Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

Rabbitt 2007. április 13. 2753 hozzászólás 84.
Nyuszika elmegy az erdõbe gombát szedni. A réten ott fekszik a farkas. A nyuszika nem veszi észre, és meghúzza a farkas faszát. Másnap a farkas elmeséli a barátainak, hogy milyen jó dolgot csinált vele a nyuszika. Az összes farkas kifekszik. Arra megy a nyuszika, azt mondja: - Hûûû, mennyi gomba! Még jó hogy hoztam kaszát!!!
Scarface 2007. április 13. 657 hozzászólás 567.
Válasz Mark üzenetére (#4406): DAS:D_A:D :DDD
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
eX 2007. április 13. 4277 hozzászólás 32.
nemide
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Xymoth 2007. április 13. 2068 hozzászólás 140.
Válasz -Shanur- üzenetére (#4408): OMG xASD
Az alvástól éhes leszek, az evéstõl elálmosodom. Az élet szép.
Retek-Harcos 2007. április 13. 4667 hozzászólás 24.
Válasz -Shanur- üzenetére (#4408): -.-
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
-Shanur- 2007. április 12. 521 hozzászólás 752.
-Miért nem jön ki a medve tavasszal a barlangjából? -Mert megdöglött.
Retek-Harcos 2007. április 12. 4667 hozzászólás 24.
Válasz DjPanties üzenetére (#4402): :D:A:S:AD:D
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
Mark 2007. április 12. 1728 hozzászólás 178.
Régi, jó: Fiatal cowboy áll a kocsmában a nagyapjával. - Te, nagyfater! Mit csináljak, hogy én legyek a legjobb lövész a környéken? - Ferdítsd el az övedet, hogy jobban kézreálljon a pisztoly! A kölyök elferdíti, ki is próbálja, ellövi a zongorista nyakkendõjét. - Na öreg, jó lövész vagyok már? - Nem, fiam. Vágd ki a pisztolytáska tetejét, hogy ne akadjon bele a kakas! a kölyök kivágja, majd újabb próbát tesz, lelövi a zongorista fejérõl a kalapot. - Na, öreg, elég jól lövök már? - Még mindig nem, fiam. Menj ki, az ajtó mellett áll egy zsírosbödön, mártsd bele a pisztolyodat! - A csövét, vagy a markolatát? - Az egészet nyomd bele! - Akkor én leszek a legjobb lövész? - Nem, fiam, de ha Wyatt Earp feláll a zongorától, és feldugja a seggedbe, nem fog fájni annyira.
JET JAGAAAR!
ToMker 2007. április 12. 2977 hozzászólás 72.
Válasz DjPanties üzenetére (#4401): hátez durva volt .D:D:
Mark 2007. április 12. 1728 hozzászólás 178.
Két meleg nyaral a tengerparton. Az egyik bemegy a vízbe. Erre a másik: - Milyen a víz? - Fasza. - Jó, akkor ugrok egy seggest.
JET JAGAAAR!
Xymoth 2007. április 12. 2068 hozzászólás 140.
Válasz DjPanties üzenetére (#4402): 7. Magyarország "sztárjai" a XXI. Században: Fekete Pákó, Gyõzike. Jelölje térképen, mely kontinensre kellett volna visszavándorolniuk! .xAS:D:XA:Sdsaxasd
DjPanties 2007. április 12. 251 hozzászólás 1475.
