Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

aBry 2007. június 12. 2429 hozzászólás 106.
Válasz pisko üzenetére (#5107): en kisgyerekkel ismertem
A lehetetlen nem tény, hanem vélemény.
Gyurmi 2007. június 12. 3646 hozzászólás 47.
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#5112): faszt :D
vaktabletta kapható , receptér'!
Válasz Rabbitt üzenetére (#5109): kicsit old de már alakulsz :D
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
paradoX 2007. június 12. 4067 hozzászólás 37.
Válasz Rabbitt üzenetére (#5109): Megyez ha akarod :D:D jóféle :D
MinD You!
toma 2007. június 12. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Rabbitt üzenetére (#5109): ismertem de qrva jóó :D:D
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Rabbitt 2007. június 12. 2753 hozzászólás 84.
- Egy kisfiú a szobájában játszott az új elektromos vasútjával, amit karácsonyra kapott. Anyja a konyhában mosogatott. Egyszer csak hallja, hogy a vonat megáll, a fia meg elkiáltja magát: - Hé, f@szfejek! Ha le akarnak szállni, most húzzák le a belüket! Azok a seggfejek meg akik fel akarnak szállni, mozogjanak, mert indulni akarunk. Az anya döbbenten hagyta abba a mosogatást, berohan a nappaliba, és ráförmed a fiára: - Ebben a házban nem beszélünk így fiatalember! Most pedig felmész két óra hosszára a szobádba és elgondolkozol a viselkedéseden. A kisfiú felment a szobába, majd két órával késõbb visszatért, és újrajátszani kezdett a vonattal. Anyja hallotta, hogy a vonat újra megállt, és a fiú így szólt: - Azoknak akik most leszállnak, szeretettel megköszönjük, hogy velünk utaztak. Ne felejtsék el magukkal vinni a poggyászukat! Akik most szállnak fel, kérem tegyék csomagjaikat az ülés feletti tartóra. Hamarosan indulunk. Az anya rettentõen büszke volt, a fiú pedig folytatta: - Azok pedig, akik ki vannak akadva a két órás kib@szott késés miatt, keressék fel a büdös qrvát a konyhában.
DEATHGUN 2007. június 12. 422 hozzászólás 949.
Válasz pisko üzenetére (#5107): ismertem de nagyon faxa!
Szeretet és Béékee!!
pisko 2007. június 11. 1369 hozzászólás 246.
Válasz DjPanties üzenetére (#5103): Mi a különbség a macska és a mák között? A mák nem nyávog ha darálják... :$
Válasz KingTom üzenetére (#5104): kár :D
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
Scarface 2007. június 11. 657 hozzászólás 567.
Válasz KingTom üzenetére (#5104): Hát nincs is mit.
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
KingTom 2007. június 11. 1220 hozzászólás 285.
Válasz DjPanties üzenetére (#5103): ezt nem vágom :(
A titok az, hogy rosszul játssz a megfelelõ idõben.
DjPanties 2007. június 11. 251 hozzászólás 1475.
Mi a hasonlodág a szõkenö és a cserebogár között? -Egyiket sem vonza a mágnes..-.-
DEATHGUN 2007. június 11. 422 hozzászólás 949.
Válasz StaY_KooL üzenetére (#5101): - de tudod mi igazánfélelmetes? - például egy medve! :D
Szeretet és Béékee!!
StaY_KooL 2007. június 11. 1000 hozzászólás 360.
Válasz Gandal-f üzenetére (#5083): ja, de nem is ez az igazán félelmetes!
igotbigbootybitches
Gyurmi 2007. június 10. 3646 hozzászólás 47.
jameg már nagyon régi , de érdekes
Spelp 2007. június 10. 14691 hozzászólás 1.
Válasz pisko üzenetére (#5098): Csak ajánlani tudom a Magnólia megnézését;)
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
pisko 2007. június 10. 1369 hozzászólás 246.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#5096): szerintem ez akkora kamu, mint ide Párizs. de tény hogy jol hangzik ; )
Reewus 2007. június 10. 803 hozzászólás 468.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#5096): "..., hogy így apja majd megöli aztat." ezmi
http://vendeglatoipar.freeblog.hu/
Pr0-peller 2007. június 10. 1172 hozzászólás 300.
