Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

Mért keresztezik a négert a cigánnyal? -?? -Hogy lusta legyen lopni. bocs ha már volt
("(-.-)/")
eX 2006. december 28. 4277 hozzászólás 32.
pisko:D
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
pisko 2006. december 28. 1369 hozzászólás 246.
Mondj két zsidó ünnepet!? A Hanuka és az Oscar. :D:D
zSoLeSz 2006. december 27. 68 hozzászólás 3581.
Chuck Norristól csak egy dolgot kérhet egy halandó....Elnézést.
eX 2006. december 27. 4277 hozzászólás 32.
old
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Rabbitt 2006. december 27. 2753 hozzászólás 84.
Egy repülõgép zuhanni kezd. Öten vannak a fedélzeten, de sajnos csak 4 ejtõernyõ van! Az elsõ utas azt mondja: - Én vagyok Shaqueill O'Neill, az NBA legjobb kosárlabdajátékosa. A Lakersnek szüksége van rám, nem lenne fair velük szemben, ha meghalnék. Ezzel elveszi az elsõ ejtõernyõt és kiugrik a gépbõl. A második utas, Hillary Clinton azt mondja: - Az USA elõzõ elnökének vagyok a felesége. A világ legtiszteletreméltóbb nõje vagyok, New York szenátora és az USA talán leendõ elnöke. Ezzel elvesz egy ejtõernyõt és õ is kiugrik. A harmadik utas, George W. Bush azt mondja: - Én vagyok az Amerikai Egyesült Államok elnöke. Nagy befolyásom van a világpolitikában. És emellett én vagyok az ország eddigi legintelligensebb elnöke és tartozom annyival a polgáraimnak, hogy nem halok meg. Ezzel elvesz egy ernyõt és kiugrik. A negyedik utas, a Pápa, azt mondja az ötödik utasnak, egy 10 éves iskolásfiúnak: - Én már nagyon öreg vagyok. Eddig is jó emberként és papként éltem le az életemet, ezért neked adom a negyedik ernyõt. Erre a fiú azt válaszolja: - Semmi gond, az Ön számára is van egy ejtõernyõ. Amerika legintelligensebb elnöke ugyanis az én iskolatáskámat vitte el...
fACE 2006. december 27. 2846 hozzászólás 76.
Válasz eX üzenetére (#3301): -Üdvözlöm bácsi hatalmas lehetõséget ajánlok!Ha 3 ból egy kérdésre jól válaszol nyer fél millió forintot!!!Kezdhetjük? -Igen! -Mi az 4 kereke van és a közutakon használják? -Autó? -Jaj majdnem majdnem de mi egészen pontosan egy fekete 5-ös BMW re gondoltunk.Ne féljen még van 2 lehetõsége.Mi az 2 kereke és lábbal hajtják? -Bicikli? -Majdnem de mi egészen pontosan egy Scorpion mountain bike-ra gondoltunk.Nagyon figyeljen mert utolsó lehetõség!Mi az szárnyai vannak és nagy távolságok megtételére használják? -Repülõ? -JAj majdnem de mi a Boeing 747 re gondoltunk.Sajnos nem nyert. -Én is kérdezhetek valamit? -Persze. -Mi az sarkon áll, segge ki van a miniszoknyából és pénzért árulja magát? -Kurva? -Majdnem de én pontosan anyádra gondoltam.
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
Benireich 2006. december 27. 36 hozzászólás 4952.
Órán a tanárnõ feladatot ad a gyerekeknek:Mondjatok 1 mondatot a békával és a hajóval! Pistike jelentkezik:A béka megijetdt a hajótól, és kiugrott a partra. Nagyon jó, mondja a tanárnõ. Icuka jelentkezik:A béka ráugrott a hajóra. Ez is jó mondja a tanárnõ. Móricka jelentkezik:Békapod a f@szomat, ha jó ha nem jó.
Reewus 2006. december 27. 803 hozzászólás 468.
Válasz eX üzenetére (#3301): nem igy van, most találtam ki csak az utolsó kérdést tudom amikor bepipul a bácsi. bácsi: mi az sarkon áll pénzér árulja a testé müsorvezetõ: kurva bácsi: ez is jó válasz de én az anyádra gondoltam
http://vendeglatoipar.freeblog.hu/
igen :D:D ez a vicc vetelkedosbe is van valaki leirhatna
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
monster 2006. december 27. 684 hozzászólás 545.
