Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

paradoX 2007. július 23. 4067 hozzászólás 37.
Válasz Lock_Elite üzenetére (#5513): combino detected
MinD You!
2007. július 23. hozzászólás .
-Miért a footman a legyengébb egység? -??? -Mert gyenge.
Rabbitt 2007. július 23. 2753 hozzászólás 84.
Két rendõr beszélget: - Te, mi van a kezedbe? - Termosz. - Hát az meg mire jó? - A hideget hidegen tartja,a meleget meg melegen! - Az király!És mi van benne? - Két gombóc fagyi, meg egy adag húsleves. :DDDDDD - Mi az? A sarokban egy kupac szén, és kormos fémdarabok? - ??? - Mozgássérült gyerek lakástûz után.
KingTom 2007. július 23. 1220 hozzászólás 285.
Válasz Xymoth üzenetére (#5510): krumplist tésztát, neeeee ASD:A:ASD:AS+
A titok az, hogy rosszul játssz a megfelelõ idõben.
Xymoth 2007. július 23. 2068 hozzászólás 140.
Két kisfiú vitatkozik: - Az én apukám sokkal jobb, mint a tiéd! - mondja az egyik. - Nem igaz, az enyém a jobb - vág vissza a másik. - Az én bátyám sokkal jobb, mint a tiéd! - mondja az elsõ. - Nem, az én bátyám a jobb! - Az én anyukám jobb, mint a tiéd! - mondja megint az elsõ. - Na, ez kivételesen igaz, ezt apukám is így mondta. A fiatal feleség, idegesen telefonál a férjének. - Képzeld, a mama leesett a lépcsõn, beütötte a fejét, vérzik. Most mit csináljak? - Krumplistésztát, az hamar megvan. A negyedik osztályos gimnazista diák késve érkezik az angolórára. A tanár kérdi tõle: - Have you missed the Bus? - No, I have basszed the Miss! :A:.xAS:d.ASX.asd
Az alvástól éhes leszek, az evéstõl elálmosodom. Az élet szép.
Scarface 2007. július 23. 657 hozzászólás 568.
Válasz Gyurmi üzenetére (#5508): inkább ne kezd, mert visszabeszél és szét lesz oltva általad és akkor mégjobban erõsködik. :D
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
Gyurmi 2007. július 22. 3646 hozzászólás 47.
Válasz sityak üzenetére (#5502): te hány éves vagy?
vaktabletta kapható , receptér'!
Scarface 2007. július 22. 657 hozzászólás 568.
Válasz DEATHGUN üzenetére (#5506): :)
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
DEATHGUN 2007. július 22. 422 hozzászólás 950.
Válasz Scarface üzenetére (#5505): azt nem mondtam h nem old csak h az nem annyira rossz mert a többi elviselhetetlen :$
Szeretet és Béékee!!
Scarface 2007. július 22. 657 hozzászólás 568.
Válasz DEATHGUN üzenetére (#5504): csak old
DEATHGUN 2007. július 22. 422 hozzászólás 950.
Válasz sityak üzenetére (#5502): az utolsó nem annyira szar...
Szeretet és Béékee!!
pisko 2007. július 22. 1369 hozzászólás 246.
Újoncok vonulnak be. Az õrmester írja a neveket, és megszólal: - Akinek th-val, y-nal vagy valamilyen különleges módon írják a nevét, az elõre szóljon! Jelentkezik egy újonc: - Én y-nal írom a nevemet. - Igen? Hogy hívják? - Nagy Pál. Unoka: nagyi te szét vagy csuszva. Nagyi: micsoda? Unoka: szedsz vmi drogot? Nagyi: ? Unoka: ráncos az arcod, be van esve a szemed mint egy drogosnak, ugy jársz mint egy rapper, és olyan laza vagy mint egy deszkás, majd szét peregsz. Nagyi(kiborulva): megbaszom az anyádat te mocskos kölyök!! Az állatorvos elmegy a háziorvoshoz. - Mi a panasza? - kérdezi a doki. - Nézze, én állatorvos vagyok. Én úgy gyógyítom a betegeimet, hogy nem kérdezek tõlük semmit. Maga erre nem képes? - Dehogynem - válaszolja az orvos kis gondolkodás után. Szó nélkül megvizsgálja az állatorvost, és átad neki egy receptet. - Tessék, ezt váltsa be! - És ez hatni fog? - Persze. Ha meg nem, akkor legfeljebb elaltatom.
