Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

CreO 2007. január 11. 1847 hozzászólás 165.
Válasz FUCKtheSkins üzenetére (#3403): 3adikra leesett :D
What else you gonna do on Saturday? ;)
Reewus 2007. január 11. 803 hozzászólás 468.
lmao
http://vendeglatoipar.freeblog.hu/
Válasz FUCKtheSkins üzenetére (#3403): gyenge imo
Haters Gonna Hate
Gyurmi 2007. január 11. 3646 hozzászólás 47.
Válasz FUCKtheSkins üzenetére (#3403): DAS:D:AS:D
vaktabletta kapható , receptér'!
Spelp 2007. január 11. 14691 hozzászólás 1.
Válasz FUCKtheSkins üzenetére (#3403): Kegyetlen :D:D:D
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
ArcsiBald6 2007. január 11. 808 hozzászólás 464.
Válasz FUCKtheSkins üzenetére (#3403): NAGYON NAGY :D
eX 2007. január 11. 4277 hozzászólás 32.
lol:D
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Rosi 2007. január 11. 1904 hozzászólás 155.
Zsiráf és a kisfia elmennek a kocsmába. A zsiráf kér két felest magának, fiának pedig egy nagy fröccsöt. Kisfia csak kortyolgatja az innivalót, a zsiráf pedig egymás után kéri a feleseket mikor is a sokadik után egyszer csak ájultan zuhan a pultra. A pultos gondolta, gondjaiba veszi a kisfiút és beszélgetést kezdeményez vele: -Apu ma sokat ivott? Mire a kisfiú: -Anyád a puma, te gyökér!
Soha senkit ne becsülj le - így magadat sem.
Scarface 2007. január 10. 657 hozzászólás 567.
Válasz Benireich üzenetére (#3400): jézusom az elsp debeteg jó értelemben:D
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
pisko 2007. január 9. 1369 hozzászólás 246.
:DSA:DA: elsõ 3 nagyon üt :D:D
Benireich 2007. január 9. 36 hozzászólás 4952.
Ferfi megy haza a munkabol es latja, hogy a baratnoje eppen csomagol. - Hat te hova mesz? - kerdi. - Visszakoltozom anyuhoz, mert azt hallottam rolad, hogy pedofil vagy. - Ugyan mar! Micsoda nagy szavak ezek egy 10 eves kislany szajabol! A szõke nõ leszáll a buszról, és kilóg a bal melle. Egy férfi szól neki udvariasan, mire a szõke nõ: -Francba, a gyereket a buszon hagytam! Kisfiam. Mi volt a Nagyapád? Tüdõbeteg. Jójó de mit csinált egész nap? Köhögött. De hisz abból nem lehet megélni. Bele is halt. - Mit mond a brazil nõ amikor le akarja szopni a partnerét? - ??? - Szamba! - Mi az? Egy nõnek havonta van, és egy hétig tart? - ??? - Fizetés
Benireich 2007. január 9. 36 hozzászólás 4952.
Válasz Rabbitt üzenetére (#3398): :):D :kocka ^^
Rabbitt 2007. január 9. 2753 hozzászólás 84.
Régen nem szerettem esküvõkre járni, mert az öreg nénikék mindig odajöttek hozzám, nevetgéltek és oldalba bökdösve mondogatták nekem: "Hi-hi, te leszel a következõ!" De abbahagyták miután én mondogattam nekik ugyanezt, a temetéseken.
pisko 2007. január 9. 1369 hozzászólás 246.
Öreg néni bemegy a dokihoz. Elkezdi panaszolni: - Doktor úr, nekem nagy problémám van! llandóan finganom kell. De szerencsére mindig szagtalan és hangtalan sikerül, de mégis zavar a dolog. Itt a rendelõben is sikerült már kettõt rottyantanom. Doktournk néz nagyokat, majd felir a néniének egy tablettát, és mondja neki, hogy két hét mulva jöjjön vissza. Nénike 3 nap múlva jön a dokihoz, tiszta ideg, szemei vérbelábadva. - Maga idióta, amióta szedem a maga kurva gyógyszerét azóta, igaz még mindig hangtalanokat, de cserébe eszméletlen büdöseket fingok. - Csodálatos, az szaglásával már nincs gond, írok fel valamit a hallására is. :)
Spelp 2007. január 9. 14691 hozzászólás 1.
Válasz Gandal-f üzenetére (#3395): Igen!:D:D Na ez kellett nekem most, kösz az élményt ;)
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
Gandal-f 2007. január 9. 2474 hozzászólás 104.
A hülyegyerekeket elviszik egy kis kirándulásra. A busz éppen félúton jár, amikor hirtelen lerobban. A buszvezetõ kiszáll a buszból és nézi, hogy mitörtént a busszal. Egy hülyegyerek kiszáll a buszból és azt mondja a sofõrnek: - Sofõr bácsi! Én tudom, hogy mi romlott el! - Dehogy tudod, hülyegyerek! Eriggy a buszba! A gyerek bemegy a buszba. 1 óra múlva még mindig nem sikerült a sofõrnek megtalálnia az okot, miért robbant le a busz. Látja hogy már megint kijön a hülyegyerek. - Sofõr bácsi! De én tényleg tudom, mi romlott el! - Dehogy tudod, hülyegyerek! 5-óra múlva: - De higgye már el a sofõr bácsi, hogy tudom, mi romlott el! - Mondjad, hülyegyerek, mondjad!!!!! - Hát a busz!
Sir, We are completely sorrounded -EXCELLENT! This means we can attack in any direction!
Gyurmi 2007. január 8. 3646 hozzászólás 47.
Válasz aBry üzenetére (#3391): A:SD:AD:GD
monster 2007. január 8. 684 hozzászólás 545.
Válasz aBry üzenetére (#3390): :D:ASD:SA:D:SA:D:SA:D:SA:D:SA
Vigyázz a jelenre, mert a jelenbõl múlt lesz, a múltad pedig megölheti a jövõdet.
Rabbitt 2007. január 8. 2753 hozzászólás 84.
Válasz aBry üzenetére (#3391): :D:D
aBry 2007. január 8. 2429 hozzászólás 106.
Elterjed az erdõben, hogy a medve halállistát ír. Farkas felkeresi és ezt kérdezi: - Te medve, én rajta vagyok a listán? - Igen farkas rajta vagy. - Aha értem, megengeded, hogy elbúcsúzzak a családomtól? - Persze menj csak. Farkas elbúcsúzik a családjától, majd visszamegy, a medve széttépi és megeszi. Felkeresi a róka is és õ is megkérdezi: - Te medve, én rajta vagyok a listán? - Igen róka rajta vagy. - Aha értem, megengeded, hogy elbúcsúzzak a családomtól? - Persze menj csak. Róka haza megy elbúcsúzik a családjától, majd visszamegy, a medve széttépi és megeszi. Felkeresi nyuszika is és õ is megkérdezi: - Te medve, én rajta vagyok a listán? - Igen nyuszika rajta vagy. - Na és kihúznál? - Jaja. - Kösz, szia!
A lehetetlen nem tény, hanem vélemény.
toma 2007. január 8. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Gyurmi üzenetére (#3387): EZMI ???AS:+!":+!:QD:ASD:AD néhány híres bazdmeg: Teller Ede: Ez qrva nagyot robbant, b*zdmeg! Széchenyi: Ez qrva nagy terv, b*zdmeg! Galileo: És mégis mozog, b*zdmeg! Mátyás király: Ez az igazság, b*zdmeg! Lehel: Ez eltört, b*zdmeg! Árpád: Eltévedtem, b*zdmeg! Caesar: Te is Brutus, b*zdmeg? Arhimédesz: Ez kifolyt, b*zdmeg! Odüsszeusz: Haza akarok menni, b*zdmeg! Mózes: Ez szétnyílt, b*zdmeg! Júdás: Õ volt, b*zdmeg! Noé: Kurvára esik, b*zdmeg! Ádám: Ez megeszi, b*zdmeg :ASD:"+!:D
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
fACE 2007. január 8. 2846 hozzászólás 76.
- Csókolom pinaízû fagyi van? - Persze, tessék. - Fúj de szar az íze!!! - Kicsit följebb nyald hülyegyerek!!!! :D:DD:A:DSAS:DA:DA:D:AD:D:D:D:DAAD:DS:DDDD
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
Válasz Gyurmi üzenetére (#3387): :DDD
Haters Gonna Hate
Gyurmi 2007. január 7. 3646 hozzászólás 47.
Csiga megy az úton közben magában beszél: Jajj de hülye vagyok, jajjj de hülye vagyok. Áh nem is vagyok én olyan hülye. Na ezt gyorsan le is kopogom. Kopp-kopp. Ki az? Jajj de hülye vagyok... :ASD:SDF:G H:: MIEZ :DDDDDDDDDDDDD
Benireich 2007. január 7. 36 hozzászólás 4952.
Gyerekek! Megcsináltátok a házifeladatot? - kérdezi a tanárnéni az alsósokat. - Iiiiigen. - Hát te Orsós Gáspárka, elkészítetted a házifeladatot? - Kezsit csókolom á tánítónéninek, há'persze hogy megcsinyátam! - Hát akkor mutasd meg. - Há esküszöm a nõvírem íletire hogy megcsinyátam!!! Haza megy a kis Gazsi, hát a nõvére ki van terítve a konyhaasztalon, és körülötte sír az egész família. Másnap ismét az iskolában: - Orsós Gáspárka! Szeretném látni a házifeladatodat. - Csókolom tánítónéni, hát ín tínyleg megcsinyátam, csák teccik tudni mostán nem hoztam el. De esküszöm az anyám íletire, hogy megcsinyáltam! Gazsi hazaér, hát ott fekszik az anyja felravatalozva, gyászban az egész cigánytelep. Harmadnap: - Gazsika. Mára csináltál házifeladatot? - Hát ín tínyleg csinyátam tánítónéni csókolom... az apám íletire esküszöm!! .... Gazsika hazaindul, útközben találkozik a faterjával, aki egy kofferral a kezében menekül a putriból. - Dikmá, hát hova dzsámálsz Dáde?! - Én esztet nem bírom Gazsi fijjam, én elmegyek innen!! Elõször a nõvéred, aztán idesanyád, most meg a bátyád Menyus...
- Mit a kap a cigány kisgyerek karácsonyra? - A biciklidet!
Egy cigánycsalád áll egy szigeten. Az a hír járja, hogy ha átússzák a folyót, akkor fehér emberek lesznek. Elõször átúszik az apa. Fehér ember lesz. Majd átúszik az anya egy kis bökkenõvel, de átér, így õ is fehér ember lesz. A kislány éppen, hogy csak át tud úszni a túlpartra, de végül õ is fehér ember lesz. Elkezd úszni a cigány kisfiú. Félúton elkezd fuldokolni. Az anya megszólal: - Segítsünk neki? Mire az apa: - Minek, hát cigány... A kis cigánygyerek öltözik. Megkérdezi az apját: - Apa, melyik a gatya eleje? - Mondtam már te kis taknyos: sárga elöl, barna hátul. A cigány kikerül amerikába, ott is lop, lecsukják. A cellatársa 1 hatalmas fekete férfi. Öltözés közben a cigány odaszól a négernek: -Há te beked akkora a faszod mint a fakanál!-Mire a néger: -Yes, yes fuck anal!
toma 2007. január 7. 4782 hozzászólás 22.
Válasz aBry üzenetére (#3380): gg ^^
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Válasz aBry üzenetére (#3380): DAS:D:ASD:DDd
The bestest topic killer ever.
fACE 2007. január 7. 2846 hozzászólás 76.
Válasz aBry üzenetére (#3380): omg!!!!
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
aBry 2007. január 7. 2429 hozzászólás 106.
Mi a különbség Hitlerben és Gyurcsányban? ? Hitler ingyen adta a gázt. ~
A lehetetlen nem tény, hanem vélemény.
Állatiak :D még még még : )
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
ChooLer 2007. január 7. 212 hozzászólás 1659.
Miért nem jó József Attilával barkóbázni? Mert mindig csak a mamára gondol...
MinD You!
Rabbitt 2007. január 6. 2753 hozzászólás 84.
Tábori kórházban állnak a betegek, az orvos szemléli õket: - Magának mi a baja? - Nagyon fáj a lábam - Levágjuk! - És magának? - Nekem a kezem dagadt be. - Levágjuk! - Magának? - Nekem a könyököm, mintha eltört volna. - Levágjuk! - Na és magának mi a baja? - Nekem a fejem fájt... DE MÁR ELMÚLT!
Spelp 2007. január 6. 14691 hozzászólás 1.
"Tetten értem, amint az intézeti szökevény a padon fekve csavargott." Tökéletes :D
pisko 2007. január 5. 1369 hozzászólás 246.
Válasz DeathLorD üzenetére (#3371): [url=http://www.egyperces.hu]egyperces.hu[/url]-ról, jelentkezz fel, viccek jok szoktak lenni ajánlom még az érdekes honalpok-at illetve a tudomány-t; mindig érdekeseket küldenek :kira
toma 2007. január 5. 4782 hozzászólás 22.
[nem. ma már elég embert beoltottam, még egy nem kell]
Két bagoly ül a fán. - Hu! -Ne ijesztgess!! AS:D:ASD:ASD:AS:D
Rabbitt 2007. január 5. 2753 hozzászólás 84.
Egy idõsödõ nõ felszáll a buszra. Egy úriember egybõl felpattan, hogy átadja a helyét. Erre a hölgy: - De kérem, én elõmelegített helyre nem ülök! - Akkor üljön a jegesmedve faszára! A hölgy megdöbbenve odamegy a sofõrhöz: - Maga halotta ezt? - Hogyne. - És nem tesz semmit? - Mégis mit csináljak? Forduljak észak felé? "Olyan paraszt, hogy disznóvágást tetováltatott a hátára." Az angol a német és a cigány beszélgetnek. Angol: - Én a két kezemmel körbe érem a feleségem derekát. De nem azért, mert olyan nagy kezem van, hanem mert olyan karcsú a feleségem. Német: - Az én feleségem ha ráül a lóra, a lába leér a földig. De nem azért, mert kicsi a ló, hanem mert olyan hosszú lábai vannak. Cigány: - Én ha reggel rácsapok az asszony seggére, aztán elmegyek munkába, mikor hazaérek, a segge még mindig remeg. De nem azért, mert olyan nagy a segge, hanem mert olyan hamar hazaérek!
Válasz pisko üzenetére (#3370): :D:DD: Ezeket honnan szedted?!
pisko 2007. január 5. 1369 hozzászólás 246.
Gyanúsított vallomása: "Lecsaltam az alagsorba, és megvalósítottam vele homoszexuálisan azt, amit éreztem iránta..." "Négyen támadtak rám, három fiatalkorú és két kutya." "Felszólításomra az elõállított azt válaszolta, hogy azt csinál, amit akar, majd szoknyáját felkapta, lekuporodott a lépcsõre, és újra az utcára folyatta vizeletét. A szabálysértés ténye több méter hosszan csordogált." "A nõ elmondása szerint férje nem tudta otthon teljesíteni férfiúi kötelezettségeit, ezért késsel támadt rá, levágásilag, hogy máshol se tudja azt használni. A mozdulat közben a kés kicsit felcsúszott, így hasba szúrta a férfit." "A sértett szerint támadója legudvariasabb cselekedete az volt, hogy csak egyszer verte meg." "Nevezett nõ csak erõteljes felszólításomra volt hajlandó benyúlni a szoknyája alá, ahonnan is a lába közül elõvette a három csomag, elõzõleg eltulajdonított kávét." "Verekedéshez küldtek ki, ahol a számbeli fölényben lévõ gyanúsítottak elküldtek melegebb éghajlatra. Én elmentem, majd az erõsítéssel visszatértem a helyszínre." "Tetten értem, amint az intézeti szökevény a padon fekve csavargott." "A bejelentõ szerint hátulról megnyomták a feleségét a körúton." "A helyszínt biztosítottam, ahol a bizottság egy emberi bélsárral szennyezett nadrágot, valójában szaros gatyát talált." "A feljelentõ szerint a meztelenül napozó nudistákat körbevették, és jól megruházták." "A szomszédok szerint a hulla még reggel összeveszett a feleségével, majd az egész napot kocsmázással töltötte." "A baleset idején a szabálysértõ sofõr mellett a gépkocsiban egy idegen nõ is tartózkodott. A helyszínen megjelent a balesetet okozó férfi felesége, aki tudomásul vette, hogy a férfit könnyû sérülésekkel szállították kórházba, majd azt mondta, ha hazajön, otthon súlyos sérülései is lesznek." "Gyanúsított a husáng felemelése által elkövetett hivatalos személy elleni erõszak kísérletének vétségét követte el, tekintetbe véve, hogy a szolgálati sapka kétséget kizáróan a hivatalos személy fején helyezkedett el, ami a felemelés következtében a földre esett. Ezek után a helyzet gumibot alkalmazásával megnyugtatóan rendezésre került." "Az elkövetõ vékony, csenevész, nagyfejû, a sértettek elmondása szerint leginkább E. T.- re emlékeztetõ, fiatal férfi."
monster 2007. január 4. 684 hozzászólás 545.
Válasz Benireich üzenetére (#3366): Ez télleg jo, bár olyan 2 percig nem esett le de aztán juuj az az égtelen kacaj n1 :DS:AD:S::DSA
Vigyázz a jelenre, mert a jelenbõl múlt lesz, a múltad pedig megölheti a jövõdet.
pisko 2007. január 4. 1369 hozzászólás 246.
