Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

monster 2007. január 3. 684 hozzászólás 545.
Válasz NaB üzenetére (#3344): ÁÁÁÁÁÁ hatalmas nagy :D:SA:D:SA:D:AS::Da [20:13:52] Gyurmi..~: miértz teccik spamolni azt , h "buék" ? [20:16:58] Gyurmi..~: na mind1 "buék" [20:17:11] Nrás: buék na amikor elolvastam ott kész onnantol kezdve olyan jo 10percig nem birtam megszolalni :DS:A:DSA:D:SA:DA:
Vigyázz a jelenre, mert a jelenbõl múlt lesz, a múltad pedig megölheti a jövõdet.
[16:35:23] mTw-DIDI8: I FUCING HATE NE VS NE [16:35:25] mTw-DIDI8: AWAY FROM KEYBOARD [16:36:08] SK.ElakeDuck: thats how it is when u play a balanced matchup [16:36:10] SK.ElakeDuck: away from keyboard régi de jó:D
Haters Gonna Hate
Rabbitt 2007. január 2. 2753 hozzászólás 84.
Az aranyhalnak már nagyon elege van a kívánságok teljesítésébõl, így gondol egyet, és szabira megy. Mivel jó komája a cápa, megkéri, hogy helyettesítse egy pár hétig. Eltelik x idõintervallum, és visszatér az aranyhal, kíváncsian kérdezi cápát, hogy történt-e valami teljesítenivaló kívánság. - Hát a múlt héten kifogott egy pecás. Azt kívánta, hogy legyen akkora pénisze, hogy leérjen a földig. - És te mit tettél - kérdezi az aranyhal. Hogyan sikerült teljesítened? - Bevallom õszintén könnyebb volt mint gondoltam, fogtam magam és leharaptam mindkét lábát...
SiLC 2007. január 2. 4737 hozzászólás 23.
Válasz NaB üzenetére (#3345): _A:S_D:AS_D:_ASDasd
http://itsegitseg.hu/ ahol bármien informatikai kérdésedre viszonylag hamar megkapod a választ. Regisztráció nem szükséges:kira
CreO 2007. január 2. 1847 hozzászólás 165.
Válasz NaB üzenetére (#3345): ASD::'"+:ASD: befosolok :DSA:
What else you gonna do on Saturday? ;)
toma 2007. január 2. 4782 hozzászólás 22.
Válasz combino_tram üzenetére (#3353): omg :dread :hey
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
aBry 2007. január 2. 2429 hozzászólás 106.
Válasz NaB üzenetére (#3345): :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
A lehetetlen nem tény, hanem vélemény.
2007. január 2. hozzászólás .
A srác panaszkodik az anyjának: -Kurvara fáj a seggem! -Nekem is fiam, de mit tehetünk, apádnak egyre jobban romlik a látása.
Válasz NaB üzenetére (#3345): Nagyon nagy :D:D:D
cc 2007. január 2. 1142 hozzászólás 309.
Válasz NaB üzenetére (#3345): Rofl xD [20:13:52] Gyurmi..~: miértz teccik spamolni azt , h "buék" ? [20:16:58] Gyurmi..~: na mind1 "buék" [20:17:11] Nrás: buék :D biztos vagta miaz:D
Check out my doubles
[ez nem vicc]
Válasz monster üzenetére (#3338): Figyu azért írtam ide mert arra a fórumra senki nem ír -.- :ehh
jah ez durva amikor énis irok valami hulyeséget nábnak aztán jön a [20:10:56] Nrás: nincs itthon az Andris
Haters Gonna Hate
MonDee 2007. január 2. 304 hozzászólás 1245.
[20:13:52] Gyurmi..~: miértz teccik spamolni azt , h "buék" ? [20:16:58] Gyurmi..~: na mind1 "buék" [20:17:11] Nrás: buék xD D D D:SA::DS
A jobbtól kikapni nem szégyen, és sírni csak a gyõztesnek szabad! < MonDee >
toma 2007. január 2. 4782 hozzászólás 22.
