Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

Trion 2007. március 24. 40 hozzászólás 4706.
Egy nõ megcsalja a férjét és a szeretõjével van, bekopog a másik szeretõje és a nõ egy zsákba bújtatja a szeretõjét. Megint kopog valaki, a 3. szeretõje gyorsan elbújtatja a zsákba a 2. szeretõjét. Megint kopog valaki, a férje. Gyorsan elbújtatja a 3. szeretõjét a 3. zsákba. A férj megkérdezi mit keres itt ez a 3 zsák. Az asszony mondja, hogy vásárolni volt. A férj belerug az 1. zsákba és a szeretõ ezt mondja: - kukurikúú. Az asszony mondja: - Vettem kakast. A férj belerug a 2. zsákba és a másik szeretõ mondja: - röf röf Mondja az asszony: - vettem disznót. A férj belerug az utolsó zsákba, de semmien hangot nem hall. Belerug mégegyszer, de jóval erõsebben és megintcsak semmien hang nem hallatszik. A szeretõ idegesen kijön a zsákból és mondja: - Krumpli BAZDMEG, krumpli...
Xymoth 2007. március 23. 2068 hozzászólás 140.
Válasz Lucius üzenetére (#4159): old de jók:P
Az alvástól éhes leszek, az evéstõl elálmosodom. Az élet szép.
Retek-Harcos 2007. március 23. 4667 hozzászólás 24.
Válasz Lucius üzenetére (#4159): grt csak igy tovább :) nagyon jókat irkálsz be! :) Válasz Armed_Assault üzenetére (#4160): talá na 3. ami ugy vicces :D
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
A cigyányasszony mondja a gyerekének: - Gicse, menj el paradicsomért! Egy perc múlva visszajön a gyerek üres kézzel. Kérdi tõle az anyja: - Miért nem hoztál paradicsomot? - Mert kint volt a szomszéd a kertben. -.-.-.-.--.-.-.-.--.-.-.-.--.-.-.-.--.-.-.-.--.-.-.-.--.-.-.-.--.-.-.-.- A cigány elmegy az orvoshoz kivizsgálásra. Pár hét múlva visszamegy a leleteiért. - Doktor úr kérem, mi bajom van? - Baj van, cukros vagy. - És az mit jelent? - Azt, hogy sok a véredben a cukor. - Hol? - Mindenhol. - A karomban? - Ott is. - A fejemben? - Ott is. - És ott lent is, szóval ott is sok a cukor? - Igen, ott is. - Akkor értem már a Gazsit. Azt hittem, hogy homokos, közben meg csak szereti az édességet -.-.-.-.--.-.-.-.--.-.-.-.--.-.-.-.--.-.-.-.--.-.-.-.--.-.-.-.--.-.-.-.- Az angol, a német és a cigány beszélgetnek. Angol: - Én a két kezemmel körbe érem a feleségem derekát. De nem azért, mert olyan nagy kezem van, hanem mert olyan karcsú a feleségem. Német: - Az én feleségem ha ráül a lóra, a lába leér a földig. De nem azért, mert kicsi a ló, hanem mert olyan hosszú lábai vannak. Cigány: - Én ha reggel rácsapok az asszony seggére, aztán elmegyek munkába, mikor hazaérek, a segge még mindig remeg. De nem azért, mert olyan nagy a segge, hanem mert olyan hamar hazaérek
Lucius 2007. március 23. 63 hozzászólás 3726.
A székely és a felesége vacsoráznak. A nõ magára borítja a pardicsomos szószt. Azt mondja a férjének: - Most nézz rám! Úgy nézek ki, mint egy disznó! - Ja! Meg még le is etted magad! _________________________________________________________________ A székely legény hazaviszi leendõ feleségét, hogy bemutassa szüleinek, mire az apja a fülébe súgja: - Ne vedd el fiam, tõlem van. Legközelebb beállít a fiú egy másik lánnyal, az apja megint a fülébe súgja: - Ne vedd el fiam, tõlem van. Egy idõ után a fiú beállít egy újabb lánnyal, mire az apja megint félrevonja: - Ezt se vedd el fiam, ez is tõlem van. Az anyja nem bírja tovább szó nélkül, magához inti a fiát: - Fiam, vedd el bármelyiket, te sem apádtól vagy... ___________________________________________________________________ A vonaton utazik a francia, az angol, egy madame és az öreg székely. Egyszer csak a vonat beér egy alagútba, mire iszonyatosat fingik a nõ. Alagútból kiér a vonat, madame feszeng, de a francia megmenti a helyzetet, pironkodva: - Elnézést, tegnap sok chilis babot ettem, többet nem fog elõfordulni! Következõ alagút, megint iszonyatos recsegvefingás, vonat kiér, most az angol menti a 'menthetõt': - Elnézést, tegnap valószínû romlott steak-et ettem, rossz a gyomrom, többé nem fordul elõ! Megy a vonat tovább, székely papa feláll veszi a pipáját és elindul kifelé a kabinból. Mielõtt kilépne, visszaszól: - Én most kimegyek pipázni, ha a kishölgy még egyszer fingana, én voltam!!
Este van. A cigány éjjeli õrségben dolgozik. Az anyja meglátogatja a mûszakban, és visz neki egy kis pörköltet. Hallja a cigány, hogy valaki jön. - Állj, ki vagy?! - kiált egy nagyot. - Anyád! - hangzik a válasz. A cigány fogja a puskát és lelövi: - A tiéd!
iA-KeKs 2007. március 23. 4264 hozzászólás 33.
[00:55:00]<[pG]Fire> Ich finde man sollte gegenüber anderen EPS Spielern Respekt zeigen und sie nicht in der Ladder anflamen [00:55:06] <[pG]Fire> oder Lash? [00:55:26] ich finde du solltest dir einen dildo in den arsch schieben magyarul : (mai accokkal) SK.Firede : Szerintem az EPS versenytársaidat a ladderon reszpektálni kéne, és nem flamelni SK.Firede : Nem igaz LasH? mTw.LasH : Szerintem dugj föl egy mûbrokit a seggedbe.
Nem vok pedo, csak türelmetlen - by csé
Válasz ArcsiBald6 üzenetére (#4155): Ösrégi ... hopsz elirtam ... Öspro ... ^^
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
ArcsiBald6 2007. március 23. 808 hozzászólás 464.
- Tanító néni, kimehetek? - Ki! - Hát én. :D
paradoX 2007. március 23. 4067 hozzászólás 37.
SZEXUÁLPSZICHOLÓGIA Mutassa be a nemi eltévelyedéseket és az enyhébb betegségek tüneteit. Szégyellje magát. :DS:FAS:ADSF::FDS:SDF"+'!+"!"++!':SDFS:
MinD You!
Válasz pisko üzenetére (#4152): lol :D
pisko 2007. március 23. 1369 hozzászólás 246.
[b]VIZSGAFELADATOK[/b] Minden kérdést olvasson el figyelmesen. Válaszoljon az összes kérdésre. Munkaidõ 45 perc, amibõl 10 már letelt. [b]TÖRTÉNELEM[/b] Jellemezze a pápaság történetét a kezdetektõl napjainkig, koncentráljon különösen, de nem kizárólagosan a szociális, politikai, gazdasági, vallási és filozófiai hatásán Európára, Ázsiára és Afrikára. Legyen tömör, velõs, egyedi. [b]ORVOSTUDOMÁNY[/b] Az asztalon talál egy borotvapengét, egy csomag gézt és egy üveg skót whiskyt. Vegye ki az egyik veséjét majd cserélje ki a másikkal. Ne varrja össze, amíg a munkáját ki nem értékelik. 15 perce van. [b]RETORIKA[/b] 2500 lázadó, õrült benszülött tombol a szomszédos teremben. Nyugtassa meg õket. Bármely õsi nyelvet használhat, kivéve a latint és a görögöt. [b]BIOLÓGIA [/b] Hozzon létre szilícium alapú életet. Becsülje meg az eltéréseket az elkövetkezõ emberi kultúrákban, ha ez az életforma 500 millió évvel ezelõtt kifejlõdhetett volna. Állításait tényadatokkal bizonyítsa is. [b]ZENE [/b] Írjon zongorakonchertót. Hangszerelje, majd adja elõ furulyán és dobon. Segítségképpen a széke alatt talál egy zongorát. [b]PSZICHOLÓGIA[/b] Munkásságukról szerzett tudása alapján értékelje az érzelmi stabilitást, az alkalmazkodóképesség fokát és az elfojtott frusztrációkat a következõ személyeknél: Nagy Sándor, II. Ramszesz, Hammurabi. Az alanyoktól vett idézetekkel támassza alá értékelését, a megfelelõ hivatkozásokkal. A fordítás nem kötelezõ. [b]SZEXUÁLPSZICHOLÓGIA [/b] Mutassa be a nemi eltévelyedéseket és az enyhébb betegségek tüneteit. Szégyellje magát. [b]KATONAI SZAKÉRTELEM [/b] Egy nagy kaliberû lõfegyver darabjait találja az asztalán. Mellettük fekszik egy nyomtatott használati utasítás bantu nyelven. Tíz perc múlva egy éhes bengáli tigris csatlakozik Önhöz. Tegye meg az Ön által szükségesnek ítélt lépéseket. Legyen kész utólag felülvizsgálni döntéseit. [b]ESZTÉTIKA [/b] Érveljen a tudományág fontossága mellett. [b]ATOMFIZIKA [/b] Létesítsen láncreakciót vagy atommáglyát, tetszés szerint. Vázolja egy magfúziós erõmû tervét. [b]KÉMIA[/b] Szubtrópusi körülmények között állítson elõ szupravezetõt. Állítson elõ kénessavat. Vágja ketté majd illessze össze újra. Mit lát? [b]MATEMATIKA [/b] Alkosson hiperkomlex számokból konkáv halmazt, amely a recipriverexkluzív (önmagán kívül bármely más számmal egyenlõ) számok halmazának részhalmaza. Ábrázolja 5 dimenziós koordináta-rendszerben. Kösse össze a pontokat úgy, hogy a kialakuló geometriai alakzat a szögfelezõivel együtt Tapsi Hapsi képét adja ki. [b]FÖLDRAJZ [/b] A kõolaj és a kõszén keletkezésének folyamata, mérföldkövei - összehasonlítás. Mutasson példákat (saját gyûjtés), játssza le a folyamatokat. Kõzet- és anyagfelismerés: U236, ózon, deutérium, kurcsatóvium, neodézium. Mutassa be, elemezze.
Rabbitt 2007. március 23. 2753 hozzászólás 84.
Egy férfi meghal, és a mennyország kapujában találja magát, ahol Szt.Péter várja: - Hát! Fiam! Te nem voltál valami jó ember életedben. Tudsz valami jócselekedetet mondani, ami alapján beengedhetlek ide? - Igen. - feleli a férfi - Egyszer motorosok molesztáltak néhány apácát. Én odamentem a vezérükhöz, egy nagydarab tetoválásos, orrkarikás fickóhoz, megfogtam a karikáját, odahúztam az arcát, és azt mondtam neki: Most pedig bocsánatot kértek a hölgyektõl! Szt.Péter lapozgat a könyvében: - Én ilyet nem találok! Mondd, és mikor történt ez? - Úgy 1-2 perce...
Válasz fACE üzenetére (#4149): lol :D
fACE 2007. március 23. 2846 hozzászólás 76.
#2231 -> + (186) - [X] <+Corky> vki nem tud mp3 as lejátszot? winamp :) <+Corky> hordozhato és kicsi winamp.zip <+Sarlo> :DDDD :D
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
StaY_KooL 2007. március 22. 1000 hozzászólás 360.
Válasz WeekdaysGrace üzenetére (#4146): ez fájt.
igotbigbootybitches
Retek-Harcos 2007. március 22. 4667 hozzászólás 24.
Válasz WeekdaysGrace üzenetére (#4146): 3. Own :D:D:D:
Felirat a szigorú fõnõk irodájának ajtaján: Szereti a repülést ? Szeret új emberekkel megismerkedni ? Szereti a szabadságot? Mindez az öné lehet ha mégegyszer lazsáláson kapom ! A házaspár egy végigdolgozott nap után lefeküdni készül: -Belenézek a tükörbe és egy öregedõ asszonyt látok , mondja a feleség a férjének. Csupa ránc az arcom , mindenütt püffedt és petyhüdt. Nézd meg , a karom is milyen lottyadt! A férj csak hallgat. Ejnye ! Igazán mondhatnál valami bíztatót , hogy jobban érezzem magam. -Nos - mondja a férj - a látásod még mindig remek ! Egy rendõr ül az út szélén keservesen sírva. Odamegy hozzá egy öregember és megkérdezi hogy miért sír. -Elveszett a kutyám , mondja a rendõr . -Ne sírjon biztosan hazatalál majd. -Õ biztosan , feleli a rendõr . . .
understand?
Gyurmi 2007. március 22. 3646 hozzászólás 47.
Válasz Xymoth üzenetére (#4135): ez jó lett :D
vaktabletta kapható , receptér'!
Retek-Harcos 2007. március 22. 4667 hozzászólás 24.
Válasz Rabbitt üzenetére (#4143): hazudsz ^^ max gép ellen Customban ... nem láttlak bneten :P
Rabbitt 2007. március 21. 2753 hozzászólás 84.
Válasz iA-KeKs üzenetére (#4142): már elkezdtem :D
iA-KeKs 2007. március 21. 4264 hozzászólás 33.
Válasz Rabbitt üzenetére (#4140): kezdj el szolózni geci, dna nem tud mindig hozni 3. pontot ENC-en
Retek-Harcos 2007. március 21. 4667 hozzászólás 24.
Válasz Xymoth üzenetére (#4135): a vége már olyna volt mint egy szakácskönyv :D grt
Válasz Xymoth üzenetére (#4135): Ötletes, találékony, magávalragadó, és fajgyûlülõ. Tettszett :D:D:D
Gyurmi 2007. március 21. 3646 hozzászólás 47.
Válasz foldesi üzenetére (#4136): :S:AS:D:
vaktabletta kapható , receptér'!
Scarface 2007. március 21. 657 hozzászólás 567.
Válasz Xymoth üzenetére (#4135): disz iz very gúd :kira
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
iA-KeKs 2007. március 21. 4264 hozzászólás 33.
Válasz Xymoth üzenetére (#4135): :kira:kira
scottee 2007. március 21. 3931 hozzászólás 40.
[quote=Rabbitt írta(#4133)]Lükvercbe[/quote] :D
Rambo? Az egy buzi...
Xymoth 2007. március 21. 2068 hozzászólás 140.
Elf Himnusz DH Hozza a huntit macival dryaddal, Majd az elf sereg a csatából kilábal. Purdé kis arcserek futkosnak világgá, Míg a kotg a gúlokat változtatja virággá. 10 en hápés macika fut a basere vissza, 1 perc mulva bent a basen a welleket issza. Full élettel visszanéz Staffos DH kíséri, Ki csatába merülvén AM szívét kitépi. Human Tower megbaszós de jön PANDA mint Honda, Pár perc belül a seregnek nem lesz semmi gondja. Towereznek scrollal már, nah itt a mese vége, A statom már 400-1 a picsába véle. Hogyha nagy luckod van, nem kapod az erõt, Towerezni, keress humant, imbát, vakmerõt. Aquaparkot, staffoslofaszt gyözni ezzel tudsz, De ha betowerezel jobb ha el nem futsz. Miután már kész a tower hozzál catát jó sokat, A sorsodról ne kérdezd meg a delphoi jósokat. Ha imbát akarsz verni, csakis ezzel lehet, De ha nyersz, akkor bizony kurva anyád neked. (by Xymoth)
Xymoth 2007. március 21. 2068 hozzászólás 140.
Szerk: 2 szer.
A kamionsofõr megy az úton. Meglátja, hogy a cigány tolja át a biciklijét elõtte 20 méterrel. Rálép a gázra, s mind a 10 kerékkel átmegy a cigányon. Belenéz a visszapillantóba, s látja, hogy a cigány még vergõdik az út közepén. Lükvercbe kapcsol és megint az összes kerékkel átmegy a cigányon. Ránéz az összeroncsolódott testre, ami egybeépült a bicikli vázával, látja, hogy már nem él. Ötösbe kapcsol megint átmegy szerencsétlenen és elhajt. A rendõr mindezt végignézi a sarokról. Amikor a kamionsofõr elhajt megszólal: - Hát, hát ilyen csúnya öngyilkosságot sem láttam még!
- Mi lesz akkor ha csomó homoszexuális lefekszik a földre? - ??? - Padlófûtés
Retek-Harcos 2007. március 21. 4667 hozzászólás 24.
LoL :D:D
paradoX 2007. március 21. 4067 hozzászólás 37.
Válasz Spelp üzenetére (#4129): A?:SDF:DD: +"!+"!+"!
MinD You!
Spelp 2007. március 21. 14691 hozzászólás 1.
Válasz Rabbitt üzenetére (#4128): Mardos az irigység :D
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
Válasz Spelp üzenetére (#4126): Már fenn voltam 5 : 45-kor :]
Pr0-peller 2007. március 21. 1172 hozzászólás 300.
Válasz Spelp üzenetére (#4126): :DDFGDF inkabb aki 6:25kor RSHU-ra ir vicceket,mer nem csak Rabbit kel 6:25kor :)
"Üzeni anyám hogy ne hívogasd,elfogytak már a kinõtt ruháim" :SDG"RASDRAS
Spelp 2007. március 21. 14691 hozzászólás 1.
- Ki az abszolút vesztes? - ??? - Aki 6.25kor kel.
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
- Ki az abszolút irigy? - ??? - Aki azért nem kefél, hogy a másik ne élvezzen.
Retek-Harcos 2007. március 20. 4667 hozzászólás 24.
Válasz Xymoth üzenetére (#4122): de az gyenge volt :D Válasz iA-KeKs üzenetére (#4121): "olvass a sorok között" @ Rocksuli ^^ Jah kiolvastad :D
toma 2007. március 20. 4782 hozzászólás 22.
sütttii :)
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Xymoth 2007. március 20. 2068 hozzászólás 140.
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#4120): Arrol már asszem irt az Elf Himnuszban vki:P
iA-KeKs 2007. március 20. 4264 hozzászólás 33.
Válasz Xymoth üzenetére (#4119): isten, írhatnál poor elfrõl, kéne olyan, h staff instantheal és vissza is jönn a csatatérre Válasz Retek-Harcos üzenetére (#4120): kiolvastam belõle, h orc szánalmasan keveset ér
Válasz Xymoth üzenetére (#4119): keksnek bejön :D Ö olvas a sorok között ... vérbeli Ud ^^ jah nem rosz ... de a Poor elfröl is kéne :D
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#4117): télleg elszurtam:( remélem azért jó :D Válasz iA-KeKs üzenetére (#4118): Szal bejött ? :D
iA-KeKs 2007. március 20. 4264 hozzászólás 33.
Válasz Xymoth üzenetére (#4116): nem szokásom minõsítést adni, de ez megér egy 5st:D
Válasz Xymoth üzenetére (#4116): "Egy büdös kis archered se Talpra sose álljon" a "se" nem kell :D grt ... Imba ud :D
Licsking áldd meg a pokot burowwal sok webbel, Nyujtsál neki Frost Armort ha küzd melee egységgel. Holy light ki minket tép Ne öljön annyi gúlt Ne haljon az ud nép Feledtetik a kínos múlt. Ork gruntoknak baltái Gúl hátából kiállnak De frenzyssé fejlesztvén MInden próbát kiállnak. Csunya abok szájából MK pöcse kifityeg Szegénynek már nem mondják "Na hogy ityeg a fityeg." Coil, novám , impalem Seggedbe szálljon Egy büdös kis archered se Talpra sose álljon Gargokat és desiket Kívánok én teneked És a heorofocusomtól Folyjon ki a vakbeled. (by Xymoth)
Válasz Mark üzenetére (#4114): aranyos :D:D:D
Mark 2007. március 20. 1728 hozzászólás 178.
Két haver beszélget: Te, nálunk rohadt sok a csótány és egyszerüen nem bírom kiírtani õket, pedig már mindenféle vegyszerrel próbálkoztam. Nincs valami jó ötleted? -De! Vedd át a parancsnokságot felettük és irányitsd el öket valahová a fenébe. A manus hazamegy, kiáll a szoba közepére és elorditja magát: -Dandár! A parancsnokságot átveszem! Elöttem oszlopban-vonalban sorakozó! (a csotányok mint a rakéta bevágodnak elé oszlopba - vonalba) -Tábornok! Parancs!- üvölt vissza a rangidös föcsotány. -A dandár teljes személyi állományával a klozeten keresztül megtámadják a harmadik emeleti Kovács család lakását! -Értettem (csótánycsapat el). Kis idö mulvajönnek vissza a csotányok, a rangidõs jelent: Parancsnok úr! Jelentem, a Kovácsék lakása feldúlva, Kovácsék õrületbe kergetve, és még ejtettünk 200000 hadifoglyot is...
JET JAGAAAR!