A 2085. évi történelem érettségi tételei: 1. Fekete Pákó betelepülése, majd kiûzetése Magyarországról. 2. Gyõzike vagyonosodása és az etnobiznisz összefüggései. 3. Fejtse ki részletesen, hogyan "kúrta" el Magyarország sorsát Gyurcsán Ferenc miniszterelnök! 4. Ismertesse részletesen a századforduló médiájának egyetemes kultúrtörténeti alkotásait (Big Brother, Való Világ, Fókusz, Aktív, Dáridó, Fásy Mulató), és azok pozitív hatásait a kor társadalmának szellemiségére, intelligenciaszintjére! 5. Anettka és a kozmosz közti viszony a XXI-ik században. 6. Döntse el melyik évben volt nõ, és melyik évben volt férfi Terri Black! 7. Magyarország "sztárjai" a XXI. Században: Fekete Pákó, Gyõzike. Jelölje térképen, mely kontinensre kellett volna visszavándorolniuk! 8. Balázs- és Mónika show. Melyiknek volt a nagyobb nézettsége, és közerkölcsformáló hatása? 9. A Barátok közt szappanopera 102542. részének részletes bemutatása a XXI-ik század végén! Ismertesse bizonyos szereplõk sorozatbéli életrajzát. Mint pl. a Tilda-karakter evolúciója (1-51-ig). 10. Miért részesíti elõnyben a roma többségi társadalom az idegen hangzású keresztneveket? (Eszmeralda, Rozalinda, Izaura, Pamela, Szamanta, ill. Vinettú, Szándokán, Hoszéármándó, Ronáldó, Maradona) 11. Ki volt Kiszel Donatella édesapja? Válassza ki, és húzza alá a megfelelõ személy nevét: - Sylvester Stallone; - Kondor Csaba Úrhölgy; - az ismeretlen katona; - az igazi Fantomas. 12. Kelemen Anna metamorfózisának ismertetése, munkásságának kultúrtörténeti elemzése. 13. Ismertesse Kocsor Zsolt (egykori mûvésznevén: Kozsó) nemzetközi elismertségének (Nobel-békedíj, Grammy-díj, Szívárvány Zászló-érdemrend) okait és pályafutásának fõbb állomásait! 14. Mikor csatlakozott Magyarország államadóssága a "Fejlõdõ Országok" elitcsapatához? A: 2007; B: 2008; C: 2009. 15. Melyik hazai mestermû vált a világörökség részévé a XXI-ik század közepén? - Kiszel Tünde "Donatellácska" naptársorozata; - a 4-es metró frissen átadott, Panama-díjas elsõ szakasza; - a Chuck Norris híd; - Schobert Norbert Update Enciklopédiája. Cafatokra tüsszögöm az agyad:D
Xymoth 2007. április 12. 2068 hozzászólás 140.
Válasz Rabbitt üzenetére (#4400): ^^ :D ^^
Rabbitt 2007. április 12. 2753 hozzászólás 84.
- Mi a különbség a fasz és a kanyar között? - ? - Vedd be, és megtudod!
fACE 2007. április 11. 2846 hozzászólás 76.
Válasz pisko üzenetére (#4397): - Nagyon szexi az új titkárnõd. - Igen, de kiderült, hogy perverz. Azt akarja, hogy a farkamat a fülébe tegyem. - Mondta? - Nem, de amikor a szájába akartam tenni, elfordította a fejét. :SD:AD:ASD:ASD:ASD:ASD:ASD:ASD:AS:DAS:D:D :DAD:A:DAD:A:DAS:D Ez hatalmas vicc, itt fekszek :DDDD de a másik is jó :DD
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
Retek-Harcos 2007. április 11. 4667 hozzászólás 24.
Válasz pisko üzenetére (#4397): :S:S:S
pisko 2007. április 11. 1369 hozzászólás 246.
- Nagyon szexi az új titkárnõd. - Igen, de kiderült, hogy perverz. Azt akarja, hogy a farkamat a fülébe tegyem. - Mondta? - Nem, de amikor a szájába akartam tenni, elfordította a fejét. Egy ujabb szoke nos sztori: „Beálltam egy zsúfolt parkolóba és leengedtem az ablakot, hogy a hátsó ülésen nyújtózkodó kutyusom kapjon elég levegõt. Nem akartam, hogy utánam induljon, megálltam hát a járdán és visszamutatva rá, határozottan azt mondtam: - Ott maradsz! Érted?? Maradsz! Maradsz!! Egy közeli autó vezetõje, látva hogy szõke vagyok, csodálkozva végigmért, majd megszólalt: - Csak be kell húznia a kéziféket!”
Gyurmi 2007. április 11. 3646 hozzászólás 47.
Válasz eX üzenetére (#4382): elsem olvastam idáig ::DFSDG::ADFAF
vaktabletta kapható , receptér'!
Retek-Harcos 2007. április 10. 4667 hozzászólás 24.
Válasz MonDee üzenetére (#4392): Prö :D
toma 2007. április 10. 4782 hozzászólás 22.
Válasz eX üzenetére (#4382): ASD:+!:DS:+!:D:DD
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Mark 2007. április 10. 1728 hozzászólás 178.
Válasz Gandal-f üzenetére (#4388): TEVAGYAZ.. ~
JET JAGAAAR!
