõjük közül a fax volt az intelligensebb ... * Ady Endre : "Code és Decode fia vagyok én !" * Az a nap, amikor a Microsoft olyan terméket készít, amellyel nem lehet szívni, talán az a nap lesz, amikor porszívót gyártani. * Az Internet azért izgalmas, mert nem a Microsoftˆ tulajdona, így hatalmas újításokra van lehetõség ezzel kapcsolatban. * Bárki aki aritmetikai módszerekkel akar elõállítani egy véletlen számot az a bûn állapotában leledzik. * Dobd ki a hûtõd! A Windows jobban fagyaszt! * Egy debuggolt programnak azt hívjuk, amelynél még nem találták meg azokat a körülményeket, amiben jelentkezik a hiba. * Ha egy mezõt kell felszántanod melyiket választod? Két erõs ökröt vagy 1024 csirkét? * Hardver: A számítógép azon része, amelyet viszont rugdosni is lehet! * Itt ez a kanapé. Mi lenne, ha modemeznénk rajta egy kicsit? * Két fájl biciklizik. Az egyik megáll. Doku ment a szemébe. * Miért jó a Windows? - Mert mielõtt lefagyna még nyomhatsz egy Ok-t! * Nincs egyetlen Microsoft programban sem olyan hiba, amit a felhasználók nagyobb része ki akarna javítani. * Plug & Pray * Sose bízz olyan számítógépben, amit nem tudsz kidobni az ablakon. * Szoftver: A számítógép azon része, amelyet szidni lehet. * Tegnap olyan információéhség tört rám, hogy megettem egy postagalambot! * Tévedni emberi dolog, de ha valamit nagyon el akarsz rontani ahhoz számítógépre van szükséged. * Windows "alapgondolata": "Gondolkodok, tehát fagyok!
Twu 2010. július 9. 4516 hozzászólás 28.
Válasz StaY_KooL üzenetére (#10686): igen volt, angolul.
No troll is too much for me to handle. I rehabilitate trolls, I train people. I am the Troll Whisperer.
iA-KeKs 2010. július 9. 4264 hozzászólás 33.
Kérdõív macskáknak a gazdájukról: 1. Ha a gazdád a konyhába megy, ez azt jelenti, hogy... a.) éhes. b.) eltévedt. c.) éhes vagy. d.) kezdheted a kunyerálást. 2. A gazdád eléd rak egy tál ételt, az biztos, hogy... a.) a vacsorád. b.) olyan kaja, amit õ nem eszik meg. c.) egy kis elõétel, amíg elkészül a vacsorád. 3. A gazdád levesz a tévé tetejérõl. Ez azt jelenti, hogy... a.) bajban vagy. Nem mászol oda többé. b.) semmi különös, a gazdi gyakran csinálja ezt. c.) a gazdi játszani akar, ezért újra és újra felmászol. d.) itt az ideje szétrágni a tévékábelt. 4. A lakásban a lépcsõ arra való, hogy... a.) feljuthass hajnal 4-kor a gazdád ágyába. b.) a felsõ lépcsõfokon feküdj a sötétben. c.) a gazdád elõtt lemenj rajta lehetõleg minél lassabban. d.) mindhárom egyszerre. 5. A gazdád beszél hozzád. Akkor te... a.) figyelmesen hallgatod, még ha nem is érted. b.) értetlenül nyávogsz, és folytatod, amit addog csináltál. c.) nem veszel róla tudomást, te egy macska vagy, ez neked semmit se jelent. d.) kitalálsz valami újabb idegesítõ tevékenységet, és ezzel eléred, hogy ne hagyja abba a beszédet. 6. Mi a teendõ a madarakkal, kisebb rágcsálókkal és nagyobb bogarakkal? a.) Nem foglalkozol velük. b.) Játszol velük, amíg mozognak. c.) Bemutatod a gazdádnak, mint vadásztrófeákat. d.) Elrejted õket a gazdi párnája alá, hogy biztonságban legyenek. e.) Megeszed õket, mert magas a tápértékük. 7. Mit gondolsz, ha a gazdád meg akar fürdetni? a.) Semmi szín alatt! b.) Azt próbálja meg! c.) Ez már hadüzenet! d.) Mindhárom egyszerre. 8. Szerinted, mire jó a gazdi? a.) Hogy enni adjon. b.) Hogy inni adjon. c.) Hogy kiengedjen. d.) Hogy békén haggyon. e.) Hogy biztosítsa ellenkezõ nemû macskák társaságát. f.) A felsoroltak mindegyikére, feltéve, hogy jól kiképezték. A nõk hisznek a szerelemben elsõ látásra. A férfiak inkább az elsõ adandó alkalomban hisznek. A férfiak kétféle érzelemre képesek: vagy éhesek, vagy kanosak. Ha látsz egy férfit erekció nélkül, csinálj neki egy szendvicset. Néhány ember olyan, mint azok a kis karikákból álló gyerekjátékok: nem jók semmire, de nem tudod elnyomni a mosolyt, ha látod õket lebucskázni a lépcsõn. Vegyünk példát az idõjárásról: nem érdeklik a kritikák. Grühn kérdezi Kohntól, miközben mennek a zsinagógába: - Nem tudom, vajon szabad-e imádkozás közben dohányozni. - Fogalmam sincs, de kérdezd meg a rabbit. Mikor megérkeznek, Grühn megkérdezi a rabbitól: - Mondja, szabad-e imádkozás közben dohányozni? - Nem, semmiképp, ez ellenkezik a vallásunkkal és a hagyományainkkal. Grühn visszamegy Kohnhoz, elmondja neki, mit válaszolt a rabbi. Erre Kohn: - Nem jól tetted fel a kérdést. Majd én megkérdezem újra. Odalép a rabbihoz: - Kérem, mondja meg, szabad-e imádkozni, amikor dohányzom? - Hogyne, bármikor. Imádkozni minden körülmények között szabad. - Halló? Igen, anyu, rossz napom van megint. Judit egy hárpia, megkeseríti az életemet. Igen, te megmondtad, hogy ne vegyem feleségül. Emlékszem, figyelmeztettél. Igazad volt. Akarsz vele beszélni? Várj, mindjárt szólok neki... Judit, anyád van a vonalban! Az autóbalesetem után a kiérkezõ rendõrnek elmondtam, hogy azt hiszem, a másik jármû vezetõje ittas lehet. Erre õ közli velem, hogy a másik jármû egy tehén volt.
iA-KeKs 2010. július 9. 4264 hozzászólás 33.
kár, h a sztori kamu, de attól még vicces
volt már? Hatyn: Bazdmeg életem legjobb napja volt a mai. SeRapH: WAT? Hatyn: Meséltem arról a csajról akit felszedtem múltkor karikorimurin ugye? SeRapH: A mesemániás? Hatyn: Igen. SeRapH: És? Megvolt, vagy mi? Hatyn: Nagyon buta a csaj, de elég jól néz ki, csak annyi a gond hogy én nem Hatyn: akarok komoly kapcsolatot jelenleg. SeRapH: és? Hatyn: Felmentem hozzá, van saját lakása. Hatyn: Végig kellett néznem azt a rohadt oroszlánkirályt. SeRapH: :DDA:SD:AS: SeRapH: Nem erre számítottál mi?:D:DD:AS:D Hatyn: Nem, de visszakapta. SeRapH: Hogyhogy visszakapta? Hatyn: Film után leszopott, én meg kikaptam az ezredest a szájából, és rendesen arcra az egészet. SeRapH: Takarodj paraszt A:SD:AS Hatyn: A meglepetés erejét kihasználva elkezdtem a cuccot szétkenni a homlokán a hüvelykujjaimmal, és odasúgtam neki, SeRapH: BAZMEG SA:D:D Hatyn: hogy Szimba. SeRapH: Ennyire nem lehetsz taplóbazmge :DSS:DAAS:D felsírtam :D
igotbigbootybitches
toma 2010. július 7. 4782 hozzászólás 22.
classic Házibuliban odamegy a fiú a magányos lányhoz: - Szia! Veled senki sem táncol?! - Nem... - Akkor feltennéd a virslit fõni?
toma 2010. július 3. 4782 hozzászólás 22.
