Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

Gyurmi 2007. január 26. 3646 hozzászólás 47.
old
vaktabletta kapható , receptér'!
eX 2007. január 26. 4277 hozzászólás 32.
Egy fickó új optikai irányzékot akar venni a puskájához. - Próbálja ezt ki, ez olyan jó, hogy belát vele a házam ablakán, ott fent a hegyen ! - ajánl egyet a fegyverkereskedõ. A fickó belenéz, majd elkezd nevetni. - Mi olyan mulatságos? - kérdezi a kereskedõ. - Egy férfit látok harminc centis meredezõ fa*al, amint egy szõke szexbombát kerget körbe a lakásban. - A kereskedõ kikapja a távcsövet a fickó kezébõl, belenéz. Aztán a fickó kezébe nyom két töltényt, és azt mondja: - Itt van két golyó! Ingyen magáé az irányzék, ha szétlövi a feleségem fejét, meg annak a pasasnak a farkát !!! - A fickó belenéz még egyszer az irányzékba, majd megszólal: - Úgy látom most már el tudom intézni egy lövéssel is!
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
pisko 2007. január 26. 1369 hozzászólás 246.
Két informatikus beszélget: - Neked mi volt eddig a legkomolyabb kapcsolatod? - Megabites ADSL... - Mit csinál a rendszergazda az új titkárnõnél? - ??? - Egy új felhasználót!!! - Mit csinál az internetezõ rab a börtönben? - Letölti a büntetését... - Mi a számítógépes szépségápolás? - Átküldök neked egy kiló bájt! - Mi a programozónõ rémálma? - A végtelen ciklus... - Hol alszanak az álmos bitek? - A hálókártyán. - Mit mond az informatikus, amikor beleesik a vízbe? - ??? - F1! F1! F1! - Melyik az a program amelyik megjegyez minden billentyûleütést? - Word. - Hogy fognak kezdõdni 50 év múlva a mesék? - Egyszer volt, hol nem volt az operációs rendszeren is túl...
Mark 2007. január 26. 1728 hozzászólás 178.
-Mit mondott Batman Robinnak, mielõtt beszálltak a Batmobile-ba? . . . -Gyere Robin, szálljunk be a Batmobile-ba!
JET JAGAAAR!
Válasz ArcsiBald6 üzenetére (#3608): ez a vicc igy jo ahogy van, idössel süket mar naon ravezetne...
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
ArcsiBald6 2007. január 26. 808 hozzászólás 464.
Válasz eX üzenetére (#3607): idõs gróf = süket gróf :)
Az idõs gróf késõ este érkezik haza. A komornyik megkérdezi: -Na, mi van, te vén piszok? Már megint a kocsmában voltál és vedeltél? -Nem, Johann. A városban voltam, és hallókészüléket vettem. :D
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
ArcsiBald6 2007. január 26. 808 hozzászólás 464.
A grófúrhoz látogató jön, de a szobalány nyit ajtót: -Itthon van a grófúr? -Igen, a kisasszonnal. -A kisasszonnyal? -Nem, a gróf úr. :DS:AD:A:DSA:D:ASD ROFL
Chaos 2007. január 25. 610 hozzászólás 637.
Válasz Rabbitt üzenetére (#3603): Bazzzz az utolsón mekkorát röhögtem. Ez teljesen igaz :D:D:D
Would you like a Yes/No prompt? (Y/n)
Rabbitt 2007. január 25. 2753 hozzászólás 84.
- Miért nem kapják el a cigányok az AIDS-et. - ??? - Hát azért a vírusoknak is van büszkeségük. Pistike ül a buszon, mikor felszáll egy öreg nénike, és odaáll mellé. - Néni, fáj a lába? - kérdezi Pistike - Igen fáj. - És a néni gyerekkorában átadta a helyét az idösebbeknek? - Igen kisfiam. - Na látja... ezért fáj. - Miért van az összes hurrikánnak nõi neve? - ??? - Mert amikor megjelenik, rendkivül heves és nedves, amikor távozik viszi a kocsit és a házat!
eX 2007. január 24. 4277 hozzászólás 32.
