Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

malibu [NightChild] üzenete: hallod amujgy az gazt , ha azt irtam ervelesben,hogy "az emberek tobbsege megtudja tanulni a szamitogep alapjait, kiveve ha akkora paraszt mint a magyartanarom" malibu [NightChild] üzenete: sztem jot fog rohogni az erettsegit javito arc malibu [NightChild] üzenete: remelem erti a poent malibu [NightChild] üzenete: egyaltalan ki javitja malibu [NightChild] üzenete: ezeket? Misi üzenete: Misi üzenete: ök Misi üzenete: malibu [NightChild] üzenete: hm? malibu [NightChild] üzenete: kik? Misi üzenete: a tanáraid malibu [NightChild] üzenete: mi? malibu [NightChild] üzenete: MI? Misi üzenete: kajak malibu [NightChild] üzenete: nem valami elnök faszi? malibu [NightChild] üzenete: ajajj Misi üzenete: nem malibu [NightChild] üzenete: te kamuzol! Misi üzenete: csak átnézi kazo kis malibu [NightChild] üzenete: bazdmeg, tudtam hogy bekelett volna jarni a kurva suliba Misi üzenete: ha kéri malibu [NightChild] üzenete: AAAAAAAAAAA malibu [NightChild] üzenete: akkor legalabb ezt hallottam volna malibu [NightChild] üzenete: na akkor lehet megsem lesz meg Fail?
igotbigbootybitches
Válasz Fire_Shaman üzenetére (#10664): Jó :kira,bár én értelmi fogyatékos helyett,köcsögöt ismerek.
Az országúton hatalmas viharban megy egy kamionos. Lát egy piros esõkabátos embert az út szélén, megáll. Kinyitja az ajtót és megkérdezi: - Mit akarsz? - Én vagyok a piros kabátos értelmi fogyatékos, és éhes vagyok. Gondol egyet a kamionos és kidobja neki az ebédjét, majd továbbhajt. Lát egy sárga esõkabátos embert az út szélén. Mellette is megáll. - Mi kéne? - Én vagyok a sárga kabátos értelmi fogyatékos és szomjas vagyok. A kamionos kidobja neki az innivalóját, majd továbbhajt. Kis idõ múltán újabb, kék esõkabátos embert lát az út szélén. Megáll. - Na neked mi kéne, te kék kabátos értelmi fogyatékos? - Jogosítvány, forgalmi engedély. :ASF:G:AD:
ez a replay kb olyan mint amikor haver részegen bement a rendõrségre és feljelentette magát :DDDDD chatan
paradoX 2010. június 2. 4067 hozzászólás 37.
Válasz toma üzenetére (#10662): dehogy ez kurvajó :D
MinD You!
toma 2010. június 2. 4782 hozzászólás 22.
Válasz eX üzenetére (#10661): teljes mértékben A:D:DS:D Válasz paradoX üzenetére (#10659): jóó:D gondolom azért ez is rabszolgameló mint az elõzõ?
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
eX 2010. június 2. 4277 hozzászólás 32.
Válasz paradoX üzenetére (#10659): AS:DA:S+ nekem is van egy, teljesen napirajzos marknak különösképpen ajánlom 3 65körüli néni dumálgat mellettem vonaton idöjárás, kertészkedés, sütés fözés, szal szokásos témák, elég szorgos néniknek tüntek azt akkor: egész reggel esett az esõ irén, egész nap, egész héten kis ablakonkirévedés igazad van marika, így nem tudok majd RÁMENNI a kertre remélem átjött :D
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Spelp 2010. június 2. 14691 hozzászólás 1.
Válasz paradoX üzenetére (#10659): és milyen kellemes is az amikor már 50 éves párocskák szopatnak:D:D
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
paradoX 2010. június 2. 4067 hozzászólás 37.
