Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

Spelp 2006. szeptember 5. 14691 hozzászólás 1.
Tõlem játszhatsz akárkinek a farkincájával csak ne itt tegyed, van erre más oldal. :pussz
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
paradoX 2006. szeptember 5. 4067 hozzászólás 37.
Válasz KingTom üzenetére (#2408): kb még 1 napig lesz mert az admin uraságok szerint nem megfelelo... mind de sztem is zsir:kira
MinD You!
KingTom 2006. szeptember 5. 1220 hozzászólás 285.
Válasz .m0kuss üzenetére (#2406): omg az avatarod A:D:ASDa
A titok az, hogy rosszul játssz a megfelelõ idõben.
paradoX 2006. szeptember 5. 4067 hozzászólás 37.
Válasz Spelp üzenetére (#2406): omg :D:D: 12. A menzán odaszólsz a konyhásnéninek: nincs kanál. buntet :SA:DSA
MinD You!
Spelp 2006. szeptember 4. 14691 hozzászólás 1.
Az elmegyógyintézetben egy ápolt kalapáccsal veri az ujját. Minden ütésnél nagyot ordít. - Mondja, mi ebben a jó? - kérdi az ápoló. - Amikor melléütök. !!! :D:D
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
aBry 2006. szeptember 4. 2429 hozzászólás 106.
Válasz Kurel üzenetére (#2402): :S:AD:D:ASD:D:D:D: a matrixos ut :D
A lehetetlen nem tény, hanem vélemény.
ChooLer 2006. szeptember 4. 212 hozzászólás 1659.
Válasz Kurel üzenetére (#2402): a mátrixos durva ^^
MinD You!
fACE 2006. szeptember 4. 2846 hozzászólás 76.
"12. A menzán odaszólsz a konyhásnéninek: nincs kanál. " S:DA:DSA:DSA:DD:A:DDDDDDD:D:DDDD Hatalmasak! :kira
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
Kurel 2006. szeptember 4. 1058 hozzászólás 332.
Egy nõ és egy férfi megismerkednek és egy-kettõre az ágyban kötnek ki. Az esemény után így szól a férfi: - Kedvesem, Évának foglak hívni! - Rendben, egyetlenem, de miért? - Tudod, nekem te voltál az elsõ nõ az életemben! - Oh, picim, akkor én Peugeot-nak hívlak! - Rendben, de miért? - 206! - Szia anyu! Megyek diszkóba! - Diszkóba?! 13 évesen a diszkózáson jár az eszed, de megfeledkezel anyád 26. születésnapjáról??? Az elmegyógyintézetben egy ápolt kalapáccsal veri az ujját. Minden ütésnél nagyot ordít. - Mondja, mi ebben a jó? - kérdi az ápoló. - Amikor melléütök. - Hol dolgozol? - Sehol. - Akkor mit csinálsz? - Semmit. - Hát, ez jó kis foglalkozás! - Kitûnõ, csak nagy a konkurencia. Három részeg fekszik az árokban. Az egyik szellent egy hatalmasat, mire a mellette fekvõ: - Egészségedre! Kinyitja erre a harmadik is a szemét: - Töltsetek nekem is! A strandon megszólal a hangosbemondó: - Achtung! Achtung! Egy német kisfiú várja a szüleit a gyerekmedencénél. 21 jel, hogy túl sokszor láttad a Mátrixot: 1. Állandóan napszemüvegben vagy. 2. A suli mosdójában már az összes tükröt megbökdösted. 3. Amint leülsz tanulni, megfájdul a fejed (mert még sose használtad). 4. Vizsga elõtt elõkapot a mobilod: Operátor, gyorsan egy kijáratot. 5. Mindig idõben befizeted az adót. 6. Leviszed a házinéni szemetét. 7. A Smarties-es zacskókból mindig meghagyod a kéket és a pirosat, és másoknak adod. 8. A suliban a fal a te lábnyomaiddal van tele. 9. Megbuksz biológiából, mert az embereket a vírusokhoz soroltad be. 10. Mindent csirkeízûnek érzel. 11. Amikor harmadszorra vizsgázol, csak annyit mondasz: Á deja vu. 12. A menzán odaszólsz a konyhásnéninek: nincs kanál. 13. Amikor felébredsz, megtapogatod a szádat, hogy összenõtt-e, vagy csak egy rossz álom volt. 14. Számtech vizsgán 7 monitort igényelsz. 15. Csak a piros ruhás nõk után fordulsz vissza. 16. Amikor a tanárok a neveden szólítanak, kikéred magadnak, mert a te neved Neo. 17. Amikor a vizsgakérdéseket nyújtják feléd, te csak kék és piros piruláknak látod õket. 18. A Dékánt Orákulumnak szólítod. 19. Nyáron is hosszú fekete kabátban, fekete gatyában jársz. 20. A suli kapuja elõtt álló fekete öltönyös alakok láttán elrohansz. 21. Bootolásnál is csak szõkéket, barnákat és vöröseket látsz. mára ennyit :)
Mindenhol jó, de legjobb a mákostészta.
fACE 2006. szeptember 4. 2846 hozzászólás 76.