Válasz fACE üzenetére (#3298): UUUUU a 2. az....az hatalmas :D:SA:D:SA:D:SA
Vigyázz a jelenre, mert a jelenbõl múlt lesz, a múltad pedig megölheti a jövõdet.
fACE 2006. december 27. 2846 hozzászólás 76.
Történelem órán a tanárnõ megkérdi, hogy ki tud valamit a 2. világháborúról. Erre Pistike jelentekezik, a tanár fel is szólítja. - Na te mit tudsz róla Pistike? - Hát az én nagypapám egy koncentrációs táborban halt meg. - Ó, hát ezt nagyon sajnálom, egy perces néma gyász. Eltelik az egy perc. - Na és Pistike, hogyan halt meg a nagypapád? - Á! Az õ hibája volt. Be volt baszva és leesett az õrtoronyból. A tanítónéni kérdezi az iskolában a gyerekeket: - Mi az négy lába van, barna és az erdõben él? - Medve - kiabálják a gyerekek. - Jó gondolat - mondja a tanítónéni, de lehetne õzike is! A tanítónéni folytatja: - Mi az, zöld, fûben van és ugrik? - Béka-kiabálják a gyerekek! - Jó gondolat - mondja a tanítónéni, de lehetne szöcske is. Erre Pistike megkérdezi a tanítónénit: - Mi az, amit a tanítónéni ha a szájába vesz, akkor nagy és kemény, s mikor kiveszi kicsi és puha? A tanítónéni hatalmas pofont kever le Pistikének, de az csak folytatja: - Jó gondolat, de lehetne rágógumi is! :D
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
toa_kongu elöre figyelmeztetlek. Fejezd be a nyomorek viccek irasat.
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
2006. december 27. hozzászólás .
Válasz AngryRaccooN üzenetére (#3296): Kösz csak a statom kula gyula :D :)
Válasz Toa_Kongu üzenetére (#3295): végre valami jó vicc!
Haters Gonna Hate
2006. december 27. hozzászólás .
[kritikán aluli]
toma 2006. december 27. 4782 hozzászólás 22.
ezt az smst kaptam karis üdvözlésnek: "Ez lenni kici kinaji szmsz, lenni olco nem drága, mégisz mutatni, hogy van gondolsz rád. Kíváni neked békész ünepeket, meg kiccaládod récire öröm boldogság. Nem mosni túl meleg vízbe, mert veszíteni el színét." ^^
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Gyurmi 2006. december 27. 3646 hozzászólás 47.
Válasz combino_tram üzenetére (#3255): AS:D:GF H::'"+:" '+::ASD:ASD: AS::S:FGD: KAJAKRA NEM VÁGOM MIEZ Válasz AngryRaccooN üzenetére (#3256): :D:ASD:D:D:D:
vaktabletta kapható , receptér'!
ArcsiBald6 2006. december 26. 808 hozzászólás 464.
Válasz LycO üzenetére (#3288): Válasz Mark üzenetére (#3290): Válasz toma üzenetére (#3286): Válasz aBry üzenetére (#3285): A:SD:ASD:AS:D:SAD:AS:DAS:DAS:D:QWEDQ+R+:QXR!R:XRD:QW:!F:RQW:TCE:%ZRV%Z:DR%:ZVB
StaY_KooL 2006. december 26. 1000 hozzászólás 360.
Válasz Rabbitt üzenetére (#3284): ezé kapsz egy ötöst :D:D:D
igotbigbootybitches
Mark 2006. december 26. 1728 hozzászólás 178.
-Hogy hívják a gondolkodó szart? . . . -Spekula
JET JAGAAAR!
eX 2006. december 26. 4277 hozzászólás 32.
:D:D
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
LycO 2006. december 26. 312 hozzászólás 1213.
Egy apa meséli: - A gyerekeim imádnak a Neten szörfözni. Tegnap néztem, hogy milyen jelszót írtak be: "BatmanSupermanRobinJoker". Kérdeztem tölük, hogy miért ilyen hosszút választottak. Erre azt felelték: legalább négy karakternek kellett lennie. :) - Rossz a monitorom. - CGA monitor? - kérdezi a szerel? - Nem, saját... :)
Még jó hogy borabb!!
pisko 2006. december 26. 1369 hozzászólás 246.
Válasz aBry üzenetére (#3285): a.dSA:D:AS:D
toma 2006. december 26. 4782 hozzászólás 22.
