Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

Rabbitt 2006. szeptember 24. 2753 hozzászólás 84.
Szerelem elsõ látásra: Egy rab megszökik a börtönbõl, ahol 15 évig volt fogvatartva. Nemsokára talál egy házat, ahová be is tör. Egy fiatal párt talál ott az ágyban. Kiszedi a fickót az ágyból, és a székhez kötözi, a nõt pedig az ágyhoz, és ahogy kötözés közben fölé hajol, megcsókolja a nyakát, azután felkel, és elmegy a fürdõszobába. Amíg ott tartózkodik, a férj azt mondja a feleségének: - Ez a fickó egy rab, láthatod a ruháján. Valószínüleg egy csomó idõt töltött a börtönben, és évek óta nem látott nõt. Ha szexelni akar, ne állj ellen, ne panaszkodj, csak csináld amit mond neked, elégítsd ki. Ez az ember veszélyes ha bedühödik, megölhet bennünket. Légy erõs, szeretlek! A feleség erre azt mondja: - Örülök, hogy így gondolod. Biztos, hogy nem látott nõt évek óta, de õ nem a nyakamat csókolta meg az elõbb. Azt suttogta a fülembe, hogy nagyon szexinek talál téged, és azt kérdezte, hogy tartunk-e vazelint a fürdõszobában. Légy erõs drágám! Én is szeretlek.
Kedves férjem! Azért írom Neked ezt a levelet, hogy elmondjam, végleg elhagylak. Hét éven keresztül jó feleséged voltam, és semmit nem kaptam érte. Az utóbbi két hét pedig maga volt a pokol. A fõnököd felhívott, hogy felmondtál, és ez volt az utolsó csepp a pohárban. Múlt héten, amikor hazajöttél, észre sem vetted, hogy megcsináltattam a frizurámat és a körmeimet, a kedvenc ételedet fõztem, és este egy vadonatúj hálóing volt rajtam. Hazajöttél, két perc alatt megvacsoráztál, aztán miután megnézted a meccset, egyenesen felmentél aludni. Nem mondtad, hogy szeretsz-e még, nem érintettél meg, semmit nem tettél. Vagy hazudsz nekem, vagy nem szeretsz már, bármi is a helyzet, én elmegyek. Ui.: Ha megpróbálnál megkeresni, inkább ne tedd. A BÁTYÁD és én Nyugat- Virginiába költöztünk, együtt. További remek életet! Az ex-feleséged. ~~~~~~~~~~ Kedves ex-feleségem! Semmi nem tette jobbá a napomat, mint az, hogy megkaptam a leveledet. Valóban hét éve házasodtunk össze, jóllehet Te nagyon távol állsz a jó feleség fogalmától. Sokat nézek sportot, hogy ezzel próbáljam meg elfojtani az állandó zsörtölõdésedet. Nagy baj, de ez van. Észrevettem, hogy levágattad múlt héten a hajad, de az elsõ dolog, ami az eszembe jutott, az volt, hogy "Úgy nézel ki, mint egy férfi!". Az anyám úgy nevelt, hogy inkább ne mondjak semmit, ha nem tudok valami szépet mondani. Amikor megfõzted a kedvenc ételemet valószínûleg összekevertél a BÁTYÁMMAL, mivel én már hét éve nem eszem disznóhúst. Elmentem lefeküdni, mikor megláttam rajtad az új hálóingedet, hiszen még rajta volt az ára. Imádkoztam, hogy csak véletlen egybeesés legyen, hogy a bátyám reggel 50 dollárt kért tõlem kölcsön, a hálóinged pedig 49,99-be került. Mindezek után még mindig szerettelek, és úgy éreztem, meg tudjuk oldani. Tehát amikor észrevettem, hogy nyertem a lottón 10 millió dollárt, felmondtam a munkahelyemen, és vettem magunknak két jegyet Jamaikába. De mikor hazaértem, Te már nem voltál ott. Tudom, mindennek oka van. Remélem, olyan életet élsz, amilyet mindig is akartál. Az ügyvédem azt mondta, hogy az alapján a levél alapján, amit írtál nekem, egy fillért sem fogsz tõlem kapni. Tehát csak óvatosan. Ui.: Nem emlékszem, hogy mondtam volna valaha, de Carl, a bátyám Carlaként született. Remélem nem baj! Pokolian gazdag és szabad férjed.
- Milyen az ideális vízilabda meccs? - ??? - Cigányok kék sapka, krokodilok piros sapka.
2006. szeptember 24. hozzászólás .
Válasz Rabbitt üzenetére (#2601): Haha ez tettszett rabbit :D:D
fACE 2006. szeptember 24. 2846 hozzászólás 76.
Válasz Rabbitt üzenetére (#2601): fúúúj most vacsiztam :D
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
toma 2006. szeptember 23. 4782 hozzászólás 22.
Rabbit S:D:ASD:+!"+:SA:ASD:AD:D:ADS:D!
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
CreO 2006. szeptember 23. 1847 hozzászólás 165.
Válasz Rabbitt üzenetére (#2601): XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ez a véleményem D:D
What else you gonna do on Saturday? ;)
DeathLorD 2006. szeptember 23. 148 hozzászólás 2154.
:DAS:SD:D:D:D:D:D:D:AS:SA:DAS:D:AS Nagyon durva...
eX 2006. szeptember 23. 4277 hozzászólás 32.
D:AS:DAS:DAS:D:A:"!:"!":!": pfujjj lucskos kukoricas :DDDDDDDDDDD
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Rabbitt 2006. szeptember 23. 2753 hozzászólás 84.
Megy két vándor az erdõben, éhesek, fáznak, minden bajuk van. Egyszercsak látnak egy kis kunyhót, hát bekopognak. Kijön egy öreg nyanyóka, attól kérnek szállást meg kaját. Mondja az anyóka, hogy jó, de csak akkor, ha megajándékozzák õt egy szép éjszakával. Az egyik belemegy, a másik azt mondja, hogy õ inkább megfagy és éhenhal. Hát, bemegy az elsõ, kap enni-inni finomakat, aztán a vén banya sürgeti, hogy itt az idõ lefeküdni. A fickónak sem ment el az esze, és a farka helyett egy csõ kukoricát dug fel a néninek. Aztán a végén gyorsan kidobja az ablakon, nehogy a boszi megsejtsen valamit. Elbúcsúznak, megy ki, mondja a barátjának: - Hát, látod, milyen hülye vagy, hogy nem jöttél be! Olyan jókat ettem! - Azért láttam, nem feledkeztél meg rólam, amikor kidobtad azt a finom vajaskukoricát!
Pr0-peller 2006. szeptember 23. 1172 hozzászólás 300.
Válasz fACE üzenetére (#2598): :DFGDF ez teccik
"Üzeni anyám hogy ne hívogasd,elfogytak már a kinõtt ruháim" :SDG"RASDRAS
Gyurmi 2006. szeptember 23. 3646 hozzászólás 47.
rofl?
vaktabletta kapható , receptér'!
fACE 2006. szeptember 23. 2846 hozzászólás 76.
Gyurcsányi és Koka sétál a határban, látják, hogy egy egyéni gazdálkodó vet. - Hé, paraszt, mit vetsz? - rikkant oda Koka. Az öreg hátranéz, látja kik azok, köp egyet, majd folytatja munkáját. - Hagyd már - szól Gyurcsányi -, bármit vet az öreg, úgyis a miénk lesz. No, erre már megfordul az öreg: - Kendert vetek, kötél lesz belõle.
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
ChooLer 2006. szeptember 22. 212 hozzászólás 1659.
Válasz Reewus üzenetére (#2596): a toll
MinD You!
Reewus 2006. szeptember 22. 803 hozzászólás 468.
Válasz ChooLer üzenetére (#2593): ceruza is?
http://vendeglatoipar.freeblog.hu/
Rabbitt 2006. szeptember 22. 2753 hozzászólás 84.
Egy fiatalember a városba költözik és beáll egy nagyáruházba eladónak. - Van valami tapasztalata ezen a téren? - Persze, én ne tudnék eladni A manager gondolja, na majd meglátjuk, de tetszik neki az önbizalma. Az elsõ nap után, megkérdi tõle: - Na hány vevõje volt ma? - Csak egy. - Egy? A többi eladó átlaga napi 20-30! Mennyi volt a bevétele? - 210 325 $ 65 cent. - Mennyi???? Mit adott el? - Elõször eladtam neki 1 pecahorgot. Aztán egy nagyobbat. A végén egy egész horgászfelszerelést. Aztán kérdeztem hová akar horgászni menni? Õ fel akart menni az északi partra. Erre azt tanácsoltam, hogy oda jobb lesz egy vitorlás is. Erre elmentünk az osztályra és vett egy duplamotoros Seawind-et. De nem volt biztos benne, hogy a Civic-je el tudja-e vontatni. Lementünk a szalonba és eladtam neki egy Pajero-t 4WD kerékmeghajtással. - Maga azt akarja mondani, hogy az az ember akart 1 horgot, és maga végén eladott neki egy hajót meg egy autót? - Hááát nem egészen.. Õ egy csomag tamponért jött be... Erre mondtam neki, ha már a hétvége így el van b*szva, elmehetne inkább horgászni...
Rabbitt 2006. szeptember 22. 2753 hozzászólás 84.
A nagyon csinos matektanárnõ felír egy példát a táblára. Rövid szoknyát hord, és a nagy nyújtózkodásban a bugyija is kilátszik. Megfordul, látja, hogy Móricka nagyon mozgolódik a padban. - Na, Móricka! Mennyi jött ki? - Ennyi - mutatja Móricka a tenyerét -, de még jutott a padba is! Ellenörzõbe: "Tisztelt Szülõ! A fia majdnem kirúgta az ablakot." Válasz: "Tisztelt Tanárnõ! Majdnem megvertem."
ChooLer 2006. szeptember 22. 212 hozzászólás 1659.
de minek papir ha mindenre fog ? =O
MinD You!
Reewus 2006. szeptember 22. 803 hozzászólás 468.
Válasz roNor üzenetére (#2591): van wc papír is xd
http://vendeglatoipar.freeblog.hu/
roNor 2006. szeptember 22. 635 hozzászólás 594.
és ha fennt jönnek rá az amcsik beg az oroszok is hogy "b+ van mivel irni de a lapot lenn hagytuk... "-.- "
Pinki 2006. szeptember 21. 907 hozzászólás 407.
Válasz reV.snA üzenetére (#2588): lol már, ilyen hihetetlen fontos adat "elmaszatolódik" :D:D:DD
reV_snA 2006. szeptember 21. 3524 hozzászólás 52.
nem kell üvegre fognia :D:D Amugy ceruza veszélyes elmaszatolódhat meg ilyenek és akkor nem tudod elolvasni, de errõl én is hallottam amugy abry:D
Reggel mikor felébredek, s kelet felé tekintgetek, látom, piroslik az ég alja, Lenin elvtárs lakik arra.
CreO 2006. szeptember 21. 1847 hozzászólás 165.
Válasz needbattle üzenetére (#2587): de a jó kis orosz üvegre, ami egyáltalán nem sima felületû, igen.
What else you gonna do on Saturday? ;)
needbattle 2006. szeptember 21. 84 hozzászólás 3131.
a ceruza nem fog üvegen :P
Xymoth 2006. szeptember 21. 2068 hozzászólás 140.
Válasz aBry üzenetére (#2584): :D:D::D
Az alvástól éhes leszek, az evéstõl elálmosodom. Az élet szép.
Pinki 2006. szeptember 21. 907 hozzászólás 407.
bah :$ ^^
aBry 2006. szeptember 21. 2429 hozzászólás 106.
Amikor a NASA elkezdett asztronautákat küldeni az ûrbe, hamarosan rájöttek,hogy a golyóstoll nem mûködik gravitáció nélkül. Hogy megküzdjenek ezzel a súlyos problémával, NASA kutatók kifejlesztettek egy olyan tollat,ami ír gravitáció nélkül, fejjel lefelé, víz alatt, és majdnem minden felületen,mint pl. üvegen, valamint fagypont és 300°C között bármilyen hõmérsékleten. Mindez egy évtizedbe és 12 milliárd dollárba került. A oroszok ceruzát használtak. :D
A lehetetlen nem tény, hanem vélemény.
toma 2006. szeptember 21. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Rabbitt üzenetére (#2577): VITÉZ NAGYBÁNYAI HORTHY MIKLÓS ÕFÕMÉLTÓSÁGA HADIFLOTTÁJÁNAK ZÁSZLÓSHAJÓ MATRÓZA. A:SDA:DA!"!:DAD:D
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Flooyd 2006. szeptember 21. 6866 hozzászólás 11.
Válasz Rabbitt üzenetére (#2579): :AS:AD:S::"
Nappal pihenj, hogy éjszaka nyugodtan alhass!
iA-KeKs 2006. szeptember 20. 4264 hozzászólás 33.
Válasz Rabbitt üzenetére (#2578): Válasz Rabbitt üzenetére (#2577): Válasz Rabbitt üzenetére (#2579): xDDDDDD
Nem vok pedo, csak türelmetlen - by csé
Xymoth 2006. szeptember 20. 2068 hozzászólás 140.
Válasz Rabbitt üzenetére (#2579): :D:D:D
Rabbitt 2006. szeptember 20. 2753 hozzászólás 84.
A tizennégy éves lány újságolja az anyjának, hogy kimaradt egy mensese. A szülõk felmérgesedve, zokogva, kétségbe esve kérdik lányukat, hogy melyik disznó tette ezt vele. A lány felveszi a telefont, beszél, majd leteszi. Fél óra múlva megáll a ház elõtt egy vadiúj Ferrari, kiszáll egy öregedõ, õszes halántékú úriember, drága, elegáns öltönyben, cipõben, és belép a házba. Határozottan a nappaliba megy, és leül a szülõk és a lány közé. - Jó reggelt! - mondja. - Hallom a lányuktól, hogy mi történt. Családi okok miatt nem tudom õt feleségül venni, de ajánlatom a következõ. Amennyiben lánya születne, kap tõlem három üzletet, két apartmannházat, tengerparti villát és 500 000 dollárt évente. Ha fiú lesz, nevére íratom két gyáramat, és ugyanúgy az 500 000 dollárt évente. Amennyiben ikrek lennének, egy-egy gyár és évi 250 000 dollár lenne az apanázsuk. Amennyiben elvetélne,..... Itt az apa kihasználva a lélegzetvételnyi szünetet, közbeszól: - Megbaszod mégegyszer!!!
Ha én lennék a miniszterelnök, az elsõ dolgom az lenne, hogy kiállítanék egy hadsereget cigányokból, és ráküldeném Erdélyre. Hogy miért? Ha nyerünk, miénk Erdély. Ha vesztünk, miénk Magyarország.
Egy matróznak van egy szerelme, Rózának hívják. Elhatározza, hogy rátetováltatja a nevét a farkára. Rá is tetoválják, ha feláll neki, akkor pontosan olvasható a RÓZA, de ha össze van menve, csak annyi látszik belõle ZA. Egyszer pisil a vécében, mellé áll egy öreg matróz. Észreveszi, hogy annak is ZA van a farkára tetoválva. - Aha, magának is Róza..? - Á... húzza föl a bõrt a farkán az öreg, az látszik rajta: VITÉZ NAGYBÁNYAI HORTHY MIKLÓS ÕFÕMÉLTÓSÁGA HADIFLOTTÁJÁNAK ZÁSZLÓSHAJÓ MATRÓZA.
Flooyd 2006. szeptember 20. 6866 hozzászólás 11.
Válasz needbattle üzenetére (#2564): :AS:D::S:S:D::S:":":"::"A:D::S::"::":":S::D:S:SD:D
Nappal pihenj, hogy éjszaka nyugodtan alhass!
eX 2006. szeptember 20. 4277 hozzászólás 32.
mi a rosszabb annál ha megdug egy elefánt? ha megujjaz AS:DSD:!:"! :"!"
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
fACE 2006. szeptember 19. 2846 hozzászólás 76.
Válasz needbattle üzenetére (#2573): xDDDDD
needbattle 2006. szeptember 19. 84 hozzászólás 3131.
már jo az autonk csak a kormány szar... :D
Xymoth 2006. szeptember 19. 2068 hozzászólás 140.
Válasz Rabbitt üzenetére (#2569): ez is old de ezért kapsz egy 5 öst :D
Rabbitt 2006. szeptember 19. 2753 hozzászólás 84.
Válasz Xymoth üzenetére (#2570): remélem ez jobb :D
Xymoth 2006. szeptember 19. 2068 hozzászólás 140.
Válasz Rabbitt üzenetére (#2569): 2537 es komment :D Inkább nevezz szeged lanra ! :D
Rabbitt 2006. szeptember 19. 2753 hozzászólás 84.
A diák fizika vizsgára megy be: Tanár: Foglaljon helyet. Utazik a vonaton, és nagyon melege van. Mit tesz? Diák: Lehúzom az ablakot. Tanár: Nagyon jó. A vonat 110 km/h sebességgel halad É-ÉK irányban. Odakinn 30 km/h DK-i szél fúj. A lehúzott ablakon egy 200 mm * 1000 mm-es rés van, ezen áramlik be a levegõ. A fülke térfo-gata 5.5 köbméter. Mennyi idõ alatt cserélõdik ki a fülkében teljesen a levegõ? Diák: Ööööö.... Kivágják. Odakint elmeséli a többieknek, hogy mi történt bent. Bemegy a következõ delikvens. Tanár: Foglaljon helyet. Utazik a vonaton, és nagyon melege van. Mit tesz? Diák2: Leveszem a pulóverem. Tanár: De nagyon meleg van. Mit tesz? Diák2: Leveszem az ingem is. Tanár: Ne õrjítsen meg, 40 fok meleg van és 90% páratartalom. Diák2: Akkor leveszem a gatyámat is. Tanár: De hát nem látja, hogy a fülke teljesen tele van buzikkal?! Diák2: NEM BÁNOM, HA EGY VAGONNYI BUZI SEGGBE KÚR IS, AKKOR SEM NYITOM KI AZ ABLAKOT!
Gyurmi 2006. szeptember 19. 3646 hozzászólás 47.
jahogy ez csipi? :D
eX 2006. szeptember 19. 4277 hozzászólás 32.
mi a közös a pengeben es a cigany fiaban? mind a kettö jo gilette
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Gyurmi 2006. szeptember 19. 3646 hozzászólás 47.
azigen
needbattle 2006. szeptember 18. 84 hozzászólás 3131.
az a igazi vicc ami ma este folyik..nézzétek a hirTV-t :) sztem kicsit bénán mikroznak a felkelök, meg kéne pár priest is meg mortal team és azokkal szétlehetne szedni az MTV-t vagy kéne egy main tank(wow) de hol a DK...ezt már csak mass Garg és hit and run taktikkal lehet hozni....
Két anyuka beszélget: - Te, milyen jól brékel a fiad. - Nem brékel, csak a tolószékét keresi...
najo de sztem ezt ismeritek vagy volt már, de nem tudom: Pedofil bácsi lát két 12 éves kislányt sétálni az erdõben, odamegy hozzájuk és azt mondja: - Kaptok két cukorkát, ha megsimogathatom a hajatokat! Összenéz a két lány és azt mondják jó. Megkapják a cukrot, megsimogatja a hajukat. - Kaptok még két cukrot, ha megsimogathatom a vállatokat! Összenéz a két lány és azt mondják jó, megkapják a cukrot és megsimogatja a vállukat. - Kaptok még két cukrot, ha megsimogathatom a hátatokat! Összenéz a két lány és így szól az egyik a másikhoz: - Te, ez mire megdug minket, biztos cukorbetegek leszünk!!
Pinki 2006. szeptember 18. 907 hozzászólás 407.
Válasz needbattle üzenetére (#2558): nem cska nekem tetszett küldjed még :P
Suddent_R 2006. szeptember 18. 57 hozzászólás 3909.
Válasz needbattle üzenetére (#2558): amúgy kajak jöhet még