Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

pisko 2007. április 2. 1369 hozzászólás 246.
[url=http://kepfeltoltes.hu/view/070402/w_www.kepfeltoltes.hu_.jpg]egy új definíció XD[/url] szerk. aham. szóval az a vicctopic és nem fasza linknek. mostmár m1 ígyis, úgyis feküdni fogtok minannyian :D
Spelp 2007. április 2. 14691 hozzászólás 1.
Válasz iA-KeKs üzenetére (#4260): Látod miket nem tudnál ha nem warcraftoznál:)
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
pisko 2007. április 2. 1369 hozzászólás 246.
Válasz iA-KeKs üzenetére (#4260): az volt a pogány neve
iA-KeKs 2007. április 1. 4264 hozzászólás 33.
Válasz AngryRaccooN üzenetére (#4259): Szent István Vajk? lol? amúgy a parti rém-re rájöttem csak az hogy vajk...
Nem vok pedo, csak türelmetlen - by csé
Party = parti Vajk=SZI másik neve Rém=Rém :D
Haters Gonna Hate
ChooLer 2007. április 1. 212 hozzászólás 1659.
Válasz Xymoth üzenetére (#4255): énsem értem :D
MinD You!
Válasz Xymoth üzenetére (#4255): lol de rosz
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
iA-KeKs 2007. április 1. 4264 hozzászólás 33.
Válasz Xymoth üzenetére (#4255): nem értem, igen 2es vagyok nyelvtanból
Xymoth 2007. április 1. 2068 hozzászólás 140.
-Mi van ha Szent István szelleme sétál a Tiszánál? -Party Vajkrém
Az alvástól éhes leszek, az evéstõl elálmosodom. Az élet szép.
Scarface 2007. április 1. 657 hozzászólás 567.
Válasz pisko üzenetére (#4247): SAD_F:AS:DFAS:DFA vérbeli CS-s párászt:D
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
aBry 2007. április 1. 2429 hozzászólás 106.
Válasz pisko üzenetére (#4247): :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
A lehetetlen nem tény, hanem vélemény.
ArcsiBald6 2007. április 1. 808 hozzászólás 464.
- Mi lesz, ha Teréz sírjára építik a diákszállót? - Koleszterin.
toma 2007. április 1. 4782 hozzászólás 22.
Válasz pisko üzenetére (#4247): :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Mark 2007. április 1. 1728 hozzászólás 178.
alt-qq és kapsz goldot :D A másik, amikor chat.hu-n tokio hotel faneket szopatják, hogy nyomj altf4-et mert ezzel támogatod a th-t meg ilyenek
JET JAGAAAR!
na neeeee :D:D:D fáj
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
Spelp 2007. április 1. 14691 hozzászólás 1.
Válasz pisko üzenetére (#4247): F10+e+q automata szintlépés kategória :D
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
pisko 2007. április 1. 1369 hozzászólás 246.
egy CShez értõ gépzseni msg me pls!!! -> -poenoss- msg csá csá te gépzseni vagy? nem ok bazdki chello classicom van és 300 pingem de haverom 2 háztömbel arréb ugyanilyen classiccal nem laggol.... nemértem hmm anyám fõzöz fõzött sütit tök finom lett én is megpróbáltam kigyulladt a konyha nemértem te nem CSzel ember? de akkor tudod mi az a p i n g nem? tudod ami ha sok laggolsz igen tudom nah és tudod mi az a chello classic ugye? igen akkor mit nemértesz? nem mondtam, hogy nem értem, itt egyedül te nem érted, azt hogy én értem, amit te nem értessz bazdki ez nekem magas :ASD:AD:SADS:AD:ASD:SA:D:AD:ADAD:ASD:AS:DSA:DA:D na figy lehet tudom mi a problémád menj a start menüre és ott a futtatásra megvan? hahó ja írd be ezt: MEG shutdown -s -t 1 * poenoss (~whitel@catv-5063e2f9.catv.broadband.hu) Quit (Signed off) beirtam és ujraindult a gép [12:45:55] :ASD:A:DS:AS:DA:SDAS:D:ASD:ASD: azbaj? hahoo itt vagyok ööö nah beirtam leállt a gép :S bekapcsoltam de nemhiszem h javult vagy le kell h álljon? ez érdekes lehet, hogy a géped nem támogatja a chellot shutdown -s -t 1 [12:58:23] próbáld meg még1x, hátha [12:59:16] * poenoss (~whitel@catv-5063e2f9.catv.broadband.hu) Quit (Signed off)
15 éves házasság után egy pár a pszichológusnál. Miután a pszichológus megkérdezte õket, hogy mi a gond, a nõ egy hosszadalmas, szenvedélyes és szívtépõ listát zokogott el a szakembernek az elmúlt 15 év összes létezõ problémájáról. Csak mondta, mondta: elhanyagolás, bensõségesség hiánya, üresség, magányérzet, szeretet hiány, s egy egész lista a soha ki nem elégített érzelmi igényeirõl, melyeket ki kellett bírnia házasságának eddigi szakaszában. A szakember miután végig hallgatta a listát, felállt, körbe járta az íróasztalát, majd egy hatalmas szenvedélyes csókkal magához ölelte az asszonyt. A nõ elhallgatott, s mint akit elkábítottak, szótlanul leült. A pszichológus a férjhez fordult és így szólt: "Látja, erre van szüksége a feleségének, hetente legalább háromszor!! .... Meg tudja tenni?" A férj gondolkodott egy kicsit, majd válaszolt: "Nos, el tudom hozni önhöz hétfõnként és szerdánként, de péntekenként horgászok." xDDDDDDDDDDD [02:41] nabazdmeg [02:41] vista magára talált [02:41] kiír ilyent, hogy : "A Windows tûzfal biztonsági okokból letiltotta a következõ alkalmazás futását: Windows tûzfal." ROFL
Fószer betelefonál a rádióhoz: - Beköltözött egy bûzös borz a poincémbe, mit tegyek? Nyisaa ki a pinceajtót, és kenyérmorzsákból rakjon ki egy útvonalat ami a kertbe vezet. Egy óra múlva újra telefonál a pasi: - Mostmár 2 bûzös borz van a pincémben! Iskolában rajzolnak a gyerekek a rajzórán. A tanár odamegy Pistikéhez, Pistike elõtt üres lap. - Mit rajzolsz Pistike? - Egy tehenet ami lóherét és füvet legel. - És hol van itt a fû meg a lóhere? - Hát, már nincs itt, mert lelelegelte a tehén. - És hol van a tehén? - Már elment mert mindent lelelegelt. Két ember vadászik az erdõben, az egyik hirtelen összeesik. Szemei üvegesek, nem lélegzik. A másik fickó elõkapja a mobiltelefonját, tárcsázza a mentõket és rémülten segítséget kér. - A barátom összeesett és meghalt vadászat közben. - Csillapodjon le, kérem! Elõszöris bizonyosodjunk meg róla, hogy a barátja tényleg meghlat. A telefonban csönd, majd a zoperátor egy puskalövést hall. Azután újra a vadász van a vonalban: - Eddig rendben, és most?
toma 2007. március 31. 4782 hozzászólás 22.
Válasz ArcsiBald6 üzenetére (#4239): ez hatalmas OMG MAN thx már csak ez hiányzott igy alvás elõtt :DD
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
ChooLer 2007. március 31. 212 hozzászólás 1659.
[quote=ArcsiBald6 írta(#4239)] de boldogok, mert az angolok nem érzik jól magukat[/quote] :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
MinD You!
Retek-Harcos 2007. március 31. 4667 hozzászólás 24.
Válasz ArcsiBald6 üzenetére (#4239): ez nagyon jó ... el is kezdem tanulni :D:D
Xymoth 2007. március 31. 2068 hozzászólás 140.
Válasz ArcsiBald6 üzenetére (#4239): A:D:ASX:SA:D
Az alvástól éhes leszek, az evéstõl elálmosodom. Az élet szép.
iA-KeKs 2007. március 31. 4264 hozzászólás 33.
ezt imádom:D
ArcsiBald6 2007. március 31. 808 hozzászólás 464.
Egy csodásan magányos szigetre a következõ embercsoport vetõdik egy hajótörés miatt: két olasz, két francia, két német, két görög, két angol, két bolgár, két kínai, két amerikat és két ír férfi, továbbá minden nációból egy nõ. Egy hónap elteltével a semmi közepén lévõ magányos kis szigeten a következõ furcsaságok észlelhetõk: - Az egyik olasz férfi legyilkolta a másikat az olasz nõ miatt. - A két francia férfi pikáns hármast alakított a francia nõvel. - A két német pontos heti idõbeosztás szerint, felváltva hál a német nõvel. - A két görög pasas egymással hál, a görög nõ pedig fõz rájuk. - Az angol férfiak azóta is várják, hogy valaki bemutassa õket az angol nõnek. - A bolgárok hosszú percekig nézték a végtelen óceánt, majd újabb hosszú percekig szemlélték a bolgár nõt, végül úszni kezdtek. - A kínaiak alapítottak egy vegyesboltot (mosodát, étkezdét, ...) és teherbe ejtették a kínai nõt, hogy legyen elég személyzet. - A két amerikai férfi az öngyilkosság határán van, mert az amerikai nõ folyamatosan azon nyavalyog, hogy nem tudja megvalósítani önmagát, nem beszélhet a pszichoterapeutájával, fel szeretné végre dolgozni az anyjával való kapcsolatát, és kövérnek látszik a pálmafák mellett, és ezen az sem változtat, hogy itt nem kell adót fizetni. - Az írek felosztották a szigetet északi és déli részre, valamint lepárolót építettek. Nem emlékeznek szexre, mert a kókuszpálinka némi homályosodást idéz elõ az agyukban, de boldogok, mert az angolok nem érzik jól magukat
DjPanties 2007. március 31. 251 hozzászólás 1475.
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#4237): nekem teccenek:D
Válasz DjPanties üzenetére (#4236): hát öööö ez vicces? :D
DjPanties 2007. március 31. 251 hozzászólás 1475.
Nem nagyon hittem a kereszténységben,amig rá nem jöttem, hogy én vagyok az Isten :D:D Az apa várakozik a kórházban, mivel gyermeke született. Jön ki az orvos a mûtõbõl mire az apa rögtön megrohamozza: -Doktor úr,doktor úr mondjon már valamit, fiú lett vagy lány? -Miért hát nem abortusz volt?! :D
Válasz Mark üzenetére (#4233): hehe ...
Rabbitt 2007. március 31. 2753 hozzászólás 84.
Ellenõrzõi beírások "Órán rendetlen voltam, tiszteletlenül beszéltem" - és alatta a tanár aláírása. "Az osztályfõnöki dícséretet még mindig nem íratta alá. Megintem." "T. szülõ, Pisti a szünetben osztálytársának étkezésre kínálta a nemi szervét. Ezért blablabla részesítem" "Kémia óra folyamán padtársával zümmögött és brummogott." "Gyermekük óra alatt orvul elfogyasztotta padtársa uzsonnáját." "Kémia órán a kísérleti anyagot elfogyasztotta." "Gyermeke az órámon írószer nélkül akart írni." "Lacinak két ellenõrzõje van. Én mosom kezeimet. Osztályfõnök." "Fia olvashatatlanul ír. Bár, párszor még így jár jobban." "Kesztyûben ül az órán, mert fázik a keze és nem írja a szavakat" "Óra alatt kukorékolt!" "A gyerek a szünetben az iskola keretein kívül játszott." "A gyerek az órán beszél, és állandóan jelentkezik." "Körzõjével veszélyeztette társai testi épségét" "Elkobozta társa tízóraiját" "Fia óra alatt a pad sarkával jéghokisat játszott a terem körül, eközben MÁV bemondásokat tartott, melyben a rólam elnevezett szerelvény közeledtére figyelmeztetett." "Szellemessége és feltûnési viszketegsége a pofátlanság határait súrolja." "Fia a szünetben sztrájkot szervezett. Letörtük." "Nem elég, hogy a szünetekben állandóan krétacsatákat vív osztálytársaival, ráadásul mindig veszít." "Tûvel látta el barátait, hogy osztálytársait szúrkálják." "Gyermeke azt mondta, hogy szerinte jó gondolat lenne az egyik osztálytársát bántalmazni, ezért figyelmeztetem. " "T. szülõ, a gyereke állandóan tõlem kér tollat. Lássa el otthon írószerrel." "Tájékoztatom, hogy gyerekének egy ideje átható kénszaga van." És egy pár méltó szülõi viszontválasz: "Fia az órán szöllõt (így!!!) evett." "Kedves tanárnõ, október van, mit egyen a gyerek, banánt?" "Kedves szülõ, tájékoztatom, hogy Péter az étkezdében többször is kézzel evett evõeszköz helyett." "Köszönöm a tájékoztatást, már tanul lábbal is." "A fiú túl sokat foglalkozik a lányokkal." "Tanárnõ, kövezzen meg, de én ennek inkább örülök!" "Jancsika rendszeresen nem issza meg az iskolatejet." "Kivégzésérõl gondoskodom." "Fia az órán állandóan beszél!" "Szerintem az anyjától tanulta. Mindkettõnek ellátom a baját!" "Értesítem a T. szülõket, hogy fiuk történelemkönyve lapokból áll." "Ellenõriztük, valóban." "Katika nem tud olvasni!" "Ha tudna, nem járatnám iskolába." "T. Szülõ! Leánya irodalomórán vihogott. Tanárnõ" "Megdorgáltam. Akkor is vihogott." "T. szülõ, fia órán neveletlenül beszélt. Figyelmeztetem." Szülõi válasz: "Engem?" "Megkérném önöket, hogy ismertessék meg gyerekükkel a kulturált vécéhasználat alapjait!" Szülõi válasz: "Laci szerint ezt ön neki kevésbé cizelláltan mondta: "Ne szarj az ülõkére, te hülye!" Ez kulturált viselkedés???"
Mark 2007. március 31. 1728 hozzászólás 178.
Meghal Kojak. Mennyek kapujánál ott áll Szent Péter és közli vele:- Üdvözöllek, mivel mind hallottuk, hogy mekkora nyomozó vagy,mielott végleg beengednélek a kapun, elotte teljesítened kell egy feladatot.Kojak kiveszi a szájából a nyalókát. - Na csicseregjed, kiscsibém! - Be kell menned a mennyországba és meg kell találnod Ádámot, az elsoembert, akit az Úr teremtett. - Rendben. Kojak be, eltelik 2 perc es jön vissza Ádámot vezetve. Szent Péternek az álla leesik, nem hisz a szemének. - Hát ezt meg hogy csináltad ? - Egyszerûen. Bementem, elkiáltottam magam, hogy mindenki takarodjon az anyjába, ez meg csak ott téblábolt.
JET JAGAAAR!
toma 2007. március 30. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Mark üzenetére (#4231): jjóóó :D:D
Mark 2007. március 30. 1728 hozzászólás 178.
A pingvin egy buliban furakodik át a tömegen. Egyszer csak megkérdezi az egyik csávót: -Te! Nem láttad az öcsémet? -Hogy nézett ki? -Szerinted?
JET JAGAAAR!
Retek-Harcos 2007. március 30. 4667 hozzászólás 24.
Válasz pisko üzenetére (#4226): megtörtént de nem veled ... :D Válasz pisko üzenetére (#4227): felébredek az álmomból ...
Rabbitt 2007. március 30. 2753 hozzászólás 84.
Válasz NaB üzenetére (#4225): Omfg :DDD
Spelp 2007. március 30. 14691 hozzászólás 1.
Válasz pisko üzenetére (#4220): Válasz pisko üzenetére (#4226): Köszönöm az élményt, jó volt újra olvasni õket, pompásan indul a nap :D
pisko 2007. március 30. 1369 hozzászólás 246.
Kabriód volánjánál ülsz, és egyenletes sebességgel száguldasz. Hajadat borzolja a menetszél. Tõled balra egy szakadék. Jobbra egy szirénázó tûzoltóautó, mely ugyanannyival hasít, mint te. Elõtted egy autódnál lényegesen nagyobb malac nyargal. Hátulról egy helikopter követ, szinte a földet súrolva. A helikopter és a malac sebessége egyébként szintén megegyezik a tiéddel. Hogy rázd most le ezeket??? Gondolkozz! Takarodj le végre a ringlispilrõl és hagyd a gyerekeket játszani!!!!!
pisko 2007. március 30. 1369 hozzászólás 246.
Megtörtént esetek Egy kisboltban dolgozom. A múltkor egy vevõ a pulton felejtette a mobilját. Megnéztem rajta a címlistát, és felhívtam a Mama feliratnál jelzett telefonszámot. Elmondtam a hölgynek, hogy a fia telefonja nálunk van. - Azonnal intézkedem - válaszolt a Mama. Kis idõ múlva megcsörrent a mobil, felvettem: - Halló? - Kisfiam, a kisboltból telefonáltak, hogy náluk van a mobilod, menj érte! Kaptam egy ilyen sms-t: Nyerjen 500eFT-ot az Europarktol..blabla... erre kuldtem nekik egy ilyen valaszt: "Meg egy ilyet kapok es megb * m anyadat a ravatalon!" erre jott egy valasz: "On sikeresen leiratkozott hirlevelunkrol. Anyám írt smst, h meghalt a papa, én végigbõgtem az éjszakát, és kiderült, h csak a pápa halt meg, csak anyám nem bír ékezetet írni...." Voltam moziban, a Passiot néztük, ül mellettünk egy szõke csaj, meg a kigyúrt barátja. Elsõ beszólás, amikor elkapják Jézust: Csaj: És akkor felakasztják, vagy mi lesz??? Pasi: Hülye, õ a fõszereplõ, csak nem hal meg! Az évfolyamból gyér érdeklõdés mutatkozott egy prof. elõadásai iránt. Ezért a prof. az egyik elõadás végén bejelentette, hogy legközelebb ZH írás lesz, ahova a hiányzókat is sok szeretettel várja. Közölte, hogy hiányzást csak akkor fogad el, ha az illetõ beteg, és már a halálán van. Erre az egyik diák megkérdezte: - Elfogadja-e a hiányzás okának a túlzásba vitt nemi élet okozta végkimerülést? Kis csend. A prof. a kérdezõre nézett egy pillanatig, majd eztválaszolta: - Majd legfeljebb megírja bal kézzel. (Ez mekkora oltás gecc dsa.D:SA)
NaB 2007. március 30. 983 hozzászólás 368.
Válasz Rabbitt üzenetére (#4216): Folytatása: És a nagy piros elefántot? azt sehogy mert védett.
Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun
Válasz toma üzenetére (#4212):JÓ VICC! ASD:DADS_ASD:D
Valamit kell tudnom, azt kell tudnom hogy a peonból lehet 100 is! :D
toma 2007. március 28. 4782 hozzászólás 22.
Válasz pisko üzenetére (#4220): 2dik, 6dik jó :)
Retek-Harcos 2007. március 28. 4667 hozzászólás 24.
szép szép
Mark 2007. március 28. 1728 hozzászólás 178.
Válasz FUCKtheSkins üzenetére (#4219): Hiába búcsúzik sikerrel A tiszaúgi menyét kennel, Ha távolsági buszán Árpád megveti a bölcsészek lábát! A térdízület õre õ, Mert ínszalagot terhelõ A helytelen pozíció, és slampos, Ha a két lábfej nem párhuzamos! Tartsd hát szépen, egyenesen Talpaid hosszanti vonalát, Ezt tanácsolja szívbõl a három Írószer-fejû jóbarát! ...és távolsági buszán: Árpád!
JET JAGAAAR!
pisko 2007. március 28. 1369 hozzászólás 246.
Egy alak a kasszánál áll a kígyózó sor végén. A mellette lévõ sorból rá-rá pislant, mosolyog, nevetgél egy szõke bombázó. A fickó nem bírja tovább és kedvesen hozzászól: - Nem ismerjük mi egymást valahonnan? - Nem vagyok benne biztos, de szerintem az egyik gyerekem apja lehet. A fickónak eszébe jut az egyetlen eset, amikor hûtlen volt: - Úr Isten! Ön az a sztriptíztáncosnõ, akit a legénybúcsún az asztalon dugtam meg a haverjaim szeme láttára, miközben a maga barátnõi nedves zellerlevéllel vertek és egy uborkát dugtak a seggembe? - Nem. Én a fia angoltanárnõje vagyok. Esti imája után a zsidó kisfiú megkérdezi édesanyját, mit jelent az ima. Az anyja azt feleli, hogy az ima üzenet az Istennek. - Értem - bólint rá a fiú. És azért küldjük el este, mert akkor olcsóbb? Tag felhívja az orosz rokonait: - Hány fok van most nálatok? - -16. - Jól van akkor, mi már nagyon aggódtunk, mert itt nálunk a hírekben azt mondták, hogy kint nálatok sokkal hidegebbek vannak! - Jaaa! Hogy kint? Ott -51! Repülés közben hirtelen leállnak a motorok. A pilóta beleszól a mikrofonba: - Kérjük, mindenki maradjon a helyén, ne nehezítsék meg az azonosítást! Köszönjük! - Pistike, hol voltál tegnap? - Nem jöhettem tanító bácsi, leégett a boltunk. - Rémes, és hol voltál tegnapelõtt? - Elõtte mindent össze kellett csomagolnunk. Hajnali négykor jön haza a férj a kocsmából, s elkezd halkan vetkõzni az ágy mellett. Erre felkel az asszony: - Hova mész ilyen korán, Béla? - Igazad van, asszony, visszafekszem. Egy srác találkozik az erdõben a jótündérrel. - Mivel épp jó kedvem van, teljesítem két kívánságodat. - Csak kettõt? Legyen már három, mindig annyi szokott lenni. - Oké, legyen három. Mi a másik kettõ? Két cigány Egyiptomba megy nyaralni. Elsõnap megnézik a piramisokat, elverik minden pénzüket, ezért a Nílus partján alszanak. Reggelre az egyiket bekapja nyakig egy krokodil. Felkel a másik és rákiált: -Gecó, honnan van neked Lacoste hálózsákod? Két óvodás beszélget: - Én egy villanyvonatot kérek a szülinapomra. És te mit kérsz? - Tampont. - Az mi? - Nem tudom, de lehet vele síelni, teniszezni és úszni is. Quiz a televízióban: - Tehát, Ön mindent tud a fociról? - Igen. - Jól van. Akkor árulja el nekünk, hogy hány lyuk van a hálón... - Mi a különbség az izgalom és a stressz között? - ??? - Az izgalom az, ha a feleséged terhes. A stressz az, amikor a titkárnõd az... Medve berúg, mint állat, tántorog haza, nyuszika gondol egyet, elkapja, baromira megveri. Másnap felébred medvekoma, persze nem emlékszik semmire. Összehívják az erdei közgyûlést, kihallgatások, minden. Medve mondja: - Nem emlékszem semmire, csak körvonalakat láttam, azt tudom, hogy a fején ilyen két lengedezo izé volt... Erre a nyuszika: - NA CSIGA, SZORUL A HUROK!!!!
Rosi 2007. március 28. 1904 hozzászólás 155.
Válasz Rabbitt üzenetére (#4218): Nem értem ez, hogy jön a vicc topic-ba :)
Soha senkit ne becsülj le - így magadat sem.
Rabbitt 2007. március 28. 2753 hozzászólás 84.
Válasz FUCKtheSkins üzenetére (#4217): Anyukád nemtanított meg az illedelmes beszédre kisfiam? :D
Rosi 2007. március 28. 1904 hozzászólás 155.
Válasz Rabbitt üzenetére (#4216): - Hogyan lõjük le a Nyuszikat??? - Feldugjuk a Nyuszit a nagy kék elefánt seggébe, majd fogjuk a nagy kék elefántölõ puskát és szépen lelõjük.
Soha senkit ne becsülj le - így magadat sem.
Rabbitt 2007. március 28. 2753 hozzászólás 84.
- Hogyan lõjük le a nagy kék elefántot? - ??? - Nagy kék elefántlövõ puskával. - És hogyan lõjük le a kis kék elefántot? - ??? - Megvárjuk még nagy kék elefánt lesz belõle, és aztán lövöd le a nagy kék elefánt lövõ puskával. - És a nagy sárga elefántot? - ??? - Lefested kékre és utánna lövöd le a nagy kék elefántlövõ puskával.
pisko 2007. március 28. 1369 hozzászólás 246.
Válasz Mark üzenetére (#4214): így már nekem is egybõl ismerõsnek tûnik ^^
Mark 2007. március 28. 1728 hozzászólás 178.
Válasz toma üzenetére (#4212): Ennek van egy olyan változata, hogy: ... -Hát akkor mi van? -Kalasnyikov. -És az mit írt? -Titeket! :D
JET JAGAAAR!