Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

fACE 2007. április 17. 2846 hozzászólás 76.
Válasz eX üzenetére (#4461): Ja, szerintem is. :D
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
CreO 2007. április 17. 1847 hozzászólás 165.
-Szia Kata, de szép vagy! -Nem vagyok Kata! -De szép se! :AS'AS:'"ASDAS
What else you gonna do on Saturday? ;)
eX 2007. április 17. 4277 hozzászólás 32.
Válasz fACE üzenetére (#4460): de ezt magamtol talaltam ki, persze masnak is eszebe juthatott, söt elöbb is mint nekem de akkor is en voltam a viccszerzõ^^
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
fACE 2007. április 17. 2846 hozzászólás 76.
Válasz eX üzenetére (#4454): btw kurvára nem a saját vicced :D Egy ezeréves Mórickában volt. :D
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
pisko 2007. április 17. 1369 hozzászólás 246.
Válasz Gandal-f üzenetére (#4452): eddig amikor sc-rõl msoltam át, midig odairtam. szerk. miután leirtam, rájöttem
Rabbitt 2007. április 17. 2753 hozzászólás 84.
Közvélemény kutatás Németországban: Úgy gondolja, hogy túl sok külföldi él itt? Az eredmény: 24% IGEN 11% NEM 65% GÖTÜNÜ SIK TIR LAN (= nyald ki a seggem) Miért van a nõknek havi menstruációja? Hát azért, mert egyszer réges régen Éva evett az almafáról egy darab almát ami mérgezett volt. Ezért Isten azt mondta neki hogy ezért a vérével fog megfizetni. Erre Éva: - Nem lehetne részletekben - Mi az? Elöl, hátul vérzik, és 4 lába van ? - ??? - Boci, boci tarka, Se füle, se farka.
ComputerSC 2007. április 17. 2786 hozzászólás 82.
Válasz Gandal-f üzeneteire: (#4448): Az unokás itt még nem volt szvsz. (#4452): Érdemes lenne elgondolkodni azon, hogy nem bemásolják ide az SC részrõl, hanem egyszerûen az SC részre hamarabb másolják be mint ide az egy harmadik forrásból érkezõ vicceket.
The bestest topic killer ever.
Xymoth 2007. április 16. 2068 hozzászólás 140.
Válasz eX üzenetére (#4454): ez mekkora .xAS:D
Az alvástól éhes leszek, az evéstõl elálmosodom. Az élet szép.
Scarface 2007. április 16. 657 hozzászólás 568.
Válasz eX üzenetére (#4454): _AS:D_ASD:_S:A ez az ami :D Stirlitz megy az utcán. Fehérbe és feketébe öltözött nök jönnek vele szembe. Apácák - gondolja Stirlitz. Strilitz - gondolják az apácák. Az autót vezetö Stirlitz meglátta az út mellet stoppoló Müllert. Gonoszul elvigyorodott, majd a elhajtott mellette. 3 perc múlva ismét észrevette, amint Müller kétségbeesetten stoppol az út mentén.Ismét elhajtott mellette. Ez még 3-szor megismétlödött. Stirlitz gyanút fogott. A tizenötödik alkalom után fény gyúlt az agyában: KÖRFORGALOM! Stirlitz, mikor este átment a parkon, észrevette, hogy egy szempár figyeli. - Müller - gondolta Stirlitz. - Stirlitz - gondolta a bagoly.
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
eX 2007. április 16. 4277 hozzászólás 32.
eddig a legerösebb sajat viccem h mit mond pinokkio partnere oral sex kozben hazudj meg te diszno x|
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Retek-Harcos 2007. április 16. 4667 hozzászólás 24.
Válasz Gandal-f üzenetére (#4452): kikéne találni saját vicceket :D már probáltam de néha nehéz :)
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
Gandal-f 2007. április 16. 2474 hozzászólás 104.
Válasz CreO üzenetére (#4450): a kommentek nagy részét sc részrõl lopják össze amit általában sikerül hamarabb elolvasnom mint ahogy az elmúlt években is sikerült.. A többi részét meg én olvasom máshonnan vagy valaki mondja és onnan ismerem. ez van.. Nem feltétlenül kötekedésnek kell venned, de ha te annak akarod hajrá attól még beírhatom szvsz.:)
Sir, We are completely sorrounded -EXCELLENT! This means we can attack in any direction!
