Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

toma 2007. június 22. 4782 hozzászólás 22.
Válasz ChooLer üzenetére (#5261): második tejóóég :D:D
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
ArcsiBald6 2007. június 22. 808 hozzászólás 464.
Válasz ChooLer üzenetére (#5261): a rákos dedurva :D
cNd_Ax0n 2007. június 22. 2202 hozzászólás 123.
Válasz ChooLer üzenetére (#5261): Ez mekkora :D:ASD:D:D:kira
A szerelem definiálhatóan amorfizálódott periférikus komplexum, ahol a pszedoindividualisztikus egocentrumban kiváltja a "dejóbaszni" érzést.
ChooLer 2007. június 22. 212 hozzászólás 1659.
A székely tanítja csajozni a fiát: - No Áron fiam, bemész a diszkóba, megszólítod a hölgyet. Táncolsz vele, meghívod egy italra, majd fitogtatod neki az erõdet. A fiú így is tesz, a diszkóban leül egy lány mellé. - Jössz táncolni? - ÁÁÁ, most nem! - Kérsz valamit inni? - Köszi, de nem! - Szétverjem a pofád? A seregben meghal Kovács honvéd. Elküldik az egyik õrmestert a hírrel a feleséghez, azzal, hogy kíméletesen mondja el neki. El is megy, becsönget, kijön egy nõ, mire az õrmester megkérdezi: - Özvegy Kovácsné? - Nem. - DE ! +:D:AS:VR::+WQGT:Q+::R:SD:F:SA:F:SD:":Q:FES:YW:EQ:R:SAD A rák reggel iszonyatos fejfájásra ébred. Keresi-kutatja minden fiókban, szekrényben, gyógyszeres dobozban a gyógyszert, de aztán rádöbben: a ráknak nincs gyógyszere.
MinD You!
ObeaR 2007. június 22. 1048 hozzászólás 337.
Válasz fACE üzenetére (#5254): ?
KingTom 2007. június 22. 1220 hozzászólás 285.
Válasz DSAO üzenetére (#5257): utolsó kettõ nagyon üt :D:D
A titok az, hogy rosszul játssz a megfelelõ idõben.
toma 2007. június 22. 4782 hozzászólás 22.
Válasz DSAO üzenetére (#5257): másodikon besírtam :DD
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
DSAO 2007. június 22. 765 hozzászólás 493.
Mennek a hegyi pásztorok fel a hegykebe és mint akkoriban ugyebár szokás volt, több hónapra mentek. Útközben az egyik fiatal újonc pásztor odamegy az öreghez és megkérdezi: - Bátyám, sokat leszünk me fent a hegyekben, milessz ott velünk nõ nélkül?? - Egyet ne félj fiam! Mindig lessz ott egy hordó, amin van egy lyuk. Azon a lyukon beteszed a farkad és akkor valaki mindig leszop, kivéve a szerdát! - Szerdán már miért nem? - Szerdán tevagy a hordóban. Rohan a gyerek az apjához miközben kiabáll: - Apu, gyere gyorsan, anyu felakaszotta magát a pincében!! Lerohannak, apja nézelõdik, sehol semmi. Meg is szólja: - De fiam, itt nincs semmi!! - Haha, április bolondja!! A padláson van!! Öreg házaspár megy sétálni, mire a nagyi megkérdezi a papát: -Te papa, vegyek fel melltartót?? - Vegyél, sárvan!
You know that look women get when they want sex? Me neither.
ChooLer 2007. június 22. 212 hozzászólás 1659.
Repülön 2000 méteren az óceán felett a pilóta bejelenti: -Kiment mindkét hajtómü,le fogunk zuhanni! Mire egy nö felpattan letépi magáról a ruhát: -Valaki utoljára éreztesse velem hogy nö vagyok! Felpattan egy férfi letépi magáról a ruhát és odadobja a nönek: -Akkor mosd ki b*zd meg!!
MinD You!
KingTom 2007. június 22. 1220 hozzászólás 285.
Válasz fACE üzenetére (#5254): várom a csattanót!
fACE 2007. június 22. 2846 hozzászólás 76.
