Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

Retek-Harcos 2007. március 19. 4667 hozzászólás 24.
hehe :D::D:D:D:
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
fACE 2007. március 19. 2846 hozzászólás 76.
Zolika az óvónénihez: - Segítesz felhúzni a csizmámat? - Persze Zolika, ülj le! Az óvónéni próbálja felhúzni a gyerekre a csizmát, de sehogy sem megy. Végül nagy nehezen ráerõszakolja. - Óvónéni! Ez a csizma fordítva van rajtam! Óvónéni lerángatja, kezdi az egészet elölrõl. Valahogy csak sikerül újra. - Óvónéni! Ez a csizma nem az enyém! Óvónéni már nagyon ideges, lerántja a csizmát a gyerek lábáról. - Akkor melyikben jöttél reggel? - Hát ebben! - De akkor miért nem a tiéd? - Mert a bátyámé, csak õ kinõtte! Óvónéni visszahúzza újból a csizmát. - Zolika, hol a kesztyûd meg a sapkád? - A csizmámban! Megöltem volna kb. :ADS:AD:A:DA:DD:D:D:D:DDD:D:D
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
Válasz Scarface üzenetére (#4110): Hatalmas!!!! :A:DA:D:AD:AD:ADDDDD:D:D:D:D:DDDD
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
Scarface 2007. március 19. 657 hozzászólás 567.
Válasz Mark üzenetére (#4100): ezt úgy ismertem hogy mit mond Chewbakka ha piros bicajt lát :D Válasz fACE üzenetére (#4107): :DDDD - Tudod mit mondott Mónika, mikor megkértem a kezét? - Nem. - Honnan tudod?
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
cc 2007. március 19. 1142 hozzászólás 309.
Miért jó a békának? ?? Nem is jó a békának... Kb ilyen szintu viccek..:D
Check out my doubles
toma 2007. március 19. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Mark üzenetére (#4100): AS::+!":AS::D:+"!::!:ASD:A:+!":A:SD:ASD:ADAS
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Hofi mesélte Aljas Szilárdról: Holnapi nap folyamán eseget majd szemerkél az esõ, csipeg, csöpög, csöpörög, úgy ímmel ámmal... Hofi: Mondd már milyen idõ lesz baz+! ::D:SD:AS:DAS:D:DDD:D:D:D:D:DDDDD
Reewus 2007. március 19. 803 hozzászólás 468.
Válasz Mark üzenetére (#4103): Ugye, Tibi?
http://vendeglatoipar.freeblog.hu/
monster 2007. március 19. 684 hozzászólás 545.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#4103): D:SA_:D_SA:DSA
Vigyázz a jelenre, mert a jelenbõl múlt lesz, a múltad pedig megölheti a jövõdet.
Pr0-peller 2007. március 19. 1172 hozzászólás 300.
Válasz AngryRaccooN üzenetére (#4101): inkabb a terdukkel verik Mark-ot :D
"Üzeni anyám hogy ne hívogasd,elfogytak már a kinõtt ruháim" :SDG"RASDRAS
Mark 2007. március 19. 1728 hozzászólás 178.
Válasz AngryRaccooN üzenetére (#4101): Milyen szép nagyokat lép, Pali!
JET JAGAAAR!
Válasz AngryRaccooN üzenetére (#4101): Aláz :D (nem a vicc)
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
Válasz Mark üzenetére (#4100): te ezt a "viccet" elmondod a haverjaidnak és azok térdüket verve röhögnek ugye?
Haters Gonna Hate
- Hogy mondja Chewbakka,azt hogy piros a lámpa? - VÖÖÛÛÛÛÛÚÛVÕÕÛÛÛÚÚ!
JET JAGAAAR!
Lol nagyon nagyok még jöjjenek ...öröm ujra olvasni a topicot :)
Rabbitt 2007. március 19. 2753 hozzászólás 84.
Az iskolaév elsõ napján egy amerikai középiskolában a tanárnõ új diákot mutat be: Sakiro Suzukit Japánból. Kezdõdik az óra: - Lássuk, ki tud többet Amerika történelmérõl - mondja a tanárnõ. - Ki mondta: 'Szabadság vagy halál!'? Síri csönd az osztályban, csak Suzuki jelentkezik: - Patrick Henry 1775, Philadelphiában. - Kiváló Suzuki, és ki mondta: 'Az állam a nemzettel egyenlõ, ezért a nemzet nem halhat meg.' Suzuki feláll: - Abraham Lincoln 1863 Washington. A tanárnõ végigméri az osztályt és így szól: - Szégyellem magam miattatok, Suzuki Japánból jött és jobban ismeri Amerika történelmét, mint ti!' Hátulról egy csendes hang: - Nyald ki a seggem, büdös Japó! - Ki volt az? - kérdi a tanárnõ. Suzuki jelentkezik és mondja: - McArthur tábornok 1942, Guadalcanal-nál, és Lee Iacocca 1982, a Chrysler cég közgyûlésén. Az osztályban teljes a csend, egy hang hátulról: - Elhányom magam! A tanárnõ kiabál: - Ki volt az!?! Suzuki azonnal válaszol: - Idõsebb George Bush, Tanaka japán miniszterelnöknek a munkaebéd alatt, Tokió 1991. Az egyik diák feláll és unottan odaveti: - Szopjál le! - Elég! Ez most ki volt? Suzuki rezzenéstelen arccal: - Bill Clinton Monica Lewinsky-nak, 1997 Washington, Fehér Ház, Ovális Iroda. Még egy diák feláll és elordítja magát: - Ez a Suzuki egy nagy rakás szar! Suzuki ismét nyugodt hangon: - Valentino Rossi 2002, Brazil Motoros Nagydíj. Az osztályon eluralkodik a káosz, a tanárnõ elájul, nyílik az ajtó és belép az igazgató: - Én még ilyen szétcseszett kuplerájt életemben nem láttam! Suzuki: - Medgyessy Péter, László Csaba pénzügyminiszternek a költségvetés benyújtásakor, Budapest 2003.
pisko 2007. március 19. 1369 hozzászólás 246.
Szex-kémeket kíván alkalmazni a maláj kormány. A felsõbb vezetés az iszlám vallási szervezetek biztatására vág bele az új szex-ellenes programba, amelynek lényege, hogy kémeket képeznek ki, akik a nyilvános területeket, a parkokat, és elhagyott helyeket is fogják figyelni, és ha valaki szexuális életet él közterületen vagy megbotránkoztatóan viselkedik, azt lefotózzák és feljelentik. Rosol Wahid kormányfõ és népjóléti minszter elmondása szerint a kémek lehetnek akár pincérnõk, vagy szállodai portások is, és alaposan ki lesznek képezve a feladatuk elvégzésére, amiért persze fizetést is fognak kapni.
Válasz CreO üzenetére (#4095): miért szerintem ténylegvicces
CreO 2007. március 19. 1847 hozzászólás 165.
Válasz pisko üzenetére (#4094): ezt tõled nemvártam :(
What else you gonna do on Saturday? ;)
asd.asD.AS.dSAa Fm asd.mgsd_-ASd kurvanagy :D:D
eX 2007. március 19. 4277 hozzászólás 32.
Emberünk egy órája vajúdik a wc-ben, de hiába, még semmi eredmény. Hallja, hogy a szomszéd fülkébe valaki benyit, majd a szokásos bemelegítõ zajokat követõen ssssss, aztán csobbb. Emberünk nyögve, kínlódva, vigaszt remélve átszól: - Jaj de irigylem magát. Válasz is érkezik: - Ne irigyeljen: az elsõ a nadrágomba ment, a második a mobilom volt.
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Chaos 2007. március 19. 610 hozzászólás 637.
Szerk: ehh Lucius megelõzött :S
Would you like a Yes/No prompt? (Y/n)
Scarface 2007. március 19. 657 hozzászólás 567.
Válasz Mark üzenetére (#4090): jah onnan hoztam :$
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
Válasz Gyurmi üzenetére (#4088): Ezt úgy képzeld, hogy az Index Fórum Nagyon Elvont Viccek topicja ilyen átírásokkal van tele :D. Minden vicc után jön vagy 10 ilyen :kocka.
JET JAGAAAR!