Két csend beszélget: Mire a másik: A:D:+!:D
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
aBry 2006. december 26. 2429 hozzászólás 106.
- És azt ismered, hogy a buzi és a varjú beszélget? - Nem. - Kár.
A lehetetlen nem tény, hanem vélemény.
Rabbitt 2006. december 26. 2753 hozzászólás 84.
A fiatal mennyasszony még nem tudja, hogy mitõl döglik a légy, ezért elmegy egy orvoshoz érdeklõdni: - Doktor úr, a völegényemnek a lába között van egy olyan lógos micsoda. - Hát igen hölgyem ennek a tudományos elnevezése a pénisz. - És ennek a pényisznek a végen van egy vastagabb rész. - Ennek pedig a makk a tudományos elnevezése. - És meg ettõl a makktól olyan 25-30 centire van két golyó, az micsoda? - Hát kinek mi, nekem például seggem!!! - mondta az orvos. Józsi bácsi 1952-ben felutazik Budapestre, de mivel utoljára a háború elõtt járt ott, nehezen tud eligazodni.Gondol egyet, s megszólít egy járókelõt: - Tessék mondani, merre van itt a Horthy Miklós utca? - Jaj bácsika ne mondjon ilyet, mert rögtön elviszik! Horthy Miklós utca már nincsen! Helyette Vlagyimir Iljics Lenin utca van. Józsi bácsi elballag, majd megkérdi a következõ járókelõt: - Tessék mondani, merre van itt a Mussolini tér? - Halgasson, mert csúnyán megütheti a bokáját!- hördül fel a kérdezett -Már nincs Mussolini tér, Moszkva tér van helyette! Józsi bácsi elcsodálkozik, majd megy tovább és megint megszólít valakit: - Tessék mondani, merre van itt az Adolf Hitler utca? - Megõrült, öreg? - sápad el a járókelõ -Már nincsen Adolf Hitler utca, helyette Vörös Hadsereg utca van. Józsi bácsi nagyon elkenõdik, és továbbmegy Elérkezik a Dunához és szomorúan leheveredik a partra. Arra megy egy rendõr, és megkérdezi: - Mit csinál itt, bácsika? - Nézem a Volgát! - válaszol szomorúan az A zsidók a németek elõl elbújnak a kútba. Jönnek a német katonák és meglátják a kutat. Megállnak mellette, és beszélgetnek. - Biztosan a kútba bújtak! A zsidók kifundálják, hogy mi lenne, ha õk lennének a visszhang. - Biztosan a kútba bújtak! - Vagy nézzük meg az erdõben! - Vagy nézzük meg az erdõben! - De elõtte dobjunk bele kézigránátot! - Vagy nézzük meg az erdõben!!!
Antares 2006. december 25. 4109 hozzászólás 35.
Válasz eX üzenetére (#3278): jujujujuj xD
So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul...
paradoX 2006. december 25. 4067 hozzászólás 37.
Válasz eX üzenetére (#3278): :FDS:F:A:FDAS::F::F:F::F:D:"+:!+"!!+":!+"!
MinD You!
toma 2006. december 25. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Flooyd üzenetére (#3275): Válasz eX üzenetére (#3278): :ASD:DA+!+:AS:DASD:D
Gandal-f 2006. december 25. 2474 hozzászólás 104.
Válasz eX üzenetére (#3278): volt nemrég :)
Sir, We are completely sorrounded -EXCELLENT! This means we can attack in any direction!
Chaos 2006. december 25. 610 hozzászólás 637.
Válasz eX üzenetére (#3277): omg AS:D:A:DASD
Would you like a Yes/No prompt? (Y/n)
eX 2006. december 25. 4277 hozzászólás 32.
A lány mondja a fiúnak: - Ha te egy igazi úriember volnál, nem csinálnál velem ilyet a hátsó ülésen! Erre a fiú: - Ha te pedig úrilány volnál, akkor nem beszélnél teli szájjal!
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Xymoth 2006. december 25. 2068 hozzászólás 140.
Válasz Flooyd üzenetére (#3275): :D
Az alvástól éhes leszek, az evéstõl elálmosodom. Az élet szép.
pisko 2006. december 25. 1369 hozzászólás 246.
Válasz Flooyd üzenetére (#3275): omg naggyon naggy xsa:ASd.sa:DF
Flooyd 2006. december 25. 6866 hozzászólás 11.
