Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

Életbölcsesség: Aki utoljára nevet, annak lassú a felfogása. A gyilkosság a kritika szélsõséges formája. Isten a semmibõl teremtette a világot. Meg is látszik rajta. A Chiliszósz határozott fellépésû ketchup. a pofon elhadart simogatás. Korrupció az, amiböl mi kimaradunk. A fekete lyukak olyan helyek ahol isten 0val osztott. Az állam megtartja amit igér. Ha pénzt ígér azt is megtartja. Az a szar a semmittevésben, hogy nem tudod mikor végzel. Aki korán kel, keveset alszik. ui: bocsi a hibákért saját gyüjtemény :D és kézzel gépeltem mert csak irottan van meg :)
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
CreO 2007. május 14. 1847 hozzászólás 165.
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#4762): nekem is 5ször kellett elolvasni mire megértettem -.-'
What else you gonna do on Saturday? ;)
Most msn en én és toma: (toma épp formázza kicsit a cikkemet) Retek: Hogy állsz? Toma: Még egy oldal. Retek: Miért nem ülsz le? Toma: Nevetséges ez a WCG. Retek: Az. ....eltelik 30 másodperc és csak ugy a semmiböl Toma: lool Toma: Most esett le -.- Imba :D:D:D ^^ szerk: Bash.huról ( Sissy_18): van vmi a tv-ben..? (@crome): tranzisztor ( Sissy_18): az mirol szol? ( Sissy_18): Akcifilmeket nem szeretm
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
pisko 2007. május 14. 1369 hozzászólás 246.
Olyan paraszt vagy, hogy az elsõ legódból disznóólat építettél. Jobb, ha az állapotom ideális, mintha az ideálom állapotos. Bután nézel, mint lufiárus a nyílzáporban... Annyi esélyed van, mint háromlábú sünnek a hatsávos autópályán. Mindenkit érhet baleset, ha idejében ott van! Aki a villamos alatt fekszik, annak nem természetes a mosolya. Kevés vagy, mint vöröshagymában a proletár öntudat Olyan paraszt vagy, hogy kinõ a zsebedben a kukorica Az idõ pénz! - gondolta a pincér, és hozzáadta a számlához a dátumot. A szenilitásban az a legjobb, hogy saját magad elõl dughatod el a karácsonyi ajándékokat
Válasz Rabbitt üzenetére (#4758): régi de üt :)
igotbigbootybitches
pisko 2007. május 14. 1369 hozzászólás 246.
Egy katolikus pap, egy protestáns lelkész és egy rabbi vitatkoznak, hogy melyikük a jobb hittérítõ. Mindegyik meséli a csodásnál csodásabb sztorikat, míg végül elhatározzák, hogy egy döntõ próbát tesznek: az gyõz, aki egy medvét meg tud téríteni a saját vallására. Két nap múlva a katolikus pap felhívja a másik kettõt, hogy jöjjenek el hozzá. A templomkertben mutat nekik egy medvét, és büszkén meséli: - Elmentem az erdõbe és addig mentem, amíg rá nem találtam a medvére. Mikor észrevett, morogva elindult felém, de én elkezdtem felolvasni neki a Bibliából, mire nem bántott, csak körülszimatolt. Ekkor behintettem szentelt vízzel és olyan kezes lett, mint a bárány - haza is hoztam a hívek épülésére! A másik két pap nagyon elgondolkodik a hallottakon. Három nap múlva a protestáns lelkész hívja fel a többieket, hogy látogassák meg. Amikor belepnek az imaházba, földbe gyökerezik a lábuk: azt látják, hogy egy hatalmas medve ücsörög a padban és ájtatos képpel hallgatja a zsoltárokat. A lelkész hozzáfog a történetéhez: - Én is kerestem egy medvét az erdõben. Mikor meglátott, bömbölve rohant rám. Én nem mozdultam, hanem tekintetemet az égre függesztve énekelni kezdtem Dávid zsoltárait. Erre a fenevad leheveredett a lábam elé és úgy hallgatta a szent énekeket, majd hazáig követett és azóta itt el az imaházban! Csodálkozik a másik kettõ, aztán csöndesen elmennek. Eltelik egy hét, mikor a katolikus és a protestáns papok telefonhívást kapnak a helyi kórházból, hogy látogassák meg a rabbit. Bemennek és elhûlve látják, hogy szegény tetõtõl talpig be van kötözve, keze-lába gipszben és több infúzió csöpög a karjába. Csöndesen topognak az ágya mellett, mikor a rabbi kinyitja a szemét és azt suttogja: - Hát igen, a medve... Nos, így utólag magam is rájöttem, hogy nem volt jó ötlet a megtérítését a körülmetéléssel kezdeni ....! :D
Rabbitt 2007. május 13. 2753 hozzászólás 84.