Válasz Spelp üzenetére (#10656): sztori lesz, remélem leírva is olyan vicces mint élõbe :) Most váltottam munkahelyet, Radisson hotel:kira Vagyunk reggelinél, szól a zene, már csak egy asztal van, kb olyan 40-50 évesek, pár. Odahív magához a nõ, odaslattyogok lassan. Megkérdezi: -Elnézést ez Hotel kalifornia? 2 másodperc csend, mondom magamban ez hülye? vagy csak nem tudja hol ébredt fel. Mindegy udvariasan mondom neki, hogy nem hölgyem, ez a Hotel Radisson ahol éppen van. Erre benyögi: Neeem, neem a zenére gondoltam, ki az elõadója :DD: hát ha éreztem már valaha hülyének magam akkor ma megtörtént :D élõbe kurvavicces volt, kb szakadtunk :D
MinD You!
Válasz Rabbitt üzenetére (#10657): :D:AS:D:A:S D még egyet!! :D
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
Rabbitt 2010. június 2. 2753 hozzászólás 84.
Válasz Spelp üzenetére (#10656): csúcson kell abbahagyni:D
Spelp 2010. június 2. 14691 hozzászólás 1.
Rabbit írj már egy viccet!
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
Rosi 2010. május 31. 1904 hozzászólás 155.
Válasz toma üzenetére (#10653): Öööö, ez a Viccek topic, de hol a vicc?! :D
Soha senkit ne becsülj le - így magadat sem.
Flooyd 2010. május 30. 6866 hozzászólás 11.
Válasz toma üzenetére (#10653): jó:D:D
Nappal pihenj, hogy éjszaka nyugodtan alhass!
toma 2010. május 29. 4782 hozzászólás 22.
http://mindennapramese.blog.hu/2010/05/29/falubeliek lol:DD
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Locust 2010. május 25. 2397 hozzászólás 107.
Válasz jiha9 üzenetére (#10650): ó bazdmeg :D
Feel The Power Of Nature... Feel The Power Of Elune... and ofc the undead's casters
iA-KeKs 2010. május 24. 4264 hozzászólás 33.
ez csak magyarul érthetö, és akkoris csak a kockák
Nem vok pedo, csak türelmetlen - by csé
jiha9 2010. május 24. 837 hozzászólás 440.
Milyen az idõ a Namekon? Dermesztõ :DSA:D:D
vakok vagytok mind.
aBry 2010. május 23. 2429 hozzászólás 106.
"aszonta a sexy mentõscsávó kórházba menet, hogy piásan nem kaphatok fájdcsillapítót, de aztán megegyeztünk: szívhattam az érzéstelenítõ gázt a maradék tequiláért... (szilveszteri lábtörés, és amikor megkérdezték, hogy mit írjanak a baleset körülményeihez, drága barátnõm benyögte: "Benne volt a lábában a boogie", majd lehányta a mentõ ...ajtaját)" :D:D
A lehetetlen nem tény, hanem vélemény.
ToMker 2010. május 6. 2977 hozzászólás 72.
koci: mentünk Mérára bulizni koci: elkezdtünk apsintozni meg ilyenek, aztán a buli végén elindultam haza (alig 15-17 km) koci: már gyalogoltam majdnem egy órája mikor látom hogy mögöttem jön egy kocsi szép lassan. mondom dõõzs stoppolok. koci: kirakom a kezem, kocsi megáll, rendõrbácsi ott pislog benne koci: nah gyönyörû zárása a bulinak Gabi: :D koci: azt mondja közúti ellenõrzés Gabi: hahahahaha koci: mondom gyalog vagyok mit akar ellenõrzni? nézek a cipõmre...mondom a nyomás rendben gyorsan felfogtam hogy mit mondtam...baszki ezek megbasznak mindjárt. a rendõr röhög koci: hûû gec ezt bemákoltam aztán mondja hogy papirokat mutassak koci: nah az se volt semmi hadmûvelet mire megtaláltam. kérdezi alkoholt fogyasztottam? Gabi: te???? soha... koci: nem birtam megszólalni a röhögéstõl aztán a másik rendõr mondta neki hogy ez elég hülye kérdés volt ... azt mondja szálljak be koci: beszállok nagynehezen mondom egy diákot kérek Fügedig Gabi: hahahahahaha koci: szakadnak a röhögéstõl koci: aztán közbe osztottam õket ezerrel koci: mentünk 70-80 körül erre átment elõttünk valami erre kb satufék... eee ájj má meg sanyikám...inkább gyaloglok...több esélyem van életbenmaradni mint ezen a szekéren... meg ilyen faszságokat végig de csak röhögtek Gabi: :D koci: meg hogy mit ittam... koci: mondom még vagy 2 ilyen fékezõs manõver és kiderül Gabi: hahaha :D koci: aztán anyumnak is volt egy lesápadt feje mikor két rendõr próbál kiszedni a rendõrkocsiból a ház elõtt
paradoX 2010. május 4. 4067 hozzászólás 37.
