Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

2 labda gurul az út on....egyiken átmegy egy kamion! ilyet szol neki a labda..HAHA kipukattál ^^ tessék röhögni! mert amikor elkezdtem irni az elejét még nem tudtam mi lessz a vége :D
Maximum Win Streak:18
Rabbitt 2007. május 28. 2753 hozzászólás 84.
Zsidó katona tankkal üldözi a Palesztin lázadót, aki futtában lövi a harckocsit. A töltények mind levágodnak a tankról. Egyik pillanatban megáll a palesztin és eldobja a fegyvert, a kezeit a magasba teszi. A tank megáll. Kiszáll a zsidó és így szól. - Mi van Palesztin elfogyott a töltény?!? - Igen sajna. - És mond! Nem akarsz venni? Az anyós nem bízik vejéiben, ezért úgy gondolja, próbára teszi õket. Elõször megy a legnagyobbhoz, beleveti magát a kútba, a hapi gondolkodás nélkül kimenti. Holnap reggel a hapi ablaka alatt ott áll egy vadonatúj piros mercedes, rajta egy kis cédulával. "Sok szeretettel Anyósod". Most megy az anyós a második vejéhez, beleveti magyát a kútba,és a hapsi kimenti, de az elején egy kicsit tétovázik. Holnap reggel a hapsi ablaka alatt ott ál egy használt trabant, rajta a cédula: "Szeretettel anyósod". Aztán megy az anyós a harmadik, és egyben legkisebb vejéhez. Beveti magát e kútba, de a veje nem menti meg, ezért belefullad. Holnap reggel a kishapi ablaka elõtt ott ál egy Opel Vectra, rajta a címzés: "Köszönettel, szeretõ apósod." A cigány meglátogatja a komáját. A házigazdának nagy háza, gyönyörû asszonya van, és a kertben ott teniszezik a Navratilova meg a Steffi Graf. Kérdezi a vendég: - Te, Gázsi, hogy lehet ez? - Hát lementem a kanálishoz, kifogtam az aranyhalat, és kívántam tõle hármat. - Nem lehetne nekem is kívánni? - Már hogyne lehetne! Gazsi megmutatja, hol fogta ki az aranyhalat. Márió is kifogja. - Kívánhatsz hármat, ha visszadobsz - mondja neki a hal. - Hát legyen szíp nagy házam, de nagyobb, mint a Gazsijé! - kezdi Márió. - Legyen szíp az asszony, de szebb, mit a Gazsijé. És legyen nagy szex! Hazamegy Márió: ott a hatalmas palota, az ablakból egy szép asszony integet. Kinyitja az ajtót: ömlik ki a házból a keksz. Visszamegy Márió panaszra a Gazsihoz: - Kívántam nagy ház, lett nagy ház, kívántam szíp asszony, lett szíp asszony, kívántam nagy szex, oszt most ömlik a házbul a keksz... - Mit gondoltál, én nagy téniszt kívántam?
KingTom 2007. május 26. 1220 hozzászólás 285.
Válasz Rabbitt üzenetére (#4911): :A:DAS:DASD:
A titok az, hogy rosszul játssz a megfelelõ idõben.
Rabbitt 2007. május 26. 2753 hozzászólás 84.
Móricka az iskolában rajzol egy legyet a padra. Tanárnõ rácsap, eltörik a keze. Behívják a szülõket. A tanár elmeséli, mi történt. Erre az apa: - Az semmi! Olyan pinát rajzolt az ajtóra, hogy még mindig szálkás a faszom
Spelp 2007. május 26. 14691 hozzászólás 1.
Válasz ChooLer üzenetére (#4892): nyakkendõs adja:kira
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
monster 2007. május 25. 684 hozzászólás 545.
Válasz pisko üzenetére (#4903): ez a falu gyüléses hova lett gézabácsi-val annyival jobb de igy is üt XD
Vigyázz a jelenre, mert a jelenbõl múlt lesz, a múltad pedig megölheti a jövõdet.
Gyurmi 2007. május 25. 3646 hozzászólás 47.
nemrégi , és ez rövid szar is ráadásul :D
vaktabletta kapható , receptér'!
