Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

Landwalker 2010. február 4. 417 hozzászólás 962.
Válasz toma üzenetére (#10513): Ezzel mar voltam en is igy :D
Spelp 2010. február 4. 14691 hozzászólás 1.
Válasz toma üzenetére (#10513): szééép:)
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
Válasz toma üzenetére (#10513): rofl :D
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
toma 2010. február 4. 4782 hozzászólás 22.
"bazmeg 6 font az eszköz és 8 fontért postázzák?! (UK). sellõk tolják aranyszekéren vagy mi a FASZ?!" :DDD
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Mark 2010. február 4. 1728 hozzászólás 178.
Volt egyszer egy footman, azt mondta a knight-nek... :D
JET JAGAAAR!
Válasz scottee üzenetére (#10510): googleval találtam meg anno hogy beírtam a vicc részletét és odabiggyesztettem hogy war3.replay.hu :kira
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
scottee 2010. február 3. 3931 hozzászólás 40.
Válasz eX üzenetére (#10509): dehogy :D Ez az egy amit nem felejtettem el, mert ez az egy, amin röhögtem anno :D de nem tagadom, hogy már kerestem õket, de mindig mission failed lett a vége
Rambo? Az egy buzi...
eX 2010. február 3. 4277 hozzászólás 32.
Válasz scottee üzenetére (#10508): és visszakerested te állat:D
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
scottee 2010. február 3. 3931 hozzászólás 40.
Válasz Erudito-Pungatori üzenetére (#10500): Beül két footman a tavernba. Az egyik meghúzza az italán, majd fintorogva mondja - Hujjj, de szar ez a törpe sör! Mire a másik - Hö-hö, akkor igyál sokat.
Rambo? Az egy buzi...
Válasz Erudito-Pungatori üzenetére (#10491): vérgre egy minõségi vicc
Haters Gonna Hate
Rabbitt 2010. február 3. 2753 hozzászólás 84.
Épp ittam 1 hell energia italt, nemízlett vmiért "A pokolba vele!"
CreO 2010. február 3. 1847 hozzászólás 165.
A cigánygyerek megkérdezi a tanítónõt: - Minek kell nekünk egyáltalán dolgozatot írnunk? - Mert ha pofára osztályoznék, nagyon rábasznál…
What else you gonna do on Saturday? ;)
Válasz CreO üzenetére (#10503): Dehogynem . Kukac meg nem tudom ki irta, de akkor is :D
CreO 2010. február 2. 1847 hozzászólás 165.
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#10501): Te nem emlékszel a régi footmanes meg taurenes viccekre? Mekkora jók is voltak... :D
SipKa 2010. február 2. 476 hozzászólás 817.
lehet h márvolt de eszembejutott -Milyen a jó cigány? -?? -Halott. :D
-=< S i p K a >=- Mond meg a neved és megmondom ki vagy.
Válasz Day-Night_AbuSE üzenetére (#10497): fenének buzdítod -.-' ;)
Hogyan születtek meg az Elfek? . . . . . Human + Uborka!
Mit nem tud egy egy DH? . . . . . . . . Farkasszemezni
Válasz Day-Night_AbuSE üzenetére (#10497): Footmen kapott egy csomagot. Az volt rajta, hogy Kight. Szegény csórikám pedig kíváncsi volt, így elballagott a Farmhoz és kettévágta a karddal. Látja, hogy egy kavics. Belerúg egyet a kavics pedig átalakul Infernallá és szétlapítja a footment. Mi a tanúság? Human is a shit! :kira
Válasz Erudito-Pungatori üzenetére (#10496): maradjunk inkább a warcraftos vicceknél :D
tess csöcs A Danubius rádiót felhívja a cigány: - Jó nápot kivánok. Lákátos Áládár vágyok. Tegnap a Váci utcábán táláltám egy pénztácát. Volt benne 82 ezer forint, 510 német márka, 600 USA dollár, 500ezer olász lira, és 280 svájci frank. Volt benne egy személyi igazolvány is, aszongya: Kiss Péter Richárd, Budapest, Dobó utca. Nnnnaa, neki küldeném a következõ számot... A skinhead nagyban pörgeti a láncot, amikor meglátja a cigány, és megkérdi tõle: - Mire vágsz fel? Erre a skinhead: - Apró darabokra! Két cigány megy az úton. Szembe jön velük a pap. A papnak el van törve a keze, a lába. Kérdi tõle az egyik cigány: - Hát Plébános Úr, mi történt magával? - Tudjátok gyermekeim, tegnap este elcsúsztam és beleestem a kádba. Jól van, megy tovább a két cigány. Megszólal az egyik: - Hé, te! Mi az a kád? Mire a másik: - Honnan tudjam, nem járok én templomba! Két cigány megy egy lóval az országúton. Megállítja õket egy rendõr: - Hol szereztétek ezt a lovat? - Sakkon nyertük. - Na persze... szerintem loptátok! - Dehogyis. Gazsi ütötte a parasztot, én meg léptem a lóval... Meghal a cigány, a túlvilágon találkozik Kádár elvtárssal. Kádár megkérdi: - Te cigány, mikor volt jobb élni? Mostanában vagy az én idõmben? - A te idõdben a politikusok politizáltak, a munkások dolgoztak a romák meg loptak. Mostanában meg a politikusok lopnak, a munkások politizálnak és bazzeg, azt akarják, hogy én dolgozzak!
