Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

Xymoth 2006. szeptember 30. 2068 hozzászólás 140.
Válasz ChooLer üzenetére (#2659): prö vagy :D
Az alvástól éhes leszek, az evéstõl elálmosodom. Az élet szép.
ChooLer 2006. szeptember 30. 212 hozzászólás 1659.
jó én 500at attam bele...
MinD You!
Válasz monster üzenetére (#2657): jah de én neveztem is te csöves ! xD
monster 2006. szeptember 30. 684 hozzászólás 545.
Válasz Xymoth üzenetére (#2655): én 400at :]:D
Vigyázz a jelenre, mert a jelenbõl múlt lesz, a múltad pedig megölheti a jövõdet.
Válasz Kurel üzenetére (#2655): adtam bele 300 at xD
Kurel 2006. szeptember 30. 1058 hozzászólás 332.
Válasz Xymoth üzenetére (#2653): :D már van 3000Ft :D
Mindenhol jó, de legjobb a mákostészta.
monster 2006. szeptember 30. 684 hozzászólás 545.
Válasz Xymoth üzenetére (#2652): A:SD:SA:+D:S+DD:A+S:D:S:AD:
Vigyázz a jelenre, mert a jelenbõl múlt lesz, a múltad pedig megölheti a jövõdet.
Szeged Lan Nyeremény! xD
ComputerSC 2006. szeptember 30. 2786 hozzászólás 82.
Válasz fACE üzenetére (#2651): Tényleg rosz a memóriád. :D Idézek magamtól: [i]"fACE írta[b](#2598)[/b]:"[/i]
The bestest topic killer ever.
fACE 2006. szeptember 30. 2846 hozzászólás 76.
Legalább sc-nek tetszett már megérte. De ezentúl a faszom se fog ide vicceket irogatni, annyit tudtok rá mondani hogy "már volt". Írjon ide akinek 6 anyja van.
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
Válasz eX üzenetére (#2647): XASDA:SDAsdaSD
Gyurmi 2006. szeptember 29. 3646 hozzászólás 47.
Válasz eX üzenetére (#2647): ja lol
vaktabletta kapható , receptér'!
ComputerSC 2006. szeptember 29. 2786 hozzászólás 82.
[quote=fACE írta(#2598)]Gyurcsányi és Koka sétál a határban, látják, hogy egy egyéni gazdálkodó vet. - Hé, paraszt, mit vetsz? - rikkant oda Koka. Az öreg hátranéz, látja kik azok, köp egyet, majd folytatja munkáját. - Hagyd már - szól Gyurcsányi -, bármit vet az öreg, úgyis a miénk lesz. No, erre már megfordul az öreg: - Kendert vetek, kötél lesz belõle.[/quote] OUCH :D
eX 2006. szeptember 29. 4277 hozzászólás 32.
Válasz fACE üzenetére (#2646): te tenyleg iyen feledekeny vagy?:D
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
fACE 2006. szeptember 29. 2846 hozzászólás 76.
Gyurcsány és Kóka sétál a határban, látják, hogy egy egyéni gazdálkodó vet. - Hé, paraszt, mit vetsz? - rikkant oda Kóka. Az öreg hátranéz, látja kik azok, köp egyet, majd folytatja munkáját. - Hagyd már - szól Gyurcsány -, bármit vet az öreg, úgyis a miénk lesz. No, erre már megfordul az öreg: - Kendert vetek, kötél lesz belõle.
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
monster 2006. szeptember 28. 684 hozzászólás 545.
Válasz iA-KeKs üzenetére (#2643): nyuszié yobb a végén az a "Jé ott egy hid" az odabasz :D
iA-KeKs 2006. szeptember 28. 4264 hozzászólás 33.
nyuszi az eredeti így van: 3 szöke nö eltévedt a dzsungelben, elérnek egy folyóhoz, tele krokodílokkal. Épp ottvan 1 jó tündér, és mindegyiküknek 1 kívánságát teljesíti Az elsö: - Legyek 100szor okosabb! Százszor okosabb lesz, megtanulni úszni, de félúton a krokodílok felfalják A második. - Legyek 1000szer okosabb! 1000szer okosabb lesz és megtanul hajót építeni, már szinte át is ért, de a krodílok lyukat haparnak a hajóba és felfalják. Mongya a 3.: - Legyek egymilliárdszor okosabb! Átváltozik férfivá és átmegy a hídon....