Válasz StaY_KooL üzenetére (#10638): :D:Dd. 5ös, parapszichológia kiakasztott mára :D najó csillagászat is:D:DSA:SD:SAD:D
MinD You!
ToMker 2010. május 4. 2977 hozzászólás 72.
Válasz Rosi üzenetére (#10644): én most láttam elõször, sry dupe :D
pisko 2010. május 4. 1369 hozzászólás 246.
CSILLAGÁSZAT Modellezze egy kvazár mûködését a fiókban található protonok és fotonok segítségével. :D:D:D
Rosi 2010. május 4. 1904 hozzászólás 155.
[u]Válasz StaY_KooL üzenetére (#10638):[/u] Telitalálat :DD [u]Válasz ToMker üzenetére (#10642):[/u] Mikor még Spelp linkelte már akkor is ütött, és ez most sem volt másképp. :D Jó volt felidézni :kira
Soha senkit ne becsülj le - így magadat sem.
Válasz ToMker üzenetére (#10642): DA:FA:EW:AD:AS:F:As
ez a replay kb olyan mint amikor haver részegen bement a rendõrségre és feljelentette magát :DDDDD chatan
ToMker 2010. május 3. 2977 hozzászólás 72.
EZ EPIC :D sírtam : UPC panaszlevél *A 2009.11.12-én tett internet szolgáltatásban tapasztalt hibabejelentése érdekében technikus kollégánk 2009.11.13-án megpróbálta orvosolni a problémát, mert Ön akkor nem tartózkodott otthon, illetve az adatbázisunkban nyilvántartott telefonszámon sem sikerült a kapcsolatot felvennünk Önnel. Kérjük, amennyiben az Ön által észlelt hiba még jelenleg is fennáll, jelezze társaságunk felé a 1221-es telefonszámon."* VÁLASZ: Kijelentem, hogy a fent említett napon végig az otthonomban tartózkodtam, és a kollégáját vártam, maguk meg itt buziskodnak velem. Az, hogy mint utólag kiderült, Önök nem tudnak beírni egy telefonszámot, úgy vélem nem az én hiányosságom. A megadott címen található lakás nincs körülvéve sem vizesárokkal, nem vezettem villanypásztort a kaputelefonba, valamint nagytestû harci kutyák sem õrzik azt. Két kollégájuknak furcsamód már sikerült eljutni a lakásba, valamint felhívni engem a rosszul rögzített telefonszám ellenére - bizonyára Danny Blue és Christian Panthera - szintû telepatikus képességeik segítségével. Mivel a kollégája baszott kijönni, és a hibát nemi szerve ritmikus húzogatásával próbálta elhárítani, az általam érzékelt probléma még mindig fennáll. 9 -szer pofáztam el maguknak, hogy hibás a modem, amit Önök biztosítottak. Maguk hülyének néztek, hiszen az Önök adatai szerint minden rendben. Ezek után persze még én hívjam fel magukat 10-edjére is, amivel úgy vélem, kimerítik a pofátlanság határát. Véleményemet az ügyrõl, a szolgáltatásról és a cégükrõl egyetlen köpéssel kifejezhetem. Öröm az ürömben, hogy ügyintézõik nagyon kedvesek és segítõkészek, az meg egy másik dolog, hogy a "kapcsolja ki a tûzfalat és a vírusirtót" - színvonalú tanácsaikkal nyugodtan kitörölhetem ám a seggem. Ha kellemes