Novella: Vakon voltam Tegnap este eléggé nem ment a játék és ráadásul még fáradt is voltam. De persze mindjárt liga, hát ha nekem is játszani kell, gyakorlok. Összeszedtem minden erõmet és maradék figyelmemet és játszottam. Meg is lett az eredménye, vagy 5-6 loss zsinorban. Aztán a 7. game-ben vmi isteni csoda folytán nyertem egy fl mass ghoul toweres ud ellen. Ránézek az órára 1 óra elmúlt. Hopp holnap meló és 4:30 kor kelek. Diadalittasan elmentem aludni, de elõtte a telefont beállítottam. Szinte amint lefeküdtem aludni egybõl csörgött is a kis kellemes csiripelõ hangján, hogy "Türürürüürürrütütütütttttreüüüüüüüüü". Mondom remek. Az elsõ probléma az volt hogy nem birtam kinyitni a szemem. Vakon voltam... Nem kicsit nagyon. Mondom beállítom a telefonom +5 perc segíteni fog. Így is tettem és próbáltam aludni tovább. Aztán még jó párszor eljátszhattam ezt, mert egyszer ránéztem a faliórára ( a mobilom kijelzõjét nem láttam) és látom hogy 55 van. Mondom remek, 5:15 kor megy a buszom. Minden mozdulat egy szüléssel ért fel kb. amit ezután megtettem. Gyorsan megmostam az arcom és megpróbáltam kikerülni a csalánozók állapotból. Elvégeztem a wellness programot, kávé,cigi,kávé,cigi. Alulról felerõltettem egy nadrágot, felülrõl egy polót és elindultam a buszra. 10-re le is értem. Fel sem tünt hogy az árnyékomon kívül senki nem áll a buszmegállóban. Ez legyen a legkisebb gondom gondoltam és teljes nyugalomban álltam tovább. 15 volt mikor a busznak még a körvonalai sem rajzolódtak ki. Mondom ez mi? Remek még késik is, jól indul a nap. Ekkor már kezdtem ébredezni, ránéztem a telefonomra és egész véletlenül az egész kijelzõt leolvastam: 6:15...
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
Rabbitt 2007. június 21. 2753 hozzászólás 84.
Válasz Scarface üzenetére (#5251): jah
KingTom 2007. június 21. 1220 hozzászólás 285.
Válasz Mark üzenetére (#5250): jajj de nagy A:DASD:AS
Scarface 2007. június 21. 657 hozzászólás 567.
Válasz Mark üzenetére (#5250): számomra old :(
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
Mark 2007. június 21. 1728 hozzászólás 178.
Nemzetközi feminista kongresszus. Felszólal egy francia hölgy: - Múltkor mondta nekem az én Jeanom, hogy éhes, kellene vacsora. Erre én válaszoltam neki: "menj le a boltba, vegyél kaját, fozd meg, lesz vacsora." Elsõ nap nem láttam semmit. Második nap nem láttam semmit. Harmadik nap láttam, hogy lemegy a boltba, vesz kaját, megfõzte, volt vacsora. Felszólal egy angol nõ: - Múltkor mondta nekem a férjem, hogy nincs tiszta fehér ing. Erre válaszoltam neki: Te, John, menj le a boltba, vegyél mosóport, mosd ki az inget, vasald ki, lesz fehér ing. Elsõ nap nem láttam semmit. Második nap sem láttam semmit. Harmadik nap látom, hogy John lemegy a boltba, vesz mosóport, kimossa az inget, kivasalja. Volt tiszta fehér ing. Felszólal Mari néni Magyarországról: - Múltkor mondja nekem a férjem: Te asszony, olyan rendetlenség van a lakásban. Én meg válaszoltam neki: Ott a porszívó, porszívózz ki, moss föl, törölgess le, mosogass el és máris nem lesz rendetlenség. Elsõ nap nem láttam semmit. Második nap sem láttam semmit. Harmadik nap a bal szememre már egy kicsit láttam.
JET JAGAAAR!
Scarface 2007. június 21. 657 hozzászólás 567.
Válasz eX üzenetére (#5247): fejezd abba!:D
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
toma 2007. június 21. 4782 hozzászólás 22.
Válasz eX üzenetére (#5247): jaj de szar :D :$
eX 2007. június 21. 4277 hozzászólás 32.
hogy mond a szoke no pohar koszontot? szia pohar! x|
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Mark 2007. június 21. 1728 hozzászólás 178.
Válasz ArcsiBald6 üzenetére (#5240): á az utsón besírtam :D ez az ennyi annyi szöveg ment nálunk régebben, de nem is vágtam, hogy egy viccbõl van :o
JET JAGAAAR!
toma 2007. június 20. 4782 hozzászólás 22.