SipKa 2007. július 21. 476 hozzászólás 817.
Válasz Mark üzenetére (#5495): ez kira :kira :kira -miért nyalogatja a rendõr az óráját?? -mé'? -a tik-tak a friss lehelllet titka -miért hord a rendör magával vizipisztolyt? -? -hogy a bûnözõ ne ússza meg szárazon. -mért van a rendör TV-zén 1 pohár víz? -? -hogy tudja fogni a Duna TV-t -mért lakik a rendör kerek szobában? - -hogy ne tudják sarokba szoritani
-=< S i p K a >=- Mond meg a neved és megmondom ki vagy.
ComputerSC 2007. július 20. 2786 hozzászólás 82.
Válasz pisko üzenetére (#5498): nuuuuuuuu :DDDDDd
The bestest topic killer ever.
Rabbitt 2007. július 20. 2753 hozzászólás 84.
Válasz pisko üzenetére (#5498): nee:DDD
toma 2007. július 20. 4782 hozzászólás 22.
Válasz pisko üzenetére (#5498): atyám :DD
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
pisko 2007. július 20. 1369 hozzászólás 246.
Ha egy buszon csak hét ülöhely van, és már utazik rajta hét turulmadár, de felszáll még egy szardínia, akkor nyolcadik utas, a hal áll ? sry, de ez annyira gyenge, hogy be kellett ide írnom :D
toma 2007. július 20. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Mark üzenetére (#5496): egyre gondolunk asszem A:SD:+"!:ASD
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Mark 2007. július 19. 1728 hozzászólás 178.
Válasz ArcsiBald6 üzenetére (#5494): Ennek a viccnek sztem egy egész extrém változata is ismeretes :D:DSDDS:DDA:S
JET JAGAAAR!
ChooLer 2007. július 19. 212 hozzászólás 1659.
A cigány este elmegy a templomba. A pap az oltár elõtt áll. Odamegy hozzá, és megkéri, hogy gyónja meg. A pap behívja a fülkébe. A pap leteszi az óráját. A cigány ráteszi a kezét, majd a pap megszólal: - Mi a vétked, fiam? - Lopok, atyám. - Nem, fiam, ez nem helyes. Mondd hogy loptam. A cigány zsebre teszi az órát majd azt mondja: - Loptam, atyám. - És mit loptál? - Egy órát. - És nem adtad vissza a gazdájának? - Én magának adom, atyám. - Nekem nem kell, fiam. Add a tulajdonosának. - Próbáltam, de nem kellett neki. - Hát akkor tartsd meg! eheheheh
MinD You!
ArcsiBald6 2007. július 19. 808 hozzászólás 466.
A vak anyóka gombászik az erdõben. A földet a kezével tapogatja, ha talál valamit, azt a szájával ellenörzi: - Jé, vargánya........hmmm.....nem, Csiperke.......nem... Kutyakaka, még jó hogy nem léptem bele.... ^^
vikooc 2007. július 18. 1344 hozzászólás 255.
[quote=FUCKtheSkins írta(#5492)]- Egy férfi sétál a temetõben. Egyszer csak meglát egy másik férfit, aki egy sír tetején vadul szeretkezik egy nõvel. Odalép hozzá: - Kölcsönadnád a barátnõdet egy körre ? - Itt az ásó. Áss magadnak te is.[/quote] :D:DAS:D:AS:D:D
Jövünk Moon!
Rosi 2007. július 18. 1904 hozzászólás 155.
- Apa engem a gólya hozott? - Persze kisfiam - És anyu régen jól nézett ki? - Persze kisfiam - Akkor miért a gólyát dugtad meg? A kórházba sebesültet hoznak: - Nõs? - kérdezi az orvos. - Nem, autóbaleset. Egy férfi sétál a temetõben. Egyszer csak meglát egy másik férfit, aki egy sír tetején vadul szeretkezik egy nõvel. Odalép hozzá: - Kölcsönadnád a barátnõdet egy körre ? - Itt az ásó. Áss magadnak te is.