A halász hazatér fatörzsbõl vájt csónakján és találkozik egy külföldi piackutató szakemberrel, aki ebben a fejlõdõ országban dolgozik. A piackutató azt kérdezi a halásztól, hogy miért jött haza olyan korán. A halász azt feleli, hogy tovább is maradhatott volna, de elég halat fogott ahhoz, hogy gondoskodjon a családjáról. - Mivel tölti az idejét? - kérdezi a szakember. - Hát, például halászgatok. Játszom a gyerekeimmel. Amikor nagy a forróság, lepihenünk. Este együtt vacsorázunk. Összejövünk a barátainkkal és zenélünk egy kicsit - feleli a halász. A piackutató itt közbevág, és ezt mondja: - Nézze, nekem egyetemi diplomám van, és tanultam ezekrõl a dolgokról. Segíteni akarok magának. Hosszabb ideig kellene halásznia. Akkor több pénzt keresne, és hamarosan egy nagyobb csónakot tudna vásárolni ennél a kis kivájt fatörzsnél. Nagyobb csónakkal meg több pénzt tudna keresni, és nem kellene hozzá sok idõ, máris szert tudna tenni egy több csónakból álló vonóhálós flottára. - És azután? - kérdezi a halász. - Azután ahelyett, hogy viszonteladón keresztül árulná a halait, közvetlenül a gyárnak tudná eladni, amit fogott, vagy beindíthatna egy saját halfeldolgozó üzemet. Akkor el tudna menni ebbõl a porfészekbõl Cotonouba, Párizsba vagy New Yorkba, és onnan irányíthatná a vállalkozást. Meg azt is fontolóra vehetné, hogy bevezesse a tõzsdére az üzletet, és akkor már milliókat kereshetne. - Mennyi idõ alatt tudnám ezt elérni? - érdeklõdik a halász. - Úgy 15-20 év alatt - válaszolja a piackutató. - És azután? - folytatja a kérdezõsködést a halász. - Ekkor kezd érdekessé válni az élet - magyarázza a szakember. - Nyugdíjba vonulhatna. Otthagyhatna a városi rohanó életformát, és egy távol esõ faluba költözhetne. - És azután mi lenne? - kérdezi a halász. - Akkor volna ideje halászgatni, játszani a gyermekeivel, a nagy forróság idején lepihenni, együtt vacsorázni a családjával és összejönni a barátaival zenélgetni kicsit. NC :D
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
Kurel 2006. szeptember 4. 1058 hozzászólás 332.
Válasz KingTom üzenetére (#2399): CreO? :D
KingTom 2006. szeptember 4. 1220 hozzászólás 285.
Válasz CreO üzenetére (#2397): jó csaj? :ASDAS
CreO 2006. szeptember 4. 1847 hozzászólás 165.
Válasz eX üzenetére (#2397): ne offolj moderátorkám :D
What else you gonna do on Saturday? ;)
eX 2006. szeptember 4. 4277 hozzászólás 32.
Válasz CreO üzenetére (#2396): meg csak most kezdodik :D
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
CreO 2006. szeptember 3. 1847 hozzászólás 165.
Válasz Kurel üzenetére (#2394): 19 éves lány.... :D de hagyjuk ezt témát :D
Reewus 2006. szeptember 3. 803 hozzászólás 468.
Válasz QuDiX- üzenetére (#2393): Válasz Kurel üzenetére (#2394): :DDDDddddddddd
http://vendeglatoipar.freeblog.hu/
Kurel 2006. szeptember 3. 1058 hozzászólás 332.
Válasz CreO üzenetére (#2392): Kiegyenesíted a hajad? :D Tesód hány éves?
Pinki 2006. szeptember 3. 907 hozzászólás 407.
Válasz CreO üzenetére (#2391): ez már háború ^^
Válasz Reewus üzenetére (#2390): elhiheted mit kapott épp most loptam el a hajkiegyenesítõjét :D [hh]
Reewus 2006. szeptember 3. 803 hozzászólás 468.
Válasz CreO üzenetére (#2390): ne kend a tesódra ;P
http://vendeglatoipar.freeblog.hu/
Válasz QuDiX- üzenetére (#2389): tesóm ökörködött.......... ugyanis auto bejelentkezésen vagyok.... sztem ez az a izé akar lenni h. mi ma csirkét eszünk ja csirkét húblablabla mi meg csirkét eszünk mézes mustáros szósszal ezt mondogatja 2napja :D
Válasz CreO üzenetére (#2387): ez most vicc vagymi?
mi m aCsikrét zezzünk -JA CSIRKÉÉÉÉT- HÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚúú im m ge csikrét esuünk zé,er musátors zsósszal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!44
BORZOS FTW
toma 2006. szeptember 3. 4782 hozzászólás 22.
a csikkes visz mindent :ASD:ASD!":'"+:SDASDA:D
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Arcsi 2006. szeptember 3. 255 hozzászólás 1450.
Válasz Rabbitt üzenetére (#2384): Az alkoholista, a csikkes, és a b*zi felkerült a meggybe. :S:D:AS:D ezt olvasd át még1szer Amúgy jó az összes ^^
Rabbitt 2006. szeptember 3. 2753 hozzászólás 84.
Az alkoholista, a csikkes, és a buzi felkerült a meggybe. Szent péter ugy döntött ad még1 esélyt nekik hogy éljenek, de ezt ki kell érdemelniük. Mennek 3-an , egyszercsak az alkoholista meglát 1 kocsmát nem tud ellenálni, bemegy és megiszik 1 sört, ö meghalt. A csikkes és a buzi mennek, és egyszercsak a csikkes meglátott 1 csikket, erre a buzi: -Ha most azt felveszed mind2-en meghalunk! Hát még van pár viccem de többet nincs kedvem irni:D Amugy nekem a vonatbalesetes tettszik a legjobban.
A sivatagba 200-al megy két szunyog a motoron. Egyszer csak az elölévö elesik, és hát a másik szunyogot is magával rántja.. Megkérdi a hátso: - Hát te mér estél el? -Bele ment 1 légy a szemembe. Két szüzhártya megy a sivatagban, megkérdezi az eggyik: -Hát most holvagyunk? -Nemtudom, valahol majd csak kijukadunk
Amerika kinai és 1 cigány ember versenyeznek hogy ki tud kibirni a borzal 1 orát a kocsmában. Az amerikai bemegy kijön 5 perc mulva: -U basszameg ez a borz naon büdös Be megy a kinai is és hát ö is kijön 15 perc mulva: - Á ezt nem lehet kibirni Bemegy a cigány, 20 perc mulva kijön a borz: -Aztakurva ez a cigány nagyon büdös -Hogy kezdödik a cigány szakácskönyv? -? -Lopj egy tojást!
1 vonatbalesetnek 200 halottja és 3 szemtanuja van, a joska bácsi , pista bácsi, és a mozdony vezetö. Megkérdik hogy mondják el mi is történt itt: Joska bácsi: - Hát ez ugy vot kéremszépen hogy jött a vonat át a réten a mezön az erdön, és a szalmásban állt meg. Pista bácsi: - Hát kéremszépen ez ugy vot, hogy jött a vonat át a réten a mezön az erdön, és a szalmásban állt meg. Mozdonyvezetö: - Ez ugy történt , hogy a sineken ott állt egy cigány. -És mérnem ütötte el megmenthette volna 200 ember éltetét? Mozdonyvezetö: - Én ezen voltam csak futott át a réten a mezön az erdön, és a szalmásban állt meg. Hitler a koncentrácios táborban odamegy 1 kislányhoz: -Szerbusz te hány éves vagy? -14 leszek -De optimista vagy!
paradoX 2006. szeptember 3. 4067 hozzászólás 37.
Válasz KingTom üzenetére (#2379): bozsikkal sztem semmi gond nincs nem o tehet arrol h kiraly szar helre guritja meg h éger nem képes erosen hazapasszolni a labdát onnantol meg már gg volt a meccs sz7vsz
MinD You!
KingTom 2006. szeptember 3. 1220 hozzászólás 285.
Bozsik és a válogatott
NaB 2006. szeptember 3. 983 hozzászólás 368.
Válasz Spelp üzenetére (#2369): : )) Válasz Xymoth üzenetére (#2374): olvasta, már de ez m indent elmodng
Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun
Xymoth 2006. szeptember 3. 2068 hozzászólás 140.
- Gyerekek! Megcsináltatok a házi feladatot? - kérdezi a tanár néni az alsósokat. - Iiiiigen. - Hát te Orsós Gáspárka, elkészítetted a házi feladatot? - Kezsit csókolom a tanitónéninek, ha'persze hogy megcsinyátam! - Hát, akkor mutasd meg. - Há' esküszöm a nõvírem íletire hogy megcsinyátam! Hazamegy a kis Gazsi, hát a nõvére ki van terítve a konyhaasztalon, és körülötte sír az egész família. Másnap ismét az iskolában. - Orsós Gáspárka! Szeretném látni a házi feladatodat. - Csókolom tanító néni, hát ín tínyleg megcsinyátam, csak teccik tudni mostan nem hoztam el. De esküszöm az anyám íletire, hogy megcsinyáltam! Gazsi hazaér, hát ott fekszik az anyja felravatalozva, gyászban az egész cigánytelep. Harmadnap. - Gazsika. Mára csináltál házi feladatot? - Hat ín tínyleg csinyátam tanító néni csókolom..... az apám íletire esküszöm! Gazsika hazaindul, útközben találkozik a faterjával, aki egy kofferral a kezében menekül a putriból. - Dikmá, hát hova dzsamalsz Dade?! -Én esztet nem bírom Gazsi fijjam, én elmegyek innet! Elõször a nõvéred, aztán idesanyád, most meg a bátyád, Bandi...
Az alvástól éhes leszek, az evéstõl elálmosodom. Az élet szép.
Xymoth 2006. szeptember 2. 2068 hozzászólás 140.
Ketten állnak egy szálloda recepciójánál, egy férfi és egy nõ. Ahogy a férfi megfordul, véletlenül a könyöke ütközik a nõ mellével. Gavallérosan megjegyzi: - Hölgyem, ha az ön szíve is olyan lágy, mint a keble, akkor biztos meg fog nekem bocsátani... Mire a hölgy: - Uram, ha a farka is olyan kemény, mint a könyöke, akkor a szobaszámom a 264-es! :DA:SD:SAD:SA:DSA:D:ASD:SAd
Villám Lajosnak nagyon megtetszik Gizike az irodájukból, és le akar feküdni vele, de Gizikének már van barátja. Villám Lajos egy nap mégis bemegy az irodájába és azt mondja neki: - Adok neked tízezer forintot, ha lefekszel velem! - Hogy képzeled Villám Lajos, nem fekszem le veled. Különben is van barátom - válaszolja Gizike. - De villámgyors leszek, csak ledobom a pénzt a földre, te lehajolsz érte és mire felveszed addigra kész is vagyok! - Meggondolnám. Felhívom a barátomat - válaszolja a lány, és elõveszi a telefonját, és elmondja a barátjának Villám Lajos ajánlatát. - Kérjél húszezer forintot, Gizike, a lényeg hogy nagyon gyorsan kell felvenned azt a földrõl, és Villám Lajos addig még a sliccét se tudja majd lehúzni! Azonnal hívjál fel, ahogy megvan a pénz! - válaszolja a barátja, és Gizike elfogadja az ajánlatot. Eltelik egy félóra, Gizike nem telefonál. Eltelik egy óra, Gizike még mindig nem telefonál. Két óra múlva Gizike a telefonban: - Szörnyû volt, csak egyforintosai voltak...! Tanulság: Mindig vedd figyelembe és körültekintõen mérlegeld az üzleti ajánlat összes részletét, mert különben átb@sznak!
Nõk között a barátság: Egy napon a feleség nem jött haza. A férj megkérdezte hol aludt, a felesége azt válaszolta,hogy az egyik barátnõjénél. A férj felhívta a 10 legjobb barátnõt, de egyik sem igazolta ezt. Férfiak között a barátság: Egy napon a férj nem jött haza este. A felesége megkérdezte hol aludt, a férj azt válaszolta, hogy az egyik barátjánál. A felesége felhívta a 10 legjobb barátját, nyolcan igazolták, hogy ott aludt, ketten hogy még ott van. :SAD:SA:DSA:D::D:ASD:SA:D:AS:D
Gyurmi 2006. szeptember 2. 3646 hozzászólás 47.
Válasz Spelp üzenetére (#2369): : (
vaktabletta kapható , receptér'!
fACE 2006. szeptember 2. 2846 hozzászólás 76.
Válasz Spelp üzenetére (#2369): Ha ezt te találtad ki akkor hatalmas vagy!!!! :ASD:A:DSA:DD:D:DD:D:ADDD Ha nem akkor is! :ASD:ASD:ASD:DDD
toma 2006. szeptember 2. 4782 hozzászólás 22.
Válasz fACE összes kommentjére: :ASD:A:ASD::DA:SD:D:ADS:!+:":SAD
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
StaY_KooL 2006. szeptember 2. 1000 hozzászólás 360.
Válasz Spelp üzenetére (#2369): lol :D:D:D
igotbigbootybitches
Spelp 2006. szeptember 2. 14691 hozzászólás 1.
A meccs utáni nyilatkozat: 1. Technikailag nem láttam különbséget a játékban, mert mire odaértem, õk már elfutottak. 2. Nem számítottunk rá, hogy náluk lesz a labda. Az edzésen mindig nálunk volt. 3. Amikor videón elemeztük õket, mindig vissza lehetett tekerni. 4. Mire kitaláltunk az öltözõbõl, elfáradtunk fejben. 5. Jobbak voltunk, ha nincs az a három gól, elhozzuk az egy pontot. 6. A széleken erõltettük a támadást, csak a játékosaink középen voltak. 7. Sokpasszos játékot játszottunk, amiben az ellenfél is részt vett. 8. A matematikai esélyünk abszolút megvan a kijutásra, ezért az edzéseken inkább számolunk, hogy ne kelljen annyit futni.
cNd_Ax0n 2006. szeptember 2. 2202 hozzászólás 123.
Válasz fACE üzenetére (#2361): loool:D :kira
A szerelem definiálhatóan amorfizálódott periférikus komplexum, ahol a pszedoindividualisztikus egocentrumban kiváltja a "dejóbaszni" érzést.
aBry 2006. szeptember 2. 2429 hozzászólás 106.
Válasz fACE üzenetére (#2361): :AS:D:S:D
A lehetetlen nem tény, hanem vélemény.
Egy cég alkalmazottjai beszélgetnek mit kezdenek az év végi bónuszukkal. -Én a németországi kirendeltségben dolgozom. A bónuszomból veszek egy kocsit és a maradékból elmegyek nyaralni.- mondja az elsõ. -Én a svájci kirendeltségben dolgozom. A bónuszom egy részébõl kiépítem a medencét a házam mellett, a többibõl pedig világkörüli útra megyek.- mondja a második. -Én a magyarországi leányvállalatnál dolgozom és a bónuszomból pulóvert veszek.- mondja a harmadik. A többiek meglepõdve kérdezik: -És a többi???????? -A többit kipótolják a szüleim. :DSA:DA:D:DD:DDDDDD:ADS:A:DS:DDD Hatalmas oltás: Az irodavezetõ úgy gondolja, tudatosítja mindenkivel, kinek tartoznak engedelmességgel. Vásárol egy "Én vagyok a fõnök" feliratú táblát, és kiszögezi az ajtajára. Mikor késõbb visszatér ebéd szünetrõl, csodálkozva látja, hogy valaki egy cetlit ragasztott az ajtajára amin a következõ szöveg áll: "Fõnök a felesége telefonált. Kéri vissza a tábláját!" :D:AD:ASD:A:DAD:AD:DDDDD:AD:AD:DDDDD
Válasz KingTom üzenetére (#2364): :ASD:AD:SA:D:DDDDd
KingTom 2006. szeptember 2. 1220 hozzászólás 285.
Tábla egy szlovák könyvesbolt kirakatában: „Sajnálattal közöljük, de a "Szlovákia történelme" címû kötet elfogyott. Kérésére SMS-ben elküldjük önnek." ASD:AS:DAS:D
Kurel 2006. szeptember 1. 1058 hozzászólás 332.
Két buzi bujocskázik: -ha megtalálsz megbaszhatsz, ha nem az ajtó mögött vagyok :D
Twu 2006. szeptember 1. 4516 hozzászólás 28.
Válasz fACE üzenetére (#2361): MEKKORA OLTÁS TE JÉZUSOM :DDDDD
No troll is too much for me to handle. I rehabilitate trolls, I train people. I am the Troll Whisperer.
fACE 2006. szeptember 1. 2846 hozzászólás 76.
A Gösser, a Carlsberg és a Fosters sörgyárak képviselõi eldöntik, hogy elmennek együtt sörözni. Bemennek egy vendéglátóhelyre és a pultnál mindenki rendel magának! A Gösser gyár képviselõje kér egy üveg Gössert, a Carlsberg gyár képviselõje egy Carlsberget, a Fosters képviselõje pedig egy citromos teát. Látják ezt a többiek, és nem értik, miért nem Fosterst kért. Meg is kérdi az egyikõjük: - Ne haragudj, de te miért citromos teát rendeltél? Mire a fickó: - Hát srácok! Ha ti nem isztok sört, akkor én sem! :AD:ASD:AD:SAD:AD:ASD:ASDDDDDD