[20:11:41] Gyurmi..~: Andris már valamelyik árokparton fexik [20:11:52] Nrás: lehet A:SDA:"+!":DSD
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
NaB 2007. január 2. 983 hozzászólás 368.
1 pofás kis msn beszélgetés, amely Gyurmi és Anyám között zajlott tegnap elött: 10:29] Gyurmi..~: 0 :DDDDDDDD [20:10:31] Gyurmi..~: merre leszel este? :D [20:10:35] Gyurmi..~: gondolom szétszivva? :D [20:10:41] Gyurmi..~: de mész partyzni nem? [20:10:56] Nrás: nincs itthon az Andris [20:11:10] Gyurmi..~: jahogy? :D [20:11:18] Gyurmi..~: akkor az anyukájával beszélek [20:11:25] Nrás: igen [20:11:33] Gyurmi..~: akkor csókolom :D [20:11:39] Nrás: buék [20:11:41] Gyurmi..~: Andris már valamelyik árokparton fexik :D [20:11:44] Gyurmi..~: gondolom :D:D:DD [20:11:52] Nrás: lehet [20:12:03] Gyurmi..~: Buék önnek is :D [20:12:08] Nrás: buék [20:12:08] Gyurmi..~: hány évesnek teccik lenni [20:12:13] Nrás: 50 [20:12:56] Gyurmi..~: muterom 56 [20:12:59] Gyurmi..~: szóval nem para :D [20:13:28] Nrás: buék [20:13:52] Gyurmi..~: miértz teccik spamolni azt , h "buék" ? :D [20:16:58] Gyurmi..~: na mind1 "buék" [20:17:11] Nrás: buék [20:17:15] Gyurmi..~: buék :D [20:17:23] Gyurmi..~: na had halljam :D [20:17:42] Nrás: buék [20:17:52] Gyurmi..~: d:D:S:A:F:AS:D:'"+:'+:GHFG:KJ::"+!:SD:S:S:S [20:17:53] Gyurmi..~: D:D:D:FDGH: [20:18:01] Gyurmi..~: Boldog Új Évet ! :D:DDDDDDDDDD :AS:SA:Sddd
Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun
Válasz Mark üzenetére (#3343): nem mondom meg :pussz
Mark 2007. január 1. 1728 hozzászólás 178.
Rabbit SG fórum Viccek tápig? :D
JET JAGAAAR!
Rabbitt 2007. január 1. 2753 hozzászólás 84.
A nudista strandon egy tag fekszik, épp újságot olvas, amikor meglátja, hogy egy kislány közelít. Illedelmesen a farkára teszi az újságot, hogy a kislány ne lássa meg, de a kislány mégis észrevette. - Bácsi, mi az a lábad között? - Hát... hm... egy kismadár. A kislány elmegy, a tag elalszik. Amikor felébred, egy kórházi ágyon találja magát, és iszonyú fájdalmai vannak. Egy rendõr faggatja: - Mi történt? - Én nem tudom... arra emlékszem, hogy egy kislány kérdezett valamit, én válaszoltam, aztán elaludtam, és itt ébredtem fel. A rendõr kiment a strandra, megtalálta a kislányt. - Mit csináltál azzal a bácsival, aki itt feküdt? - Vele semmit, csak a madárkájával játszottam, de szemenköpött, úgyhogy kitekertem a nyakát, széttörtem a tojásait és felgyújtottam a fészkét.
monster 2007. január 1. 684 hozzászólás 545.
Válasz fACE üzenetére (#3339): "Leszokó Barbie" nikotintapasszal és néhány csomag rágóval. :DSA:F::SA:FDG:D:A:S:F::SAGF:SA:D:S:D:SA:A:SD:SA:FD:SAF::
Vigyázz a jelenre, mert a jelenbõl múlt lesz, a múltad pedig megölheti a jövõdet.
fACE 2007. január 1. 2846 hozzászólás 76.
