Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

Na mostmár csak ezt a nevemet fogom használni! Ja és még szeretnék kérdezni valamit. Nem baj hogy náci vagyok? :sleep
Válasz fACE üzenetére (#2708): Köszönö szépen. elkezdem gyûjtögetni a haverokat. :kira :)
fACE 2006. október 3. 2846 hozzászólás 76.
Válasz panther_tank üzenetére (#2705): Srác kapsz egy másik lehetõséget egy teljesen utolsót. Örülök, hogy rájöttél, hogy vmit nem jól csináltál és hogy befejezed. Amit Tomker belinkelt, arra meg repeknél lévõ kommentek is normális hangnemben zajlanak. Ha valóban nem tetszett, írd ezt le finomabban, viseljük a negativ kritikát is. u.i.: Az nem bocsánat kérés, hogy "Bocsánatot kérek te isten!" és ezt 1 kommentbe 200x be ctrl v-zed. Kezdhetsz tiszta lappal és gyûjtsél sok csillagot meg barátot ezen az oldalon, mert van egy csomó jó fej :) Ha így teszel kedvelni fognak és jól érzed majd magad nálunk. Sok sikert!
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
ToMker 2006. október 3. 2977 hozzászólás 72.
ilyen módon szeretnéd befejezni? > : http://war3.replays.hu/repek.php?repid=3405
KingTom 2006. október 3. 1220 hozzászólás 285.
Válasz panther_tank üzenetére (#2704): ne gyere ide vissza.
A titok az, hogy rosszul játssz a megfelelõ idõben.
Tessé ez az új nevem panther_tank és mostmár meg próbálom befejezni csak adjatok egy kis idõt! :ehh
ToMker 2006. október 3. 2977 hozzászólás 72.
népszerü vagy a 2 csillagoddal :D 2repet raktál fel annyit is nyomtam le :D nem kell eröltetni mass kani gameket thx, ;)
Válasz m26_pershing üzenetére (#2701): ez nem bocsánat kérés...
Én már bocsánatot kértem! nem vetted észre? :ehh
Válasz m26_pershing üzenetére (#2699): elhúzol anyádba or?
[Inkább már semmit nem írok, nem leszel itt hosszú életû kispajtás]
[Gratulálok a második moderálásodhoz! Hamar meglesz a bann és ha nem fogod fel, hogy nem azért moderáltalak mert nem használtál hosszú "û" -t meg "õ" t, mint ahogy a nekem cimzett levélben leírtad, hogy német billentyûzeted van akkor reménytelenebb eset vagy mint gondoltam. Gondolkozz már azon, hogy hogy kellene viselkedni, ha már egyszer nem volt vagy nincs gyerekszobád. ]
Mi lesz a negerrel ha nem eszik? Ehes lesz. Most ebben mi a vicces?
Válasz reV.snA üzenetére (#2696): Jaaa :D És így születnek a viccek az élet írja õket. :D
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
reV_snA 2006. október 3. 3524 hozzászólás 52.
ez az üzifalból jött?:D:D:D amugy nice:D:d
Reggel mikor felébredek, s kelet felé tekintgetek, látom, piroslik az ég alja, Lenin elvtárs lakik arra.
-Te haver nem jössz el este? Gruppen party lesz nálam. -Dehogynem! És hányan leszünk? -Hát ha hozod a feleséged már 3-an. :ASD:ASD:SD:DDDDDD
ObeaR 2006. október 3. 1048 hozzászólás 337.
Válasz ComputerSC üzenetére (#2693): A krokodil között az a különbség, hogy zöldebb, mint amilyen hosszú, mivel csak hosszában hosszú, viszont hosszában és keresztben is zöld. háde nem?
ComputerSC 2006. október 2. 2786 hozzászólás 82.