Öreg székelytõl kérdezi az unokája: - Öregapám, látott már antennát? - Hát láttam is, meg ettem is. - De hát az fémbõl van. - Akkor csak láttam. classic shit :D
Petõfi nagyságát még az is jelzi h ragozni is lehet.... Petek én, fisomon dorok. Petsz te, fisodon dorsz. ... Pet õ, fisán dor.
igz 2010. június 30. 737 hozzászólás 517.
Jézus ács, Márió vízszerelõ egyik se igazából a munkájától lett híres szakmunkások, akik sokra vitték de Marionak amúgy is fontos üzenete van egész játék arról szól gombát megenni, pénzt felvenni, hercegnõt megkúrni ez magának az Életnek az üzenete
Az élet 4 nagy igazsága 1) Nem tudod elérni az összes fogadat a nyelveddel. 2) Az összes idióta megpróbálja miután elolvasta az elsõt. 3) Az elsõ igazság hazugság. 4) Vigyorogj most mert idióta va
eX 2010. június 27. 4277 hozzászólás 32.
88189 -> + (162) - [X] jol sikerült partyn ki kellett huznom a mikrot amiben forgott egy marék liszt. kérdeztem haverom hogy ez mi: ja csak kenyeret sütök. D:ASD:"+
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
eX 2010. június 25. 4277 hozzászólás 32.
http://www.wsop.hu/2010/06/25/mit-lehet-meg-irni-phil-ivey-rol/ phil ivey a poker chuck norrisa :DSA:+"
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
toma 2010. június 23. 4782 hozzászólás 22.
napi ócskavicc fácse wallról - Mit csinálnak a várvédõk, ha unatkoznak? - Elfoglalják magukat.
Pr0-peller 2010. június 21. 1172 hozzászólás 300.
Miért nem látni Palit az erdõben? - Mert Pálmafa.
Lordslayer 2010. június 21. 15 hozzászólás 7378.
Mama messze van még Amerika? Csönd kislányom Mama messze van még Amerika? Csönd kislányom Mama mesze van még Amerika? Csönd kislányom, ússz tovább
Rosi 2010. június 20. 1904 hozzászólás 155.
-Anyu! Anyu! Az iskolában Rambónak csúfolnak! -Jajj kisfiam! Akkor holnap bemegyek és beszélek az osztályfõnököddel! -Hagyd csak anya. Ez az én harcom. :DDD [u]Válasz toma üzenetére (#10674): [/u] Odabaszós :DD
Landwalker 2010. június 16. 417 hozzászólás 962.
Válasz toma üzenetére (#10674): ez kiütött! :D
toma 2010. június 16. 4782 hozzászólás 22.
öcsém napi hülye vicce -Hogyan lehet felismerni egy Internet kalózt? -Webhely van az arcán :sleep
toma 2010. június 12. 4782 hozzászólás 22.
-melyik az az állat, amelyik 300at fordul, miután megdöglik? -a grillcsirke. :DDDd
Rosi 2010. június 11. 1904 hozzászólás 155.
Válasz toma üzenetére (#10671): Telitalálat :DD
toma 2010. június 11. 4782 hozzászólás 22.
A MÁV-nak 5 ellensége van: - a 4 évszak - az utasok :DDd
NaB 2010. június 4. 983 hozzászólás 368.
Válasz k4z.ianbond üzenetére (#10668): tipikus esete annak hogyan nem tudnák jobban elbaszni 1 viccet. Azért jópofa :kira lehetne
Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun
Xymoth 2010. június 4. 2068 hozzászólás 140.
Binyaaa üzenete: 4 csajjal megyek bulizni este nem jössz? [c=50] * ∙ dixon ∙  ∙.™ [/c=46] üzenete: öreg... miskolcon vagyok... ti pesten... nézem a vonatot pill :D:DDD
Az alvástól éhes leszek, az evéstõl elálmosodom. Az élet szép.
Én ha veszekszem a anyósommal, mindig enyém az utolsó szó.-Büszkélkedik Kovács És mit mondasz neki? Kérdi Tóth. Igen, Mama!
Válasz paradoX üzenetére (#10659): made my day :)
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^