Tetves Mikulás! Na ide figyelj te kis rohadék dagadt törpe! Eddig minden évben segítettem neked, és eljátszottam a Tökéletes Karácsonyi Ajándék szerepét, majd befagyott a seggem azokban a fürdõruhákban a fagyban, belefulladtam a sok mûteába a sok teadélutánon. Jobb lesz, ha változtatsz valamit a jelenlegi helyzeten az idén Karácsonykor, máskülönben nemzeti katasztrófát fogok elõidézni - és nekem elhiheted, az elég szar lesz. Itt van hát az én karácsonyi kívánságlistám: 1. Egy kényelmes, megkopott melegítõruha. Elegem van már abból, hogy mindig úgy nézzek ki, mint egy k*rva. Mekkorára zsugorodnak még ezek a fürdõruhák? Van fogalmad arról, milyen érzés az, amikor a nejlon belevág a seggedbe? 2. Igazi fehérnemû, amit tényleg fel és le lehet venni. Lehetõleg fehér. Melyik seggfej találta ki a Mattelnél azt, hogy az olcsóság kedvéért imitált fehérnemût FRÖCCSÖNTENEK rám??? Tisztára úgy néz ki, mint a cellulitisz. 3. Egy IGAZI férfi... mondjuk GI Joe. Vagy a fenébe is, beérem egy hupikék törpikével is ahelyett a köcsög Ken helyett. És különben is, minek neki az a fülbevaló? Ha már ezzel a nyomoronccal kell szenvednem, legalább intézd úgy, hogy MINDEN testrészünk meglegyen. 4. Igazi, behajlítható karokat, lábakat is akarok! 5. Mellkisebbítõ mûtét. Nem érdekel, hogy kit kell érte megölnöd, csak intézd el! 6. Egy sportmelltartó. Addig is amíg a mûtétet el nem intézed. 7. Új állás. Az állatorvos és a tanárnõ már valahogy nem jön be. Mit szólnál mondjuk a rendszeranalitikushoz? Vagy inkább a PR menedzserhez? 8. Egy új, a kor szelleméhez jobban illõ szerep. Mondjuk "Depressziós Barbie", a megfelelõ doboznyi csokireszelékes jégkrémmel és egy zacskó chipsszel. Vagy "Állatvédõ Barbie", saját festékszóróval és mûszõrme bundával. Vagy "Leszokó Barbie" nikotintapasszal és néhány csomag rágóval. 9. Vedd tudomásul, hogy nem leszek többé játék a McDonald's-nál. A zsír tönkreteszi a mûanyagomat. 10. Mattel dolgozói részvénycsomag. 50 év munka után ennyit igazán megérdemlek. Oké Mikulás, egyelõre ennyi. Tekintettel a társadalomban betöltött fontos szerepemre, nem hinném, hogy kéréseim túlzóak lennének. Ha ezzel mégsem értesz egyet, akkor jövõ Karácsonyra kereshetsz magadnak egy másik k*rvát. Ez ilyen egyszerû. Üdv, Barbie :D :D :D
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
fACE 2007. január 1. 2846 hozzászólás 76.
-Katona! A következõ elágazásnál balra vagy jobbra kell mennünk? -Igen! -Igen, mi? -…Igen… Uram…! Móricka a villamoson ül, mikor felszáll egy öreg néni, de nem kap ülõhelyet. - Néni, fáj a lába? - Igen. - És a néni gyerekkorában átadta a helyét az idösebbeknek? - Igen, kisfiam. - Na látja, ezért fáj.
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
monster 2007. január 1. 684 hozzászólás 545.
Válasz combino_tram üzenetére (#3335): Ezt már valamelyik forumba beirtad 1x és elégaz, látta mindenki, itt akkora kockák vanak(mellesleg én is ^^), h simán minden forumot végig obolnak kismillioszor ugyhogy pls elég ennyiszer.
KingTom 2007. január 1. 1220 hozzászólás 285.
[quote=combino_tram írta(#3335)] És lehet valaki rendes ha van valami a fejével. [/quote] :ASDSA:DASD:ASD:SA:DS:D
A titok az, hogy rosszul játssz a megfelelõ idõben.
2007. január 1. hozzászólás .
Sziasztok! Bocsánatot szeretnék kérni azoktól akiket szekáltam és lenyomifejeztem, tudjátok nekem sajnálatos móndon ilyen a természetem. Tomátol egy nagy bocsánatatot kérek nem tudtam hogy õ milyen. És lehet valaki rendes ha van valami a fejével. Ugye megbocsált nekem mindenki? x|
eX 2007. január 1. 4277 hozzászólás 32.
Gyurmi nem másnapos.
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
SiLC 2007. január 1. 4737 hozzászólás 23.
Válasz Benireich üzenetére (#3332): Válasz ComputerSC üzenetére (#3333): miért, szerintem jóvicc volt az övé és a tied is. én nevettem hahaha:D_S:DAS:D_ASD
http://itsegitseg.hu/ ahol bármien informatikai kérdésedre viszonylag hamar megkapod a választ. Regisztráció nem szükséges:kira
Válasz Benireich üzenetére (#3332): action per minute, parancs / perc, mennyit kattintasz/hotkeyezel/012012012zöl. És ez itt off, további kérdéseket lehetõleg passzoló témájú topicba plz. ^_^
The bestest topic killer ever.
Benireich 2006. december 31. 36 hozzászólás 4952.
Flémelhettek ahogy csak a billentyûtökön kijön de mi az az APM??? :confused ^^ ;)
CreO 2006. december 31. 1847 hozzászólás 165.
Válasz fACE üzenetére (#3328): SF::'"+:DAS:XDD ASDASDmertmenöAD:AS:D"':ASD
What else you gonna do on Saturday? ;)
eX 2006. december 31. 4277 hozzászólás 32.
john travolta enekel.
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
zSoLeSz 2006. december 31. 68 hozzászólás 3581.
Válasz fACE üzenetére (#3328): lolxd
fACE 2006. december 31. 2846 hozzászólás 76.
A fiú bemutatja új barátnõjét a szüleinek, akik szívélyesen meghívják õt, vacsorázzon náluk. Leülnek az asztal köré, kutya az asztal alatt; elkezdenek kajálni. A félénk lány egyszercsak úgy érzi, muszáj eleresztenie magát; tartja-tartja, de nem megy tovább, reccsen egy nagyot. - Maszat! - kiált fel az apa összevont szemöldökkel, és az elvörösödött lánynak hatalmas kõ esik le a szívérõl; mindenki azt hiszi, a kutya volt, hehe. Kajálnak tovább, de egy idõ után megint érzi a kínzó ingert; ha egyszer bejött, most is bejön, gondolja, és elfingja magát. - Maszat! - hörren fel ismét az apa. Esznek tovább, a lány kis idõ múlva úgy érzi, megint kell, és most már viszonylag fesztelenül ereget egyet. Erre az apa: - Maszat, vigyázzá már onnan, mert rádszarik!!
ArcsiBald6 2006. december 28. 808 hozzászólás 464.
Válasz Flooyd üzenetére (#3326): _ASD:AS:DWE:G ER:GHE AG:DFG+!/ :+!/ " +/TR! G:
Flooyd 2006. december 28. 6866 hozzászólás 11.