társalgásra vágyom, egy más jellegû emelt díjas telefonszámot tárcsázok. Mellékelten bátorkodtam elküldeni az önéletrajzomat is, mivel ennyi szaktudással én is rendelkezem, ezért örömmel lennék egy ilyen remek, dinamikus csapat tagja. Szerencsére szolgáltatásuk ingyenes, vagyis pontosan annyiba kerül, amennyit ér, ez megmagyarázná, miért is akciós az elsõ három hónapban. Megkísérlem elmagyarázni még egyszer, utoljára: 1. A problémán forrása a hibás modem. 2. Önök küldenek egy szerelõt, aki ért a számítógéphez, valamint egy mûködõ modemet, továbbá egy hálózati kábelt, mivel ez a szar ami itt van, csak fojtogatós szexre alkalmas, másra nem. 3. Küldenek a szerelõvel egy embert, aki tudja használni a telefont, a kaputelefont, valamint a liftet, bár jöhetnek lépcsõn is, így ez csupán ajánlott opció. 4. Kicserélik a modemet. A szerelõ bejön, köszön napszaknak megfelelõen, leveszi a cipõjét, visszautasítja a felkínált frissítõt és kicseréli a modemet. A közlekedõs ember kint marad. 5. Aláírom a munkalapot, a szerelõ elköszön és kimegy. 6. Mûködik a szolgáltatás és mindenki boldog. Amennyiben a fenti hat pont nem megvalósítható, akkor ne fáradjanak a szolgáltatás kikötésével, mert kibaszom az egészet a picsába, mivel Önök megvalósították a szerzõdésszegés fogalmát, ugyanis ez nem szolgáltatás, hanem egy fos. Egy FOS. Feltételezem, Önök jobban szórakoztak levelem olvasása közben, mint jómagam, de ne gondolják, hogy viccnek szántam, ez egy kibaszottul HIVATALOS PANASZ. Sajnálom, hogy méltatlan helyzetbe kerültem maguk miatt, de csak azoknak adom meg a tiszteletet, akik : 1. Szintén megadják, 2. Kiérdemelték, 3. Félek tõlük. Sajnálatos módon Önök egyik kategóriába sem esnek bele, ezért hát levelem keserédes hangvétele. Amennyiben hajlandóak rendesen végezni a munkájukat, akkor Önök felhívnak az általam megadott telefonszámon, és egy Önök által kiválasztott idõpontban készséggel állok rendelkezésükre. Várom megkeresésüket! Nyomorékok.
ToMker 2010. május 3. 2977 hozzászólás 72.
bux@!!: mit csinalsz? raddy: neked is hello bux@!!: de mit csinalsz? raddy: hallgatom a tv-t kozbe a te hulye kerdeseidre irom a valaszt. bux@!!: mert hulyek? raddy: csak bux@!!: de miert? raddy: he bazmeg hagyjal mar! bux@!!: akkor miert nem tiltasz le? raddy: nem mert toled van az osszes zenem raddy: de ha megmondanad honnan vannak tiltanalak a picsaba. bux@!!: na latod ezert nem mondok sose semmit.
szabo 2010. május 3. 1 hozzászólás 20631.
PARAPSZICHOLÓGIA Teleportálja magát a Jupiterre, az ott készült polaroidképekkel igazolja magát. ALKALMAZOTT MÉRNÖKI TUDOMÁNYOK Kössön sorba 1 izzót. ::DSA:_D?S:A_:D!%
Rabbitt 2010. május 3. 2753 hozzászólás 84.
