Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

Arcsi 2006. október 10. 255 hozzászólás 1454.
Mi a halló távolság? ??? Az akvárium és az istálló közti távolság!!!
- Mitõl lett az Ózonlyuk? - Lelõtték a nagy varázslót! :kocka - Miért ugrik a WC papír a kútba? - ??? - Hogy a fenekéhez érjen. :kocka
Válasz toma üzenetére (#2806): Válasz Rabbitt üzenetére (#2805): ennél jobb favicc nincs a földön.. :))
CreO 2006. október 10. 1847 hozzászólás 165.
Válasz FUCKtheSkins üzenetére (#2804): xDDDDDD XSD:AD?'"?ASD?:DAS:"E:AS xd
What else you gonna do on Saturday? ;)
toma 2006. október 10. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Arcsi üzenetére (#2801): jujjjj de szar SA:D:AD:AS:D:D
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Rabbitt 2006. október 10. 2753 hozzászólás 84.
Válasz Arcsi üzenetére (#2801): Ez ojan szinten szar vicc lol :D:D
Rosi 2006. október 10. 1904 hozzászólás 155.
Két modern mûvész beszélget koncerten: -Te, szerinted beleszarjak a zongorába? -Áhh, hagyd, ezek ugysem értenék...
Soha senkit ne becsülj le - így magadat sem.
Arcsi 2006. október 9. 255 hozzászólás 1454.
Válasz Xymoth üzenetére (#2802): sz*r de jó :AS:AS:D:D
Xymoth 2006. október 9. 2068 hozzászólás 140.
Válasz Arcsi üzenetére (#2801): ez deszar x:ASD:SA:D
Az alvástól éhes leszek, az evéstõl elálmosodom. Az élet szép.
Arcsi 2006. október 9. 255 hozzászólás 1454.
-Miért kopog a facipõ??? -?? -Mert nem éri fel a csengõt!! :A:S:S:D:AS:DASD:D!+!
Válasz CreO üzenetére (#2799): skill :D
CreO 2006. október 9. 1847 hozzászólás 165.
Hazamegy a gyermek az iskolából. Kérdi az apja: - Fiam, mit tanultatok az iskolában? - Rajzolni! - feleli a gyerek. - Aztán tudsz-é rajzolni? - Én igen! - No, akkor rajzolj egy szamarat! - Forduljon velem szembe édesapám! oltás:AS:D:'!:"Q+!Q Két rendõr beszélget: - Figyelj, unom,hogy mindenki lenéz minket! - Én is, de van egy ötletem! - Mi? - Tanuljunk meg a vízen járni! - Jó! Sok évi tanulás meghozza gyümölcsét, megtanulnak vízen járni. Be is mutatják a nagy produkciót, úgy, hogy azok is lássák, akik kinevették õket. A Duna parton a korlátra könyökölve így szól az egyik nézõ: - Nézzétek, ezek a hülye rendõrök még úszni se tudnak! Akkora paraszt vagy, hogy gumicsizmával mész föl az internetre! - Miért nincs háza a kukoricának? - ??? - Mert csöves. - Mi a csövesek közmondása? - ??? - Kukából nem lesz szalonna! A cigányasszony elmegy a községházára és bejelenti, hogy meghalt az ura. - A halál oka? - kérdezik. - Valamilyen nyavalya. - De hát ki kezelte? - Ki más? Hát én! - És orvosi segítséget nem is vettek igénybe? - Minek? Meghótt az egyedül is. kb. ennyi mára :)
What else you gonna do on Saturday? ;)
Válasz panther_tank üzenetére (#2789): morbid xD
toma 2006. október 9. 4782 hozzászólás 22.
Válasz panther_tank üzenetére (#2794): ez qrva jó vicc, csak baromi szarul adtad elõ ~|
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Kickass 2006. október 9. 759 hozzászólás 498.
Válasz panther_tank üzenetére (#2789): bazmeg ez nekem tecett A::AS:FASD:F:DFADF
no more wc3
Arcsi 2006. október 8. 255 hozzászólás 1454.
sztem jó vicc volt A:SA:S:AS:D:A:SD::A:D:AS
A zsidók kiabálnak a kázkamrában. Ezt kiabálják Hitlernek: -Nyisd ki hitler nyisd ki! Erre Hitler azt mondja: -Nyitoom! :kocka :D
Nem! :D
toma 2006. október 8. 4782 hozzászólás 22.
Válasz panther_tank üzenetére (#2789): :ASD:A:DA:D:AD:SA:DA:DA:D:AD:AD:A:DA:D:AD:D
paradoX 2006. október 8. 4067 hozzászólás 37.
Válasz panther_tank üzenetére (#2789): :O x| :confused
MinD You!
NaB 2006. október 8. 983 hozzászólás 368.
Válasz m26_pershing üzenetére (#2788): orvos látott már?
Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun
A kamasz srác elviszi a húgát az állatkertbe, ahol látnak két majmot szexelni. A kislány megkérdezi a bátyját hogy mit csinálnak azok ott, mire a fiú elvörösödve felel: -Tortát sütnek. Másnap reggel a kislány a bátyjához somfordál és odasúgja neki:Apu és anyu egész éjjel tortát sütöttek. -Honnan tudod? -Onnan, hogy lenyaltam a cukormázat a kanapéról. :kocka
-Hangsunghiangu larlfkoékápolf! -Uhansungi mungia nyong! :o :kocka
Kurel 2006. október 8. 1058 hozzászólás 332.
Válasz m26_pershing üzenetére (#2783): A:SDAS:DAS:D:D:D
Mindenhol jó, de legjobb a mákostészta.
Gyurmi 2006. október 7. 3646 hozzászólás 47.
:ASD: AS:D: :DAS
vaktabletta kapható , receptér'!
NaB 2006. október 7. 983 hozzászólás 368.
Válasz Arcsi üzenetére (#2775): hangulatos kis vicc : )
Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun
Ja és van egy jó újság a neve: Kismalac ß)
Két gilszta megy az úton. Meglátnak egy tál spagettit. Az egyik giliszta lelekesen megszólal: -Gyere komám, tömegszex! :kocka :D
Antares 2006. október 6. 4109 hozzászólás 35.
Válasz pisko üzenetére (#2780): wááá :)
So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul...
Xymoth 2006. október 5. 2068 hozzászólás 140.
Válasz pisko üzenetére (#2780): skill :D olddeyo
pisko 2006. október 5. 1369 hozzászólás 246.
a románok egy, a világon legnagyobb volumenü épitkezésbe kezdenek. minden ország népe küld segítséget, finnországból építõanyag, görögországbol csempe, amerikábl kaja érkezik a munkásoknak, etc.a román elnök midnezt nagy eégedettséggel látja, csak egy dolog zavarja õt: a magyarok semmit nem adtak. fel is hivja a miniszterlenököt, hogy találkozót beszéljenek meg. a találkán meg is kérdi a román a magyart: - Barátom, a világ minden pontjáról kaptunk segítséget, építõanyagaot, munkaerõt, étkeztetést, minden amit csak lehet.de ti semmit nem adtatok. miért? - Miért ??? a telek nem volt elég, bazmeg!?!!?
pisko 2006. október 5. 1369 hozzászólás 246.
ezt már valamikor leirták talán face vagy rabbit nem emléxem már rá. és ott ráadásul gyurcsány volt a hülye nem bush de még mindig nagyon ütös :D:D
A magyar elnök, George Bush, a Pápa, és egy iskolás gyerek együtt utaznak egy repülõn. Egyszer csak hátraszól a pilóta: - Meghibásodott a gép és csak négy ejtõernyõ, van. Mondja a magyar elnök: - Az én országom nagyon nagy szarban van, nélkülem még nagyobb szarban lennének - elkap egy táskát, és ugrik. Mondja Bush: - Az én országom az intelligenciám nélkül nem bírna megmaradni, úgyhogy nekem minden képen ugranom kell. - elkap egy táskát és ugrik. Mondja a Pápa: - Sokat éltem, jó életem volt, ugorj csak gyermekem. Erre a gyerek így szól: - Semmi gond Pápa bá, az a nagyon intelligens Bush elnök az iskola táskámmal ugrott. :kocka :kocka :kocka :kocka :kocka :kocka :kocka
Válasz m26_pershing üzenetére (#2770): Válasz m26_pershing üzenetére (#2771):
Kurel 2006. október 5. 1058 hozzászólás 332.
Válasz fACE üzenetére (#2763): meg lopják a manádat :AD:SAD:ASD:SAD:D
Mindenhol jó, de legjobb a mákostészta.
Arcsi 2006. október 5. 255 hozzászólás 1454.
-Mit csinál a madárijesztõ, amikor elveszti a fél kezét? -??? -Benyúl a fiókba és elõveszi a takarékszövetkezet. tom h old, de evergreen ^^
fACE 2006. október 5. 2846 hozzászólás 76.
Válasz m26_pershing üzenetére (#2773): :DDDDDDDDD
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
-Jean, a tojásaim! -Hozom uram! -Ne hozza, vakarja! :D :kocka :D :kocka
Válasz m26_pershing üzenetére (#2771): Ezek jóóóóóóókkkk!!!!!! :DDA:SDA:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Fõleg a 2. üt . :D
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
Vidéki vendéglõben: - Cigánypecsenye van? - Van, de akkor zene nincs... :kocka :kocka :kocka :kocka :kocka :kocka :kocka :kocka :kocka :kocka
- Anya, apa miért kopasz? - Mert sokat gondolkodik. - És neked miért hosszú a hajad? - Na, menjél szépen játszani! :kocka :kocka :kocka
Az elefánt kérdezi a puputevétõl: - Miért a hátadon hordod a melleidet? - Hmm, furcsa kérdés annak a szájából, akinek a pénisze az arcán lóg. :kocka
Válasz fACE üzenetére (#2767): még mindig üt xASD
A férj mindig azzal cikizi a feleségét,hogy olyan a segge,mint egy betonkeverõ?! Egyik este a férj odabújik a felesége mellé,mire AZ megszólal: - Mit képzelsz,hogy olyan két vacak kis kavicsért beindítom a betonkeverõt??? :ASD:ASD:S:DAD:D:ASD:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
cNd_Ax0n 2006. október 5. 2202 hozzászólás 123.
Szegény NE-t a cigányokhoz hasonlítják... de amugy durva vicc :D:A:DAS:DS
A szerelem definiálhatóan amorfizálódott periférikus komplexum, ahol a pszedoindividualisztikus egocentrumban kiváltja a "dejóbaszni" érzést.
Válasz fACE üzenetére (#2763): ::DAS::XA::ASD:X:SAd.SA:DSA:DsadSADSADSADDSAD:SAD:SA:DSADSADsa
cNd_Ax0n 2006. október 5. 2202 hozzászólás 123.
Válasz fACE üzenetére (#2763): LOOOOOOOOOOL :D:ASD:ASD:ASD imba..... :kira
A szerelem definiálhatóan amorfizálódott periférikus komplexum, ahol a pszedoindividualisztikus egocentrumban kiváltja a "dejóbaszni" érzést.
Árpi üzenete: tudod melyik kisebbségre hasonlít a NE faj ? faCE üzenete::ASD:ASD AD :AS ASD: Árpi üzenete: találós kérdés faCE üzenete: cigányokra? faCE üzenete::)))))) Árpi üzenete:yeeeeeeeeeeeee Árpi üzenete:miért ? Árpi üzenete: Nagy tömegben,éjjel bátrak !!! Árpi üzenete: TT faCE üzenete: :ASDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Árpi üzenete: balhé van, hide-olnak. Gáz van blinkelnek :) faCE üzenete: ))))))))))))))))))))))) eX: Meg lopják a manádat! A:SD:AD:ASD:ADAD Face: :ASD:AD:ASD:ASD:
toma 2006. október 5. 4782 hozzászólás 22.
"Majd legfeljebb megírja bal kézzel" A:D:SA:DA:SD:ASD:ASD:D:SD:D
Az élet írta: Egy kisboltban dolgozom. A múltkor egy vevõ a pulton felejtette a mobilját. Megnéztem rajta a címlistát, és felhívtam a Mama feliratnál jelzett telefonszámot. Elmondtam a hölgynek, hogy a fia telefonja nálunk van. - Azonnal intézkedem - válaszolt a Mama. Kis idõ múlva megcsörrent a mobil, felvettem: - Halló? - Kisfiam, a kisboltból telefonáltak, hogy náluk van a mobilod, menj érte! Kaptam egy ilyen sms-t: Nyerjen 500eFT-ot az Europarktol..blabla.. erre kuldtem nekik egy ilyen valaszt: "Meg egy ilyet kapok es megb * m anyadat a ravatalon!" erre jott egy valasz: "On sikeresen leiratkozott hirlevelunkrol. "fasza buli volt, anyám írt smst, hmeghalt a papa, én végigbõgtem az éjszakát, és kiderült, h csak a pápa halt meg, - csak anyám nem bír ékezetet írni...." Voltam moziban, a Passiot néztük, ül mellettünk egy szõke csaj, meg a kigyúrt barátja. Elsõ beszólás, amikor elkapják Jézust: Csaj: És akkor felakasztják, vagy mi lesz??? Pasi: Hülye, õ a fõszereplõ, csak nem hal meg! ez a legjobb!! Az évfolyamból gyér érdeklõdés mutatkozott egy prof. elõadásai iránt. Ezért a prof. az egyik elõadás végén bejelentette, hogy legközelebb ZH írás lesz, ahova a hiányzókat is sok szeretettel várja. Közölte, hogy hiányzást csak akkor fogad el, ha az illetõ beteg, és már a halálán van. Erre az egyik diák megkérdezte: - Elfogadja-e a hiányzás okának a túlzásba vitt nemi élet okozta végkimerülést? Kis csend. A prof. a kérdezõre nézett egy pillanatig, majd ezt válaszolta: - Majd legfeljebb megírja bal kézzel. Autóval utaztam Montrealból Québec Citybe, a 20-as országúton, amikor megálltam egy pihenõnél, hogy használjam a WC-t. Az elsõ fülke használatban volt, betértem a másodikba. Alig ültem le, amikor a szomszédból egy hang megkérdezi: - Halló, hogy vagy? Nem tartozom azok közé, akik beszélgetésbe elegyednek egy férfi WC- ben mindenkivel, de ez alkalommal nem tudtam megállni, kissé zavartan válaszoltam: - Elég jól! Mire a szomszédos férfi megkérdezi: - Mi járatban vagy? Micsoda kérdés! Arra gondoltam, ez a beszélgetés határozottan kezd bizarr lenni, ezért csak annyit mondtam: - Mint ön is, kelet felé utazom! A szomszéd idegesen megszólal újra: - Te, ide figyelj! Vissza foglak hívni, a szomszéd fülkében van egy hülye, aki minden kérdésemre válaszol, - szia