Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

O_Neil 2006. december 14. 373 hozzászólás 1048.
Biztos sok verizoja van :D na mind 1 itt van egy : Nagypapa ,miért fut anya cikk cakk ban? Csend fiam koncentrálok... De nagypapa miért fut anya cikk cakkban? Csend fiem koncentrálok...Inkább adogasd a golyókat :D
Tomker-Akidna 100% Volume !!! Ha ezt te csináltad Tomker akkor felyezd be de legalább ilyen jó legyen végig és legyen vagy 6 perces :D am ez a csengõhangom XD
O_Neil 2006. december 14. 373 hozzászólás 1048.
Válasz eX üzenetére (#3156):Én ezt ugy ismertem hogy a cigány bekerül amerikába a börtönbe és látja hogy a néger pisál, aszondja neki neked mi a bajod akkora a farkad mit egy fakanál :D Ohh yeah! FUCK ANAL :D
Tomker-Akidna 100% Volume !!! Ha ezt te csináltad Tomker akkor felyezd be de legalább ilyen jó legyen végig és legyen vagy 6 perces :D am ez a csengõhangom XD
Xymoth 2006. december 13. 2068 hozzászólás 140.
Válasz fACE üzenetére (#3153): Válasz eX üzenetére (#3155): a:SX:ASDX:AS:D:A:XS:D:S:X:ASD
Az alvástól éhes leszek, az evéstõl elálmosodom. Az élet szép.
CreO 2006. december 13. 1847 hozzászólás 165.
Válasz eX üzenetére (#3155): saDAS:+":DAS:DAS: XD
What else you gonna do on Saturday? ;)
ArcsiBald6 2006. december 13. 808 hozzászólás 464.
Válasz fACE üzenetére (#3152): honnan tudnak h Áronnak hívnak? :)
eX 2006. december 13. 4277 hozzászólás 32.
amerikai katona bemegy egy magyar drogeriaba. i szeretnek egy doboz cigarettas. nah varjon mindjart leveszem maganak a polcrol bögyös kis eladonö maca felagaskodik a cigiert, a katona annyira megkivanja hogy alanyul... MIT KEPZEL MAJD MINDAJRT ADOK MAGANAK A FAKANÁLLAL OHH YEAHHH FUCK ANAL ! asD:"!:A:SD:A:
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
toma 2006. december 13. 4782 hozzászólás 22.
Nem vagyok olyan jóképû,mint Brad Pitt,nincsenek olyan izmaim,mint Stallonénak de garantáltan úgy nyalok mint Lassie! ASD:+!:!:+:DAS:D
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
fACE 2006. december 13. 2846 hozzászólás 76.
Amerikai-magyar vállalat gyárába látogatóba érkezik az amcsi fõnök. Nagy felhajtás, lógó nyelvek mindenfele, egyszer csak megszólal a boss: - Hát a Kovács Béla merre van? Elkerekednek a szemek, szaladnak rögtön a gyártósorra a Béláért. Boss: - Hi Béla, jó látni Téged, este lesz egy kis muri náliunk, küldöm érted limuzint, te jönni el. Másnap a Béla elkésik a munkahelyérõl, jön az üzemvezetõ: - Béla, te miért késtél? - Hát tudod fõnök, tegnap a boss-szal kicsit felöntöttünk a garatra, reggel nem bírtam felkelni. Fõnöke felméri az erõviszonyokat és inkább hallgat. Két hét múlva az Államok elnöke érkezik gyárlátogatásra. Újból nagy a felhajtás, egyszer csak megszólal a president: - Hát a Kovács Bélát merre találom? Szemek újra elkerekednek és már szaladnak is a Béláért. - Hi Bélám, hogy Te vagy? Este Bécsben tartok egy partyt, küldöm érted helikoptert, te jönni el. Másnap a Béla megint elkésik. Fõnöke dühöng, hogy a Béla tegnap az elnökkel itta le magát, de már nem bír magával és megkérdezi: - Béla, te honnan ismersz ennyi befolyásos embert? - Én még a Pápát is ismerem. - mondja Béla. Fõnöke lefehéredik, de nem hiszi el a történetet. Béla, hogy bizonyítsa állítását repülõre ülteti fõnökét és elrepülnek egyenesen a Vatikánba. Megállnak a Szent Péter Bazilika elõtt és azt mondja a Béla: - Én most bemegyek és öt perc múlva a Pápával együtt fogok integetni Neked azon az ablakon. Eltelik öt perc, a fõnök felnéz, és az ablakban tényleg ottvan a Béla a Pápával. Ott helyben összeesik és elájul. Jön egy japán turistacsoport és elkezdik élesztgetni a fõnököt, aki nagy nehezen magához tér. - Mi történt magával? - kérdezik a japánok. A fõnök erõtlenül mutogat az ablak felé: - Látják,..azt...ott fenn. A japánok felnéznek és megszólal az egyik: - Jééé.. ki az a fehér ruhás ember ott a Béla mellett? ...
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
fACE 2006. december 13. 2846 hozzászólás 76.
A férj várja a feleségét a kozmetikus elõtt. Az asszony kilép az ajtón, mire a pasi: - Hát... legalább megpróbáltad... Kedves Télapó! Mit szeretnek enni a szarvasaid? Csak azért kérdezem, mert gondoltam, õk is elfáradnak, és megéheznek, és szeretnék nekik is kedveskedni majd valami harapnivalóval. Áron Kedves Áron! Ezzel az undorító benyalással semmit nem fogsz elérni nálam. Idén egyébként újítottam, és nem szarvasokkal érkezem, hanem grizli medvékkel. Kötözd ki magad a gesztenyefátokhoz, ha kedveskedni akarsz nekik. A Télapó Gyurcsány és sofõrje egy országúton kocsikázik, amikor elütnek egy disznót. Gyurcsány szól a sofõrnek, hogy azonnal menjen el a farmra, ahonnan a disznó származhatott és magyarázza el a történteket. Egy pár óra elteltével a sofõr visszatér cafatokra szedett ruhákban, egyik kezében egy üveg borral, a másikban egy szivarral. Gyurcsány: - Magával meg mi történt?! Sofõr: - Nos, az apa egy üveg bort adott nekem, a feleség egy szivart, a 19 éves lányuk pedig vadul szexelt velem... Gyurcsány: - De hát mit mondott nekik?!?!? Sofõr: - Jó estét! Én Gyurcsány sofõrje vagyok és elütöttem a disznót....
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
Lil_ 2006. december 13. 376 hozzászólás 1044.
Czollner Gyula Reanult clio futam egyszeres bajnoka illetve magyar rallyborulóbajnok (trabantal) :D :kira
Flooyd 2006. december 13. 6866 hozzászólás 11.
Válasz fACE üzenetére (#3141): neeeee ez owned :DD"Q"
Nappal pihenj, hogy éjszaka nyugodtan alhass!
uccso f1 futamon collnet gyula vagy ki van palik mellet: schumi visszajon kerekcsere +tankoalsbol erre aztmondja : ez milyen tempo megtankolt autoval ?EZMI? asD:!ADS:DA:as.D
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Xymoth 2006. december 13. 2068 hozzászólás 140.
Válasz eX üzenetére (#3147): A?SD,AS?DAS?XSD:SA:X:SAD
Az alvástól éhes leszek, az evéstõl elálmosodom. Az élet szép.
Szörnyûségesen ronda nõ bemegy a bankba két gyerekkel. Az ügyfélszolgálatos kedvesen rájuk mosolyog, inkább mondja mint kérdezi: - Ikrek? - Nem, az egyik 5, a másik 6 éves. Miért gondolja? Olyan egyformák? - Nem, csak nem hittem volna, hogy magát kétszer is megdugták. Egy fickó mindig ideges, stresszes. Egy pár hét mulva a barátai észereveszik, hogy nagyon nyugodt. Megkérdik tõle, hogy miért. - Hát, felbéreltem egy ürgét, heti 100 ezer Ft-ért aggódik helyettem. - 100 ezer?? Hogy tudod azt kifizetni? - kérdik a barátai. - Hát... az már legyen az õ gondja! asD:A":!
