Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

elek_farkas 2007. január 22. 19 hozzászólás 6730.
Ártok én valakinek a viccekkel?????? LOL
Hát igen, tudom hogy nem tudom mirõl beszélek...
Mark 2007. január 22. 1728 hozzászólás 178.
Apa és fia horgásznak. Kifogják az aranyhalat, aki megszólal: Mivel olyan szerencsések vagytok, hogy kifogtatok engem, teljesítem három kívánságotokat! Gyerek: -Csoki, cukor..! Apa: -Lófasz a seggedbe! Gyerek: -AUUUU! Vadnyugati ivóban isznak az emberek. Egyszer csak beront egy ember és elkezd üvölteni. MENEKÜLJETEK! JÖN A BLACK JACK! Mindenki elkezd rohanni, mint az õrült. Az egyik ember ottragad, lebújik az asztal alá. Egyszer csak belép egy ember fekete ruhában, fekete kalapban, fekete csizmában, és megáll az asztal alatt rejtõzõ faszi elõtt. Megszólal: -Szopjál. Emberünk elkezd szopni. -Gyorsabban. Gyorsabban szopik. -Még gyorsabban. Szopik ahogy tud. -NEM HALLOD, HOGY GYORSABBAN? MINDJÁRT JÖN A BLACK JACK.
JET JAGAAAR!
Benireich 2007. január 21. 36 hozzászólás 4952.
A hóhért grimaszversenyre küldték. Eszméletlen fejeket tud vágni! - Hogy hívják a fél lábú kalózt? - Bill. - És a két lábút? - Stabil . - Hát a három lábút? - Csernobil. - Melyik a legjobb kutyakeverék? - A pittbull és a labrador keverék! - Miért? - Azért mert ha letépi a lábad vissza is hozza!
DrEVIL 2007. január 21. 359 hozzászólás 1083.
Válasz elek.farkas üzenetére (#3558): ezmi :S
aka : "JointRoller" "Ownitsch is a retard..." ofc! yes he is!
Benireich 2007. január 21. 36 hozzászólás 4952.
Az öreg cowboy egy napon belovagolt a városba. A helyi seriff a kocsma elõtt a székében ülve nézte, ahogy az öreg leszállt a lóról és kikötötte a kocsma elé. - Jó napot, idegen! - Jó napot, seriff! Az öreg ezutan a ló farához lépett, felemelte a ló farkát, és egy hatalmas csókot nyomott oda, ahova sose süt a nap. Utána leengedte a ló farkát, és elindult a kocsma ajtaja felé. - Elnézést, uram... - szólt a seriff. - Igen? - Hihetek a szememnek, valóban jól láttam? - Bizony, jól... ugyanis rémesen ki van száradva a szám! - És ez segít? - Sajnos nem, de legalább nem nyalogatom állandóan... - Pistike, ne hintázz a nagypapán! - Pistike, hányszor mondjam, hogy ne hintázz a nagypapán! - Pistike, ha még egyszer a nagypapán hintázol, mellé akasztalak téged is! Hogyan halt meg az elsõ felesége? - kérdi a bíró a vádlottat. - Gombamérgezésben. - És a második? - Õ is gombamérgezésben. - És a harmadik? - Koponyaalapi törésben. - Mi történt vele? - Nem akarta megenni a gombát.
elek_farkas 2007. január 21. 19 hozzászólás 6730.
Két ember beszélget. Megkérdezi az egyik -Jó? Mire a másik: -Jó!
CreO 2007. január 21. 1847 hozzászólás 165.
Válasz eX üzenetére (#3556): :SD'"+YXXCVNBHJDGFDATRZUI()=/%=!!%%TRGFHZU==BN DSW+"!GHJVCBXYDFGHJ
What else you gonna do on Saturday? ;)
eX 2007. január 21. 4277 hozzászólás 32.
