Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

Lucius 2007. március 17. 63 hozzászólás 3726.
A férj szomorúan megy az orvoshoz. Mikor rá kerül a sor, az orvos megkérdezi a szokásos szöveget (mi a panasza?) A férj válaszként ezt mondja: - Doktor úr, a legnagyobb problémám az, hogy a feleségem idõtlen-idõk óta nem szeretkezik velem. Mire az orvos behívja a feleséget, aki másnap meg is jelenik. - Doktor úr? Lehetek õszinte? - Hát nem azért van itt? - Na jó. Azért nem szeretkezem a férjemmel, mert reggel késõn kelek, mivel fáradt vagyok, ezért kénytelen vagyok taxit hívni. Persze a pénzt mindig otthon hagyom, és a taxis megkérdezi: "Rendõrt hívjak, vagy megoldjuk másképp?" Mire én: "Megoldjuk másképp." Ezért késve érek be az irodába, ahol a fõnök megkérdezi: "Kirúgjam, vagy megoldjuk másképp?" Mire én: "Megoldjuk másképp." Mivel a fõnök csak este ér rá, ezért kénytelen vagyok taxit hívni, de pénzem ugye nincs. Ezért megkérdezi a taxis: "Rendõrt hívjak, vagy megoldjuk másképp?" Mire én: "Megoldjuk másképp." Mire hazaérek ezért hulla fáradt vagyok, és csak aludni tudok. Erre az orvos: - Elmondjam a férjének, vagy megoldjuk másképp? ___________________________________________________________________ Egy vendég állandóan a legerõsebb altatókat kéri a szállodai orvostól, mégis minden éjjel nõkkel szórakozik a bárban. Egyszer meg is kérdezi tõle az orvos: - Nem hat az altató amit adtam? - Dehogynem, doktor úr, a feleségem úgy alszik tõle, mint a bunda. ____________________________________________________________________ Bemegy a szõke vizsgázni úgy, hogy semmit sem készült elõtte. Elhatározza, hogy a tesztkérdéseknél feldob egy pénzérmét, és a fej az "A" válasz, az írás pedig a "B" válasz lesz. Letelik a vizsgaidõ, és a többiek, ahogy mennek ki a terembõl, látják, hogy a szõke izzadva, káromkodva dobálja fel a pénzt folyamatosan. Kérdezik tõle, mi a gond, ilyen nehéz volt a teszt? - Á dehogy, kitöltöttem egy fél óra alatt, most csak ellenõrzöm a válaszaimat.
Retek-Harcos 2007. március 17. 4667 hozzászólás 24.
Válasz Lucius üzenetére (#4061): ez fájt :D:D nagyon jóó :P
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
A bíró kihallgatja Padlizsánt. - Maga ellen az a vád, hogy megölte az anyósát. Miért tette? - A feleségem kért rá... - Hogy mondhat ilyet? Szégyellje magát! Hiszen a felesége imádta az édesanyját! - Igaz, bíró úr, de mielõtt aznap elment, azt mondta nekem: "Lajos, ha a mamát alvás közben egy légy zavarja, ne keltsd fel, hanem üsd agyon!!!"
Válasz Lucius üzenetére (#4054): Hmm lassan felülmulod Face-t :D hajjaj Face gyorsan sok voccet ^^ Válasz eX üzenetére (#4058): hehe :D
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
Gyurmi 2007. március 17. 3646 hozzászólás 47.
Válasz eX üzenetére (#4058): de így mondja , én meg nem szakadtam :SD G:G:F:
vaktabletta kapható , receptér'!
eX 2007. március 17. 4277 hozzászólás 32.
Cruel még egy Star Wars részt sem látott.
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Válasz Lucius üzenetére (#4054): 2. jó :D
monster 2007. március 17. 684 hozzászólás 545.
Válasz Lucius üzenetére (#4053): A 2. AZ FÁJ :DSA:D:
Vigyázz a jelenre, mert a jelenbõl múlt lesz, a múltad pedig megölheti a jövõdet.
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#4052): a számbol vetted ki a szot :D
Vigyázz a jelenre, mert a jelenbõl múlt lesz, a múltad pedig megölheti a jövõdet.
Két barát beszélget: - Te, én már mindent elkövetek, csak hogy ne ébresszem fel a feleségemet, mikor egy kis piálás után késõn jövök haza. Üresben, kikapcsolt motorral gurulok be a garázsba, már az elõszobában leveszem a cipõmet, a másik szobában vetkõzöm le, lábujjhegyen osonok be, mégis mindig felébred és lehord engem. - Ejnye! - mondja a másik - Mikor én hazaérek, jó erõsen bevágom a kocsiajtót, majd a bejárati ajtót is, direkt trappolok hangosan az elõszobában, majd a hálószobában megpaskolom a popsiját: "Szia picim! Dugunk egyet?" - kiáltok rá vidáman. Mégis mindig azt tetteti, hogy alszik. ____________________________________________________________________ Egy úr késõ délután vezetett hazafelé a megengedett sebességhatár felett. Hirtelen észrevette a visszapinlantó tükörben, hogy egy rendõr követi. - Meglépek a fickótól - gondolta. Egyre nagyobb sebességre kapcsolt: 60, 70, 80, 90, végül 100 fölé ment. A rendõr még mindig mögötte volt, s így feladta és oldalra húzódott. A rendõr kiszállt, odament és azt mondta: - Ma nagyon nehéz napom volt, mondjon egy elfogadható indokot és elengedem. Az ember egy kicsit gondolkozott, majd így szólt: - Három héttel ezelõtt a feleségem meglépett egy rendõrrel, s mikor megláttam önt a tükörben, azt gondoltam, megpróbálja õt visszaadni. ____________________________________________________________________
Válasz eX üzenetére (#4052): JuuJ D::D:D
Este az ágyban a férj közelebb bújik a feleségéhez, mire az asszony megszólal: - Ma inkább ne, drágám, mert holnap nõgyógyászhoz megyek. - Rendben. - mondja a férj és a fal felé fordul. Kis idõ múlva azonban ismét közeledni próbál: - És mondd csak, fogorvoshoz nem mész holnap?
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
DenDun 2007. március 17. 1096 hozzászólás 319.
Válasz Rabbitt üzenetére (#3992): :D:D:S:DA:S:A:SAAAS:DA
Válasz Lucius üzenetére (#4048): ezek jók :)
Válasz Lucius üzenetére (#4048): jaj de szep vicc :D
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
A francia házaspár megreggelizik együtt szombaton, majd Marie elküldi Pierre-t csigát szedni az ebédhez. El is megy a férj, gyorsan szed egy kosárral, aztán elugrik a barátnõjéhez és jól eltöltik az idõt. A kellemes fáradtságtól elalszanak, és csak késõ délután ébrednek föl. Pierre rémülten rohan haza, és mielõtt a bejárati ajtót kinyitná, szétszórja a csigákat a lépcsõn. A kulcs hangjára persze ott terem Marie, és már kezdené is a balhét, mikor Pierre rászól a csigákra: - Mozgás fiúk, mindjárt otthon vagyunk! ____________________________________________________________________ Autózik egy házaspár. - Drágám, megcsaltalak Józsival - szól az asszony. Férj egy kicsit begyorsít, de nem szól semmit. - El akarok válni és elviszem a házat, a kocsit és fizetsz nekem havi öt milliót tartásként. Férj egy szót sem, csak még vadabbul nyomja a gázt. - Na és neked kell valami? - Nem, drágám. Nekem van légzsákom, és most ez minden, amire szükségém van. ____________________________________________________________________ Egy férfi iszonyú fejfájással, másnaposan ébred. Próbál erõt venni magán, hogy felkeljen az ágyból. Az ágya mellett talál két szem aszpirint egy pohár vízzel. A széken kikészítve tiszta, vasalt ruha, az egész szobában gyönyörû rend. Az asztalon egy üzenet: "Drágám, reggeli a konyhában. Elmentem bevásárolni, sietek haza. Szeretlek." Kitámolyog a szobából, az egész lakásban minden a helyén, a konyhában meleg reggeli illatozik, mellette friss újság. A fia az asztalnál ül és reggelizik. - Mondd, fiam, mi történt itt az éjszaka? - Úgy volt apu, hogy éjjel háromkor hulla részegen betámolyogtál az ajtón, összetörtél néhány bútort, odahánytál a nappali szõnyegére és aztán beverted a fejed a szobaajtóba. - És akkor hogy-hogy ilyen rend van és finom reggeli vár? - Amikor anyu bevonszolt a fürdõszobába és próbálta rólad lerángatni a nadrágot, azt mondtad neki: "Nana, asszonyom, vegye le rólam a kezét, én nõs ember vagyok!"
