Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

Xymoth 2006. október 16. 2068 hozzászólás 140.
Imba a human de vajon miért, mert mire a dh-m a baseböl kiért, már lent volt 40 torony, és az am pattogott a lovon, de jött a panda fujta tüzet, meg is baszta naga szüzet, de mivel lent volt 40 torony, pandaagy folyt a betonon! A versemnek is vége, lett imba human megevett. By Xymoth :D
Az alvástól éhes leszek, az evéstõl elálmosodom. Az élet szép.
dune_ixi 2006. október 16. 13 hozzászólás 8071.
Ez a kegyetlen viccek közé sorolandó ^^ Auschwitz. Német tiszt odamegy a rab kisgyerekhez: -Kisfiam, mi szeretnél lenni ha nagy leszel? _Hát...mondjuk pilóta! -Ja, nem úgy értettem...GOMB vagy SZAPPAN? " A humor nem közöl véleményt, elveket vagy meggyõzõdést" -polski-
Arrakis...Dune...the spice
Válasz Rabbitt üzenetére (#2853): ^^
omg
KingTom 2006. október 15. 1220 hozzászólás 285.
Válasz eX üzenetére (#2853): jujj :AS:DASD:AS:D A
A titok az, hogy rosszul játssz a megfelelõ idõben.
ToMker 2006. október 15. 2977 hozzászólás 72.
Válasz eX üzenetére (#2853): SA:DSA:DSA:AS
Gyurmi 2006. október 15. 3646 hozzászólás 47.
Válasz eX üzenetére (#2854): :H:K:FAS:D:AS DA:F:A::J:G:AD: :E':"+:+:":+
vaktabletta kapható , receptér'!
eX 2006. október 15. 4277 hozzászólás 32.
Válasz Arcsi üzenetére (#2851): hogy ismerhetted oket 6 eve mikor meg jarni nem tudtal :D nah itt egy ocska szülesznötöl kerdezi az ujdonsült apa ? fiam vagy lanyom szuletett? hat inkabb olyan mint egy kullancs olyan kicsi? neeem. beszakadt a feje
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Rabbitt 2006. október 15. 2753 hozzászólás 84.
-Honnan lehet tudni, hogy a cigánynak szörös a pinája? -??? -Korpás a papucsa Orvos az újdonsült anyukához: - Mondja hölgyem, volt önnek a férjén kívül mással is szexuális kapcsolata? Mire a nõ: - Miért, nyerít?!
pisko 2006. október 15. 1369 hozzászólás 246.
ez kicsit régi de szerintem aranyos :) Hamupipõke, a hülye rendõr és az okos rendõr megy az utcán találnak egy 5000-est melyik veszi fel? Hát a hülye rendõr, mert Hamupipõke és az okos rendõr csak a mesékben létezik. :D:D
Arcsi 2006. október 15. 255 hozzászólás 1450.
Válasz Xymoth üzenetére (#2848): igazából nem akartam beírni, mert kb 6 éve ismertem õket, de az én vicceimet most fedeztem fel ^^
fACE 2006. október 15. 2846 hozzászólás 76.
Válasz Gyurmi üzenetére (#2849): :D:AD:ASD:AD:AD:SAS:D:DDDDDDDDD
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
Gyurmi 2006. október 15. 3646 hozzászólás 47.
Válasz Xymoth üzenetére (#2848): lehet azért :noozik , mert pont ezeket akarta beírni :D
Xymoth 2006. október 15. 2068 hozzászólás 140.
Válasz Arcsi üzenetére (#2847): ezek legalább olya lol viccek mint a tieid xD
Arcsi 2006. október 15. 255 hozzászólás 1450.
Válasz DSAO üzenetére (#2846): :noo :noo :noo
DSAO 2006. október 15. 765 hozzászólás 493.
