Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11210 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

LycO 2007. augusztus 8. 312 hozzászólás 1213.
Válasz Rabbitt üzenetére (#5712): ?:S:D:DA:D?:D:D::?A:DS:?D:?AS:?D:D
Még jó hogy borabb!!
CreO 2007. augusztus 8. 1847 hozzászólás 165.
Válasz Rabbitt üzenetére (#5712): D:DDD:DDASD::+DAS báháháháhá
What else you gonna do on Saturday? ;)
DoKuEl 2007. augusztus 8. 5 hozzászólás 11965.
nincs sc társadalom költözés... csak megjelent 1 uj felhasználó az oldalon. ennyi :P
"Olyan üveges a tekinteted, hogy szembõl látom a tarkódat" By: LycO :D
Rabbitt 2007. augusztus 8. 2753 hozzászólás 84.
Egy férfi ül a bárpultnál órákig. Nagyon el van keseredve, csak mered maga elé, idõnként megerednek a könnyei. Az egyik vicces vendég odalép hozzá, és megissza az italt ami elõtte van. Erre az kétségbeesetten ránéz és végképpen sírvafakad. A másik megszeppen: - Ne haragudj komám, mindjárt rendelek neked egy másikat! - Nem az ital zavar. - mondja sírós hangon a másik - Ez életem legszörnyûbb napja. Reggel elkéstem a munkából, mire a fõnököm kirúgott. Mikor megyek az épületbõl kifelé, észreveszem, hogy ellopták az autómat. A rendõrség azt mondja, nem tud semmit tenni. Beülök egy taxiba hogy hazamenjek, mikor kiszállok belõle, észreveszem hogy a pénztárcám bennhagytam, a sofõr meg lelépett a pénzzel. Megyek haza, ott találom a feleségem az ágyban egy másik férfivel. És amikor már nem bírom tovább, és véget akarok vetni az életemnek, akkor jössz te, és megiszod elõlem a mérgezett italomat. Lúzer :D
Gandal-f 2007. augusztus 8. 2474 hozzászólás 104.
SC társadalom költözés van vagy mi?:D
Sir, We are completely sorrounded -EXCELLENT! This means we can attack in any direction!
LycO 2007. augusztus 8. 312 hozzászólás 1213.
Válasz DoKuEl üzenetére (#5709): de szar :D
Még jó hogy borabb!!
DoKuEl 2007. augusztus 8. 5 hozzászólás 11965.
Azt mondja a fogkefe: - Higyjétek el, hogy az enyém a legrosszabb meló a világon!Emberek szájában túrkálni! Erre a wc-papír: - Ja, undorító! :D
"Olyan üveges a tekinteted, hogy szembõl látom a tarkódat" By: LycO :D
eX 2007. augusztus 8. 4277 hozzászólás 32.
Csókolom! Gázsit keresem...-Nincs most itt..fürdik! -Jájj ákkor tééves!
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
dune_ixian 2007. augusztus 8. 48 hozzászólás 4312.
Megy a két cigány Egyiptomban a Níluson, evezve, szokásos árukat elpasszolva a jómódú turistáknak. Estére baromira elfáradnak, úgy döntenek a csónakban alszanak. Reggelre az egyik észreveszi, hogy egy krokodil úszik sebesen a csónak felé. Mire észbekap már félig bekapta a kroki a társát. Örömében felkiált: -Dájaó, Lacoste hálózsák!
Angolul a leg a láb.
Válasz eX üzenetére (#5705): Thx, dude ;)
Angolul a leg a láb.
mondtam h csak jótanács volt te kezdtél el hisztizni ezzel a viccel nincs baj ^^
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
- Mi lesz, ha Teréz sírjára építik a diákszállót? - KoleszTerin. Várom a flame-t.
Angolul a leg a láb.
paradoX 2007. augusztus 8. 4067 hozzászólás 37.
Két rendõr veszekszik melyikük fia a hülyébb: - Biztos az én fiam a hülyébb! - Nem az enyém a hülyéb! Végül fogadnak, elmennek egymáshoz és letesztelik egymás fiát: - Hé fiam nézd má' meg nem vagyok-e ott a buszmegállóban! A fiú lerohan, megnézi. Közben a másik rendõr megszólal: - Tényleg a te fiad a hülyébb, az ablakból is meg lehetett volna nézni.