Scarface 2007. április 16. 657 hozzászólás 568.
Válasz pisko üzenetére (#4447): de szar emberek vannak a földön, Istenem... :ehh
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
CreO 2007. április 16. 1847 hozzászólás 165.
Válasz Gandal-f üzenetére (#4448): te felesküdtél arra, hogy minden egyes komment után, ami ebbe a topicba jön, beírod, hogy "ez már volt"?
Spelp 2007. április 16. 14691 hozzászólás 1.
Válasz pisko üzenetére (#4447): Talpraesett kölök, nehéz lenne elrabolni:)
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
Gandal-f 2007. április 16. 2474 hozzászólás 104.
Válasz pisko üzenetére (#4447): Ez már vagy itt vagy sc részen volt :D:D
Sir, We are completely sorrounded -EXCELLENT! This means we can attack in any direction!
pisko 2007. április 16. 1369 hozzászólás 246.
Más unokáját vitte haza az oviból egy hetvenéves nagypapa Horvátországban. A zágrábi Luka Karlovic Petar nevû unokájáért ment az oviba, és amikor az óvónõ kihívta a gyereket, egy másik Petar szaladt a férfihoz. Az idõs ember elmondása szerint gyanús volt, hogy kicsit máshogy néz ki az õ unokája, de mivel nem lát már valami jól, és fél éve nem találkozott az unokájával, hazavitte a kisgyereket. A tévedésre csak másfél óra múlva derült fény, amikor az elvitt Petar apukája ment a gyerekért. A rendõrség azonnal felkereste a rövidlátó nagypapát, és sikeresen visszacserélték a gyerekeket.
Retek-Harcos 2007. április 15. 4667 hozzászólás 24.
Wáá ez fájt -.-
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
Scarface 2007. április 15. 657 hozzászólás 568.
najóvan feladom. Nektek SC-seknek meg War3-asoknak nem lehet újat mondani ^^
pisko 2007. április 15. 1369 hozzászólás 246.
jó mert én is onna kaptam, és én is fel akartam raknio, de megelõztél :)
Chaos 2007. április 15. 610 hozzászólás 638.
igen pisko regelve vok az egyperces.hu hírlevélre, ezt õk küldték :)
Would you like a Yes/No prompt? (Y/n)
Cpt_Marci 2007. április 15. 99 hozzászólás 2867.
Beleesik a cigány kõmûves a meszesgödörbe amikor a lapátját támasztva alszik, és kikiált a többieknek: Gyorsan, nyújtsatok egy lapátot! Megszólal a cimborája: Miva' Józsi? még egy perce sem vagy fehér ember, már dógozni szeretné?!
O_Neil 2007. április 15. 373 hozzászólás 1049.
Válasz Chaos üzenetére (#4431): ROFL ROFL XD XD
Tomker-Akidna 100% Volume !!! Ha ezt te csináltad Tomker akkor felyezd be de legalább ilyen jó legyen végig és legyen vagy 6 perces :D am ez a csengõhangom XD
ArcsiBald6 2007. április 15. 808 hozzászólás 466.
Agardiand :D:D
CreO 2007. április 15. 1847 hozzászólás 165.
Válasz ArcsiBald6 üzenetére (#4434): csak 2szer irták azt, h. "and" és ennyi :D
Rabbitt 2007. április 15. 2753 hozzászólás 84.
Válasz Chaos üzenetére (#4431): Ez ténleg geci jó :D
Retek-Harcos 2007. április 15. 4667 hozzászólás 24.
Válasz Chaos üzenetére (#4431): Omg ez hatalmas :D
Válasz Chaos üzenetére (#4435): egyperces.hu? :D
Válasz Gandal-f üzenetére (#4432): nem, egy-az-egyben másoltam az egészet kommentárokkal együtt. Nekem tetszettek :)
ArcsiBald6 2007. április 15. 808 hozzászólás 466.
http://www.gotfrag.com/war/story/37251/ DNA evét hogy írják már D:ASDF:ASD:SAD:AS:DAS:D:ASD.AS:D
Gandal-f 2007. április 15. 2474 hozzászólás 104.