Válasz monster üzenetére (#4045): örülj , h nem a szemedet
Válasz monster üzenetére (#4045): xD
("(-.-)/")
Válasz iA-KeKs üzenetére (#4043): na ezaz, ezt mondom én is! bazz nagyban CSzek hugom idejön kinyomja a monitort aztán szüleim még csodálkoznak rajta, h verem T_T
iA-KeKs 2007. március 17. 4264 hozzászólás 33.
Válasz Benireich üzenetére (#4043): én verem hugomat, pont azé mer a hugom és vkinek meg kell nevelnie -_-
Nem vok pedo, csak türelmetlen - by csé
Benireich 2007. március 17. 36 hozzászólás 4952.
anyám meg apámnak is olyanokat mond huhu...amúgy hát nem mondom meg korát... mind1 azért nem verem meg mert sajna az öcsém... _:S
Chaos 2007. március 17. 610 hozzászólás 637.
Azt ird le, hogy hány éves és azt, hogy miért nem verted még meg?? O_O
Would you like a Yes/No prompt? (Y/n)
leírjam mit írt??? mindenki tekintse meg ha mehet írjatok
toma 2007. március 17. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Benireich üzenetére (#4038): faterod helyében már laposra ütöttem volna -.-"
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Válasz Benireich üzenetére (#4037): jesszusom...hány éves az öcséd?
akinek kell annak elküldöm mivel az öcsém...retek te is tudod. amikor nem adtál neki admin jogot a WOW szervereden akkor miket írt... Szal akinek kell annak küldöm.
toma 2007. március 17. 4782 hozzászólás 22.
Válasz fACE üzenetére (#4034): ezt a viccet láthattad dna iviewben is háromszor :D
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
lemaradok ezekröl :( :D
Válasz fACE üzenetére (#4034): ex annyira asd zett , h becsúszott 1 ban :D
fACE 2007. március 17. 2846 hozzászólás 76.
Ez olyan jó vicc volt hogy kapott érte egy bann-t D:DDDDDD?DD?DS?DA?D?DDD
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
Válasz Chaos üzenetére (#4032): De megalázta exet , és tomát
Válasz Kukac_Ember üzenetére (#4030): de miért szerkesztitek ki? Elvégre ez vicc topic és én az ilyeneken jókat szoktam röhögni :D
Kukac_Ember 2007. március 17. 20 hozzászólás 6534.
ban
jihháá mi volt itt? :D Válasz Lucius üzenetére (#4019): örökzöldek ^^
CreO 2007. március 16. 1847 hozzászólás 165.
Válasz elek.farkas üzenetére (#4027): Válasz pisko üzenetére (#4028): asse tudja miaza ccá
What else you gonna do on Saturday? ;)
pisko 2007. március 16. 1369 hozzászólás 246.
Válasz elek.farkas üzenetére (#4027): és az kit érdekel? mégnagyobb 0 leszel...
elek_farkas 2007. március 16. 19 hozzászólás 6730.
[...]
Hát igen, tudom hogy nem tudom mirõl beszélek...
Válasz elek.farkas üzenetére (#4021): rofl ember te mibe vagy? szedd már össze magad ..
Lucius 2007. március 16. 63 hozzászólás 3726.
Válasz elek.farkas üzenetére (#4023): LOL
[...]
[ez se vicces]
[no joke]
Pisko ezört jär az 1es :$
Válasz Lucius üzenetére (#4019): második mekkora szuri OMG :D:D:D jár az 5ös xD
Nõ: Jó volt a szeretkezés. Most fekszünk egymás mellett, elgondolkozva néz felfelé. Aggódom. Vajon mirõl gondolkozik? Biztos a kapcsolatunkról. Ó jaj, ráncolja a homlokát. Biztos döntésre jutott. De nem szól. Csak összeszorítja az ajkait. Mérlegel, számítgat. Biztos végigfut az agyán, hogy már két éves a kapcsolatunk. Talán azt is észrevette, hogy egy kicsit meghíztam. Nem szól semmit. Csak néz felfelé szigorú arccal... Férfi: Ott a plafonon az a légy. Mászkál. Vajon hogy a francba nem esik le? ____________________________________________________________________ Egy házaspár legkisebb gyermeke véletlenül meglátja, amint az apja a cselédlánnyal hancúrozik. Odaszalad az anyjához és elmondja, mit látott. Az anyja lenyeli a mérgét, és azt mondja, ne beszéljen róla senkinek, amíg õ nem szól. Pár nap múlva, a nagymama születésnapján összegyûlik a rokonság, vannak vagy hetvenen. Az ünnepség javában tart, amikor az anya elõáll és így szól: - Kis figyelmet kérek, Palika elõad nektek valamit. Mindenki azt gondolja, egy mese vagy vers következik, Palika viszont ezt mondja: - A múlt héten apu bement abba a szobába, ahol a cselédlány takarított, átölelte, megcsókolta, levette róla az összes ruháját... Természetesen mindenki az apa felé fordul, aki vörösebb lesz a fõtt ráknál. Palika folytatja: - Miután levetkõztette, õ is levetkõzött. Lefeküdtek, és aztán apu elkezdte bedugni neki a... azt a... nem jut eszembe, hogy is hívják... Palika az anyjára néz - aki diadalmas arccal hallgatja a fiát -, és megkérdezi tõle: - Anyu, hogy hívják azt, amit te szoktál szopogatni, amikor átjön a szomszéd bácsi?
Retek-Harcos 2007. március 16. 4667 hozzászólás 24.
Válasz Lucius üzenetére (#4017): :ASD:D:D
Egy rab megszökik a börtönbõl, ahol 15 évig volt fogvatartva. Nemsokára talál egy házat, ahová be is tör. Egy fiatal párt talál ott az ágyban. Kiszedi a fickót az ágyból, és a székhez kötözi, a nõt pedig az ágyhoz, és ahogy kötözés közben fölé hajol, megcsókolja a nyakát, azután felkel, és elmegy a fürdõszobába. Amíg ott tartózkodik, a férj azt mondja a feleségének: - Ez a fickó egy rab, láthatod a ruháján. Valószínüleg egy csomó idõt töltött a börtönben, és évek óta nem látott nõt. Ha szexelni akar, ne állj ellen, ne panaszkodj, csak tegyed, amit mond neked, elégítsd ki. Az az ember veszélyes, ha bedühödik, megölhet bennünket. Légy erõs, szeretlek! A feleség erre azt mondja: - Örülök, hogy így gondolod. Biztos, hogy nem látott nõt évek óta, de õ nem a nyakamat csókolta meg az elõbb. Azt suttogta a fülembe, hogy nagyon vonzónak talál téged, és azt kérdezte, hogy tartunk-e vazelint a fürdõszobában. Légy erõs drágám! Én is szeretlek
Két õsmagyar beszélget: -A minap nagyon összezörrentünk az feleségemmel, de kinyaltam. -Az segít? -Nem, az pináját.
Retek-Harcos 2007. március 16. 4667 hozzászólás 24.
Válasz pisko üzenetére (#4013): lol a fejjel lefelé :D:D
monster 2007. március 16. 684 hozzászólás 545.
Válasz pisko üzenetére (#4012): a tábor fejjel lefelé D:SA::D:SA:Ds