Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

pisko 2006. december 5. 1369 hozzászólás 246.
Válasz Rabbitt üzenetére (#3109): .das:SAD:SDd:.das.d32!+"!+"!+++
Rabbitt 2006. december 5. 2753 hozzászólás 84.
A rendõr gyereke már több órája a mosdóban van az anyja bemegy, látja, hogy a fia a kádban koromban áll meg kérdezi: - Kis fiam mit csinálsz????? - Apu azt mondta hogy nagy koromban okos leszek.
pisko 2006. december 4. 1369 hozzászólás 246.
Válasz CreO üzenetére (#3107): akkor FU :D
CreO 2006. december 4. 1847 hozzászólás 165.
Válasz pisko üzenetére (#3106): én erre csak csomót tudok kötni :(
What else you gonna do on Saturday? ;)
pisko 2006. december 4. 1369 hozzászólás 246.
zeneileg creot, viccügyileg pro-pellert támogatom.:kira na erre kössetek györcsöt :D
Gyurmi 2006. december 3. 3646 hozzászólás 47.
Válasz KingTom üzenetére (#3104): :ASD:ASD:D:AS:A''"+'+
vaktabletta kapható , receptér'!
KingTom 2006. december 3. 1220 hozzászólás 285.
Válasz Gyurmi üzenetére (#3102): rendes centrifuga is van benne? :D
A titok az, hogy rosszul játssz a megfelelõ idõben.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#3101): MOSÓGÉP ZENE GECI BESZAROK :AFG: :'"+: :ASD:ADS:A G Mint 1ik haverom lakótelepen lakik , és kb srégen lakik toluk 1 majomgyerek , azok szoktak még ilyen zenét hallgatni , ilyen mosógép zenét :ASD:AS:GH:: De kajak elindítja , és mintha a mosógép menne :DDDDDDDDDD
CreO 2006. december 3. 1847 hozzászólás 165.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#3101): én ahogy az egyik o.társam mondaná fagyiskocsi zenét hallgatok^^ de ez már a kedvenc zene topic ba tartozik HA tartozik vhova egyáltalán
Pr0-peller 2006. december 3. 1172 hozzászólás 300.
Válasz CreO üzenetére (#3098): Inkabb mint a mosogep zene amitol pattog az er az agyamba annyira monoton..
"Üzeni anyám hogy ne hívogasd,elfogytak már a kinõtt ruháim" :SDG"RASDRAS
Pinki 2006. december 3. 907 hozzászólás 407.
Válasz CreO üzenetére (#3097): te akkora retardált majom vagy h az vmi hihetetlen :$
Válasz CreO üzenetére (#3098): van közöd
CreO 2006. december 3. 1847 hozzászólás 165.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#3097): mindez szép és érdekes, de AZ ÖSSZES EGY NAGY BÜDÖS SZAR ::AD:SA:'"+:SA:
Pr0-peller 2006. december 3. 1172 hozzászólás 300.
Mi is az a metál? A legegyszerûbb módon úgy írhatjuk le a különbözõ stílusokat, ha vesszük a következõ alaphelyzetet: Egy gonosz sárkány elrabolt egy gyönyörû királylányt, és egy hõs lovag a megmentésére indul. Mi történik? A METÁL FAJTÁI HEAVY METÁL: A lovag bedübörög Harley Davidsonján, levágja a sárkányt, bedob egy sört, magáévá teszi a királylányt. GRIND METÁL: A lovag megjelenik, teljesen érthetetlenül sikoltozik kb. 2 percig, majd távozik. POWER METÁL: A lovag hófehér unikornisa nyergében érkezik, kikerüli a sárkányt, megmenti a királylányt, majd az elvarázsolt erdõ közepén szerelmeskedek. TRASH METÁL: A lovag megjelenik, legyõzi a sárkányt, megmenti a királylányt, és ez utóbbit magáévá teszi... gyorsan, és önzõn. FOLK METÁL: A lovag néhány haverjával érkezik, akik hegedûn, sípon, dobon, lanton, és egyéb furcsa hangszereken játszanak. A sárkány a rengeteg tánc közben elszenderedik, a lovag a királylány nélkül távozik. DEATH METÁL: A lovag eljön, megöli a sárkányt, magáévá teszi a királylányt, õt is megöli, majd távozik. BLACK METÁL: A lovag éjfélkor érkezik, levágja a sárkányt, a tetemet karóba húzza a kastély elõtt, análisan magáévá teszi a királylányt, iszik a vérébõl, majd szertartásosan megöli. A meggyalázott királylányt a kastély elõtt karóba húzza. PROGRESSZíV METÁL: A lovag gitárral érkezik, 26 percig szólózik a kastély elõtt, a sárkány öngyilkos lesz az unalomtól. A lovag felmegy a királylány hálószobájába, újabb gitárszólót ad elõ, amibe a konzervatóriumban végzõsként tanult összes technikáját beleszövi. A királylány megszökik, és a HEAVY METÁL lovag keresésére indul. GLAM METÁL: Az érkezõ lovagot meglátva a sárkány röhögõgörcsöt kap, és beengedi a kastélyba. Az bemegy, ellopja a királylány sminkkészletét, és megpróbálja gyönyörû rózsaszínre festeni a kastélyt. SYMPHONIC METAL: A lovag két szimfónikus zenekarral (bár egyesek szerint csak egy szinitvel) és a Nightwishsel érkezik. A lovag neki áll zenélni, majd 1,5 óra után a sárkány unalmában magáévá teszi a királylányt, a lovag pedig Tarját... GOTHIC METAL: A lovag hosszú, fekete lebernyegben, fehérre meszelt arccal ( a la Eric Clayton ) érkezik. A vár köré von egy nagy, fekete sötétítõfüggönyt, majd sejtelmes gyertyafényeket gyújt és síron túli, hátborzongató hangokat csal elõ a gitárjából, amelytõl a sárkány és a királylány is szívinfarktust kapnak. A lovag mindkettejüket végsõ nyugalomra helyezi a vár titkos kazamatáiban lévõ kriptában, és továbbmegy a következõ vár felé... VIKING METÁL: A lovag sárkányfejes hajón érkezik, hatalmas csatabárdjával megöli a sárkányt, megfõzi, majd megeszi, halálra erõszakolja a királylányt, felprédálja a kastélyt, majd porig égeti, mielõtt elmenne. GORE METÁL: A lovag eljön, levágja a sárkányt, a beleit kiteregeti a kastély elõtti mezõn, magáévá teszi a királylányt, megfojtja, magáévá teszi a holttestet, fölvágja a hasát és megeszi a belsõségeit, harmadjára is magáévá teszi, a holttestet felgyújtja, majd végezetül negyedjére is magáévá teszi. DOOM METÁL: A lovag megérkezik, meglátja a sárkányt, rájön, hogy sosem tudná legyõzni, depressziós lesz, és öngyilkosságot követ el. A sárkány felfalja õt és a királylányt is. INDUSTRIAL METÁL: A lovag zsíros, fekete bõrkabátban érezik, obszcén kézmozdulatokat tesz a sárkány felé, mire a mesebeli kidobóemberek kikísérik a meseerdõbõl. KERESZTÉNY METÁL: A lovag a templomból hazafele jövet néz be, és egy balladát énekel a sárkánynak arról, hogy Jézus szereti, és felé kellene fordulnia. A sárkány azonnal megtér, és amikor a hercegnõ "köszönetet akar mondani" a lovagnak, az így válaszol: "Sajnálom, nem hiszek a házasság elõtti szexben." NU METÁL: A lovag rollerral érkezik, trapézszárú nadrágban. Megáll a sárkány elött, elõveszi halálosztó CD-jét és szekreccsel. A sárkány ordítva menekül, de a lovag nem hagyja, elkezd mellé rapp-elni. Ezt már a királylány se bírja tovább, és együtt futnak a sárkánnyal. LOVE METÁL: A lovag feszes bõrnadrágban és félig kigombolt ingben érkezik. fél órán át énekli,hogy mennyire szereti a királylányt, végül a sárkány meghatódik és beengedi a lovagot. Késõbb a lovagnak és a királylánynak gyerekük születik és a sárkányt választják keresztapjának. :DRGDFG
Gandal-f 2006. december 1. 2474 hozzászólás 104.
Az igazgató kérdi a titkárnõjétõl: - Nos, kisasszony, meg van elégedve az új poziciójával? - Igen, igazgató úr, csak a hamutartó nagyon nyomja a hátamat! - Azt hiszem, magát keresik, mester - szól az ipari tanuló. - Hogy-hogy azt hiszed?? - Hát mikor felvettem a telefont, valaki belekiabált, hogy "te vagy az, vén hülye?" - Miben hasonlítanak a lábak és a fõnökök? - Minél magasabbra nézel, annál nagyobb esélyed van arra, hogy egy seggel találkozz... -Te, adj kölcsön egy ezrest fizetésig. - Tessék, itt van. És mikor lesz fizetés? - Én tudjam? Hát te dolgozol.. - Meztelen titkarnõrõl mit lehet leszedni? - A fõnökét! Két titkarnõ beszélget: - Milyen jól öltözik az új fõnök. - És milyen gyorsan! Két ivócimbora összefut: - Haver, mész ma este valahová? - Á, dehogy! Ki se mozdulok a kocsmából! A részeg hajnal 2-kor hazatámolyog. Belép az ajtón, ahol a felesége már a nyújtófával várja. Mire a férj: - Drágám, te még éjjel 2-kor is sütsz?
Sir, We are completely sorrounded -EXCELLENT! This means we can attack in any direction!
pisko 2006. december 1. 1369 hozzászólás 246.
Dadogós meg a barátja beszélgetnek: - Te, nem úgy volt, hogy megnõsülsz? - S-s-sajnos n-nem lett b-b-belõle s-s-semmi. - Hogyhogy? - E-e-egy padon u-ültünk, amikor é-é-észrevettem egy k-k-kiscicát, amint két g-golyóval já-játszadozik. M-m-mondtam a m-menyasszonyomnak, ho-hogy ne-nemsokára t-t-te is e-ezt fogod v-velem cs-cs-csinálni. De m-mire k-k-kimondtam és õ o-odanézett, a m-m-macska már a seggét nyalta...
Kickass 2006. november 30. 759 hozzászólás 498.
- Hogy hívják a hajléktalan monitort? - ??? - Katódsugár-csöves. kocka vicc :D
no more wc3
iA-KeKs 2006. november 29. 4264 hozzászólás 33.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#3089): TEKNO ÖSEIM VANNAK
Nem vok pedo, csak türelmetlen - by csé
Rabbitt 2006. november 29. 2753 hozzászólás 84.
-Miaz, zöld és nemtudod kiszarni? -??? -TANK!!!
toma 2006. november 29. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Xymoth üzenetére (#3087): hazament ebédre OMG :ASD:!+:AS:D:D
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
CreO 2006. november 29. 1847 hozzászólás 165.
9: Anyanyelv -------------- [b]- rap (Yo yo yo madafakka!)[/b]
Pr0-peller 2006. november 29. 1172 hozzászólás 300.
1: A lakás jellege -------------------- - barlang I. (zöldséges láda, koszlott kutya, sörös üvegek) - barlang II. (zöldséges láda, injekciós tûk, külön bejárat a szociológusnak és a fotósnak) - lakótelepi I. (kék padlószõnyeg, sárga nejlonfüggöny, Varia bútor, beázás) - lakótelepi II. (barna padlószõnyeg, a dédi faragott garnitúrája, boltív, fikusz) - lakótelepi III.(IKEA padlószonyeg, IKEA tapéta, IKEA bútor, akvárium) - putri I. (vályog, korhadt deszka, kitört üveg) - putri II. (vályog, korhadt deszka, kitört üveg, 110 cm-es sztereó tv, Mercedes) - családi ház (1-5 szoba, mellékhelységek, kert) - magánkastély (15< szoba, kert, mellékhelységek, úszómedence, szauna, konditerem, lift, kertészház, beépített testõrség) - ronggyá veretem, ha még egyszer idejön szaglászni 2: Háziállat van-e a lakásban --------------------------------- - nincs lakás - van, de irtjuk - nem tudom, de nagyon viszket - megette a gyerek - megette a gyereket - páva - tigris - macskacápa - kígyófarm - szafaripark - nemzeti park - teknõseim vannak 3: Jövedelme --------------- - templom egere I. (kisegyház) - templom egere II. (történelmi vallás) - ha sokan vannak a metrón, van - polgár I. (minimálbér) - polgár II. (órabér+prémium) - polgár III. (sikerdíj) - polgár IV. (osztalék) - polgár V. (ronggyá veretem, ha még egyszer idejön szaglászni) 4: Családi állapota --------------------- - alig várom - szerencsére - sajnos - a titkárom intézi - teknõseim vannak 5: Hol tölti a szabadságát ----------------------------- - én mindig szabad vagyok, csak kevesebbet eszek - nincs munkahelyem - ha szabira megyek, kirúgnak - a kiskertben - görögbe megyünk busszal - spanyolba megyünk repülõvel - thaiföldre megyek - a titkárom intézi - ronggyá veretem, ha még egyszer idejön szaglászni - teknõseim vannak 6: Vallása ----------- - isten, haza, család - hatalom, siker, pénz - attól függ, hol osztanak levest - Cosmopolitan - 666! - krisnás - feng-shui - fitness - Zámbó Jimmy - teknõseim vannak 5: Szexuális preferenciája ----------------------------- - férfi - nõ - melegvérû - szerves anyag - fehér térdzokni - jobbkéz-szabály - a légy röptében - tükör - ronggyá veretem, ha mégegyszer idejön szaglászni - teknõseim vannak 6: Gyermekei száma ----------------------- - hálistennek, tegnap megjött - 1-3 - 4-8 - kikötõnként 4 - a titkárom intézi - teknõseim vannak 7: Fogyatékosság -------------------- - nem megfelelõ számú vagy méretû végtag - nem megfelelõ számú vagy méretû ész - egyedül nevelem - élek - nõiesen telt vagyok - jóképû vagyok - elõzetesben vagyok - teknõseim vannak 8: Nemzetiség ---------------- - mély - táj - szórvány - kokeró - karvaly - nekem, kérem, az egész családomat elvitték - diszkriminált - disszidens - attól függ, ki akarja tudni - teknõseim vannak 9: Anyanyelv -------------- - tõsgyökér (paszuly, keszkenyõ, rokolya, farmatring) - pláza (szoli, hambi, bocsika, szal, vok, fürcsi, dizsi) - B-közép (mí, börszdéj, biör, disztroj, potétó, hánting, szinema) - rendszergazda (béta-teszter, linux, vinyó, megabájt, diszk) - militarista (engedély, örmi, rohambili, AK-47, harckocsi, gázdugattyúvezetõcsõ) - építész (malter, spakli, sóder, fángli) - rap (Yo yo yo madafakka!) - európai (dojcsland, vónung, folkszvágen, tür, flúgcojg) - idejött (dikk má, gádzsi, bibas, rányi) - ittmaradt (nyeszkolkó, kóská, szábáká, dá, nyet) - honpolgár (zsaru, zsernyák, fakabát, zsé) - nem mûködik a gégemikrofonom - teknõseim vannak
eX 2006. november 29. 4277 hozzászólás 32.