Válasz Chaos üzenetére (#4431): a mögé írt szövegeket te írtad oda? förtelmesen gyengék:D:D
Pr0-peller 2007. április 15. 1172 hozzászólás 300.
16. Az ember és a delfin az egyetlen fajok akik az élvezetért létesítenek szexuális kapcsolatot :DFGDF mint mikor Stan apja átváltozott delfinná geci :SFSDDSF Ehhez csak annyit fûzhetek h röf-röf..
"Üzeni anyám hogy ne hívogasd,elfogytak már a kinõtt ruháim" :SDG"RASDRAS
Érdekes dolgok vicces kommentárokkal HF :) Tudtátok hogy... 1. Ha 8 év, 7 hónap és 6 napon keresztül egyfolytában üvöltesz, akkor elég akkusztikus energiát termelsz, hogy felmelegíts egy csésze kávét. (úgy tûnik ez nem nagyon éri meg) 2. Ha 6 év, 9 hónapon keresztül egyfolytában pukizol, akkor elegendõ gázt termelsz ki egy atombomba energiájának létrehozásához. (na, ez már döfi) 3. Az emberi szív a vér pumpálása közben olyan nyomással dolgozik, amely a vért akár 10 méter távolságra is képes kilõni. (laza!) 4. Egy disznó orgazmusa átlagosan 30 percig tart. (a kis szemét!) 5. Óránként 150 kalóriát égetsz el azzal, hogy vered a fejed a falba. (még mindig nem tértem magamhoz a disznótól) 6. A hangya saját tömegének 50-szeresét tudja felemelni, 30-szorosát vonszolni és mindig a jobb oldalára esik ha elkábítják. (de ezt ki nem szarja le?) 7. Egy csótány (svábbogár) 9 napig él a feje nélkül, ezután éhen hal. (pfújj!) 8. Az imádkozó sáska hímje nem tud közösülni amíg a feje a teste részét képezi, a nõstény azzal indítja meg a párzási aktust, hogy letépi a hím fejét. (rohadt kis dögök) 9. Egyes hím oroszlánok napi 50-szer párzanak. (disznónak, vagy oroszlánnak lenni jobb...?) 10. A pillangók a lábaikkal ízlelnek. (van lábuk is a pillangóknak ??) 11. Az elefánt az egyetlen szárazföldi emlõs amelyik nem tud ugrani. (és jobb is ez így...) 12. A macskák vizelete fénylik a "fekete fényben". (erre sem voltam igazán kiváncsi) 13. Egy strucc szeme nagyobb az agyánál. (ismerek ilyen embereket is) 14. A tengeri csillagnak nincsen agya. (ilyen embereket is ismerek) 15. A jegesmedvék balkezesek. (na ezt meg hogy agyalták ki - adtak neki egy cerkát, hogy "rajzoljál egy fókát" - na mindegy, éljen a tudomány!) 16. Az ember és a delfin az egyetlen fajok akik az élvezetért létesítenek szexuális kapcsolatot. (neeeeem, a disznó nem lehet ilyen hülye...)
Válasz eX üzenetére (#4429): szégyellem is magam, büntessetek meg A:S_D:FASD_F:ASD:D
eX 2007. április 15. 4277 hozzászólás 32.
Válasz Scarface üzenetére (#4424): ijjj meg ezt is elbaszod sebhelyesképû :D hogy fox igy bevagodni war3 reszlegbe :DSA:D"!"!A"+
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Gandal-f 2007. április 15. 2474 hozzászólás 104.
ezis volt )
Rabbitt 2007. április 15. 2753 hozzászólás 84.
Három zsidó egymás mellett cipõboltot nyit a Fõ utcában. Elõször a bal oldali nyit. Mivel már jócskán van cipõbolt a környéken, fondorlatosan kiírja, hogy "Európa legnagyobb választékú cipõboltja". A csel beválik, özönlenek a vevõk, de másnap a jobb oldali Grün is megnyitja a boltját az alábbi szlogennel: "Európa legolcsóbb cipõi". Ez is beválik, a boltot ellepik a vevõk. Harmadnap azonban a középsõ üzlet tulajdonosa, Kohn is kinyit. Jó néhány percig töpreng, hogy mit is írjon ki, de végül megjön az ihlet: "FÕBEJÁRAT"
Antares 2007. április 15. 4109 hozzászólás 35.
Válasz Scarface üzenetére (#4424): na igen ez az a vicc, ami SC-n már kb 10x volt és itt is láttam valamikor :D
So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul...
mármint egy elbaszott nagy zöld kocka, nem? :D
- Mi az? Kicsi piros gömb? -Egy kib*szott nagy zöld kocka! GG :kira
CreO 2007. április 14. 1847 hozzászólás 165.
Válasz Mark üzenetére (#4422): jajdefáj
Mark 2007. április 14. 1728 hozzászólás 178.
- Nevem Bond... James bond! Stirlitz: -Tam... Gondol-tam.
JET JAGAAAR!
pisko 2007. április 14. 1369 hozzászólás 246.
Egy nagyvállalat alkalmazottja felveszi a telefont, tárcsázza a recepciót, hogy a küldönccel beszéljen és ezt mondja: - Hé Bélus, mozgasd a seggedet, hozz fel nekem egy kávét és két szendvicset, de fürgén, egyik lábad ott, a másik itt legyen! A vonal másik végén megszólal egy férfihang: - IDIÓTA, eltévesztetted a melléket, tudod, kivel beszélsz?? - Nem... - A vezérigazgatóval beszélsz, te hülye! Mire a mi emberünk: - AHHHHHH! Hát aztán? És te szarcsimbók, te tudod, hogy kivel beszélsz? -Nem. Az alkalmazott halkan feleli: - A picsába, de jó... - és leteszi.
StaY_KooL 2007. április 14. 1000 hozzászólás 360.
Bash.hu válogatás #48235 :) szopjon le a bkv egy taliga aprómajmot miért aprót aken? mert abból több fér egy taligára [00:22:06] az ilyenek miatt fogunk kipusztulni, mer pazarolják a föld energiaforrásait, fogadjun most is be van kapcsolva a numlock-od pedig nem is használod a keypadot! [09:26:10] bazze milyen jó érzés hogy szombat reggl nem vagyok hulla másnapos:) [09:28:21] vasarnap van panki ( Sissy_18): van vmi a tv-ben..? (@crome): tranzisztor ( Sissy_18): az mirol szol? ( Sissy_18): Akcifilmeket nem szeretm 14:37 < leto> Tegnap tanultam egy-ket uj karomkodast. 14:37 < leto> A benzinkuton mellettem egy kamionosnak sikerult 200 liter 95-ost tankolnia BAZZEG, segitsetek mar, eltunt a farkam!!! mirol beszelsz? segits, daku, nem talalom sehol! Erdage... megint bebasztal, ugye? ize.. nem... dede BAZZEG, honnan veszed?? Erdage, te lany vagy... mik a tünetei a madár influenzának? paaak pak pak pak pak paaaak pak ok most megnyugtattál:)) Patrick: hello hogy vagyol Aniko: szia :) Aniko: G. Aniko vagyok az iskolából Patrick: akko csókolom Patrick: mér teccet felvenni??? Aniko: gyüjtöm az embereket a média faktra Patrick: értem Aniko: te milyen faktokat veszel fel? :) Patrick: történelem, info, matek Aniko: akkor baszódj meg te kis köcsög Patrick: oké csókolom Patrick: Viktor te vagy az??? Aniko: ki a fene lennék te hülye Patrick: elmész te a büdös francba
igotbigbootybitches
pisko 2007. április 14. 1369 hozzászólás 246.
Válasz ExE üzenetére (#4418): ez már vote egyszer(ha nem többször)
ExE 2007. április 14. 132 hozzászólás 2366.