KÉPZÕMÛVÉSZET Hozza létre a Parlament épületének 1:1 arányú modelljét a fiókban található 3 csomag gyurma segítségével. Ügyeljen az épület belsõ részeinek kidolgozottságára. :D:D:DD
Nem tudom, mennyire old vagy épp nem az, de nekem tetszett :D TÖRTÉNELEM Jellemezze a pápaság történetét a kezdetektõl napjainkig, koncentráljon különösen, de nem kizárólagosan a szociális, politikai, gazdasági, vallási és filozófiai hatásán Európára, Ázsiára és Afrikára. Legyen tömör, velõs, egyedi. ORVOSTUDOMÁNY Az asztalon talál egy borotvapengét, egy csomag gézt és egy üveg skót whiskyt. Vegye ki az egyik veséjét majd cserélje ki a másikkal. Ne varrja össze, amíg a munkáját ki nem értékelik. 15 perce van. RETORIKA 2500 lázadó, õrült bennszülött tombol a szomszédos teremben. Nyugtassa meg õket. Bármely õsi nyelvet használhat, kivéve a latint és a görögöt. BIOLÓGIA Hozzon létre szilícium alapú életet. Becsülje meg az eltéréseket az elkövetkezõ emberi kultúrákban, ha ez az életforma 500 millió évvel ezelõtt kifejlõdhetett volna. Állításait tényadatokkal bizonyítsa is. ZENE Írjon zongorakonchertót. Hangszerelje, majd adja elõ furulyán és dobon. Segítségképpen a széke alatt talál egy zongorát. PSZICHOLÓGIA Munkásságukról szerzett tudása alapján értékelje az érzelmi stabilitást, az alkalmazkodóképesség fokát és az elfojtott frusztrációkat a következõ személyeknél: Nagy Sándor, II. Ramszesz, Hammurabi. Az alanyoktól vett idézetekkel támassza alá értékelését, a megfelelõ hivatkozásokkal. A fordítás nem kötelezõ. SZEXUÁLPSZICHOLÓGIA Mutassa be a nemi eltévelyedéseket és az enyhébb betegségek tüneteit. Szégyellje magát. KATONAI SZAKÉRTELEM Egy nagy kaliberû lõfegyver darabjait találja az asztalán. Mellettük fekszik egy nyomtatott használati utasítás bantu nyelven. Tíz perc múlva egy éhes bengáli tigris csatlakozik Önhöz. Tegye meg az Ön által szükségesnek ítélt lépéseket. Legyen kész utólag felülvizsgálni döntéseit. ESZTÉTIKA Érveljen a tudományág fontossága mellett. ATOMFIZIKA Létesítsen láncreakciót vagy atommáglyát, tetszés szerint. Vázolja egy magfúziós erõmû tervét. KÉMIA Szubtrópusi körülmények között állítson elõ szupravezetõt. Állítson elõ kénessavat. Vágja ketté majd illessze össze újra. Mit lát? MATEMATIKA Alkosson hiperkomlex számokból konkáv halmazt, amely a recipriverexkluzív (önmagán kívül bármely más számmal egyenlõ) számok halmazának részhalmaza. Ábrázolja 5 dimenziós koordináta-rendszerben Kösse össze a pontokat úgy, hogy a kialakuló geometriai alakzat a szögfelezõivel együtt Tapsi Hapsi képét adja ki. FÖLDRAJZ A kõolaj és a kõszén keletkezésének folyamata, mérföldkövei – összehasonlítás. Mutasson példákat (saját gyûjtés), játssza le a folyamatokat. Kõzet- és anyagfelismerés: U236, ózon, deutérium, kurcsatóvium, neodézium. Mutassa be, elemezze. PARAPSZICHOLÓGIA Ragassza a következõ tárgyakat a testére: pogácsa, bélyeg, mûködõ hosugárzó, tojáshéj. Egyéb feladatok: távolbalátás, távgyógyítás, elrejtett tárgyak