1996 március 23-án az orvosi szakértõ megtekintette Roland Opus tetemét, és megállapította, hogy a halál oka puskából származó fejlövés. Az áldozat egy 10 emelet magas épület tetejérol ugrott le ÖNGYILKOSSÁGI szándékkal (hagyott ugyanis egy erre utaló búcsúlevelet). Esés közben a 9. emelet magasságában életét egy az ablakon kilott puskagolyó azonnal kioltotta. Se a lövést leadó sem pedig az öngyilkosságot elköveto nem tudott a 8. emelet szintjében elhelyezett biztonsági hálóról, amelyet az ablakmosók védelmére helyeztek el. Opus nem tudta volna kivitelezni az öngyilkosságát emiatt a háló miatt. Általában aki öngyilkosságot akar elkövetni, sikerrel jár, még ha nem is olyan módon hal meg, ahogy eltervezte. Attól, hogy Opust lelotték a 9. emeletnél miközben a biztos halál felé esett még nem változik halálának oka öngyilkosságról gyilkossággá... De a tény, hogy az öngyilkossági kísérlet nem járt volna sikerrel az orvosi szakértõt GYILKOSSÁG kivizsgálására késztette. A 9. emeleti szobában, ahonnan a lövés jött, egy idõs ember és a felesége lakott. Éppen veszekedtek, és a férfi a puskával fenyegette feleségét. Elkeseredésében amikor meghúzta a ravaszt, teljesen mellé talált, és a lövedék az ablakon keresztül Opust találta el. Ha valaki "A"-t próbálja meggyilkolni, de véletlenül "B"-t gyilkolja meg, akkor az "B" ellen elkövetett emberölésért büntethetõ. Amikor szembesítették ezzel a váddal, az öreg ember és a felesége mindketten hangoztatták, hogy egyikük sem tudta, hogy a puska töltve volt. Az ember azt állította, hogy hosszú ideje szokása, hogy feleségét a töltetlen puskával fenyegesse. Nem állt szándékában, hogy megölje. Opus meggyilkolása VÉLETLEN BALESETNEK tûnik, ugyanis a fegyver véletlenül volt megtöltve. A kivizsgálás folytatódott, és elõkerült egy szemtanú, aki azt állította, hogy látta, amint az idõs házaspár fia megtöltötte apja fegyverét, körülbelül hat héttel a halálos balesetet megelõzõen. Mint kiderült az idõs hölgy megszakította fia pénzügyi támogatását. Ezért fia, ismerve apja fegyveres fenyegetõzési szokását, megtöltötte a puskát, arra számítva, hogy így apja majd megöli aztat. Így az ügy ismét GYILKOSSÁGI üggyé alakult, ahol a fiú tûnt ki, mint Roland Opus gyilkosa. Volt még azonban egy különlegesen szép csavarás az esetben: További kivizsgálás kimutatta, hogy a sértõdött fiú (név szerint Roland Opus!) egyre jobban elkeseredett, hogy nem sikerült az anyja elleni gyilkosság. Ez az elkeseredés arra vitte, hogy március 23-án leugorjon egy 10 emeletes épület tetejérõl, hogy végül egy puskalövés végezzen vele, melyet egy 9. emeleti ablakon lõnek ki. Az orvosi szakértõ ÖNGYILKOSSÁG címen zárta le az ügyet.
"Üzeni anyám hogy ne hívogasd,elfogytak már a kinõtt ruháim" :SDG"RASDRAS
Rabbitt 2007. június 10. 2753 hozzászólás 84.
Válasz Spelp üzenetére (#5094):Régi de még üt, mint engem a pia ;):D
Spelp 2007. június 10. 14691 hozzászólás 1.
Válasz Rabbitt üzenetére (#5093): Csoda történt, Rabbitt elsõ jó másolt vicce:D
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
Rabbitt 2007. június 10. 2753 hozzászólás 84.