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
nkA 2006. december 13. 3766 hozzászólás 44.
Válasz Rabbitt üzenetére (#3142): xD
"Sokan keresik a fekete macskát a fullsötét szobában, pedig tudják, hogy nincs is ott."
monster 2006. december 12. 684 hozzászólás 545.
Válasz ArcsiBald6 üzenetére (#3143): Látom jot röhögtél rajta :D
Vigyázz a jelenre, mert a jelenbõl múlt lesz, a múltad pedig megölheti a jövõdet.
ArcsiBald6 2006. december 12. 808 hozzászólás 464.
Válasz Rabbitt üzenetére (#3142): :ASD:A:SDA:SD:AS:D:ASD:SA:DS:D:SD:AS:DA:SD:SD:d:D
toma 2006. december 12. 4782 hozzászólás 22.
Válasz fACE üzenetére (#3141): ez kellett igy a nap végére :DDD :kira
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Rabbitt 2006. december 12. 2753 hozzászólás 84.
Sherlock Holmes meghal, és felkerül a menyországba. Ott áll Szent Péter elõtt, aki megkérdi kilétét. - Sherlock Holmes vagyok. - Nem hiszem el... bizonyítsd be valahogy. Mondjuk... hozd ide nekem Ádámot! Sherlock fogja magát, és nem egészen 10 mp múlva ott áll Ádámmal Szent Péter elõtt. - Hogy csináltad ezt? Itt férfiak milliárdjai vannak! - Nos...egyszerû. Beálltam a fickók közé, mindenkit elküldtem az anyjába; ez meg csak ott téblábolt.
fACE 2006. december 12. 2846 hozzászólás 76.
-Honnan tudod hogy tüzel a kutyád? . . . -Fogy a szén a pincébõl.
Lil_ 2006. december 12. 376 hozzászólás 1044.
Melyik is? xD
StaY_KooL 2006. december 12. 1000 hozzászólás 360.
Válasz Lil_ üzenetére (#3137): elsõ :ASD::ASD:AS:SAAS:DD EZ FÁJT :DD:D
igotbigbootybitches
ArcsiBald6 2006. december 12. 808 hozzászólás 464.
Válasz Lil_ üzenetére (#3137): :AS:D:AS:D:AS:D:AS:D:AS:DA:SD:ASD:A:SD:AS:DA:SD:A:SD:AS:DA:SD:AS:D:AS:D :AS:DA:SD:
Lil_ 2006. december 12. 376 hozzászólás 1044.
-Mitöl fél a nyúl? -Mert kettévágták -.- Lim és Lom megy a sivatagban Lim elveszti lomot, aki elkezd a homokba " i " betuket ásni. Lim keresi lomot de nem találja. Ekkora találkozik egy karavánnal akiktöl megkérdezi: -Nemláttátok lomot? Erre a karaván egyik embere: -TÁRSADALOMBIZTOSITÁS gg xD :]
iA-KeKs 2006. december 10. 4264 hozzászólás 33.
Válasz Gyurmi üzenetére (#3135): nincsis 53as orc :D:AS:AS:D, legalábbis kow3.fox, de azt is megverte evvel, (mongyuk fury is 50%ra áll vele:D)
Nem vok pedo, csak türelmetlen - by csé
Gyurmi 2006. december 10. 3646 hozzászólás 47.
Bekap egy 53mast , akkor padló , szája téle az izé..
vaktabletta kapható , receptér'!
Válasz eX üzenetére (#3133): ladderszinten az 52esikig veri az összeset :P
eX 2006. december 10. 4277 hozzászólás 32.
es akkor ez most verhetetlen ? OOoOooOOLO ~~
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Válasz ObeaR üzenetére (#3131): kecske wonderwoman 4 hunta aztán tech, 2böl archer talonnal, kijönn potm lecreepel 1 shopot megvesz 2 scrollt és 40-50 fooddal bepushol, addig meg harassol, kinyír 1-2 peont, 1-2 gruntit ennyi a tac D:
ObeaR 2006. december 10. 1048 hozzászólás 337.
És mi az a strat?
Válasz eX üzenetére (#3129): nem abuseolt, viszont orc ellen megvan a tuti tac, ez vicc .... azaz 1 loss is azé van mert beépítette heroját és aowwal kellett kienni.... többi mu-t meg próbálgátja, timinggal/új strattokkal =O
eX 2006. december 10. 4277 hozzászólás 32.
ez mit keres a vicc topikba ? abuse nick
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
[url=http://www.battle.net/war3/ladder/w3xp-player-reports-solo.aspx?Gateway=Northrend&PlayerName=ComPeTe]itt a link baszdmeg[/url]
iA-KeKs 2006. december 9. 4264 hozzászólás 33.
[url=http://www.esl.eu/eu/wc3l/season11_quali/download/2232671/]Champ statjai...[/url] clantársam solostatjai, nightelf vs orc statok, nightelf vs többi faj (lol)
eX 2006. december 9. 4277 hozzászólás 32.
uccso :D
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Rabbitt 2006. december 9. 2753 hozzászólás 84.
Az öreg házaspár a mennybe kerül. Körülnéznek, csodálatos minden, csiripelnek a madarak, ragyog a nap, kék az ég, álmodni sem lehetne szebbet. Az öregúr egy hirtelen mozdulattal lecsavar egy fülest az asszonynak. - Ezt most miért kaptam? - Ha nincs az a hülye diétád, már két éve itt lehetnénk! Egy férfi a tizedik emeletrõl lógat ki egy öreg asszonyt. Lentrõl figyelik azt eseményt, és egy férfi felkiabál. Hé ember mit csinál azzal a szegény nénivel, megakarja ölni? A pali vissza szól: - Mit kiabálsz, az anyósom! Lent az ember mégnagyobb dühvel elkezd kiabálni: - Nézzétek, a rohadt qurva hogy kapaszkodik! Egy kamionsofõr megy este az országúton, lát az út szélén egy sárga kabátos embert. Megáll mellette a kamionjával: - Helló, én vagyok a sárga kabátos köcsög, és nagyon szomjas vagyok, nem segítenél? A jószívû kamionsofõr megszánja az embert, ad neki egy üveg ásványvizet, majd továbbhajt. Pár kilométer múlva megint lát egy alakot az országút mellett, piros kabátban. Megáll mellette is: - Helló, én vagyok a piros kabátos köcsög, és nagyon éhes vagyok. A sofõr nekiadja egy szendvicsét, majd továbbhajt. Pár percre rá egy kék kabátos férfit lát az út mellett. Megáll, és már elõre megszólítja: - Neked meg mi kell, te kék kabátos köcsög? - Jogosítvány, forgalmi. Bemegy egy férfi a kocsmába, rendel öt konyakot, majd gyors egymásutánban lehúzza. A csapos együttérzõn megjegyzi: - Nehéz napja volt, ugye? - Hajjaj, ma tudtam meg, hogy homokos a fiam. Másnap ismét bejön, rendel megint öt konyakot, megissza õket. A csapos megkérdi: - Még mindig a tegnapi dolog miatt iszik? - Nem, ma megtudtam, hogy az öcsém is a fiúkat szereti. Harmadnap már eleve részegen jön, és tíz konyakot rendel. A csapos szánakozva kérdezi: - Hát maguknál senki sem szereti a nõket? - Dehogynem, a feleségem... Az öt éves kislány örömmel újságolja az anyjának:: - Mami, mami! Ma megtudtam, hogyan lesz a gyerek ! - Tényleg?! Na és hogyan? - Háát az úúgy van, hogy a mami meg a papi levetik a ruhájukat, aztán a papi pisilõje kemény lesz, egészen felfelé ágakodik. Akkor aztán a mami letérdel a papi elé, szájába veszi a papi pisilõjét és addig nyalogatja, mikor egyszer csak a papi pisilõje felrobban, vagy mi, és ráfröcsköl a mami arcára. Akkor a mami azt lenyalja és lenyeli, és abból lesz a gyerek a hasában. Hát így lehet kisbabát kapni. Az anyuka mosolyogva a lánya szemébe néz, megsímogatja a fejét: - Ó, kislányom, ez aranyos, de így nem kisbabát lehet kapni, hanem ékszert, ruhát, vagy autót...
Gyurmi 2006. december 8. 3646 hozzászólás 47.
Mikor twu itt volt Hardcoret hallgattam , és azt hiszi már mindent tud róla :D
vaktabletta kapható , receptér'!
CreO 2006. december 6. 1847 hozzászólás 165.
Válasz Twu üzenetére (#3122): jóvicc volt remélem érzed :D
What else you gonna do on Saturday? ;)
Twu 2006. december 6. 4516 hozzászólás 28.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#3101): Valljuk be egyiknek sincs értelme. az egyik gép zene másik meg üvöltés a nagy semmibe háttérben hardcore gitár meg dob. ennyi a mûvészete mind2nek:P
No troll is too much for me to handle. I rehabilitate trolls, I train people. I am the Troll Whisperer.
monster 2006. december 6. 684 hozzászólás 545.
Válasz eX üzenetére (#3115): OOOOOOOMFG :DS:A:DS :D
Vigyázz a jelenre, mert a jelenbõl múlt lesz, a múltad pedig megölheti a jövõdet.
Gandal-f 2006. december 6. 2474 hozzászólás 104.
:D:D 4 évesen? ajajj :D
Sir, We are completely sorrounded -EXCELLENT! This means we can attack in any direction!
Rabbitt 2006. december 6. 2753 hozzászólás 84.
Egy kis mikulás vicc:D 4 éves Kislány a mikulásnál: -Ha adsz egy puszit, kapsz egy babát - Leszoplak, DE akkor enyém a puttonyod!!!
nkA 2006. december 6. 3766 hozzászólás 44.
Válasz eX üzenetére (#3116): :)
"Sokan keresik a fekete macskát a fullsötét szobában, pedig tudják, hogy nincs is ott."
Pr0-peller 2006. december 6. 1172 hozzászólás 300.
Válasz eX üzenetére (#3116): :DFGDF"SA
"Üzeni anyám hogy ne hívogasd,elfogytak már a kinõtt ruháim" :SDG"RASDRAS
eX 2006. december 6. 4277 hozzászólás 32.
Fehér köténye van kenyeret süt minden nap, és nem pék miaz? De pék.
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Bluefury 2006. december 6. 347 hozzászólás 1109.
miért jó a zsiráfnak ?? . . . . . . . . . Nem is jó a zsiráfnak... :D
nkA 2006. december 5. 3766 hozzászólás 44.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#3113): :)
Pr0-peller 2006. december 5. 1172 hozzászólás 300.
-Mi az feldobjak zsiros kenyer,leesik rantott hus? -Etiop nepmese D:FGDFG -Mi a kulonbseg a jo es a jobb ugyved kozt? -A jo a torvenyt ismeri,a jobb pedig a birot :DFGDF
"Üzeni anyám hogy ne hívogasd,elfogytak már a kinõtt ruháim" :SDG"RASDRAS
Rabbitt 2006. december 5. 2753 hozzászólás 84.
Válasz ArcsiBald6 üzenetére (#3111): Hát mer gondolom épp megmosakodni készül :D:D:D
ArcsiBald6 2006. december 5. 808 hozzászólás 464.
Válasz Rabbitt üzenetére (#3109): mért pont a mosdóban? :AS:DAS:D:ASD:AS:DAS:D:ASD: