Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

Lil_ 2007. április 5. 376 hozzászólás 1044.
Székely áll a híd alatt az autópályánál, menne mán az öreg a nagyváááros feléje... Stoppol hát stoppol...Vele van egyetlen kedvese riskája...(a tehén melyet a falunapokon nyert mávagy 4-5 éve) Egyszer csak elmegy melette egy autó! -( há be sajnos az ugyi nem áll meg )- Legyint az öreg székely gondolja magába ( Há van idö.... van idö..) Eltelik 10 perc majd ismét egy autó száguld el az öreg székely mellett aki már ekkor félálomban rágicsálja otthonról hozott egyetlen szindvicsét és fejébe húzza a kalapját, gondolván há alszik egyet mibaja lehet belöle.El is alszik az öreg majd egyszer csak annyit érzékel h egytelen szerelme riskája rángatja a " pórázánál " fogva és jelezni akar az öreg székelynek. Székely fordul kettöt gondlja magába -( Má megin éhes az ebadta! azé se kelek föl )- Aztan mire megint elaludna, délutáni sziesztáját megzavarja egy duda. Kinyitja hát a szemét gondolja az öreg megnézi mieza ricsaj ami nemhagyja õtet aludni. Az öreg meglepödve látja hogy egy nagyon szép hosszú autó áll elötte amiböl egy kopasz napszemüveges fazon lóg ki félig aki felteszi a nagy kérdést: -( Maga meg mit alszik itt az autópályán egy tehénnel a nyakában? )- Erre a székely: -(Há megyek én a nagyvárusba Budapest feléje! Kend nem tudna engem meg a kis riskámat elvinni odáig? )- A kopasz gondolkozik de valahogy nem fér a fejébe, hogy a jó istenbe tudna ö berakni egy ekkora riskát a kocsiba. Meg is kérdezi a székelyt: -( Hát de maga hogy gondolja ezt? Még magát el is vinném nade a tehén? Öt nemtudom berakni maga mellé az anyósra. A székely mikor ezt meghallja egyböl beugrik a kocsiba és ott folytatja az eligazítást. -( Maga csak mennyék !! A riska meg maajd gyün utánunk )- A kopasz nem érti dehát elindul, 1-es 10,12,13,14,15 km/h néz hátra a visszapillába, a riska jön! bizonytalanul ránéz az öreg székelyre aki erre: -( Mennyünk má mennyünk má Bííírja e nyugalom bíííítrja e mennyünk mennyünk -) Nem érti a kopasz dehát kicsit rálép a gázra 3-as (35,40,45,50) néz hátra és a tehén még mindig jön. Megint ránéz az öreg székelyre aki megint csak annyit mond: -( Hát siessünk mán kend! Biiirja E riska biirja e nyugalom biiirja.... Há mondom h biiirja !)- A kopasznak elege lesz, padló 4-es 150 km/h néz hátra ÉS A TEHÉN JÖN ÉS JÖN! Megint odafordul a székely felé és mondja neki: -( Úgy látom fárad a riska mert már lóg ki a nyelve !! )- Erre a székely legyint és utasítja a kopaszt h mennyen még nyugodtan. A kopasznak sem kell több 5-ik 200km/h néz hátra a tehénnek nagyon lóg ki a nyelve, oda is szól az öregnek: -( Ha erre nem vigyázunk ez itt ficcen meg az autópályán, annyira fáradt hogy már teljesen kilóg a nyelve! )- erre a székely: -( Jóóóóóóóvan de a kérdés hogy jubbra vagy booooolra lóg ki a riska nyelve? )- Belenéz a kopasz a visszapillantóba, Látja hogy balra lóg ki a nyelve a riskának. -( Balra Lóg az öreg, balra ! )- Erre felkiabál a székely: -( BÓÓLRA? )- Kopasz: -( Balra ÖREG ODA HA MONDOM!!!! )- Székely: -( AKKKKKÓÓÓ BAZDMEG HÚZÓDJÁ MER ELÕÕÕZNI FOG ! )- XDDDDDD
pisko 2007. április 5. 1369 hozzászólás 246.