megtalálása, mozgatása, levitáció, asztrálutazás. Teleportálja magát a Jupiterre, az ott készült polaroidképekkel igazolja magát. PEDAGÓGIA Oktassa ki vizsgáztatóit. ALKALMAZOTT MÉRNÖKI TUDOMÁNYOK Kössön sorba 1 izzót. (Pluszpontért ugyanezen izzót párhuzamosan is kötheti) ISMERETELMÉLET Foglaljon állást az igazság mellett vagy ellen. Bizonyítsa állásfoglalását. FIZIKA Magyarázza az anyag természetét. Hozzon létre egy zongorányi antianyagot, egyesítse az anyaggal (zongora). Írja le a látottakat. FILOZÓFIA Vázolja az emberi gondolkodás fejlõdését. Mérje fel ennek jelentõségét. Hasonlítsa össze valamely más gondolkodás fejlõdésével. Térjen ki a lét tarthatatlanságát igazoló elméletekre. Adjon kézzelfogható megoldást (ne kövessen el öngyilkosságot a vizsga végéig). JOG Írja meg Hitler védõbeszédét. A védelmet építse a Berlin-Sztálingrád útvonalon elkövetett közlekedési kihágásokra, kérje a helyszíni bírság utólagos kiszabását. CSILLAGÁSZAT Bizonyítsa be az Ön által ismert elméletek segítségével hogy a pulzáló világegyetem konvex. Válaszát 4 dimenziós rajzokkal illusztrálja. Modellezze egy kvazár mûködését a fiókban található protonok és fotonok segítségével. Egyéb segédeszközök (quarkok, logarléc, építokocka, stb.) nem használhatók. VALÓSZÍNÛSÉGSZÁMÍTÁS Abakusz segítségével határozza meg min. 99.24167 %-os konfidenciaszint mellett a jövõ heti lottószámokat. IRODALOM-VILÁGIRODALOM Elemezzen egy szabadonválasztott X-XI. századi amerikai verset. MAGYAR Ady optimista világfilozófiája. Kép, forma és jellem szintézise a kortárs alföldi irodalom kifejezésvilágában. KÉPZÕMÛVÉSZET Hozza létre a Parlament épületének 1:1 arányú modelljét a fiókban található 3 csomag gyurma segítségével. Ügyeljen az épület belsõ részeinek kidolgozottságára. KÖZGAZDASÁGTAN Készítsen realisztikus tervet a következõ problémák globális megoldására: elszegényedés, túlnépesedés, adósságproblematika, fenntartható növekedés, munkanélküliség, infláció. Válaszában szintetizálja a neoklasszikus, keynesi, monetarista elméleteket. Mutassa meg a szintetizált elmélet hiányosságait. És végül jellemezzen egy olyan elfekvõ eszközt, mely a fennálló tõkébõl kifolyó hasznot élvezi. SZÁMÍTÁSTECHNIKA Írjon BASIC nyelven egy grafikus alapú multitask operációs rendszert, amely kivédi a Windows 98 potenciális hibáit. NYELVTUDOMÁNYOK Az összehasonlító nyelvészet eredményeinek felhasználásával mutasson ki fonetikai hasonlatosságokat az óegyiptomi és szanszkrit nyelv köznapi beszélt változataiban. SZOCIOLÓGIA Becsülje meg a szociológiai problémákat, amik a világ végén felmerülhetnek. Tervezzen kísérletet elmélete igazolására. FILMMÛVÉSZET Írjon forgatókönyvet az Anjou-ház életérõl majd forgasson ebbõl rajz- vagy rövidfilmet (max. 351 kocka).
igotbigbootybitches
Locust 2010. április 30. 2397 hozzászólás 107.
Válasz toma üzenetére (#10636): :D:D
Feel The Power Of Nature... Feel The Power Of Elune... and ofc the undead's casters
toma 2010. április 29. 4782 hozzászólás 22.