Öregek az unokáiknak mesélnek: - Amikor Párizsban voltunk, bementünk minden étterembe, ettünk-ittunk, nem fizettünk, amikor szólt érte valamelyik pincér, jól levertük. Bementünk a kuplerájokba, jól kiszórakoztuk magunkat a lányokkal, majd amikor a madám kérte volna a pénzt, jól levertük õt és a striciket is. Az unokák elgondolkodnak, majd õk is elutaznak Párizsba. Napok múlva agyba-fõbe verve, véresen jönnek haza. - Bementünk az éttermekbe és nem fizettünk, erre jól levertek minket. Azután bementünk egy kuplerájba, ahol kiszórakoztuk magunkat, de amikor nem fizettünk, a stricik össze-vissza vertek minket. Az öregek megkérdezik: - De gyerekek, kivel utaztatok Párizsba? Unokák: - A Neckermannal. Öregek: - Ja, mi az SS-el!
Válasz Cruel üzenetére (#4755): juj a 2. nagyon ütös :D:D az elsö meg örökzöld :D milliárdos horgászni is szokott? :P
Scarface 2007. május 12. 657 hozzászólás 567.
Válasz Cruel üzenetére (#4755): 2. :SA_SD:a-d.A_DA_D:d:Df
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
Cruel 2007. május 12. 3054 hozzászólás 68.
A róka és a nyuszika elmennek horgászni kifogják az aranyhalat mindkettõnek lehet 3 kívánsága. Az aranyhal elõször a rókát kérdezi: -Mi az elsõ kívánságod róka? -Hát szeretnék megkúrni egy rókalányt. -Rendben.A vágyad teljesülni fog.Mi a második? -Hát hogy az erdõ összes rókalányát megkúrhassam. -Értem.A vágyad teljesülni fog. És végül a harmadik? -Hááááááát hogy a világ összes rókalányát megkúrhassam. -Rendben mind rád vár. Odafordul a nyuszihoz: -És neked mi a 3 kívánságod? -Hát szeretnék egy nagy házat. -Rendben a második? -Sok pénzem legyen. -És a harmadik? -A róka legyen impotens!!! :SAD:'::DSA:D Milliárdos üzletember elmegy horgászni. 5 percen belül hívja az egyik fia. -Apa vehetek egy ferrarit? -Mennyibe kerül?-60milla. -Jóvan vedd meg... Eltelik 2 perc hívja a másik fia. -Apa vehetek egy jachtot?-Mennyi?-40milla.-Jólvan vedd meg... Ezután hívja a felesége. -Szia drágám, vehetek egy házat?-Mennyi?-100milla.-Jó vedd meg... Kifogja az aranyhalat a milliárdos. Visszadobja. Aranyhal feljön a felszínre: -Héj milliárdos és a három kívánság? -JÓVA' BAZDMEG MONDJAD!!! sda..':.DS:d.:':D
KingTom 2007. május 12. 1220 hozzászólás 285.
Válasz K üzenetére (#4752): wháhá :AS:DASD.as
A titok az, hogy rosszul játssz a megfelelõ idõben.
K 2007. május 11. 59 hozzászólás 3838.
Családi veszekedés. Egy óvatlan pillanatban az asszony levágja a férj férfiasságát és kihajítja az ablakon, ami egy épp arra haladó autó szélvédõjére esik. A hátsó ülésen lévó kislány megkérdi : - Apu mi volt az? - Egy cserebogár. - De láttad mekkora fütyije volt? ASDASD:DASD
VAN EGY KÉT SZÓKINCSEM ! ! ! baz+
Kurel 2007. május 11. 1058 hozzászólás 332.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#4742): elsõ jó, a második meg... :D
Mindenhol jó, de legjobb a mákostészta.
KingTom 2007. május 11. 1220 hozzászólás 285.
Válasz NaB üzenetére (#4748): :AS:DAS:DASd
A titok az, hogy rosszul játssz a megfelelõ idõben.
Scarface 2007. május 10. 657 hozzászólás 567.
Válasz NaB üzenetére (#4749): hát nem :D
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
NaB 2007. május 10. 983 hozzászólás 368.
Benny Bianco - Coming at ya
Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun
aBry 2007. május 10. 2429 hozzászólás 106.
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#4746): uristen, olvasd el még párszor, talán megérted :|
A lehetetlen nem tény, hanem vélemény.
Xymoth 2007. május 10. 2068 hozzászólás 140.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#4742): jóóók :D
Az alvástól éhes leszek, az evéstõl elálmosodom. Az élet szép.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#4742): elsö még elmegy a második nem esett le :S
Válasz Pr0-peller üzenetére (#4744): jah én is szoktam néha áthozni, nem gáz :)
Válasz Scarface üzenetére (#4743): Lebuktam xD De sokak nem úgy h azok kerdéért írtam ide a jobbakat...
"Üzeni anyám hogy ne hívogasd,elfogytak már a kinõtt ruháim" :SDG"RASDRAS
9 Válasz Pr0-peller üzenetére (#4742): látom te is GSO-ra jársz ;)
Kisc1gány elmegy a hajóra dolgozni. Aszondja neki a kapitány: - Idefigyelj kisc1gány, látod azon a hordón azt a lyukat? Dugd be oda a dákód,nagyon jó lesz!! Kisc1gány megteszi,és mondja: -Hû,ez tényleg nagyon jó,minden nap bedughatom ide a dákóm? -Persze,kivéve csütörtökön. -Miért pont akkor nem? -Mert akkor te vagy a hordóban. Teleportál - féligkoszedény. Tegnap gastalpúcip én, Holnap gastalpúcip te, Ma gastalpúcip õ.
csávó be megy a tetkó szalonba és azt mondja, h kér egy ferrarit a f@rkára... a tetkóváló mûvész meg is csinálja és azt mondja: - "uram.. ez nagyon jól fog sikerülni... esetleg hozza be a kedves b.nõjét, neki csinálok egy garázst, hogy legyen hová be állni a ferrarival.." az emberünk nagyon ideges lesz és el kezd ordítani: - "mit képzel maga szemérmetlen.. én b.zi vagyok...." a tetováló mûvész el vörösödik és folytatja a munkát... kis idõ múlva meg szólal...: - "uram ez igazán jó lett.. kér esetleg egy traktort is mellé?"... - "Traktort? ugyan minek?"... -"hát, ha be ragad a ferrari a sarba', akkor legyen mivel kihúzni"
Válasz pisko üzenetére (#4737): höh egy tapsot megér ... taps
CreO 2007. május 9. 1847 hozzászólás 165.
Válasz pisko üzenetére (#4737): jaaaajjj
What else you gonna do on Saturday? ;)
K 2007. május 9. 59 hozzászólás 3838.
Piroska és a farkas - Nagymama miért olyan nagy a szád? - Látnád nagyapád farkát !
pisko 2007. május 9. 1369 hozzászólás 246.
Mi a hasonlóság a spenót és az análszex között? Mindkettõt meg lehet utálni egy életre, ha erõltetik óvodás korban.
Válasz Rabbitt üzenetére (#4735): Juuuj csipös :D:D:D
Rabbitt 2007. május 9. 2753 hozzászólás 84.
Joe, a farmer eldöntötte, hogy a balesetbõl eredõ sérülései elég komolyak ahhoz, hogy az azt okozó kamion tulajdonosát bíróság elé állítsa. A bíróság elõtt a társaság rendkívül jó megjelenésû ügyvédje megkérdezte Joe-t: - Nem azt mondta a baleset helyszínen, hogy ’jól érzem magam!’? Joe farmer kis gondolkodás után így válaszolt: - Nos, elmondom mi történt. Épp miután felraktam Bessie-t, a kedvenc öszvéremet... - Nem kérdeztem részleteket - vágott közbe az ügyvéd. - Csak válaszoljon pontosan a kérdésre! Mondta azt a baleset helyszínén, hogy ’jól érzem magam’? Joe azt mondta: - Nos épp miután felraktam Bessie-t a platóra és elindultam az úton... Az ügyvéd újra félbeszakította, és azt mondta: - Bíró úr, azt a tényt szeretném bizonyítani, hogy a baleset helyszínén ez az ember azt mondta országúti járõrnek, hogy jól van. Most pár héttel a baleset után perbe akarja fogni a kliensemet. Az a véleményem, hogy ez az ember csaló. Kérem, hogy közölje vele, egyszerûen válaszolja meg a kérdést! De már a bírót is kezdte érdekelni Joe története, ezért azt mondta az ügyvédnek: - Szeretném hallani, amit mondani akar. Joe megköszönte a lehetõséget és folytatta: - Nos, ahogy mondtam, éppen feltettem Bessie-t a kedvenc szamaramat az utánfutóra és elindultam az úton, amikor az a nagy pótkocsis teherautó átszáguldott a stop táblán és jobb oldalról eltalálta a kocsimat. Én az egyik árokba zuhantam, Bessie a másikba. Rendkívüli fájdalmaim voltak, nem tudtam megmozdulni. De hallottam Bessie-t nyögni és sóhajtozni. Hallva a nyögéseket tudtam, hogy rendkívül rossz állapotban van. Röviddel a baleset után megérkezett a járõr, õ is hallotta nyögni szegény Bessie-t, ezért átment hozzá, és megvizsgálta. Ezután elõvette a fegyverét, felhúzta, és homlokon lõtte Bessie-t. Azután átjött az én oldalamra fegyverrel a kezében és azt mondta: - A szamara olyan rossz állapotban volt, hogy le kellett lõnöm. Ön hogy érzi magát? :D:DDDD^^;9do:D
Válasz pisko üzenetére (#4730): nah nice
Xymoth 2007. május 9. 2068 hozzászólás 140.
Válasz pisko üzenetére (#4730): JÓÓÓÓÓK:D
Az alvástól éhes leszek, az evéstõl elálmosodom. Az élet szép.
Spelp 2007. május 9. 14691 hozzászólás 1.
Válasz pisko üzenetére (#4730): Örökzöld régiújak:kira
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
pisko 2007. május 9. 1369 hozzászólás 246.
Szóval a hétvégén bütyköltük faterom szgépét. Telepíti rá az öregem a Win98-at, majd egyszercsak így szól: - Na, mindjárt azt mondja a vindóz, hogy új, ismeretlen hardvert talált. - Merthogy? - Bennehagytam a csavarhúzót, hogy a fene enné meg!
pisko 2007. május 8. 1369 hozzászólás 246.
Két óvodás megy haza. Megszólal az egyik: - Kiszisza, kiszisza. - Mi van bazzeg, nem bírod kimondani, hogy matka.* A Télapó meg a kislány beszélget: Azt mondja a télapó: - Ha adsz egy puszit, adok egy cukrot! Erre a kislány: - Ha leszoplak enyém a puttony??? - Kisasszony legyen az enyém! Sajnálom, uram, de már másé a szívem! - Félreértett. Nem donort keresek, csak le akarok feküdni magával! - Milyen a kõmûves szex? - ??? - Mész a picsába. és a legobb: Egy részeg dülöngél hazafelé a körúton. A Rákóczi téren megszólítja egy néger örömlány: - Helló szépfiú, nem akarsz hazakísérni? - Mi... mi... mit csináljak én Afrikában? XD
Scarface 2007. május 8. 657 hozzászólás 567.
Válasz Chaos üzenetére (#4726): azigen AS:_ASD:AD:DF
Narrer 2007. május 8. 51 hozzászólás 4158.
Válasz Chaos üzenetére (#4726): ASD:DDASD:D :kira
paradoX 2007. május 8. 4067 hozzászólás 37.
Válasz Mark üzenetére (#4722): jaja a zizin van a hangysúly :DD
MinD You!
Chaos 2007. május 8. 610 hozzászólás 637.
Ha már volt akkor bocs, egyébként HF: A feleség jó késõn tér haza bevásárló körútjáról és mit tesz Isten, in flagranti találja férjurát egy ifjú hölggyel. Óriási patália, asszony elõrángatja a boröndöt, és röpke csomagolás után épp elviharzana, amikor a férje megállítja: Csak egy szóra drágám. Mielõtt elmész, szeretném, ha meghallgatnád hogy is történt ez a dolog. Jövök hazafelé a kocsival, amikor az út mentén megláttam ezt a hölgyet, elgyötörve, fáradtan, csapzottan. Hazahoztam és összeütöttem neki egy vacsorát abból a húsból, amit te a hûtõben hagytál, mert elfelejtetted megsütni. Csak egy szétázott szandál volt a lábán, úgyhogy odaadtam neki az egyik, még teljesen jó cipõdet, amit csak azért nem hordasz, mert állítólag kiment a divatból. Fázott, úgyhogy ráadtam azt a pulcsit, amit a születésnapodra vettem, de sohasem hordtad, mert nem tetszett a szine. A nadrágja is átázott, úgyhogy adtam neki egyet a tieidbõl, ami még teljesen jó, csak te már kinõtted. Ezután, mikor menni készült, még visszafordult az ajtóból és megkérdezte: "Mondd, van még valami, amit a feleséged már nem használ?