Soha senkit ne becsülj le - így magadat sem.
vikooc 2007. július 18. 1344 hozzászólás 255.
- Miért fehér a menyasszonyi ruha? - ?? - minden háztartásigép fehér! - Mikor van a legtöbb toll a tyúkon? - ??? - Amikor rajta van a kakas is! - Mi a közös az odaégett pirítósban, a vizihullában és a terhesnõben? - ?? - Késõn húzták ki!
Jövünk Moon!
eX 2007. július 18. 4277 hozzászólás 32.
-Pincér, a bécsi szeletem alkoholszagú! A pincér hátrál két lépést, majd megkérdezi: -Most is? aS:_DA:S:DAS
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Reewus 2007. július 18. 803 hozzászólás 470.
Válasz Spelp üzenetére (#5488): :D
http://vendeglatoipar.freeblog.hu/
Spelp 2007. július 18. 14691 hozzászólás 1.
Válasz toma üzenetére (#5487): Rabbit a fõszerkesztõje?
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
toma 2007. július 18. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Spelp üzenetére (#5486): még rákontráznék egykettõt ha nem gond :D -Pincér, a bécsi szeletem alkoholszagú! A pincér hátrál két lépést, majd megkérdezi: -Most is? -Anyu, a kakas tojik tojást? -Nem, kisfiam. -Nem akar, vagy nem tud? -Melyik a legõsibb állat? -A pingvin, mert még fekete-fehér. Horgász kérdezi: -Te, mennyi az idõ? -Az biztos, hát még a szúnyog. vettem egy ügyes rejtvényujságot, onnan szemezgettem :D
Spelp 2007. július 18. 14691 hozzászólás 1.
Válasz toma üzenetére (#5485): Már hiányoztál :D
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
toma 2007. július 18. 4782 hozzászólás 22.
Mondjak valami rövidet és velõset? ... Fél lábszárcsont. :)
Rosi 2007. július 17. 1904 hozzászólás 155.
A feleség olyan mint egy saját medence: ha összeszámolod az összes ráfordított költséget, akkor rájösz, hogy ahhoz képest túl keveset töltesz benne.
Soha senkit ne becsülj le - így magadat sem.
vikooc 2007. július 17. 1344 hozzászólás 255.
Válasz pisko üzenetére (#5481): aS:D:ASD:AS:D:A:SD:ASD:ASDAS:D:
Jövünk Moon!
eX 2007. július 17. 4277 hozzászólás 32.
Válasz pisko üzenetére (#5481): :DDD
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
pisko 2007. július 17. 1369 hozzászólás 246.
Egy házaspár üldögél egy üveg bor mellett és beszélgetnek. Azt mondja a férj: - Fogadjunk, nem tudsz nekem olyat mondani, amitõl egyszerre leszek vidám és szomorú is! - Nos, megpróbálom - feleli az asszony. A tied sokkal nagyobb, mint a bátyádé. .. :AS:DD_:SF:DSA_FAS+'"+!
vikooc 2007. július 17. 1344 hozzászólás 255.
utube ra searchbe irjatokbe: how to dance at a rave kurva jó A:SD:AS:DA:SD:AS:D
Jövünk Moon!
monster 2007. július 17. 684 hozzászólás 546.
Válasz eX üzenetére (#5478): büntet XDD :DSd.sa:D:AS:+A:S:+:::SA:!:!!
Vigyázz a jelenre, mert a jelenbõl múlt lesz, a múltad pedig megölheti a jövõdet.
eX 2007. július 17. 4277 hozzászólás 32.
A vadász mendegélt az erdõben, amikor véletlen megbotlott, és elejtette a puskát. Ahogyan a puska földet ért elsült, és éppen a vadász khm... szóval legkényesebb részét találta el. Természetesen azonnal rohant az orvoshoz, aki elállította a vérzést, és megpróbálta annyira helyrehozni a meglõtt szerszámot, amennyire csak lehet. Miután végzett a mûvelettel, a vadászhoz fordult: - Itt a testvérem névjegye, kérem keresse fel még ma délután. - A doktor úr testvére is orvos? - Nem, õ furulyán játszik, és megmutatja magának, hogyan rakja az ujjait, hogy ne vizelje szembe magát. xD
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Reewus 2007. július 17. 803 hozzászólás 470.