Fogyatékos, sánta papa bemegy a rétesüzletbe: -Jónapot, egy almás és egy mákos rétest kérnék. Eladó csak néz rá, nem csinál semmit, erre bejön egy laza férfi: -Hello, 2 almás rétest kérnék. Eladó kiszolgálja, erre a fogyatékos sánta papa felháborodik: -Én egy rokkantnyugdíjas ember vagyok, aki egész életét a munkájának élte, bele is rokkantam, és nem képes adni két rétest? - Aki nem lép egyszerre... örökzöld :SAD"
Nappal pihenj, hogy éjszaka nyugodtan alhass!
Xymoth 2006. december 25. 2068 hozzászólás 140.
Válasz eX üzenetére (#3272): OMG:AS:D:ASD
Az alvástól éhes leszek, az evéstõl elálmosodom. Az élet szép.
MonDee 2006. december 24. 304 hozzászólás 1245.
Válasz eX üzenetére (#3272): Oltáááááás ! Nagyon jó ! :kira
A jobbtól kikapni nem szégyen, és sírni csak a gyõztesnek szabad! < MonDee >
eX 2006. december 24. 4277 hozzászólás 32.
Az erdei út szélén egy fiatalasszony megállít egy lovaskocsit: - Bátyám, elvinne-e Kolozsvárra? - El bizony, ugorjon csak fel! Mennek tovább, egyszercsak megszólal a kocsis: - A héten már maga a harmadik várandós asszony, akit Kolozsvárra viszek! - Nem vagyok én várandós. - De nem is értünk még oda! aSD:A:!":"A
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Gandal-f 2006. december 24. 2474 hozzászólás 104.
Válasz NoLooseNoGame üzenetére (#3268): oO
Sir, We are completely sorrounded -EXCELLENT! This means we can attack in any direction!
Alap XD
http://www.youtube.com/watch?v=wwtHbkECs-c
eX 2006. december 24. 4277 hozzászólás 32.
mindenhol majomkodtok?:D
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Igy utolag nem tom de amikor beszéltünk akkor szakadtam:NoLooSE + Monster Oltás: jolvan NoLOoSe- IDiÓtA! SoaD,NOFX Sunshine üzenete: bocs h nekem jobb nöim vannak mint a 8.a sok XDSA NoLOoSe- IDiÓtA! SoaD,NOFX Sunshine üzenete: XDSADAS D:A A AS A SADAS: NoLOoSe- IDiÓtA! SoaD,NOFX Sunshine üzenete: ezekkel NoLOoSe- IDiÓtA! SoaD,NOFX Sunshine üzenete: nem kell epillálni NoLOoSe- IDiÓtA! SoaD,NOFX Sunshine üzenete: D:ASDSA A A A SA AS Tusz üzenete: jolvan bocs, h nekem az egom a normális határon van és nem kell szanatoriumba mennem SA A A AD A NoLOoSe- IDiÓtA! SoaD,NOFX Sunshine üzenete: bocsi h én jol nézek ki Tusz üzenete: bocs h 3x akkora a farkam NoLOoSe- IDiÓtA! SoaD,NOFX Sunshine üzenete: mint attikáé NoLOoSe- IDiÓtA! SoaD,NOFX Sunshine üzenete: A D:AS ASDASSA: NoLOoSe- IDiÓtA! SoaD,NOFX Sunshine üzenete: bocs h 5 x akkora a farkam mint a tied NoLOoSe- IDiÓtA! SoaD,NOFX Sunshine üzenete: A DSADSDA D Tusz üzenete: bocs, h én nem létezem mert én egy klon vok és nincs farkam mret az igazi szabo msot tahitin van a legfaszább csöcsökkel körülvéve engem csak azért kolnozott, h az olyan kispöcsü népeket mint téged ne keljen magával vinnie, h szégyenkezzen magyarrszág A :AS NoLOoSe- IDiÓtA! SoaD,NOFX Sunshine üzenete: A D ADSA :ASDAS as. NoLOoSe- IDiÓtA! SoaD,NOFX Sunshine üzenete: bocs h csak álmodsz NoLOoSe- IDiÓtA! SoaD,NOFX Sunshine üzenete: DSA SA :AS Tusz üzenete: bocs, h nekem van extazim SA A A: NoLOoSe- IDiÓtA! SoaD,NOFX Sunshine üzenete: bocs h nekem marihuánám vna :ASD ADSA A AD Tusz üzenete: uu honnan? A SA A