Válasz Benireich üzenetére (#3367): dsa.D:SA:DAS:D:ASD:fGF+!"+!+"
Benireich 2007. január 4. 36 hozzászólás 4952.
A rendõr találkozik a cigánnyal, aki éppen egy lovat vezet. A rendõr megkérdi: - Hé cigány! Honnan van ez a ló? - Hát sakkon nyertem. - Nem hiszem én azt. - De bizony! Én léptem a lóval, a Gazsi meg ütötte a parasztot!
DenDun 2007. január 4. 1096 hozzászólás 319.
Válasz NaB üzenetére (#3345): ehe, ez kurvanagy:D
eX 2007. január 3. 4277 hozzászólás 32.
olyan pofont kapsz hogy meg olyan hazba is becsöngetsz ahol meg csak az alapot assak saD:"!
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
iA-KeKs 2007. január 3. 4264 hozzászólás 33.
Horgászik a parasztbácsi a tóparton. Kifogja az aranyhalat, mire az így szól: - Hé paraszt, ha visszadobsz, teljesítem 3 kívánságod. Erre a paraszt földhözvágja, és dühtõl tajtékozva rátapos, közben morogja: - Paraszt a jó k*rva édes anyád.... who you callin nigga motherfucking son of a bitch?
Nem vok pedo, csak türelmetlen - by csé
Válasz Rabbitt üzenetére (#3361): utolsó aranoys :D az elmegyógyinzétes meg örök zöld:D csak a végén van egy olyan, hogy : Milyen szobát kér? Erkélyeset vagy anélkül?
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
toma 2007. január 3. 4782 hozzászólás 22.
OLYAN SAVANYÚ JUJJ GECI ASD::+!+:AS:D:D
Rabbitt 2007. január 3. 2753 hozzászólás 84.
A skinhead a cigány és az arab horgásznak. Kifogják az aranyhalat. - Mire a hal ha visszadobtok teljesítem három kívánságotokat - Mire a cigány: dögöljön meg az összes arab! - Mire az arab:dögöljön meg az összes cigány! - Sknihead:én már csak egy kávét kérek! Horgászik a parasztbácsi a tóparton. Kifogja az aranyhalat, mire az így szól: - Hé paraszt, ha visszadobsz, teljesítem 3 kívánságod. Erre a paraszt földhözvágja, és dühtõl tajtékozva rátapos, közben morogja: - Paraszt a jó kurva édes anyád.... Két hullamosó beszélget: - Képzeld, tegnap olyan nõt mostam akinek olyan volt a csiklója, mint egy uborka. - Olyan nagy? - Nem, olyan savanyú! Egy ember nyit be a kocsmába, és hangosan kérdezi: - Nem tudják, kié volt az a rotweiler odakint a kocsma elõtt? - Miért kérdi? - szólal meg az egyik férfi. - Mert azt hiszem, a pincsim megölte. A kocsma vendégei hangos röhögésben törnek ki: - Méghogy egy pincsi megölte? - Igen, a torkán akadt. Újságíró készít riportot az elmegyógyintézetben. Azt kérdi a fõorvostól: - Hogyan állapítják meg egy páciensrõl, hogy már elhagyhatja a kórházat? - Vannak olyan feladataink, amiket helyesen végrehajtva bizonyíthatják elmeállapotukat. - Tudna egy ilyen példát mondani? - Persze. Vegyük például ezt: van egy kád, teli vízzel. Van a fürdõszobában három tárgy, egy kiskanál, egy pohár és egy vödör. Melyikkel tüntetné el a vizet a kádból? - Ó, hát ez egyszerû! Minden normális ember a vödröt választaná. - Nem, minden normális ember kihúzná a dugót a kádból... Mit tanultam a szüleimtõl??!! 1.Megbecsülni mások munkáját "Ha mindenáron meg akarjátok ölni egymást a testvéreddel, kint csináljátok!Most takarítottam fel." 2.Vallást "Jobb lesz ha imádkozol, hogy kijöjjön a fehér ingedbõl!" 3.Az idõutazás alapjait "Úgy megcsaplak, hogy a jövõ héten térsz magadhoz!" 4.Logikát "Azért, mert én azt mondtam!!" 5.Tornamutatványokat "Most nézd meg, hogy néz ki itt hátul a nyakad!" 6.Bõrön át táplálkozást "Fogd be a szád és edd meg a vacsorád!" 7.Türelmet és kitartást "Addig ülsz itt, amíg a spenót el nem fogy!" 8.Meteorológiát "Úgy néz ki a szobád, mintha tornádó söpört volna át rajta!"