Bankárok üzleti tárgyalásának szünetében megcsörren az egyik mobil. - Hello, szívem! Az elõbb láttam egy új estélyit. Megvehetem? - Miért is ne?! - Cuki vagy! Láttam egy hozzá illõ kutyust is a luxus-állatkereskedésben... - Ha valóban illik hozzá, legyen az is a tiéd, de gondoskodnod neked kell róla! - Nem gond, tudod, hogy szeretem az állatokat. Viszont akkor át kell alakítani a lakást a kutyus miatt. - Rád bízom az ügyet, de tízmilliónál többet ne költs a munkálatokra. - Nem, dehogy. Kösz és szia! A férfi elmosolyodik, lenyomja a telefont, majd a magasba emelve elkiáltja magát: - Nem tudja valaki, kié ez a mobil?!
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
nkA 2007. január 21. 3766 hozzászólás 44.
Válasz eX üzenetére (#3546): tudom @ Spongyabob :D
"Sokan keresik a fekete macskát a fullsötét szobában, pedig tudják, hogy nincs is ott."
vicc topik, ehhez tartsatok magatokat!
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Válasz elek.farkas üzenetére (#3551): neked aztán van intelligenciád... 5éves ha lehetsz... ha többvagy akkor meg halmozottan hátrányos helyzetü köcsöggecihogynézõmákivagy
monster 2007. január 21. 684 hozzászólás 545.
Válasz elek.farkas üzenetére (#3550): Állj már le pls ~|
Vigyázz a jelenre, mert a jelenbõl múlt lesz, a múltad pedig megölheti a jövõdet.
Válasz CreO üzenetére (#3549): Hát igen tudom hogy nemm tudom mirõl beszélek írom :]
Scarface 2007. január 21. 657 hozzászólás 567.
Válasz pisko üzenetére (#3547): ja azt én követtem el :P
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
Válasz elek.farkas üzenetére (#3548): te miröl beszélsz? :D
Válasz CreO üzenetére (#3543): omfg lol noob inkább gyõzd le human4evert... én se gyõztem le de ha itt menõsködsz akkor rajta.....................
pisko 2007. január 21. 1369 hozzászólás 246.
sc-n olvastam, de szerintem kurvanagy :kira:kira Fiatal fiú megy a pszichológushoz azzal, hogy õ a fiúkat szereti, s szeretne megváltozni. Az orvos háttérvizsgálattal kezdi a kúrát, a családi körülményeket kérdezi: - Van az ön családjában más is, aki a fiúkat szereti? - Hogyne, a bátyám és az öcsém is. - Más? - Hát öregségükre nagyapám, apám, sõt nagybátyáim is a fiúkat kezdték el szeretni. - Mondja, maguknál senki sem szereti a lányokat? - Dehogynem, a nõvérem.
Válasz nkA üzenetére (#3544): ez gecijo:D:D
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Válasz nkA üzenetére (#3544): ez kb olyan volt, mint Hogyan állítja meg a nija a kamiont? Rálép a fékre :D
nkA 2007. január 21. 3766 hozzászólás 44.
Mi lesz a papírral ha vízbe esik? Elázik
"Sokan keresik a fekete macskát a fullsötét szobában, pedig tudják, hogy nincs is ott."
Válasz ObeaR üzenetére (#3533): nekeme ez tetszik :DASDFAS elekfarkas v. miatököm bujjel
Az is fura ahogy kinéztek én inkább egy képet nem raknék felmagamról!!! tisztelet a kivételnek.... De hát én is ronda vok...
DjPanties 2007. január 21. 251 hozzászólás 1475.
Gyurcsány és sofõrje egy országúton kocsikázik, amikor elütnek egy disznót. Gyurcsány szól a sofõrnek, hogy azonnal menjen el a farmra, ahonnan a disznó származhatott és magyarázza el a történteket. Egy pár óra elteltével a sofõr visszatér cafatokra szedett ruhákban, egyik kezében egy üveg borral, a másikban egy szivarral. Gyurcsány: - Magával meg mi történt?! Sofõr: - Nos, az apa egy üveg bort adott nekem, a feleség egy szivart, a 19 éves lányuk pedig vadul szexelt velem... Gyurcsány: - De hát mit mondott nekik?!?!? Sofõr: - Jó estét! Én Gyurcsány sofõrje vagyok és elütöttem a disznót.:D
paradoX 2007. január 21. 4067 hozzászólás 37.
