Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

KingTom 2007. május 3. 1220 hozzászólás 285.
Válasz pisko üzenetére (#4655): ez meg mi már :AD:AS:D:SD::ASD:
A titok az, hogy rosszul játssz a megfelelõ idõben.
Xymoth 2007. május 3. 2068 hozzászólás 140.
2 szer
Az alvástól éhes leszek, az evéstõl elálmosodom. Az élet szép.
Scarface 2007. május 3. 657 hozzászólás 567.
Válasz pisko üzenetére (#4654): Válasz Xymoth üzenetére (#4659): Válasz Xymoth üzenetére (#4660): még ilyeneket _AD:A_D:D_:A_:D
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
Egy férfi meséli a haverjának: - Képzeld, tegnap összevesztem a feleségemmel, szóba se akar állni velem! - Miért? - Tegnap este leruccantam a bárba egy kicsit lazítani. Iszogattam, elhúzódott a dolog, ezért az asszony eljött értem, hogy hazavigyen. - És ezért haragudott meg? - Nem, nem ezért. Amikor oadjött hozzám, hogy menjek haza vele, azt mondtam neki: "Mindjárt bébi, csak felhívom a feleségem, és hazudok neki valamit."
- Julika, ahányszor mosolyogni látom, mindig arra gondolok, szívesen felvinném magamhoz. - Pista, maga ekkora nõcsábász? - Nem, fogorvos vagyok.
fACE 2007. május 3. 2846 hozzászólás 76.
Válasz pisko üzenetére (#4655): Át lehet lépni a határt egy idõ után már türelmetlen és akkor horgásznyelven be kell vágni :)
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
monster 2007. május 3. 684 hozzászólás 545.
Válasz pisko üzenetére (#4550): többet kajak nem válaszolok ilyen oldokra de ez vmi hatalmas D:SA::DD:D:DSA
Vigyázz a jelenre, mert a jelenbõl múlt lesz, a múltad pedig megölheti a jövõdet.
pisko 2007. május 3. 1369 hozzászólás 246.
- Mit kell csinálni az epilepsziással, ha rohama van? - Bevágni egy kád vízbe, mosószert, szennyest mellé, azt' hadd menjen! sda.SAD:_ASD._SA._D._SAD:Q3._d.a
Hernyócska ül az ágon és látja, hogy ott van elõtte egy szép nagy zöld levél. Arra gondol, nem eszem még meg, megvárom míg tovább süti a nap, jobban megérik és finomabb lesz. Arra repül egy veréb, meglátja a hernyót. Gondolja a veréb, megvárom, míg a hernyó megeszi a levelet, mert akkor szép dundi lesz és sokkal laktatóbb. Arra kószál egy macska, meglátja a verebet. Arra gondol, megeszem ezt a verebet, de elõbb megvárom, amíg megeszi a hernyót, mert akkor nagyobb lesz. Egyszer csak elindul a hernyó és megeszi a levelet, odarepül gyorsan a veréb és bekapja a hernyót. A macska is ugrik, ám a veréb gyorsabbnak bizonyult, így a macska a fa alatt lévõ pocsolyában végzi. Mi ebbõl a tanulság.!!?? Az, hogy minél hosszabb az elõjáték, annál nedvesebb a cicus...
[22:13:18] <[HUN]Ferkó> segitsetek a DC-nél ki lehet tiltani vkit aki rólam töltene? [22:13:33] <[OP]Unschuldige> persze [22:13:49] <[OP]Unschuldige> rohadt állat az ilyen...tölteni akar töled? pfujjj [22:14:01] <[HUN]Ferkó> rám ragadt vki és nem gyõzöm szétkapcsolni [22:14:03] <[OP]Unschuldige> ki volt az az aljas xD [22:14:21] <[OP]Unschuldige> hiába szakitod meg a letöltést? [22:14:41] <[HUN]Ferkó> igen mindig visszajön [22:15:00] <[HUN]Ferkó> P_Zoli_jk [22:15:11] <[HUN]betyar> örülj neki büszke lehetsz a megosztásodra [22:15:58] <[OP]Unschuldige> mennyi idöre szálljon le rólad? [22:16:05] <[OP]Unschuldige> 1nap elég? [22:16:14] <[HUN]Ferkó> sok régi cuccom van azt szedné õ meg nem osztmeg csak egy játékot [22:16:35] <[HUN]Ferkó> igen elég [22:16:50] <[OP]Unschuldige> oksa [22:16:55] <[HUN]Utinda> bakelit lemezjátszó Panasonic SLN-15 no playing elszakadz az ékszíj [22:16:56] <[OP]Unschuldige> intézkedem pill [22:17:14] <[HUN]Ferkó> löszi [22:17:22] <[HUN]Ferkó> köszi [22:18:44] <»»O•R•G•A•Z•M•U•S««> Kicked user [HUN]Ferkó IP: xxx.xxx.xxx.xxx .. and he is being Banned For: 1days 0s dxs_Sx_assaD_as:DAS
Gyurmi 2007. május 3. 3646 hozzászólás 47.