Nem vok pedo, csak türelmetlen - by csé
monster 2006. szeptember 28. 684 hozzászólás 545.
Válasz Rabbitt üzenetére (#2641): LOOOOOOOOOL :DDDDD
Rabbitt 2006. szeptember 28. 2753 hozzászólás 84.
- Mi van a magyar liften? - 4 fõ-600 kg. - Mi van az etióp liften? - 600 fõ-4 kg. A skinhead felvesz egy stopost. A stopos már nagyon fáradt, és elalszik a hátsó ülésen. Bukkan hármat a kocsi, amire felébed a stopos és megkérdezi: - Mi volt ez? - Ááá. Semmi. Csak elütöttünk egy cigányt. - De hát három bukkanó volt. - Persze. Fel a járdára, elütöttük a cigányt, le a járdáról. Két szõke és egy barna nõ sétálnak az õserdõben. Elérnek egy folyóhoz. A folyó tele van krokodilokkal. A folyó szélén áll egy tündér. Azt mondja nekik: - Mindhármótoknak van 1-1 kívánsága. Te mit kívánsz? - kérdezi az elsõ szõkétõl. - Azt, hogy gyorsabban ússzak a krokodilnál. Sikerül a varázslat, beleugrik a vízbe, már éppen eléri a partot, amikor elkapja egy másik krokodil, és megeszi. - Te mit kívánsz? - kérdezi a tündér a másik szõkét. - Azt, hogy tudjak repülni, hogy átrepülljem a folyót. Sikerül a varázslat, már õ is éppen eléri a másik partot, de egy krokodil felugrik, és elkapja õt is. - Te mit kívánsz? - kérdezi a tündér a barna hajú nõt. - Azt, hogy gondolkozzam egy férfi agyával. Sikerül a varázslat, felkiált a barna: - Jé, ott egy híd!
ComputerSC 2006. szeptember 28. 2786 hozzászólás 82.
Válasz aBry üzenetére (#2640): Ez nem csak hogy (szerintem) nem ide való, de még csak nem is vicces.
aBry 2006. szeptember 28. 2429 hozzászólás 106.
[Ez nem fajgyûlöleti oldal, ráadásul abszolút nem vicces]
A lehetetlen nem tény, hanem vélemény.
NaB 2006. szeptember 27. 983 hozzászólás 368.
Válasz pisko üzenetére (#2635): : )))
Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun
reV_snA 2006. szeptember 27. 3524 hozzászólás 52.
Válasz Rabbitt üzenetére (#2611): Válasz QuDiX- üzenetére (#2637): Ugyanaz... azért várjunk legalább egy kis idõt a hasonló viccek beírásával/copyzásával :o
Reggel mikor felébredek, s kelet felé tekintgetek, látom, piroslik az ég alja, Lenin elvtárs lakik arra.
Pinki 2006. szeptember 27. 907 hozzászólás 407.
Cigány hazajön az iskolából és megkérdi az apját: - Hát ídesapám! Olvasásból azírt vagyok jeles, mer cigány vagyok? - Nem kisfiam! Az azírt van, mert gyönyörûen olvasol. Másnap hazajön a gyerek és azt kérdezi: - Hát ídesapám! Nyelvtanból azírt vagyok jeles, mer cigány vagyok? - Nem kisfiam, az azírt van, mert jó vagy nyelvtanból. Harmadnap hazajön a gyerek és azt kérdezi: - Hát ídesapám! Az, hogy nekem 20 centis f..om van, az osztálytársaimnak meg 10, az azírt van, mert cigány vagyok? - Nem ídes fiam, az azírt van mert a többiek 10 ívesek, te meg 18. Megy a nyuszika a bolthoz. Ott hatalmas sor kigyózik. A nyuszika elõretolakszik, a medve pedig egyszercsak megállítja: - Ne tolakodj nyuszika! - azzal hátradobja. Nyuszika újra elõretolakszik, medve megint hátradobja. Még egyszer próbálkozik, de megint csak a sor végénél landol. Egyszercsak megszólal: - Na, ma se nyitok ki. Négy férfi elment golfozni az egyik délután. Miután végeztek, az egyik elindult, hogy rendezze a számlát. A másik három elkezdett beszélgetni a fiaikról: - Az én fiam építkezési vállalkozó. Olyan sikeres, hogy az egyik barátjának adott egy házat ajándékba. - mondta az elsõ. - Az enyém autóügynök. Már három városban van ügynöksége. Annyira megy neki, hogy a múltkor adott az egyik barátjának két Mercédeszt. - A fiam bróker - mondta a harmadik. - Annyira sikeres, hogy egy hatalmas részvénycsomagot adott az egyik barátjának. Mikor a negyedik férfi is csatlakozott hozzájuk, õt is megkérdezték, mit csinál a fia. - Az én fiam homokos. Nem vagyok túl boldog emiatt, de biztos jó lehet, mert a három legutolsó barátja adott neki egy házat, két autót, és egy hatalmas részvénycsomagot.
