Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

pisko 2007. március 16. 1369 hozzászólás 246.
[url=http://kepfeltoltes.hu/view/070316/223156349k_p2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg]:D:D:D[/url] (szmájlira katt)
DjPanties 2007. március 16. 251 hozzászólás 1475.
Válasz Reewus üzenetére (#4011): Ez magyarul sokkal jobb=)
Reewus 2007. március 16. 803 hozzászólás 468.
Below are four (4) questions and a bonus question. You have to answer them instantly. You can't take your time, answer all of them immediately. OK? Let's find out just how smart you really are.... Ready? GO!!! (scroll down) First Question: You are participating in a race! . You overtake the second person. What position are you in? ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Answer: If you answered that you are first, then you are absolutely wrong! If you overtake the second person and you take his place, you are second! Try not to screw up next time. Now answer the second question, but don't take as much time as you took for the first question, OK? Second Question: If you overtake the last person, then you are...? (scroll down) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Answer: If you answered that you are second to last, then you are wrong again. Tell me, how can you overtake the LAST Person? You're not very good at this, are you? Third Question: Very tricky arithmetic! Note: This must be done in your head only.! Do NOT use paper and pencil or a calculator. Try it. Take 1000 and add 40 to it. Now add another 1000 . Now add 30. Add another 1000. Now add 20. Now add another 1000 Now add 10. What is the total? Scroll down for answer..... ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Did you get 5000? The correct answer is actually 4100. If you don't believe it, check it with a calculator! Today is definitely not your day, is! it? Maybe you'll get the last question right.... ...Maybe. Fourth Question: Mary's father has five daughters: 1. Nana, 2. Nene, 3. Nini, 4. Nono. What is the name of the fifth daughter? ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Did you Answer Nunu?! NO! Of course it isn't. Her name is Mary. Read the question again! Okay, now the bonus round: A mute person goes into a shop and wants to buy a toothbrush. By imitating the action of brushing his teeth he successfully expresses himself to the shopkeeper and! the purchase is done. Next, a blind man comes into the shop who wants to buy a pair of sunglasses; how does HE indicate what he wants? ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ He just has to open his mouth and asks... It's really very simple....\ So howd you do? =D
http://vendeglatoipar.freeblog.hu/
eX 2007. március 16. 4277 hozzászólás 32.
Válasz ArcsiBald6 üzenetére (#4002): asdASD:AS:D Q:"%:"%Q :"5w:DAS:DaS : asd. asd. as D:aw:%aq2 .6 6Z+:6.A+
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
iA-KeKs 2007. március 15. 4264 hozzászólás 33.
Válasz monster üzenetére (#4007): errõl volt egy képsor;D
Nem vok pedo, csak türelmetlen - by csé
Retek-Harcos 2007. március 15. 4667 hozzászólás 24.
Válasz pisko üzenetére (#4006): Btw ki kell löni az ûrbe ^^
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
monster 2007. március 15. 684 hozzászólás 545.
Válasz pisko üzenetére (#4005): :D btw nem ugy kéne, h a zsiros kenyér a zsiros felével rá van nyomva a macska hátára és a másik fele pedig a föld felé néz, a macsak lábai pedig az ég felé?
Vigyázz a jelenre, mert a jelenbõl múlt lesz, a múltad pedig megölheti a jövõdet.
pisko 2007. március 15. 1369 hozzászólás 246.
[url=http://kepfeltoltes.hu/view/070315/1136871496k_p_www.kepfeltoltes.hu_.jpg]maga a gépezet[/url] A Gazdaságos Antigravitációs gép Megtudtam, hogyan kell készíteni ezt a bizonyos gépet. Sok idõt fordítottam az elkészítésére, de az eredmény sajnos nem hozta meg a kívánt eredményt. A rengeteg elõzetes számítás mind hiábavalónak tûnik.Ennek következtében csak az elkészítés tervét és a kísérletem fõbb pontjait tudom megosztani az emberiséggel. Hozzávalók egy kis géphez: -1db házikusz kiscicusz (magyarul: kiszszisza, bocs nem tudom kimondani a matka nevét) -1szelet disznuszzsíruszosz kenyérusz A terv a következõ volt: Induljunk ki két egyértelmûen igaz, sok generációs tapasztalatokon alapuló állításból: -A macska mindig a talpára esik. (igaz, ugye?) -A zsíros kenyér mindig "pofára" esik. (ez is igaz, ugyebár) A kísérletem valamin elcsúszhatott, lehet hogy nem számoltam ki elég pontosan, hogy egy ekkora tömegû állathoz mennyi zsíroskenyér kell. Lebegnie kéne, de nem teszi. Ugyan mit ronthattam el????
Scarface 2007. március 15. 657 hozzászólás 567.
Válasz eX üzenetére (#4001): nem dehogy csak én jövök át ide kiélni állati ösztöneimet:D
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
toma 2007. március 15. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Rabbitt üzenetére (#3992): Válasz Mark üzenetére (#3997): b+ borulok, de nem gyengén :+!":AS:DDA
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
monster 2007. március 15. 684 hozzászólás 545.
Válasz ArcsiBald6 üzenetére (#4001): pffuuu ez fáj kb 4edszerre leesett :D
Vigyázz a jelenre, mert a jelenbõl múlt lesz, a múltad pedig megölheti a jövõdet.
ArcsiBald6 2007. március 15. 808 hozzászólás 464.
- Kislányom, a félõs Tibi nem lesz jó neked férjnek! - Miért, apa? - Mert õ nem fogja bearanyozni az életed, ha örökké csak berezel! ANYÁD :D:D:D:D:D::DD::D
eX 2007. március 15. 4277 hozzászólás 32.
Válasz Scarface üzenetére (#4000): sc reszleget is megmergezzuk az A:SD vel?:D
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Scarface 2007. március 15. 657 hozzászólás 567.
Válasz Mark üzenetére (#3997): NC :ADS:ASD:SA:DF:AFSA::DA:F
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
Retek-Harcos 2007. március 15. 4667 hozzászólás 24.
Válasz Mark üzenetére (#3997): juuuj :D:D:D
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
O_Neil 2007. március 15. 373 hozzászólás 1048.
Válasz Rabbitt üzenetére (#3992): XD :D XD NC NC XD :D :DS aSA:D:SAD:SA:DSA:
Tomker-Akidna 100% Volume !!! Ha ezt te csináltad Tomker akkor felyezd be de legalább ilyen jó legyen végig és legyen vagy 6 perces :D am ez a csengõhangom XD
Mark 2007. március 14. 1728 hozzászólás 178.
A székely bácsi kimegy Magyarországra. A feleségét a komájára bízza, figyelje, nehogy megcsalja. Egy pár nap után látja a koma, hogy Etel(a székely bácsi felesége) egy katonatiszttel bemegy a Hotelbe. Rögtön elrohan a postára, hogy táviratozzon Pityunak. - Kérem én sürgönyözni szeretnék! - Mi lenne a szöveg? - Kérem, gyorsan í­rja. Komám gyere haza, mert a feleségedet basszák!!! - De kérem uram, ilyet nem lehet í­rni! Fogalmazza meg másképpen. - Na jól van. Akkor gyorsan í­rja: Etel a Hotelbe, csücsül a fotelbe, katona hitelbe hatol be Etelbe, textil áru lefelé, hentesáru befelé, a szõrszálak összevissza, baj van komám, gyere vissza!!!! ennyi bazdmeg végem van :D
JET JAGAAAR!
Retek-Harcos 2007. március 14. 4667 hozzászólás 24.
Válasz Rabbitt üzenetére (#3992): ezek nem gyengék :D:D Válasz fACE üzenetére (#3987): hát elég necces helyzet .... de hogy hogy nem szoltak elötte semmit magyarul? nem is kérdezted meg , vagy senki ? :D
Shieldy2 2007. március 14. 632 hozzászólás 600.
mi a különbség a nö és a fünyiró közt? ? nyúlj alá és megtudod!
Xymoth 2007. március 14. 2068 hozzászólás 140.
Válasz Rabbitt üzenetére (#3992): ismerem de nagoyn imba d:ASD::XAS:D
Az alvástól éhes leszek, az evéstõl elálmosodom. Az élet szép.
Scarface 2007. március 14. 657 hozzászólás 567.
Válasz Rabbitt üzenetére (#3992): már olvastam de az - "Anyu, szeretnék melltartót." válasz odavág :D:D:D:D Válasz fACE üzenetére (#3987): ASDF:AD:SA:D
Rabbitt 2007. március 14. 2753 hozzászólás 84.
- 16 éves srác vagyok, kb. két éve vettem észre, hogy a péniszemen szõrök nõttek. Eddig nem mertem szólni a szüleimnek, és orvoshoz sem merek elmenni, ezért tõletek kérek segítséget! - Keresd fel Chewbacca-t, õ is hasonló problémákkal küzdött. De neki sikerült túljutnia a krízisen. - 16 éves érdeklõdõ lány vagyok. Kérdésem a következõ: ha egy lány orálisan kielégít egy fiút, és ha a sperma a szájába kerül, lehet- e terhes? Ha igen, mit lehet ellene tenni? - Egyél hagymát, az megöli a kis genyákat. - Melyik lyukba kell behelyezni a fiú nemiszervét? - Amelyikbe neked jólesik. - Hogyan mondjam meg anyukámnak, hogy szeretnék melltartót? - "Anyu, szeretnék melltartót." - 16 éves vagyok, és lefeküdtem a barátommal. Írtátok, hogy ilyenkor a lány vérzik (ezt én is tudom). Az a kérdésem, hogy ez közvetlenül az aktus után történik, vagy pár nap múlva? - Ha szerencséd van, is-is. - 13 éves lány vagyok, de 18-nak is kinézek, pedig nem is festem a hajam, nem sminkelem magam. Megismerkedtem valakivel, akivel szeretkeztünk, de én nem engedtem, hogy elvegye a szüzességemet. - Derék teljesítmény, látszik hogy a korodnál érettebb vagy. - 16 éves fiú vagyok, és engem az érdekelne, hogy egy lány is fel szokott- e izgulni spontán? Tényleg csak nagyon kevés lány szokott maszturbálni? Néhány osztálytársammal beszélgettünk errõl, lányokkal is, és mindeki tagadta, hogy csinálná. - Nem, a lányok nem végeznek önkielégítést, ahogy nem is finganak. Ez tudományos tény. - 8. osztályba járok, és az a problémám, hogy nemileg még éretlen vagyok. Talán nemibeteg vagyok? - Maximum elmebeteg. - 15 éves fiú vagyok, és a nemi szervemen még nem nõtt szõr. Hogyan növesszem meg? - Neked is megadom Chewbacca e-mailcímét. - Hatodikos lány vagyok, és az a problémám, hogy még mindig bepisilek. Ez baj? Még egy gondom van. Mostanában egyre többet gondolok arra, hogy szeretkezek valakivel. - Mindent a maga helyén: elõször szokjál le a bevizelésrõl, és csak utána szokjál rá a szexre. - ....13 éves vagyok és szeretek egy fiút. Az a baj, hogy õ rám se bagozik, talán azért, mert izzadtságszagom van. Hogyan tudnám elcsábitani? - FÜRÖDJ! - ....15 éves lányok vagyunk. Kérdésünk, hogy szeretkezésnél a fiú a behatolásnál érzi e lány szûzhártyáját? Ha érzi és átszakítja, a nemiszervben valami hanggal jár?... - Persze. Kis reccsenés hallatszik. 90 kg feletti lányok esetén némi visszhang is jelentkezik. :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
monster 2007. március 14. 684 hozzászólás 545.