Válasz Scarface üzenetére (#4648): azis :D
vaktabletta kapható , receptér'!
Válasz -Shanur- üzenetére (#4651): old de még mindig A:DSA:D:ASD:AS:D:D
-Shanur- 2007. május 3. 521 hozzászólás 752.
Kisfiú jön haza szomorúan az iskolából.Otthon megkérdezi az anyja : -Mi a baj, kisfiam? -Az iskolában mindenki Rambonak csúfol. -Nem baj kisfiam, holnap bemegyek az iskolába és elbeszélgetek az tanárnõddel. -Nem! Ezt a harcot egyedül kell megvívnom....
aBry 2007. május 2. 2429 hozzászólás 106.
Válasz Lucius üzenetére (#4646): :DDDDDDDDDD
A lehetetlen nem tény, hanem vélemény.
Lucius 2007. május 2. 63 hozzászólás 3720.
Válasz Depresszio üzenetére (#4641): ezt honnan lehet letölteni ez üt!
Scarface 2007. május 2. 657 hozzászólás 567.
Válasz pisko üzenetére (#4644): AZ UTOLSÓ, az utolsó :D:DA:_ADS:A_:D a többi régi :(
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
Válasz pisko üzenetére (#4644): 5ös :D
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
Lucius 2007. május 2. 63 hozzászólás 3720.
- Hogy bünteti a vak gyereket az anyja? - Átrendezi a szobáját... ____________________________________________________________________ A királyfi bejelentkezik a kínai császárhoz, hogy szeretné elvenni a lányát. A császárnak az a feltétele, hogy a királyfi állja ki a három legszörnyûbb kínai kínzást. A királyfi beleegyezik. Elmegy aludni a számára elõkészített szobába. Reggel egy kõvel a hasán ébred, rajta felirat: "Elsõ legszörnyûbb kínai kínzás: 50-kg-os kõ a mellkason" A királyfi röhög egyet a primitív feladaton, könnyedén felkapja a követ, majd kidobja az ablakon. A zuhanó kõ másik oldalán azonban meglát egy feliratot: "Második legszörnyûbb kínai kínzás: bal here a kõhöz kötve" A kõ már túl messze van, hogy elkapja, ezért utánaugrik, ki az ablakon. Ekkor az ablak külsõ oldalán megpillantja a harmadik feliratot: "Harmadik legszörnyûbb kínai kínzás: jobb here az ágy lábához kötve" ____________________________________________________________________ -Mire használják az etiópok a reluxát? - Emeletes ágynak. ____________________________________________________________________ - Mi van kiírva a magyar liftre? - 6 személy, 500 kg. - És az etióp liftre? - 500 személy, 6 kg.
Válasz pisko üzenetére (#4644): másodikon feküdtem, ötöst ér : D
igotbigbootybitches
pisko 2007. május 2. 1369 hozzászólás 246.
Egy nõ egy állatkereskedõhöz fordul segítségért: - Az utóbbi 2 hétben négyszer is betörtek hozzánk, házõrzõ kutyát szeretnék! - Óriási szerencséje van asszonyom. Van egy szuper kutyánk. - És elõhoz egy macskanagyságú ebet. - Ez lenne az?? - Megmutatom, figyelje mit tud! Harcikutya, a garázsajtó!! - HRRRR... Garázsajtóból forgács... - Harcikutya, a kõkerítés!! - HRRRR... Kõkerítésbõl sitt... Viszi haza az asszony a kutyát, otthon a férje nézegeti: - Mi ez az izé? - Ez egy harcikutya! - Harcikutya, a tököm... - HRRRRR... Nyuszikának aranyere van, elmegy az orvoshoz. Amikor a vizsgálat után visszamegy az erdõbe, a társai kérdezik kiváncsian,hogy mi volt. - Hát a doki azt mondta, hogy toljam le a gatyámat, azután hajoljak elõre. Majd bal kézzel megfogta a vállam és jobbal meg turkálni kezdett a seggemben...nemiss....ömmm jobb kézzel fogta a vállam és bal kézzel...janeeeem...két kézzel fogta a vállam... A K*RVA ÉLETBE!!!!!!!! A kisfiú,mikor reggel felébred, megkérdezi az anyukáját: - Anya, még mindig hasmenésed van? - Mibol gondolod kisfiam, hogy az van? - Az éjjel felébredtem egyszer és hallottam, hogy azt mondogattad, hogy mikor keményedik már meg ez a sz@r!?