Válasz ArcsiBald6 üzenetére (#5240): uccso ááááááááááá :D:D
ArcsiBald6 2007. június 20. 808 hozzászólás 464.
Válasz eX üzenetére (#5243): amúgy rád gondoltam amikor beírtam :D
eX 2007. június 20. 4277 hozzászólás 32.
Válasz ArcsiBald6 üzenetére (#5240): uccso geci jo vicc, kicsit mashogy ismertem :D /ahogy gyurmi mondta A:SDDSA/
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
KingTom 2007. június 20. 1220 hozzászólás 285.
Válasz ArcsiBald6 üzenetére (#5240): jáájjjj :ASD:A:DS
pisko 2007. június 20. 1369 hozzászólás 246.
Válasz ArcsiBald6 üzenetére (#5240): utolso PAAWN :DDDDDD
ArcsiBald6 2007. június 20. 808 hozzászólás 464.
Két pingvin sétál a sivatagban.. Megszólal az egyik: - Bazd ki, mennyi jég lehet itt, hogy igy felszórták homokkal... Az újdonsült apa bemegy a kórházba, és szerelmesen átöleli a feleségét. Az asszonyka szemlesütve kérdezi: - Láttad már a gyermekünket? - Igen, láttam, de azért szeretlek. Az iskolában olyan mondatot kell mondani amiben benne vannak azok a szavak, hogy MENNYI, ENNYI, ANNYI. Pistike megszólal: - Tanár néni, én tudom! - Mondjad Pistike! - Mikor anyukámék nem voltak otthon, gondoltam, hogy ki kéne MENNYI a disznóknak ENNYI, ANNYI.
ComputerSC 2007. június 20. 2786 hozzászólás 82.
Ezen hogy nevettek 20adjára is?
The bestest topic killer ever.
KingTom 2007. június 20. 1220 hozzászólás 285.
Válasz Mark üzenetére (#5237): A:D:AD:AD:Asd
Mark 2007. június 20. 1728 hozzászólás 178.
"átmentem fizikából" :ASAS::SD:D
JET JAGAAAR!
eX 2007. június 20. 4277 hozzászólás 32.
Válasz Mark üzenetére (#5233): saDSA:DAS:D:ADS::+:'!'!":
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Kickass 2007. június 20. 759 hozzászólás 498.
Válasz Mark üzenetére (#5233): rofl AS:D:S:D:SD:AS
no more wc3
Narrer 2007. június 20. 51 hozzászólás 4158.
-Meddig kell fél szemmel nézned az anyóst? -Amíg meg nem húzod a ravaszt. _____________________________________ Az anyós panaszkodik a vejének: -Mostanában mindig úgy érzem, mintha egy kígyó követne minket az utcán. -Ugyan, anyuka! Az biztos csak az ön árnyéka!
Mark 2007. június 20. 1728 hozzászólás 178.
-Miért jó az emós torta? . . . -Mert felvágja magát.
JET JAGAAAR!
Xymoth 2007. június 20. 2068 hozzászólás 140.
Két ember iszik az Eiffel torony tetején, az étteremben. Jól beisznak, majd az egyik azt mondja: - Te! Repüljünk már egy kört itt a torony körül! - Bolond vagy? Hiszen lezuhanunk! - Dehogy! - azzal nekirugaszkodik és pazar ívben körülrepülve a tornyot, kisvártatva lehuppan az étteremben. - Mondom én, hogy megy ez! Erre a másik is nekirugaszkodik, azonnal lezuhan, és szörnyethal. Igy szól a pincér: - De szemét vagy Batman, amikor iszol! Egy 60-as éveinek elején járó házaspár, 35-ik házassági évfordulóját ünnepelte, egy csendes, meghitt kis étteremben... Egyszer csak egy gyönyörû tündér jelent meg az asztaluk mellett és azt mondta: - Mivel ennyire különleges házaspár vagytok, és hûek voltatok egymáshoz ez alatt a hosszú idõ alatt kívánhattok tõlem egyet-egyet, én teljesítem kívánságotokat! - Ó! Én szeretném körbeutazni a Földet az én nagyszerû férjemmel! - kérte a feleség. A tündér meglengette a varázspálcáját és - abrakadabra - két elsõ osztályú jegy termett az asztalon a Luxus utazási iroda világkörüli útjára. Most a férjen volt a sor. Gondolkodott egy percet és így szólt: - Nos,ez az egész nagyon romantikus, de egy ilyen alkalom csak egyszer adatik meg az életben, szóval ne haragudj kedvesem, de az én kívánságom egy nálam 30 évvel fiatalabb feleség! A tündér és a feleség nagyon csalódott volt, de hát a kívánság az kívánság... Így hát a tündér körözött egyet a varázspálcájával és - abrakadabra - a férj 92 éves lett! Mi a mese tanulsága? A férfiak hálátlanok, DE a tündérek nõk... :ASD::SAD
Az alvástól éhes leszek, az evéstõl elálmosodom. Az élet szép.