tessék egy szar vicc Új nagyfõnök ellenõrzi a cégét. A sarokban meglát 1 unatkozó fiatalembert. Persze, rögtön felmegy a pumpa, odamegy hozzá: -Mondja fiam, mennyi a maga fizetése? -60.000 -Tessék, itt van 60.000, fogja, és többé meg ne lássam itt! A fiú nem mond semmit, elveszi a pénzt, és lelép. Ekkor jön 1 beosztott, 1 ezrest lóbálva: -Elnézést, uram, nem látta a pizzásfiút?
Válasz Day-Night_AbuSE üzenetére (#10493): Aztán jött egy nap este abuse és megbaszta a BMet. SkilL! -Noob! -Leave. - Ok! creep has left the game. 1-19 stat gg :kira
Válasz Erudito-Pungatori üzenetére (#10491): footman-es vicceket véletlenül nem ismered? :D
Válasz Erudito-Pungatori üzenetére (#10491): :O :hey :confused x| :sleep
Válasz Fire_Shaman üzenetére (#10488): Nincs humorérzéked, sem ritmusérzéked. xD Hol volt, hol nem volt! Egy GNOLL!!! *kaksi* -Argfh 4zjffhg mondta az Ogre és elment aludni! *Coil* bamm *Crit* WW steal és gg.
aBry 2010. február 2. 2429 hozzászólás 106.
Válasz Landwalker üzenetére (#10487): :D:D:D
A lehetetlen nem tény, hanem vélemény.
eX 2010. február 2. 4277 hozzászólás 32.
Válasz Fire_Shaman üzenetére (#10488): annyi kiló szendvics után szerintem még a kutya szõre is margarinos lett volna.. btw grétike biztos szereti a kukit
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Fire_Shaman 2010. február 1. 5883 hozzászólás 14.
oszt társammal pakta megy msnen....hirtelen fordulatot vesz a kánverzéjsön és ilyet lõ :D gréta üzenete (23:49): *múltkor ülök ebédnél asztalnál - azon a héten itt volt egy barátom, szex után voltunk épp - anyám rámnéz. letörli a hajam. margarinos maradt... így ránézek õõõõõ aztán a srácra így eheh           Vályk         üzenete (23:50): *ez msot kajak? gréta üzenete (23:50): *igen :'D...           Vályk         üzenete (23:51): *na takarodj *XXD gréta üzenete (23:51): *kruva gáz volt XD *majdnem röhögõgörcsöt kaptam *de nem volt kedvem megmagyarázni miért *ezért inkább felajánlottam, hogy töltök teát xD
ez a replay kb olyan mint amikor haver részegen bement a rendõrségre és feljelentette magát :DDDDD chatan
Landwalker 2010. február 1. 417 hozzászólás 962.
A férj várja a feleségét a kozmetikus elõtt. Az asszony kilép az ajtón.A férj ránéz, majd megszólal: - Hát, legalább megpróbáltad.
scottee 2010. február 1. 3931 hozzászólás 40.
(13:51:07) Don Zeusinho: nincs semmi jó a gtaban
Rambo? Az egy buzi...
Landwalker 2010. január 23. 417 hozzászólás 962.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#10484): ezt is a Showder klubból szedték :D
Pr0-peller 2010. január 23. 1172 hozzászólás 300.
zita milyen a lány ideálod? dév üzenete: sex után pizzává változik :DF>G<@QEM@ NEEEEEEE
"Üzeni anyám hogy ne hívogasd,elfogytak már a kinõtt ruháim" :SDG"RASDRAS
nemide
Haters Gonna Hate
szabo 2010. január 22. 1 hozzászólás 20631.
Válasz Spelp üzenetére (#10469): én az elejétõl kb. minden sornál felröhögtem :D:DSA
Kurel 2010. január 21. 1058 hozzászólás 332.
Amennyiben a fenti hat pont nem megvalósítható, akkor ne fáradjanak a szolgáltatás kikötésével, mert kibaszom az egészet a picsába, :DDD
Mindenhol jó, de legjobb a mákostészta.
paradoX 2010. január 21. 4067 hozzászólás 37.
Mellékelten bátorkodtam elküldeni az önéletrajzomat is, mivel ennyi szaktudással én is rendelkezem, ezért örömmel lennék egy ilyen remek, dinamikus csapat tagja. nálam itt fõtt le a kávé :D
MinD You!
NaB 2010. január 21. 983 hozzászólás 368.
:D:D:D hát ez engem is odavágott rég röhögtem ennyire jó ízût:D
Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun
CreO 2010. január 21. 1847 hozzászólás 165.
Válasz Rosi üzenetére (#10477): dettó, de nekem a "visszautasítja a felkínált frissítõt" miatt :D
Rosi 2010. január 21. 1904 hozzászólás 155.
Válasz Spelp üzenetére (#10469): "4. Kicserélik a modemet. A szerelõ bejön, köszön napszaknak megfelelõen, leveszi a cipõjét, visszautasítja a felkínált frissítõt és kicseréli a modemet." Nálam itt váltott át a mosolyogva olvasás széklefordulós röhögéssé :DD "A szerelõ bejön, köszön napszaknak megfelelõen" Sírás :DD
Soha senkit ne becsülj le - így magadat sem.
eX 2010. január 20. 4277 hozzászólás 32.
Egy Rangers szurkoló mondja barátainak: - Amikor a csapat nyer, a kutyám a mancsaival tapsol. Amikor veszítünk, szaltókat csinál. - Hányat? - kérdezik barátai. - Az attól függ, mekkorát rúgok belé. Figo, Ronaldo és Beckham állnak a mennyország kapuja elõtt. Szt. Péter nyit ajtót. Figohoz fordul és kérdezi tõle: - Mondd fiam! Szerinted mivel érdemelted ki az örökkévalóságot? Figo így válaszol: - Én egy mûvész vagyok. Az én példámon felnõve lesznek a tehetséges fiatalok nagy focisták, és így megmentettem õket a bûnözéstõl. Szt. Péter elismerõen bólint. Ronaldo kerül sorra, ugyanazt a kérdést kapja. Õ találóan így felel: - Amikor focizom, mindenkit egyenlõként kezelek, nem teszek különbséget az emberek között az etnikai hovatartozásuk miatt. Egy riói srác ugyanolyan nekem, mint egy madridi szupersztár. Szt. Péter ismét elismerõen bólint. Végül Beckhamhez fordul: - Feltételezem fiam, te csak a labdádért jöttél! A híres kapusnak éjszaka megjelenik régen meghalt apja szelleme. Az elsõ ijedtség után szóba elegyednek. Megkérdi a szellemet: - Apám, a túlvilágon létezik futball? - Nos, ezzel kapcsolatban van egy jó és egy rossz hírem. Melyiket mondjam elõbb? - kérdi a szellem. - Eloször a jót! - Igen, a túlvilágon is létezik futball. - És mi a rossz hír? - A holnapi meccsen már te fogsz védeni. :D
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
CreO 2010. január 20. 1847 hozzászólás 165.
Válasz Spelp üzenetére (#10469): köszi :D
LycO 2010. január 20. 312 hozzászólás 1213.
Válasz Spelp üzenetére (#10469): :DDDD
Még jó hogy borabb!!
paradoX 2010. január 20. 4067 hozzászólás 37.
Válasz Spelp üzenetére (#10469)::D:D:D:D
MinD You!
Flooyd 2010. január 20. 6866 hozzászólás 11.
Válasz Spelp üzenetére (#10469): végem van :DDDD
Nappal pihenj, hogy éjszaka nyugodtan alhass!
vikooc 2010. január 20. 1344 hozzászólás 255.
Válasz Spelp üzenetére (#10469): :D:D:D:
Jövünk Moon!
scottee 2010. január 20. 3931 hozzászólás 40.
Válasz Spelp üzenetére (#10469): anyám :D a felétõl kiúgróan nagyot nõtt az addig sem alacsony színvonal, hatalmas :D
Rambo? Az egy buzi...
Spelp 2010. január 20. 14691 hozzászólás 1.
sry a formátumért, de classic:D:D A 2009.11.12-én tett internet szolgáltatásban tapasztalt hibabejelentése érdekében technikus kollégánk 2009.11.13-án megpróbálta orvosolni a problémát, mert Ön akkor nem tartózkodott otthon, illetve az adatbázisunkban nyilvántartott telefonszámon sem sikerült a kapcsolatot felvennünk Önnel. Kérjük, amennyiben az Ön által észlelt hiba még jelenleg is fennáll, jelezze társaságunk felé a 1221-es telefonszámon." Kijelentem, hogy a fent említett napon végig az otthonomban tartózkodtam, és a kollégáját vártam, maguk meg itt buziskodnak velem. Az, hogy mint utólag kiderült, Önök nem tudnak beírni egy telefonszámot, úgy vélem nem az én hiányosságom. A megadott címen található lakás nincs körülvéve sem vizesárokkal, nem vezettem villanypásztort a kaputelefonba, valamint nagytestû harci kutyák sem õrzik azt. Két kollégájuknak furcsamód már sikerült eljutni a lakásba, valamint felhívni engem a rosszul rögzített telefonszám ellenére - bizonyára Danny Blue és Christian Panthera - szintû telepatikus képességeik segítségével. Mivel a kollégája baszott kijönni, és a hibát nemi szerve ritmikus húzogatásával próbálta elhárítani, az általam érzékelt probléma még mindig fennáll. 9 -szer pofáztam el maguknak, hogy hibás a modem, amit Önök biztosítottak. Maguk hülyének néztek, hiszen az Önök adatai szerint minden rendben. Ezek után persze még én hívjam fel magukat 10-edjére is, amivel úgy vélem, kimerítik a pofátlanság határát. Véleményemet az ügyrõl, a szolgáltatásról és a cégükrõl egyetlen köpéssel kifejezhetem. Öröm az ürömben, hogy ügyintézõik nagyon kedvesek és segítõkészek, az meg egy másik dolog, hogy a "kapcsolja ki a tûzfalat és a vírusirtót" - színvonalú tanácsaikkal nyugodtan kitörölhetem ám a seggem. Ha kellemes társalgásra vágyom, egy más jellegû emelt díjas telefonszámot tárcsázok. Mellékelten bátorkodtam elküldeni az önéletrajzomat is, mivel ennyi szaktudással én is rendelkezem, ezért örömmel lennék egy ilyen remek, dinamikus csapat tagja. Szerencsére szolgáltatásuk ingyenes, vagyis pontosan annyiba kerül, amennyit ér, ez megmagyarázná, miért is akciós az elsõ három hónapban. Megkísérlem elmagyarázni még egyszer, utoljára: 1. A problémán forrása a hibás modem. 2. Önök küldenek egy szerelõt, aki ért a számítógéphez, valamint egy mûködõ modemet, továbbá egy hálózati kábelt, mivel ez a szar ami itt van, csak fojtogatós szexre alkalmas, másra nem. 3. Küldenek a szerelõvel egy embert, aki tudja használni a telefont, a kaputelefont, valamint a liftet, bár jöhetnek lépcsõn is, így ez csupán ajánlott opció. 4. Kicserélik a modemet. A szerelõ bejön, köszön napszaknak megfelelõen, leveszi a cipõjét, visszautasítja a felkínált frissítõt és kicseréli a modemet. A közlekedõs ember kint marad. 5. Aláírom a munkalapot, a szerelõ elköszön és kimegy. 6. Mûködik a szolgáltatás és mindenki boldog. Amennyiben a fenti hat pont nem megvalósítható, akkor ne fáradjanak a szolgáltatás kikötésével, mert kibaszom az egészet a picsába, mivel Önök megvalósították a szerzõdésszegés fogalmát, ugyanis ez nem szolgáltatás, hanem egy fos. Egy FOS. Feltételezem, Önök jobban szórakoztak levelem olvasása közben, mint jómagam, de ne gondolják, hogy viccnek szántam, ez egy kibaszottul HIVATALOS PANASZ. Sajnálom, hogy méltatlan helyzetbe kerültem maguk miatt, de csak azoknak adom meg a tiszteletet, akik : 1. Szintén megadják, 2. Kiérdemelték, 3. Félek tõlük. Sajnálatos módon Önök egyik kategóriába sem esnek bele, ezért hát levelem keserédes hangvétele. Amennyiben hajlandóak rendesen végezni a munkájukat, akkor Önök felhívnak az általam megadott telefonszámon, és egy Önök által kiválasztott idõpontban készséggel állok rendelkezésükre. Várom megkeresésüket! Nyomorékok. Tisztelet nélkül:
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
Pr0-peller 2010. január 19. 1172 hozzászólás 300.
Válasz pisko üzenetére (#10462): :DDDDD
"Üzeni anyám hogy ne hívogasd,elfogytak már a kinõtt ruháim" :SDG"RASDRAS
SipKa 2010. január 19. 476 hozzászólás 817.
Válasz Xymoth üzenetére (#10461): :) :kira :kira
-=< S i p K a >=- Mond meg a neved és megmondom ki vagy.