Két buzi utazik a repülõn. Épphogy felszáll a gép, odaszól egyik a másiknak: - Te, én most úgy megvágnálak! Mire a másik: - Most nem lehet, itt egy csomó ember! - Ne izgulj már, mindenki a felszállással, meg az ügyes-bajos dolgával van elfoglalva. Figyelj! Kérj egy tollat! - KÉREK EGY TOLLAT! -ordít fel a cimbora, de senki nem figyel rá. - Na látod! -csillan fel a kanos szeme. Megtörténik a dolog, minden OK. Eltelik egy fél óra, jön a stewardess, és látja, hogy egy bácsika maga elé hányt. - Bácsi miért nem kért egy zacskót? - kérdi tõle, mire az öreg: - Hogyisne! Az elõbb a fiatalember csak egy tollat kért, és úgy megdugták, hogy azóta se mer megszólalni!
pisko 2007. június 9. 1369 hozzászólás 246.
régi, de még mindig vicces ;):D A nõ vegyelemzése -------------------------------------------------------------------------------- ELEM NEVE: NÕ VEGYJELE: Fm FELTALÁLÓ: Ádám TÖMEG: Optimálisan 54 kg, de változó 40-200 kg között FELLELHETõSÉG :Nagy mennyiségben található urbánus környezetben Fizikai tulajdonságai: a) felülete általában színes mázzal van bevonva; b) azonnal forr és ok nélkül fagy; c) megfelelõ eljárás alkalmazásával olvad; d) rossz ízû, ha téves helyen kóstoljuk; e) ritkán lelhetõ fel szûziesen tiszta állapotában; f) erõs hangokat hallat, ha a megfelelõ; helyre nyomást gyakorlunk; Vegyi tulajdonságai: a) könnyen vegyül az arannyal, ezüsttel és más nemesfémekkel, valamint a drágakövekkel; b) nagy mennyiségû értékes anyagot tud abszorbálni; c) könnyedén felrobbanhat, minden elõzetes figyelmeztetõ jel és világosan látható ok nélkül; d) vízben nem oldódik, viszont vegyülésre való hajlama nagymértékben növelhetõ alkohol adagolásával; e) az ember által ismert leghatékonyabb anyag a pénz mennyiségének csökkentésére; Leggyakoribb felhasználásai: a) leginkább mint díszítõ elem, fõként drága sportkocsikban; b) kitünõen alkalmazható relaxációs célokra; c) nagyon hatékony tisztítóeszköz; Elvégzett kísérletek: a) színét gyakran vörösre váltja, ha csomagolás nélkül tálaljuk; b) színét zöldre váltja, ha egy jobb minta mellé kerül; Veszélyek: a) nagyon veszélyes elem, csak szakemberek tudnak bánni vele; b) illegális több minta tulajdonosának lenni, de tartható több is belõlük, azzal a feltétellel, hogy különbözõ helyeken tároljuk õket, egyébként katasztrofális következményekkel kell számolnunk.
Válasz aBry üzenetére (#5090): második régi de jó elsö meg hehe :D
aBry 2007. június 9. 2429 hozzászólás 106.
Mózes, Jézus és egy szakállas öregúr golfoznak. Mózes kezd, megüti a labdát, ami a tóban landol. Mózes odosétál, szétválasztja a vizet, és a labda másodikra a lyuk közelében landol. Jézus következik, õ a vizesárokba talál bele. Átsétál a vízen, megüti a labdát ami pár centire áll meg a lyuktól. A következõ az öregúr. Nekiveselkedik az ütésnek. Iszonyatos erõvel elküldi a labdát, de az irányzék csapnivaló. A bogyó a golfklub épületérõl levágódva végiggurul a járdán. Egy autó átmegy rajt, a kerék alól felpattanva a közeli halastóba esik. Utánaugrik egy béka és bekapja, majd kiül egy tavirózsára. Abban a pillanatban a magasból lecsap egy sas, elkapja a békát, majd felszáll vele. A béka szájából kiesik a labda, végigcsorog a domboldalon és a lyukba pottyan. Egy ütésbõl telitalálat. Mózes erre odafordul Jézushoz: - Mondtam már, hogy utálok apáddal játszani??? Fazon sétál a Central Parkban, amikor is észreveszi, hogy egy pitbull rátámad egy kissrácra. Odarohan, megragadja a nyakörvet és addig szorítja, míg a kutya megfullad. Mindenki ünnepli a fazont, köré özönlenek az újságírók. - Akkor holnap lehozzuk a hírt azzal a címmel, hogy "A hõs New York-i megmentette egy kisfiú életét" - Az igazat megvallva nem vagyok New York-i. - Akkor "Amerikai hõs megmentette egy kisfiú életét a kutyatámadásban" - Nem is vagyok amerikai. - Akkor hova valósi? - Pakisztani vagyok. Másnap az újságok címlapján: "Iszlám fundamentalisták szerencsétlen kutyákat kínoznak a Central Parkban -- Az FBI keresi az Al-Kaida szálat."