cNd_Ax0n 2007. június 19. 2202 hozzászólás 123.
Válasz Chaos üzenetére (#5228): ez mekkora:D
A szerelem definiálhatóan amorfizálódott periférikus komplexum, ahol a pszedoindividualisztikus egocentrumban kiváltja a "dejóbaszni" érzést.
pisko 2007. június 19. 1369 hozzászólás 246.
[quote=aBry írta(#5227) Ha egy szinkronúszó megfullad, a többinek is meg kell? [/quote] ez kurvajo :D:D többit ismertem
eX 2007. június 19. 4277 hozzászólás 32.
Válasz Chaos üzenetére (#5228): ezjo:D ismertem
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Chaos 2007. június 19. 610 hozzászólás 637.
Közvélemény kutatás Címzettek: Cégünk munkavállalói Tárgy: Közvélemény kutatás Mélyen tisztelt Hölgyem / Mélyen tisztelt Uram! Engedje meg, hogy az általam vezetett cég nevében megkérjem Önt, néhány milliliternyi vérének és legalább 5 dkg székletének elküldésére. Sürgõsen meg kell tudni, hogy Önnek a munka a vérében van-e, vagy szarik rá. Tisztelettel: Dr. Kispataki Béla HR igazgató ( :AS:D:A:D )
Would you like a Yes/No prompt? (Y/n)
aBry 2007. június 19. 2429 hozzászólás 106.
Az élet nagy kérdései: Miért nyomjuk erõsebben a távirányító gombjait, amikor az elem kifogyóban van? Honnan tudjuk, hogy nincs két egyforma hópehely, hisz nem is láttuk mindet? Az égési sérülésben elhunytak kapnak-e árengedményt a hamvasztásnál? Hogy lehet, hogy a téves szám sose foglalt? Ha fürdés után tiszták vagyunk, akkor miért kell kimosni a törülközõt? Miért nem olvasni soha az újságokban: „Jósnõ nyerte a lottónyereményt!”? Mit teszel, ha látod, hogy egy védett állat eszik egy védett növényt? Hogy kerülnek a "Fûre lépni tilos!" táblák a gyep közepére? Az analfabétáknak ugyanúgy ízlik a betûtésztával készült leves? Miért olyan hosszú szó a "lerövidebbítendõ"? (és miért ilyen nehéz kimondani?) Miért nem ütötte agyon Noé a két szúnyogot? Miért kell a koporsó fedelét odaszegezni? Miért kell a jósnõhöz bejelentkezni? Nem tudja elõre, hogy jövök? Miért van rokkant parkoló a jégpálya elõtt? Miért kell a Windows bezárásához a "Startprogramot" használni? Miért nincs egér ízesítésû macskaeledel? Miért van a citromsavban mesterséges aroma, a mosogatószerben pedig valódi citrom? Miért nem fekete dobozból van az egész repülõgép? Miért van a 24 órán át nyitva tartó bolton zár? Ha olyan remek dolog a munka, akkor miért fizetnek érte? Miért kell felébreszteni a másikat, hogy megkérdezd, hogy aludt e? Ha az összes férfi ugyanolyan, akkor a nõk miért válogatnak annyit? Ha az idegenek olyan okosak, hogy bírnak utazni az ûrben, akkor miért a leghülyébbeket rabolják el? Ha a 3. napon lett teremtve a nap, a hold, a csillagok, akkor hogyan mérték az elsõ két napot? Milyen színû a tükör? A semmit hogy lehet csinálni? Mér nincs a csapon langyosvíz engedõ gomb? Mivel építették az elsõ darut? Honnan tudjuk, hogy nincsenek láthatatlan emberek? Ha mondok valamit, utána hangsebességgel üldözõbe veszem,akkor mikor érem utol? Hogyan olvassák le a napórát éjszaka? A Coca-Colás Napocskán miért van napszemüveg? Mi süt a szemébe? Ha a Tesco naponta csökkenti az árait, hogy lehet, hogy még semmit se adnak ingyen? Ha egy szinkronúszó megfullad, a többinek is meg kell? Hol volt tegnap, ami ma van?