MonDee 2007. április 10. 304 hozzászólás 1245.
Lol milyen tanya meg milyen fogalomzavar alap hogy a kutyát ha támadni tanítják az a csibészeltetés => csibész = támadás [url=http://www.kutya.hu/read.php?u=0408/08.htm]itt a fogalomzavar[/url]
A jobbtól kikapni nem szégyen, és sírni csak a gyõztesnek szabad! < MonDee >
Válasz Lucius üzenetére (#4390): heh :D
Lucius 2007. április 10. 63 hozzászólás 3726.
Suliban: - Sziasztok gyerekek! Holnap be fog jönni egy tanfelügyelõ bácsi és kérdezni fog tõletek egy pár kérdést. Most szúrópróbát teszek veletek. Pistike! Neked mi a kedvenc állatod? - Kutya! - Miért? - Mert szép nagy a füle! - És miért olyan szép nagy? - Mert Darlingot eszik! - Ügyes! És neked Juliska? Mi a kedvenc állatod? - Cica! - Miért? - Mert szép fényes szõre van! - Miért fényes a szõre? - Mert mindig kikefélem! - Ügyes! És neked mi a kedvenc állatod, Móricka? - Lepényhal! - Miért? - Mert olyan szép lapos! - És mitõl olyan lapos? - Mert megkúrta a bálna! - Ejnye Móricka! Nem szabad ilyet mondani! Találj ki valami mást. Másnap reggel. - Sziasztok gyerekek! Én vagyok a tanfelügyelõ bácsi és most kérdezek tõletek pár kérdést. A tanbá addig kérdezi a gyerekeket, míg Mórickára nem kerül a sor. A tanárnõ tiszta ideg. - És neked, Móricka, mi a kedvenc állatod? - A béka! A tannõ szívérõl leesett a kõ. - És miért szereted a békát? - Mert olyan szép nagy gülü szeme van! - És miért van olyan szép nagy gülü szeme? - Mert látta, ahogy a bálna megkúrta a lepényhalat!
Matula bácsi sorban fogja a halakat, Tutajos semmit. - Matula bácsi, mi van a horgodon? - Kukac. Másnap Tutajos kukaccal a horgán nem fog semmit. Matula bácsi sorra fogja a halakat. - Matula bácsi, mivel horgászol? - Kukoricával. Másnap Tutajos kukoricával sem fog semmit, Matula bácsi megint sorban szedi ki a halakat. - Matula bácsi, ma mi van a horgodon? - Kukac. - Mondd, hogy döntöd el, hogy melyik nap mi a csali? - Felkelek reggel, ha balra dûl a farkam, akkor kukac, ha jobbra, akkor kukorica. - De Matula bácsi, nekem úgy áll reggel a farkam, mint a cövek. - Hülye vagy fiam, akkor dugni menjél, ne horgászni! ___________________________________________________________________ Az anyuka fürdeti a kisfiát, amikor az megkérdezi: - Anyu! Ha megnövök, nekem is két fütyim lesz, mint apunak? - Ugyan már Pistike, honnan veszed, hogy apunak kettõ van? - Amikor pisil, akkor mindig a kicsit veszi elõ. Amikor pedig megjön a bejárónõ, akkor a nagyobbikat. ____________________________________________________________________ Egy alak a kasszánál áll a kígyózó sor végén. A mellette lévõ sorból rá-rá pislant, mosolyog, nevetget egy szõke bombázó. A fickó nem bírja tovább és kedvesen hozzászól: - Nem ismerjük mi egymást valahonnan? - Nem vagyok benne biztos, de szerintem az egyik gyerekem apja lehet. A fickónak eszébe jut az egyetlen eset, amikor hûtlen volt: - Úr Isten! Ön az a sztriptíztáncosnõ, akit a legénybúcsún a csocsóasztalon dugtam meg a haverjaim szeme láttára, miközben a te barátnõid nedves zellerlevéllel vertek és egy uborkát dugtak a seggembe? - Nem. Én a fia angoltanárnõje vagyok. ____________________________________________________________________ A férj frissen megfürödve jön ki a fürdõszobából és félreérthetetlen gesztussal bújik be az ágyba az asszony mellé. A nõ persze rögtön jön a kifogással: - Most ne drágám, fáj a fejem! - Tökéletes. Épp most kentem be a farkam aszpirinnel a fürdõszobában. Már csak azt kell eldönteni, hogy miként veszed be. Tabletta vagy kúp formájában. ____________________________________________________________________ Jack és Joe baromira le akarják inni magukat, de csupán egy dollárjuk van. Jack kitalálja, hogy vegyenek belõle egy hot-dogot, amibõl a virslit a gatyájába teszi, és a megbeszéltek szerint cselekednek. Belépnek a kocsmába, isznak egy csomót, majd amikor fizetésre kerülne a sor, Jack kigombolja a sliccét, elõveszi a virslit, és Joe letérdelve szopogatja. A kocsmáros erre azonnal kidobja õket, fizetés nélkül. Annyira beválik a trükk, hogy egymás után keresik fel a kocsmákat. A hetedik után azt mondja Joe: - Te, én már nagyon unom, hogy mindig le kell térdelnem! - Te panaszkodsz? A negyedik kocsmában elvesztettem a virslit!