Egy fickó elmegy AIDS szûrésre. 2 hét múlva jelentkezik az eredményért: - Uram, Ön homoszexuális? - kérdi az orvos. - Igen, az vagyok... - Nos, ebben az esetben várható volt: sajnos pozitív lett a teszt. Az ürge nagyon berezel: - Doktor úr, meg fogok halni? Nincs semmi orvosság? A doki gondolkodik, majd így szól: - Hát, létezik egy új gyógymód, még nem hozták nyilvánosságra, de biztos a gyógyulás. A következõket kell tennie: tegyen ki 1 liter tejet 4 napra a napsütésre, azután igya meg, egyen hozzá 5 romlott nyers tojást és fél kiló rothadt savanyú káposztát, rengeteg cseresznyepaprikával. Ezt csinálja 20 napon keresztül, és meggyógyul. Miután a pasas hálálkodva elmegy, a nõvérke oda ordul a dokihoz: - Na de doktor úr, miért csinálta ezt, miért nem mondta meg neki, hogy negatív lett a tesztje - Most legalább megtanulja a kis buzi, hogy mire való a segge...
ChooLer 2007. július 16. 212 hozzászólás 1659.
Válasz pisko üzenetére (#5475): tejóég a 3. :DDD
MinD You!
pisko 2007. július 16. 1369 hozzászólás 246.
Egy furcsa fickó megy be a nyilvános WC-be, bénán maga elõtt tartott karokkal, merev ujjait széttárva, és odaszól a mellette álló férfinek: - Uram, ne haragudjon, lenne szíves lehúzni a cipzárat a nadrágomon? A férfi megsajnálja, segít lehúzni a sliccét. - Kérem, segítene, hogy el tudjam végezni a dolgomat? - Hát, jó. - válaszolja, és tartja neki, amíg nem végez. - Akkor még legyen szíves vissza is tenni a helyére! - kéri a merev kezû. A férfi ebben is segít. Végül megszólal a béna: - Nos, köszönök mindent! Már meg is száradtak a körmeim! Egy hatalmas oroszlán kerget egy vézna keresztény embert. Az ember bukdácsolva menekül árkon-bokron keresztül, ám a vadállat nem tágít, továbbra is a nyomában van. Amikor az üldözött érzi, hogy már nem bírja tovább ezt az orült hajszát, letérdel és kétségbeesetten imádkozni kezd: - Uram, végtelen a te hatalmad! Kérlek tedd meg, hogy ez a vad oroszlán kereszténnyé váljon! Ugyanebben a pillanatban megáll, és térde borul az oroszlán is. - Édes Jézus, légy vendégünk, áldd meg, amit adtál nékünk... A zsidó gyerek feladatot kap az iskolában: fogalmazza meg, hogy mit jelent az a szó, hogy dilemma! Gondolkodik, de nem tud semmi okosat kitalálni. Elmegy a rabbihoz és megkérdezi: - Fiam ezt csak két szóval tudom leírni: ingyen disznóhús!!!! Két nõ játszik a golfpályán. Egyikük üt egy nagyot, a labda messzire repül és pont egy férfiakból álló csoportba csapódik. Nagy üvöltés hallatszik, a két nõ futva indul az áldozatokhoz. Egy férfit látnak, aki két kezét a lába között tartva egyhelyben ugrál, fájdalmas kifejezéssel az arcán. A tettes odamegy hozzá, és azt mondja: - Jaj, uram, nagyon sajnálom. Úgy látom, pont a legrosszabb helyen találtam el. Engedje meg, hogy segítsek, én orvos vagyok. Azzal elkezdi a férfi nemi szervét masszírozni. - Ugye, most már sokkal jobb? - kérdezi áldozatától. - Ó igen, most már sokkal jobb - feleli meglepetten a férfi. - De az ujjam sajnos még mindig fáj...
pisko 2007. július 16. 1369 hozzászólás 246.