Válasz DjPanties üzenetére (#3539): :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
MinD You!
Hogy hívják azt a nõt aki nem használ óvszert?-Anyu
jaja avatarodat csereld farkas elek
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Rabbitt 2007. január 21. 2753 hozzászólás 84.
Válasz pisko üzenetére (#3536): :D:D:D:D
Válasz elek.farkas üzenetére (#3535): te ezeket komoyan jónak tartod??? nc az összes, csakugy mint az avatarod .. Orosz-Magyar barátságos ping-pong bajnokság, Magyarok nyernek. Jön az orosz távirat: "Kedves Magyarok STOP, Gratulálunk a gyõzelemhez STOP, kõolaj stop, földgáz stop..." szerk.: valami nagyon jeleket rakott be , azokat csinálatm ujra :)
Miért lett gyurcsány gyurcsány? ??? -Mert amikor megszületett a szülõszobába be ment egy buzi és meggyúrta de úgy hogy 15cm lyukat csinált!!!!! (nem politizálok de ezt most muszály volt)
Válasz ObeaR üzenetére (#3533): eeeeez fa vicc de de én már ezeken is tudok röhgni!!!!!! :kocka :kocka :kocka :kocka :kocka :kocka :kocka :kocka :kocka :kocka
ObeaR 2007. január 21. 1048 hozzászólás 337.
Válasz iNSeCt.CorpSe üzenetére (#3525): Rosszul tudod:) ON: Piroska megy az erdõben. Egyszer csak elé toppan a farkas és kérdi: - Piroska, nem félsz ebben a sûrû, sötét erdõben? Mire Piroska: - Miért félnék? Pénzem nincs, b@szni meg szeretek.
Rabbitt 2007. január 21. 2753 hozzászólás 84.
Nyuszika találkozik az erdõben a medvével és így szól: - Képzeld medve. Tegnap találkoztam a diszkóban a rókalánnyal. Az egész estét végigtáncoltuk és miután hazakísértem, bevitt a hálószobájába és azt mondta: "Nyuszikám, mindenem a tiéd!" Medve! Hallod, ha ott lettél volna, még a hûtõt is el tudtuk volna hozni! Összejövetelt tartanak az állatok a tisztáson. Valaki kitalálja, hogy meséljen mindenki egy viccet, és akinek a viccén nem nevet mindenki, azt a többiek megeszik. Nyuszika az elsõ, elmondja a viccét; mindenki nevet rajta, csak a medve nem. Így hát a többiek felfalják a kis tapsifülest. Következik a farkas, senki sem nevet, csak a medve. Többiek kérdezik: - Te medve, mi olyan szellemes ebben a "viccben"? - Mi? Ja, én a nyuszika viccén nevettem. Józsi bácsi kavar az ócska biciglijével az úton, ami iszonyú nagy zajt csap. Kiszól neki a szomszédja aki már kegyetlenül unja a dolgot: - Hé, Józsi bá nagyon zörög a sárhányó! - Tessék? - Mondom nyagyon zörög az a sárhányó! - Nem hallom! - Nagyon zörög a sárhányó!!! - Most se hallom, mert nagyon zörög a sárhányó! :D:D:D:D Salátáék hiába szerettek volna gyereket, éveken át hiába igyekeztek, sosem sikerült. Orvoshoz is jártak, nem tudott segíteni. Akkor fölkeresték papjukat, s megkérték, imádkozzék értük. - Éppen most indulok zarándokokkal Rómába - mondta az atya. - Megígérem, hogy gyertyát gyújtok ott érettetek... Néhány év múlva az atya hazajött, és meglátogatta Salátáékat. Az asszony fogadta, de nem ért rá vele szót váltani, mert két ikerpárral foglalatoskodott, megállás nélkül. - És hol van a férje? - kérdezte a pap. - Rómába ment, atyám, hogy elfújja a gyertyát.
