Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

Kukac_Ember 2007. március 10. 20 hozzászólás 6534.
Válasz Rabbitt üzenetére (#3962): jó vicc meg mniden én megtettem volna amit akar a télapó de már a rénszarvas mióta csúnya szó? szarvas... lol!!!! gratulálok nem tudom mióta csúnya szó ,...
Rabbitt 2007. március 10. 2753 hozzászólás 84.
Télapó befogja a rénszarvasokat a szánkó elé, elindul a faluba az ajándékokkal. Megáll az elsõ háznál, felmászik a tetôre, felmászik a kéményen, bemegy a hálószobába, megsimogatja az ott alvó gyereket, beteszi a cipôbe az ajándékot, kimegy a hálószobából, kimászik a kéményen, lemászik a tetõn, felül a szánra, megy tovább. A 2. háznál megáll, tetôre fel, kéményen le, szobába be, stb. stb. A sokadik háznál megáll, felmászik a tetõre, lemászik a kéményen, bemegy a hálószobába, megsimogatná az ott lévô gyereket, de egy gyönyörû fiatal nõ alszik ott meztelenül. Télapó elkezd morfondírozni: - Ha most megteszem azt, amit szeretnék, akkor nem érdemlem meg a Télapó nevet... De ha nem teszem meg azt, amit szeretnék, akkor nem férek ki a kéményen...
Válasz pisko üzenetére (#3946): ^^
understand?
eX 2007. március 10. 4277 hozzászólás 32.
es ki az a moonwalker...
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Válasz Rabbitt üzenetére (#3956): hol mikor??
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
marcsampson@msn.com üzenete: hahaha marcsampson@msn.com üzenete: ud >>ne so hard Dám üzenete: ....... marcsampson@msn.com üzenete: wanna see rep? marcsampson@msn.com üzenete: ahaha marcsampson@msn.com üzenete: i kill his dk Dám üzenete: no :Q marcsampson@msn.com üzenete: get lvl 3 marcsampson@msn.com üzenete: wardn marcsampson@msn.com üzenete: he lvl 2 marcsampson@msn.com üzenete: and he win Dám üzenete: imba. Ennyi, moonwalker szerint is imba az ud.. lvl3 as volt a wardene dk meg 2 és igy is nyert!!!!!!! GG xDDd
Haters Gonna Hate
Mark 2007. március 9. 1728 hozzászólás 178.
Válasz Rabbitt üzenetére (#3956): Már remegek :kocka
JET JAGAAAR!
Rabbitt 2007. március 9. 2753 hozzászólás 84.
Válasz Mark üzenetére (#3955): Ma este Rocky V
Két óriáskígyó verekszik. Melyikük fog gyõzni? - - - - A bal boa.
JET JAGAAAR!
Gandal-f 2007. március 9. 2474 hozzászólás 104.
Válasz Mark üzenetére (#3950): aham úgy, hogy face szerkesztette át? na ez a nem semmi ember.
Sir, We are completely sorrounded -EXCELLENT! This means we can attack in any direction!
eX 2007. március 9. 4277 hozzászólás 32.
ez mi ez mark?
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Reewus 2007. március 9. 803 hozzászólás 468.
Válasz Mark üzenetére (#3950): haha -.-
http://vendeglatoipar.freeblog.hu/
[url=http://kep.kepfeltolto.hu/205/1172950414.jpg]pro[/url]
JET JAGAAAR!
Pisko csak ennyit írt: [Ezt az oldalt gyerekek is látogatják] Ez ilyen elvont vicc vágod? Spelp csak a helyesírási hibákat javította.
JET JAGAAAR!
Scarface 2007. március 9. 657 hozzászólás 567.
Válasz Reewus üzenetére (#3948): engem is ^^
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
Reewus 2007. március 9. 803 hozzászólás 468.
Válasz pisko üzenetére (#3945): miért mi volt? engem érdekel : D
http://vendeglatoipar.freeblog.hu/
ArcsiBald6 2007. március 9. 808 hozzászólás 464.
-Anyu-anyu az iskolában mindenki Rambonak csúfol!! -Jaj, kisfiam, bemenjek és beszéljek az igazgatóval? -Nem kell anyu! Ez az én harcom! :D:D:P
pisko 2007. március 9. 1369 hozzászólás 246.
- Mit csinál az ûrhajós ha megszomjazik? - Ûrkutatás XDD
pisko 2007. március 9. 1369 hozzászólás 246.