Gandal-f 2007. április 10. 2474 hozzászólás 104.
lol nálatok fogalom zavar van :D:D
Sir, We are completely sorrounded -EXCELLENT! This means we can attack in any direction!
Mark 2007. április 10. 1728 hozzászólás 178.
Válasz Gyurmi üzenetére (#4386): I <3 tanya.
JET JAGAAAR!
Gyurmi 2007. április 10. 3646 hozzászólás 47.
Válasz Gandal-f üzenetére (#4384): szokták a kutyának mondani , ami annyit jelent , h "KAPDEL!" , vagy hasonló... ~
vaktabletta kapható , receptér'!
Válasz Gandal-f üzenetére (#4384): a többi viccre semmi?
Valamit kell tudnom, azt kell tudnom hogy a peonból lehet 100 is! :D
Gandal-f 2007. április 10. 2474 hozzászólás 104.
Válasz The_Dwarf_King üzenetére (#4383): Bodi csibész ez most mi? csibész = valakire mondják, hogy te nagy csibész vagy... ilyen furfangos ember találékony stb.. de inkább negatív jelzõ bár nem minden esetben:)
Sir, We are completely sorrounded -EXCELLENT! This means we can attack in any direction!
Három részeg fekszik az árokban. Az egyik szellent egy hatalmasat, mire a mellette fekvõ: - Egészségedre! Kinyitja erre a harmadik is a szemét: - Töltsetek nekem is! - Hogy hívják a vallásos bérgyilkost? - Hitman. Két ismerõs roma találkozik. - Há' te Gazsi, milyen régen nem láttalak má... - Há' tudod két hétig infulenzába vótam. - Jó neked, téged apád mindehova elenged... Cigány bámulja a juhászt amint az jóízûen szalonnát eszik a mezõn. Egy idõ után megkérdezi a juhász: - Na cigány kérsz egy harapást? Cigány: - IGEN! Juhász: - BODRI, CSIBÉSZ!
Valamit kell tudnom, azt kell tudnom hogy a peonból lehet 100 is! :D
eX 2007. április 10. 4277 hozzászólás 32.
jaja :D ez ugyanaz a vicc mint a skot fia kitunovel erettsegizik azt mondja az apja neki, nah fiam mert ilyen szorgalmas voltal kerhetsz tolem valamit hat megennek egy szelet dinnyet ha nem gond, dehogy gond es azzal vett neki egy szlet dinnyet 5 ev mulva a fiu 5össel lediplomazik nah fiam mert ilyen szorgalmas voltal kerhetsz tolem meg valamit hat edeasapam meginnek egy pohar sort azthiszem NAH DE FIAM DINNYERE SÖR ?
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Rabbitt 2007. április 10. 2753 hozzászólás 84.
