Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

Rabbitt 2007. április 24. 2753 hozzászólás 84.
Az örök igazság: "Amibõl lekvárt lehet fõzni, abból pálinkát is!"
paradoX 2007. április 24. 4067 hozzászólás 37.
Válasz pisko üzenetére (#4560): :| :D:D
MinD You!
eX 2007. április 24. 4277 hozzászólás 32.
Mi a hasonlóság a gyufa és a nõ között? ha benedvesedik mindkettõt baszdhatod :D
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
pisko 2007. április 24. 1369 hozzászólás 246.
- Mi lesz telen a Balatonbol? - Balatoff.
Retek-Harcos 2007. április 23. 4667 hozzászólás 24.
Válasz Mark üzenetére (#4558): :) :D
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
Mark 2007. április 23. 1728 hozzászólás 178.
Férfi mondja az orvosnak, hogy nem megy a sex az asszonnyal, már nem akarja. Azt javasolja az orvos, hogy becézgesse sex elõt. -És mégis mit mondjak? -Mondja azt: " Add ide a kádat? MIlyen kádat? Hát a puncikádat! " Férfi hazamegy, eljön az este, már szeretne megugrani az asszonyt. Szól a feleségének: -Drágám!!!!!! -Igen? Gondolkodik a fickó, hogy is volt, hogy is volt...valami edény... Ja megvan! -Add a ide a tálat? -Milyen tálat? Hát a pinádat Te' állat!
JET JAGAAAR!
Retek-Harcos 2007. április 23. 4667 hozzászólás 24.
Válasz ChooLer üzenetére (#4554): A:S:DA:S::A:S::DA:D
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
Xymoth 2007. április 23. 2068 hozzászólás 140.
Válasz ChooLer üzenetére (#4554): ez üt x.ASd.xASd
Az alvástól éhes leszek, az evéstõl elálmosodom. Az élet szép.
Rabbitt 2007. április 23. 2753 hozzászólás 84.
"Bemondónõ" Réges-régen a tévé hõskorában, még esténként a nõk olvastak fel Esti Mese gyanánt. Egy alkalommal, teljesen váratlanul az utolsó pillanatban a bemondónõ rosszul lett, és helyette az egyik férfi kollegát kérték fel a mesemondásra. - Szervusztok gyerekek! - köszönt illendõen az ötvenhárom éves szakállas figura. - Fecske anyó vagyok! - folytatta, és a korabeli felvételen látszik, hogy az operatõr megbillenti a statívot a röhögéstõl. A mesélõ, nagydarab szakállas figura folytatta: - ...és épp a tojásaimon ülök... - a korabeli kollegák szerint, ekkor a hangosító, valamint az összes díszletes, és kellékes, halkan kiosont a folyosóra, majd összeesett a röhögéstõl. Utolsónak az operatõr maradt, aki a következõ mondat után hagyta el a stúdiót. - ...és a fészekbõl kilóg a szép villás farkam...
ChooLer 2007. április 23. 212 hozzászólás 1659.
A szõke idegesen felhívja a barátját: - Át tudnál hozzám gyorsan jönni, nagyon nehéz a puzzle. Már órák óta kínlódok vele, azt sem tudom honnan kezdjem! - Minek kellene kijönnie belõle? - A dobozon egy tigris van. A barát kíváncsi lesz, átmegy a szõkéhez. Végignéz az asztalon és azt mondja: - Elõször is vegyél egy mély lélegzetet és nyugodj meg. Utána együtt visszarakjuk a dobozba a kukoricapelyhet.
MinD You!
Mark 2007. április 23. 1728 hozzászólás 178.
Válasz eX üzenetére (#4552): Tanya-Marketing
JET JAGAAAR!
eX 2007. április 23. 4277 hozzászólás 32.
es az milyen mikor odamesz, igy meg se birsz szolalni es a kepebe okadsz a csajnak ugy be vagy baszva ?:DAS:DA%"
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
pisko 2007. április 23. 1369 hozzászólás 246.