Cseszka 2007. június 9. 291 hozzászólás 1292.
Válasz paradoX üzenetére (#5074): xD
NaB 2007. június 9. 983 hozzászólás 368.
Válasz Gyurmi üzenetére (#5077): :D
Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun
toma 2007. június 9. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Kickass üzenetére (#5081): :ASD:+:+!:ASD
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Gyurmi 2007. június 9. 3646 hozzászólás 47.
Válasz Kickass üzenetére (#5081): éve olvastam iwiwen , de akkor is xar volt..~:|
Két ember beszélget -Kérdezd meg milyen napom volt! -Haggyál már -Nah kérdezd már meg milyen napom volt.!!!!! -Nem kérdezem-.- -Nah lécci -Jólvan...Milyen napod volt? -Huu hát ne is kérdezd... Örökzöld! Wá ::D:D:D
aBry 2007. június 8. 2429 hozzászólás 106.
Válasz Kickass üzenetére (#5081): :DDDDDDD:DDDD:D:D:DDDDDDDDDDDDDDDD
Gandal-f 2007. június 8. 2474 hozzászólás 104.
úristen:D:D:D:D:D:D:D:d de nem is ez az úristen:D:D hanem mi? hogy ez igaz:D
Sir, We are completely sorrounded -EXCELLENT! This means we can attack in any direction!
CreO 2007. június 8. 1847 hozzászólás 165.
Válasz Kickass üzenetére (#5081): :SA'":ASDS
What else you gonna do on Saturday? ;)
Kickass 2007. június 8. 759 hozzászólás 498.
Egy EMO-s mindennapjai: 8:00 - Ébredés. Tükörbe nézni, majd elsírni magunkat,hogy elaludtuk a hajunkat. 8:30 - Elõzõ pont miatt öngyilkosság megkísérlése. Sírás. 9:15 - Két sikertelen kísérlet után folytatni a napot. 9:20 - Kiválasztani a ruhát a mai napra. 9:50 - Fürdöszoba: eltávolítani a testszõrzetünket, hajbelövés, körömfestés, smink. Sírás. 11:00 - Az új képeket feltölteni a myspace-re. Emailek lebonyolítása. Myspace-en megosztani a haverjaiddal, hogy mennyire bevág a seggedbe az új farmerod. Megírni,hogy mennyire elkeseredett vagy. 12:00 - Néminemû táplálék elfogyasztása. Tokio Hotel imádás. 13:00 - Sírás. 13:25 - Msn-en megbeszélni, hogy beszakadt a körmöd tegnap. 14:00 - Megosztani a világgal a fájdalmaidat. Sírás. 15:00 - Végre kimerészkedhetsz az utcára.Elmész a barátaidhoz megbeszélni a legújabb dark divatod. Kollektív sírás. 17:00 - Vacsora, könnyekkel kísérve. 18:00 - Msn, myspace és társai. 20:00 - Fürdés, smink eltávolítása. Tokio Hotelre sírás. 20:45 - Smink nélkül a tükörbe nézni, majd szembesülni, hogy mennyire ronda vagy. Sírás. 23:00 - Myspace-en összegezni a napodat. Elköszönni a netes haveroktól. 00:00 - Lámpaoltás. Kis pityergés Tokio Hotelre még mielõtt elalszol. A:SD:SA:D:ASD:SA:
no more wc3
Scarface 2007. június 8. 657 hozzászólás 567.
Válasz Gyurmi üzenetére (#5077): :A_DF:A_DF:A_DF::D:D:D:D Szigorúan önkéntes alapon kötelezõ.
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
CreO 2007. június 8. 1847 hozzászólás 165.
Válasz FUCKtheSkins üzenetére (#5055): :AS:"AS: XDDD AS:"+:QWD:
What else you gonna do on Saturday? ;)
paradoX 2007. június 8. 4067 hozzászólás 37.
