Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

Xymoth 2006. szeptember 18. 2068 hozzászólás 140.
Válasz needbattle üzenetére (#2559): JÖHET MÉG :D
Az alvástól éhes leszek, az evéstõl elálmosodom. Az élet szép.
needbattle 2006. szeptember 18. 84 hozzászólás 3131.
najo abbahagyom mert az utobbi legalább egy embernek teccet :D thx QuDiX-
Suddent_R 2006. szeptember 18. 57 hozzászólás 3909.
Válasz needbattle üzenetére (#2554): :ASD:"::A::::::K:++A"++DF++G++?:QSDPÜ 'L%:ASD:AS:D nemértem
Válasz needbattle üzenetére (#2555): NE SIRASS :D :D
Pinki 2006. szeptember 18. 907 hozzászólás 407.
Válasz needbattle üzenetére (#2554): hát ez geci jó :DD::D:ASDSDAD:D:DD
bemegy a pupos a pékhez: -egy kenyeret kérek! mire a pék: -majd ha az elözöt lenyelted.... és tovább fogok probálkozni :D
jo de a többit nem :D
Válasz Xymoth üzenetére (#2550): AS:DSASDAD:DDAS
fACE 2006. szeptember 18. 2846 hozzászólás 76.
Válasz Xymoth üzenetére (#2551): Ja kb. olyan szintû :D
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
Válasz needbattle üzenetére (#2549): ezt most találtad ki ? XD
-.- :D
akkor ez talán még nem volt: két csend beszélget: megszolal az egyik: mire a másik:
Válasz needbattle üzenetére (#2545): ezt szeretem már volt ^^
farkas megy az erdöbe látja hogy nyuszika fekszik csupa vér nincs fél lába és a szemébe van szurva egy ceruza... kérdi: mi történt nyuszika? -fogadtam a medvével a fél lábamba hogy nem meri a szemembe szurni a ceruzát
Születik egy embernek egy gyereke, akinek sajnos 4 keze és 4 lába lett. Sehova nem viszi, hogy ne csúfolják, meghát elég ciki még neki is. 18 évesen mégis elvitte a moziba és hazafelé menet a gyerek lement a metro aluljáróba wc-zni. Vár a faterja fent vagy fél óráig a gyerek nemjön... vár még 20 percet, csak nem jön. Erre lemegy, hogy megnézze mi van vele. Kinyitja az elsö ajtót, senki. Kinyitja a másodikat, csurom vér minden. Kinyitja a harmadikat, még véressebb minden és ott a gyerek eltorzult maradványa, szemei kinyomva, arcába több helyen beleharapva, szóval egy undormány. Hirtelen hörgö hangot hal az utolsó ajtó mögül. Feltépi és egy full véres ember kitépet hajjal, eléggé megtépázva fekszik a földön és erre megszólal: - A rohadt annyát mekkora pók, alig bírtam agyonütni.
aBry 2006. szeptember 18. 2429 hozzászólás 106.
Válasz QuDiX- üzenetére (#2544): stallone-s :ASD:D::D:D:D
A lehetetlen nem tény, hanem vélemény.
ez is régi ... Az osztályba tanárnéni bejelenti, hogy holnap tanfelügyelõ bácsi fog jönni és kérdezgetni fog töletek, most tegyünk egy próbát: - Ferike, neked mi a kedvenc állatod? - A kutya - És miért a kutya a kednced? - Mert szép fehérek a fogai. - És miért szépek a fogai? - Mert Darlingot eszik - Ügyes! - És neked Marcsika mi a kedvenc állatod? - A cica. - És miért a cica a kedvenc állatod? - Mert szép fényes a szõre. - És miért szép fényes a szõre? - Mert mindig kikefélem. - Ügyes! - És neked mi a kedvenc állatod Móricka? - A lepényhal. - És miért a lepényhal a kedvenced? - Mert szép lapos. - És miért szép lapos? - Mert megkúrta a bálna. - Enyje, Móricka találj ki valami mást! Másnap jön a tanfelügyelõ bácsi, Mórickához érkezik. A tanárnõ tiszta ideg. - És neked móricka mi a kedvenc állatod Móricka? - A varangyosbéka. A tanárnõ szívérõl hatalmas kõ esik le. - És miért a varangosbéka a kedvenc állatod? - Mert szép nagy gülü szemei vannak. - És miért vannak szép nagy gülü szemei? - Mert látta, hogy a bálna megkurta a lepényhalat. amúgy :P : Michael Jackson és Sylvester Stallone bemennek egy templomba. Az ajtón beérve fogadást kötnek, hogy ki elõtt fog a pap elõbb keresztet vetni. Jacko leül az orgonához és elkezd rajta gyönyörûen játszani, míg Stallone leül a padok közé, felrakja a lábát, és elkezdi köpködni a szotyolát. Kis idõ múlva Jacko ámulva látja, hogy a pap keresztet vet Sly elõtt. Mikor kimennek a templomból Jackson megkérdi: - Ezt meg hogy csináltad? Én gyönyörûen játszottam az orgonán, te a lábadat lógattad és szotyiztál és mégis elõtted vetett keresztet a pap. Mire Sly: - Az úgy volt, hogy odajött hozzám a muksó és azt mondta: - Felállsz(felfelé mutat), összeszeded a szemeted(lefelé mutat), szólsz a haverodnak, hogy ne ba...gassa az orgonát(ballra mutat) és kitakarodtok a templomból(jobbra mutat). A tanítónéni kérdezi az iskolában a gyerekeket: - Mi az négy lába van, barna és az erdõben él? - Medve - kiabálják a gyerekek. - Jó gondolat - mondja a tanítónéni, de lehetne õzike is! A tanítónéni folytatja: - Mi az, zöld, fûben van és ugrik? - Béka-kiabálják a gyerekek! - Jó gondolat - mondja a tanítónéni, de lehetne szöcske is. Erre Pistike megkérdezi a tanítónénit: - Mi az, amit a tanítónéni ha a szájába vesz, akkor nagy és kemény, s mikor kiveszi kicsi és puha? A tanítónéni hatalmas pofont kever le Pistikének, de az csak folytatja: - Jó gondolat, de lehetne rágógumi is! A töbszörös gyilkossággal vádolt személyt villamos székbe ültetik. - Van valami utolsó kívánsága? - mondja az õr. - Igen - És mi? - Megfogná a kezem? - Mi lehet rosszabb annál, minthogy megbasz egy elefánt? - ??? - Ha megujjaz A nyuszika csinált egy zenélõ WC-t. Elõszõr odament hozzá a farkas: - Nyuszika kiprobálhatom? - Persze, csak mond meg, milyen zenét rakjak be. - Mondjuk a Britney Spears-t. Kijön fél óra múlva a farkas boldogan. - Nyuszika ez nagyon jó, máskor is ide fogok jönni, kösz! Utána jött a róka. - Mit rakjak be neked róka? - Mondjuk a Westlife-ot. Kijön fél óra múlva a róka: - Nyuszika ez nagyon jó volt, máskor is ide fogok jönni, kösz. Aztán jön a medve. - Mit rakjak be neked medve? - Nekem mindegy. - Jó, rendben van. Kijön fél óra múlva szaros gatyában: - Nyuszika! Ha mégegyszer a himnuszt rakod be nekem esküszöm kinyírlak! és egy vers ^^ Este van Pesten, a sarkon kurvák állnak A rendõrök az autókban fánkot zabálnak. Kihalt az utca és kihalt a város Elaludt minden mi az egészségre káros. Zúg a Junoszt TV, nincs már benne adás József Attila se mondja: Aludj el kis Balázs. Senki sincs az utcán, csendesség van végre Pedig az éjszakának közel sincs még vége. Csepeli ház elõtt fékez le egy merga, Nyílik az ajtaja és Jimmy lép ki rajta. Bebassza az ajtót majd bemegy a házba Odabenn szeretõ felesége várja. Elcsattan a saller, Jimmy tiszta ideg. Szeme vérben forog, tekintete rideg. Válni akarsz ringyó? teszi fel a kérdést Felesége nem bírja felfogni e sértést. Edit asszony bámul, mint borjú a kapura Vele szemben gázpisztollyal kezében az ura. Az asszony sikít, rohan irány az emelet, Jimmy ordít: állj meg, szétlövöm a fejedet. Négyóra környékén járhat már az idõ, Kinyílik az ablak s Jimmy négyet kilõ. Viharos szél tombol, tódul be a huzat Nem sejti a barom, hogy ma õ lesz az áldozat. Jimmy áll a szekrénynél, valamit keres Hamarosan elõkerül a 9 milliméteres . Mérgében abból is kilõ egy párat, De megnyugszik végre, s eldobja a tárat. Odakinn a sötétben megszólal egy kakas Lövés dördül ekkor, s Jimmy dob egy hasast Kábán esik össze, s felsír három árva Hülye barom állat, egy még volt a tárban. Kék-piros lámpa a mentõ tetején Orvosok, Jimmy, golyó, minden a helyén Rohan az agysebész, s matat az agyában Nagy a felfordulás a csepeli kórházban. Reggel 9 óra s az orvos arcán bánat Nem ad több koncertet a négy oktávos állat! Meghalt a királyunk a glória felette Nem néz le rá az Isten, mert már ott áll mellette. Folyik a nyomozás ki lehet a bûnös Ki ölte meg Jimmyt, kire vár majd hûvös? Gyanús a feleség, de még gyanúsabb fia Eltussolták az ügyet, a rendszerben a hiba. Szegény Jimmy azt hitte megváltja a világot, A temetésre százezrek visznek majd virágot. A tanulsággal van tele az egész világháló: Attól, hogy jó hangod van, még nem vagy golyóálló
reV_snA 2006. szeptember 18. 3524 hozzászólás 52.
nem ilyen formában még nem volt ;) én figyelek ilyenekre :D
Reggel mikor felébredek, s kelet felé tekintgetek, látom, piroslik az ég alja, Lenin elvtárs lakik arra.
[quote=reV.snA írta(#2540)]mind mind mind régi :D:D:D[/quote] Már volt. ~|
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
Válasz Gyurmi üzenetére (#2539): ezen az oldalon irták :D
reV_snA 2006. szeptember 18. 3524 hozzászólás 52.
mind mind mind régi :D:D:D
Reggel mikor felébredek, s kelet felé tekintgetek, látom, piroslik az ég alja, Lenin elvtárs lakik arra.
Gyurmi 2006. szeptember 18. 3646 hozzászólás 47.
Az osztályba tanárnéni bejelenti, hogy holnap tanfelügyelõ bácsi fog jönni és kérdezgetni fog töletek, most tegyünk egy próbát: - Ferike, neked mi a kedvenc állatod? - A kutya - És miért a kutya a kednced? - Mert szép fehérek a fogai. - És miért szépek a fogai? - Mert Darlingot eszik - Ügyes! - És neked Marcsika mi a kedvenc állatod? - A cica. - És miért a cica a kedvenc állatod? - Mert szép fényes a szõre. - És miért szép fényes a szõre? - Mert mindig kikefélem. - Ügyes! - És neked mi a kedvenc állatod Móricka? - A lepényhal. - És miért a lepényhal a kedvenced? - Mert szép lapos. - És miért szép lapos? - Mert megkúrta a bálna. - Enyje, Móricka találj ki valami mást! Másnap jön a tanfelügyelõ bácsi, Mórickához érkezik. A tanárnõ tiszta ideg. - És neked móricka mi a kedvenc állatod Móricka? - A varangyosbéka. A tanárnõ szívérõl hatalmas kõ esik le. - És miért a varangosbéka a kedvenc állatod? - Mert szép nagy gülü szemei vannak. - És miért vannak szép nagy gülü szemei? - Mert látta, hogy a bálna megkurta a lepényhalat. Nekem akkor is ez az all :D::ASDA:DA'"+
vaktabletta kapható , receptér'!
Gyurmi 2006. szeptember 18. 3646 hozzászólás 47.
Ez imba vicc , még így 123 jára is kajak :D
vaktabletta kapható , receptér'!
A fickó bemegy a bankba és mondja a hölgynek: - Szeretnék nyitni egy kurva bankszámlát. - De uram, hogy beszélhet így? - Nem érdekel, egy kibaszott bankszámlát szeretnék nyitni. - Uram, ezt nem tûröm tovább, szólok az igazgatónak. Az igazgató: - Mi a probléma, uram? - Nyertem a lottón százmillió forintot, és el szeretném helyezni egy mocskos kibaszott bankszámlára. Erre az igazgató: - És ez a büdös kurva akadékoskodik?
Válasz toma üzenetére (#2535): Nem nagy érdem én is úgy kapom õket. :$
toma 2006. szeptember 18. 4782 hozzászólás 22.
face ismét bealázott vicc topicba :D
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Megy a postás be a kapun, viszi a levelet. Látja, hogy a kutya el van engedve. - Nem kell tõle félni! - mondja a gazda - Most lett kiherélve, bágyadt még. - Nem is attól félek, hogy megbasz, hanem, hogy megharap! :ASD:AS:DASDADDDDDD
toma 2006. szeptember 18. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Suddent_R üzenetére (#2532): ^^
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Suddent_R 2006. szeptember 18. 57 hozzászólás 3909.
(Ha esetleg lett volna akkor elnézést) A Nyuszika meg a Medve horgásznak. Kifognak egy aranyhalat! Erre megszólal az aranyhal: - Ha visszadobtok teljesítem három kívánságotokat! A Medve és a Nyuszika visszadobják! Megszólal az aranyhal: - Na Medve! Mi az elsõ kívánságod? - Sok medvelányt akarok! - Neked Nyuszika mi az elsõ kívánságod? - Egy menõ piros sportkocsit akarok! - Na Medve! Mi a második kívánságod? - Még több medvelányt akarok! - Neked Nyuszika mi a második kívánságod? - Sok benzint akarok a kocsimhoz! - Na Medve! mi az utolsó kívánságod? - Rengeteg medvelányt akarok! - És neked Nyuszika,mi az utolsó kívánságod? - Legyen a Medve buzi!
KingTom 2006. szeptember 17. 1220 hozzászólás 285.
Válasz Cruel üzenetére (#2527): há de annyuk picsáját, biztos összes hacker btw te is kapod az egyest xd
A titok az, hogy rosszul játssz a megfelelõ idõben.
aBry 2006. szeptember 17. 2429 hozzászólás 106.
Válasz Kurel üzenetére (#2514): :AS:D::D:
A lehetetlen nem tény, hanem vélemény.
Pinki 2006. szeptember 17. 907 hozzászólás 407.
Válasz KingTom üzenetére (#2526): azt adja az ötöst :ADADS:D:DDASd
Cruel 2006. szeptember 17. 3054 hozzászólás 68.
mYm]Susiria vs. hoorai.Levin 1:2 mYm]BerA. vs. hoorai.PaTo 1:2 mYm]Moon vs. hoorai.oQazzi 1:2 mYm]Lucifer & mYm]Susiria vs. hoorai.PaTo & hoorai.Levin 1:2 mYm vs. hoorai 0-4 AS:D:SD:D kingtom sztem már sír :D:D
KingTom 2006. szeptember 17. 1220 hozzászólás 285.
Válasz QuDiX- üzenetére (#2525): ezért szerintem megérdemelsz egy egyest ADASD:ASD:S:DSAD
A titok az, hogy rosszul játssz a megfelelõ idõben.
Pinki 2006. szeptember 17. 907 hozzászólás 407.
Válasz Xymoth üzenetére (#2520): Válasz fACE üzenetére (#2521): nyilván nem olvastam sry :O
cNd_Ax0n 2006. szeptember 17. 2202 hozzászólás 123.
-Anyúúúú! Kérek csokit a szekrénybõl! -Menj szépen érte. - De hát tudod, hogy nincs lábam! - Nincs láb, nincs csoki.
A szerelem definiálhatóan amorfizálódott periférikus komplexum, ahol a pszedoindividualisztikus egocentrumban kiváltja a "dejóbaszni" érzést.
cNd_Ax0n 2006. szeptember 17. 2202 hozzászólás 123.
-Mit kap a cigány gyerek karácsonyra? -A biciklidet.. -A parasztnak gyereke születik.Bemegy a kórházba megnézni a csecsemõt. -Fiú? -Nem. -Hát akkor meg mi a faszom?
A szerelem definiálhatóan amorfizálódott periférikus komplexum, ahol a pszedoindividualisztikus egocentrumban kiváltja a "dejóbaszni" érzést.
eX 2006. szeptember 17. 4277 hozzászólás 32.
Mikor volt utoljara fehér az afroamerikai? amikor kijött az apjabol pfuj
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
fACE 2006. szeptember 17. 2846 hozzászólás 76.
Válasz Xymoth üzenetére (#2521): Így van és az sem az elsõ megjelenése volt ennek a storynak a vicc topicban :P
Xymoth 2006. szeptember 17. 2068 hozzászólás 140.
Válasz QuDiX- üzenetére (#2520): 3 oldalla ezelõtt irtam :D
Pinki 2006. szeptember 16. 907 hozzászólás 407.
Én igazán soha nem értettem meg, miért különböznek annyira a férfi és nõi szexuális szükségletek. És soha nem értettem meg azokat a Vénusszal és Marssal kapcsolatos dolgokat. Ugyanúgy nem értettem, hogy a férfiak miért gondolkodnak fejjel, a nõk viszont szívvel. És a végén, soha nem értettem, hogy miért csökken a nõi szexuális vágy a nagy "Igen!" kimondása után. Például: Egyik este, múlt héten, feleségemmel feküdtünk az ágyban. Már lángolt a vágy és a hormonok, amikor mondta: - Nem tudok most, nincsen kedvem..... Csak akartam, hogy megölelj egy kicsit. - MIII??? - mondtam - ez most mit jelentsen? És akkor kimondta a mondatot, amelytõl fél minden férj a bolygón: - Te egyszerûen nem érted az én érzelmi igényeimet, amelyekre szükségem van mint nõnek, hogy kielégítsem a te férfi testi szükségleteidet. A furcsa arckifejezésemre csak azt mondta: - Hát nem tudsz szeretni egyszerûen magam miatt, és nem csak azért amit az ágyban csinálok veled? Rájöttem, hogy nem lesz semmi, elfordultam és elaludtam. Következõ nap felhívtam a fõnököm és kivettem egy szabadnapot, hogy egész nap a feleségemmel legyek. Elmentünk ebédelni, aztán elvittem egy nagy bevásárlóközpontba ahol egy fél emeletnyi nõi ruha üzlet volt. Körbe mentem vele, amíg kiválasztott néhány drága ruhát. Nem tudta eldönteni, hogy melyiket vegye meg, így mondtam, hogy megvesszük az összeset. Cipõt is akart, amelyik illik a ruhához, mondtam hogy vegyünk mindegyik ruhához valót. Elérkeztünk az ékszerboltig, ahol vettem gyémánt fülbevalókat. Mondhatom, hogy itt már naagyooon izgatott volt. Biztos arra gondolt, hogy a csõd szélén vagyok. Arra gondoltam, hogy próbára tesz amikor kérte a tenisz csuklópántot, még ha életben nem is fogott tenisz ütõt. Biztos gondolkodásba ejtettem, amikor így válaszoltam: - Persze, drágám. Szerintem már közel volt a szexuális csúcshoz az óriási izgalomtól. Végre mosolyogva szólt: - Azt hiszem, hogy ennyi lesz. Menjünk a pénztárhoz. Alig bírtam ki, hogy ne röhögjek, amikor válaszoltam: - Nem tudok most, nincsen kedvem. Az arca eltorzult és teljesen elsápadt: - MIIIII? Akkor elmondtam: - Csak azt akartam, hogy az öledben tartsad egy kicsit ezeket a ruhákat..... Te egyszerûen nem érted az én pénzügyi gondjaimat, amelyekkel meg kell küzdenem mint férfinak, hogy kielégítsem a vásárlási vágyadat, mint nõnek. És amikor rám nézett úgy mintha ölni akarná, hozzátettem: - Hát nem tudsz szeretni egyszerûen magam miatt, és nem csak azokért ruhákért amiket veszek neked? Szóval, ma este sem lesz szex...
Reewus 2006. szeptember 16. 803 hozzászólás 468.
-Egy négernek milye fehér? -A gazdája.
http://vendeglatoipar.freeblog.hu/
Xymoth 2006. szeptember 15. 2068 hozzászólás 140.
Válasz Kurel üzenetére (#2508): Válasz Kurel üzenetére (#2510): Válasz Rabbitt üzenetére (#2516): NC
CreO 2006. szeptember 15. 1847 hozzászólás 165.
Válasz Kurel üzenetére (#2507): :SD:ASD:AS:DA: XDDDDAS::'!!::S:DS:A Válasz Kurel üzenetére (#2508): ---------------------- | | ---------------------- Válasz Kurel üzenetére (#2510): ---------------------- | | ---------------------- Válasz Kurel üzenetére (#2512): ---------------------- | | ---------------------- Válasz Rabbitt üzenetére (#2516): "A bugyi nem a legjobb dolog a világon, de közel van hozzá" :DD
What else you gonna do on Saturday? ;)
Rabbitt 2006. szeptember 15. 2753 hozzászólás 84.
Aranyköpések: "Korán keltem, hol az arany?" "A bugyi nem a legjobb dolog a világon, de közel van hozzá" "Örökké akarok élni, eddig sikerült" "számítógépem megver sakkban... de kick-boxban én vagyok a jobb!!!" "A csapatmunka lényege: mindig van kit hibáztatni" "Nem az az égõ, ha traktorral mész diszkóba, hanem az, ha az ekét elfelejted lekapcsolni."
Reewus 2006. szeptember 15. 803 hozzászólás 468.
-Hogyan fér el 40 zsidó egy Polskiban? -Öten az üléseken, többiek a hamutartóban.
http://vendeglatoipar.freeblog.hu/
Kurel 2006. szeptember 14. 1058 hozzászólás 332.
A 18 éves fiú randevúzik a 18 éves lánnyal. A fiú öccse meg akarja tudni, mi megy a randevún. Belopódzik a csomagtartóba. A fiatal pár kihajt az erdoszélre. - Na, igen vagy nem? - így a fiú. - Hát, nem! - így a lány. - Jól van, akkor én megyek vissza a városba a kocsimmal, te pedig menj vissza gyalog. A fiú 6 éves öccse erre randevúra hívja kis szomszédját, a 6 éves kislányt. Felülteti a bicikli csomagtartójára és kihajtanak az erdoszélre: - Na, igen vagy nem? - így a 6 éves fiú. - Hát ez meg mit jelent? Legyen igen! - így a 6 éves kislány. - Tudtam, hogy pechem lesz! Itt a bicikli, menj vissza, én meg megyek gyalog..
Mindenhol jó, de legjobb a mákostészta.
Nagyfõnök érkezik a vállalathoz. Nézelõdik, hogy megy a munka. Meglát egy unottan ücsörgõ fiatalembert, felmegy benne rögtön a pumpa. - Fiam, mennyi a maga havi fizetése? - Hatvanezer. - Itt van hatvanezer, fogja, és most tûnjön el, meg ne lássam itt többé! Az ember egy szó nélkül eltûnik. Egy beosztott jön oda egy ezressel a kezében, tanácstalanul néz körbe. - Igazgató úr, nem látta a pizzafutárt?
Az utasnak a taxiban eszébe jut valami, ezért megkocogtatja a taxis vállát, hogy megkérdezhesse. Erre a taxis iszonyatosat hördül, össze-vissza rángatja a kormányt, kis híján felszaladnak a járdára. Az utas nem tudja mire vélni: - Ne haragudjon, nem akartam megijeszteni. Mire a taxis: - Nem tesz semmit, csak tudja én most a sógoromat helyettesítem. Rendesen halottaskocsit vezetek.
Meghal Kojak. Mennyek kapujánál ott áll Szent Péter és közli vele:- Üdvözöllek, mivel mind hallottuk, hogy mekkora nyomozó vagy,mielõtt végleg beengednélek a kapun, elõtte teljesítened kell egy feladatot.Kojak kiveszi a szájából a nyalókát. - Na csicseregjed, kiscsibém! - Be kell menned a mennyországba és meg kell találnod Ádámot, az elsõembert, akit az Úr teremtett. - Rendben. Kojak be, eltelik 2 perc es jön vissza Ádámot vezetve. Szent Péternek az álla leesik, nem hisz a szemének. - Hát ezt meg hogy csináltad? - Egyszerûen. Bementem, elkiáltottam magam, hogy mindenki takarodjon az anyjába, ez meg csak ott téblábolt.