Rabbitt 2007. március 19. 2753 hozzászólás 84.
Egy szervezet felmérést tart. A kérdés: Mennyi idõ alatt lehet megtanulni kínaiul? Megkérdezik a tanyán élõ Józsi bácsit: - Hát, ha mindön idöm rá fordítom talán 4-5 év... Aztán egy egyetemen tanító professzort: - Véleményem szerint én 1-2 év alatt perfektre meg tudnám tanulni! Majd a fõiskolás diákot: - Szerinted mennyi idõ alatt lehet megtanulni kínaiul? - Miért? Holnap ZH-t írunk?!
Gyurmi 2007. március 19. 3646 hozzászólás 47.
Válasz Scarface üzenetére (#4087): deeröltetett
vaktabletta kapható , receptér'!
Scarface 2007. március 18. 657 hozzászólás 567.
- Én sem - mondta a ló. - Még sosem hallottam lovat beszélni! - Én sem! - mondta a székely alsógatyája. Nohát erre a székely lerántotta magáról a nadrágot és az alsógatyát messzire eldobta. Ekkor esett, hogy jobbról jött a medve, balról pedig Stirlitz. Stirlitz azt gondolta: - A medve biztos azt hiszi, hogy csak szopni járok ide. A medve azt gondolta: - Stirlitz, Stirlitz, te csak ... ß)
StaY_KooL 2007. március 18. 1000 hozzászólás 360.
Válasz Lucius üzenetére (#4082): második ÁÁÁÁÁH :D:D:D:DDD
igotbigbootybitches
Spelp 2007. március 18. 14691 hozzászólás 1.
Válasz Lucius üzenetére (#4082): Még mindig jók:) Ment 5ös:D
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
ChooLer 2007. március 18. 212 hozzászólás 1659.
Válasz Rabbitt üzenetére (#4078): NEEEEEEEEEE :DDDDDDDDDDDDDD
MinD You!
ArcsiBald6 2007. március 18. 808 hozzászólás 464.
Válasz Lucius üzenetére (#4082): 3. nagyon durva :D:D:D
Lucius 2007. március 18. 63 hozzászólás 3720.
2. világháborúban a németek üldözik a partizánokat. Kiérnek egy tisztásra. A legokosabb partizán azt mondja: - Ott egy kút, másszunk le! Így is tesznek. Oda érnek a németek a kúthoz. Azt mondja az egyik német: - Lehet hogy bementek az erdõbe. Jön vissza a visszhang a kútból: - Lehet hogy bementek az erdõbe. - De az is lehet, hogy lementek a kútba. Jön a visszhang: - Lehet, hogy lementek a kútba. - Dobjunk egy gránátot a kútba. Jön a visszhang a kútból: - ...lehet hogy bementek az erdõbe. ___________________________________________________________________ Szõke feleséghez orális szex után így szól a férje: - Szívem nyeld le! - (semmi válasz, csak fejrázás, meg persze mosolygás) - Nyeld már le drágám! - (a reakció változatlan) - Drágám, nyeld már le!!!! - (még mindig semmi változás) - Mit kérsz karácsonyra kiscicám?? - (nagy nyelés) BUNDÁT!!!!!!! ___________________________________________________________________ A szõke nõ kap a barátjától egy vadonatúj piros Porshét, és máris ki akarja próbálni. Próbaútján azonban leszorít egy kamiont az útról. Kiszállnak mindketten az autóból, hogy tisztázzák a helyzetet. A kamionsofõr rajzol egy piros kört és mondja a szõkének, hogy álljon a körbe, és nem léphet ki. A kamionsofõr visszamegy a kamionhoz, elõvesz egy baseball-ütõt, odamegy a Porshéhoz és széttöri a szélvédõt! Látja, hogy a szöszi mosolyog. Dühbe gurul a sofõr, visszamegy a kamionhoz és elõvesz egy kalapácsot, odamegy az autóhoz és szétveri az oldalát. Látja hogy a nõ röhög. Már tiszta ideges a pasi, viszamegy a kamionhoz, elõveszi a svájci bicskáját és szétszabdalja a Porshe kerekeit. Látja, hogy a szõke nõ fetreng a földön a röhögéstõl. Odamegy a sofõr és kérdezi: - Mi olyan vicces, cica? Mire a szõke nõ: - Amikor elfordultál, mindig kiléptem a körbõl!!
paradoX 2007. március 18. 4067 hozzászólás 37.
Válasz Rabbitt üzenetére (#4078): :DA:SDFAS:DF:SDAF:DS:D:D:D:XDXDXD
MinD You!
fACE 2007. március 18. 2846 hozzászólás 76.
Válasz Rabbitt üzenetére (#4078): :SD:A:DASD:AD:DDDD:D:D:D:D:D:DDDDDDDD LOL
Retek-Harcos 2007. március 18. 4667 hozzászólás 24.
Válasz Rabbitt üzenetére (#4078): Ööööö :S:D
Rabbitt 2007. március 18. 2753 hozzászólás 84.
- Mit mondasz egy vérzõ orrú nõnek? - ??? - Annak már semmit, mert már kétszer elmondtad neki!
Válasz Spelp üzenetére (#4075): alázós :)
Válasz Spelp üzenetére (#4074): :D
Spelp 2007. március 18. 14691 hozzászólás 1.
Válasz monster üzenetére (#4074): figyelem-figyelem az írás-olvasás magasfoka.
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
monster 2007. március 18. 684 hozzászólás 545.
Válasz Lucius üzenetére (#4071): :DSA:_D:S_A:Fsa.-e,r-ds.-ad.-sdsa Válasz Lucius üzenetére (#4070): OMG .DSA:D:As 7, 8 D:CSA:D_
Vigyázz a jelenre, mert a jelenbõl múlt lesz, a múltad pedig megölheti a jövõdet.
Rabbitt 2007. március 18. 2753 hozzászólás 84.
Az oroszlánkirály közzé teszi az állatoknak, hogy aki leugrik egy rohadt magas hegyrõl és semmmi baja nem lesz, az megbaszhatja a feleségét. Az állatok nézegetik a hegyet, és mondják hogy ez lehetetlenség hogy valaki túlélje. Egyszer csak egy hatalmas nagy puffanás, feláll a medve és porolja magát le. Megszólal az oroszlánkirály: - Ez nem volt semmi medve! Na akkor megbaszhatod a feleségem. Medve: - Jó, rendbe csak elöbb fölmegyek és pofán vágom aki lelökött!
Egy Cipruson szolgáló katona egy nap levelet kap a barátnõjétõl, amiben ez áll: - Kedves Pisti! A mi kapcsolatunk nem folytatódhat tovább. A távolság, ami elválaszt minket, nagyon nagy. Biztosíthatlak, amióta elmentél, már kétszer csaltalak meg. Légyszíves, küldd vissza nekem a fotót, amit korábban küldtem. A katona kiakad, megkéri a társait, hogy ajándékozzanak neki egy fotót a barátnõjükrõl, a feleségükrõl, a nõvérükrõl, az unokahugukról. 57 fotót gyûjt össze. Beleteszi mindet egy levélbe, együtt Marinak a fotójával, és ezt írja hozzá: - Kedves Mari! Ne haragudj, de nem sikerül emlékeznem, hogy ki is vagy te! Légyszíves, vedd ki a tiédet, és a többit küldd vissza!
Amikor Bill Gates piacra dobta a Win '98-at, a következõket jelentette ki egy sajtótájékoztatón: "Ha a General Motors is úgy fejlesztette volna a technológiáját, mint a számítógépipar, akkor ma 25 dolláros autókkal járnánk, és 1000 mérföldenként tankolnánk egy gallon benzint." A fentiekre maga Mr. Welch, a GM csúcsmenedzsere válaszolt fizetett hirdetés formájában: "Ha a GM a Microsoft technológiáját használta volna autói fejlesztése során, akkor azok a következõ tulajdonságokkal rendelkeznének: 1. Az Ön autója ismeretlen okokból naponta kétszer leáll. 2. Az útburkolati jelek újrafestése esetén Önnek új autót kell vásárolnia. 3. Az autó rendszeresen lehajt az autópályáról. Ez egyszerûen megoldható probléma: le kell állni, újraindítani és továbbmenni. 4. Balkanyart az autó nem hajlandó végrehajtani és a leállításra sem reagál. Ilyenkor a motort újra kell installálni. 5. Car98 esetén az autóban kizárólag egy ember ülhet, CarNT esetén viszont minden ülés extrának számit, és külön meg kell fizetni. 6. A Macintosh olyan autókat állít elõ, amelyek napenergiával mûködnek, sohasem romlanak el. De ezek csak az utak 5 %-át használhatják. 7. Az autója minden külsõ ok nélkül kizárja Önt. Csak egy különleges trükk segítségével lehet újra hozzáférni az autóhoz: egyszerre kell fordítani az indítókulcsot, fogni az antennát, húzni a kilincset és megnyalni a rendszámtáblát. 8. Az autó megvétele esetén Ön köteles egy GM által forgalmazott Delux térképcsomagot is megvásárolni. Ha ennek a feltételnek nem tesz eleget, akkor az autója 50 %-kal lassabban megy. 9. Az olajszint-ellenõrzõ, a vízhõmérséklet mutató és töltésellenõrzõ mûszerek helyett csak egy 'Általános autóhiba' jelzõlámpa van beépítve. 10. A légzsák rendszer kioldás elõtt megkérdezi: "Biztos benne?" 11. A motor leállítása kizárólag a 'Start' gombbal lehetséges."
ArcsiBald6 2007. március 18. 808 hozzászólás 464.
Válasz Lucius üzenetére (#4068): 2. odabasz ^^
Válasz Lucius üzenetére (#4068): 1. jó ^^
Lucius 2007. március 17. 63 hozzászólás 3720.
Az étteremben lepottyan az asztalról a vendég kanala. A pincér odaugrik, és a zsebébõl elõvéve átnyújt egy kanalat. A vendég csodálkozik: - Mondja, maguk mindig ilyen figyelmesek? - Igen, uram. Nemrég felvettünk egy statisztikust, aki kiszámította, hogy idõnk 14%-át arra fordítjuk, hogy kicseréljük a leesett dolgokat. Ezért mindenki a zsebében hordja a tartalékot. - Ez kiváló. És mondja, miért lóg egy madzad a sliccénél? - Tudja, a statisztikusunk kitalálta, hogy amikor elmegyünk WC-re, ne kelljen kézzel hozzáérnünk a mûszerünkhöz, mert akkor utána kezet kell mosni, ami idõveszteség. Így csak ezt a madzagot megrántjuk és mindjárt kint van minden. - És mondja, hogyan teszi vissza? - Nem tudom, a többiek hogy csinálják, és speciel a kanalat használom ____________________________________________________________________ A számítógépem megver sakkban, de kickbox-ban én vagyok a jobb! ____________________________________________________________________ Két férfi üldögél a kocsmában. Az egyik odaszól a másiknak: - Te komám, mikor születtél? - 1962 március 12.-én. - Érdekes, én is. Hol születtél? - New Yorkban. - Ez furcsa, én is ott. Iskolába hova jártál? - A Lincoln középiskolába. - Hihetetlen, én is! Arra megy a pincér, az elsõ fickó odaszól neki: - Figyeljen csak, ilyet még nem hallott! Én és ez a fickó ugyanakkor születtünk, ugyanott, sõt még iskolába is egy helyre jártunk! A pincér bólogat majd visszamegy a pult mögé. Kérdi a csapos: - Mi újság? - Á, semmi különös, csak a Johnson ikrek már megint tökrészegek. ____________________________________________________________________
monster 2007. március 17. 684 hozzászólás 545.
Válasz Lucius üzenetére (#4062): MÉG MÉG MÉGGG AZ 1. :DS:AD:SA:D:SA:
NaB 2007. március 17. 983 hozzászólás 368.
Az 1. jó :)
Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun
Retek-Harcos 2007. március 17. 4667 hozzászólás 24.
Válasz Lucius üzenetére (#4063): még még még :) 1.2. jó
ArcsiBald6 2007. március 17. 808 hozzászólás 464.
Válasz Lucius üzenetére (#4063): 2. teccik ^^