Hehe,találtam egy kis leírást a metal fajtákról:) A szitu a következõ: egy gonosz sárkány elrabol egy királylányt,egy hõs lovag pedig a megmentésére siet.Hogy mi történik? HEAVY METÁL: A lovag bedübörög Harley Davidsonján, levágja a sárkányt, bedob egy sört, magáévá teszi a királylányt. GRIND METÁL: A lovag megjelenik, teljesen érhetetlenül sikoltozik kb. 2 percig, majd távozik. POWER METÁL: A lovag hófehér unikornisa nyergében érkezik, kikerüli a sárkányt, megmenti a királylányt, majd az elvarázsolt erdõ közepén szerelmeskednek. TRASH METÁL: A lovag megjelenik, legyõzi a sárkányt, megmenti a királylányt, és ez utóbbit magáévá teszi... gyorsan, és önzõn. FOLK METÁL: A lovag néhány haverjával érkezik, akik hegedûn, sípon, dobon, lanton, és egyéb furcsa hangszereken játszanak. A sárkány a rengeteg tánc közben elszenderedik, a lovag a királylány nélkül távozik. VIKING METÁL: A lovag sárkányfejes hajón érkezik, hatalmas csatabárdjával megöli a sárkányt, megfõzi, majd megeszi, halálra erõszakolja a királylányt, felprédálja a kastélyt, majd porig égeti, mielõtt elmenne. DEATH METÁL: A lovag eljön, megöli a sárkányt, magáévá teszi a királylányt, õt is megöli, majd távozik. BLACK METÁL: A lovag éjfélkor érkezik, levágja a sárkányt, a tetemet karóba húzza a kastély elõtt, análisan magáévá teszi a királylányt, iszik a vérébõl, majd szertartásosan megöli. A meggyalázott királylányt a kastély elõtt karóba húzza. DOOM METÁL: A lovag megérkezik, meglátja a sárkányt, rájön, hogy sosem tudná legyõzni, depressziós lesz, és öngyilkosságot követ el. A sárkány felfalja õt és a királylányt is. PROGRESSZÍV METÁL: A lovag gitárral érkezik, 26 percig szólózik a kastély elõtt, a sárkány öngyilkos lesz az unalomtól. A lovag felmegy a királylány hálószobájába, újabb gitárszólót ad elõ, amibe a konzervatóriumban végzõsként tanult összes technikáját beleszövi. A királylány megszökik, és a HEAVY METÁL lovag keresésére indul. GLAM METÁL: Az érkezõ lovagot meglátva a sárkány röhögõgörcsöt kap, és beengedi a kastélyba. Az bemegy, ellopja a királylány sminkkészletét, és megpróbálja gyönyörû rózsaszínre festeni a kastélyt. INDUSTRIAL METÁL: A lovag zsíros, fekete bõrkabátban érezik, obszcén kézmozdulatokat tesz a sárkány felé, mire a mesebeli kidobóemberek kikísérik a meseerdõbõl. KERESZTÉNY METÁL: A lovag a templomból hazafele jövet néz be, és egy balladát énekel a sárkánynak arról, hogy Jézus szereti, és felé kellene fordulnia. A sárkány azonnal megtér, és amikor a hercegnõ ''köszönetet akar mondani'' a lovagnak, az így válaszol: ''Sajnálom, nem hiszek a házasság elõtti szexben'' CYBER-TRASH METÁL: A lovag egy spéci ûrsiklón érkezik, lézerstukkerral berobbantja a kaput, likvidálja a sárkányt egy dezintegrátorral (szegény nyomban cafatokra robban szét), a királylányba lézerkardot dug fel, majd a tér-idõ kontinuumért felelõs készülékkel konpenzálja az elvesztett idõt, visszamegy az idõben érkezése pillanatába és ha van kedve, akkor még megcsinálhatja ezt ötvenötször is akár (különféle verziókkal). Aztán Kovenantot bömböltetve elhúz idegen, de értelmes, esetleg fejlettebb bolygóközi civilizációkat keresni... SZIMFONIKUS METAL: A karmester vezetésével vágtatva megérkezik a lovag és a szimfonikus zenekar tagjai egy kisebb orosz férfikórus kisértetében (közben A walkürök lovaglását játszák), rátámadnak a sárkányra,akinek semmi esélye.A sárkány megdöglik.A sikert megünneplik,jól beboroznak,besöröznek,bepálinkáznak stb. . A buli közben kiszúrják a sarokban egyedül