toma 2006. szeptember 26. 4782 hozzászólás 22.
Válasz ChooLer üzenetére (#2628): :ASD:A:DSA:DA:+"!:+!":ADS:D:AD:ASD:D
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
pisko 2006. szeptember 26. 1369 hozzászólás 246.
arcsi azok nem szegedi kannibálok voltak ? :o ^^
Arcsi 2006. szeptember 25. 255 hozzászólás 1450.
Móricka szulei megkivanjak egymast. Hogy a gyerek ne zavarjon, kiküldik az erkelyre, es meghagyják neki, hogy nézze, mi történik az utcán, és idõnként jelentse. Az engedelmes gyermek kivonul az erkélyre, és jelent: - Az utcán elment egy villamos. Egy idõs úr újságot vett a sarkon. Csinos fiatal hölgy szállt ki egy Mercedesbõl. Samuka szülei basznak! - Honnan tudod, fiam? - szól ki az apa gyanakodva. - Hát a Samuka is kinn all az erkelyen... :D Kannibálok beszélgetnek: -Hol van anyád? -Mögöttem. -Mögötted? -Mög.
Xymoth 2006. szeptember 25. 2068 hozzászólás 140.
rabb xD
Rabbitt 2006. szeptember 25. 2753 hozzászólás 84.
"10 orvosból 9 egyetért abban, hogy 10 orvosból 1 hülye." Fiatal kis srác várakozik a szemészeten. Odaszól neki a doki: - Abba kellene hagyni a maszturbálást. - Miért megvakulok? - Nem. Zavarja a többi beteget.
Jancsi és Juliska sétálnak az erdõben. Jancsira nagyon rájon a b@szhatnék. - Juliska nem akarsz kúrni egyet? - Mit képzelsz? Nem! - Naa, úgy se lát senki - Jól van, ok! Megtörténik az aktus eztán megszólal Jancsi: - Juliska, ha valami jelentkezik 9 hónap múlva, akkor nevezd el Jancsinak! Erre Juliska: - Jó de ha nálad jelentkezik valami 2 hét múlva, azt nevezd el trippernek!
Nyuszika áll a szakadék szélén, és kesereg: - Maci, maci. Arrra jön a ló. - Mi történt nyuszika, miért vagy ilyen szomorú? - Maci, maci. - Na, nyuszika, mondd el, mi a baj! - Maci, maci. - Nyuszika, nem mondom mégegyszer! - Maci,maci. A ló nekifut, de a nyuszika az utolsó pillanatban elugrik elõle, és a lovacska lezuhan a szakadékba. - Paci, paci.
Válasz ChooLer üzenetére (#2628): aztakurva :D:D:D:D:D:D:D:D
ChooLer 2006. szeptember 24. 212 hozzászólás 1659.
Ideges apuka ül a váróteremben. Végre megjelenik a szülõorvos karjaiban a gyerekkel. Ahogy jön a folyósón egyszer csak fogja magát és kétszer jól a falhozcsapja a gyereket. Az apuka kétségbeesetten, ledöbbenve nézi - mikor odaér az orvos elmosolyodik és így szól: - Csak vicceltem! Halva született...
MinD You!
reV_snA 2006. szeptember 24. 3524 hozzászólás 52.
Válasz DeathLorD üzenetére (#2625): Te pihenjél :)
Reggel mikor felébredek, s kelet felé tekintgetek, látom, piroslik az ég alja, Lenin elvtárs lakik arra.
iA-KeKs 2006. szeptember 24. 4264 hozzászólás 33.
@ rabbit, :kira :kira :kira :kira
Nem vok pedo, csak türelmetlen - by csé
DeathLorD 2006. szeptember 24. 148 hozzászólás 2154.
Válasz reV.snA üzenetére (#2624): Pihenj már... Rabbit legalább vicceket irt, te meg kb semmi értelmeset...
sem
egymásnak
írogatni
szoktunk
így
nem
de
Rabbitt 2006. szeptember 24. 2753 hozzászólás 84.
Válasz reV.snA üzenetére (#2614): nekem igy jo sajnálom
Válasz CreO üzenetére (#2615): Ha nem voltak még ott akkor mi a faszt akarnak erdéllyel? szal adják vissza :D:D vagyis helyesbítek el se vegyék :) Amugy már mind1 szakállas... és már mind volt itt is :P
CreO 2006. szeptember 24. 1847 hozzászólás 165.
Válasz Rabbitt üzenetére (#2609): nevetés Válasz Rabbitt üzenetére (#2610): nevetés Válasz Rabbitt üzenetére (#2611): nevetés Válasz Rabbitt üzenetére (#2613): ezt nemértem :SA:DS:
What else you gonna do on Saturday? ;)
írd már 1 kommentbe öket légy oly szíves----
Trianonban tárgyalnak az országok további sorsáról a VH után. A tárgyalás közepén jelentkezik a magyar küldött, hogy szólni kíván. Felszólítják! - Én csak azt szeretném mondani, hogy mikor mi idejöttünk a Kárpát - medencébe, az éjszaka ellopták a románok a lovainkat. A többiek nem igazán értik, kérdi az elnök, szeretné-e a magyar ha a hozzászólását jegyzõkönyvbe vennék-e. - Á nem, nem kell. Csak úgy mondtam... A tárgyalás folytatódik, megint szólni kíván a magyar: - Én csak azt szeretném mondani, hogy mikor mi idejöttünk a Kárpát-medencébe, az éjszaka ellopták a románok a lovainkat. Megint kérdik, jegyzõkönyvbe akarja-e vetetni? Mondja: - Nem kell, csak úgy mondtam... A tárgyalás folytatódik, a magyar megint szólásra kér engedélyt: - Én csak azt szeretném mondani, hogy mikor mi idejöttünk a Kárpát-medencébe, az éjszaka ellopták a románok a lovainkat. A román küldöttnek már vörös a feje! Üvöltve kifakad: - De hisz akkor még itt sem voltunk!! Mire a magyar: - Na, ezt vegyék jegyzõkönyvbe...
Iskolában a gyerekek az uborkáról tanulnak a tanárnõ felrajzol egy uborkát a táblára mire az osztály elkezd hangosan röhögni a tanárnõ bepipul és rászól Pistikére: - Szerinted mit rajzoltam a táblára? - Egy faszt A tanárnõ teljesen elképed és rohan az igazgatóhoz, hogy odahívja. Az igazgató bemegy az osztályba: - Gyerekek mi ez a rendbontás és ki rajzolta ezt a faszt a táblára?
Négy férfi elment golfozni az egyik délután. Miután végeztek, az egyik elindult, hogy rendezze a számlát. A másik három elkezdett beszélgetni a fiaikról: - Az én fiam építkezési vállalkozó. Olyan sikeres, hogy az egyik barátjának adott egy házat ajándékba. - mondta az elsõ. - Az enyém autóügynök. Már három városban van ügynöksége. Annyira megy neki, hogy a múltkor adott az egyik barátjának két Mercédeszt. - A fiam bróker - mondta a harmadik. - Annyira sikeres, hogy egy hatalmas részvénycsomagot adott az egyik barátjának. Mikor a negyedik férfi is csatlakozott hozzájuk, õt is megkérdezték, mit csinál a fia. - Az én fiam homokos. Nem vagyok túl boldog emiatt, de biztos jó lehet, mert a három legutolsó barátja adott neki egy házat, két autót, és egy hatalmas részvénycsomagot.