Mitmond Batmen Robinnak mielõtt beszálnak a batmobilba??? ,,Gyere Robin, száljunk be a batmobilba!" Miaz nagy zöld ül a fán és ha rádugrik meghalsz?? -biliárasztal Miért süket a bálna? -Mert nem hal.azért tettem fel ezeket, mertmár nembírtam magamban tartani tovább :] :)
You know that look women get when they want sex? Me neither.
toma 2006. október 14. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Xymoth üzenetére (#2837): "Ha a bolha összes lábát letépjük megsüketül". :ASD:A:dAS:DAS:DA:SD:AD:AS:DSA:DA:DA:D:AD:A:DD:D:D:D
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
monster 2006. október 14. 684 hozzászólás 545.
Válasz Xymoth üzenetére (#2842): omg :A:S:S:ASASD!+!
Vigyázz a jelenre, mert a jelenbõl múlt lesz, a múltad pedig megölheti a jövõdet.
Xymoth 2006. október 14. 2068 hozzászólás 140.
-Mi az a tengerészek is nagyon szeretik? -Szõrös? -Nem. -Akkor rum! AS:D:SAX:SADX:SA:D:SAX:SAd
Gyurmi 2006. október 14. 3646 hozzászólás 47.
Válasz Rabbitt üzenetére (#2839): a gyerek szégyelli , hogy az apja trabantot vett , és ezért nem akar beülni az édesapucikácskácskája mellé , aki pedig nagyon is akarja , hogy a kisfiacskácskácskája helyet foglaljon a jármûben , ezért megpróbálja rávenni 1 kis stexel. Válasz Rabbitt üzenetére (#2840): 2.all a lepényhal után : D
Spelp 2006. október 14. 14691 hozzászólás 1.
Válasz Rabbitt üzenetére (#2840): Legnagyobb :D :kira
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
Rabbitt 2006. október 14. 2753 hozzászólás 84.
A buta kisfiút tanítja az apukája számolni. - Na, kisfiam, mennyi 2+2? - Nem tudom, apa. - Elmondom másképp. Reggel voltam a maminál, aki adott két almát. Hazafelé a piacon vettem még két almát. Na, akkor hány alma van itthon? - Vettél almát?!? ez gáz
Rabbitt 2006. október 14. 2753 hozzászólás 84.
Kisfiú sétál az utcán iskolatáskával. Mellette az úttesten egy lassan haladó autós követi. Egy kis idö múlva a vezetö odaszól a kissrácnak: - Ha beszállsz, kapsz egy százast, meg egy tábla csokit! A kisfiú nem szól, megy tovább. Kis idö múlva megint: - Ha beszállsz, kapsz egy ötszázast, meg 2 tábla csokit! A kisfiú még mindíg nem válaszol, megy tovább. Egy-két perc múlva megint: - Ha beszállsz, kapsz egy ezrest, meg két tábla csokit! Mire a kisfiú: - Apa, ha már Trabantot vettél, próbálj meg együtt élni vele! Amugy ezt nemértem :D
fACE 2006. október 14. 2846 hozzászólás 76.
Válasz Xymoth üzenetére (#2837): Uccsó nagyon jó :D
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
Xymoth 2006. október 14. 2068 hozzászólás 140.
A tudós meglát egy bolhát, mondja neki ugorj - ugrik. Letépi az egyik lábát, mondja ugorj - ugrik. Letépi a másik lábát, mondja ugorj - ugrik. Letépi a harmadik lábát, mondja ugorj - ugrik. Letépi az összes lábát , mondja ugorj - nem ugrik. És feljegyzi: "Ha a bolha összes lábát letépjük megsüketül". Ne vitatkozz hülyékkel, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyõznek a rutinjukkal! Piroska meglátogatja a nagymamát, de az ágyban a farkas fekszik. Piroska csodálkozik: - Miért olyan nagy a füled? A farkas már nagyon éhes, és türelmetlenül mutat a szájára: - A számat kérdezd, a számat!!! Egy bárban egy asztalka mellett 3 hölgyike ücsörög, egyik vörös, másik barna, a 3. szõke. Odalép a rendõr: -Mi a foglalkozása?- kérdi a vöröstõl. -Matematikus vagyok. Összeadom magam a pénzes pasikkal, négyzetre emelem a szoknyámat, és kivonom magam a termelõ munkából. -Hát maga?- érdeklõdik a barnától. -Agronómus vagyok. Egyik melegágyból a másikba vándorolok. -S maga?- kérdi a szõkétõl. -Szintén k*rva vagyok, csak nem tudom olyan szépen kifejezni magam, mint a barátnõim. ASD?SA?D?SAD?SADSA:D:SAD:ASD:AS:DA:SD::AX:SD:SA:XAD
monster 2006. október 13. 684 hozzászólás 545.