Válasz Xymoth üzenetére (#3087): van receptje ASD:A:"!":!:SDAS:DAS:D
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Xymoth 2006. november 28. 2068 hozzászólás 140.
Egy házaspár a Nemzeti Galériában egy mûvészeti kiállítást látogatott, ahol egy képet bámultak, ami teljesen összezavarta õket. A kép három fekete meztelen férfit ábrázolt egy padon ülve. Kettõjüknek a farka fekete volt, de a középen ülõnek rózsaszín. A galéria õre - aki néger volt - észrevette, hogy nem értik a képet és felajánlotta a segítségét. Közel fél óráig magyarázta, hogy a kép mennyire az Afrikai-Amerikai férfiak szexuális elnyomását ábrázolja a fehér patriarchális társadalom által. - Valójában - mutatott rá - néhány komoly kritikus azt hiszi, hogy a rózsaszin pénisz tükrözi a homoszexuális férfiaknak a mai társadalomban tapasztalt kultúrális és szociális hátrányosságát. Miután az õr elment, egy skót férfi lépett a párhoz és azt kérdezte: - Szeretnék tudni, valójaban mit is ábrázol ez a kép? - Aztán milyen alapon hiszi, hogy ön többet tud, mint az õr? - kérdezte a házaspár. - Mert én festettem - felelte a skót - A helyzet az, hogy azok egyáltalán nem Afrikai-Amerikai férfiak. Csak három skót bányász. A különbség mindössze annyi, hogy a középsõ fickó hazament ebédre... Bemegy egy nõ a patikába és arzént kér. A gyógyszerész megkérdezi mire kell, mire a nõ így felel: - A férjemet akarom megölni, mert megcsal egy másik nõvel. - Ha így áll a dolog sajnos nem adhatok önnek arzént még akkor sem, ha megcsalja önt. A nõ benyúl a zsebébe és elõvesz egy fényképet, amelyen a férje látható amint szeretkezik a patikus feleségével. - Ó, hölgyem, bocsánat, nem vettem észre, hogy van receptje. A:SD:ASd
Az alvástól éhes leszek, az evéstõl elálmosodom. Az élet szép.
StaY_KooL 2006. november 28. 1000 hozzászólás 360.
Válasz eX üzenetére (#3084): juuuujjj ?AS:D:A:SD::As.:A:AS:D:AS:AS:D:ASD:AS:D:ASF:DA:D:AF::
igotbigbootybitches
cc 2006. november 28. 1142 hozzászólás 309.
par dolgot kiemelnek: "magyar elökészitö"... nc xD "Igen, jol gondoltad, az, h felgyujtják a sulit"...enis pont erre gondoltam :DDD "egymást átkarolva" ...video or it didnt happened:D "cigány bandafönök alkesz" ... nemtom mit jelent de durva:D jo a sztori mostmar csak a video kell:D
Check out my doubles
eX 2006. november 28. 4277 hozzászólás 32.
rabbit :ASD nekem is van egy ilyen kislany hazaert iskolabol, kerdei apuakaja hogy mi volt ma a suliba kepzeld egy ferfi a suli elott azt mondta hogyha oralisan kielegitem kapok tole egy par uj cipot MILYEN CIPOT ? hát ezt itt ASD:AS:!":!"A:
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Gandal-f 2006. november 28. 2474 hozzászólás 104.
hogy lehet ilyet kitalálni:D:D:D ezt nem hiszem el :D
Sir, We are completely sorrounded -EXCELLENT! This means we can attack in any direction!
monster 2006. november 28. 684 hozzászólás 545.
NÉPEK, KITÖRÖ ÖRÖMMEL JELENTEM BE, HOGY LESZ VIDEO!!! Igen, jol olvastátok, amit a viccemben irtam, azon belül is a dalosrészröl az utcán lesz video, amit hamarosan fel is rakunk rshu faszalinkekbe!! Ugyhogy csak annyit, hogy készüljetek fel a kockakoldulás müvészetére, melyet a legnagyobb mesterek mutatnak be! :SD:SAD:SA:D:SA
Vigyázz a jelenre, mert a jelenbõl múlt lesz, a múltad pedig megölheti a jövõdet.
Én vok a 2. tag vaze.Enyém vót a sapka:D évek mulva milliárdokért fogják árverezni anyám:D
http://www.youtube.com/watch?v=wwtHbkECs-c
Gyurmi 2006. november 28. 3646 hozzászólás 47.
Válasz monster üzenetére (#3077): korrekt :DDDDDDDD
CreO 2006. november 28. 1847 hozzászólás 165.
gyerekmek. :AS:DAS:+:DAS:D:AS:D AS:D:ASD:"+':QW:+"':DAS:: CXDDAS:D:AS nem értem meg. szivesen.
Reewus 2006. november 28. 803 hozzászólás 468.
"Ui.:Ha vannak benne helyesirási vagy egyéb nyelvtani hibák, azért elnézésteket kérem de holnap 3dogát irok, megértésetek elöre is köszönöm" ebben mi az összefüggés? :Ddddd
http://vendeglatoipar.freeblog.hu/
monster 2006. november 28. 684 hozzászólás 545.
Ezt is ez élet szülte, és nem tul nagy joke de sztem jo story és mivel én is részt vettem benne gondoltam beirom ide... Egyszer volt, hol nem volt, élt 4 gyerekmek. Ez a 4gyermek 8. osztályba járt, és éppen magyar elökészitöre várakoztak a suliban. De bizony az idö naggyon lassan telt és hát egyszer csak támatt 1ötletük, h leülnek egy padra a suliban és elkedzenek magyar népdalokat énekelni. Megis tették, dehát nem járt arra tul sok ember ezért mi jutott eszükbe? Igen, jol gondoltad, az, h felgyujtják a sulit...de végülis ezt a tervet elvetették.De támatt 1 ennél sokkal jobb és jövedelmezöbb ötletük, és ezt az tervet már meg is valositották! Igy hát fogták az egyik gyermek sapkáját, kimentek az iskola elé, lehelyezték a sapkát a földre, kiforditották a kabátjaikat, pulovereiket majd szépen egymást átkarolva gyönyörüen elhelyezkedtek. Majd 1x csak az egyik gyermek...3..2...1...(és mindannyian 1xre rázendítettek arra a becses népdalra mely igy kezdödik...)"EEELINDUUUULTAM SZÉPPPP HAZÁMBUUUUUL, HIIIIIRES KIS MAGYARORSZÁGBUUUUUL.....". És láss csodát, az emberek gyülekezni kezdtek, ééés ami még sokkal fontosabb dobálták a PÉNZT(IGAZIT) a sapkába! Annyira megtetszett az embereknek, h néhány jobban sikerült népdalocska után még tapsoltak is! Telt mult az idö és mit lát a 4gyermek? Bizony, h már eliskéstek a magyarelökészitöröl:'(! De nem csügedtek, felkapták a kis sapkát, meghajoltak mjad tapsvihar közepette távoztak a helyszinröl. Majd miután összeszámolták a pénzt hihhetetlenül meglepödtek! Kerestek 10perc alatt 500(478)FTot, és utolag belegondolva lefoglaltak vagy 20-25embert a kis dalocskáikkal! Majd gondolkoztak, gondolkoztak, h csak kéne már valami név is az együtesnek. Igy lettek ök a CBA(cigány bandafönök alkesz XD). Hát ezek után már boldogan, diadalittasan, egoizmustol duzzadoan és végül de nem utolso sorban névvel rendlekezve léptek be abba a terembe, melyben a magyar elökpészitöt tartották. (Ui.:Ha vannak benne helyesirási vagy egyéb nyelvtani hibák, azért elnézésteket kérem de holnap 3dogát irok, megértésetek elöre is köszönöm) THE END Monster tollábol :kocka
Vigyázz a jelenre, mert a jelenbõl múlt lesz, a múltad pedig megölheti a jövõdet.
toma 2006. november 28. 4782 hozzászólás 22.
kb ötször olvastam el a gyurcsányost mire leesett :DD de üt! ;)
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
pisko 2006. november 28. 1369 hozzászólás 246.
Válasz toma üzenetére (#3074): hehe pedig azt már oviban is kifütyültük :D nekem leginkább a szkinheades lövöldözös tetszett :D:kira Gyurcsány és sofõrje egy országúton kocsikázik, amikor elütnek egy disznót. Gyurcsány szól a sofõrnek, hogy azonnal menjen el a farmra, ahonnan a disznó származhatott és magyarázza el a történteket. Egy pár óra elteltével a sofõr visszatér cafatokra szedett ruhákban, egyik kezében egy üveg borral, a másikban egy szivarral. Gyurcsány: - Magával meg mi történt? Sofõr: - Nos, az apa egy üveg bort adott nekem, a feleség egy szivart, a 19 éves lányuk pedig vadul szexelt velem... Gyurcsány: - De hát mit mondott nekik? Sofõr: - Jó estét! Én Gyurcsány sofõrje vagyok és elütöttem a disznót... Fiatal újságíró utazik Székelyföldre, interjúra. Kérdezi is az öreg székelyt: -Bátyám! Tudna egy történetet mesélni az olvasók számára? -Persze fiam! Ecce eltûnt a szomszéd felesége a nagy erdõbe. -És? Mi történt? - kérdi az újságíró -Mi férfiak összegyûltünk a falu fõterén, fogtunk egy üveg pálinkát, oszt megkerestük. -És meglett? - kérdi az újságíró -Meg fiam. Megittuk az üveg pálinkát, és mindannyian a magunkévá tettük. -Hát ez nagyon vidám történet! Van valami más is? -Persze fiam! Ecce eltûnt a szomszéd birkája a nagy erdõbe. -És? Mi történt? - kérdi az újságíró -Mi férfiak összegyûltünk a falu fõterén fogtunk egy üveg pálinkát, oszt megkerestük. -És meglett? -kérdi az újságíró -Meg fiam. Megittuk az üveg pálinkát és mindannyian a magunkévá tettük. -Hát, ez egy kicsit morbid történet! Van valami szomorú is? -Van fiam! Ecce én is eltûntem a nagyerdõbe... A házaspár jelmezbálba készülõdik, de a feleségnek megfájdul a feje. Az asszony lefekszik, a férje pedig elindul egyedül a buliba. Egy óra múlva a nõ felébred és a fejfájásnak híre-hamva sincsen. Gondolja, a férje után megy és megnézi, mit csinál a férfi nélküle. A buliban aztán látja, hogy a férj csinosabbnál csinosabb nõkkel táncol, simogatja õket, néha egy puszi is elcsattan, szóval, jól érzi magát. A feleség kitalálja, hogy próbára teszi a férjét. Mivel a férfi nem számit rá, hogy õ is itt van, meg a jelmezt sem ismeri fel, így hát odamegy hozza, táncolni kezd vele. A férfi érezhetõen izgalomba jön, a nõ pedig addig hergeli, míg mindketten félrevonulnak egy sötét, üres szobába, ahol aztán szexelnek egy hatalmasat. Ezután a feleség hazamegy, visszafekszik az ágyába és várja a férjet. A férfi hazaér, felesége egybõl nekiesik: - Na, milyen volt a buli? - Á, ne is kérdezd! Egyedül nem sok értelme volt elmennem. Ezért aztán a haverokkal félrevonultunk és kártyáztunk egész éjszaka. De biztos jó buli volt, mert az a pasi, akinek kölcsönadtam a jelmezem nagyon jókedvûnek látszott.
toma 2006. november 27. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Rabbitt üzenetére (#3073): mégmégmég:DD amiket LAN után hazafele a vonaton meséltél nem tod felülmúlni :D:D "fekete pötty a holdon, mi az? -cigány. sok fekete pötty a holdon, mi az? -megoldás!!" :D:D ennél nem tudsz jobbat mondani ^^
Rabbitt 2006. november 27. 2753 hozzászólás 84.
Egy skinhead ül a bárban és iszik. A hátára ez van írva: "Gyûlölöm a cigányokat!!!" Belép egy izmos kigyúrt cigány a bárba és odalép mellé: - Na mi van a hátadra írva te köcsög? - Ez az elsõ dolog amit utálok bennetek: Nem tudtok olvasni. - Na mi van, mi van??? Nagy a pofád köcsög!!! - Ez a második dolog amit utálok bennetek: Süketek vagytok. - Na gyere ki te pöcs, majd ott megbeszéljük! Kimennek, és a cigány elõkap egy bazinagy kést. - Na gyere buzikám, most legyen nagy a pofád!!! - Ez a harmadik dolog amit utálok bennetek: Kést rántotok, mikor lövöldözés lesz. Kicsi a bors, de a fél bors még kisebb! Idõs öreg úr elmegy az orvoshoz mert már nem ál úgy neki mint régen. A doktor ad neki egy piros port és azt mondja, "Keverje össze vízzel és kenje fel rá". Másnap az öreg visszajön és közli az orvossal, hogy nem vált be a szer. A doki ad neki egy kék port ugyannazzal az utasítással. De ez sem válik be. Az orvos most egy fehér port ad neki és ugyanazt az utasítást adja neki, "Keverje össze vízzel és kenje fel rá. Másnap az öreg úr visszajön és közli az orvossal: - Doktor úr! Maga csodát tett, ilyen jó még soha nem volt. Mire az orvos: - Hát igen, a gipsz az gipsz! Pasas a bárban iszogat, majd kimegy pisilni a WC-re. Egy negyedóra múlva visszatér, leül a helyére, közben folyamatosan motyog es átkozódik. A pultos megkérdezi, mi a baja. - Képzelje! Az elõbb kimentem pisilni, es amint ott álltam a piszoárnál, valaki a hátam mögé osont, majd pisztolyt nyomott a fejemhez, es azt mondta, vagy leszopom, vagy szétlövi az agyamat. - Jézus Maria! Ezutan mi törtent? - Hallott pisztolylövest? A Német a cigány és a Magyar utaznak egy repülön. Egyszer a Német kidob az ablakon egy ezüst kanalat, megkérdezik tõle hogy ezt miért dobtad ki? - Nálunk ebböl van a legtöbb. Utána a cigány is kidob egy aranykanalat és tõle is megkérdezik hogy miért dobta ki az ablakon a kanalat, azt feleli: - Nálunk meg ebbõl van a legtöbb. Mire a Magyar felál és kidobja a cigányt az ablakon. Kérdi tõle a Német hogy miért dobtad ki a cigányt? - Nálunk meg ebböl van a legtöbb!!!!
Gyurmi 2006. november 27. 3646 hozzászólás 47.
Válasz iNSeCt.CorpSe üzenetére (#3065): A székelyes viccnek elejét nem is figyeltem , de mire a végére értem 1bõl gondoltam , hogy székelyek : DDDDDDDD
Xymoth 2006. november 27. 2068 hozzászólás 140.
Válasz toma üzenetére (#3070): skill:D
Az alvástól éhes leszek, az evéstõl elálmosodom. Az élet szép.
toma 2006. november 26. 4782 hozzászólás 22.
Buszon nagy tömeg, és az új felszállók nem férnek fel. Sofõr hátra kiabál:-Menjenek már hátrébb akkora hely van, hogy sakkozni lehetne!! Egyik utas: -Akkor jöjjön hátra, úgyis kell egy paraszt! a plusz poén, hogy ez élõben történt meg ^^
ArcsiBald6 2006. november 26. 808 hozzászólás 464.
Aki egész életét a sátor tetején töltötte, annak Sátoraljaújhely. :ASD:F:DF:AS:DA:FASDF:AD:VDFSD:FSD:FSD:F:DF:SDA:FSD:AFSD:F:
toma 2006. november 26. 4782 hozzászólás 22.
[quote=eX(#3063)] -50°C. A jegesmedvéket kimenekítik az Északi Sarkról. A Finn hadsereg elhalasztja a téli túlélõ gyakorlatát a gyenge idõjárásra hivatkozva. [/quote] [quote=iNSeCt.CorpSe(#3065)] IV. Béla kedvenc TV-Vetélkedõje? Játék tatárok nélkül [/quote] OMGOMG EZEKEN MEGHALTAM :ASD:D:+!+:D
Pr0-peller 2006. november 26. 1172 hozzászólás 300.
-Doktor úr, segítsen rajtam! Minden éjjel azt álmodom, hogy jön a törpe, rááll a térdemre miközben fekszem, és azt kiáltja, "Most pisálunk!", és ekkor mindig behugyozok. -Legyen erõs, és kiáltson vissza: "Nem, ma nem pisálunk!" Este lefekszik az ürge, jön is a törpe. -Most pisálunk! -Nem, ma nem pisáliunk! -Jó, akkor ma sz*runk! Anyad :DFGD:DS
Twu 2006. november 26. 4516 hozzászólás 28.
"Honnan tudja a cigány, hogy gyereke született? Pislog a sz*r." AS:D:ASD
No troll is too much for me to handle. I rehabilitate trolls, I train people. I am the Troll Whisperer.
-Doktor úr segítsen! Mindent olyan hamar elfelejtek! -Érdekes... Mióta tart ez az állapot? -Milyen állapot? Két rózsaszín elefánt tejfölt kaszál a réten. Megszólal az egyik: -Te! Siessünk mert esni fog az esõ! -Ne aggódj van nálam pumpa. Telefonon: -Jónapot Kolompár néni, a Gázsit keresem -Nemtud gyünni, fürdik -Fürdik? Eeeenézést téves! -Doktor úr, segítsen rajtam! Minden éjjel azt álmodom, hogy jön a törpe, rááll a térdemre miközben fekszem, és azt kiáltja, "Most pisálunk!", és ekkor mindig behugyozok. -Legyen erõs, és kiáltson vissza: "Nem, ma nem pisálunk!" Este lefekszik az ürge, jön is a törpe. -Most pisálunk! -Nem, ma nem pisáliunk! -Jó, akkor ma szarunk! Mi van az öreg nõ mellei közt? Köldök. Skót gyerek az apjának: -Apu, adj négy penny-t! -Mennyit mondtál, hármat? Nesze, itt van kettõ, válassz egyet! Hentesnek már csak egy csirkéje van zárás elõtt, és mindenképpen túl akar rajta adni. Jön is egy vevõ, aki csirkét szeretne. Feldobja a hentes a csirkét a mérlegre. -Kiló húsz, adhatom? -Kicsit nagyobb nincs véletlenül? Hentes elfordul, tesz-vesz, majd feldobja ugyanazt a csirkét a mérlegre. -Kiló hetven. -Remek! Elviszem mindkettõt! Férfi szalad hazafelé, egy fagyival a kezében. Otthon kérdezi a felesége: -Milyen kemény a fagyi? -Mint a faszom! -Remek, akkor tölts nekem is! IV. Béla kedvenc TV-Vetélkedõje? Játék tatárok nélkül Székelyek utaznak a szekéren, beszélgetnek. -Kendnek van-e fia? Tíz perc múlva: -Van. Tíz perc... -Oszt van-e bajsza? Tíz perc... -Van. Hirtelen elmegy mellettük a traktor, felborítja a szekeret, mindketten kórházba kerülnek, egymás melletti ágyba. Hetek múlva ébrednek a kómából, ekkor az egyik: -Oszt pödri? Honnan tudja a cigány, hogy gyereke született? Pislog a szar. Hallottad, hogy Michael Jackson összeáll egy koncert erejéig? A történelem leghíresebb bazdmegje: -Ezt meg hol szedted, bazdmeg? (Ádám) Pajzán tyúk? EroTIK. Aki egész életét a sátor tetején töltötte, annak Sátoraljaújhely.
CreO 2006. november 25. 1847 hozzászólás 165.
Válasz eX üzenetére (#3063): sAD:AS:D::'"+:D:AS imádom a finneket ASDAS:D:AS:D'":+D:AS
eX 2006. november 25. 4277 hozzászólás 32.
15°C. Spanyolországban az emberek téli kabátot és kesztyût húznak. A finnek kifekszenek napozni. 10°C. A franciák hiábavalóan próbálják bekapcsolni a központi fûtést. A finnek virágokat ültetnek a kertben. 5°C. Az olasz kocsik nem indulnak. A finnek még kabriókat használnak. 0°C. Megfagy a desztillált víz. A Vantaa folyó vize kicsit sûrûbbé válik, nehezebb benne úszni. -5°C. A kaliforniaiak a fagyhalál küszöbén állnak. A finnek még egy utolsó roston sütést rendeznek a szabadban a tél beállta elõtt. -10°C. A britek fûteni kezdenek. A finnek hosszú ujjú pólót vesznek. -20°C. Az ausztrálok elmenekülnek Mallorcáról. A finnek Szentiván éjjét ünneplik. Beköszönt az õsz. -30°C. A görögök halálra fagynak, és eltûnnek a Földrõl. A finnek elkezdenek házon belül mosni. -40°C. Párizs összeroppan a hideg súlya alatt. A finnek sorban állnak a hot-dogos standok elõtt. -50°C. A jegesmedvéket kimenekítik az Északi Sarkról. A Finn hadsereg elhalasztja a téli túlélõ gyakorlatát a gyenge idõjárásra hivatkozva. -60°C. Korvatunturi (A Télapó otthona) befagy. A finnek kivesznek egy filmet, és otthon maradnak. -70°C. A pót-Télapó délre költözik. A finnek kicsit idegesek lesznek, mert a Koskenkorva vodkájukat már nem tárolhatják a szabadban. A Finn hadsereg megkezdi a túlélõ gyakorlatot. -183°C. Az ételben található mikróbák elpusztulnak. A finn tehenek a gazdájuk hideg kezeire panaszkodnak. -273°C Minden atom alapú molekula mozgása leáll. A finnek csak ennyit mondanak: "Hideg van ma odakint!" -300°C Befagy a Pokol. A finnek megnyerik az Euroviziós táncdal fesztivált... asD:AS:":!2:!:Sd:ASdAS DasDA:422.!:"!%"/S:DAS:AS:DA:SD:ASd:AS:Da
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
uNRaNkeD 2006. november 24. 387 hozzászólás 1015.
Válasz Gandal-f üzenetére (#3056): Olyan cirka 2 éves game. Elég csúnyán kikapott duck :) Szerk: a pláne, hogy még utána is találkozott Inso-val, csak akkor neki más acc-ja volt, valami blue nemtommi, és ott is ilyesmi szöveget nyomott duck.
Hallowed Are The Ori!
CreO 2006. november 24. 1847 hozzászólás 165.
Válasz ArcsiBald6 üzenetére (#3060): :ASD:SA: :Kocka :ASD:S::+:AS:DA