Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

Gyurmi 2007. február 24. 3646 hozzászólás 47.
Válasz Mark üzenetére (#3811): nemár :::DA:SSD
vaktabletta kapható , receptér'!
eX 2007. február 24. 4277 hozzászólás 32.
Válasz Mark üzenetére (#3811): Válasz ArcsiBald6 üzenetére (#3809): dSA:DAS:D:AS:"!:A"!:
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Mark 2007. február 24. 1728 hozzászólás 178.
A királylány megcsókolta a villamost és átváltozott bkv.
JET JAGAAAR!
Válasz eX üzenetére (#3808): akkoris zsidó!
Haters Gonna Hate
ArcsiBald6 2007. február 23. 808 hozzászólás 464.
-Hogy lehet a kákán csomót keresni? -??? -Megveszed olcsón és eladod drágán. :AD:AS:D:ASD:SA:D:ASD:
eX 2007. február 23. 4277 hozzászólás 32.
közel keleten nem csak zsidok elnek, sõt birkadamn
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
roNor 2007. február 23. 635 hozzászólás 594.
Válasz AngryRaccooN üzenetére (#3806): "közel-keleti [b]arab[/b] ország szülötte"
Válasz Rabbitt üzenetére (#3805): közel keleti = zsidó ?!: D
Haters Gonna Hate
Rabbitt 2007. február 23. 2753 hozzászólás 84.
Levelet ír szüleinek a Magyarországon tanuló közel-keleti arab ország szülötte: - Drága szüleim! Tudatom veletek, hogy jól érzem magam és tanulmányaim rendben haladnak. Egyetlen dolog zavar mégpedig az, hogy amíg én Audi A3-assal járok az egyetemre, addig évfolyamtársaim és tanáraim busszal közlekednek. Csókol fiatok. A szülõk válasza: - Drága fiunk! Tudod, hogy számunkra semmi sem fontosabb, mint a Te boldogságod, ezért küldjük a buszt.
monster 2007. február 23. 684 hozzászólás 545.
Válasz pisko üzenetére (#3801): :DS!D!!S+ADS+AdD!:SA:D
Vigyázz a jelenre, mert a jelenbõl múlt lesz, a múltad pedig megölheti a jövõdet.
monster 2007. február 23. 684 hozzászólás 545.
Válasz Rabbitt üzenetére (#3800): Ez igy nem igaz, láttam a discoveryn az örült tudományban, h lehetséges nyitot szemmel tüsszenteni de baromi sok gyakorlás kell hozzá ;) Szerk.: tudom, h csak joke de ezt muszály volt becommentelnem : )
Vigyázz a jelenre, mert a jelenbõl múlt lesz, a múltad pedig megölheti a jövõdet.
pisko 2007. február 23. 1369 hozzászólás 246.
Egy járókelõ megállít az utcán egy másikat: - Ne haragudjon, az állomást keresem. - Nem haragszom. Keresse. - Szomszéd, használhatnám a fûnyíróját? - Persze, csak ne vigye ki a kertembõl
Rabbitt 2007. február 23. 2753 hozzászólás 84.
- Mi az abszolút lehetetlen? - ??? - Nyitott szemmel tüsszenteni.
Rabbitt 2007. február 21. 2753 hozzászólás 84.
Egy szõke meg egy barna nõ nézik az esti-híreket a tévében, ahol egy férfit mutatnak aki le akar ugrani a hídról, azt mondja a barna: - Fogadjunk, 500 ft-ba, hogy leugrik! - Jó legyen. A férfi leugrik, mire a barna: - Nyertem, de nem fogadhatom el a pénzt, mert az igazság az, hogy ezt már a déli-hírekben már láttam - Mire a szõke: -Én is, de nem gondoltam volna, hogy még egyszer megteszi. :D
2 nyuszika találkozik az erdöben , és egyszercsak répa :ASD:SADSA:D:S:D:SAD:SA:DAS:
http://www.youtube.com/watch?v=wwtHbkECs-c
Scarface 2007. február 21. 657 hozzászólás 567.
Válasz Rabbitt üzenetére (#3797): azigen:D
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
Rabbitt 2007. február 21. 2753 hozzászólás 84.
Egy fiatalember ajándékot szeretett volna vásárolni a kedvese születésnapjára, és mivel még csak rövid ideje jártak együtt, hosszas fontolgatás után úgy döntött, hogy egy pár kesztyû lenne a legmegfelelõbb: romantikus, de nem túl személyes. Kedvese húga elkísérte õt a Nordstrom áruházba, és megvettek a kesztyût. A húg bugyit vett magának. Csomagolás közben azonban az eladó összekeverte a ruhadarabokat és a húgé lett a kesztyû, a kedvese pedig a bugyi. A fiatalember ellenõrzés nélkül lezárta a csomagot és elküldte kedvesének a következõ kísérõlevéllel együtt: Azért választottam ezt, mert úgy vettem észre, hogy nem szoktál ilyet viselni, mikor esténként találkozunk. Ha a húgod nem lett volna velem a hosszú gombosat választottam volna, de õ is rövidet visel, amit könnyebb levenni. Ez az árnyalat nagyon kényes, de az eladóhölgy megmutatta a sajátját, amit az elmúlt három hétben viselt, és alig volt még koszos. Felpróbáltattam vele a tiédet és igazán jól nézett ki benne. Bárcsak ott lehetnek veled, hogy én adjam rád elsõnek, mert nem kétséges, hogy más kezek is érinteni fogjak mielõtt még találkozhatnánk. Amikor leveszed, ne felejts el kicsit belefújni, mielõtt elteszed, mert a hordástól természetszerûleg kicsit nedves lesz. Gondolj csak arra, hányszor fogom megcsókolni az elkövetkezendõ évben. Remélem pénteken is rajtad lesz. Szeretettel... U.I.: A legutolsó divat szerint vissza kell hajtani, hogy kilátszon egy kis szõr.
monster 2007. február 20. 684 hozzászólás 545.
Válasz Rabbitt üzenetére (#3794): JUJUJJJJJUUUJJJUJJ :DS:AD:SA:D:ASD:SA:D:SAD:SA
Rabbitt 2007. február 20. 2753 hozzászólás 84.
Én igazán soha nem értettem meg, miért különböznek annyira a férfi és nõi szexuális szükségletek. És soha nem értettem meg azokat a Vénusszal és Marssal kapcsolatos dolgokat. Ugyanúgy nem értettem, hogy a férfiak miért gondolkodnak fejjel, a nõk viszont szívvel. És a végén, soha nem értettem, hogy miért csökken a nõi szexuális vágy a nagy "Igen!" kimondása után. Például: Egyik este, múlt héten, feleségemmel feküdtünk az ágyban. Már lángolt a vágy és a hormonok, amikor mondta: - Nem tudok most, nincsen kedvem..... Csak akartam, hogy megölelj egy kicsit. - MIII??? - mondtam - ez most mit jelentsen? És akkor kimondta a mondatot, amelytõl fél minden férj a bolygón: - Te egyszerûen nem érted az én érzelmi igényeimet, amelyekre szükségem van mint nõnek, hogy kielégítsem a te férfi testi szükségleteidet. A furcsa arckifejezésemre csak azt mondta: - Hát nem tudsz szeretni egyszerûen magam miatt, és nem csak azért amit az ágyban csinálok veled? Rájöttem, hogy nem lesz semmi, elfordultam és elaludtam. Következõ nap felhívtam a fõnököm és kivettem egy szabadnapot, hogy egész nap a feleségemmel legyek. Elmentünk ebédelni, aztán elvittem egy nagy bevásárlóközpontba ahol egy fél emeletnyi nõi ruha üzlet volt. Körbe mentem vele, amíg kiválasztott néhány drága ruhát. Nem tudta eldönteni, hogy melyiket vegye meg, így mondtam, hogy megvesszük az összeset. Cipõt is akart, amelyik illik a ruhához, mondtam hogy vegyünk mindegyik ruhához valót. Elérkeztünk az ékszerboltig, ahol vettem gyémánt fülbevalókat. Mondhatom, hogy itt már naagyooon izgatott volt. Biztos arra gondolt, hogy a csõd szélén vagyok. Arra gondoltam, hogy próbára tesz amikor kérte a tenisz csuklópántot, még ha életben nem is fogott tenisz ütõt. Biztos gondolkodásba ejtettem, amikor így válaszoltam: - Persze, drágám. Szerintem már közel volt a szexuális csúcshoz az óriási izgalomtól. Végre mosolyogva szólt: - Azt hiszem, hogy ennyi lesz. Menjünk a pénztárhoz. Alig bírtam ki, hogy ne röhögjek, amikor válaszoltam: - Nem tudok most, nincsen kedvem. Az arca eltorzult és teljesen elsápadt: - MIIIII? Akkor elmondtam: - Csak azt akartam, hogy az öledben tartsad egy kicsit ezeket a ruhákat..... Te egyszerûen nem érted az én pénzügyi gondjaimat, amelyekkel meg kell küzdenem mint férfinak, hogy kielégítsem a vásárlási vágyadat, mint nõnek. És amikor rám nézett úgy mintha ölni akarná, hozzátettem: - Hát nem tudsz szeretni egyszerûen magam miatt, és nem csak azokért ruhákért amiket veszek neked? Szóval, ma este sem lesz szex... :D:D:::D DE megszopta! :DD:D:D:D
fACE 2007. február 20. 2846 hozzászólás 76.
- Állva szokott vizelni? - Igen, persze. - Általában vagy minden esetben? - Hát ha sz@rok, azért külön nem állok fel! Egy elítélt épp a villamosszékben ül, és a kivégzésére vár, amikor hirtelen elkezd csuklani. Az õr megkérdezi tõle: - Mi az utolsó kívánsága? - Lenne szíves kérem, megijeszteni? :SD:AD:AS:DSA:DDDDDDD
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
Rosi 2007. február 20. 1904 hozzászólás 155.
Honnan tudod, hogy tüzel a kutyád? ????? Fogy a szén a pincédbõl.
Soha senkit ne becsülj le - így magadat sem.
Xymoth 2007. február 19. 2068 hozzászólás 140.
Válasz aBry üzenetére (#3791): Alap :D
Az alvástól éhes leszek, az evéstõl elálmosodom. Az élet szép.
aBry 2007. február 19. 2429 hozzászólás 106.
Válasz Xymoth üzenetére (#3789): Heti 7es ?:D
A lehetetlen nem tény, hanem vélemény.
aBry 2007. február 19. 2429 hozzászólás 106.
Válasz Rabbitt üzenetére (#3787): omg :D
Xymoth 2007. február 19. 2068 hozzászólás 140.
Gyerek a fagyizónál: - Csókolom, pina izû fagyi van? - Persze tessék! - Há' de ez szar!! - Feljebb nyaljad hülyegyerek!
Az alvástól éhes leszek, az evéstõl elálmosodom. Az élet szép.
pisko 2007. február 19. 1369 hozzászólás 246.
Válasz Rabbitt üzenetére (#3787): ROFL d.sa:DASD:
Rabbitt 2007. február 19. 2753 hozzászólás 84.
Az amcsik egy kémet küldenek egy orosz katonai bázisra. Az egyik orosz katonának valahogy furcsa lehet az új fiú, és így szól: - Te Igor, nagyon gyanús vagy nekem. Szerintem te amerikai kém vagy. - Ugyan, Vaszilij, tégy próbára! - Jól van, ha megiszol két liter vodkát, és állva maradsz, akkor elhiszem, hogy igazi orosz vagy. A kém megissza a vodkát, és állva marad. - Na, így már elhiszem. Két nap múlva megint odamegy hozzá az orosz, és azt mondja: - Te Igor, mégiscsak gyanús vagy velem. Szerintem te amerikai kém vagy. - Ugyan, Vaszilij, tégy próbára megint! - Rendben. Menj ki a hidegre egy szál ingben, és ha egy óra után sem fagysz meg, akkor elhiszem, hogy igazi orosz vagy. Igor kimegy az udvarra az ingben, egy óra visszajön mindenféle bántódás nélkül. - Na, így már elhiszem. Három nap múlva megint találkoznak, és mondja az orosz: - Te Igor, én egyre biztosabb vagyok benne, hogy te amerikai kém vagy. - Ugyan már, Vaszilij, hiszen már kétszer is bizonyítottam, hogy igazi orosz vagyok, akkor meg mibõl gondolod? - Hát tudod, Igor, Oroszországban elég ritkák a négerek...
CreO 2007. február 18. 1847 hozzászólás 165.
Válasz Rabbitt üzenetére (#3785): AS:'"AS
What else you gonna do on Saturday? ;)
Rabbitt 2007. február 18. 2753 hozzászólás 84.
A székely család fát szállít egy szekéren. Felborul a kocsi és maga alá temet mindenkit a fa. Kis idõ múlva kimászik az apa és rágyújt. Egy óra múlva elõ mászik a gyerek is és szintén rágyújt. Két óra múlva megszólal a gyerek: - Idesapám,anyámat nem szedjuk ki a fa alól? Mire az öreg: -Minek? Úgyse dohányzik.
Spelp 2007. február 17. 14691 hozzászólás 1.
Válasz anxa üzenetére (#3782): Legjobb, ment 5ös:)
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
Gyurmi 2007. február 17. 3646 hozzászólás 47.
tejóég :ASD:A:G
anxa 2007. február 17. 1 hozzászólás 20598.
-Miért visz a viziló a medence egyik végébõl a másikba vizet a szájában? -??? -Mert fészket rak.
Flooyd 2007. február 17. 6866 hozzászólás 11.
Válasz Zulkis üzenetére (#3777): :D:D
Nappal pihenj, hogy éjszaka nyugodtan alhass!
eX 2007. február 17. 4277 hozzászólás 32.
ezt en is ismertem csak mozival kira
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
toma 2007. február 17. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Rabbitt üzenetére (#3778): harmadik hatalmas :ASD:"+!:D
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Rabbitt 2007. február 17. 2753 hozzászólás 84.
Három jóbarát autóbalesetet szenved és felkerülnek a Mennyországba.A kapuban szokás szerint várja a jó öreg Szent Péter és így fogadja õket:-Szervusztok kedves testvéreim!Itt a Mennyben egyetlen egy fõ szabály van ne lépjetek rá a kacsákra! A három fickó nem érti milyen kacsákról beszélhet de mielõtt rákérdezhetnének már Szent Péter be is tuszkolta õket a kapun.A hely hemzseg a kacsáktól és az egyik rá is lép egy kacsára.Szent Péter elkomorult arccal eltûnik és egy bûnronda nõvel tér vissza akit hozzá láncol büntetésül. A másik két fickó akárhogy erõlködik az egyik csak rálép egy kacsára.Szent Péter megjelenik egy ha lehet még rondább nõvel és hozzá láncolja örökké. A harmadik már repülni próbál és már elég jól megy neki amikor Szent Péter megyjelenik egy gyönyörû szép testû bombázóval és hozzá láncolja a hapihoz mire a srác elkezd hangosan gondolkodni:-Biztosan azért láncolták hozzám mert ilyen sokáig bírtam. Erre megszólal a nõ:-Én nem tudom, te hogy vagy vele de én ráléptem egy kacsára... -Mit csinál a cigány ha befejezi az egyetemet? -??? -Átmegy egy másik építkezésre! A cigányok elmennek a videokölcsönzõbe, mivel szeretnének kikölcsönözni egy kazettát. Az eladó így szól hozzájuk: - Van itt kérem egy kazetta, amin cigányok énekelnek. - Ugyan kérem, azt mi is tudunk. - Rendben. Van egy másik, azon cigányok táncolnak. - Kérem alássan, azt mi is tudunk. - Jó, akkor van itt egy, amelyiken cigányok dolgoznak. - Jaj kérem, fantasztikusat mink nem nézünk. :D:D
Athep 2007. február 17. 794 hozzászólás 475.
Az unoka odamegy a nagyanyjához: - Nagymami! Ugye te sose csaltad meg a papit? Erre a nagyanyó felugrik a székébõl: - A, francba! Tudtam, hogy elfejtettem valamit! - azzal felrohan a padlásra, kinyit egy régi szekrényt, amibõl kiesik egy csontváz. Pistike az anyjának: - Mama, az iskolában azt mondták, hogy állandóan hazudok! - De Pistike, te még nem is jársz iskolába! Nekem tetszettek:)
A fény gyorsan kihunyt, de a fájdalom megmaradt
toma 2007. február 15. 4782 hozzászólás 22.
Válasz pisko üzenetére (#3775): jó hát én nem parasztbácsival ismerem de amugy a vicc szempontjából meg lényegtelen :)
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
pisko 2007. február 15. 1369 hozzászólás 246.