Mária Katalin nõvér belépett a csend monostorába. A fõpap közölte vele: - Nõvér, ez a csend monostora. Itt maradhatsz, ameddig csak akarsz, de nem beszélhetsz addig, ameddig azt nem mondom, hogy beszélj. Mária Katalin 5 éve élt már a monostorban, amikor a fõpap így szólt: - Mária Katalin nõvér, 5 éve vagy itt. Most szólhatsz két szót. Mária Katalin így szólt: - Kemény ágy. - Sajnálattal hallom - mondta a fõpap - De kerítünk neked egy jobb ágyart. Újabb 5 év után Mária Katalint hivatta a fõpap. - Újabb két szót szólhatsz, Mária Katalin. - Hideg étel - mondta Mária Katalin, és a fõpap megnyugtatta, hogy az étel jobb lesz a jövõben. Mária Katalin 15. évfordulója közeledett a monostorban. Eljött a nap, és a fõpap megint az irodájába hívatta Mária Katalint. - Két szót szólhatsz ma. - mondta a fõpap. - Most kilépek. - mondta Mária Katalin nõvér. - Ez a legjobb, amit tehetsz - mondta a fõpap - Mióta itt vagy, csak a kibaszott nyavalygásodat hallani!
Válasz eX üzenetére (#4379): átérzem a helyzeted :(
Haters Gonna Hate
eX 2007. április 10. 4277 hozzászólás 32.
Múlkor véletlenül a WC mellé ültem, ettõl kicsit fölment bennem a Pumpa.
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Nagypapa unokájával az állatkertben megállnak az elefánt mellett. A kislány megkérdezi a nagyapától:-Nagypapa, mi az ott az elefánt lába között? A nagypapa:Az a farka. Kislány:És mi lenne ha megrángatnám? Nagypapa:Akkor sok kiselefánt lenne. Mennek tovább ugyanezt eljátszák még a zsiráffal is, majd egyszer csak 1 bokros részre érnek, ott aztán a nagypapa elkezd pisálni. Kérdezi a kislány: -Nagypapa mi az ott a lábad között? Nagypapa:Hát az a farkam. Kislány:És mi lenne ha megrángatnám? Nagypapa:Sok kis nagypapa lenne.PLUSZ 1 TÁBLA CSOKI!!
Válasz Lil_ üzenetére (#4376): Pff :D
Lil_ 2007. április 10. 376 hozzászólás 1044.
Nah ez lesz az utolsó megígérem: 3 Székely viszik a tehenet a földre hadd sétáljon egyet alapon, amikor meglátják hogy, a tehén már teljesen elvan fáradva és nemakar megmozdulni, valamiért rosszul van a riska. Gondolkoznak hát ott hárman ( Gházsi , Jáózsi , Elek ) hogy mit is kéne tenni ezzel a jószággal: Gázsi elsö ötlete: -HÁ vigyük haza oszt ott jó lesz neki! erre Elek: -Há GÁZSi nemérted, hogy kifogyott belöle a a benddddddddzin nemmegy ez sehova! Jáózsi gondolkozik és eszébe jut a nagy ötlet: -Szerintem kibbbbarátaim vigyük le O-O-oDA LE ODA NA ÉRTED ODA! ELek és Gazsi nemértik ezzel mit akart mondani öreg cimborájuk, ígytehát meg is kérdezik töle: -NADE JÁÁÓZSI HÁ HOVA? Jáózsi gondolkozik majd válaszol: -LE AZ ItaTÓÓba! Gondolkoznak, tanakodnak majd végül rájönnek h nemis olyan hülyeség hátha a riska csak szomjas és azé nemmegy tovabb. Meg is egyeznek hogy leviszik az itatóba és megitatják DEHÁT HOGY hiszen öfelsége II. RIska nem akar megmozdulni. Elek! ( aki mellesleg a legidösebb kitalálja, majd hárman eltolják odáig, Úgy is lesz tolják tolják tolják még végül elérik a kanálist az itatót. Nade ekkor jön ám az igazi probléma a tehén nemakar inni az itatóbol. Most kivételesen Józsikának ugrik be egy ötlet: -Há mivel ELEK tevagy a léééégeröüüsebb ezéééj biza neked kell ééékapni a a fejét és belenyomni a vizbe! Én tartom magát hogy maga bele ne essék GÁZSI! maga meg mennyék háátra a tehén mögé kapja el a farkát és vigyázzom hogy a tehén egyetlen vagyonunk, életünk büszkesége bele ne essék a kanálisba! Úgy is lesz az ELEK elkapja a tehén fejét belenyomja a vizbe Jáózsi tartja magát és az öreg eleket majd gázsi hátulról tartja a farkát, a tehén feje a kanálisba! Szenved a tehén szenved minta ménykûûû de látszik rajta nincs más iszik az iszik. Gázsi hátul tartja a tehén farkát majd egyszercsak a tehén elkezd irtózatos mennyiségût sugárban fosni! Gázsi gondolja birja a sarat a tehénnek inni kell mint egy ablaktörlöként használja a kkezét majd felordit! -HÉéé HÁÁÁÓ TI OTTT ELÛÛÛL HÁ VEGYÉÉÉTEK MÁÁN KI A RISKA FEJÉT EZMÁN CSAK AZ ISZAPOT SZÍÍÍÍJJJA ! XD
Válasz Lil_ üzenetére (#4373): Wááá ez rosz :D
Scarface 2007. április 10. 657 hozzászólás 567.
Válasz Lil_ üzenetére (#4373): ezmiez? A:SD_:ASD:ASD :kira
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
Lil_ 2007. április 10. 376 hozzászólás 1044.
Székely és a fia kimennek az erdöbe fát vágni. A fiú mégcsak épphogy serdül dehát ö már arra vágyik hogy kettéhasíthasson egy igazán nagy fadarabot a baltájával. Vágják is a fát a fiú adogatja az apjának az öreg meg vagdossa öket ketté. Egyszercsak pdafordul a fiú hogy közölje vágyát apjával: -Idesapám! Há had vágjak mán énis ekkkicsit! Az öreg székely gondolkozik, gondolkozik, majd úgygondolja hogy ugyebár miért is ne és közli a fiával: -Há fiam jóva! a lényeg az hogy a közepibe ! a közepibe ! Jó markold meg a nyelét és üsssé rá há úgy a közepire! Úgy is lesz az öreg elökapja a fadarabot és mondja a fiának: -Na Ifjabbik AKKOR HEGYIBE!!!! Több se kell a fiú suhint egyet és nézi-nézi , dehát levágta az apja kezét. Az öreg székely vérzik mindenfelé spriccol és odafordul a fiához: -HÁDE IFJABBIK !!!! Á I VÓT EZ? EZ KOMOLY VÓT? A fiú gondolkozik majd rávágja: -IDESAPÁM IGEH EZ KOMOLY VÓT! öreg: -AKKÓ BAZDMEG JÓ MERT VICCNEK ELÉG DURVA LETT VÓÓNA ! :ASD
Spelp 2007. április 9. 14691 hozzászólás 1.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#4371): de :nyuszitojás
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
Pr0-peller 2007. április 9. 1172 hozzászólás 300.
Válasz ComputerSC üzenetére (#4370): For The Win nem?
"Üzeni anyám hogy ne hívogasd,elfogytak már a kinõtt ruháim" :SDG"RASDRAS
ComputerSC 2007. április 9. 2786 hozzászólás 82.
Válasz paradoX üzenetére (#4367): wikipedia power: "[i]ftw - wtf visszafele, reagálás, ha valaki wtf-et mond, csak úgy véletlenszerûen [/i]" :$
The bestest topic killer ever.
Válasz iNSeCt.CorpSe üzenetére (#4366): jahogy értem ^^
CreO 2007. április 8. 1847 hozzászólás 165.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#4360): hátigen
What else you gonna do on Saturday? ;)
paradoX 2007. április 8. 4067 hozzászólás 37.
wikipédia power :D leet, l33t, 1337 – profi, gyakorlatias, elit, más értelemben beképzelt, egocentrikus kaknoob – A noob fokozott változata (cocknoob; ejtsd: káknub, jelentés: faszláma :) )
MinD You!
Válasz Pr0-peller üzenetére (#4360): |= 3 |_ |-| 4' 13 0 12 | 7 0' 1 3 | 4 /| | < 0 12 \_/ | < 13 4 | /| 3' 6 | 3 /| / 0 |_ 7 ....
LEET = 1337 -> 'elit hacker'-t jelent. A leet szavak és a betûkészlet külsõsök számára felismerhetetlen és értelmezhetetlen. A hackerkedés 'fénykorának elején' ezen a nyelven publikálták a védelmi réseket, forráskódokat, stb., így a netkeresõk nem akadtak rájuk. 1337 = LEET, mivel az 1-es kis L-re hasonlít, az 3 = E (pl. Driv3R címû játékban is, meg még sokfelé, ez elég elterjedt --> ugyanilyen a 4-es mint 'A' betü), 7 = t...
Válasz pisko üzenetére (#4362): Válasz paradoX üzenetére (#4363): kettõben ^^