"Nagy Szovjetunió" idején Moszkvából telefonálnak Volgyovába: - Itt Moszva! Richter szerinti 8-as földalatti mozgás várható a térségükben! Azonnal tegyék meg a szükséges intézkedéseket! A jelentést természetesen várjuk mihamarabb! Eltelik egy nap , két nap, egy hét, két hét, egy hónap. Volgyova végre válaszol: - Itt Volgyova! Richtert és 8 társát elfogtuk, kivégeztük, így a földalatti mozgalmat megszüntettük! Azért nem szóltunk eddig, mert rohadt nagy földrengés volt nálunk! :DA+S:DQAS'A:D+! A szöszitõl megkérdezik az autómûszaki vizsgán: - Hogy indul a négyütemû motor? - Brrr... brrr... :D:D ez egy kicsit, régebbi, de még midnig :) A halál eljön a szõke nõért: Halál: - Érted jöttem! Szõke: - Értem? Halál: - Érted. Szõke: - Nem értem...
ChooLer 2007. július 16. 212 hozzászólás 1659.
Mi az? Szabályos állatka 1 ágon kést élez? Mintamókus fen a fán..
MinD You!
Scarface 2007. július 16. 657 hozzászólás 568.
Válasz eX üzenetére (#5469): a második ^^
aBry 2007. július 16. 2429 hozzászólás 106.
Válasz eX üzenetére (#5469): :)
A lehetetlen nem tény, hanem vélemény.
Xymoth 2007. július 15. 2068 hozzászólás 140.
Válasz eX üzenetére (#5469): NEEHEHE AS:D:XSA:DASd
Az alvástól éhes leszek, az evéstõl elálmosodom. Az élet szép.
eX 2007. július 15. 4277 hozzászólás 32.
Turista bemegy a kovácsmûhelybe, ahol a mester éppen lerak egy forró patkót hûlni. Turista megnézi a patkót, de nyomban le is teszi: - Megégette magát? - kérdezi a kovács. - Á, dehogy! Csak kurva gyorsan meg tudok nézni egy patkót... SA:D:ASD:AS:DA:SD:A:"+:" Ezen röhögött Michigan Állam 2 napig. A zavarba jött bemondónõ pedig a jövõben kétszer is meggondolja, mielõtt beszél. Mi történik, mikor havat jósolsz és mégsem esik... Igaz történet... az állomás bemondónõje, miután mégsem esett az elõzõ nap megjósolt hó, ezzel fordult a meteorológushoz: - Nos Bob, hol van az a 20 centi, amit tegnap este ígértél? Nem csak a fickónak, hanem a stáb felének is el kellett hagynia a forgatás helyszínét, annyira röhögtek... hehe
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Rabbitt 2007. július 15. 2753 hozzászólás 84.
Válasz Reewus üzenetére (#5466): -Honann tudod hogy a cigány csajnak szörös a pinája? -??? -korpás a papucsa
K 2007. július 15. 59 hozzászólás 3838.
Válasz Xymoth üzenetére (#5460): Megvan Andi áhhhh ASD:AS:DSA:
VAN EGY KÉT SZÓKINCSEM ! ! ! baz+
Reewus 2007. július 14. 803 hozzászólás 470.
Cigányasszony mondja az urának: - Úgy érzem, terhes vagyok! - Honnan? - Onnan, hogy amikor reggel megmostam a pinám, már el is lopta a szappant a kezembõl…
SipKa 2007. július 14. 476 hozzászólás 817.
Szõkenõ bemegy az elektronikai boltba és mondja: - Ezt a TV-t kérem Válasz: -szõkenõket nem szolgálunk ki másnap átfesteti magát barnává és bemegy a boltba: -ezt a TV-t kérem -szõkenõket nem szolgálunk ki harmadnap átoperáltatja magát férfivá és megiint bemegy a boltba: -ezt a TV-t kérem. -szõkenõket nem szolgálunk ki. -Na de honann tudja hogy szõke vagyok??? -Onnan hogy ez nem egy TV hanem egy mikroszütõ. Tudom hogy lejárt de azért vicces:D:DD
-=< S i p K a >=- Mond meg a neved és megmondom ki vagy.