'megpróbáltam a "faszom" szót beállitani jelszónak... visszadobta azzal, hogy túl rövid :('
ToMker 2010. április 28. 2977 hozzászólás 72.
How do you spell gay? J-O-N-A-S-B-R-O-T-H-E-R-S
CreO 2010. április 26. 1847 hozzászólás 165.
Hogy kezdõdik a Chernobili samponreklám: Szása egyik fejét ezzel a samponnal mosta...
What else you gonna do on Saturday? ;)
eX 2010. április 22. 4277 hozzászólás 32.
http://flood.blog.hu/2010/04/21/celebtitkok szerintem adják ezek :D
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Pr0-peller 2010. április 21. 1172 hozzászólás 300.
Jedlik Ányos mondja az anyjának: - Mama! Feltaláltam a dinamót... - Tudom, Ányos.
"Üzeni anyám hogy ne hívogasd,elfogytak már a kinõtt ruháim" :SDG"RASDRAS
Murkial 2010. április 20. 24 hozzászólás 6114.
Válasz Twu üzenetére (#10630): azért ez durva xD , ez majdnem olyasmi poén mint tegnap az a kép ,hogy miért ütnek el télen több négert?
Twu 2010. április 20. 4516 hozzászólás 28.
Mi a külömbség az elütött cigány és az elütött kutya közt??? A kutya elõtt van féknyom...
No troll is too much for me to handle. I rehabilitate trolls, I train people. I am the Troll Whisperer.
_eYe 2010. április 19. 451 hozzászólás 877.
kösz :D:P
Malcut^Theory gogo Malcut.
CreO 2010. április 19. 1847 hozzászólás 165.
Válasz .eYe üzenetére (#10627): [spoiler]a vonat nem vár[/spoiler] -.-
_eYe 2010. április 19. 451 hozzászólás 877.
mi a megfejtése?:D
Malcut^Theory gogo Malcut.
Flooyd 2010. április 19. 6866 hozzászólás 11.
Válasz StaY_KooL üzenetére (#10623): D:DD
Nappal pihenj, hogy éjszaka nyugodtan alhass!
NaB 2010. április 19. 983 hozzászólás 368.
Könnyû:D
Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun
Spelp 2010. április 19. 14691 hozzászólás 1.
Válasz StaY_KooL üzenetére (#10623): éstényleg rossz:)
StaY_KooL 2010. április 19. 1000 hozzászólás 360.
[url=http://m.blog.hu/sz/szovicc/image/201004/avo.jpg]képrejtvény[/url], nagyon rossz :D
igotbigbootybitches
Pr0-peller 2010. április 18. 1172 hozzászólás 300.
"A már gyanúsan szép csajok a legveszélyesebbek hisz kibebaszottul beképzeltek amit utálok,szóval bekaphatják szó szerint viszont ez nem egy általánosítás,csupán érzékien rátapint arra h az elönyösebb fejszerkezettel ellátott leányzók körében aránytalanul nagy a beképzeltség faktor viszont,ha szép vagy és nem igaz rád akkor ezt most olvasd el visszafelé és úgy nem lesz értelmes és nem is fogsz megsértõdni."
Retek-Harcos 2010. április 16. 4667 hozzászólás 24.
:kira
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
CreO 2010. április 16. 1847 hozzászólás 165.
[quote=Pr0-peller írta(#10618)]-Mit kér a pedofil a vonaton? -Egy diákot Pestig :DFGQ?"%??"!M[/quote] :D:D:D
ToMker 2010. április 16. 2977 hozzászólás 72.
Szia, Bekéne Antal vagyok, de neked csak Bekéne Tóni!
Pr0-peller 2010. április 15. 1172 hozzászólás 300.
-Mit kér a pedofil a vonaton? -Egy diákot Pestig :DFGQ?"%??"!M
StaY_KooL 2010. április 14. 1000 hozzászólás 360.
Válasz Spelp üzenetére (#10615): nem csalódtam :D
igotbigbootybitches