Válasz Night_elf_king üzenetére (#3600): es mellesleg face az apad is lehetne... asD: A:?"!:"A:!QA:! %Ra:WSd:ASd:SA
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
fACE 2007. január 24. 2846 hozzászólás 76.
Válasz Night_elf_king üzenetére (#3600): Ne törödj vele nagyon szar és értelmetlen, vki vevõ erre.
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
monster 2007. január 24. 684 hozzászólás 545.
Válasz Night_elf_king üzenetére (#3599): ez benne a joke...asszem
Vigyázz a jelenre, mert a jelenbõl múlt lesz, a múltad pedig megölheti a jövõdet.
Válasz Galanoth üzenetére (#3598): ezt csak én nem értem?
("(-.-)/")
NaB 2007. január 24. 983 hozzászólás 368.
vunderbár
Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun
Galanoth 2007. január 24. 0 hozzászólás 58013.
Megy a nyúl az erdõben és kanapé , tanulság ne mássz fára mer elüt a vilamos ;)
Gyurmi 2007. január 24. 3646 hozzászólás 47.
elf as always
vaktabletta kapható , receptér'!
CreO 2007. január 24. 1847 hozzászólás 165.
1.21
What else you gonna do on Saturday? ;)
vicctopik
Haters Gonna Hate
iA-KeKs 2007. január 23. 4264 hozzászólás 33.
Válasz eX üzenetére (#3592): egyértelmüen a vagy a legnehezebb a 3 közül
Nem vok pedo, csak türelmetlen - by csé
debil vagyok
Haters Gonna Hate
eX 2007. január 23. 4277 hozzászólás 32.
Melyik a nehezebb? 5 millió tonna vas, vagy 5 millió tonna pehely?
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
netizen 2007. január 23. 374 hozzászólás 1047.
Mi az: Tíz tonna a háztetõn? . . . Két 5 tonnás veréb ^^ nemtom nekem tetszett :)
szeretsz? igen. arra gondolsz amire én? igen. oké, akkor hozz nekem is egy üveggel!
CreO 2007. január 22. 1847 hozzászólás 165.
Válasz Kukac_Ember üzenetére (#3586): ezért a másodikért megy az ötös:D
Lucius 2007. január 22. 63 hozzászólás 3726.
Egy Rangers szurkoló mondja barátainak: - Amikor a csapat nyer, a kutyám a mancsaival tapsol. Amikor veszítünk, szaltókat csinál. - Hányat? - kérdezik barátai. - Az attól függ, mekkorát rúgok belé. >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> A csatár már huszadszor lõ az üres kapu fölé, szomorúan fordul a társához: - Úgy látszik, ma nincs szerencsém! - Dehogy nincs, ez a mi kapunk! >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> A francia válogatott csúnyán leszerepelt, Zidán megérkezik Párizsba, gondolja, beöltözik koldusnak, hogy ne vegyék észre. Fel is veszi a szakadt ruhát, kis mocskot ken az arcára és elindul. Egyik sarkon felkiált egy idõs néni: - Szia Zizu! Gyorsan visszafordul, majd beöltözik rabbinak fekete ruha álszakáll, elindul, de a néni a sarkon megint hozzászól: - Szia Zizu! Ismét visszaszalad, beöltözik nõnek, magas sarkú, szoknya, de a néni ismét felkiált: - Szia Zizu! Odamegy hozzá: - De nénike, hogy-hogy mindig felismer, hisz háromszor is beöltöztem? - Ne bassz Zidán, hisz én vagyok, Barthez.
Chaos 2007. január 22. 610 hozzászólás 637.
Válasz Kukac_Ember üzenetére (#3585): atyaég a második nagyon pawnzor !! :D:D:D
Válasz Rabbitt üzenetére (#3583): :AS:DA:D:A:DA:SD:A:DA:Dad: Ezek kurva jók, valamennyit már megéltem személyesen, talán a felsõ 2-3 kimaradt :D
Kukac_Ember 2007. január 22. 20 hozzászólás 6534.