MinD You!
KingTom 2007. augusztus 8. 1220 hozzászólás 286.
Válasz Reewus üzenetére (#5700): hát anyád :DA:SEAS ea
A titok az, hogy rosszul játssz a megfelelõ idõben.
Válasz Reewus üzenetére (#5700): juj kösz ezt ismertem:D
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Reewus 2007. augusztus 8. 803 hozzászólás 471.
- Halló! Itt Sam beszél! - Halló! Itt meg hátszél fúj!
http://vendeglatoipar.freeblog.hu/
eX 2007. augusztus 7. 4277 hozzászólás 32.
rosi érti
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Rosi 2007. augusztus 7. 1904 hozzászólás 155.
Szerintem eX nem a helyesírásra gondolt, hanem arra, hogy mennyivel (semmivel :D) jobban illik/hangzik a beszûkült szó a csökken helyett. De ezt csak halkan jegyzem meg, mert én minden téren noob vagyok és csak flame-elni járok ide.
Soha senkit ne becsülj le - így magadat sem.
eX 2007. augusztus 7. 4277 hozzászólás 32.
ne merj bexólni dune mert rádküldöm a cinkospajtásaimat és megbõröznek xó nélkül
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Gyurmi 2007. augusztus 7. 3646 hozzászólás 47.
Válasz dune.ixian üzenetére (#5694): demenõvagy , ixol is?
vaktabletta kapható , receptér'!
paradoX 2007. augusztus 7. 4067 hozzászólás 37.
Válasz dune.ixian üzenetére (#5694): [quote=dune.ixian írta(#5692)]Válasz eX üzenetére (#5688): Ha már szõrözünk, akkor a ", h" kapcsolat nem létezõ helyesírás/szintaktika szerint van leírva. Szóval ki nem ír le egy viccet helyesen? Ennyit errõl.[/quote]
MinD You!
dune_ixian 2007. augusztus 7. 48 hozzászólás 4312.
Válasz Gyurmi üzenetére (#5693): Egy másnaposság során belefér melózás közben egy helyesírási hiba. Ne csináljunk már helyesírási versenyt, bakker. :ehh
Angolul a leg a láb.
Gyurmi 2007. augusztus 7. 3646 hozzászólás 47.
Válasz dune.ixian üzenetére (#5692): "csöökent" , majd legközelebb bejön;)
dune_ixian 2007. augusztus 7. 48 hozzászólás 4312.
Válasz eX üzenetére (#5688): Ha már szõrözünk, akkor a ", h" kapcsolat nem létezõ helyesírás/szintaktika szerint van leírva. Szóval ki nem ír le egy viccet helyesen? Ennyit errõl.
Angolul a leg a láb.
Rabbitt 2007. augusztus 7. 2753 hozzászólás 84.
Az öreg barát dicsekszik a többieknek: - Képzeljétek! Eddig olyan feledékeny voltam, hogy a saját nevemre sem emlékeztem, de találtam egy jó pszichiátert.l Jártam hozzá, és meggyógyultam. - Hát ez csodálatos! Én is elmennék hozzá! Hogy hívják? - Na... várjál csak. Na. Itt van a nyelvemen. Te, hogy is hívják azt a növényt, ami lila és tavasszal nyílik? - Ibolya? - Igen! - vágja rá az öreg, majd hátraszól a feleségének: - Te, Ibolya, hogy is hívják a pszichiátert?
DSAO 2007. augusztus 7. 765 hozzászólás 495.
Pista bácsiért még 80 évesen is odavannak a nõk, egy riporter fel is keresi, hogy megfejtse ennek a titkát: _ Pista bácsi, mitõl van, hogy magájért még mindig odavannak a nõk?? Pista bácsi csak elmosolyodik és megnyalja a szemöldökét.
You know that look women get when they want sex? Me neither.
Gyurmi 2007. augusztus 6. 3646 hozzászólás 47.
Válasz eX üzenetére (#5688): semmivel
eX 2007. augusztus 6. 4277 hozzászólás 32.
Válasz dune.ixian üzenetére (#5687): legalább egy viccet sikerüljön már normálisan beírni...jótanács -Pista bácsi, igaz, h önnek beszûkült a szókincse?! -A faszt! nem sok különbség és mennyivel jobb
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
dune_ixian 2007. augusztus 6. 48 hozzászólás 4312.
-Pista bácsi, igaz, h csöökent a szókincse?! -F@szt!
Angolul a leg a láb.
Rabbitt 2007. augusztus 6. 2753 hozzászólás 84.
DSAO 2007. augusztus 6. 765 hozzászólás 495.
Sry, cserélem a szöveget. . . :)
[off] neki is szóltam
paradoX 2007. augusztus 6. 4067 hozzászólás 37.
jó énsem :) de nagyjábol korrekt volt :)
MinD You!
toma 2007. augusztus 6. 4782 hozzászólás 22.
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
[off] [i]ne politizáljunk[/i]
eX 2007. augusztus 6. 4277 hozzászólás 32.
nah ne erõltessétek
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Rosi 2007. augusztus 6. 1904 hozzászólás 155.
Válasz DSAO üzenetére (#5675): Ezt szó szerint így mondta, hogy: Elkúcsillagcsillagcsillagk vesszõ nemkicsit vesszõ nagyon felkiálltójel ???
Soha senkit ne becsülj le - így magadat sem.
Válasz paradoX üzenetére (#5677): ;)
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
paradoX 2007. augusztus 6. 4067 hozzászólás 37.
Válasz toma üzenetére (#5676): legalább ne folytasd :) szaktekintélyekkel állsz szemben ;)
MinD You!
Válasz DSAO üzenetére (#5675): nem gyurcsány bolygatta fel az országot ezzel a mondattal hanem azok akik engedély nélkül lejátszották majd pedig tulságosan felnagyitották és honapig etették a közvéleménnyel :) de nem folytatom mert ex vagy vki ugyis kiszerkeszti :P
DSAO 2007. augusztus 6. 765 hozzászólás 495.
Válasz eX üzenetére (#5674): Minden elismerésem az emberé, aki felbolygatott egy országot egy mondattal. Amúgy igen, ironikusan :)
eX 2007. augusztus 5. 4277 hozzászólás 32.
Válasz DSAO üzenetére (#5672): én a nevedben lévõ aláírást nem értem most ezt irónikusan?
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
toma 2007. augusztus 5. 4782 hozzászólás 22.
Válasz DSAO üzenetére (#5672): :D:DD jó volt D:
DSAO 2007. augusztus 5. 765 hozzászólás 495.
Megy a herceglány a patak mentén amikor meglát egy békát, így szól hozzá: - Ha megcsókollak, akkor szép herceg lessz belõled? Mire a béka: - Nem, az a bátyám, engem le kell szopni.
eX 2007. augusztus 5. 4277 hozzászólás 32.
rabbit te barnán is szellemes vagy, mindig megtudsz lepni
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Rabbitt 2007. augusztus 5. 2753 hozzászólás 84.
Volt egyszer messzi földön egy gyönyörû, önálló, magabiztos hercegnõ, aki egy szép napon a kastélya melletti zöldellõ mezõn a kristálytiszta tó partján környezeti kérdésekrõl elmélkedve egyszer csak meglátott egy békát. A béka ráugrott a hercegnõ térdére, és azt mondta: - Oh, csodálatos hölgy, valamikor daliás herceg voltam, amíg el nem átkoztak. Ha megcsókolnál, ismét jóvágású fiatal herceg lehetnék, és akkor, drágám, összeházasodhatnánk, beköltözhetnék a kastélyodba az anyámmal együtt, ahol fõzhetnél, moshatnál ránk, nevelhetnéd a gyerekeinket, és emiatt örökké hálás és boldog lehetnél. Aznap este, miközben a gyönyörû hercegnõ könnyû vacsoraként fehérborban és enyhe hagymamártásban megfuttatott fenséges békacombot szopogatott, magában elmosolyodva így szólt: - Én kurvára nem így gondolom. :DDDDDDD
Rabbitt 2007. augusztus 5. 2753 hozzászólás 84.
Valahogy így lehet ez!? A teremtes kezdetén, az elsõ nap, Isten megteremtette a tehenet és mondta neki: "Neked kinnt kell legyél a farmon, segítened kell a farmernak mindenben, a tûzõ napon, esõben, hóban, tejet kell adjál, borjúkat kell szüljél. Adok neked 60 év élethosszat." Erre a tehén válaszolt: "Ilyen durva, kemény életet akarsz nekem adni 60 évig? Én inkább visszaadok 40-et, elég ebbõl az életbõl 20 esztendõ is nekem.." Az Isten egyetértett. A második nap Isten megteremtette a majmot és mondta neki: "Neked szórakoztatnod kell az embereket, majomtrükköket csinalni, megnevettetni õket. Adok erre 20 évet." A majom valaszolt: "Micsoda egy unalmas élet lenne ez, egész nap trükköket csinálni, majomkodni. Elég nekem 10 esztendõ is erre, 10-et meg visszaadok." Az Isten a majommal is egyetertett. A harmadik napon Isten megteremtette a kutyát es mondta neki: "Egész nap a kapuban kell üljél, és meg kell ugass mindenkit, aki csak elmegy a ház elõtt. Adok neked 20 esztendõ élethosszat." A kutya válaszolt: "Ez nekem túl hosszú idõ, ugatni egész nap, 20 esztendeig. Visszadok 10-et, eleg nekem a maradek 10 is." Az Isten ezzel is egyetértett. A negyedik nap Isten megteremtette az embert és mondta neki: "Ne csinálj semmit egész nap, csak egyél, igyál, szórakozzál, játsszál, aludjál, szexeljél, élvezd az életet. Adok neked 20 esztendõ élethosszat. " Az ember válaszolt: "Nem addig van az! Az a 20 év túl rövid nekem erre a szép életre. Van egy ajánlatom: úgysem kell Neked, Isten az a 40 év, amit a tehén visszaadott, meg az a 10 év, amit a majom adott vissza, meg az a másik 10 év sem, amit a kutyától kaptál vissza. Tudod mit, add ide nekem ezt a 60 esztendõt!" Az Isten sóhajtott egyet és egyetértett az emberrel is. Ezért van az, hogy az elsõ 20 esztendõnkben nem csinálunk semmit egész nap csak eszünk, iszunk, szórakozunk, játszunk, alszunk, szexelünk, élvezzük az életet, a következõ 40 esztendõnkben robotolunk, dolgozunk esõben, hóban, tûzõ napon, a következõ 10 esztendõnkben trükköket csinálunk, nevettetjük az unokáinkat, mint a majmok, és az utolsó tíz esztendõnkben csak ülunk a ház kapujaban és ugatunk, morgunk mindenkire, aki csak elsétál a ház elõtt
pisko 2007. augusztus 5. 1369 hozzászólás 246.
8 ötlet a Balaton megmentésére -------------------------------------------------------------------------------- 1. Minden fürdõzõt kötelezzenek arra, hogy minden vízbe menetelkor vigyen magával egy liter vizet, és még pisiljen is bele. 2. Az északi partról mindenki jöjjön át a délire, így a Balaton alja felborul, és ugyanolyan mély lesz mindkét oldalon. :dread:D 3. Telepítsenek bálnákat a tóba, mert az általuk kiszorított víz miatt megnõ a vízmélység. 4. Alakítsa át valami gazdag ember fedetté. 5. A kiszáradt részeknél tegyenek úgy, mintha ott nem is lett volna tó, a bokáig érõ részeknél pedig írják ki, hogy a lábmosó használata a tóba lépés elõtt kötelezõ. :O 6. A part közelében ássanak fürdõgödröket, amibe ha belelépnek a strandolók, derékig ér nekik a víz. 7. A Velencei-tó vizét hordják át a Balatonba, a Velencei-tó helyén pedig építsenek bevásárlóközpontot. 8. Importáljunk Finnországból egy új tavat, mert ott úgyis van egy csomó. :$
eX 2007. augusztus 4. 4277 hozzászólás 32.
Válasz Scarface üzenetére (#5666): azjó volt :D
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Scarface 2007. augusztus 4. 657 hozzászólás 570.
Válasz DSAO üzenetére (#5665): elsõhöz itt van ahogy elhangzott a megboldugult [url=http://www.videa.hu/main.php?page=play&v=YZWio3f75qYjA7jj]benneleszekatvben[/url] showban :D
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.