A lehetetlen nem tény, hanem vélemény.
StaY_KooL 2007. június 19. 1000 hozzászólás 360.
Válasz Flooyd üzenetére (#5225): egy legio 10 db cohorsra oszlott, amik a "taktikai egységek" voltak, egy cohors rendes létszáma 600 fõ. de amúgy jó :D
igotbigbootybitches
Flooyd 2007. június 19. 6866 hozzászólás 11.
Válasz paradoX üzenetére (#5224): egy római légió 25ezer emberböl állt, de amúgy jó :D
Nappal pihenj, hogy éjszaka nyugodtan alhass!
paradoX 2007. június 19. 4067 hozzászólás 37.
Mi a különbség egy római légió és egy nõ között? - Egy római légióban csak hatezer ember volt :D:D:D:
MinD You!
ComputerSC 2007. június 19. 2786 hozzászólás 82.
2050 és 2025 imba :D:D
The bestest topic killer ever.
toma 2007. június 19. 4782 hozzászólás 22.
Válasz paradoX üzenetére (#5220): > all :D:D:DDDDDDDDDDD
KingTom 2007. június 19. 1220 hozzászólás 285.
Válasz paradoX üzenetére (#5220): omg ez mekkora A:SD:AD:AS:D
paradoX 2007. június 19. 4067 hozzászólás 37.
A Magyar Tudományos Akadémia összehasonlító tanulmányt készített arról, hogy milyen fejlõdés várható a magyar, illetve a nemzetközi tudomány és technika területén 2050-ig:-) 2010 A Világ: Teljes mértékben gyógyítható lesz a rák. Magyarország: A tüdõszûrõ-állomásokat eladják egy cipõbolthálózatnak. 2015 A Világ: Az elsõ agyátültetés az USA-ban. Magyarország: Horn Gyula ismét miniszterelnök. 2020 AVilág: Mágneses levitációval mûködõ jármûvek elterjedése. Magyarország: Új parkolási rend a belvárosban. 2025 A Világ: Az elsõ ember a Marson. Magyarország: Az elsõ ember a 4-es metrón. 2030 A Világ: Elkészül a New York - London alagút. Magyarország: Átadják a magyar sztrádaprogram 2007-re ígért ütemét. 2035 A Világ: Világköztársaság. Magyarország: Az ellenzék vezérének gyújtó hangú beszéde Magyarország csatlakozása ellen. 2040 A Világ: Az elsõ lakótelep a Holdon. Magyarország: Már csak 43 évet kell várnunk, hogy megtudjuk, mi történt Sándor "papával". 2045 A Világ: Megtalálják az öregedés génjét, és semlegesítik. Magyarország: Kulcsár Attilát kiadják Magyarországnak, majd megszökik. 2050 A Világ: Kapcsolatfelvétel az elsõ földönkívüliekkel. Magyarország: Az elsõ ÁFA-csalások földönkívüliekkel. sírok :?D:D:D gec :D:D SÍROKKKKKK!!! :DD
MinD You!
toma 2007. június 19. 4782 hozzászólás 22.
Válasz fACE üzenetére (#5205): ::DDD
Rabbitt 2007. június 19. 2753 hozzászólás 84.
Válasz pisko üzenetére (#5211): nemvagyok bonyolult istván, igen olvastam :D
ChooLer 2007. június 18. 212 hozzászólás 1659.
Válasz -Shanur- üzenetére (#5216): ez nem ugyvan hogy feldobod csavar leesik tank. mcgyver a háztetõn ?:D
MinD You!
-Shanur- 2007. június 18. 521 hozzászólás 752.
-Mi az? feldobod hûtõszekrény, leesik télidzseki? -McGyver
Gyurmi 2007. június 18. 3646 hozzászólás 47.
Válasz Zulkis üzenetére (#5214): OLD :D Ez is onnan van , már hallottam régebben , de all :A:D:SDASD Nóé a bárkán, félúton: "Bassza meg a harkályt otthagyhattuk volna!"
vaktabletta kapható , receptér'!