Narrer 2007. május 2. 51 hozzászólás 4158.
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#4640): Uh kösz hogy szoltál véletlen írtam így :S
http://www.youtube.com/watch?v=yQnlO1cCgUM
Válasz Lucius üzenetére (#4637): jah ez volt imba :D Válasz Narrer üzenetére (#4639): kell ?
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
Narrer 2007. május 1. 51 hozzászólás 4158.
Én is tok egyet: -Hogyan kell át a cigány a hídon? -??? -Viszi a korlátot
Narrer 2007. május 1. 51 hozzászólás 4158.
Válasz Lucius üzenetére (#4637): Hát nem jó annyira de jó :_D
Lucius 2007. május 1. 63 hozzászólás 3720.
Rég nem írtam viccet. Hf hozzá Két barát beszélget a kocsmában. Azt mondja az egyik: - Hallottad, hogy Mike meghalt tegnap? - Nem, mi történt vele? - Tegnap épp a házunk elõtt autózott, amikor nem vett észre egy út szélén parkoló autót. Nekiment, kirepült a szélvédõn és a csukott ablakon keresztül pont a mi hálószobánkba repült be. Fejjel törte be az ablakot. - Úristen, micsoda halál... - Nem, ezt simán túlélte. Odakúszott a hálószobaszekrényünkhöz, és megpróbált a kilincsbe kapaszkodva talpra állni. Azonban a szekrény felborult, éppen szegény Mike-ra. - Micsoda kegyetlen vég... - Nem, ezt is túlélte. Kimászott alóla, és kikúszott az ajtón. A lépcsõkorlát mellett megint megpróbált felállni, de a korlát nem bírta a súlyát, és Mike lezuhant a földszintre, a korlát darabjai meg a fejére. - Ezt már biztos nem élte túl... - Dehogynem! Kimászott a konyhába, ahol a tûzhely mellett próbált talpra állni, de lerántotta a fazekat, és a forró víz mind az arcába borult. - A szerencsétlen... - Dehogy, ezt is túlélte. Elkúszott a telefonig, hogy a mentõket hívja. Azonban ahogy felvette a telefont, hanyatt esett, kirántotta a készüléket a falból, a konnektor kiszakadt, és mivel Mike vizes volt, megrázta az áram. - Micsoda szörnyû halál! - Dehogy, ezt is túlélte. - Akkor hogyan halt meg? - Lelõttem. - Lelõtted? Miért? - Bakker, ha így folytatja, az egész házat tönkreteszi!
Válasz Rabbitt üzenetére (#4631): D::D
Kurel 2007. május 1. 1058 hozzászólás 332.
Válasz toma üzenetére (#4634): ez volt az egyetlen kommentje amiben értelmes szó szerepelt :D többi: sga , gasg, dsh... :D
Mindenhol jó, de legjobb a mákostészta.
toma 2007. május 1. 4782 hozzászólás 22.
Válasz pisko üzenetére (#4628): leukémiát tejóóég SA:D+!:D Válasz Spelp üzenetére (#4621): gondolom ez volt az egyetlen kommentje amit nem szerkesztettél ki A:+:D:+!:D"+!D
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Scarface 2007. május 1. 657 hozzászólás 567.
Válasz Rabbitt üzenetére (#4631): ez egyre jobb, de a A jótanulók b*zd meg!!! még mindig a no 1. :ASD_:FA_:DAD:F
Válasz pisko üzenetére (#4628): utolsó nagyon morbid :D:DD:D
igotbigbootybitches
Rabbitt 2007. május 1. 2753 hozzászólás 84.
Pistike meséli az óvódában az óvónéninek: - Képzeld az én apukám havonta 300.000 Ft.-ot keres! - Nahát, az majdnem háromszor annyi, mint az én fizetésem - mondja az óvónéni. - Jó-jó, de õ azért a pénzért dolgozik is, te meg csak itt játszol! :D:DDDDD
Válasz Scarface üzenetére (#4629): :DDDDDDD
Scarface 2007. május 1. 657 hozzászólás 567.
Válasz Rabbitt üzenetére (#4624): EZ AZ D_A:SA:DS_.sd_:Da
pisko 2007. május 1. 1369 hozzászólás 246.
sc-n voltak, én feküdtem rajtuk d.saD:SA:D+D Mit kap a süket-néma-vak kisgyerek karácsonyra? Leukémiát. Mi a jó a kopasz pinában? Nem megy szõrszál a szádba! És mi a rossz? Minden reggel óvodába kell vinni!! Miben különbözik a gyerekmentõ a rendestõl? Mickey Mouse-os a hullazsák.
Válasz Rabbitt üzenetére (#4624): juj :S:S:S:D:D:D:D Válasz Rabbitt üzenetére (#4626): ez azért sokakkal megtörtént meg filmekben is használják de ütös :D
Megtörtént... (nem velem) Autóval utaztam Montreálból Quebec Citybe, a 20-as országúton, amikor megálltam egy pihenõnél, hogy használjam a "kisfiúk szobáját". Az elsõ fülke használatban volt, betértem a másodikba. Alig ültem le, amikor a szomszédból egy hang megkérdezi: - Halló, hogy vagy? Nem tartozom azok közé, akik beszélgetésbe elegyednek egy férfi WC-ben mindenkivel, de ez alkalommal nem tudtam megállni, kissé zavartan válaszoltam: - Elég jól! Mire a szomszédos férfi megkérdezi: - Mijáratban vagy? Micsoda kérdés! Arra gondoltam, ez a beszélgetés határozottan kezd bizarr lenni, ezért csak annyit mondtam: - Mint ön is, kelet felé utazom! A szomszéd idegesen megszólal újra: - Te, ide figyelj! Vissza foglak hívni, a szomszéd fülkében van egy hülye, aki minden kérdésemre válaszol, - szia!
- Mi az abszolút felesleges kérdés? - ??? - Az aludttejtõl megkérdezni, mit álmodott.
Válasz Vespasianus üzenetére (#4618): :hey :DDD A gyerek viszi haza a félévi bizonyítványát, háromból bukott. Nagyon fél az apjától, de jobb elõbb túl lenni az ilyesmin. Lelkiekben felkészült már a verésre. Az apa reakciója: 3-ból buktál?! Na ülj le! A gyerek leül vele szembe az asztalhoz. A fater megkínálja a gyereket egy pohár whisky-vel, majd ezután egy szivart is ad neki. A gyerek majd beszarik a csodálkozástól, hogy mikett adott neki az apja a verés helyett. Eközben a gyerek bõszen szivarozgat, illetve piálgat. Kezdi már nyeregben érezni magát, mire az apja elõvesz egy nagyon durva szexújságot ,amiben a legfullosabb nõk sorakoznak! A gyerek a kezébe veszi, lapozgatja, szinte már-már folyik a nyála és nagyon nehezen kiböki: - És kik kúrják apám ezeket a jó nõket? - Hogy kik, kisfiam? - fater rábasz egy kurva nagyot az asztalra - A jótanulók bazd meg!!!
?
The bestest topic killer ever.
Válasz Vespasianus üzenetére (#4618): " :AS:DA::SA:D:S:D: " :D
Spelp 2007. május 1. 14691 hozzászólás 1.
Válasz Vespasianus üzenetére (#4618): :D:AD:A:S:AS:D:A:SA:D:AD:A:D: (nem)
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
Gyurmi 2007. május 1. 3646 hozzászólás 47.
Válasz Vespasianus üzenetére (#4618): SDG::ASD:SDG:'"!::DGHGFT"+% +!
vaktabletta kapható , receptér'!
Kurel 2007. május 1. 1058 hozzászólás 332.
Válasz Vespasianus üzenetére (#4618): :DAS:D:"+D:S:D:ASDA:D:+D:S mi ez? :D
Mindenhol jó, de legjobb a mákostészta.
-Mikor eszem meg a tojást? -??? -Amikor akarom.
Rabbitt 2007. április 30. 2753 hozzászólás 84.
Válasz Mark üzenetére (#4610): :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DE DURVA :DDDDDD MER RONA VAGY! :DD
Reewus 2007. április 30. 803 hozzászólás 468.
Válasz Mark üzenetére (#4610): jujj elképesztõen vicces :D -.-
http://vendeglatoipar.freeblog.hu/
Retek-Harcos 2007. április 30. 4667 hozzászólás 24.
Válasz Mark üzenetére (#4610): nagyon jóóóóóóóóóóó :AS:D:A:S:D jól indul a nap
toma 2007. április 30. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Mark üzenetére (#4610): uh tejóóég !! :D:DD:D
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.