Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

eX 2006. augusztus 19. 4277 hozzászólás 32.
A vécéülõke azonnal felcsapódna, amint felkelnek róla. ezzel meg valaki milliardos lesz :D A nõk egy évben egyszer menstruálnának, a horgászidény kezdetekor. ez a kedvenc : )
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Reewus 2006. augusztus 19. 803 hozzászólás 468.
"A vécéülõke azonnal felcsapódna, amint felkelnek róla. " ez a legkirább :-D
http://vendeglatoipar.freeblog.hu/
fACE 2006. augusztus 18. 2846 hozzászólás 76.
Válasz Chaos üzenetére (#2307): Hehehehehehe :AS:DA:DA:DAS:DADDDDD Nagyon komoly! :S:DA:DA:D
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
Chaos 2006. augusztus 18. 610 hozzászólás 637.
Mi lenne, ha a férfiak lennének a világ abszolút urai? 1. A nõnapot áttennék február 29-ére. 2. A nyakkendõt nem lenne muszáj megkötni. A sliccet meg felhúzni. 3. A mellnagyobbító mûtéteket besorolnák a TB-támogatottak közé. 4. Az egyszerûség kedvéért minden nõt ugyanúgy hívnának. 5. Minden nõ allergiás lenne az aranyra, drágakövekre és a bundára. 6. A nõi orrban lenne egy speciális filter, ami elnyeli a sör-, izzadság-, és hagymaszagot. 7. Macskát kizárólag a kínai éttermek hûtõjében lehetne tartani, és a céllövöldében, mint céltárgyat. 8. Minden telefonba be lenne építve egy szerkezet, amely 10 perc után automatikusan bontja a vonalat. 9. A szalvétát fel sem találták volna. 10. A nõi mell bámulása elsõ találkozáskor szerelmi vallomásnak minõsülne. 11. Aki a belsõ sávban hatvannal megy, azt a helyszínen lelõnék. 12. A lányuk férjhez adása után az anyák egyszerûen elfelejtenék azok létezését is. Így meg lenne oldva az anyósprobléma. 13. Sörhas helyett sörizmokat növesztenének. 14. Feltalálnák azt a zoknit, amely magától megtalálja a párját,bárhol is hagyták õket a lakásban. 15. Az üzletasszonyok mindennapi viselete a bikini lenne. 16. A vécéülõke azonnal felcsapódna, amint felkelnek róla. 17. A szemeteszsákok önállóan elhagynák a házat. 18. A nõk egy évben egyszer menstruálnának, a horgászidény kezdetekor.
Would you like a Yes/No prompt? (Y/n)
Chaos 2006. augusztus 18. 610 hozzászólás 637.
xDDDD ez tetszett !!
Flooyd 2006. augusztus 18. 6866 hozzászólás 11.
Piroska megy az erdöben, találkozik a farkassal: -Én vagyok a gyorsan baszó farkas -És az fááj? - Mé? Fájt? A:D:S:S:X::SD:sa.s.sa:X::S.s.D.X:D
Nappal pihenj, hogy éjszaka nyugodtan alhass!
Xymoth 2006. augusztus 18. 2068 hozzászólás 140.
NAGY BÖLCSEKTÕL: Az a mienk amit megeszünk. Ha vak vezeti a vakot, mindketten a verembe esnek. Egyél, hogy élj, de ne azért élj, hogy egyél. Ember tervez Isten végez. Ami el tud romlani az el is romlik. Ha jól érzed magad ne aggódj, el fog múlni. Van amiben a pici a jó. Amit nem tudsz ne csináld, úgysem sikerül jól. Tévedni emberi dolog, másra kenni még emberibb. Aki utóljára nevet az valoszínûleg nem értette a poént. A dolgok csak azért javulnak meg hogy el tudjanak romlani. Bármit könnyebb szétszedni mint összerakni. Senki nem figyel rád mig nem hibázol. A padlónál nem eshetsz lejebb. A kötelet nem lehet tolni, csak húzni. Az ész bajjal jár. Essni csak lefelé lehet, felfelé soha. A lángész 1% ihlet, 99% verejték. Okos ember azt mondja amit én. Minden mulatságos míg mással esik meg.
Az alvástól éhes leszek, az evéstõl elálmosodom. Az élet szép.