Válasz pisko üzenetére (#4904): jó ez imba :D
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
NaB 2007. május 25. 983 hozzászólás 368.
Válasz KingTom üzenetére (#4893): legjobb:D
Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun
Reewus 2007. május 25. 803 hozzászólás 468.
Válasz pisko üzenetére (#4904): még nyóccor
http://vendeglatoipar.freeblog.hu/
pisko 2007. május 25. 1369 hozzászólás 246.
Bush elnök elmegy az egyik városka iskolájába elõadást tartani. A propagandabeszéd elhangzása után így szól: Gyerekek, kérdezzetek tõlem bármit! Billy jelentkezik. Lenne 3 kérdésem: - Miért támadta meg Irakot, ha nem találtak vegyi fegyvereket? - Hogy nyerte meg a választásokat, ha a szavazatszámláláson alulmaradt? - Nem gondolja, hogy a legnagyobb terrortámadás a Hiroshimai atombomba ledobása volt? Abban a pillanatban kicsöngetnek. A második órán Tom jelentkezik: - Elnök Úr, csak két kérdésem lene: - Miért csöngettek ki a elõzõ óráról 25 perccel korábban? - Hova tûnt Billy?
KingTom 2007. május 25. 1220 hozzászólás 285.
Válasz Mark üzenetére (#4902): ovóbácsi vagy? :AS:DA
Mark 2007. május 25. 1728 hozzászólás 178.
Válasz pisko üzenetére (#4901): Viccen kívül nemrég egy pro nyugdíjas rossz unokát vitt el az óvodából.
JET JAGAAAR!
pisko 2007. május 25. 1369 hozzászólás 246.
Egy férfi bemegy az óvodába, és azt mondja: - Jöttem a gyerekemért. - Hogy hívják? - Nem mindegy?! Holnap úgyis visszahozom.
K 2007. május 25. 59 hozzászólás 3838.
Válasz toma üzenetére (#4899): JÉzus télleg imba most olvasom csak :) Mentségemre szolgáljon hogy félig fekve irtam és 1 kilos jégkrém felénél kicsit lezsibbadt aggyal küldtem be :kira
VAN EGY KÉT SZÓKINCSEM ! ! ! baz+
toma 2007. május 25. 4782 hozzászólás 22.
Válasz K üzenetére (#4898): hatalmas poén, csak kár hogy hugy modon adtad elõ, aminek következtében a "humor-o-meter"-je a nullára csökkent :kira
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
K 2007. május 25. 59 hozzászólás 3838.
A becstelen megtaláló: Parasztbécsi talál egy pénzztárcát, majd betelefonál a rádióba: - Mûsorvezetõ úr találtam egy vsakos tárcát, volt benne 3 millió forint, 200 Márka és 100 dollár és egy névjegykártya Kovács névre. - No és mit akar bácsika? - Hát enek a Kovácsnak küldenék egy nótát. :kira
Válasz ChooLer üzenetére (#4896): 2. jó, 1.nek nicns igazság tartalma :D
ChooLer 2007. május 25. 212 hozzászólás 1659.
Válasz KingTom üzenetére (#4895): én igen, annak szellemében kellet ujra felhozni eme igazságot :D ----------------------------------------------------------------------- Bush elnök elmegy az egyik városka iskolájába elõadást tartani. A propagandabeszéd elhangzása után így szól: Gyerekek, kérdezzetek tõlem bármit! Billy jelentkezik. Lenne 3 kérdésem: - Miért támadta meg Irakot, ha nem találtak vegyi fegyvereket? - Hogy nyerte meg a választásokat, ha a szavazatszámláláson alulmaradt? - Nem gondolja, hogy a legnagyobb terrortámadás a Hiroshimai atombomba ledobása volt? Abban a pillanatban kicsöngetnek. A második órán Tom jelentkezik: Elnök Úr, csak két kérdésem lene: - Miért csöngettek ki a elõzõ óráról 25 perccel korábban? - Hova tûnt Billy?
MinD You!
Válasz CreO üzenetére (#4894): láttad a bl döntöt? :P
CreO 2007. május 25. 1847 hozzászólás 165.