Válasz Antares üzenetére (#2691): Mi a különbség és a krokodil között? A:SD:ASD:D A mackó a málnásban zabál, a nyuszi a folyó másik partján elkezd neki üvöltözni: - Mackó, mackó gyere ide, nézd mit mutatok neked! - Haggyál nyuszika, most nem érek rá. - De gyere maci ez fenomenális! - Nem megyek. - De azonnal gyere, ilyet még nem láttam. A mackó nagy mérgesen otthagyja a mánást, és nagy küszködések árán átússza a folyót. - Na, mit akarsz mutatni, nyuszika? - Nézd maci, ott a túlparton, MENNYI málna van!
The bestest topic killer ever.
reV_snA 2006. október 2. 3524 hozzászólás 52.
ez a tipikus armi vicc? Mit mondott batman robbinnak mielött beszálltak a batmobile-ba?:D ??? Gyere Robin szálljunk be a batmobile-ba:D (nem tudom hogyan kell õket írni :D)
Reggel mikor felébredek, s kelet felé tekintgetek, látom, piroslik az ég alja, Lenin elvtárs lakik arra.
Antares 2006. október 2. 4109 hozzászólás 35.
Válasz ComputerSC üzenetére (#2689): á te sem tudod értékelni a humortalan vicceket :D pedig ezek annyira jók, legjobb vicc: - Mit mond a török, mikor defektet kap? - Faszom ba defektet kaptam :P
So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul...
Xymoth 2006. október 2. 2068 hozzászólás 140.
Válasz ComputerSC üzenetére (#2689): xD xDxDxDxDxD
Az alvástól éhes leszek, az evéstõl elálmosodom. Az élet szép.
Szerintem volt már szerencsénk a sráchoz. Emlékeztek azokra a jó kis "Megy a tauren és leüti a footit. Miért? Mert a tauren nagyobb!" szintû viccekre? A:SDD
[OFF]
toma 2006. október 2. 4782 hozzászólás 22.
[nagyon mass flame]
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Válasz Kurel üzenetére (#2685): Meddig szûz a cigánylány? Amíg erõsebb mint az öccse, gyorsabb mint a bátyja és az apja a sitten van. :kocka Tudod mit? Semmit!
Kurel 2006. október 2. 1058 hozzászólás 332.
[mass flame]
Mindenhol jó, de legjobb a mákostészta.
[Gratulálok az elsõ moderálásodhoz! ;) ]
Kurel 2006. október 2. 1058 hozzászólás 332.
Válasz toma üzenetére (#2682): hogy lenne õ???? ~| ÉN vagyok az :$
Mindenhol jó, de legjobb a mákostészta.
Válasz m26_pershing üzenetére (#2674): nehogy te mondd meg h itt kit és miért bannolnak :kira még egy kérdés: az oviban te vagy a király? or? :pussz
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Pr0-peller 2006. október 2. 1172 hozzászólás 300.
Válasz m26_pershing üzenetére (#2680): legkozelebb mondhatnal mar viccet is egyszer ne csak ezeket a dedos poenokat b+
"Üzeni anyám hogy ne hívogasd,elfogytak már a kinõtt ruháim" :SDG"RASDRAS
- Kapitány,kapitány! Jönnek az indiánok! - Ellenségek vagy barátok? - Együtt jönnek, gondolom barátok! :kocka
Kalózok támadják meg a hajót A kalózkapitány kiadja a parancsot: -Férfiakat kifosztani, nõket megerõszakolni! Egy vékony, affektáló férfihang az utasok közül: - Nem lehetne inkább fordítva? :kocka :kocka :kocka
- Mi hiányzik a zsidó kivándorlókat Izraelbe szállító hajóról? - Fél kiló fityma :kocka
Isten Az oviban a gyerekek rajzolgatnak, az óvónéni körbejár és megszemléli az alkotásokat. Megkérdezi Zsuzsikától: - Kislányom, te mit rajzolsz? - Istent. - De Zsuzsika, senki nem tudja, Isten milyen is valójában. - Ha várnak egy percet, megtudhatják. be kellett írnom, hogy ne legyen off:D:D:D Válasz m26_pershing üzenetére (#2674): ez OFF és SPAM is egyben szal simán moderálható :D
Válasz m26_pershing üzenetére (#2673): gj :kira
l0rd 2006. október 2. 348 hozzászólás 1105.
szanalmas vagy --_--
Nem irok alá semmit!!1!
