Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

_eYe 2010. április 14. 451 hozzászólás 877.
mert szomjas
Malcut^Theory gogo Malcut.
Spelp 2010. április 14. 14691 hozzászólás 1.
miért visz a viziló a szájában vizet a medence egyik sarkából a másikba?! mert fészket rak.
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
NaB 2010. április 14. 983 hozzászólás 368.
De érted így már megfõzte és lágy e má? :D :D
Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun
Flooyd 2010. április 14. 6866 hozzászólás 11.
Válasz Kurel üzenetére (#10610): végem:D
Nappal pihenj, hogy éjszaka nyugodtan alhass!
eX 2010. április 14. 4277 hozzászólás 32.
Válasz Kurel üzenetére (#10610): jaja ezt találtad ki:D
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Spelp 2010. április 13. 14691 hozzászólás 1.
Válasz Kurel üzenetére (#10610): ezt ugye te találtad ki, mert más mentség nincs rá:D
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
Kurel 2010. április 13. 1058 hozzászólás 332.
Japán hazamegy, és kérdezi a feleségét: - Mit fõztél Nyosihid? - Tojást fõztem, Chang. - És LágymáNyosihid?
Mindenhol jó, de legjobb a mákostészta.
Állítólag csak Chuck Norris szavazott a fideszre, de az õ szavazata ennyit ér.
Twu 2010. április 11. 4516 hozzászólás 28.
A fecske egy költözõ madár. Olyan, mint a gólya, csak sokkal kisebb és nem hasonlít rá. A:SD:ASD
No troll is too much for me to handle. I rehabilitate trolls, I train people. I am the Troll Whisperer.
NaB 2010. április 11. 983 hozzászólás 368.
A Szárazföldi hajóhad sem rosz :kira
Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun
_eYe 2010. április 10. 451 hozzászólás 877.
ezeken beszartam XD,nalunk csak egy ilyen volt hogy jézust felakasztották :D
Flooyd 2010. április 10. 6866 hozzászólás 11.
ady gimnáziumból pár vidámabb aranyköpés :D A hajó jéghegynek ütközött és elsüllyedt a Duna közepén. Innen gyalog folytatták útjukat. Amíg Madách a börtönben sínylõdött, felesége romlásnak indult. A janicsárok felmentek Budára, elszaporodtak és elfoglaltak a várat. IV. Béla a tatárjárás után a kihalt nép pótlásáról személyesen gondoskodott. IV. Béla várromokat épített. A hõs várkatonák általában nem érték meg a haláluk napját, mert már korábban elestek a csatában. Dugovics Titusz hátsóját a falnak támasztotta, és azon felmászott. A századfordulón Ady termékenyítette meg a tudósokat. Móricz Zsigmond késõbb megnõsül, és elveszi feleségét. A néma Katrin hallgatag lett… Arany János 1817-tól 1822-ig született. A Hunyadi László olyan ballada, amelyben a fõhõst feldolgozzák. Rákóczi Ferenc úgy halt meg, hogy belefulladt a Rodostóba. Arany János velszi bárdokkal sújtott le a Habsburg-házra. Leonardo da Vinci két olasz földbirtokos volt a középkorban. Zrínyi Miklóst a bécsi kamara által feltüzelt vadkan ölte meg. Petõfi egy szegény cselédlány és a magyar nép fia. Kölcsey 1815. januárjától 1816. tavaszáig nem írt verset. Ebbõl az idõszakból 3 verse maradt ránk. Zrínyinek csak fél szeme volt, ám ez nagyon zavarta a csatákban. A katonák életüket és halálukat kockáztatták. A hõs holtan esett össze. Ezt késõbb nagyon sajnálta, de akkor már nem volt mit tenni. A víz oxigénbõl és folyadékból áll. A mocsári vész 1526-ban volt. A Szent Jobb nem más, mint István király bal keze. Janus Pannonius 15 éves korában elterjedt Európában. Szemünk közepén van egy nyílás, amely mindenkinek fekete, mivel a fejünk belül sötét. A föníciaiak kereskedtek és iparkodtak. Sok régi kõzetben megtalálhatóak az õskori halak lábnyomai. A középkorban a várakat katakombákkal lõtték. Kanada területe egyenlõ Európa lakosságával. Toldi a csónak felé indult, mikor a cseh vitéz elõvette a kardját, és majdnem lelõtte Toldi Miklóst, õ azonban észrevette a fondorlatos tervet. Szulimánt a szigeti ostromnál megölték, ezért egyelõre felhagyott azzal a szándékával, hogy Magyarországot meghódítsa. Kolombusz háromszor indult útnak, bár a második útján meghalt. Az õserdõ olyan terület, ahova emberi kéz még nem tette be a lábát. És akkor a költõ megírta a Szundi két apródja címû verset. Julius Ceasart a márciusi Idusok ölték meg. Egyiptom õslakói a múmiák. A Magna Charta Libertatum kimondta, hogy ugyanazért a bûnért senkit nem lehet kétszer megölni. A kutatók az õshazában megtaláltak az õsmagyarok hátrahagyott részeit. A Bibliát Guttenberg találta fel. Anonymus III. Béla névtelen jegyese volt. A XVIII. századi fõurak palotakertjei tele voltak szépen nyírt szökõkutakkal. A baktériumokról: Van mikroszkopikus, ami kicsit nagyobb, mint ami mikroszkóppal látható. Villon fõ mûve az Ótestamentum. II. József, a vaskalapos király Mária és Terézia fia volt. A fecske egy költözõ madár. Olyan, mint a gólya, csak sokkal kisebb és nem hasonlít rá. Barbarossa seregében kitört a pestis, amely elõl maga a császár is csak álruhában tudott menekülni. Ady Boncza Bertalant vette feleségül. Bombay éghajlata olyan egészségtelen, hogy lakosai máshol laknak. A kõolajat kövekbõl sajtolták. Eötvös József többek között Budán született. Csapadékfajta: lisztharmat. A cápa jellemzése: Embert nem eszik, de nem lehet benne bízni!
Gyurmi 2010. április 8. 3646 hozzászólás 47.
Válasz Twu üzenetére (#10602): Vödrös László is megmondta
vaktabletta kapható , receptér'!
_eYe 2010. április 8. 451 hozzászólás 877.
hûtõ
Twu 2010. április 8. 4516 hozzászólás 28.
- Miért van az összes hurrikánnak nõi neve? - ??? - Mert amikor megjelenik, rendkívül heves és nedves, amikor távozik viszi a kocsit és a házat!
No troll is too much for me to handle. I rehabilitate trolls, I train people. I am the Troll Whisperer.
Locust 2010. április 7. 2397 hozzászólás 107.
Válasz eX üzenetére (#10600): :DDD
Feel The Power Of Nature... Feel The Power Of Elune... and ofc the undead's casters
eX 2010. április 7. 4277 hozzászólás 32.
[Zita] hoh, reggel lol volt [Zita] alltam a kozertben a penztarnal, elottem egy kozepkoru, normalis kinezetu forma [Zita] egyik kezeben egy doboz tampon, a masikban 7decis vodka [Zita] jelentosegteljesen leteszi a penztarosno ele [Zita] az meg kicsit furan nez ra [Zita] erre a faszi: "ilyenkor csak igy lehet elviselni" D:AS:+
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Flooyd 2010. április 6. 6866 hozzászólás 11.
Válasz iA-KeKs üzenetére (#10597): hát protoss inkább elfhez köthetõ mint orchoz tudom h ápr1 volt, de akkor is:D
Pr0-peller 2010. április 6. 1172 hozzászólás 300.
-Két egyetemista elsétál a kocsma mellett...
"Üzeni anyám hogy ne hívogasd,elfogytak már a kinõtt ruháim" :SDG"RASDRAS
iA-KeKs 2010. április 2. 4264 hozzászólás 33.
tegnap :D:D:D http://tft.replayers.com/?action=news_more&id=899 ez inkább vicc mint faszalink szvsz, csak kép nélkül nemvolt kedvem kicopyzni
Nem vok pedo, csak türelmetlen - by csé
Válasz Spelp üzenetére (#10593): _DA_S_D_AS_D
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
toma 2010. április 1. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Spelp üzenetére (#10593): várom már én is:D
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
CreO 2010. április 1. 1847 hozzászólás 165.
Hazamegy a rendõr, bebújik az ágyba, de érzi, hogy valami nemjó, megszámolja a lábakat: - 1-2-3-4-5-6. Na ez így nem jó - gondolja, kiszáll, megszámolja mégegyszer: - 1-2-3-4. Na így már rendben van- mondja a rendõr.
What else you gonna do on Saturday? ;)
Spelp 2010. április 1. 14691 hozzászólás 1.
kis bash.hu :D:D x: mennék amcsiba nyáron melózni x: fõiskolásoknak fenntartott lehetõség, táborokba kell melózni x: takarítás, fûnyírás, konyhai meló, gyerek felügyelet meg ilyen szarságok x: be kellett menni szóbeli elbeszélgetésre, meg elõtte kis csoportokban elõadás volt x: elmondták h nagyjából mire lehet számítani mit kell tudni x: elõadóm mesélte, hogy eddig csak egy srácot küldtek haza, azt is csak másodjára, elsõre megértõk voltak x: megérkezett a táborba, melózott vagy három napot, aztán egyik este nagyon bebaszott, díbolt a faházak között x: egyikbe be is ment, pont a tábor vezetõjéhez x: az meg aludt az ágyában x: gyerek pofán hányta x: jól van, hibázott, de hát még csak mopst jött ne menjen már haza rögtön, áthelyeztették másik táborba x: írtak neki még ajánló levelet is x: másik helyen gyerek felügyelet volt a melója x: egyszer annyit kellett volna csinálnia, hogy volt egy patak szerûség, az felett meg egy kötél x: gyerekek meg egyik oldalból a másikra csúsztak át és el kellett volna kapnia õket x: indulási pontról sorban engedték el a gyerekeket x: de a túloldalon srác leszarta, be volt baszva akkor is x: gyerekek potyogtak a patakba x: õ meg fentrõl makkal meg faággal dobálta õket y: :D:DDDD
Locust 2010. március 28. 2397 hozzászólás 107.
Válasz aBry üzenetére (#10590): beteg :D
Feel The Power Of Nature... Feel The Power Of Elune... and ofc the undead's casters
jiha9 2010. március 28. 837 hozzászólás 440.
Mikor fáradt a kidobó? Mikor az utolsókat rúgja
vakok vagytok mind.
aBry 2010. március 27. 2429 hozzászólás 106.
Válasz Rabbitt üzenetére (#10585): :DDDDDDDDDDDDDDDDD - Miért jó Ludas Matyit orálisan kielégíteni ? - Mert 3x adja vissza.
A lehetetlen nem tény, hanem vélemény.
nana_San 2010. március 27. 534 hozzászólás 734.
A rendõr veszettül bassza a feleségét. Az asszony pihegve súgja : -Be ne engedd a gecit! -Nyomom a lábammal az ajtót , ide be nem jön anyád !
nana_San 2010. március 27. 534 hozzászólás 734.
Két rendõr barchobázik. - Lehet vele telefonálni? - Hülye vagy? Kenyérpirítóval?
StaY_KooL 2010. március 26. 1000 hozzászólás 360.
13:24 [lillaaaaaaa] szia neved?(: 13:24 [@webboy@] szia 13:24 [@webboy@] krisztián 13:24 [lillaaaaaaa] lillának hívnak:O 13:25 [lillaaaaaaa] nem krisziánnak:S 13:25 [lillaaaaaaa] homokos vagy? 13:25 [lillaaaaaaa] megyek is 13:25 [@webboy@] te kérdezted nevem 13:25 [lillaaaaaaa] mivan? 13:25 [@webboy@] szia,neved? 13:25 [@webboy@] így kezdted 13:25 [lillaaaaaaa] mit? 13:26 [@webboy@] beszélgetésünket 13:26 [lillaaaaaaa] lilla vagyok nem krisztián 13:26 [@webboy@] látom 13:26 [@webboy@] mivel én vagyok az 13:27 [lillaaaaaaa] mi vagy te? 13:27 [@webboy@] az a nevem amire kiváncsi voltál 13:27 [lillaaaaaaa] jóó csak neked leszek krisztián mert látom nem érted 13:27 [lillaaaaaaa] ez zavaró h ilyen naiv vagy 13:27 [lillaaaaaaa] de nem baj azért beszélhetünk(: 19:27 [Afro_Samurai] valaki tud vmi iszonyat durva horror filmet ajanlani? 19:28 [ROCKER19] iszonyat durva horror? persze. parlamenti közvetítés 1990-94 összefoglaló 19:29 [ROCKER19] torgyán hozzászólásai 19:29 [ROCKER19] valami brutális 19:29 [ROCKER19] vagy a "98-as fideszes választási igéretek... best of orbán" 19:29 [ROCKER19] de van a "ami nem valósult meg 90 óta" 19:30 [ROCKER19] zseniális alkotások feladom :DDDDDD
igotbigbootybitches
CreO 2010. március 23. 1847 hozzászólás 165.
Válasz Rabbitt üzenetére (#10585): Te beteg vagy.
Rabbitt 2010. március 23. 2753 hozzászólás 84.
-MIt adnak a bolond ló lábára? -??? -Pszichopatát
toma 2010. március 22. 4782 hozzászólás 22.
"regi szep idok, mikor még azt mondtuk, h hazudik mint a vizfolyas, nem azt, h sajtotajékoztatót tartott" xd
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
aBry 2010. március 22. 2429 hozzászólás 106.
"Röviden: tudták hogy merre akarnak haladni a filmmel, de szinte semmi nem volt rendesen megírva. Improvizáltak. Ezek szerint a 3 fõarcon rengeteg múlott, a Marvel áldhatja az eszét, hogy a képregénybuzi Favreaura bízta a Vasembert. Tudjátok mi a durva? Hogy még így is koherensebb és faszább filmet csináltak, mint amilyen a forgatókönyvvel felfegyverzett Transformers 2 volt. Ott kellett legyen script, hiszen Megatron és Megan nem az improvizálóképességérõl híres." @Filmbuzi :D:D:D
Bogoly 2010. március 21. 506 hozzászólás 773.
poen be teges poen
A számítógépes játékok nincsenek hatással a srácokra.Ha gyerekkorban hatott volna ránk a PacMan,akkor ma sötét termekben rohangálnánk tablettákat rágcsálva,miközben repetitív elektronikus zene szól.
Landwalker 2010. március 21. 417 hozzászólás 962.
Nagypapa horgászik a nyolc éves unokájával, és az öreg rágyújt, mire a kissrác: - Nagypapa, kaphatnék én is egy cigit? - Eléri a farkad a segged? - Nem. - Akkor még kicsi vagy te ehhez. Horgásznak tovább, egy idõ után az öreg kinyit egy doboz sört. A srác megint megszó...lítja: - Nagypapa, kaphatnék én is egy sört? - Eléri a farkad a segged? - Nem. - Akkor kicsi vagy te még ehhez. A srác morog magában, de aztán elõveszi az anyukája pakolta sütiket, és enni kezd. Az öreg odafordul hozzá: - Kaphatok én is a sütikbõl? Mire a kis srác: - Eléri a farkad a segged? A papa önelégülten: - Bizony, hogy eléri! - Na, akkor baszd meg magad, mert ebbõl egy darabot nem eszel.
Flooyd 2010. március 21. 6866 hozzászólás 11.
Válasz DjPanties üzenetére (#10578): utolsó kajak veled történt meg?:D priceless
Rabbitt 2010. március 21. 2753 hozzászólás 84.
2 ürge ül a fán: -Tegnap Gusztiéknál jól bebasztunk, kár h nemvoltál -nemtom mirõl beszélsz, csak 1 ürge vagyok
DjPanties 2010. március 21. 251 hozzászólás 1475.
Petya üzenete: Ha ezt az üzenetet továbbítod 3 percen belül 5 embernek akkor LÓFASZ SEM fog történni!!!! én 2x is kipróbáltam, én mind2szer bejött! tényleg nem történt lófasz sem! Gyerünk továbbítsd 5 embernek és 3 percen belül LÓFASZ SEM fog történni!!! Ákos: Egyszer nagyon bebasztunk az van meg hogy ugyanúgy ültünk a filegoriaban valamit énekeltünk meg mittomén aztan megvan egy kép hogya tescoban vagyunk és Alex elllopott valami péksütit és azt válaszolta a biztonsági õrnek hogy bizonyitsa be hogy nem õ sütötte Romeo:@ üzenete: :D :D Ez hihetetlen... Bent vagyok a tescoba a haverjaimmal... piát veszünk... erre mondom nekik kimegyek megkönnyeztetem a hernyót. bemegyek a wc be és mit látok benn??XD két fullra beszívott csávó egy wc kefével(mellesleg tiszta kula volt a kefe) és egy wc pumpával kardoznak miközben az egyik csávó kiabálja ÁLLJ ÁT A SÖTÉT OLDALRA LUKE... Azt hittem ott hugyozok be:D de nembirtam kihagyni odakiabáltam nekik... Vader nagyúr a királyXD erre abbahagyják a kardozást és felém fordulnak majd egymásra néznek és elkezdenek orditani... NEM VAGY AZ APÁÁNK!!!! na ennyi elég volt elkezdtem kiszaladni és futottak utánam a wc kefével és a pumpával :DDDD azt az 1. biztonságiõr ráugrott az egyikre és a másik meg aztmondta: Invázióóó vissza a hipertérbe és fejbebas*ta a biztonságiõrt a kefével majd elszaladt... Na azthittem hogy a folyosóra pisálok a röhögéstõl....
Spelp 2010. március 21. 14691 hozzászólás 1.
Válasz toma üzenetére (#10576): nincs az az isten.
toma 2010. március 21. 4782 hozzászólás 22.
-mit kell enni másnaposan? -én a fûszeres kínaira esküszöm, az helyre rakja az embert. -hányás elõtt, vagy hányás után? -helyett.
Fire_Shaman 2010. március 17. 5883 hozzászólás 14.
Válasz Locust üzenetére (#10574): ezzel engem szopattak mindig :dread
ez a replay kb olyan mint amikor haver részegen bement a rendõrségre és feljelentette magát :DDDDD chatan
Locust 2010. március 17. 2397 hozzászólás 107.
reklámszociológia tanár: "ezt a viccet akkor is elmondom, ha kifele menet megvernek... - Melyk az a ma használt szó, amely utal I. István szellemi beállítottságára? - Vajkrém (Vajk-rém) " nagyon szar :D ~ van 1 rabbitos beütése:D
LycO 2010. március 16. 312 hozzászólás 1213.
Válasz pisko üzenetére (#10560): ?:D?:SA:DDDDDDDD
Még jó hogy borabb!!
Twu 2010. március 16. 4516 hozzászólás 28.
Tárgy: Programhiba Tisztelt Technikai Segítség! Tavaly frissítettem a Barát 5.0-ról a Férj 1.0-ra, és azt tapasztaltam,hogy a rendszer teljesítménye csökken, különösen a Virág és Ékszer alkalmazásokban, melyek pedig kifogástalanul müködtek a Barát 5.0 alatt. Ezen túlmenöleg a Férj 1.0 több kedvenc programomat is eltávolította, mint például a Romantika 9.3-at és az Odafigyelés 6.4-et,ám telepített olyan alkalmazásokat, mint a Bajnokok Ligája 4.1 és az Újpest 3.0. Most már az Elbeszélgetés 8.0 sem müködik, és ha Takarítás 2.8-at akarom indítani, visszautasít a rendszer. Megpróbáltam a Nyaggatás 5.3-mal kijavítani a hibákat, de sikertelenül. Mit tegyek? Elkeseredett ------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- ---------------------- Kedves Elkeseredett! Elöször is, ne felejtse, hogy a Barát 5.0 szórakoztatócsomag, míg a Férj 1.0 operációs rendszer, saját utasításkészlettel. Gépelje be következo parancssort: C:Azt hittem, szeretsz [Enter] Ezután töltse le a Könnyek 6.7-et, amellyel telepítheti a Bûntudat 3.0-át! Ha minden rendben megy, akkor a Férj 1.0 ezután magától indítja az Ékszer 2.4 és Virágok 3.6 alkalmazásokat. Kérem figyeljen oda, hogy ne terhelje túl a Férj 1.0-át több ilyen alkalmazás gyakori, vagy egyidejû' futtatásával, mert ez esetben elõfordulhat, hogy a Férj 1.0 telepíti az Ingerült Csönd 2.3-at, vagy a Kocsmázás 7.0-át, mert ezek által a rendszer fokozottan ki lesz téve a Sör 6.1 támadásainak. A Sör 6.1 kártékony program, mely HangosHorkolás.wav fájlokat hoz létre a merevlemezen. Egyes tapasztalatok szerint a Férj 1.0 a Pletykadélután 2.1 és a Barátnõim Átjönnek Vacsorára 3.2 futtatása esetén lemerevedhet, ezeket csak akkor indítsa, ha elõtte telepítette az Elmehetsz A Meccsre 1.5-öt! Bármilyen hibát is tapasztal a Férj 1.0 mûködésében, SEMMILYEN KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT NE telepítse az Anyós 1.0-át, és ne telepítsen új Barát programot se! Ezek nem támogatott alkalmazások; a Férj 1.0 rendszer összeomlásához és a kapcsolat megszakadásához vezethetnek. A Férj 1.0 remek program, de csak korlátozott memóriakezelési lehetõségei vannak és nem kompatibilis néhány újabb alkalmazással (ilyen például a Vegetáriánus Étel 4.3) Érdemes lehet fontolóra venni néhány kiegészítõ szoftver beszerzését. Személy szerint a Meleg Vacsora 3.1-et és a Rafinált Alsónemû 7.7-et ajánlom. A legjobbakat, Szoftver Fejlesztés
Kurel 2010. március 16. 1058 hozzászólás 332.
Mi az, vízi állat és nem érdekli semmi sem. -Mélytengeri baszok rája
Mindenhol jó, de legjobb a mákostészta.
igz 2010. március 16. 737 hozzászólás 517.
*"Az mit jelent, ha elmegy melletem 2-3 (az utcán) lány haloom, hogy tök hangosan beszélgetnek, odaérnek a közelembe és elhallgatnak, és mennek tovább, újra kezdik a dumát? - jûllehet a szavuk is elállt a hónajszagodtól - lehet laggoltak : D XDDDDDDDDDD forrás: gyakorikérdések.hu
Az élet 4 nagy igazsága 1) Nem tudod elérni az összes fogadat a nyelveddel. 2) Az összes idióta megpróbálja miután elolvasta az elsõt. 3) Az elsõ igazság hazugság. 4) Vigyorogj most mert idióta va
aBry 2010. március 15. 2429 hozzászólás 106.
Két óvodás megy haza. Megszólal az egyik: - Kiszisza, kiszisza. - Mi van vazze, nem bírod kimondani, hogy matka?
CreO 2010. március 1. 1847 hozzászólás 165.
[quote=DjPanties írta(#10567)]Két rendör beszélget Mondja az egyik:-A te fiad hülye! -Miböl gondolod ? -Menj haza,és kérd meg hogy nézze meg hogy ott vagy e az utca másik végén! A rendõr így is tesz,haza megy , mondja a fiának:-Fiam,nézd meg ott vagyok e az utca másik végén ! Erre a kisgyerek kiszslad a házból el fut utca végére majd mikor visszaér mondja apjának:Apa,nem vagy ott! Erre az apa:-Hát fiam te télleg hülye vagy....az ablakból is megnézhetted volna..[/quote] insant tarkónlövés :D
DjPanties 2010. március 1. 251 hozzászólás 1475.
Két rendör beszélget Mondja az egyik:-A te fiad hülye! -Miböl gondolod ? -Menj haza,és kérd meg hogy nézze meg hogy ott vagy e az utca másik végén! A rendõr így is tesz,haza megy , mondja a fiának:-Fiam,nézd meg ott vagyok e az utca másik végén ! Erre a kisgyerek kiszslad a házból el fut utca végére majd mikor visszaér mondja apjának:Apa,nem vagy ott! Erre az apa:-Hát fiam te télleg hülye vagy....az ablakból is megnézhetted volna..