Válasz toma üzenetére (#3772): parasztbácsi sztem nem nagon tud angolul ;)
aBry 2007. február 15. 2429 hozzászólás 106.
toma bázz :D
Rabbitt 2007. február 15. 2753 hozzászólás 84.
Life is so beautiful :D:D:D:D:D:D:D:D:D
Válasz Rabbitt üzenetére (#3771): az elsõ ugy van h "na ennek a kovácsnak küldeném a Life is so beautiful címû számot" :DA+!:D:"D
Rabbitt 2007. február 15. 2753 hozzászólás 84.
Paraszt bácsi telefonál a rádió kívánság mûsorába: - Halló. - Tessék kívánságmûsor! - Találtam egy pénztárcát, benne van 20 ezer Ft, 5000 dollár és 40 ezer euró. - mondja a bácsika. - Ez igen gratulálok, más nincs benne? - De egy névjegykártya, valami Kovács. Na, ennek a Kovácsnak szeretnék küldeni egy számot. :D:D::D:D:D:D:DDDDDD Megérkezik a cowboy a városba, megáll egy kocsmánál és kiköti a lovát. Bemegy és néhány sör után menne vissza a lovához, de nem találja ott ahol hagyta. Nagyon mérges lesz, visszamegy a kocsmába és elkezd kiabálni: - A lovamat valaki ellopta. Ha 5 percen belül nem lesz ott ahol hagytam, akkor nagyon nagy baj lesz, mint San Franciscoban. Kimegy, de hamarosan újból visszatér és még hangosabban ordítozik: - A lovamat valaki ellopta és még mindig nem hozta vissza. Ha 3 percen belül nem lesz ott ahol hagytam, akkor olyat teszek, mint San Franciscoban! Kimegy újból, de rövidesen megint visszatér, összetör mérgében egy széket: - A lovamat valaki ellopta és még mindig nem hozta vissza. Ha 1 percen belül nem lesz ott ahol hagytam, akkor nem állok jót magamért, olyat teszek, mint San Franciscoban! És csodák csodája, amint kimegy megtalálja a lovát ott ahol hagyta. Felnyergel és elindul az útjára. Szalad utána a kocsmáros: - Uram, kérem várjon meg! Itt az emberek mind nagyon kiváncsiak, kérem árulja el nekünk, mit tett San Franciscoban! - Gyalogoltam.
Nyelvében él a nemzet, de a nyelvével még senki sem nemzett! ^^
Gyurmi 2007. február 14. 3646 hozzászólás 47.
Válasz Scarface üzenetére (#3766): A:SD:ASD:S Ufo Dzsó , meg Stirlicz all
toma 2007. február 14. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Scarface üzenetére (#3766): :ASD:+:!":!:SD:ASD:AD:ASD:+D
fACE 2007. február 14. 2846 hozzászólás 76.
"A falu nyugdíjba vonuló lelkésze helyett egy fiatal érkezik a templomba. Az idõsebb türelmesen elmagyaráz mindent, a fiatal pedig bólogat. Egy hét múlva az öreg pap lopva beül a gyóntatófülkébe, ahol a fiatal éppen gyóntat. Mikor végez, az idõs pap félrevonja kezdõ társát: - Fiam, a gyóntatással kapcsolatban szeretnék neked pár dolgot mutatni. Próbáld utánam mondani: "Ezennel feloldozlak bûneid alól, Ámen." A fiatal csodálkozva utána mondja. - Látod, fiam, mennyivel komolyabbnak tûnik ez, mint ha a térdedet csapkodod, nevetgélsz, és azt mondod: "Nem mondod komolyan! Tényleg? És aztán mit csináltál vele?" LÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁL :?A:DSA:DA:SD:DDDD Ezen beszarok :DD:ASD:DD
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
Scarface 2007. február 14. 657 hozzászólás 567.
- Ez a vicc még biztosan nem volt. Gondolta Stirlicz. Mekkorát tévedett... :kira
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
Gyurmi 2007. február 14. 3646 hozzászólás 47.
Válasz CreO üzenetére (#3762): Te lehetsz a másik Gyurmi , aki fizet :D
DjPanties 2007. február 14. 251 hozzászólás 1475.
Válasz CreO üzenetére (#3763): Jah kössz hogy szóltál,,Már kijavitottamxd