[spam]
Válasz m26_pershing üzenetére (#2669): Ezt szerkeszd ki 0-ára legközelebb megalázáshoz jogod nincs! Jah és az ilyeneket pm-be küld neki... mint pl amit most is írtál;):P
???
roNor 2006. október 2. 635 hozzászólás 594.
érik a bann xD
Válasz m26_pershing üzenetére (#2666): mi a faszt kell núboznod te lama?? ismersz te engem? különben is ki a tököm vagy?? létszi húzzááá mááá vissza az oviba...thx
[Ismét egy sziporkázó humorban bõvelkedõ vicc, aminek megtekintését semmilyen korosztálynak nem ajánljuk, szóval a következõ nyomdafestéket nem tûrõ kommented után moderállak, aztán meg eltávolítunk errõl az oldalról]]
Nem szoktam ilyesmit mondani, de te egy idióta vagy.
[Ismét egy sziporkázó humorban bõvelkedõ vicc, aminek megtekintését semmilyen korosztálynak nem ajánljuk]
[Flame]
[Nem hogy nem vicces, de visszataszító amit írtál, ezûton figyelmeztetlek, hogy a következõ moderálással jár]
eX 2006. október 1. 4277 hozzászólás 32.
Válasz toma üzenetére (#2663): aztakurva AS:DAS:D :ASDA!""!"
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
toma 2006. október 1. 4782 hozzászólás 22.
jaja emlékezetes esetek voltak ^^ Angliában pedig még néhány középkori törvény van életben, pl: York városában bármikor le lehet lõni a skótokat de csak íjpuskával meg hasonlok :D:SAD:D
eX 2006. október 1. 4277 hozzászólás 32.
hat igen ezek az amerikai jogrendszer miatt keszultek csaj betette az elazott macskajat a mikroba...persze a macska felrobbant a no meg birosagra ment hogy nem volt a mikro tajekoztatojan hogy ne tegyunk be elo organizmust a mikroba, jelen esetben egy macskat :D kapott par millio dollart azthiszem meg a masik aki tudo rakot kapott a cigitol...es hogy ö azt nem tudta, mert nem volt rairva a dobozra..ö is hasonlo karteritesben reszesult
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Chaos 2006. október 1. 610 hozzászólás 637.
Vevõtájékoztató!!! Az ember butaságát bizonyítandó egyes árucikkeken vevotájékoztató található. Íme, néhány gyöngyszem: Sears hajszárítón: Alvás közben ne használja! (Pedig ilyenkor kéne, hogy jól nézzen ki a hajam!) Chips zacskón: Ön is nyerhet! Még vásárolnia sem kell! Részletek a zacskóban! (Csak áruházi tolvajok részére) Mélyhutött (Mirelite) árun: Felhasználási javaslat: Kiolvasztani. (Persze ez csak javaslat. Ehetjük jégbe fagyva is?) Tesco tiramisu dobozán (a doboz alján!): Ne fordítsa fel! (Marha! Most már késõ!) Pudingos dobozon: A termék melegítés után forró lesz! (Mint ahogy az éjszaka után nappal jön.) Vasaló dobozán: Ne vasalja a ruhát saját testén! (Pedig ezzel mennyi idõt spórolhatnánk!) Altató tabletta dobozán: Álmosságot okozhat. (Még szerencse...) Karácsonyfa izzókon: Csak kültéri, illetve beltéri használatra! (Esetleg hol máshol használhatnám még?) Japán konyhagépen: A másik célra ne használja! (Nem mondom, állati kíváncsivá tett!) Gyermek Superman jelmez dobozán: Az ember alapvetõen nem tud repülni. Ezt a tényt a jelmez viselete sem befolyásolja! (No comment.....) Svéd láncfurészen: Ne próbálja kézzel, vagy külsõ nemi szerveivel megállítani a furészt! (Úristen! Volt már erre példa....?) Javítómuhely bejáratánál: Mindent megjavítunk. Kérem kopogjon, mert nem jó a csengõ.
Would you like a Yes/No prompt? (Y/n)