Would you like a Yes/No prompt? (Y/n)
............./..../)... ............/....//.... .........../....//..... .....//..../.......;..... .././.../..../..../.|_... (.(....(....(..../.)..)... ................./.../... ................... /.... ..................(.....
Mark 2007. május 8. 1728 hozzászólás 178.
Válasz paradoX üzenetére (#4720): Én úgy hallottam, hogy: -Miért nem szereti Jézus a zizit? -Mert kihullik a tenyerébõl. Sztem így nagyobbat üt :D. Viszont az tény, hogy alapjában véve zizivel ütõsebb :DDAS":A
JET JAGAAAR!
Scarface 2007. május 8. 657 hozzászólás 567.
Válasz paradoX üzenetére (#4720): de így szarabb:D Válasz eX üzenetére (#4717): minden baromságot amit nem kéne megmagyaráz, tök mindegy Válasz K üzenetére (#4716): lool:D
paradoX 2007. május 8. 4067 hozzászólás 37.
Válasz eX üzenetére (#4713): ezt úgy ismerem hogy : Mértnem ezsik Jézus zizit? mert lyukas a tenyere.
MinD You!
Athep 2007. május 8. 794 hozzászólás 475.
Na jo utso:) Egy hapihoz beállít a barátja, hadd maradjon ott néhány napig. Egy nap a hapi megkéri a barátját: hozd le légy szíves a papucsaim az emeletrõl. Mire az: - A Te házadban én hozzam le a papucsodat? De végül rááll. Fent találkozik a ház bombázó asszonyával és a hasonlóan csinos huszonéves nagylánnyal. Megkérdi az asszony, hogy mit keres itt fent. - A férjed küldött, hogy hágjalak meg benneteket. - Nem hiszem - válaszol az asszony, mire a barát lekiabál: - Hé Joe! Mindkettõt?
A fény gyorsan kihunyt, de a fájdalom megmaradt
Athep 2007. május 8. 794 hozzászólás 475.
Bemegy a cowboy a bárba, és meglát egy csinos lányt, aki a pultnál üldögél. Be akar vágódni nála, de nem tudja, hogyan kezdje. Gondol egyet, elõveszi a coltját, halomra lövi az ott szórakozókat, csak a lányt hagyja életben. Akkor összeszedi minden bátorságát, odamegy hozzá, és megszólítja: - Mit csinál egy ilyen csinos lány egyedül a bárban? Feltaláló elmegy a találmányi hivatalba. - Szeretném szabadalmaztatni ezt a légyfogót. Itt ez a vízzel teli csésze. Közepén egy kis sziget, olajjal bekenve, a szigeten pedig egy darab romlott hús. A légy észreveszi a romlott húst. Rászáll a szigetre, de az olaj miatt belecsúszik a vízbe. Aztán a vízben elkezd kapálózni, és észreveszi, hogy a csésze szélén van egy kicsi létra. - De hát akkor ez nem mûködik! A légy megmenekül! - Itt a trükk! A létra harmadik foka ugyanis el van fûrészelve.
A fény gyorsan kihunyt, de a fájdalom megmaradt
eX 2007. május 8. 4277 hozzászólás 32.
Válasz Cpt.Marci üzenetére (#4715) jolvagy?:
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
K 2007. május 8. 59 hozzászólás 3838.
A vadnyugat angyala fogságba esik, de Joe a préri ökle kiszabadítja. Hálábol az angyal azt mondja :- Teljesítem 1 kívánságod. Joe a préri ökle hosszas gondolkodás után ezt mondja: -Pisiljek whiskyt. Joe hazamegy berúgja az ajtót és elkiáltja magát: -Asszony hozz 2 poharat! Telenyomja és jóízûen megisszák. 2. nap ugyan ez .... 3. nap Joe hazamegy berúgja az ajtót : - Asszony hozz 1 poharat! - Miért én nemkapok? - Asszony te ma üvegbõl iszol.
Válasz pisko üzenetére (#4712): ezer millió asztal az egy milliárd asztal, nem billiárd, esetleg ezer milliárd asztal lehet egy billó asztal, de még az sem billiárd, az ezer billiót meg nem billiárdnak hívják (ha jól tom akkor csak simán ezerbilliónak)...