Aggódó képpel ér haza a férj: - Édesem, van egy nagy problémám a munkahelyen... Megszakítja a feleség: - De drágám, ne mondd azt, hogy problémád van, a te bajod az enyém is. Mondd azt, hogy van egy problémánk! - Jól van, szóval, a mi kis titkárnõnk szülni fog nekünk egy gyereket... Kedvetlenül, láthatóan rossz hangulatban megy haza este a férj. Megvacsorázik, iszik egy pohár bort, majd bebújik a feleségéhez az ágyba, és elkezdi simogatni. - Drágám - súgja az asszony -, ma nem lehet...! - Én ezt nem értem - morog a férj -, hát ma minden nõ összebeszélt? Tegnap este, amikor hazaértem, a feleségem arra kért, hogy vigyem el valami drága helyre. Kivittem a benzinkúthoz. (as.d:SAD:AS:ASD:SAF+!rD3r) Rádió, betelefonálós mûsor: -Üzenem a fekete Mercisnek, aki bevágott elém a körúton, hogy a mellette ülõ szõke már háromszor megvolt! Egy fehér opelos. 5 perc múlva: - A fekete mercis vagyok, és üzenem az opelosnak, hogy a mellettem ülõ szõke az öcsém. Két szõke nõ beszélget: - Képzeld tegnap vizsgám volt autóvezetésbõl, és meghúztak. - Hogy-hogy??? - Bementem a körforgalomba, ki volt írva hogy 30. Hát én körbe is mentem 30-szor, mégis meghúztak. - Nem lehet hogy elszámoltad?!?!! - Foglalkozása? - Postán dolgozom, leveleket pecsételek. - Nem unalmas? - Minden nap más a dátum! Srác bedugja a fejét a fodrászüzlet ajtaján és beszól a tulajnak: - Mennyit kell várnom egy hajvágásra? - Körülbelül két órát - válaszol a borbély. A srác elmegy. Néhány nap múlva ugyanúgy bedugja a fejét az ajtón és kérdi: - Mennyit kell várnom egy hajvágásra? A borbély körülnéz a várakozó embereken és válaszol: - Körülbelül két és fél órát. A srác elmegy. Egy hét múlva ugyanaz a jelenet játszódik le. A borbély - miután a srác elment - odaszól az egyik vendégnek: - Te, komám! Nézzed már meg, hova megy ez a srác, mert soha nem jön vissza hajat vágatni! Egy kis idõ múlva a borbély barátja visszatér, a hasát fogja a röhögéstõl. - Na mi van? - kérdi a borbély - Hova ment a srác? A haverja még mindig fulladozva: - Hát a nejedhez, te hülye! A gróf és felesége egy este elmennek színházba. A nõnek azonban nem tetszik az elõadás, így hazamegy. Ahogy belép a házba, szembetalálkozik az inassal, és így szól hozzá: - James, vegye le az ingemet! James megteszi. - James, vegye le a szoknyámat! James ezt is megteszi. - James, vegye le a harisnyámat! Az inas engedelmeskedik. - James, vegye le a melltartómat! Megtörténik ez is. - James, vegye le a bugyimat is! És ha még egyszer meglátom, hogy az én ruháimat viseli, kirúgom! (LOOOOOOOOOOOL GECCI xDDD)
Rabbitt 2007. április 5. 2753 hozzászólás 84.
- Mi az? Fehér embernek gumival 5000 Ft, cigánynak gumi nélkül ingyenes? - ??? - Bungee jumping.
ArcsiBald6 2007. április 5. 808 hozzászólás 464.
:)
StaY_KooL 2007. április 4. 1000 hozzászólás 360.
Jah sztem is nagyobb poén lett volna h -Drágám. A nevem Drágám János. -Rendben, majd értesítjük amúgy téllegjó ~
igotbigbootybitches
Válasz pisko üzenetére (#4306): igen ez jó :):D csak mondjuk el kellett volna utanitani nem folytatni a megbeszélést :D
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
Gandal-f 2007. április 4. 2474 hozzászólás 104.