[Ezt az oldalt gyerekek is látogatják]
jajj ez fáj :(
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
paradoX 2007. március 8. 4067 hozzászólás 37.
[quote=Scarface írta(#3942)]- Mi a világ leghaszontalanabb tárgya? - A villanyírógép. - Miért??? - Na hallod! Láttál te már szõrös villát?[/quote] :sleep:|
MinD You!
Scarface 2007. március 8. 657 hozzászólás 567.
- Mi a világ leghaszontalanabb tárgya? - A villanyírógép. - Miért??? - Na hallod! Láttál te már szõrös villát? - Dzzzzs - gondolta Stirlitz szotyolája. Ufo Dzso rogton kiszurja a hulye orosz kemeket. - lehet hogy lebuktam? - tepelodott Stirlitz, ahogy elobuggyant a melkasabol valami nagyonhosszu, es kurvahegyes. - Elégett néhány titkos iratunk - panaszkodott Bormann. - Hazaszólhatok, biztos van az otthoniaknál másolat - nyugtatta Stirlitz. Stirlitz ezúttal talán tényleg gyanúba keverte magát... Vjacseszlav Tyihonov ivott egy korty vodkát. - lecsúsztam! -gondolta a vodka. - És jó volt! - gondolta Stirlitz. Határozottan viccesebb - gondolta stirlitz A f@szt - gondolta az arab
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
Gyurmi 2007. március 8. 3646 hozzászólás 47.
Válasz Mark üzenetére (#3940): Hát Ufó Dzsót ismeri-e?
vaktabletta kapható , receptér'!
Mark 2007. március 8. 1728 hozzászólás 178.
eléggé :)
JET JAGAAAR!
Válasz Rabbitt üzenetére (#3936): ez jó ^^ Válasz Mark üzenetére (#3938): neki sok ilyen jellegü humoros vicce van? :D
13:56 perc. Stirlitz bemegy egy ajtón, felmegy egy lépcsõn, bemegy egy újabb ajtón. Egy ajtóval szemben áll. Résnyire nyitja, fény szûrõdik ki. - Megtudták - gondolja Stirlitz. Azzal lemegy sétálni az utcára. 14:03 perc. Stirlitz visszamegy az elõzõ ajtóhoz. Még mindig fény szivárog belõle. Stirlitz nem bírja idegekkel és fõbe lövi magát. Stirlitzet másnap halva találták a résnyire nyitott hûtõszekrény elõtt.
JET JAGAAAR!
Válasz Rabbitt üzenetére (#3936): én ugy ismertem hogy hatramegy szarni xd
Haters Gonna Hate
Rabbitt 2007. március 8. 2753 hozzászólás 84.
Egy hatalmas katonai C130-as teherszállító repülõgépet kísér két vadászgép. A pilóták rádión keresztül beszélgetnek egymással unalomûzésként. A vadászpilóták elkezdenek mindenféle mûrepülõ gyakorlatokat végezni. Egyikük átszól a teherszállító gép pilótájának: - Látod, pupák, mire jók ezek a kis madarak? A nagy gép pilótája visszaszól: - Ugyan már, ez semmi. Most én jövök, ezt biztos nem tudjátok utánam csinálni! A két vadászgép hátrébb húzódik, várják a mutatványt, de a nagy gép rendületlenül repül tovább. Tíz perc múlva a C130-as pilótája beleszól az éterbe: - Na, láttátok? - Nem láttunk semmit. Ugyan mit csináltál? - Lássuk csak: felálltam, kinyújtóztattam a lábaimat, ittam egy kávét, ping-pongoztunk, és megdugtam a légikisasszonyt...
Válasz Mark üzenetére (#3934): Aztaaaaa BEST!!! :ASDD:D:D
Milyen a Gyurcsany-szendvics? Ket igeret kozott egy lofasz.
JET JAGAAAR!
toma 2007. március 8. 4782 hozzászólás 22.
Válasz fACE üzenetére (#3930): jáj uccso üt :DASD:DD
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Rabbitt 2007. március 8. 2753 hozzászólás 84.
Válasz fACE üzenetére (#3930): Utolsó :D
Chaos 2007. március 8. 610 hozzászólás 637.
Válasz fACE üzenetére (#3929): A:SD:A:S:D:A:S:D az utolsó nagyot üt!
Would you like a Yes/No prompt? (Y/n)
fACE 2007. március 8. 2846 hozzászólás 76.
Sms gyöngyszemek: "A rendõrség keres valakit, aki csinos, szexi, aranyos, és hihetetlenül jó az ágyban. Nyugi, te biztonságban vagy, de én hova bújjak?" "Fekszem az ágyban,Téged hallak. Álmodom,Téged hallak. Felébredek,Téged hallak. Maradj már csendben!!!! "Felnézek anapra és Téged látlak. Felnézek a Holdra és Téged látlak. Kinézek az ablakon és Téged látlak. Állj már arrébb cseszd meg!!! " "Te, ez nem olyan hang volt, mintha SMS jött volna?" "Gyengéden ujjaid közé veszed, szádhoz emeled, nyelveddel finoman kitámasztod, fogaiddal óvatosan ráharapsz, elmosolyodsz és kijön a mag. Kérsz még egy szotyit?" "Egy átmulatott éjszaka után a férfi felébred, mellette fekszik egy n?. Felkel, belenéz a tükörbe, és a szájából kilóg egy fehér madzag. Megszólal, mikozben hózza kifelé: "Istenem, csak add, hogy Lipton tea legyen!"" :DDDDD
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
Spelp 2007. március 8. 14691 hozzászólás 1.
Válasz pisko üzenetére (#3925): Ehh, jó :D
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
Kickass 2007. március 8. 759 hozzászólás 498.
Válasz ArcsiBald6 üzenetére (#3902): nem félted az életed? :D
no more wc3
pisko 2007. március 8. 1369 hozzászólás 246.
A zsidó nagymama két unokájára vigyázz a tengerparton, egyszer csak tenger elragadja két szép unokáját, Mire a nagymama, hangosan elkezdi szidni az Örökkévalót: - Egész életemben jó zsidó voltam, megtartom minden parancsodat, imádkoztam, templomba jártam, gyertyát gyújtottam, hát ezt érdemlem én ezek után? Milyen Isten az ilyen!!! A tenger a partra sodorja a két gyermeket A nagymama: - Volt két sapkájuk is!!! hahaha .dsa:D:SA
-Mi az: Kicsi, piros és makkot eszik? -Szifilisz. :)
haha, last night, me and pete went out to celebrate his engagement and got hugely drunk we got this great idea to bury eachother in the sand close to the water and see who would chicken out first took about a half hour, but the water got up to my face so i freaked and got out i looked around for pete and he must've chickened out before me and stumbled home or something heh What'd he say when he woke up this morning? uhh.. he hasn't come home yet.. i thought he was staying with you? holy fuck. i fucking hope im wrong about what im thinking right now im fucking going back to the beach to make sure if he gets home, call me, i don't want to be worrying about this will do. you better hope he's not still buried, you'll be in deep shit. quit: (DeadMansHand) wtf? pete came home last night you fuck. Ken's going to be worrying about this shit all day haha yea, but it will be fun while it lasts join: (PeteRepeat) (bob@3F8C4655.11D1C8C.18637D35.IP) fucking ken ken... that fucker buried me in the sand last night, i ran off about 5 minutes to it, left him there to be an idiot pete, ken didn't come back last night, i thought he was with you. oh fuck. if ken shows up, make sure he doesn't know that im at the beach digging for his body. i don't want him to think i care or anything. quit: (PeteRepeat) rofl. Those 2 are going to get a huge surprise when they meet at the beach. i can't beleive how perfect their timing was :D:D
CreO 2007. március 7. 1847 hozzászólás 165.
Válasz toma üzenetére (#3923): elsö stirlitz vicc, amin felnevettem :D
What else you gonna do on Saturday? ;)
toma 2007. március 7. 4782 hozzászólás 22.
[quote=pisko írta(#3918)] - Levél - gondolta Stirlitz. - Bejött - gondolta a bomba. [/quote] tejóég A:+!:SAD:+!:D
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
ArcsiBald6 2007. március 7. 808 hozzászólás 464.
Habsburg Ottót megkérdezi a sportriporter: - Kinek szurkol a ma esti osztrák-magyar mérkõzésen? - Miért? Kivel játszunk? :D
Scarface 2007. március 7. 657 hozzászólás 567.
Válasz sk0rp10 üzenetére (#3920): jó, de akkor írjad ki a spermiumokra a kedvenc zenéidet meg képeidet :kira :D
sk0rp10 2007. március 7. 1294 hozzászólás 265.
Legjobb pillanatokban hátha eszetekbe jut, hogy mekkora sávszélességetek van!! 1. Az emberi test 75MB-nyi genetikai információt tartalmaz. 2. Egy spermium így 37.5 MB-ot 3. Egy milliliterben 100 millió spermium van. Gondolatmenet: Általánosságban egy alkalommal 2.25 ml-t lövünk ki 5 mp alatt. Igy a fütyi sávszélessége: (37.5MB x 100M x 2,25)/5 = (37.500.000 x 100.000.000 x 2.25)/5 = 1687500000000000 tehát: 1687,5 TeraByte/s Ez több mint egymilliárd floppy, vagy 2 millió CD lemez / sec. Kellemes lövöldözést :-)
A Coil+Nova jól öli a hero-kat:)))Föleg az inteligenst.HEHEHE:) SK.0rp10=>aszitted mi? by humanpowa ///
O_Neil 2007. március 7. 373 hozzászólás 1048.
Hitler Ugróversenyt rendez,aki nyer este extra vacsorát kap. Van a magyar a cigány és a zsidó. Magyar fut ugrik 3m-t Cigány fut ugrik 3m 50 -et zsidó rohan ugrik 7m-t Hitler: Na lõjétek le mert átugorja a kerítést :D XD
Tomker-Akidna 100% Volume !!! Ha ezt te csináltad Tomker akkor felyezd be de legalább ilyen jó legyen végig és legyen vagy 6 perces :D am ez a csengõhangom XD
pisko 2007. március 7. 1369 hozzászólás 246.
- Levél - gondolta Stirlitz. - Bejött - gondolta a bomba. Rendkívüli nap állt be az emberiség történetében. - A virágaim! - gondolta a kertész. - A családom! - gondolta az elnök. - Az Úr irgalmazzon! - gondolta a pap. - Felhõk! - gondolta Stirlitz. - A hülye! - gondolták az ufók. A német szerveknél faji tisztasági intelligenciatesztet dolgoznak ki. Bizottság: Mondjon egy kétjegyû számot! Elsõ jelölt: 67. Bizottság: Na és miért pont 67? Miért nem 76? Elsõ jelölt: Nem! 67! Bizottság feljegyzi: "erõs, árja jellem". Jön a második jelölt. Bizottság: Mondjon egy kétjegyû számot! Második jelölt: 53. Bizottság: Na és miért pont 53? Miért nem 35? Második jelölt: Hát, lehetne éppen 35 is. Bizottság feljegyzi: "árjához közeli jellem". Jön a harmadik jelölt, Stirlitz. Bizottság: Mondjon egy kétjegyû számot! Stirlitz: 44. Bizottság: Na és miért pont 44? Miért nem... Na, Stirlitz, elég volt ezekbõl a hülye zsidó trükkökbõl! Müller és Stirlitz sétálnak a Dráva partjánál. - Stirlitz - gondolja Müller. - Müller - gondolja Stirlitz. - Blugy-blugy - gondolja a fuldokló ember. - Figyelnek! - gondolta Stirlitz... - Fizess! - gondolta a kocsmáros... special tnx to Antares @ sc.replays.hu :kira A székely a megrakott szekerével, nagyon nehezen caplat fel az emelkedõn. Felérvén így szól: - Hú, ennyire még sosem izzadtam meg! - Én sem - mondta a ló. - Még sosem hallottam lovat beszélni! - Én sem! - mondta a szekér. + scarfacenek is
Gyurmi 2007. március 7. 3646 hozzászólás 47.
Válasz StaY_KooL üzenetére (#3916): alap :DDDDDDD
vaktabletta kapható , receptér'!
StaY_KooL 2007. március 7. 1000 hozzászólás 360.
Egy Troll csapat eszik egy kis disznót. Azt mondja a Troll kis lány: Ez sz*r! A Troll Head Hunter apuka azt mondja neki: Akkor egyél sokat! (HiTroll) Volt egy Footman azt mondta a Knight-nek: Csak a lótól van ennyi életed! (NagyFootman) LEGJOBBAK :A:SD:F:A:SD::FA:SD:F:A:D:A:AS:F:SDS:DF::S
igotbigbootybitches
Válasz Rabbitt üzenetére (#3913): ez nagyon nagy :D
CreO 2007. március 6. 1847 hozzászólás 165.
Válasz Rabbitt üzenetére (#3913): AS_DA'"
What else you gonna do on Saturday? ;)