Válasz Gyurmi üzenetére (#5077): :D:D:D:D:D::
MinD You!
Gyurmi 2007. június 8. 3646 hozzászólás 47.
Szõkenõ: Az én nevem Carmen! Azért hívnak Carmennek, mert szeretem az autókat és a férfiakat. Macsó pasi: Az én nevem, pedig Beerfuck... AS_D_AF_
aBry 2007. június 7. 2429 hozzászólás 106.
Válasz ChooLer üzenetére (#5062): :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Mark 2007. június 7. 1728 hozzászólás 178.
Válasz paradoX üzenetére (#5074): kiály :D, de egy mondat lemaradt: A kínaiak: -Mi sárgák, sárgák vagyunk!
JET JAGAAAR!
paradoX 2007. június 7. 4067 hozzászólás 37.
- Stirlitz - gondolta a csirkepálinka. - Ezen a sárgán még átmegyek - gondolta a kongói rozmár. :D:D miez - Kedves utasaink, itt az Önök kapitánya beszél! Mivel erõsen zuhanunk, ezt megállítandó már kidobáltunk minden nehezéket. Sajnos ez nem volt elég, úgyhogy utasaink közül kell megválnunk néhánytól. Hogy ne lehessen kivételezéssel vádolni bennünket, ábécé sorrendben szabadulunk meg a túlsúlytól. Jelentkezzenek tehát elõször az 'A', mint Afro-amerikaiak! Természetesen senki sem mozdul... - Akkor jelentkezzenek a 'B', mint barna börüek! Újból senki, csak a sorok közt egy kis csávó mondja az apjának: - Te papa, nem kéne jelentkeznünk? Hiszen mi afro-amerikaiak is vagyunk, meg a bõrünk is barna! Mire az apja: - A pofádat befogod fiam, mi most itt NIGGEREK vagyunk, úgyhogy elõször a KiNAIAK jönnek! ui: :ASD:SD:AS:+"!"+!:SD:AF
MinD You!
toma 2007. június 7. 4782 hozzászólás 22.
Válasz toma üzenetére (#5071): jol van tudod te ezt, csak tul akartad komplikálni -_-
Válasz toma üzenetére (#5071): ezt nem lehet nem vágni de mind1... tipikus toma x| :D
toma 2007. június 7. 4782 hozzászólás 22.
Válasz ChooLer üzenetére (#5062): nem vágom :hey :sleep
paradoX 2007. június 7. 4067 hozzászólás 37.
Válasz ChooLer üzenetére (#5062): ezt könyörgöm nee :D:D:D:
MinD You!
MonDee 2007. június 7. 304 hozzászólás 1245.
Válasz monster üzenetére (#5065): nm én végigolvastam ^^ vagy 2 hétbe beletelt xD de sztem is nagy :kira
A jobbtól kikapni nem szégyen, és sírni csak a gyõztesnek szabad! < MonDee >
Scarface 2007. június 7. 657 hozzászólás 567.
Válasz monster üzenetére (#5067): ottapont Válasz ChooLer üzenetére (#5062): ezmekkora :D
monster 2007. június 7. 684 hozzászólás 545.
Fõcím volt a Cleveland Daily News c. napilapban: "A Legfelsõbb Bíróság kijelentette, hogy egy gyilkost nem lehet kétszer ugyanazért a bûntettért kivégezni". - ezért szeretem én amerikát :D
Vigyázz a jelenre, mert a jelenbõl múlt lesz, a múltad pedig megölheti a jövõdet.
cNd_Ax0n 2007. június 7. 2202 hozzászólás 123.
Válasz ChooLer üzenetére (#5062): kur*a élet ez mekkora :D:D:D :kira
A szerelem definiálhatóan amorfizálódott periférikus komplexum, ahol a pszedoindividualisztikus egocentrumban kiváltja a "dejóbaszni" érzést.
monster 2007. június 7. 684 hozzászólás 545.
Válasz MonDee üzenetére (#5045): ty a linket megy érte az 5ös mert baromi sok igen érdekes dolgot találtam amiken rohadtul aszaltam :D :kira
Vigyázz a jelenre, mert a jelenbõl múlt lesz, a múltad pedig megölheti a jövõdet.