Válasz pisko üzenetére (#4306): ezt ismertem, de nagy :kira :D:D
Sir, We are completely sorrounded -EXCELLENT! This means we can attack in any direction!
pisko 2007. április 4. 1369 hozzászólás 246.
Egy vállalat vezetõje egy nap új alkalmazottat vesz fel. - Mi a neve? - kérdezi a jelentkezõtõl. - János - válaszol a férfi. A fõnök arca elborul: - Nézze, nem tudom, eddig milyen szedett-vedett helyen dolgozott, de > nálunk senkit nem szólítanak a keresztnevén. Ez csak fölösleges bizalmaskodáshoz vezetne, ami tudvalevõleg a tekintély rombolását eredményezi. Alkalmazottaimat kizárólag a vezetéknevükön szólítom - Kovács, Kiss, Tóth - csak a vezetéknév, érti, ugye? Magának én Nagy igazgató úr vagyok. Semmi haverkodás, és akkor minden rendben lesz. Akkor kezdjük még egyszer. Mi a teljes neve? A jelentkezõ sóhajt, majd kiböki: - Drágám. A nevem Drágám János. - Oké, János, akkor beszéljünk az anyagiakról...
Válasz Rabbitt üzenetére (#4303): ez jó :D:D
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
Depresszio 2007. április 3. 926 hozzászólás 399.
Válasz Rabbitt üzenetére (#4303): :) vegre egy jo
Rabbitt 2007. április 3. 2753 hozzászólás 84.
A kávéházban egy francia fogyasztja a reggelijét: kávé, kifli, vaj és dzsem az asztalon, amikor megjelenik egy rágógumizó tipikus amerikai férfi és se szó se beszed leül az asztalához. A francia ügyet sem vet rá. Egy idõ múlva az amerikai nem bírja tovább: - Ti franciák mindig megeszitek az egész kiflit? - Persze - morogja mogorván a francia. Az amerikai kifújja a rágóját, megvárja, míg szétpukkan, majd így folytatja: - Mi az Államokban csak a belsejét esszük meg - csámcsogja. - A héjat konténerbe gyûjtjük, újra feldolgozzuk, kiflit sütünk belõle, és eladjuk Franciaországba. A francia csak hallgat. Ám az amcsi csak nem hagyja abba a piszkálódást: - Dzsemet esztek a kiflihez? - Hát persze! - vakkantja oda a francia. - Mi nem - mondja az amerikai hangosan kérõdzve. - Mi odaát friss gyümölcsöt eszünk reggelire, a héját konténerbe gyûjtjük, újra feldolgozzuk, dzsemet fõzünk belõle, és eladjuk a franciáknak. - És mit csináltok a használt kotonokkal? - kérdezi a francia. - Természetesen kidobjuk õket - vágja rá az amerikai. - Mi nem - válaszol a francia. - Mi összegyûjtjük a gumijainkat, újrahasznosítjuk, rágógumit készítünk belõle és eladjuk az USA-ba.
Válasz Scarface üzenetére (#4301): meg az invi byke sem rosz :D
Scarface 2007. április 3. 657 hozzászólás 567.
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#4300): ez már a legalja gyerekek, fokozni nem lehet :D
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
Válasz ArcsiBald6 üzenetére (#4295): a tehén nem is busszal jár .D
Október 27-én, hajnalban Béla a fogdában ül, egyszercsak nyílik az ajtó és betuszkolnak mellé egy rendõrt: - Nahát, magát is lecsukták? Mi történt? - kérdi a rendõrtõl. - Tudja, meg akartam viccelni a zsarukat, elmentem a jelmezboltba és vettem egy rendõrjelmezt. - És hogy bukott le? - Rögtön kiszúrtak, csak rajtam volt azonosító.
Valamit kell tudnom, azt kell tudnom hogy a peonból lehet 100 is! :D
ArcsiBald6 2007. április 3. 808 hozzászólás 464.
Válasz pisko üzenetére (#4297): fu :D
pisko 2007. április 3. 1369 hozzászólás 246.
Miért ütközik össze 2 repülõgép? Mert 1 nemtud. XDDDDDDDDD
Chaos 2007. április 3. 610 hozzászólás 637.
Válasz elek.farkas üzenetére (#4290): Uram irgalmazz szegény lelkének, mert nem tudja mit cselekszik!!!
Would you like a Yes/No prompt? (Y/n)
ArcsiBald6 2007. április 3. 808 hozzászólás 464.
- Hova ül a tehén a buszon? - Legelõre.
eX 2007. április 3. 4277 hozzászólás 32.
ez az ember kajak beteg aberalt fasz
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Válasz The_Dwarf_King üzenetére (#4292): irónia :D
Válasz elek.farkas üzenetére (#4291): Te ebben mi a vicc????? x|
Valamit kell tudnom, azt kell tudnom hogy a peonból lehet 100 is! :D
elek_farkas 2007. április 2. 19 hozzászólás 6662.
KINEK VAN A LEGJOBB MICROJA? ANYÁMNAK MERT Õ HASZNÁL MICROHULLÁM SÜTÕT... :$
Hát igen, tudom hogy nem tudom mirõl beszélek...
Válasz Gandal-f üzenetére (#4289): nem is ... ne tiporj már a lelkébe (tudod ... :D) ..
Gandal-f 2007. április 2. 2474 hozzászólás 104.
Válasz pisko üzenetére (#4288): nem volt defendje = nem védekezett szal... elég gázok :S
Sir, We are completely sorrounded -EXCELLENT! This means we can attack in any direction!
pisko 2007. április 2. 1369 hozzászólás 246.
az eleje tetszett, csak a csattanót nem értem :(
Kukac_Ember 2007. április 2. 20 hozzászólás 6642.
Az archer és a footman sétálnak. A footman azt gondolta hogy éhes. Levágta a huntress tigrisét. És megkefélte az archert. És mivel sajnos a footmannak nem volt defendje ezért LETT 1 kicsi swordsman :) Itt a vége ha nem hiszed el járj utána.
toma 2007. április 2. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#4283): AZIGEN :D:D
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Archwe mASS
Kurel 2007. április 2. 1058 hozzászólás 332.
Válasz Kukac_Ember üzenetére (#4280): Válasz Kukac_Ember üzenetére (#4279): Kurvajóók :D még több ilyet :D (joke) :|
Mindenhol jó, de legjobb a mákostészta.
Pr0-peller 2007. április 2. 1172 hozzászólás 300.
Válasz Kukac_Ember üzenetére (#4280): Bazz te vagy az ozon lyuk atka ...
"Üzeni anyám hogy ne hívogasd,elfogytak már a kinõtt ruháim" :SDG"RASDRAS
ArcsiBald6 2007. április 2. 808 hozzászólás 464.
Válasz Kukac_Ember üzenetére (#4279): Válasz Kukac_Ember üzenetére (#4280): :|:|:|:|:| mass szánalom a srác..
twilight_e 2007. április 2. 378 hozzászólás 1041.
Válasz Kukac_Ember üzenetére (#4280): Ember(?), neked ismét sikerült alúlmúlnod önmagad :dread
A peon és a peasant beszélgetnek: -Peon: én amikor a human paraszt nyanyát megkeféletem tudtam hogy egy béka fog belõle születni!! -Peasant: Én meg amikor az orc nyanyát tudtam hogy egy kis tehén szar fog kijönni a pinájából...
A grunt és a footman találkozik: Grunt-FOR THE HORDE! Footman-FOR LORDEARON!
Válasz toma üzenetére (#4276): hivd vissza beszélgetést rögzitsd és linekld be de izibe! :D
Válasz toma üzenetére (#4276): lol :D
ilyen ímélt kaptam az elõbb: Szia! Jatszol meg warcraft3 (TFT) ? Ha nem akor nemi anyagi tamogatas elleneben atvennem a szerialt. Kerlek hivj fel minnel elobb. KOSZ! Miklos: 06 20 539 60 87 =20 Ui.: akor is hivj ha nem szandekozod atadni a szerialt, hogy akor=20 keressek mast. KOSZ! :SD:+!:D:"+:D"+:D
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
jah bash.hu kösz ... már én is elfelejtettem :D A kárpátos romános örökzöld :D
tölem akarta tudni gG
Reewus 2007. április 2. 803 hozzászólás 468.
Válasz toma üzenetére (#4272): de már tegnap irtam üzifalon, mindegy
http://vendeglatoipar.freeblog.hu/
Válasz pisko üzenetére (#4271): azaz köszönöm :):pussz
Válasz toma üzenetére (#4270): bash.hu
Válasz pisko üzenetére (#4267): legelsõ... xDDDD szerk.: ahonnan azokat a irces marhaságokat szeded... mi annak a honlapnak a címe? :)
ArcsiBald6 2007. április 2. 808 hozzászólás 464.
Válasz Kukac_Ember üzenetére (#4268): viccek magadról?
- Mi a biorasszizmus? - Amikor a kopasz barack veri a cigánymeggyet MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM Két cigány sétál, mikor találkoznak a pappal, akinek be van gipszelve a lába. - Mit csinált atyám? - Elcsúsztam a fürdõkádban! Tovább mennek, a két barát erre, a pap arra. Fél óra múlva megkérdi az egyik cigány a másiktól: - Te mi az a fürdõkád? - Honnan tudjam, nem járok én templomba MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM Hogy számol a cigány angolul? - "Van, Tyúk, Víz, Forr..." MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM Cigányt elkapja a rendõr a piacon, amikor ellop egy szilvát. Azt mondja a rendõr: - Ezért feldugom a seggeden. Fel is dugja neki, de a cigány csak röhög. - Mit röhögsz cigány? - Hát a Gazsi meg dinnyét lopott!! MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM Gazsinak ég a háza és mondja a barátjának. - Jajj de nagy a károm! Mire a barátja: - Te Gazsi, ég a házad, te meg a farkaddal dicsekszel.
Az orvostudomány rövid története: A beteg azt mondja: - Fáj a torkom! Erre az orvos: Kr.e. 2000: Tessék, edd meg ezt a gyökeret! Kr.u. 1000: Az a gyöker pogány dolog, mondj el egy imát! Kr.u. 1850: Az az ima babonaság, idd meg ezt az elixirt! Kr.u. 1940: Az az elixir kígyóolaj, nem tesz jót, nyeld le ezt a pirulát! Kr.u. 1985: Az a pirula hatástalan, vedd be ezt az antibiotikumot! Kr.u. 2007: Az az antibiotikum nem természetes! Tessék, itt egy gyökér...... Ki mit tanult az anyjától? Megbecsülni mások munkáját: "Ha mindenáron meg akarjátok ölni egymást az öcséddel, kint csináljátok. Most takarítottam fel." Vallást: "Jobb lesz, ha imádkozol, hogy kijöjjön a fehér ingedbõl!" Az idõutazás alapjait: "Úgy megcsaplak, hogy a jövõ héten térsz magadhoz!" Logikát: "Azért, mert én azt mondtam!" Tornamutatványokat: "Most nézd meg, hogy néz ki itt hátul a nyakad!" Az ozmózis alapelemeit: "Fogd be a szád, és edd meg a vacsorád!" Türelmet és kitartást: "Addig ülsz ott, amíg a spenót el nem fogy!" A meteorológia alapelemeit: "Úgy néz ki a szobád, mintha egy tornádó söpört volna át rajta!" Az élet örök körfogását: "Én hoztalak erre a világra, és ki is végezhetlek belõle!" Irigységet: "Ezer és ezer gyerek van a világon, akik boldogok lennének, ha ilyen nagyszerû szüleik lehetnének, mint neked!" Levél a szoke no anyjától Kedves lányom! Lassan írom levelem, mert tudom, hogy nem tudsz gyorsan olvasni. Már nem ott lakunk ahol eddig, mert apád olvasta, hogy a legtöbb baleset az otthontól 20 km-es körzetben történik, úgyhogy elköltöztünk.A házszámot sajnos nem tudom megírni, mivel az elõzõ lakók magukkal vitték, hogy ne kelljen a címüket megváltoztatni. Az új házban minden nagyon szép és jó. Mosógép is van, bár nem mûködik valami jól. Beletettem a ruhát, meghúztam a láncot, és azóta nem láttam belõle semmit. Mindent összevetve nem rossz itt. A múlt héten csak kétszer esett az esõ, egyszer három, egyszer meg négy napig. Elküldtem a kabátot, amit kértél, de apád szerint a gombok miatt túl nehéz lett volna a csomag, úgyhogy levágtam mindegyiket, és beletettem õket a kabát zsebébe. Az a lüke bátyád valamelyik nap bezárta a kocsikulcsot, és több mint két órába telt, míg apádat és engem kiszabadítottak az autóból. A nõvérednek ma gyermeke született, de még nem tudjuk fiú-e, vagy lány, így azt sem tudom megírni, hogy nagynéni vagy nagybácsi lettél. Képzeld! A szomszéd beleesett a pálinkáshordóba. Néhányan megpróbálták kihúzni, de õ hõsiesen ellenállt, és megfulladt. Szegény embert 3 napig hamvasztották. Máskülönben nincsen sok újság, minden a megszokott mederben folyik. Csókol szeretõ anyád Ui. Akartam pénzt is tenni a borítékba, de már le volt zárva. Ha jobban néznék ki, kiesnék az ablakon. Ha a cápa a tenyeredbõl eszik, a lábadból is fog. Nem az a baj, hogy nyakig vagyunk a szarban, hanem az, hogy lötyögteti. A pénz nem boldogít. Egy ember, akinek 3 milliárdja van semmivel sem boldogabb, mint akinek csak kettõ. A Földön élni drága mulatság, de a csomag legalább tartalmaz évente egy ingyenes Nap körüli utat. Ha mindenképp fogyni szeretnél, egyél amennyi jól esik, csak ne nyeld le!
Rabbitt 2007. április 2. 2753 hozzászólás 84.
Trianonban tárgyalnak az országok további sorsáról a VH után. A tárgyalás közepén jelentkezik a magyar küldött, hogy szólni kíván. Felszólítják! - Én csak azt szeretném mondani, hogy mikor mi idejöttünk a Kárpát - medencébe, az éjszaka ellopták a románok a lovainkat. A többiek nem igazán értik, kérdi az elnök, szeretné-e a magyar ha a hozzászólását jegyzõkönyvbe vennék-e. - Á nem, nem kell. Csak úgy mondtam... A tárgyalás folytatódik, megint szólni kíván a magyar: - Én csak azt szeretném mondani, hogy mikor mi idejöttünk a Kárpát-medencébe, az éjszaka ellopták a románok a lovainkat. Megint kérdik, jegyzõkönyvbe akarja-e vetetni? Mondja: - Nem kell, csak úgy mondtam... A tárgyalás folytatódik, a magyar megint szólásra kér engedélyt: - Én csak azt szeretném mondani, hogy mikor mi idejöttünk a Kárpát-medencébe, az éjszaka ellopták a románok a lovainkat. A román küldöttnek már vörös a feje! Üvöltve kifakad: - De hisz akkor még itt sem voltunk!! Mire a magyar: - Na, ezt vegyék jegyzõkönyvbe...
P^^t: bazzeg.. nem értem a nöket. tegnap is vettem neki virágot, mert gondoltam hátha örül neki P^^t: erre nem elkezd sírni, h biztos megcsaltam, meg kiabált is P^^t: fél óráig tartott, mire ledumáltam vele P^^t: fix, h nönek többet nem veszek virágot Xenvyy: mer nem csaltad meg? P^^t: de, de most nem ez a lényeg 17:03 < no_screen> 3 honapos macska vkinek? 17:03 < no_screen> free 17:03 < no_screen> :) 17:04 < Steven_> :DDDDDDDD 17:04 < no_screen> ne rohogj :) 17:04 < no_screen> :) 17:05 < reflexx> no_screen: gari? allapot? 17:05 < no_screen> :) allapot alig hasznalt 17:05 < no_screen> gari azt valalok 1 evet 17:05 < no_screen> :) 17:05 < reflexx> csipas verzio? 17:05 < no_screen> csak ha teljesen tonkremegy akkor cserelem 17:05 < reflexx> :)) 17:05 < no_screen> :)) 17:06 < reflexx> szin? 17:06 < no_screen> szurke csikos 17:06 < reflexx> marka? 17:06 < no_screen> homemade 17:06 < reflexx> cl2-ot birja 500on? :D 17:06 < no_screen> :D 17:06 < no_screen> nem tudom addig nem huztam 17:06 < reflexx> :DD 17:06 < no_screen> :DD 17:06 < reflexx> pfujj 17:06 < no_screen> :D:D:D 17:06 < reflexx> animalsex? 17:06 < no_screen> mondom alig hasznalt 17:07 < no_screen> csak kiprobaltuk 17:07 < no_screen> :P 17:07 < reflexx> :)) 17:07 < reflexx> es azota? polcon porosodik? 17:07 < no_screen> :)) 17:07 < no_screen> jah 17:07 < reflexx> illetve mennyit eszik? 17:07 < reflexx> 100on? 17:08 < no_screen> gazdasagos, alig fogyaszt 17:08 < reflexx> az zsir 17:08 < no_screen> helyette sokat megy 17:08 < reflexx> es mennyi a valaszideje? 17:08 < reflexx> szal iggy cicc-re mien gyorsan reagal 17:09 < no_screen> kb 50 ms 17:09 < reflexx> uuuuu 17:09 < no_screen> de neha nagy a packet loss 17:09 < reflexx> laggos macsek nem kell 17:09 < no_screen> :D 17:09 < reflexx> packet lossol ugras kozben , azt megall levegobe 17:09 < reflexx> :) 17:09 < no_screen> :) 17:10 < reflexx> doboz, cd kabelek megvannak hozza? 17:10 < iSL> ROTFL 17:10 < no_screen> nincs oem kiszereles 17:10 < reflexx> akkor csak zacsiban adod?? 17:10 < no_screen> ja antistatic zasiban 17:10 < no_screen> vakuumfoliaban 17:10 < reflexx> :)) 17:10 < no_screen> :)) 17:11 < reflexx> elettartam gari :)) 17:12 -!- nolf_zzz [~NoLF@fibhost-19-237.fibernet.bacs-net.hu] has joined #prohardver 17:12 < reflexx> de csak akkor erdekel ha nem ilyen butitott verzio (LE) 17:12 < no_screen> nem nem butitott 17:12 < no_screen> pro 17:12 < no_screen> :) 17:12 < reflexx> procat 17:12 < no_screen> jaja 17:12 < no_screen> 10.01-es verzio 17:12 < no_screen> hozzavetolegesen 17:13 < reflexx> hirdesd meg 17:13 < no_screen> jah az lesz 17:13 < iSL> whiskas driverrel megy :D 17:13 < no_screen> :D 17:13 < no_screen> jaja 17:13 < no_screen> azlesz 17:13 < reflexx> Alig hasznal (3ho) csipatlan macska elado, garival drivcerekkel OEM kivitelben 17:13 < no_screen> na ez jo is lesz :) 17:13 < reflexx> proba utan viheto 17:14 < Steven_> ezt ell kell menteni:D 17:14 < iSL> menti a bashu 17:14 < iSL> :) 17:14 < no_screen> :) [09:26:10] bazze milyen jó érzés hogy szombat reggl nem vagyok hulla másnapos:) [09:28:21] vasarnap van panki
paradoX 2007. április 2. 4067 hozzászólás 37.
Válasz pisko üzenetére (#4263): OMG :DD:D:D XD:XD:XD
MinD You!