Micsoda rendetlenség! Gyerünk, takarítsunk ki együtt! A ruhád ott hever a padlón! Itt állsz majd ruha nélkül, ha nem mossuk ki õket most rögtön! Mit hall a férj: Bla, bla, bla... Gyerünk! Bla, bla, bla... Együtt! Bla, bla, bla... A padlón! Bla, bla, bla... Ruha nélkül! Bla, bla, bla... Most rögtön!
- Hogyan lehet hatásosan halat fogni? - ??? - Beeteted õket dinnyével, és amikor kijönnek pisilni, elkapod õket.
KingTom 2006. augusztus 18. 1220 hozzászólás 285.
A tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok! ASSA:DASD
A titok az, hogy rosszul játssz a megfelelõ idõben.
Válasz Depresszio üzenetére (#2296): :D:::D:D::D:D:DA:SD:ASD:AS:DAS:DAS:D::D:D:D:ASD:AS:DAS:D :kocka
reV_snA 2006. augusztus 18. 3524 hozzászólás 52.
bazz :D:D
Reggel mikor felébredek, s kelet felé tekintgetek, látom, piroslik az ég alja, Lenin elvtárs lakik arra.
Pinki 2006. augusztus 18. 907 hozzászólás 407.
jóhogy kerekes bagoly odabasz D:SDAS:D:DD
Gyurmi 2006. augusztus 18. 3646 hozzászólás 47.
KEREKES BAGOLY : AS:D: SAD:SA:DSA
vaktabletta kapható , receptér'!
Depresszio 2006. augusztus 18. 926 hozzászólás 399.
A tanárnõ órán kérdezi a gyerekeket, hogy milyen állatokat ismernek. Mondanak mindenféle állatot a kecskétõl az oroszlánig. Pistike majd kiesik a padból, úgy jelentkezik. A tanárnõ felszólítja: - Na Pistike? - Kerekes bagoly. - Na de, Pistike, nincs kerekes bagoly! - De van, engedje meg, hogy bebizonyítsam! Másnap Pistike betolja rokkantkocsin pápaszemes nagyapját, és az osztály és a tanárnõ elõtt megkérdezi tõle: - Na, tata, mikor volt utoljára nõvel? - Huhú! Huhú!
reV_snA 2006. augusztus 18. 3524 hozzászólás 52.
lol van 1-2 jó azért xDD
Reggel mikor felébredek, s kelet felé tekintgetek, látom, piroslik az ég alja, Lenin elvtárs lakik arra.
Xymoth 2006. augusztus 17. 2068 hozzászólás 140.
- Az anyja szentségit, innen tényleg úgy látszik... ez üt :ASD
Twu 2006. augusztus 17. 4516 hozzászólás 28.
A hörcsög a legkirályabb állat a világon : Búzával teli pofával repül a mezõ felett, miközben egy réti sast egyensúlyoz a hátán. :D
No troll is too much for me to handle. I rehabilitate trolls, I train people. I am the Troll Whisperer.
Pinki 2006. augusztus 17. 907 hozzászólás 407.
uccsó kettõ gecibaszott jó :ASASD:ADS:SD
fACE 2006. augusztus 17. 2846 hozzászólás 76.
Két öreg székely beszéget: - Te Áron, szoktál te vizelni két szeretkezés között? - No hallod. 6 hónapig ki az isten bírná visszatartani. Ellenõr: - Jegyeket bérleteket! Móricka: - Anyád tudja, hogy kéregetsz? Kimegy a mester a feleségével, meg a segédjével diót szedni. A segédet küldik fel a fára leverni a termést, õk felszedegetik az asszonnyal. Alig kezdik el a segéd lekiállt: - Nem szégyellitek magatokat?! - Miért szégyellnénk? - kérdi a mester. - Mert itt keféltek, rendes ember ezt otthon a négy fal között intézi el. Õk hiába szabadkoznak: - Mi nem kefélünk, rosszul látod. Rendesen szedegetjük a diót. Hiába minden, a segéd csak pocskondiázza õket fentrõl, már nem is foglalkozik a dolgával. A mester berág és azt mondja: - Cseréljünk helyet! Felmászik a fára, erre a segéd irgalmatlanul elkezdi küldeni az asszonyt hátulról. Lenéz a mester és így szól: - Az anyja szentségit, innen tényleg úgy látszik... :ASD:A:SDAS:DA:DA:SDA:D:AD
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
Válasz fACE üzenetére (#2287): ez lol ASD:
toma 2006. augusztus 17. 4782 hozzászólás 22.
mindhárom pwned :kira
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Flooyd 2006. augusztus 17. 6866 hozzászólás 11.