Válasz fACE üzenetére (#3986): ÁÁÁÁÁÁÁ :DSA:D:SA:D:SAD::SAD:SA GECI-:DSA_:D_SA:_
Válasz fACE üzenetére (#3987): .XDAXASÐas#ASddddXSdasÐasADAS:das
SiLC 2007. március 14. 4737 hozzászólás 23.
Válasz fACE üzenetére (#3987): LOL as_D:AS:D:_SA:DA_S:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D nice niceXD
http://itsegitseg.hu/ ahol bármien informatikai kérdésedre viszonylag hamar megkapod a választ. Regisztráció nem szükséges:kira
Spelp 2007. március 14. 14691 hozzászólás 1.
Válasz fACE üzenetére (#3987): Kapufa :)
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
fACE 2007. március 14. 2846 hozzászólás 76.
Ma történt: A Philips-et megvették a tájvániak. Ma lejöttek hozzánk az tájváni managerek és hoztak egy alkatrészt amin furatokat is kellett lemérni. Aki nem tudná, a furatokat mérõcsappal a legegyszerûbb lemérni mert belepróbálgatod és amelyik nem szorul bele annak az értéke az átmérõ mérete. Kb fél perc még lemérem. Végig angolul pötyögtem nekik, hogy mit hogyan, már csak a furatok voltak hátra, erre mondom hogy kérem a mérõcsapot amit hoztak. Erre mutatják hogy nincs náluk olyan ezért tapintós gépen kellett lemérni úgy meg majdnem fél óra. Mikor megtudtam, hogy nem hoztak mérõcsapot hangosan felsóhajtottam magyarul hogy: "Na baz+ ti is eljöttetek fasz nélkül baszni... " Meglepõdtem amikor úgy köszöntek el, hogy :"Szia!Köszönjük a mérést"... Egész eddig nem szóltak hogy menjek a személyügyre, eddig... :D:AD:AD:A:DDDDD:D:DD:D:DDDD:D:DD:DDD
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
Válasz fACE üzenetére (#3978): most olvastam OGMAOSMGOSAMD:ASD:ASX:AS:D:ASODMASOGMAS:DAS:DASD:XAS:D:ASD
Retek-Harcos 2007. március 13. 4667 hozzászólás 24.
Válasz DjPanties üzenetére (#3982): 2. nem igy van hanem igy ütösebb: gyönyörü szemednek párja nincs :ASD:D:D
aBry 2007. március 13. 2429 hozzászólás 106.
Kiszel Tünde: "És honnan van a nevetek?" Irigy Hónaljmirigy: "Guns'n'Roses magyarul." K.T.: "Jah értem." (@Fábry) ...
A lehetetlen nem tény, hanem vélemény.
toma 2007. március 13. 4782 hozzászólás 22.
Válasz DjPanties üzenetére (#3982): második üt nagggyot !! :D
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
DjPanties 2007. március 13. 251 hozzászólás 1475.
Mit mondasz a kancsal nönek? -A szemeid kereszttüzében égek Mit mondasz a Fél szemü nönek? -A szemednek nincsen párja Mit mondasz a vak nönek? -Szemed fénye megvakit :D
Rabbitt 2007. március 13. 2753 hozzászólás 84.
Két alter mûvész sétál az utcán. Megállnak egy üzlet elõtt. - Te, szerimted odasz@rjak a küszöbre? - Hagyd..... Úgysem értenék...
paradoX 2007. március 12. 4067 hozzászólás 37.
Válasz fACE üzenetére (#3978): :D:D:D:D
MinD You!
Scarface 2007. március 12. 657 hozzászólás 567.
Válasz Mark üzenetére (#3976): muhahahaha:D:D
fACE 2007. március 12. 2846 hozzászólás 76.
A feleségem azt mondta, hogy nem veszünk több sört mert nem engedhetjük meg magunknak. Erre rajtakaptam, hogy 65 dollárt költött sminkre. Megkérdeztem, hogy hogy van az, hogy a sört nem engedhetjük meg, de ennyi pénzt képes kiadni sminkre. Azt válaszolta, hogy a smink azért kell, hogy szépnek lássam, erre azt mondtam a sör is ezért kellene... Sosem fog megbocsátani... :DDDD:ASD:D:A:DA:DDDDD:AD:SASD:DDDDD
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
aBry 2007. március 12. 2429 hozzászólás 106.
Válasz Xymoth üzenetére (#3975): :D
A lehetetlen nem tény, hanem vélemény.
Mark 2007. március 12. 1728 hozzászólás 178.
"-Mit építesz kisfiú? -Csonkolt faszt. -...Hoppá."
JET JAGAAAR!
Xymoth 2007. március 12. 2068 hozzászólás 140.
Afrikai küldöttség látogat Oroszországba. A vendéglátók memgutatják az orosz rulettet:valaki a homlokához tart egy forgótáras pisztolyt, és elsüti. - És mi ebben a rulett? - A hat golyó közül az egyik igazi. Nem sokkal késõbb az oroszok mennek vendégségbe. - Nekünk is van ám rulettünk! - dicsekszenek az afrikaiak. - Tényleg? És milyen az? Erre behívnak hat csinos, teljesen meztelen sötét bõrû nõt, és letérdepeltetik õket körben. - Uraim, parancsoljanak! A hölgyek franciásan, szájjal szeretik. - Rendben, ez tetszik nekünk, de mi ebben a rulett? - Az egyik kannibál... A:Sd.ASD:as
Rabbitt 2007. március 12. 2753 hozzászólás 84.
Stirlitz minden évben a Vörös Hadsereg megalakulásának napján harmónikázva és kozákdalokat énekelve vonult végig Berlin utcáin. Nem is sejtette milyen közel jár a lebukáshoz. 4. Stirlitz és Müller autón utaztak valahová. Egyszercsak Müller megszólalt. - Hol tanult meg ilyen jól vezetni ? - A Vörös Hadseregben. - válaszolta Stirlitz és elgondolkodott, hogy nem fecsegett e túl sokat. 5. Stirlitz nagy robajjal berúgta az ajtót, majd lábujjhegyen az újságot olvasó Müller mögé lopódzott. 6. Stirlitz benyitott Müller irodájába és észrevette, hogy a fõnöke halott. - Megmérgezték. - gondolta, miközben végigsimította a férfi hátából kiálló balta nyelét. 7. A ház elõtt megállt egy autó. Fekete bõrkabátos férfiak szálltak ki belõle és felsiettek az emeletre. Ott dörömbölni kezdtek az egyik ajtón. - Gestapo ! Kinyitni ! - Kit keresnek ? - Stirlitzet ! - Nem vagyok itthon. A gestaposok káromkodva visszamentek a kocsihoz és elhajtottak. Stirlitz már hosszú ideje vezette õket az orruknál fogva. 8. Stirlitz benzinnel itatta meg a macskát. Az állat öt lépés után összeesett. - Úgy látszik kifogyott a benzin. - gondolta Stirlitz. 9. Stirlitz nem értette, hogy az újságárus miért néz rá olyan furcsán. Hiszen csak egy Pravdát akart venni. 10. 1945 áprilisában mikor a szovjet csapatok már Berlint ostromolták, Hitler tébolyultan mászkált a bunkerében. Egyszercsak benyitott Stirlitz irodájába. Stirlitz felugrott az asztal mögött. - Heil...... - kezdte, de Hitler leintette. - Legalább te ne szórakozz velem Makszimics.
ComputerSC 2007. március 11. 2786 hozzászólás 82.
Face, tudom, hogy rohadtul semmi közöm hozzá, meg másfél hónapja ide se nézek a honlapra, meg amúgyis egy senki vagyok, meg minden, de a #3945-ös üzenet kiszerkesztésének kapcsán egyszerûen muszáj felhívnom a figyelmedet a #2352-es üzenetedre. Anno annak olvasása közben nekem is az [i]"Ezt az oldalt gyerekek is látogatják"[/i] mondat jutott az eszembe, vagy legalábbis valami nagyon hasonló. Elismerem, odaírtad, hogy ":karika 18", de ez szerintem senkit nem gátolt meg annak elolvasásában.
The bestest topic killer ever.
pisko 2007. március 11. 1369 hozzászólás 246.
ha vote már akkor sry Száz ágra süt a Nap. Nyuszika vígan szalad az erdõben, amikor egy fa tövében meglátja szivarozni a szarvast: - Mit csinálsz? Megbolondultál? Egy ilyen szép napon a jó levegõ helyett mérgezed a tüdõdet? Gyere inkább, s szaladj velem, hogy oxigénnel teljen meg a tüdõd! - Igazad van! - mondja a szarvas és elkezd szaladni a nyuszikával. Amint szaladnak, meglátják a rókát, az orra a kokainba lóg. - Hé te! - mondja a szarvas, itt a természet közepén kokainozol? Gyere inkább, és szaladj velünk, hogy oxigénnel teljen meg a tüdõd! - Igazad van! - mondja a róka, s elkezd o is rohanni a többiekkel. Egy kicsit késõbb találkoznak a medvével, amint az épp egy injekciós tût tart a kezében egy adag tiszta heroinnal. - Hé, itt a természet lágy ölén akarod belõni magad? Gyere inkább szaladj velünk, hogy teljen meg a tüdõd oxigénnel! - mondja a róka. - Menjetek a picsába! Minden alkalommal, amikor a nyuszika bekap egy extasy-t, nekünk rohannunk kell az erdõben?
Xymoth 2007. március 11. 2068 hozzászólás 140.
Válasz ExE üzenetére (#3969): odabasz!
toma 2007. március 11. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Mark üzenetére (#3966): :DDDDDDDDDD
ExE 2007. március 11. 132 hozzászólás 2366.
Idõs zsidó néni nyer a lottón.Az újságírók le is csapnak rá,hogy interjút készíthessenek vele. -Asszonyom,elárulná,hogy mire költi majd ezt a hatalmas összeget? -Az unokáimnak veszek belõle házat,egy részét beteszem a bankba,másik részébõl pedig szobrot állíttatok Hitlernek. Az újságírónak elkerekedik a szeme. -De asszonyom,Ön túl van a második világháborún,sõt a lágert is megjárta.Elárulná,hogy miért akar Hitlernek szobrot állíttatni? -Hát az lehet,hogy a fél zsidóságot kiírtotta,DE(a néni az alkarjára mutat)A SZÁMOK BEJÖTTEK! :D:D:D:D:D
Retek-Harcos 2007. március 10. 4667 hozzászólás 24.
if if if if
Scarface 2007. március 10. 657 hozzászólás 567.
Válasz Mark üzenetére (#3966): :D
Mark 2007. március 10. 1728 hozzászólás 178.
Válasz Totanka üzenetére (#3965):Igazándiból "csak találgatni merek, hogy ez mi." :D
JET JAGAAAR!
Totanka 2007. március 10. 6 hozzászólás 11000.
Két vándor megy a sivatagban. Hetek óta menetelnek, nem ittak semmit már egy hete. Már épp meg akarnak halni, amikor találnak egy üveg taknyot. Gondolják nem akarnak meghalni, ezért azt mondja az egyik: - Idd meg a felét, és utána add oda. Megdönti a másik, de lecsúszik az egész. - Te szemét!!! Mér ittad meg az egészet? Hagyhattál volna nekem is! - Bocs!!! Nem tudtam elharapni...
You just met your angel of Death!
pisko 2007. március 10. 1369 hozzászólás 246.
Válasz Kukac_Ember üzenetére (#3963): a progi nem az egész szót nézi, csak azt hogy felmerül e benne a szar szó. ha gen kicsillgaozza.lsd.: szarkasztikus