Válasz KingTom üzenetére (#4893): de real
What else you gonna do on Saturday? ;)
Válasz ChooLer üzenetére (#4892): utsó fos
ChooLer 2007. május 25. 212 hozzászólás 1659.
Válasz Scarface üzenetére (#4890): Válasz Retek-Harcos üzenetére (#4891): gondoltam énis elõállok vmi hasonló kategóriájú viccel :D akkor egy SC-részlegröl pár Unod a szürke hétköznapokat a munkahelyeden, és szeretnél egy kis változatosságot? Önts néhány bögre mûvért az iratmegsemmisítõbe! ------------------------------------------------------------- - Doktor úr, nagyon sárgák a fogaim. Mit ajánl? - Barna nyakkendõt. --------------------------------------------------------------------- legrövidebb könyv: Filippo Inzaghi - Góljaim az ötösön kívûlrõl
MinD You!
Válasz ChooLer üzenetére (#4889): jó de ez már fekete humor kategória .. azok legalább valamilyenek -.- :D
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
Scarface 2007. május 24. 657 hozzászólás 567.
Válasz ChooLer üzenetére (#4889): ne akard hogy véleményt mondjak :D
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
ChooLer 2007. május 24. 212 hozzászólás 1659.
Miért nem sír a kislány, mikor elesik a biciklivel? Mert a kormány átszúrta a tüdejét ... Miért nem tud a kisbaba megfordulni a járókában? Mert át van szúrva egy lándzsával...
MinD You!
pisko 2007. május 24. 1369 hozzászólás 246.
Válasz toma üzenetére (#4885): ez is olyan, mint a: Hogyan állitja meg a nindzsa a kamiont? Rálép a fékre. ami viszont nem jelenti azt, hogy nem nevetek fel még midnig rajta :kira:D
Scarface 2007. május 24. 657 hozzászólás 567.
Válasz KingTom üzenetére (#4886): csak összefoglalta, na ^^
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
KingTom 2007. május 24. 1220 hozzászólás 285.
Válasz Mark üzenetére (#4884): :(
toma 2007. május 24. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Mark üzenetére (#4884): Mit mondott Batman Robinnak, mielõtt beszáltak a BatMobile-ba? -Gyere Robin, szálljunk be. igy ismertem :$
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Mark 2007. május 24. 1728 hozzászólás 178.
Mit mondott Batman Robinnak, mielõtt beszáltak a BatMobile-ba? -De, a pék.
JET JAGAAAR!
pisko 2007. május 24. 1369 hozzászólás 246.
Két ûrhajós áll a holdkomp mellett a Holdon. Hosszasan egymásra néznek, majd a holdkompra, majd az égen a gyönyörû, de mégis oly távolinak tûnõ Földre. Majd megint egymásra, majd meghint a holdkompra, majd megint a Földre. Majd megint a holdkompra, majd megint egymásra, majd megint a Földre. Végül egyikük megszólal: - Ne rám nézz wazze! Te hagytad bent a kulcsot!! S_DFA:D"+D!2":DAS
Rabbitt 2007. május 24. 2753 hozzászólás 84.
Nemistudtam hogy ekkora sikere van itt egy ijen viccnek :D Csak ugy hülyeségböl írtam be mer aki hallotta megakart verni ::DD
Spelp 2007. május 23. 14691 hozzászólás 1.
Válasz Scarface üzenetére (#4880): ez nálam bestof a kategóriájából, sok hatalmas percet kacagtam végig:D
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
Scarface 2007. május 23. 657 hozzászólás 567.
Válasz Rabbitt üzenetére (#4872): Ez olyan mint: -Mi az kenyeret süt és nem pék? -De, pék. szal x| :D
Gandal-f 2007. május 23. 2474 hozzászólás 104.
Válasz toma üzenetére (#4878): bazz kajak elfelejtettem na most megteszem:D
Sir, We are completely sorrounded -EXCELLENT! This means we can attack in any direction!
toma 2007. május 23. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Gandal-f üzenetére (#4877): még nem látom :DD:D
Gandal-f 2007. május 23. 2474 hozzászólás 104.
Válasz wtfShadowpriest üzenetére (#4876): gec ezt kiírom msn-re:D:D:D:D év vicce egyike:D
Sir, We are completely sorrounded -EXCELLENT! This means we can attack in any direction!