Válasz fACE üzenetére (#2285): owned
Nappal pihenj, hogy éjszaka nyugodtan alhass!
A fiatal jegyespár éppen az esküvõjük elõtti napon szenved autóbalesetet. Mindketten meghalnak és felkerülnek Szent Péter színe elé. Ott aztán megkérdezik, hogy lehetséges lenne-e, hogy összeházasodjanak a Mennyországban? - Jól van, várjatok itt, gondolkodjatok el azon, tényleg szeretnétek-e házastársak lenni. Nemsokára visszajövök, ha még akkor is szeretitek egymást, akkor nem bánom. Eltelik hat hónap, majd Szent Péter megjelenik egy pappal az oldalán: - Na, gyermekeim, hogyan döntöttetek? - Még mindig szeretjük egymást, és szeretnénk összehzasodni! - mondja a fiú. - De azt azért megkérdezném, ha mégsem sikerül a házasság, elválhatunk? - Az lehetetlen! - mondja Szent Péter. - Hat hónapba telt, mire találtam itt fent egy papot, mit gondolsz, mikorra találnék egy ügyvédet? :ASD:AD:SAD:DDDDD:ADS:ASD::DAD:ADDD
Az átkosban János bácsit rá akarják beszélni, lépjen be a TSZ-be. Az öreg már hajlik rá, mire a beszervezõ hozzáteszi: - Néhány dolgot be kell ám adni a közösbe. - Mondjad csak, fiam - így János bácsi. - Be kell adni a lovakat. - Ha be kell, hát beadjuk. - A baromfiakat is be kell adni. - Azt is beadjuk. - A tehenet is be kell adni. - A tehenet? Azt nem adom! - Aztán miért? - Mer' az van! :SD:AD:AS:DASD:AD:A:DDDDDD:ASDA:DD:A:DSDDDDD
A románok bejelentik, hogy felépítik a világ legnagyobb stadionját. A vállalkozáshoz minden ország segítségét kérik. A felajánlások sorban meg is érkeznek minden országtól, kivéve a magyarokat. Rettentõ diplomatikusan felteszik a kérdést: -Hát ti, magyarok, mit adtok? -Mit bazzeg, a telek nem volt elég???
aBry 2006. augusztus 17. 2429 hozzászólás 106.
Válasz Gyurmi üzenetére (#2272): xD
A lehetetlen nem tény, hanem vélemény.
Válasz Kurel üzenetére (#2282): nc :ASD
Kurel 2006. augusztus 17. 1058 hozzászólás 332.
Kannibál gyerek rohan be a házba: - Éhes vagyok, éhes.. Kicsivel késõbb a kannibál gyerek rohan ki a házból: - Árva vagyok, árva.
Mindenhol jó, de legjobb a mákostészta.
Válasz QuDiX- üzenetére (#2277): A:SD:SADASDASDASDAS
KingTom 2006. augusztus 17. 1220 hozzászólás 285.
Válasz MonDee üzenetére (#2278): A:AS:DASDAS
MonDee 2006. augusztus 17. 304 hozzászólás 1245.
"Amerika legintelligensebb elnöke ugyanis az én iskolatáskámat vitte el..." xD SD:ADS:A: :ASD: nagyon nagy Egy ember és egy kutya sakkoznak a parkban. Mikor odalép hozzájuk 1 ember : uram ez fantasztikus, ez a kutya tud sakkozni? - Dehogyis tud már 5-2 re vezetek ! xD
A jobbtól kikapni nem szégyen, és sírni csak a gyõztesnek szabad! < MonDee >
Egy repülõgép zuhanni kezd. Öten vannak a fedélzeten, de sajnos csak 4 ejtõernyõ van! Az elsõ utas azt mondja: - Én vagyok Shaqueill O'Neill, az NBA legjobb kosárlabdajátékosa. A Lakersnek szüksége van rám, nem lenne fair velük szemben, ha meghalnék. Ezzel elveszi az elsõ ejtõernyõt és kiugrik a gépbõl. A második utas, Hillary Clinton azt mondja: - Az USA elõzõ elnökének vagyok a felesége. A világ legtiszteletreméltóbb nõje vagyok, New York szenátora és az USA talán leendõ elnöke. Ezzel elvesz egy ejtõernyõt és õ is kiugrik. A harmadik utas, George W. Bush azt mondja: - Én vagyok az Amerikai Egyesült Államok elnöke. Nagy befolyásom van a világpolitikában. És emellett én vagyok az ország eddigi legintelligensebb elnöke és tartozom annyival a polgáraimnak, hogy nem halok meg. Ezzel elvesz egy ernyõt és kiugrik. A negyedik utas, a Pápa, azt mondja az ötödik utasnak, egy 10 éves iskolásfiúnak: - Én már nagyon öreg vagyok. Eddig is jó emberként és papként éltem le az életemet, ezért neked adom a negyedik ernyõt. Erre a fiú azt válaszolja: - Semmi gond, az Ön számára is van egy ejtõernyõ. Amerika legintelligensebb elnöke ugyanis az én iskolatáskámat vitte el...
Rómában a Szent Péter bazilika lépcsõjén két koldus. A feljebb ülõ elõtt egy tábla: - "Szegény zsidó hivõ vagyok. Adakozzatok!" A lejjebb levõ elõtt is egy tábla: - "Szegény katolikus hivõ vagyok. Adakozzatok!" Tódul a nép kifelé a bazilikából. Megvetõen végigmérik a zsidó koldust, és mindenki tüntetõleg pénzt dob a katolikus kalapjába. Nézi ezt a magyar túrista, majd egy idõ után odamegy a zsidó koldushoz. - Mondja Uram! Komolyan gondolta azt, hogy itt, a katolikusok fellegvárában egy ilyen felirattal keresni fog valamit is? Mire a zsidó leszól a katolikusnak: - Te Kohn! Ez akar minket bizniszre tanítani?!
Kurel 2006. augusztus 17. 1058 hozzászólás 332.
Mi az, víz alatt él és senkit nem érdekel? -Szarok rája.
Mindenhol jó, de legjobb a mákostészta.
CreO 2006. augusztus 16. 1847 hozzászólás 165.
Válasz Gyurmi üzenetére (#2272): én még nem olvastam hallottam de nagyon állat :DDA:SD:ASD:ASDADS:DA
What else you gonna do on Saturday? ;)
Xymoth 2006. augusztus 16. 2068 hozzászólás 140.
Válasz Gyurmi üzenetére (#2272): :ASDASD
toma 2006. augusztus 16. 4782 hozzászólás 22.
very old:D de még mindig üt :kira
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Gyurmi 2006. augusztus 16. 3646 hozzászólás 47.
Old , de tegnap este olvastam újra , és kicsit felröhögtem :D Az osztályba tanárnéni bejelenti, hogy holnap tanfelügyelõ bácsi fog jönni és kérdezgetni fog töletek, most tegyünk egy próbát: - Ferike, neked mi a kedvenc állatod? - A kutya - És miért a kutya a kednced? - Mert szép fehérek a fogai. - És miért szépek a fogai? - Mert Darlingot eszik - Ügyes! - És neked Marcsika mi a kedvenc állatod? - A cica. - És miért a cica a kedvenc állatod? - Mert szép fényes a szõre. - És miért szép fényes a szõre? - Mert mindig kikefélem. - Ügyes! - És neked mi a kedvenc állatod Móricka? - A lepényhal. - És miért a lepényhal a kedvenced? - Mert szép lapos. - És miért szép lapos? - Mert megkúrta a bálna. - Enyje, Móricka találj ki valami mást! Másnap jön a tanfelügyelõ bácsi, Mórickához érkezik. A tanárnõ tiszta ideg. - És neked móricka mi a kedvenc állatod Móricka? - A varangyosbéka. A tanárnõ szívérõl hatalmas kõ esik le. - És miért a varangosbéka a kedvenc állatod? - Mert szép nagy gülü szemei vannak. - És miért vannak szép nagy gülü szemei? - Mert látta, hogy a bálna megkurta a lepényhalat.
vaktabletta kapható , receptér'!
Retek-Harcos 2006. augusztus 16. 4667 hozzászólás 24.
Válasz Chaos üzenetére (#2269): Imba! ( nagyon régen bevolt de ez már tényleg nosztalgia! Jó vicc!) :kira
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
KingTom 2006. augusztus 16. 1220 hozzászólás 285.
Válasz Chaos üzenetére (#2268): volt már, de attól még nagyon üt :AS:DASDAS
Chaos 2006. augusztus 16. 610 hozzászólás 637.
Bevallom nem olvastam át az egész topicot, igy csak remélni tudom hogy ez a gyöngyszem még nem lett ide bekopizva :) Új üzlet Megnyílik egy új üzlet, ahol nõk férjet vásárolhatnak maguknak.. Bejáratnál alábbi utasítás olvasható: - Üzletet csak EGYSZER látogathatják meg. - 6 emelet van, férfiak tulajdonságai emeletenként javulnak - Bármelyik férfit kiválaszthatják adott emeleten, vagy felmehetnek következõ szintre. - Elõzõ emeletre visszamenni nem lehet Egy hölgy úgy dönt, hogy kipróbálja Üzletet, és partnert keres magának. Elsõ emelet ajtaján következõ felirat várja: "Ezeknek férfiaknak van munkája" Nõ úgy dönt, hogy megnézi következõ emeletet.. Második emelet ajtaján ez áll: "Ezeknek férfiaknak van munkája és szeretik gyerekeket." Nõ továbbmegy. Harmadik emeleten: "Ezeknek férfiaknak van munkája, szeretik gyerekeket és félelmetesen jóképûek" Wow, gondolja nõ, és továbbmegy. negyedik emeleten: "Ezeknek férfiaknak van munkája, szeretik gyerekeket, félelmetesen jóképûek és segítenek házimunkában" Hihetetlen, gondolja nõ, nehezen áll ellen kísértésnek, de valami arra készteti hogy továbbmenjen. Az ötödik emelet: "Ezeknek férfiaknak van munkája, szeretik gyerekeket, félelmetesen jóképûek, segítenek házimunkában és romantikusak!" Úgy dönt, hogy benyit, de utolsó pillantban megtorpan és felmegy a hatodikra. Ajtó ezt találja: "Ön a 31.456.012-es számú látogató. Ezena szinten nincsenek férfiak, csak azért van, hogy bebizonyítsuk, hogy nõk sosem elégedettek. Köszönjük látogatást. Utca szemközti oldalán egy hasonló üzlet nyílik, ahol férfiak kereshetnek maguknak asszonyt. Elsõ emeleten vannak nõk akik szeretnek dugni Másodikon nõk akik szeretnek dugni, és nem bánják ha férjük idõnként elmegy sörözni cimbikkel. Harmadik, negyedig, ötödik, hatodik emeleten még SENKI sem járt.... xDDD
Xymoth 2006. augusztus 15. 2068 hozzászólás 140.
A:SD:A:DAS
Xymoth 2006. augusztus 15. 2068 hozzászólás 140.
Ex C00los
KingTom 2006. augusztus 15. 1220 hozzászólás 285.
Válasz licvidacion üzenetére (#2264): nem kell idézni az összes szart, hanem lehet válaszolni is, a smileykbõl meg elég 5 db, ha több akkor kiszerkesztik
licvidacion 2006. augusztus 15. 91 hozzászólás 3007.
[quote=QuDiX- írta(#2261)]>Sziasztok, Bence vagyok, és buntudatom van, mert nem továbbítottam kb. 50 >milliárd körlevelet, amit >olyan emberek küldtek, akik tényleg elhiszik, hogy ha továbbküldik, akkor >egy szerencsétlen >dél-amerikai gyermek, akinek melle tt a homlokára, elég pénzt gyujthet a >mutétjére, még mielott a >szadista, pénzéhes szülei eladnák egy vándorcirkusznak. Te tényleg >elhiszed, hogy Bill Gates >mindenkinek (neked is) 1000 dolcsit fog adni, ha továbbítod a levelét? Hová >süllyedhetünk még? Na >nézd csak Ha legördítem ezt az oldalt és kívá k egyet, akkor a Playboy >összes cicáját >megtöcskölhetem tíz é visszame leg Micsoda baromság. > >Lényegében arról van szó, hogy mindenki bekaphatja a bal nagylábujjamat, >akinek nincs jobb dolga, >mint ostoba láncleveleket továbbítani nekem. Lehet, hogy az éjszaka leple >alatt eljön értem a go sz >körlevél-manó és álmomban seggbekúr, csak azért, mert félbeszakítottam egy >láncot, amelyet Szent Péter >kezdett el Krisztus után 5-ben, és ebbe az országba törpenövésu >zarándokokkal érkezett a húsvéti >körmenettel. Le van szarva. >Berki üzenete: >Ha már továbbítasz valamit, legalább küldjél valami minimálisan >szórakoztatót! Az olyan típusú emileket, mint "küldd ezt tovább a 10 >legjobb barátodnak, és akkor ez a >nyomorult, szerencsétlen embercsökevény valahogy majd kap két fillért >valami "mindenható lénytol", na >ezeket már kb. 900-szor láttam > >Kurvára nem érdekel. Mutasd meg, hogy intelligens vagy és gondold végig >hogy mihez járulsz hozzá >ezekkel a levelekkel. Feltehetoleg a saját népszerutlenségedhez. És akkor >mit csinálj, ha olyan >levelet kapsz, amely életveszéllyel, vagy szerencsétlenséggel fenyeget most >és mindörökké? >TÖRÖLD LE! Ha vicces, küldd tovább. Ne bosszantsd föl az embereket azzal, >hogy buntudatot ébresztesz >bennük valami fogatlan botswanai leprás iránt, akit 27 éve odakötöztek egy >döglött elefánthoz, >és PONT az az öt forint fogja megmenteni, amit akkor kaphat meg, ha >továbbküldöd ezt a levelet, >de azonnal. > >Most pedig küldd tovább ezt a levelet mindenkinek akit ismersz, különben >holnap reggelre fogakat >növeszt a nadrágod és szétmarcangolja a nemi szervedet[/quote] :kira :kira :kira :kira :kira :kira :kira :kira :kira :kira :kira :kira :kira :kira
Twu 2006. augusztus 14. 4516 hozzászólás 28.
SAD:AS:DAS:DASD
No troll is too much for me to handle. I rehabilitate trolls, I train people. I am the Troll Whisperer.
nkA 2006. augusztus 14. 3766 hozzászólás 44.
eX még mindig szerény.
"Sokan keresik a fekete macskát a fullsötét szobában, pedig tudják, hogy nincs is ott."
Pinki 2006. augusztus 14. 907 hozzászólás 407.
>Sziasztok, Bence vagyok, és buntudatom van, mert nem továbbítottam kb. 50 >milliárd körlevelet, amit >olyan emberek küldtek, akik tényleg elhiszik, hogy ha továbbküldik, akkor >egy szerencsétlen >dél-amerikai gyermek, akinek melle tt a homlokára, elég pénzt gyujthet a >mutétjére, még mielott a >szadista, pénzéhes szülei eladnák egy vándorcirkusznak. Te tényleg >elhiszed, hogy Bill Gates >mindenkinek (neked is) 1000 dolcsit fog adni, ha továbbítod a levelét? Hová >süllyedhetünk még? Na >nézd csak Ha legördítem ezt az oldalt és kívá k egyet, akkor a Playboy >összes cicáját >megtöcskölhetem tíz é visszame leg Micsoda baromság. > >Lényegében arról van szó, hogy mindenki bekaphatja a bal nagylábujjamat, >akinek nincs jobb dolga, >mint ostoba láncleveleket továbbítani nekem. Lehet, hogy az éjszaka leple >alatt eljön értem a go sz >körlevél-manó és álmomban seggbekúr, csak azért, mert félbeszakítottam egy >láncot, amelyet Szent Péter >kezdett el Krisztus után 5-ben, és ebbe az országba törpenövésu >zarándokokkal érkezett a húsvéti >körmenettel. Le van szarva. >Berki üzenete: >Ha már továbbítasz valamit, legalább küldjél valami minimálisan >szórakoztatót! Az olyan típusú emileket, mint "küldd ezt tovább a 10 >legjobb barátodnak, és akkor ez a >nyomorult, szerencsétlen embercsökevény valahogy majd kap két fillért >valami "mindenható lénytol", na >ezeket már kb. 900-szor láttam > >Kurvára nem érdekel. Mutasd meg, hogy intelligens vagy és gondold végig >hogy mihez járulsz hozzá >ezekkel a levelekkel. Feltehetoleg a saját népszerutlenségedhez. És akkor >mit csinálj, ha olyan >levelet kapsz, amely életveszéllyel, vagy szerencsétlenséggel fenyeget most >és mindörökké? >TÖRÖLD LE! Ha vicces, küldd tovább. Ne bosszantsd föl az embereket azzal, >hogy buntudatot ébresztesz >bennük valami fogatlan botswanai leprás iránt, akit 27 éve odakötöztek egy >döglött elefánthoz, >és PONT az az öt forint fogja megmenteni, amit akkor kaphat meg, ha >továbbküldöd ezt a levelet, >de azonnal. > >Most pedig küldd tovább ezt a levelet mindenkinek akit ismersz, különben >holnap reggelre fogakat >növeszt a nadrágod és szétmarcangolja a nemi szervedet
Retek-Harcos 2006. augusztus 13. 4667 hozzászólás 24.
ezt a topicot is neked koszonhetjuk :) :kira
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^