Az elefánt kérdezi a puputevétõl: - Miért a hátadon hordod a melleidet? - Hmm, furcsa kérdés annak a szájából, akinek a pénisze az arcán lóg. Felébred a medve a téli álomból: - Olyan kanos vagyok, hogy az elsõ élõlényt, aki velem szembe jön az erdõben, azonnal megb*szom! Elindul az ösvényen, látja, hogy jön szembe egy sündisznó, gyorsan felkapja, mire a süni összegömbölyödik a markában. Forgatja jobbra-balra, de nem talál semmi nyílást. Tiszta ideg lesz, elkezd kiabálni: - Hol a p*nád, hol a p*nád?! A süni kétségbeesve megszólal: - Nekem nincsen!! - Mivel mondtad?!?!? Mivel mondtad?!?!?!
elek_farkas 2007. január 22. 19 hozzászólás 6730.
És az enyémre senki nem ír? :((
Hát igen, tudom hogy nem tudom mirõl beszélek...
Rabbitt 2007. január 22. 2753 hozzászólás 84.
SC-röl loptam sztem jo :D *** Enyhén spicces *** Tünetek: csillogó szemek, gyakori vigyor, néha váratlan kurjantás. Fogyasztás: 4-6 üveg sör, vagy ugyanennyi nagyfröccs. Pályagörbe: egyenes. *** Félspicces *** Tünetek: a szemek még jobban csillognak, heveny nótázási inger. A beszéd felgyorsul, minden tizedik szó után egy-egy elfolytott böffentés. Fogyasztás: 2 fél rum és 5 üveg sör. Pályagörbe: egyenes, itt-ott gyorsan korrigált oldalirányú billenés. *** Spicces *** Tünetek: a szemcsillogás marad, a vigyorgás konstans és infantilis jellegû, a beszéd érthetõsége csökken. Kezd megszûnni a zöngétlen mássalhangzók közötti különbség. Fogyasztás: 1 dl törköly és 6 üveg sör. Pályagörbe: kissé hiperbolikus, illemhelyre való távozás közben megkapaszkodás különbözõ tárgyakban, az egyik ilyen pl.: a pincérnõ bal melle. *** Kótyagos *** Tünetek: a szem fénye metgtörik, trágár kifejezések használata, minden böfögéssel kisért csuklás után fals éneklés. Bodri kutya bottal verésénél egy könnycsepp az arcon. Fogyasztás: sok sör. Pályagörbe: tört ívekkel tarkított parabola. *** Enyhén részeg *** Tünetek: az arc vonásai plasztikussá vállnak, a mimikai izmok nyers gumiszerûen funkcionálnak. A beszédben gargalizáláshoz hasonló szavak törnek fel. Indiszkrét vádaskodás a ló nemi szervének és a pincér végbelének feltételezett kapcsolatáról. A sótartó automatikus ellopása. Fogyasztás: 3 fél rum, 1 fél vodka, 4 üveg sör és 3 nagyfröccs. Pályagörbe: ilyet az ökör is csak vágtában vizel. *** Félrészeg *** Tünetek: a szem fénye teljesen megtört, a tekintet gyûrûzõ pocsolyához hasonlatos, a beszédben furcsa mondatok, látszólag érzelmes turkesztán pásztorbeszédrészletek keverednek. A vécében obszcén ódáknak a falra való írkálása reszketeg betûkkel, mint pl.:"Ha rövid a farkad közlebb kell állni, nem kell a wc-bõl balatont csinálni!" Fogyasztás: 2 deci rum, 8 üveg sör és 4 deci bor. Pályagörbe: átmegy térgörbébe, amely a lépcsõn való leguruláskor archimedesi spirálishoz hasonló. *** Részeg *** Tünetek: a szem csukva marad, csak akkor nyílik ki, amikor a lekókadó fej leborít 2 üveg sört. Halk sírdogálás, az arcon megjellennek az örökölt degenáráltság koravén ráncai. Az illemhelyre bezuhanás a csukott ajtón keresztül. Fogyasztás: 3 deci vodka, 10 üveg sör és 10 nagyfröccs. Pályagörbe: matamatikailag leírhatatlan, 4 d-s mozgás. Negyediknek bejön a delirium tremmens. *** Tökrészeg *** Tünetek: a szem szinte állandóan csukva, ha véletlenül nyitva is van, akkor is csak a fehérje látszik. Az érzékszervek teljesen ellazulnak, se kép, se hang, halk hörgés. Idõnként a bal orrjukon történõ hányás. Mint a zárójelentésben kiderül, a detoxikálóban a "Filmszakadás" címû film megtekintése. Fogyasztás: mint egy kozák lovas ezred nyert csata után, a lovakkal együtt. Pályagörbe: nincs, csak apró rezonatív helyzetváltoztatások csuklás közben.
Válasz DjPanties üzenetére (#3576): ezt már olvastam valahol, de még mindig röhögtet!
Válasz DjPanties üzenetére (#3576): az igen :D
twilight_e 2007. január 22. 378 hozzászólás 1041.
Válasz DjPanties üzenetére (#3575): azigen:D
Kedves Mikulás! Hoznál nekem egy virágos kifestõt, ha szépen megkérlek? Ölel: Vili Kedves Vili! Engem te csak ne ölelgessél rendben, kis k****g? Persze, virágos kifestõt, hát hogyne. Elmész te anyádba... - Mikulás Kedves Mikulás! Te tényleg létezel, vagy ez csak átverés? Van feleséged? Miért nem õ hozza az ajándékokat? Unokáid vannak? Mit kapok idén? - Erika Kedves Erika! Létezem. Nincs. Mert nincs. Nincsenek. Lóf@szt. - Mikulás nagyon nagyok :D:D
twilight_e 2007. január 22. 378 hozzászólás 1041.
Válasz DjPanties üzenetére (#3575): azigen:D
Válasz elek.farkas üzenetére (#3577): Omg :D:D:D:D >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> - Apa! A nagyi tud kocsit szerelni? - Nem, miért? - Mert ott feszik a busz alatt... >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Pistike sétál az apukájával a kertben: - Apu, mi ez? - Feketeribizli! - És miért piros? - Mert még zöld! >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Skinheadok elkapnak egy romát. Adnak neki egy dobókockát. És ezt mondják neki: - Ha 1,2,3,4 vagy 5-öst dobsz nagyon megverünk. Ha 6-ost akkor újra dobhatsz.
Egy 30 éves apa és a gyereke beszélgetnek: Megkérdezi a gyerek hogy mikor mosott fogat az apja utoljára: -Te apu mikor mostál utoljára fogat? mert büdüs a szád: Mire az apa: Amikor megszülettél 10 éve. Gyerek- miért sak akkor? apa- mert akkor anyádról lefojt a 9 hónapos tej és én leakartam nyalni de, sajno epres lett és nem szeretem az epret.
DjPanties 2007. január 22. 251 hozzászólás 1475.
Kedves Mikulás! Szeretnék egy hajós Barbit, egy autós Barbit, egy síelõs Barbit, egy repülõgépes Barbit, egy motoros Barbit és egy diszkós Barbit! Mást nem. Köszi: Kati Kedves Kati! Eszedbe jutott már, hogy diplomás Barbie miért nem létezik? Javaslom, inkább tanulj, ahelyett, hogy babázol, mert anyádat elnézve te nem leszel olyan szép, mint Barbie, és akkor cseszheted, hogy bárki is eltartson. - Mikulás Kedves Mikulás! Egy olyan G.I.Joe-t hozzál, ami tud úszni a víz alatt, és van szigonypuskája, és jó nagy kése, és ki van képezve gerilla harcmodorból, és simán megöli bármelyik ellenséget! - Gergõ Kedves Gergõ! Kissé agresszív vagy, fiam. Belõled vagy terrorista lesz vagy bérgyilkos, és tulajdonképpen egyik sem sokkal jobb a másiknál. Mit szólnál inkább egy kanna benzinhez, és egy doboz gyufához? Van egy érdekes kísérlet ezzel kapcsolatban, majd mellékelem a leírást. - Mikulás Kedves Mikulás! Idén karácsonyra ezúttal nem játékot kérek. Hét éves lettem, nagy vagyok már. Könyvet kérek! Mondjuk a Bûn és Bünhõdést. Vagy a Nyomorultakat. Köszi, Ákos. Kedves Ákos! Kit akarsz becsapni? Ha a Jancsi és Juliska gondot okozott, akkor Dosztojevszkijt sem fogod tudni túlzottan értékelni. Persze nem az én dolgom ítélkezni feletted. Megkapod mindkét könyvet, és miután egy hosszabb esszé keretein belül kifejtetted nekem a francia romantikus és az orosz realista irodalom közötti párhuzamok és ellentétek mibenlétét, kapsz majd játékokat is. Jó olvasást, okostojás! - Mikulás Kedves Mikulás! Már tavaly is kistesót kértem, és tavaly sem azt kaptam. Légy szíves, ezúttal ne valami hülyeséget hozz, hanem amit kérek! Kistesót akarok! - Ádám Kedves Ádám! Apád már tavaly is impotens volt. És még most is az. Az ólomkatona pedig nem hülyeség. Dugd fel a seggedbe, meglátod, milyen jó lesz. - Mikulás Kedves Mikulás! Te hány kiló vagy? Nem gondolkodtál még rajta, hogy fogyókúrázz? Mi van, ha egyszer beszorulsz a kéménybe? - Bence Kedves Bence! Nem gondolkodtál még rajta, hogy kicsit visszafogd magad, és ne kérdezz hülyeségeket? Mi van ha egyszer bepöccenek, és taposóaknát viszek neked karácsonyra? - Mikulás Kedves Mikulás! Hoznál nekem egy virágos kifestõt, ha szépen megkérlek? Ölel: Vili Kedves Vili! Engem te csak ne ölelgessél rendben, kis k****g? Persze, virágos kifestõt, hát hogyne. Elmész te anyádba... - Mikulás Kedves Mikulás! Miniszoknyát szeretnék karácsonyra, mert a nõvéremnek is olyan van, és mindig egy csomó fiúnak tetszik, és én is sok fiúnak akarok tetszeni. Miniszoknyát hozz, de rövid legyen ám, hogy jól látszódjanak a lábaim, mert mindenki azt mondja, hogy nagyon csinosak a lábaim. - Emma Kedves Emma! Mikulás visz neked csinos szoknyácskát, de a Mikulás bácsi nagyon fáradt lesz ám, mire hozzátok ér, ugye behívsz majd egy kis tejecskére és sütikére a szobácskádba? - Mikulás Kedves Mikulás! Tudnál hozni olyan legót, amiben van elektromos felszerelés is, és hozzá lehetne kötni egy soros kapcsoláshoz, és némi átalakítgatás után csatlakoztatni egy központi magas feszültséghez, és összeépítgetni egy hidraulikus forgóturbinával, meg ilyenek? - Pisti Kedves Pisti! Szoktál járni focizni a térre, vagy mesét nézni, vagy meghúzni a lányok haját, meg ilyenek? Én a helyedben kufircolnék azért egy jót, mielõtt agyonvág a kettõhúsz, lúzerkém! - Mikulás Kedves Mikulás! Mit szeretnek enni a rénszarvasaid? Csak azért kérdezem, mert gondoltam, õk is elfáradnak, és megéheznek, és gondoltam nekik is kedveskedek majd valami harapnivalóval. - Áron Kedves Áron! Ezzel az undorító benyalással semmit nem fogsz elérni nálam. Idén egyébként újítottam, és nem rénszarvasokkal érkezem, hanem grizli medvékkel. Kötözd ki magad a gesztenyefátokhoz, ha kedveskedni akarsz nekik. - Mikulás Kedves Mikulás! Én a kisfiam nevében írok neked, tudod, õ még nem tud írni... Azt üzeni neked, hogy valamilyen kreatív kis társasjátékot hozzál, amivel tud játszani az egész család! Köszönettel: Vargáné Kiss Erzsébet Kedves Erzsébet! Valami kreatív társasjátékot? Rendben. Mit szólnál mondjuk a "Simi humi nyali falihoz"? Ja, nem, bocs, azt a férjed már megrendelte. Ja, bocs, nem is neked, hanem az új titkárnõjének. - Mikulás Kedves Mikulás! Eddig egyszer sem hoztál nekem virgácsot, remélem ezúttal sem fogsz! Tudod, én mindig jó kisfiú vagyok. Idén azt hiszem, egy hifi toronynak örülnék a legjobban. - Ervin Kedves Ervin! Nem, eddig valóban nem hoztam neked virgácsot. Viszont ha nem tûnt volna fel, akkor mást sem. Tudod, a javítóintézetbe nem jár a Mikulás. - Mikulás