Kleon 2007. május 23. 113 hozzászólás 2618.
-Mi az? Ó-val kezdõdik, és szeret dugni? -??? - Ó, hát én!
SoOthersMayLive
pisko 2007. május 23. 1369 hozzászólás 246.
Válasz Rabbitt üzenetére (#4872): Mi az, 4 lába szék, de nem asztal? ... Szék Mi az, fémbõl készült, víz folyik benne, és csap a neve? ... Csap
Válasz pisko üzenetére (#4870): ez tetszik :D Válasz Rabbitt üzenetére (#4872): ne -.- ... :D -Mi a külömbség a homok és a kisgyerek között? -??? -A homok nem lehet homokos -.- -A homokot nem lehet vasvillára szúrni .... -.- ilyen hülyeségetket lehet mondani :D
KingTom 2007. május 23. 1220 hozzászólás 285.
Válasz Rabbitt üzenetére (#4872): :'(
Rabbitt 2007. május 23. 2753 hozzászólás 84.
-Mi az, medve de nem elefánt? -??? -Medve bazdmeg :DDDDD
KingTom 2007. május 23. 1220 hozzászólás 285.
Válasz pisko üzenetére (#4870): omg xDDDDD
pisko 2007. május 23. 1369 hozzászólás 246.
Egy paraszt vett egy igáslovat. Gyönyörû állat volt! Igaz, jó sokat is fizetett érte. Ám egy hónap múlva a ló megbetegedett, lábra sem tudott állni. A derék ember elkeseredve kihívta az állatorvost, aki azt mondta: - Hát, a lovának vírusos megbetegedése van, 3 napig kell ezt a gyógyszert szednie. A harmadik napon eljövök, és ha nem javul az állapota, akkor le kell lõjük. Az istálló melletti ólban levõ disznó meghallotta ezt a beszélgetést. Az elsõ nap után minden változatlan volt, a ló állapota nem fordult jobbra. Odaröffentett erre a disznó a lóhoz, és így szólt: - Gyerünk barátom! Kelj fel, állj lábra! A második nap sem javult a ló állapota, nem hatott a medicina. - Gyerünk barátom, kelj fel, mert ha nem, akkor meg fogsz halni! - figyelmeztette a disznó a lovat. A harmadik napon is beadták a lónak a gyógyszert...de semmi! A ló állapota nem javult. Az állatorvos megérkezett, ránézett a lóra, és az istálló elõtt állva lemondóan így szólt: - Sajnos nincs mit tenni, meg kell öljük a lovát, mert megfertõzheti az összes többit jószágot is. Meghallotta ezt a disznó, és lélekszakadva rohant a lóhoz: - Hej, testvér! Megjött az állatorvos, döntött: véged van! Kelj fel, most vagy soha, amíg nem késõ!! Gyerünk!! A ló horkantott egyet, feltápászkodott és elkezdett lépegetni, majd szaladni. - Csoda történt! Ezt meg kell ünnepelnünk! - kiáltott boldogan a paraszt. -Csináljunk egy lakomát! Levágjuk a disznót! Tanulság: Foglakozz a saját dolgoddal, abból baj nem lehet!
Válasz K üzenetére (#4868): lol :D
K 2007. május 21. 59 hozzászólás 3838.
Egy nõ késõ éjszaka hívja a háziorvosát: - Doktor úr jöjjö gyorsan a kisfiam bevett egy doboz altatót. - Rendben megyek azonnal. Az orvos sietve elkezd öltözni, épp a nadrágszíjjal bíbelõdik, mikor ismét csöng a telefon: -Doktorúr most már nefáradjon. Találtam még egy tablettát az éjjeli szekrényben. ASDASD:ASD:A
Válasz toma üzenetére (#4864): köszi:SDAS:DASD:ASD:D:D:SDA:DD
Rabbitt 2007. május 21. 2753 hozzászólás 84.
- Mikor lát a román kutya csontot? - ??? - Amikor nyílt törése van.
Válasz FUCKtheSkins üzenetére (#4858): Juj ... ilyen egy vicc :D