"Mondj egy messzi országot!" - "Messzikó" D:AS:AS:S:S:sADSDDD
Nappal pihenj, hogy éjszaka nyugodtan alhass!
eX 2006. december 28. 4277 hozzászólás 32.
de vagod az a tipikus 80 apm es aki ww zget es rakattint a herodra aztan nagaval kattingat a herodra aztan purge naga ww vel kattingat a herodra SCROLL OF SPEEDDEL
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Gyurmi 2006. december 28. 3646 hozzászólás 47.
[c=13][b]Balázs[/b][/c=20] üzenete: mah elvert egy bm naga wyvern shamanos cavo [c=13][b]Balázs[/b][/c=20] üzenete: azthittem raboritom a karacsonyfat a tuzre : ASD:DSG::'":'": !: :::J :DF AS:AS:"'+:'"+:W:DAAS::E'":+'"+::DFG:H=::SDFASDASDQ"E
vaktabletta kapható , receptér'!
monster 2006. december 28. 684 hozzászólás 545.
Válasz pisko üzenetére (#3320): hát pisko, ez egy olyan dolog melyet sokan soha életükbe nem fognak megtapasztalni....drága barátom....ez a skill :D
Kickass 2006. december 28. 759 hozzászólás 498.
Válasz pisko üzenetére (#3321): bug
no more wc3
pisko 2006. december 28. 1369 hozzászólás 246.
Válasz monster üzenetére (#3320): ember 3314 rabbit vicce ezt hogy csinálod? :O :D:D
monster 2006. december 28. 684 hozzászólás 545.
Válasz pisko üzenetére (#3314): UJJJUJJUJUUUUU ez naggyon fááájá :D:SA:D:SA:D:SA
Flooyd 2006. december 28. 6866 hozzászólás 11.
Válasz pisko üzenetére (#3315): neeeeeeee :ASD:SA:SDS:D:DAS"
Nappal pihenj, hogy éjszaka nyugodtan alhass!
Kickass 2006. december 28. 759 hozzászólás 498.
Válasz pisko üzenetére (#3315): KO A:S:F:ASFA:S:DFSA:SD:ASF::FA
no more wc3
:DAS:DAS:D
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
toma 2006. december 28. 4782 hozzászólás 22.
Válasz pisko üzenetére (#3308): :D:D:D:D:D:D:D:D:DD:D:D
Ül a sas a sziklaormon. Hirtelen leveti magát a mélybe, majd a föld felett néhány méterrel kicsapja a szárnyait és visszaszáll a sziklára. Látja ezt a sólyom. Odarepül hozzá és megkérdezi: - Te,sas,mit csinálsz? - Lazulok. - Azt hogyan kell? - Lefeszített szárnyakkal zuhansz, majd a föld felett néhány méterrel kinyitod a szárnyaid és felrepülsz. - Húúúú, ez nagyon jó - mondja a sólyom-, te sas, lazulhatok veled? - Persze. Lazuljunk együtt. Arra megy a róka, és látja mit csinál a sas és a sólyom. Odamegy és megkérdezi: - Mit csináltok srácok? - Lazulunk - válaszolják. - Azt hogyan kell? - kérdi a róka. Elmondják neki,majd a róka csatlakozik. Leugranak. Egyszer csak repülés közben megkérdezi a sas a rókát: - Te róka, tudsz repülni? - Nem. - Húú de laza... Mi az? Elefánt lábujjai között apró barna foltok? Lassú busmanok. Mi az apácák kedvenc sorozata? Barátok közt. Mi a különbség a méh és a darázs között? A darázs nem gyûjt vasat. Hol lakik Tarzan? Inda House. Mit lehet enni az üzemi konyhán? Koszt. Mit csináljon a föld nélküli paraszt? Vessen magára! Miért hideg a hajnali szél? Mert egész éjjel kint volt. Hogy hívják a semmitõl sem félõ Ficsillát? Bátor Ficsilla. Milyen az abszolút vasutas házaspár? Eva Peron-Charlie Sheen. Hogyan hal meg a teniszezõ? Megáll benne az ütõ. Kit hívnak, ha a vak beleesik a kútba? A vakmerõt. Mi az? Nagy, sárga, és fáj, ha belemegy a szemedbe? Villamos. Rendõr a spfõrhöz: - Hová ilyen sietõsen? - Ne is kérdezze biztos úr! Most lõttem le az anyósomat, itt a hullája a csomagtartóban. A csõre töltött pisztolyt még nem volt idõm eldobni, itt van a kesztyûtartóban. A rendõr döbbenten elõrántja a pisztolyát s a sofõrre fogja, a másik kezével meg rádión sürgõs segítséget kér. Megjön az erõsítés. - Mire volt a nagy riadó, õrmester? - Hadnagy úr, jelentem, ennek az egyénnek ott az anyósa lelõve a csomagtartóban, a pisztoly meg a kesztyûtartóban! Átvizsgálják a kocsit se hulla, se pisztoly, semmi különöset nem találnak. Egyszer csak megszólal a sofõr: - Fogadjunk, most még azt is rám fogja majd, hogy kétszázzal száguldozok!