Egy angol egy német meg egy magyar beszélhetnek. megszólal az angol:Nálam van egy ágyú be fogtok szarni! megszólal a német::Nálam van egy tank befogtok szarni! Végül megszólal a magyar:Nálam van a budi kulcsa be fogtok szarni
StaY_KooL 2007. január 21. 1000 hozzászólás 360.
Válasz elek.farkas üzenetére (#3528): tee gaahlod ezz valkalmi kuujrva sztatr vucc,,, enenéll méggf ehgy rééészeg vakoiond is jobbattt jtud jkitaléálni...
igotbigbootybitches
Válasz elek.farkas üzenetére (#3527): te jó uristen.miért?MONDDMEG MIÉRT?büntetsz minket?ez viccek topic!!!viccet irjál !! Egy katona megy hazafelé, és mikor egy sûrû, sötét erdõn halad át, elébe toppan egy ronda boszorkány, vállán egy bagollyal. - Na te katona! -szól a boszorka.- Tudom én, hogy mire vágysz! Ha kitalálod, mi ez itt a vállamon, akkor a tied leszek! A katonának nincs gusztusa a csúnya öregasszonyhoz, ezért így szól: - Az egy disznó! - Na jól van, határeset. Elfogadom!
http://www.youtube.com/watch?v=wwtHbkECs-c
elek_farkas 2007. január 20. 19 hozzászólás 6730.
Miért nem issza meg néha egy nõ a spermát? -??? -Hogy legyen tartalék tej a kamrában és hogy ne foggyon a pénz.
Válasz Mark üzenetére (#3526): ASD :kocka :kockaASD___ :kocka :D
Mark 2007. január 20. 1728 hozzászólás 178.
Egy konferencián két, kábítószeresekkel foglalkozó pszichológus beszélget: -Képzeld! A múlt hónapban 3 ember leszoktattam a drogozásról! -Tényleg? És hogyan csináltad? -Hát rajzoltam egy nagy és egy kis kört, és a nagyra mutatva mondtam, hogy ekkora az agyatok, mielõtt elkezdtek drogozni, és ilyen kicsi a drogozás után. -Az király. Én a múlt hónapban 300 embert szoktattam le. -Azt hogy csináltad? -Hát rajzoltam egy kicsi meg egy bazi nagy kört, és a kicsire mutatva mondtam, hogy ekkora a seggetek, amikor bementek a börtönbe, és ilyen nagy, amikor kijöttök...
JET JAGAAAR!
[quote=eX írta(#3468)]einstein allitasat senki sem bizonyitotta meg uh haggyuk a relativitaselmeletet a picsaba[/quote] lol... a fizikában nem szokás csak úgy nyögdécselni minden tudományos alap nélkül ... einstein azért állított bizonyos dolgokat, mert be tudta bizonyítani hogy az úgy van...
Mark 2007. január 20. 1728 hozzászólás 178.
Válasz Rabbitt üzenetére (#3522): ez jó volt.
JET JAGAAAR!
Válasz Rabbitt üzenetére (#3522): ebben mi a vicc??? már az vicces benne hogy favicc szóval ASD :kocka___ASD_ASD :D :D
Rabbitt 2007. január 20. 2753 hozzászólás 84.
A koncentrációs táborban a parancsnok: - Hozzák ide a legkeményebb zsidót! A katonák elmennek, majd egy koszos, rongyos, öreg zsidóval térnek vissza. A parancsnok meg is jegyzi. - Ez a legkeményebb zsidó a táborban? - Ez, uram. - Mindegy, vigyék a kazánba! Mire a zsidó: - Már megint?
Chaos 2007. január 20. 610 hozzászólás 637.
Válasz pisko üzenetére (#3517): ez nagyon nagy!! A fineszes öreg nem hagyja magát baszogatni :D
Would you like a Yes/No prompt? (Y/n)
fACE 2007. január 19. 2846 hozzászólás 76.
Az öreg bölcset megkérdezik a faluban: -Ó öreg bölcs, mondd meg, mi az élet értelme? -Adjatok nekem 40 napot, és megmondom! Azzal az öreg elindul a hegyekbe. Eltelik 40 nap, az öreg bölcs visszatér a hegyekbõl. A falu már várja is a fõtéren, mindenki némán áll. A kiválasztott elõrelép és megkérdezi: -Na öreg bölcs, mire jutottál? -Emberek...az élet...egy nagy tó! -De miért? -JÓ, AKKOR NEM AZ Baz+!!!!! :D :D :D Vidéki vendéglõben: - Cigánypecsenye van? - Van, de akkor zene nincs... :AS:D:ASD:D:D:DDDDDDDDDDDD
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
pisko 2007. január 18. 1369 hozzászólás 246.
Szombat délután a veszprémi vasútállomáson. Tibi bácsi érkezik a szombathelyi gyorssal. Szakad AZ esõ, ezert úgy dönt, inkább taxival megy a rokonaihoz. Odamegy AZ egyetlen varakozó taxihoz: - Mennyibe kerül egy út Szabadságpusztára? - 2500 forint - Figyusz, csak 2000 van nálam, elviszel annyiért is? - Nem, Szabadságpuszta 2500 forintba kerül. - Na jó, akkor vigyel addig, amig 2000 forintból futja. El is indulnak, de valahol a négysávoson, ahonnan a Puszta már látható, megáll a taxis és így szól: - Na, hat eddig futotta 2000- bõl - Figyuszka, szakad AZ esõ, fúj a szél, innen már csak másfél kilométer a puszta. Vigyél már el addig! - Mondtam már, hogy nem. Kiszállni! Két héttel kesõbb ugyanígy érkezik Tibi bácsi a szombathelyi gyorssal, És megint taxival menne tovább. Ezúttal 8 taxis várakozik utasra, és AZ utolsó éppen AZ a taxis, aki két héttel ezelõtt is fuvarozta Tibi bácsit. Odamegy a legelsõhöz: - Mennyibe kerül egy út Szabadságpusztára? - 2500 forint. - Figyusz, ITT egy ötezres. 2500 AZ útra, 2500 ha leszopsz. A taxis total kiakad, ordítva mondja: - Addig húzd el innen a beled, amíg ép bõrrel megteheted, te szemét!!! Tibi bácsi megy a következõhõz, ahol eljátssza ugyanezt: - Mennyibe kerül egy út Szabadságpusztára? - 2500 forint. - Figyusz, ITT egy ötezres. 2500 AZ út, 2500 ha leszopsz. A taxis reakciója hasonló AZ elõzõhöz. Így megy végig Tibi bácsi AZ egész Soron, végül odaér a múltkori emberehez: - Mennyibe kerül egy út Szabadságpusztára? - 2500 forint, ugyanúgy, mint két héttel ezelõtt. - Figyuszka, ITT van 5000 forint. 2500 AZ útra, 2500 pedig, ha elmenõben dudálsz és integetsz a kollégáidnak...
ez vicc topic nem?-gondolta NoLooSe, de rögtön rájött , h hibázott.
http://www.youtube.com/watch?v=wwtHbkECs-c
fACE 2007. január 18. 2846 hozzászólás 76.
Válasz Mark üzenetére (#3514): Igazából jók lennének ezek a viccek..., ha nem lennének kurva szarok.
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
Kickass 2007. január 18. 759 hozzászólás 498.
nagy elvont viccek aS:D:SF:SA:D:SD: az már nem vicc hanem kula A:SD:ASdaSD:SA:D:ASD
no more wc3
Mark 2007. január 18. 1728 hozzászólás 178.
Na jó akkor hanyagolom... -_- Amúgy a kedvenc forrásom a Nagy elvont viccek topic @ index.hu fórum
JET JAGAAAR!
ObeaR 2007. január 18. 1048 hozzászólás 337.
Hát bazzeg mark ezek majdnem ütik panther tank vagy ki a rák vicceit... most találod ki ezeket vagy mi?