NoLOoSe- IDiÓtA! SoaD,NOFX Sunshine üzenete: uu gyurmitol bocs D AD:AS AS: Tusz üzenete: ekem csak vénás cuccom van meg tablettán NoLOoSe- IDiÓtA! SoaD,NOFX Sunshine üzenete: bocs h a tablettát a seggedbe dugod AS ASD:AS A Tusz üzenete: me mi bajod van vele? ha 1x jobban üt geci nekem már csak a kemény cucc hat SADSD AD A AD A SA AD A AD A :AS NoLOoSe- IDiÓtA! SoaD,NOFX Sunshine üzenete: betéptél a sok heccsáttol mi? bocs h megvertünk pirivel XAS AS SA A D D :AS NoLOoSe- IDiÓtA! SoaD,NOFX Sunshine üzenete: v csak megszagoltad a hónaljad és betéptél mint a lófasz NoLOoSe- IDiÓtA! SoaD,NOFX Sunshine üzenete: XD Tusz üzenete: bocs, h 8-5lett ide A SA A A NoLOoSe- IDiÓtA! SoaD,NOFX Sunshine üzenete: bocs h ez is csak az LSD hatása D:AS ASD:ASDSA SA Tusz üzenete: bocs, h én 100%páleszt vedelek S:A SA: NoLOoSe- IDiÓtA! SoaD,NOFX Sunshine üzenete: bocs h a mütöböl loptad A ASD:A :ASDS Tusz üzenete: bocs, h skilles vok lopásba A NoLOoSe- IDiÓtA! SoaD,NOFX Sunshine üzenete: bocs,h most akkorát tok fingani h betépsz töle X D:AS :AD D:AS Tusz üzenete: bocs, h én mindig akkorát took finagni, h betépsz töle :AS A A NoLOoSe- IDiÓtA! SoaD,NOFX Sunshine üzenete: bocs hogy én imba vagyok GG D:ASD:AS S::ADSDS Tusz üzenete: bocs, h én szarráhekkelekk GGNORE A AD: A NoLOoSe- IDiÓtA! SoaD,NOFX Sunshine üzenete: megbocsátok ennyi :D azért éljétek belemagatokat és 1böl fun XD
http://www.youtube.com/watch?v=wwtHbkECs-c
LycO 2006. december 23. 312 hozzászólás 1213.
Parád régebben egy kis falu volt, de mostanra akkora üdülõ paradicsommá nõtte ki magát, hogy megvásárolta Budapestet. Azóta mindenhol hirdetik, hogy Budapest Parádé. :D
Még jó hogy borabb!!
ArcsiBald6 2006. december 22. 808 hozzászólás 464.
Válasz Benireich üzenetére (#3265): nájsz.. ájm láfing:)
Benireich 2006. december 22. 36 hozzászólás 4952.
:) A kannibálos jó. A szöszit elviszi a barátja moziba. A mozi bejárata felett a fényreklám a következõket hirdeti: Két óra izgalom! Két óra borzongás! Két óra kikapcsolódás! Két óra igazi szórakozás! Mire a szöszi: - Megõrültél? Ide hoztál? Csak nem képzeled, hogy nyolc órán keresztül a moziban ülök?! - Mi jut eszébe a szõke nõnek elõször arról, hogy hosszú és kemény? - Az általános iskola. A szõke nõhöz egy veszekedés hevében így szól a barátja: - Neked biztos vákuum van a fejedben! A nõ gondolkodik egy kicsit, majd gúnyosan így válaszol: - Hah, az még mindig jobb, mintha semmi sem lenne benne! -Jean, a tojásaim! -Hozom uram! -Ne hozza, vakarja!
pisko 2006. december 22. 1369 hozzászólás 246.
Válasz combino_tram üzenetére (#3261): ha igy kezdesz egy helye, ahova újonnan regelsz be, esélyes vagy rá, hogy sokan megutáljanak:noo Válasz CreO üzenetére (#3258): szerintem ezek a dolgok a korral is összefüggésben vannak -..-
Válasz combino_tram üzenetére (#3261): mondtam már hogy nyomi a fejed? vagy az a kisöcséd?
("(-.-)/")
2006. december 22. hozzászólás .
Na mind1 A kanibálók a franica-kanibál harc után üssze ültek vacsorázni. Megszólal egy kanibál: -Hé, nem kér valaki egy franica krémest? :D :kocka
2006. december 22. hozzászólás .
Ja toma azt nem mondtam hogy nyomi a fejed ugye? Nem sértésbõl mondom.