Rabbitt 2006. december 28. 2753 hozzászólás 84.
Az országúton 80-nal autózik a házaspár. A férj vezet, a feleség megszólal: - Tudod, sokat gondolkoztam a dolgon, és rájöttem, hogy nem tudok veled élni. Szeretnék elválni tõled. A férj nem szól semmit, de egy kicsit jobban kezdi nyomni a gázt. Már 90-nel mennek. - Találtam egy férfit, aki kedvesebb mint te, jobb az ágyban és a gyerekeket is jobban szereti. A férj ismét gyorsít, már 110-zel mennek. - A gyerekek természetesen nálam maradnak, a házra is igényt tartok. A pénz fele az enyém lesz. - folytatja a feleség. A férj továbbra is csendben van, de már 130-at mutat a kilométeróra. - Miért vagy ilyen szótlan, neked semmi sem kell? - kérdi a feleség. - Nekem mindenem megvan, amire szükségem van. - mondja a férj nyugodtan. - Igen, és mi az a minden? - A légzsák!!
Látogató: Ezek az utcák itt hogy vannak? Vagy mik ezek az utcák? aSD:A"A:!":! ::DSAS:D azt se tudja mi hol van :D
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Pláza infopult Látogató: Hello, hol lehet bögrére hímeztetni? Látogató: Hol van Jókai Mór? Infós: A Kerepesi temetõben. Látogató: Ja, ja, a Jókai Mór sétány? Látogató: Ezek az utcák itt hogy vannak? Vagy mik ezek az utcák? Látogató: Hol van a Rossmann? Infós: Az aluljáró szinten, a metró bejárat felé. Látogató: Akkor jobban járok, ha metróval megyek? Látogató: Hol lehet anyagra gravírozni? Látogató: Van-e vadászbolt? Infós: Sajnos már megszûnt. Látogató: Jó, akkor keressük tovább. Látogató: Van itt valami bõrüzlet? Infós: Bõrruházatra gondol? Látogató: Nem, bõrkabátot szeretnék venni. Látogató: Elnézést, hol van a Lake Side? Itt volt, nem? Infós: Csak volt. Látogató: Eltûnt??!! Látogató: Van a Media Marktban Keravill? Látogató: Hol van az a nagy fal, amelyikrõl esik a víz? Látogató (fiatal lány az anyukájának): De anya, hát itt semmi nem gagyi, ez a WestEnd! Látogató: Hol van az a � mer' hülye azért nem vagyok? Látogató: Elnézést, a ballon az elsõ emeletrõl indul? Látogató: Körömfestéssel kapcsolatos szórólapjuk van? Infós: ??? Látogató: Hát ilyen díszek a körömre... Látogató: Elnézést, megnézné, hogy milyen adatokat tart nyilván rólam az APEH? Infós: ??? Látogató: Hát a gépbe' nem tudja megnézni? Telefonáló: Te csak telefonos információ vagy, vagy pedig el is tudsz mondani valamit? Látogató: Egy aranyboltot keresek, a földszinten van, a mûvesés mellett. Infós: Mûvesés? Nem vízesés? Látogató: Hááát... Látogató: Hol vannak táskaboltok? Infós: Nagyon sokféle van, milyet szeretne? Látogató: Amit reklámszatyor helyett lehet használni. Látogató: Elnézést, kerestem egy kolbászfajtát, de nem volt a