Kedves Mikulás! Szeretnék egy robogót, egy új számítógépet, egy új szobát, egy nyaralót a Balcsira, amihez csak nekem van kulcsom, egy pénzzel teli bankkártyát, egy új mobiltelefont (kamera is legyen rajta), és egy DVD lejátszó sem ártana. Várlak! - Tomi Kedves Tomi! Várjál csak, ha nagyon nincs jobb dolgod. - Mikulás Kedves Mikulás! Akármit is hozol, örülni fogok neki, csak ne felejtsd, ugye tudod? Elköltözünk: Arany János utca 7! - Imike Kedves Imike! Se térképész, se futár nem vagyok. Egyébként is késõn szóltál, már megszerveztem, betábláztam, és elrendeztem a szállítmányozási ütemtervemet. És ugye az a ház, ahova költöztetek, már évek óta üresen állt... - Mikulás Kedves Mikulás! Mi az ICQ címed? Dumálhatnánk majd valamikor. - Peti Kedves Peti! A Mikulás bácsi csak nénikkel ICQzik, azok közül is csak olyanokkal, akiknek webkamerájuk van, erkölcseik azonban nincsenek. Menj oda szépen anyukádhoz, és kérdezd meg tõle, hogy ez mit jelent. - Mikulás Kedves Mikulás! Te tényleg létezel, vagy ez csak átverés? Van feleséged? Miért nem õ hozza az ajándékokat? Unokáid vannak? Mit kapok idén? - Erika Kedves Erika! Létezem. Nincs. Mert nincs. Nincsenek. Lóf@szt. - Mikulás Kedves Mikulás! Egy hiper-szuper mankót kérek, tudod, eltörtem a lábam, és amit a doktor bácsi adott, az tök snassz, és ronda, és nem tetszik. Olyat hozzál, amivel lehet repülni is! Amúgy nem rossz érzés, hogy mindenki a meleg otthonában vár téged, te meg csak gürizel egész éjjel? - Gáborka Kedves Gáborka! Kattanj le a témáról! Már eleve az erkélyrõl sem kellett volna leugranod, és akkor most tudnál járni, észkombájn. Amúgy nem rossz érzés, hogy az összes barátod megy majd hógolyózni, síelni, meg szánkózni, te meg egész télen otthon bicegsz majd a mankóddal a négy fal között? - Mikulás
DjPanties 2007. január 22. 251 hozzászólás 1475.
- Hááá Gazsi! Te loptad eztet a lovat? - Á dehogy, ín az utcán tanátam egy patkót, oszt ez a dög meg rája vóóót szegelve
A vadász betér a kocsmába, és elmondja hogy a legnagyobb vadász, bármely vadat felismer a szõrérõl, sõt, ha a sebet is megmutatják neki, akkor megmondja a fegyver típusát is egy italért. Hozzák az elsõ vadbõrt, a vadász bekötött szemmel megmondja, medve, 0.3-as kaliberû vadászpuska. Hozzák a másikat, a vadász rögtön tudja hogy nyúl, és sörétes puskával lõtték meg. Így megy ez egész éjjel, a vadász rengeteg italt nyer. Másnap a tükör elõtt látja, hogy az arcán egy óriási monokli van. Kérdezi a feleségét: - Drágám, tegnap éjjel berugtam, de ki vert meg? Mire az asszony: - Én. Éjjel 3-kor mellém bujtál, betetted a kezed a bugyimba, és azt mondtad, ez egy görény és fejszével verték agyon.
pisko 2007. január 22. 1369 hozzászólás 246.
Rendõr leállítja az erre tévedt nyugati autóst. Rendõr: - Jogosítványt, forgalmit! Sofõr: - Do you speak English? Rendõr néz. - Sprechen Sie Deutsch? Rendõr néz. - Párluvé fransz? Renõr néz, majd elhajtja õket. Erre a másik rendõr megszólal: - Te, Gazsi, nem kéne már nekünk is megtanulni egy idegen nyelvet? - Minek?!?! Ez is hármat tudott, mégse ért el vele semmit.
CreO 2007. január 22. 1847 hozzászólás 165.
Válasz Rabbitt üzenetére (#3571): utsó :"DS
A farkas bekopog a gidáék háza ajtaján, és ezt mondja: - Nyissatok ajtót gidácskáim, én vagyok az anyácskátok és tele a tõgyem friss tejjel! Mire a gidák: - Hazudsz farkas! Mi az anyut sörért küldtük. Anyós látogatóba megy a vejéhez. Megérkezik. - Meddig marad anyuka? - kérdezi a veje - Hát fiam a meddig szívesen láttok. - Jaj,anyuka már a kávét se tetszik megvárni! 1 zsidó 1 vicc, 2 zsidó 2 vicc, 3 zsidó 3 vicc, 4 zsidó 4 vicc, sok zsidó Ausvitz. - Mikor lesz Magyarországon jó világ? - ??? - Ha a négy nyelven beszélõ rendõr felsegíti a munkában megfáradt cigányt a miskolci mágnesvasútra, amelyen gazdag közalkalmazottak és tisztességes vállalkozók utaznak a korrupció miatt elítélt politikusok tárgyalására.
monster 2007. január 22. 684 hozzászólás 545.
Válasz Lucius üzenetére (#3568): áááááh lool geci az orás meg a rendörös az fáj :DS:A:D:SA:D:SA
Vigyázz a jelenre, mert a jelenbõl múlt lesz, a múltad pedig megölheti a jövõdet.
- Nem szabad korán reggel sört innia - mondja az orvos a betegének -, amikor még üres a gyomra. - Értem, doktor úr... Akkor igyak meg elõtte egy féldecit? >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Az aranyifjú megérkezik a bulira, kezén egy dögös karórával. - Jaj, de szép óra, mit tud? - kérdezi egy szõke bombázó. - Mindent. Most például azt mutatja, hogy nincs rajtad bugyi. - De hiszen van rajtam bugyi! - A francba! Mar megint siet egy órát! >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> - Miért áll a szõke behunyt szemmel a tükör elott? - Látni akarja, hogy milyen, amikor alszik. >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Két veréb beszélget. - Látod, ki van a fa alatt? - kérdezi az egyik. - Látom hát - így a másik. - Egy rendôr. - Hát akkor mire vársz? >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> A rendõr bemegy az õrszobára, kezében egy nagy darab szar: - Ide nézzetek, majdnem mibe léptem bele... >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Mark 2007. január 22. 1728 hozzászólás 178.
Válasz StaY_KooL üzenetére (#3567): Jah, az üt :).
JET JAGAAAR!
StaY_KooL 2007. január 22. 1000 hozzászólás 360.
Válasz Mark üzenetére (#3562): a második OMFG :SADF:SAF:DS::DF:G:SADF:SD::SDA SAD EKKORÁT nem tudom mikor nevettem utoljára :D:D "mindjárt jön a black jack!" :DS:AFD::AS:D::DF:S
igotbigbootybitches
pisko 2007. január 22. 1369 hozzászólás 246.
ez egy hír,de én halálra röhögtem magam rajta: Herén és lábon lõtte magát egy gyermekrablásra készülõ amerikai fiatalember. A kansasi férfi három társával készült a bûntényre, amikor veszekedés közben fegyvert rántott, de amikor vissza próbálta dugni az övébe, az véletlenül elsült és eltalálta a bal heréjét. Ezután a férfi összegörnyedt, amitõl ismét elsült a fegyver, de most a bal vádliját érte a lövedék. A társai azonnal kórházba szállították, ahol hamarosan a rendõrök õrizetbe vették a korábbi bûncselekményei miatt. d.SA:D:ASD:AS:DSA:D mekkora szerencsétlen omg xD
Válasz Chaos üzenetére (#3564): Semmi csak hülyeségbõl írom!!!!!!! De, már meg is van, asszem szerkesztek egy favicc fórumot
Válasz elek.farkas üzenetére (#3562): Hát ha te ezeket viccnek nevezed... Nade kapsz egy esély...magyarázd meg, hogy a "viccedben" mi a poénos. Itt egy a fantasztikus "vicceid" közül: " Két ember beszélget. Megkérdezi az egyik -Jó? Mire a másik: -Jó! " Megmagyaráznád kérlek, hogy ebben mi a vicces? Jah nem tudod? Mindjárt gondoltam...