ücsörgélõ,megszeppent királylányt. ''Ihletük'' támad,a királylánynak semmi esélye... NU METÁL: A lovag megérkezik raszta hajjal és egy hatalmas spanglival a kezében, megkínálja a sárkányt, az attól úgy betép, hogy menten elalszik. a lovag is kikészül. közben a DJ fegyverhordozó ''megszkreccseli'' a királylányt. másnap reggelre a királylány rég el van fejlejtve a sárkány meg a lovag pedig együtt lazulnak, míg meg nem halnak. GOTHIC METAL: A lovag hosszú, fekete lebernyegben, fehérre meszelt arccal ( a la Eric Clayton ) érkezik. A vár köré von egy nagy, fekete sötétítõfüggönyt, majd sejtelmes gyertyafényeket gyújt és síron túli, hátborzongató hangokat csal elõ a gitárjából, amelytõl a sárkány és a királylány is szívinfarktust kapnak. A lovag mindkettejüket végsõ nyugalomra helyezi a vár titkos kazamatáiban lévõ kriptában, és továbbmegy a következõ vár felé... GORE METÁL: A lovag eljön, levágja a sárkányt, a beleit kiteregeti a kastély elõtti mezõn, magáévá teszi a királylányt, megfojtja, magáévá teszi a holttestet, fölvágja a hasát és megeszi a belsõségeit, harmadjára is magáévá teszi, a holttestet felgyújtja, majd végezetül negyedjére is magáévá teszi. LOVE METÁL: A lovag feszes bõrnadrágban és félig kigombolt ingben érkezik. fél órán át énekli,hogy mennyire szereti a királylányt, végül a sárkány meghatódik és beengedi a lovagot. Késõbb a lovagnak és a királylánynak gyerekük születik és a sárkányt választják keresztapjának. METALCORE: A lovag végignézi a heavy-metal lovag és a death-metal lovag trükkjeit, jegyzetel, gyakorol tükör elõtt, aztán egy nagy kiadó támogatásával megveszi az egész kastélyt királylányostul, és kiadnak egy utánérzéses lemezt a sárkány korábbi eseteirõl szóló dalokkal. A királylány széjjelvarva tök jól néz ki. EXPERIMENTAL METAL/POSZTROCK: A lovag nem ezt a kastélyt, nem ezt a királylányt, nem ezt a lovagos érthetetlenséget akarja, a sárkány nem elég vad, a királylány nem elég hisztérikus, és amúgy sem ilyesmiket ad le az MTV2. Viszont a kastély kõfalán felfutó repkények biológiája a hangyák vonulásával , hm na talán ez jó lesz, gondolja. EMO: A lovag meggondolja magát, nem támad a sárkányra mert bejön neki mind a sárkány, mind a királylányka. És miközben bánatát dalba önti, sírva fakad, mert lekopott a körömlakkja és a haja is szétesett. RAGGA PUNK METAL: A lovag a vizesárokban discman-en végignyomat 3 Damian Marley albumot, és azon filózik vajon van-e elég gandzsa az asszonynak is...erre kirohan a sárkány és beleordítja a lovag arcába: Nobody gets out of dis ya pit alive....Nobody no body gets out alive. Majd egy határozott mozdulattal lenyúlja a cd-t meg a gyepet és visszaugrál a kastélyba... HF!Remélem ez még nem volt:)
eX 2007. április 14. 4277 hozzászólás 32.
SAD::ASDA::%"A%" enis tok egy jot Az ember életének három korszaka van: gyerekkor, felnõttkor és "remekül nézel ki".
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
toma 2007. április 14. 4782 hozzászólás 22.
Válasz StaY_KooL üzenetére (#4415): sh1fu ezt bash.hu-ról lop(hat)ta ^^
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
StaY_KooL 2007. április 14. 1000 hozzászólás 360.
sh1fu írta iwiwre, de ktsg vagyok és ellopom a viccét: Xawy: Akkor döme hozza a vinyóját? Zsuzsi: Háát azt mondta hogy hozza az egész winchesterét... Xawy: Isteneeeem, jóvanakkor hozza a vinyóját. Zsuzsi: Hát ha rajta van a winchesterén akkor biztos... :DDD
igotbigbootybitches
Retek-Harcos 2007. április 13. 4667 hozzászólás 24.
Válasz Rabbitt üzenetére (#4413): lol :AS:A:SD