Matchban, és az egyik takarítónõ azt mondta, hogy menjek fel a Media Marktba, mert az egy még nagyobb szupermarket, és van ott minden, a vasalótól a kolbászig. Látogató: Elnézést, hol van az Eszter Lauder üzlet? Látogató: Van a West Endben Hilton nevû üzlet? Látogató: Hol van mobiltelefonos üzlet? Nem fogja tudni! (elviharzik) Infós: ??? Látogató (a 430 m2-e s Marionnaud Parfüméria elõtt): Ezt nem hiszem el! Azt mondták, hogy itt egy csomó parfüméria lesz, de nincs egy darab se! Látogató: Mennyibe kerül az a ló**sz felfelé? Infós: A ballonra gondol? 3000 Ft per fõ. Látogató: Hármunkat nem vinnének fel 5000-ért? Látogató: Ebben a várban hol mérik a legfinomabb kávét? Látogató: A hidroplán mikor megy fel? Infós: A városnézõ ballonra gondol? Látogató: Én hidroplánnak hívom... Látogató: Volt itt egy számítógépes üzlet. Infós: Igen, volt, de már sajnos megszûnt. Látogató: A francba, pedig már hülyére kerestem! Látogató: Jó napot! K&H Bank van? Infós: Sajnos nincs. Látogató: De az újság azt írja! Infós: Mutassa meg, legyen szíves... Ez MKB-t ír! Látogató: Azt hát, nem mindegy?? Látogató: Hol van x bolt? Infós: Ezen a szinten, baloldalon. Látogató: A múltkor a jobb oldalon volt, erre biztosan emlékszem. Infós: Nem lehet, hogy a múltkor a másik irányból jött? Látogató: Nahát, tényleg! Látogató: Hol van New York? Infós: Az Egyesült Államokban. Látogató: De a New York üzlet? Infós: Olyan nincs, csak New Yorker üzlet, ezen a szinten a jobboldalon. Látogató: Na ugye, hogy tudja! Látogató: Hol van a Mini Miszter? Infós: Ön biztosan a Mister Minitre gondol. Látogató: Szia, hol van egy Pannon bolt, ahol a számlámat tudnám rendezni? Infós: A házon belül csak viszonteladók vannak, de a WestEnddel szemben, a Váci út túloldalán van egy Pannon bemutatóterem, ott el tudod intézni. Látogató: Az itt a házban van? Infós: Nem, a Váci út túloldalán. Látogató: Az hol van?? Látogató: Hol van a Marx&Engels üzlet? Infós: És van elég Tõkéje, hogy ott vásároljon? Látogató: Elnézést, hol vannak a kocsmák? Látogató: Ez itt van információ? Infós: Igen. Látogató: Barátom keresni valamit. Infós: Melyik üzletet? Látogató: Egy szép lány kellene neki. Látogató: Van valami nagy szupermarket? Infós: Igen, a Match. Látogató: Csak az az egy van? Infós: Igen, de az elég nagy. Látogató: És Smatch nincsen? Látogató: Hol van az a bolt, ahol a kártyámat feltölthetem? Infós: Pannon, Westel vagy Vodafone? Látogató: Ja, azok azok? Látogató: Elnézést, most fújtam ki az orrom. Megnéznéd, hogy nem ragadt-e valami az arcomra? (mûvesés>>>>>all .dsa:D) :)
hehe JO :D
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..