Válasz Rabbitt üzenetére (#4550): :D:D Így kell a marketinget oktatni......:) Látsz egy fantasztikus lányt egy partyn. Odamész hozzá és azt mondod: "Fantasztikus vagyok az ágyban. Ez a Direct Marketing. Látsz egy fantasztikus lányt egy partyn. Odamész hozzá és megszerzed a telefonszámát. Másnap felhívod és azt mondod: "Szia, fantasztikus vagyok az ágyban". Ez a Telemarketing. Barátaiddal vagy egy partyn és meglátsz egy fantasztikus lányt. Egyik barátod odamegy hozzá és rád mutatva így szól: "Õ fantasztikus az ágyban". Ez a Reklám. Beülsz az autódba lassan hajtasz a városban és a nyitott ablakon át minden járókelõnek odakiáltod: "Fantasztikus vagyok az ágyban!" Ez a Spam (kéretlen=reklámküldemény). Látsz egy fantasztikus lányt egy partyn. Fölállsz, megigazítod a nyakkendõdet, odamész hozzá és töltesz neki egy italt. Kinyitod neki az ajtót, fölveszed a táskáját miután õ elejtette. Felajánlod, hogy hazaviszed, majd ezt mondod: "Mellesleg, fantasztikus vagyok az ágyban". Ez Public Relations (PR). ÉS ITT A LÉNYEG ! Látsz egy fantasztikus lányt egy partyn. Õ odamegy hozzád és így szól: "Hallom, fantasztikus vagy az ágyban". Ez a Brand Recognition (Márkafelismerés). És ha az aktus után azt mondja: "Hááát tényleg fantasztikus vagy az ágyban!" Akkor az a vásárlói elégedettség. És ha hozzádmegy, akkor az a márkahûség!
Rabbitt 2007. április 23. 2753 hozzászólás 84.
Két horgász ül a folyóparton, mikor elmegy mellettük egy gyászmenet. Ekkor az egyik feláll és leveszi a kalapját. Mire a másik: - Nem is tudtam, hogy ilyen együttérzõ vagy... - Akárhogyis, de azért csak 30 évig a feleségem volt.
Scarface 2007. április 22. 657 hozzászólás 567.
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#4540): Válasz eX üzenetére (#4541): Válasz Xymoth üzenetére (#4542): ez a baj, azt hittem ti vágjátok :D
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
Retek-Harcos 2007. április 22. 4667 hozzászólás 24.
Válasz ArcsiBald6 üzenetére (#4546): derosz -.-
Gyurmi 2007. április 22. 3646 hozzászólás 47.
Válasz ArcsiBald6 üzenetére (#4546): nagyonszar
vaktabletta kapható , receptér'!
ArcsiBald6 2007. április 22. 808 hozzászólás 464.
Jancsi és Juliska mennek az erdöben, Jancsi elkezd próbálkozni. - Juliska, feküdjünk le egy kicsit, nagyon elfáradtam. - Nem lehet, apukám azt mondta! Mennek tovább. Kicsit késöbb... - Juliska, üljünk le ide a fa tövébe egy kicsit, nagyon elfáradtam! - Nem lehet, apukám azt mondta! Mennek tovább. Kicsivel késöbb... - Juliska, guggoljunk akkor legalább egy kicsit, nagyon elfáradtam! - Na jó, apukám azt nem tiltotta meg. Le is guggolnak, Jancsi keze Juliska szoknyája alá téved és nagyot csodálkozik. - Juliska neked ugyanolyanod van mint nekem?! - Á dehogy, csak gondoltam, ha már guggolok sz*rok egyet...
bocsi Fasza Linkekbe akartam csak elnéztem :)
http://wc3zone.com/Files/wc3movie.wmv na gondoltam bemásolom ide, hogy mindenki észrevegye. Ebbe akkora megmozdulások vannak, hogy még RABBITT is lehidalt tõle ::)
Athep 2007. április 22. 794 hozzászólás 475.
Légyszi magyarázd el a poént ;) vagy az a poén hoyg nincs poén? :D
A fény gyorsan kihunyt, de a fájdalom megmaradt
Xymoth 2007. április 22. 2068 hozzászólás 140.
Válasz Scarface üzenetére (#4539):csak én nem értem?
eX 2007. április 22. 4277 hozzászólás 32.
Válasz Scarface üzenetére (#4539): ezmi?
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Retek-Harcos 2007. április 22. 4667 hozzászólás 24.
Válasz Scarface üzenetére (#4539): öööööö :S
Scarface 2007. április 22. 657 hozzászólás 567.
Válasz FUCKtheSkins üzenetére (#4529): lyuly :Dasd Két gyerek beszélget: -Te b*z* vagy? -Sóskeksz? én kérek elnézést :kira
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
Rabbitt 2007. április 21. 2753 hozzászólás 84.
Válasz Pepsi_Twist üzenetére (#4535): de butaaaaaa :DDDDDD
ArcsiBald6 2007. április 21. 808 hozzászólás 464.
Válasz Pepsi_Twist üzenetére (#4535): ban
Retek-Harcos 2007. április 21. 4667 hozzászólás 24.
Válasz Pepsi_Twist üzenetére (#4535): ööö ugye ez most nem komoly -.-
Pepsi_Twist 2007. április 21. 17 hozzászólás 7088.
[i]szintet tartsuk azért[/i]
Miért Pepsi_Twist nevû a nickem? Mert szeretem a Pepsi Twistet! :D
eX 2007. április 21. 4277 hozzászólás 32.
Válasz FUCKtheSkins üzenetére (#4529): jaja ezt ismertem jo h felelevenitetted :D
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Spelp 2007. április 21. 14691 hozzászólás 1.
Válasz FUCKtheSkins üzenetére (#4529): 6ALMA$ :D
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
pisko 2007. április 21. 1369 hozzászólás 246.
Válasz FUCKtheSkins üzenetére (#4529): JAAAAJ AZ AGYAM DSA.:!:"díascs
Válasz FUCKtheSkins üzenetére (#4529): heh
toma 2007. április 21. 4782 hozzászólás 22.
Válasz eX üzenetére (#4528): jaja az hatalmas sztori ^^ :D
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Rosi 2007. április 21. 1904 hozzászólás 155.
Nyuszika sétál az erdöben. Egyszercsak talál valami hosszú fura dolgot. Elkezdi vizsgálni: - Vajon mi lehet ez? Bakker, ez 5 méter elöny. Milyen jól jön ez a farkassal szemben. Azzal felveszi és megy tovább az erdöben. És ismét talál valami még furábbat, és még hosszabbat. - Jé, ez egy 15 méteres elöny. Nyuszika már nagyon odavan az örömtöl így hát úgy dönt, hogy hazamegy. - He, így nem fér be. És így? Így se jó. Nyuszika nekiáll gondolkozni, majd felkiált: - Hát persze, mert én behozhatatlan elönyre tettem szert.
Soha senkit ne becsülj le - így magadat sem.
eX 2007. április 21. 4277 hozzászólás 32.
Válasz Rabbitt üzenetére (#4524): hat ja :D ezek amerikaba divatosak mert ugye ott mas a jogrendszer vagy mi a tokom aztan ha nem irjak ra a mikrora h macskat nem lehet benne szaritani meg ilyenek akkor sulyos dollarokat veszt a ceg, mert elfogja vesziteni a pert ha tenyleg valaki erre vetemedett es nem volt rajta a dobozon /igaz tortenet/
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
toma 2007. április 21. 4782 hozzászólás 22.
Válasz pisko üzenetére (#4522): ASD:+!:ASD+!:D padló gecc :DD
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Válasz Rabbitt üzenetére (#4525): hmmm annyira nem lett vicces a vége miatt :(
Tanárnéni megkérdezi a gyerekeket, hogy ki, mit ebédelt. Az egyik gyerek felel: fasirtot. A másik: rántott húst. - És te Pistike? - Mi szószt ettünk otthon. Másnap megint megkérdezi a tanárnéni a gyerekeket, hogy mit ebédeltek. Az egyik gyerek válaszol: spagettit. A másik: sült húst. - Hát te Pistike? - Mi szószt ettünk otthon. Harmadik nap megint megkérdezi a tanárnéni, hogy mit ebédeltek a gyerekek, akik ismét változatos ételeket soroltak fel, de Pistikét ismét megkérdezi: - Pistike mit ebédeltetek? - Hát szószt. - feleli Pistike. - Húst nem szoktatok enni? - De holnap már biztosan fogunk! - Hogy-hogy? - kérdezi a tanárnõ. - Mert apám azt mondta: "Ha holnap is szósz lesz belevágom a faszom"! :D:DD
Vevõtájékoztatók Az emberi nem butaságát bizonyítandó (nem mintha ezt különösebben bizonyítani kellene) egyes árucikkeken vevõtájékoztató található. Íme, néhány gyöngyszem: Sears hajszárítón: Alvás közben ne használja! (Pedig ilyenkor kéne, hogy jól nézzen ki a hajam!) Chips zacskón: Ön is nyerhet! Még vásárolnia sem kell! Részletek a zacskóban! (Csak áruházi tolvajok részére) Mélyhûtött (Mirelite) árun: Felhasználási javaslat: Kiolvasztani. (Persze ez csak javaslat. Ehetjük jégbe fagyva is?) Tesco tiramisu dobozán (a doboz alján!): Ne fordítsa fel! (Marha! Most már késõ!) Pudingos dobozon: A termék melegítés után forró lesz! (Mint ahogy az éjszaka után nappal jön.) Vasaló dobozán: Ne vasalja a ruhát saját testén! (Pedig ezzel mennyi idõt spórolhatnánk!) Altató tabletta dobozán: Álmosságot okozhat. (Még szerencse...) Karácsonyfa izzókon: Csak kültéri, illetve beltéri használatra! (Esetleg hol máshol használhatnám még?) Japán konyhagépen: A másik célra ne használja! (Nem mondom, állati kíváncsivá tett!) Gyermek Superman jelmez dobozán: Az ember alapvetõen nem tud repülni. Ezt a tényt a jelmez viselete sem befolyásolja! (No comment.....) Svéd láncfûrészen: Ne próbálja kézzel, vagy külsõ nemi szerveivel megállítani a fûrészt! (Úristen! Volt már erre példa....?)
Xymoth 2007. április 21. 2068 hozzászólás 140.
Válasz pisko üzenetére (#4522): miezaszar?X as.,x.asd
Rengeteg olyan kifejezés van a magyarban, ami valamilyen módon a kajával kapcsolatos. Például amikor perecelsz egyet. Vagy elmész csak úgy céltalanul kolbászolni a városba. Vagy rizsázol valakinek, például abból a célból, hogy késöbb megrépázd, de az is lehet, hogy õ meg utána megmogyoróz. Ilyenkor nem kell sokat tökölni, ha egyszer már lekenyerezted. Veled ne kukoricázzon. Persze ha kurva, akkor tejelned kell, mert kisajtolja belõled, ezt általában elõre le is vajazzátok, amikor még úgy be vagy sózva, hogy borsózik a hátad, és nem gondolsz arra, hogy utána annyira fel leszel paprikázva, hogy majd' becsokizol. Kábé. Most persze lehet azt mondani, hogy "ez elég gyengus volt". De én erre elhárítólag közlöm, hogy nem ér a nevem, káposzta a fejem. És ha erre nem tudsz mit mondani, akkor mákom van...
Válasz Reewus üzenetére (#4517): ez nagyon ütös :D grt
Panaszkönyvi bejegyzések: "Szerettem volna olvasólámpát vásárolni, erre az eladójuk azt javasolta, hogy dögöljek meg, és a következõ életemben változzak bagollyá, akkor legalább nem õt zaklatom zárás elött 2 perccel." "Nyomdahibásan jelentették meg a hirdetésemet. Nem tökerõs, hanem tökeerõs befektetõt kerestem." "Komolyan gondolták, hogy a nászutas lakosztályban mindössze csak egy darab emeletes ágy van?!" "Szerettem volna egy lábbelit, ami nem ázik be. Amikor a huszadik pár sem tetszett, az eladójuk gúnyosan a betoncsizmát javasolta..." Egy orvos összegyûjtötte a legérdekesebb szövegeket, amiket prosztatavizsgálat közben mondtak a páciensek: 1. Óvatosan, doki, már ott jár, ahol eddig még ember nem járt! 2. Megtalálta már Amelia Earhartot? 3. Még hall engem? 4. Megérkeztünk már? Megérkeztünk már? Megérkeztünk már? 5. Tudja, Arkansasban már törvényes házasok lennénk. 6.. Talált taposóaknát, Fõnök? 7. Hé! Most má tudom, mit éreznek a bábok! 8. Doktor Úr, szóljon, ha találkozik az önbecsülésemmel! 9. Nem volt APEH ellenõr korábban? 10. Írna egy igazolást a feleségemnek, hogy nem ott hordom az agyam? Aranyköpések gépjármûoktatóktól: 1. Indulás elött legközelebb gyõzõdjön meg róla, hogy bent ülök-e a kocsiban. 2. A frontális ütközés nincs benne az anyagban. 3. Kérem, tolatásnál ne térdeljen fel az ülésre. 4. A bekanyarodási szándékát legközelebb ne a hátsó ablaktörlõvel jelezze! 5. Mivel KIT nem tudott eljönni, így ma is magának kell vezetnie. 6. Az elõzésnek nem az a lényege, hogy kikerüli az Ön elött haladó autót,aztán a szembejövõk õszinte megdöbbenésére hosszan egymás mellett haladnak. 7. Nagyon jól látja, hogy a sebességváltó feladata az, hogy a motor ne 12000-es fordulatszámon mûködjön, mint az elmúlt húsz percben. De ezt jó lenne a gyakorlatban is bemutatni. 8. A STOP tábla nem javaslat, hanem parancs.
A szõke nõt felveszik titkárnõnek. - Kérem, hölgyem, üljön a számítógép elé! - szól a fõnöke az elsõ napon. - Ne oda, kisasszony, az a kávéautomata! Egy szõke nõ elhatározza, hogy kitapétázza a hálószobáját, de fogalma sincs mennyi tapétát kell venni. Átmegy az ugyancsak szõke barátnõjéhez a szomszédba, aki nemrég tapétázta ki az ugyanakkora méretû szobáját. - Te mennyi tapétát vettél ehhez a szobához? - 10 tekercset. A szõke végez a munkával, két tekercs tapéta kimarad. Megy a barátnõjéhez reklamálni: - Kész a tapétázás, de két tekercs kimaradt! - Nahát! Nekem is! A szõke elmegy egy ejtõernyõs tanfolyamra. - Amikor körülbelül 100 méter magasan vannak, akkor mindenképpen forduljanak a széllel szembe, így könnyebb a földetérés! - mondja az oktató. - És honnan tudom, mikor vagyok 100 méter magasan? - kérdi a szõke. - Ilyen magasságból már egy ismerõsét is felismeri arcról! - Igen? És mi van akkor, ha csupa ismeretlen lesz a földön? Egy fekete, egy szõke és egy vörös nõ meghal és leesik a pokolba. Szent Péter így szól hozzájuk: - Átváltoztatlak titeket madárrá, hogy ki tudjatok repülni innen, csak válasszatok madarat, milyenek legyetek. Elõször a fekete válaszol: - Én sas szeretnék lenni mert, az olyan nagy. Azt mondja a vörös: - Én sirály szeretnék lenni mert, az olyan erõs. Végül a szõke: - Én pingvin szeretnék lenni mert, az olyan CUKI. - Miért nem játszik a szõke a computeren? - ??? - Mert fél az egértõl. A szõke nõ bemegy a benzinkútra. Odamegy hozzá a kutas és kérdi - 95-ös vagy 98-as benzint tankoljak? Mire a szöszi: - Miért idei nincs??? Szõke nõ telefonál: - Halló, illatszerbolt? - Nem... - Akkor minek veszik fel a telefont? A fõnökhöz belép újdonsült szõke titkárnõje: - Uram, egy férfi keresi Önt, fiatal, kb. 30 éves, szõke, gyönyörû kék szemekkel, napbarnított bõrrel, karcsú, kisportolt testalkattal, szimpatikus tekintettel, és valamirõl szeretne beszélni Önnel, amire sajnos már nem emlékszem... - Hogy öli meg a szõke nõ a kanárit? - Kidobja az ablakon. - És a vakondot? - Elássa a kertben. Felháborodva telefonál egy szõke nõ a rendõrségre: - Segítség! Kirabolták az autómat! Elvitték a rádiót, a kormánykereket, mindent! A rohadékok még a pedálokat is! - Nyugodjon meg asszonyom, egy járõrünket mindjárt odaküldöm! Két perc múlva a járõr jelent: - Negatív. A hölgy véletlenül a hátó ülésre szállt be.
fACE 2007. április 21. 2846 hozzászólás 76.
Válasz Reewus üzenetére (#4517): LOOOOOOOOOOOOOOOL!!! DDS_AD_AD:D:ADS:AD:AD:DDDD
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
Reewus 2007. április 21. 803 hozzászólás 468.
Labdarúgó EB: Egy focista naplója a 2012-es ukrán-lengyel rendezésû UEFA labdarúgó Európa Bajnokságon: 1. nap Ma megérkeztünk az ukrán határra, ahol a csapatbuszunkat csapattraktorra kellett cserélnünk, mivel az utak nem voltak megfelelõ állapotban. Sajnos a sok esõ miatt így is akadt gondunk, ezért csapatépítés gyanánt kiástuk a traktort a sárból. 2. nap Megérkeztünk a szállás maradványaihoz. Itt csapat- és szállásépítõ edzést tartottunk, amivel az egész nap eltelt. Még el sem kezdõdött az EB, de már kimerült vagyok, de sebaj, holnap megnézzük a stadiont, majd lesz idõm pihenni. 3. nap Ma megnéztük a stadiont, és 1,5 óra keresés után mind a két kaput sikerült megtalálni. Azok a szemét verebek megették a fûmagot, úgyhogy a csapat vállalta, hogy egy 11-esért cserébe, amit majd az elsõ meccsen kap, zöldre festi a talajt. Délután megismerkedtünk a helyi kulturális szokásokkal (kocsmáztunk), majd erõnlétünk megtartása érdekében futottunk a tüntetõk elõl. 4. nap Az elõzõ napi futóedzésen nem volt mindenki elég gyors, ezért páran közülünk könnyebb-súlyosabb sérüléseket szenvedtek. Szerencsére ezek a kedves ukrán házigazdák kiküldtek egy szanitécet, aki pillanatok alatt rendberakta a csapatot. Egyik játékosunknak levágta a bal lábát, ami mondjuk nem akkora baj, úgyis kettõ volt neki. Viszont azóta itt lábatlankodik folyton. 5. nap Ma, hogy hozzászokjunk a helyi klímához, barátságtalan mérkõzést játszottunk az ukrán keménymaggal. Majdnem lõttem egy gólt, de a kapus rám fogott egy Kalasnyikov-ot ezért meggondoltam magam. 6. nap Végre elérkezett az elsõ meccs. Elõtte a szokásos eligazításon a sportcipõinket, hogy a talajviszonyokhoz alkalmazkodjunk, gumicsizmára cseréltük. Kicsit zavaró még, hogy minden rúgás után lerepül a lábamról, de nekem legalább van lábam. Este lejátszottuk a mérkõzést. Az eredményrõl még tárgyalnak a szakemberek, mivel eredményjelzõ nem volt, és a kaput is mindig máshova rakták. Remélem nyertünk. Amikor hazaértünk, eloltottuk a dühös szurkolók által felgyújtott szállást. Az elõzõ 5 nap eseményei után már nem lepõdtünk meg ezen. 7. nap Hogy kipihenjük az elõzõ nap fáradalmait, ma elmentünk egy bemutatóra amit az ukrán hadsereg tartott nekünk. Nagyon érdekes volt látni, hogy milyen hatással van egy focistára, ha hozzávágnak egy gránátot. A bemutató után vetélkedõt rendeztek a helyiek, aminek a lényege az volt, hogy mi cikk-cakkban futottunk, õk meg lõttek ránk. 8. nap Úgy gondoltuk, megháláljuk azt a sok vendégszeretetet, amit eddig kaptunk, ezért megpróbáltuk felkutatni az elûzött kormányt. Nem találtuk meg, de tettünk egy kitérõt Lengyelországba, ahol polka-bemutatót tekintettünk meg a helyi "szórakozónegyedben". 9. nap Másnap mindenki jelentkezett a helyi orvosnál nemi betegség gyanújával biztos ami biztos alapon. Délután, miután az egész csapat eredménye mind AIDS, szifilisz, és egyéb nemi betegségek, mint IQ terén negatív lett, visszavágót játszottunk a helyi keménymaggal. Majdnem nyertünk, mert már mi is szereztünk egy puskát. 10. nap Ma volt alkalmunk megismerkedni egy hagyományos ukrán családdal. Kicsit hasonlít az olaszhoz, itt is a keresztapa a család feje, és itt is van egy csomó "Don" nevû ember. Este a keresztapát megválasztottuk rendõrfõkapitánynak, mert az sincs most. 11. nap Elérkeztünk a második meccshez. Az elsõ mérkõzésbõl tanulva most egészen más volt az eligazítás. Kaptunk fegyvereket, és részt vettünk egy alapfokú tankvezetõi tanfolyamon is. Hát így már azért egészen más volt játszani! Majdnem nyertünk, és a csatárunkat választottak a mérkõzés legjobbjának. Szerintem teljesen megérdemelten, hiszen lõtt 1 gólt, 2 védõt, és legalább 4 verebet. Ezenfelül volt 1 kapufája is, de azt ellopták tõle. 12. nap Ma végsõ nyugalomra helyeztük azokat a csapattársainkat, akik valamilyen okból kifolyólag nem élték túl az elmúlt 11 napot. Délután a hátországba telefonált az edzõ és utánpótlást kért. Mivel az elõzõ meccsen az edzõ nem volt elégedett a kapu védelmével, ezért ma a tizenhatos környékére körben a kapu körül vizesárkot ástunk, és tettünk bele pár aligátort is. Nah, így próbáljanak gólt lõni. Egy baj van: mi a körön belül maradtunk, és még nem tudom hogy fogunk kijutni. 13. nap Ez a nap az érdeklõdés hiánya miatt elmaradt. 14. nap Az aligátorok megfagytak a hidegben, úgyhogy ma ki tudtunk mászni a vizesárokból. Este jótékonysági labda- és ellenfélrúgó mérkõzést játszottunk, a rendezõkért, mivel elfogytak a labdák, és szükség volt a pénzre, hogy újat vegyenek. 15. nap Ez az Eb utolsó napja. Nem játszottunk, csak két mérkõzést, mert a többin az ukránok játszottak a lengyelekkel. A döntõben is ez a két csapat szerepelt, végül az ukránok nyertek 11-esekkel 4-4-re. Összeségében véve ez életem egyik legnagyobb élménye volt, és nagyon remélem hogy a csapat kijut majd a 2014-es iraki világbajnokságra is. ::D:DDd
http://vendeglatoipar.freeblog.hu/
eX 2007. április 20. 4277 hozzászólás 32.
Válasz Kurel üzenetére (#4506): kikerem magamnak h löcsker kövesdi lenne:D
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Cpt_Marci 2007. április 20. 99 hozzászólás 2867.
[quote=pisko írta(#4510)] hogy több füled lesz, mint fogad [/quote] Ezt matek tanárunk is mindig mondja... "ne akar hogy fogaid számát egyenlõvé tegyen füleid számával", meg "ne húzzátok ki a guyfát, mert csak rövidebb van", stb...
Xymoth 2007. április 20. 2068 hozzászólás 140.
Válasz pisko üzenetére (#4513): MEKKORA ÜTÖ :DS:XSD