Válasz fACE üzenetére (#2834): Ez teccik :DDDDDDDDDDDDD
Vigyázz a jelenre, mert a jelenbõl múlt lesz, a múltad pedig megölheti a jövõdet.
fACE 2006. október 13. 2846 hozzászólás 76.
Fickó panaszkodik a felette lakó 5 gyerekes apukának, hogy neki 3 év alatt sem sikerült összehozni egy gyereket, majd megkérdezi, hogy neki mi a titka. -Ó hát az nagyon egyszerû, nem kell más csak 3 dolog: 1 kád meleg víz, finom kölni meg egy seprü. A fickó nagy érdeklõdéssel hallgatja: -Folytassa kérem... -Szóval, elviszi az asszonyt vacsorázni, megisznak pár pohár bort meg pezsgõt, hazajönnek beleülteti a kádba jól megmossa mindenhol, majd szárazra töröli és jól bekölnizi. -Hát ez nem túl bonyolult, de minek a seprü? -Azzal kopog fel nekem hogy jöhetek. :DDDDDDDDDDD
vikooc 2006. október 13. 1344 hozzászólás 255.
hogy kel udvarolni a kancsal nõnek?? szemeid kereszttüzében égek.
Jövünk Moon!
Xymoth 2006. október 13. 2068 hozzászólás 140.
Az USA-ból hazalátogat Kohn bácsi. Kiszáll a Nyugatinál, s mivel nagyon szomjas, odamegy a üdítõautomatához. Bedob egy pénzérmét. A masina zörög, hörög, zakatol, nyikorog, elnyeli a pénzt, de nem ad semmit. Az öreg ezt még vagy négyszer megismétli, de ugyanaz az eredmény. Elismerõen megjegyzi: - Nem is olyan rossz ötlet!
A szõke nõ horgászik. Kifog 1 aranyhalat. Az aranyhal: - Ha visszaengedsz telesítem 1 kívánságod. A szõke nõ gondolkozik... - Legyen 180-as az IQ-m! - ... Egyszer úgy is meg kell halnom. A:SD
Válasz Rabbitt üzenetére (#2830): uccsó üt xD Izraeli tank kerget egy palesztin katonát, aki folyamatosan lövi a tankot és közben hátrál. Egyszer csak elfogy a muníció, megáll, elhajítja a puskáját és felemeli a kezét.Erre megáll az izraeli harckocsi is, kiszáll a parancsnok, és megkérdi a palesztint: - Mi van, elfogyott a lõszer?- Mire a palesztin: - Hát, el - Erre a zsidó: - És mondd csak, nem akarsz venni? :ASD:A:SD.SAd.DSA
Rabbitt 2006. október 13. 2753 hozzászólás 84.
-Mér iszik a mikulás pöttyös pohárbol? -??? -Mer szomjas -Mér uszik a hal? -??? -Mer nincs lába -Miaz egy fekete pont a holdon? -??? -Egy cigány a holdon -Miaz, sok fekete pont a holdon? -??? -Megoldás.
Kurel 2006. október 12. 1058 hozzászólás 332.
Válasz Arcsi üzenetére (#2828): ezek jók :D :kira
Mindenhol jó, de legjobb a mákostészta.
Arcsi 2006. október 12. 255 hozzászólás 1450.
- Hogy kell udvarolni a félszemû lánynak? - ? - Gyönyörû szemednek párja nincs! :kocka - Hány ujja van a kabátnak? - Három! - Két ujja meg a hátulja! :kocka A zeneiskolában 2 gyerek vizsgázik. Az egyik 5-öst kap a másik vonós négyest. :AS:D:AS:D:AS:D:AS:D:D inkább hagylak titeket :DASD:D
ComputerSC 2006. október 12. 2786 hozzászólás 82.
Válasz fACE üzenetére (#2825): Utolsó A:SD:AS:D:DDASD
The bestest topic killer ever.
Xymoth 2006. október 12. 2068 hozzászólás 140.
Válasz fACE üzenetére (#2825): mormonos üt :ASD
fACE 2006. október 12. 2846 hozzászólás 76.
A feleség a férj szülinapjára akar venni papagájt. El is megy az állatkereskedésbe és kiválasztja a papagájt ,de az eladó figyelmezteti hogy az elõzõ tulaj egy madam volt. A nõ gondolja hogy nem lesz semmi baj haza is viszi és letakarja egy kendõvel. Mikor a férj hazaér és a nõ leveszi a lepedõt megszólal a papagáj: -Új tapéta, új k....va, szevasz Béla Az idegenlégió századosát új állomáshelyre vezénylik a sivatag közepére. Amikor megérkezik, látja, hogy a helyõrségben egy teve különleges bánásmódban részesül: bent lakik a szobában, mindenki eteti, itatja. Megkérdezi az õrmestertõl: - Mondja, miért dédelgetik ennyire ezt a tevét? - Tudja, ennyi férfi összezárva ilyen sokáig, távol a nõi társaságtól… Szóval, ha valakire rájön a gerjedelem, a tevét használja. - Ez elég furcsa, õrmester, de ha nincs rossz hatással a morálra, szemet hunyok felette. Eltelik hat kemény hónap, a századoson is úrrá lesz a hiányérzet. Szól az õrmesternek: - Õrmester, hozza a tevét a szobámba! Beviszik. Másnap mondja az õrmesternek: - Na, most már én is tudom, mire használják az emberei a tevét! Mire az õrmester: - A százados úr is bement rajta a városba a lányokhoz? A katolikus, a baptista és a mormon beszélgetnek. A katolikus: - Négy fiam van. Ha feleségem szül még egyet, egész kosárlabda csapatom lesz. A baptista: - Tíz fiam van, ha a feleségem szül még egyet, egész focicsapatom lesz. A mormon: - Hét feleségem van. Ha elveszek még egy nõt, egész golfpályám lesz. A szõke nõ verseskötetet olvas az ágyban: - Te Géza! - szólal meg hirtelen. - Valami Csokonai elcsente a versedet, amit hozzám írtál! - Teri vagyok, 15 éve használok Calgont, ami eddig 876 545 forintomba került. - Juli vagyok, szarok a Calgonra, inkabb 3-évenként 4500 forintért veszek egy új fûtõszálat. :AD:ADA:D:AD:AD:DAD:ADA:DDDDDDDD
Xymoth 2006. október 11. 2068 hozzászólás 140.
Válasz eX üzenetére (#2821): :ADS:AS:D
toma 2006. október 11. 4782 hozzászólás 22.
Gépjármû hátulján felirat: "Hajtsd barom, úgyis sokan várnak a vesédre! :SD:ASD:DA:D:ASD:D:A+!:AD:SD
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
CreO 2006. október 11. 1847 hozzászólás 165.
Válasz eX üzenetére (#2821): Négy férfi beszélget: Elsõ:- Én a feleségemet havonta egyszer teszem a magamévá. Második: - Én havonta kétszer. Harmadik: - Én hetente egyszer. Negyedik: - Én hetente kétszer. Elsõ a negyedikhez: - Neked nincs is feleséged. Negyedik: - Ja, nem a tiédrõl volt szó? ASD_ASD_:D
What else you gonna do on Saturday? ;)
eX 2006. október 11. 4277 hozzászólás 32.
Egy asszony rántottát készít reggelire a férjének. A férj hirtelen beront a konyhába: - Óvatosan! Vigyázz! Egy kicsivel több vajat tegyél bele. Jaj! Túl sokat sütsz egyszerre. Túl sokat! Fordítsd meg! Fordítsd meg azonnal! Több vaj kell! Jaj! Jaj, mi lesz most?! Több vajat! Odaég! Óvatosan... Vigyázz! Azt mondtam, óvatosan! Soha nem hallgatsz rám, ha fõzöl. Soha! Fordítsd meg! Gyerünk! Normális vagy? Elment az eszed? Ne felejtsd el megsózni. Mindig elfelejted megsózni! Sózd! Sózd meg! Sózd már! Az asszony értetlenül bámul rá: - Mi a franc van veled? Azt hiszed, nem vagyok képes megsütni egy rántottát? A férj nyugodtan válaszol: - Csak meg akartam mutatni, milyen érzés, amikor vezetek. Felirat egy nyilvános Wc falán: Kérem a csikket ne dobja a piszoárba. Mert elázik és rohadt nehéz meggyújtani. Több férfi hagyná ott a családját, ha tudná, hogyan kell összecsomagolni. Én nem a cápáktól félek, hanem attól, hogy meg akarnak harapni. Attól, hogy nem értenek meg, még nem vagy mûvész! Napról napra az újdonság varázsával ajándékoz meg az amnézia. Már majdnem megvettem a "Pozitív gondolkodás elõnyei" címû könyvet, de aztán arra gondoltam, ugyan, mire lenne ez jó? Így szólt az Úr Ádámhoz: Íme Éva. Válassz! Egy pofa belém jött hátulról, mire közöltem vele, hogy szaporodjon és sokasodjon, bár nem ezekkel a szavakkal. Ha biológussal laksz együtt, jobb, ha nem torkoskodsz a hûtõbõl. Nem iszom, nem nõzöm, minden nap hatkor kelek és dolgozom. De mindez megváltozik, ha kikerülök a dutyiból. Az élet bizonytalan. Kezdjük a desszerttel! Az élet elõttem áll, és nem látok tõle semmit. Ne vezess túl gyorsan, mert még lemarad az õrangyalod. Négy férfi beszélget: Elsõ:- Én a feleségemet havonta egyszer teszem a magamévá. Második: - Én havonta kétszer. Harmadik: - Én hetente egyszer. Negyedik: - Én hetente kétszer. Elsõ a negyedikhez: - Neked nincs is feleséged. Negyedik: - Ja, nem a tiédrõl volt szó?
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Xymoth 2006. október 10. 2068 hozzászólás 140.
.D:ASD:SA:DSA:X.ASD:XSA:XSADASDSA
ComputerSC 2006. október 10. 2786 hozzászólás 82.
Válasz Arcsi üzenetére (#ALL): A:SD:D::DAS:DD
The bestest topic killer ever.
Arcsi 2006. október 10. 255 hozzászólás 1450.
- Tanító néni, kimehetek? - Ki! - Hát én.
- Mit csinál a fiú hód a lány hódnak? - Behódol neki.
Két csiga megy az úton, egyszer csak összeütköznek. A kórházban megkérdi a doktor úr az egyik csigát: - Hogy történt? - Nem is tudom, olyan gyorsan történt minden!
- 2 csiga megy át egy hídon, egyik leesik. Hány marad? - 1? - NEM!!! (Miért? Elmondom: ha 2 csiga megy át a hídon és egy gyík leesik, attól még 2 csiga marad!
- Hogy hívják a szétszórt lányokat? - ??? - Foszlányok.
Xymoth 2006. október 10. 2068 hozzászólás 140.
Válasz Arcsi üzenetére (#2810): Válasz Arcsi üzenetére (#2809): Válasz Arcsi üzenetére (#2812): AS:DA:SDX:SA:DA:SD:SAX:A:DSA:D:SAD:SA:DSA:DSA:X:SDSA:X:ASD:ASX:SA:D.aS:X:SA:DSA:D:SAD:SAD:sa
Két kukac megy a sivatagban. Elkezd röhögni az egyik, mire a másik azt kérdezi : - Min röhögsz ennyire???? Arra a másik: - Kilóg a kukacod!
toma 2006. október 10. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Arcsi üzenetére (#2810): Válasz Arcsi üzenetére (#2809): ezt sürgõsen fejezd be :D:D:AS:DD:D: