Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

Fire_Shaman 2009. november 14. 5883 hozzászólás 14.
lehet nem üti meg a mércét..de hátha(ha mégse nem kell a flame kössz :D) : bejelölt vmi pesti csaj iwiwen, hát a fasz tudja ki ez életembe nem láttam meg ilyen neve van h " xY. boroka"..:D elutasítom erre jön a válasz: Hülye fasz miért nem jelölsz vissza? Nem ismersz meg? Dezsõõõ ??? :D
ez a replay kb olyan mint amikor haver részegen bement a rendõrségre és feljelentette magát :DDDDD chatan
toma 2009. november 12. 4782 hozzászólás 22.
Válasz eX üzenetére (#10355): btw olvastam egy ilyet h "Kérek egy Happy Milf menüt, narancsbõrrel, majonézt nem, az van..." AS:DS:
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Scarface 2009. november 11. 657 hozzászólás 567.
Peti(*) üzenete: am amszterdam kurva jó hely, iszonyat sokat söröztünk.. húgom is ivott, bazeg:D csak uccsó este kicsit szarul sült el:( tschyllagh #02 (tisk-tisk) üzenete: mer? Peti(*) üzenete: el se tudod képzelni, milyen égés találkozni a saját apáddal egy bordélyházban.... tschyllagh #02 (tisk-tisk) üzenete: hát szar lehet... de remélem tõled azért nem fogadott el pénzt :D Peti(*) üzenete: anyád B üzenete: durva volt egyik nagyobb fonok beszolt h hat na illene borosta nelkul dolgozni B üzenete: és én ránéztem a p***y lányára akinek érdekes bajuszfélesége volt B üzenete: p***y rámnézett B üzenete: najo akkor gabornak mondjuk jol all a borosta, maradhat
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
cc 2009. november 11. 1142 hozzászólás 309.
Válasz scottee üzenetére (#10356): kurvajó :D
Check out my doubles
toma 2009. november 11. 4782 hozzászólás 22.
Válasz eX üzenetére (#10355): Válasz scottee üzenetére (#10356): adom nekik :DDD Válasz .eYe üzenetére (#10360): ?
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Mark 2009. november 11. 1728 hozzászólás 178.
Válasz eX üzenetére (#10355): Válasz scottee üzenetére (#10356): nálam mindkettõ kiverte a biztosítékot :D
JET JAGAAAR!
_eYe 2009. november 11. 451 hozzászólás 877.
Noob Általánosságban A noob egy kifejezés mely a newbie-ból ered, magyarul olyan emberekre vonatkozik akiknek egy adott témakörrõl fogalmuk sincs, és könnyedén legyõzhetjük õket minden kategóriában. A noob kifejezés többféle formában terjed: noob, n00b, nub, nublet, noobcake, noobzor, übernoob stb. Beszédben a következõképp használjuk: "De noob vagy!!!" "Hogy te mekkora n00bcake vagy!" "sry srácok noob vok ma" "Jaj öcsém te noob vagy a javából" A noobok fõleg az online játékokban tûnnek fel, ezért ezt a vállfajt fogjuk közelebbrõl megnézni. Hogyan döntsük el hogy valaki noob? Nos a következõ szituációk állhatnak fent, ha egy noobbal van dolgunk: - Képtelen az adott feladat végrehajtására - Nem tudja a játék lényegét - Nem tudja hogyan kell kezelni a játékot - Neveletlen, idegesítõ, és olyanokat kiált a játékban hogy "überh4xorzomgwtfnubletzorz" Mit tegyünk ha noobbal van dolgunk A noob nagyon veszélyes faj érdemes résen lenni! Több lehetõségünk van: - Azonnal kikapcsoljuk a gépünket mielõtt hozzánk tudna szólni - Gyorsan megverjük hogy ne kerüljünk közelebbi kontaktusba vele - Hozzunk egy palacsintát és takarjuk le vele a monitort - Sietve törjük meg a téridõ kontinumot és váltsunk idõsíkot
Malcut^Theory gogo Malcut.
iA-KeKs 2009. november 11. 4264 hozzászólás 33.
Válasz paradoX üzenetére (#10357): spam :noo :noo :noo Válasz eX üzenetére (#10355): :X:D:AS:D:A:DA:SDA:D:AS:S:AD:S:D D:AS:D:D:D::DD
Nem vok pedo, csak türelmetlen - by csé
Spelp 2009. november 11. 14691 hozzászólás 1.
Válasz scottee üzenetére (#10356): szerintem még nem volt, és kiváló minõségû megismerkedés:D
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
paradoX 2009. november 11. 4067 hozzászólás 37.
Válasz eX üzenetére (#10355): :DDDDDDDDDDD.d:D.D.D:Das.:SD:D:D:D:D
MinD You!
scottee 2009. november 11. 3931 hozzászólás 40.
Ha volt már, akkor sry: Barni: sziaa Barni: remélem nem zavarok Lili: szia Lili: nem Lili: kivagy? Barni: én kértem el még múlthéten myvipen az msned csak azóta nem sok idõm volt géphez ülni Barni: szal Barni vagyok :D Lili: ja igen Lili: szia Lili vagyok :) Barni: na csak azért vettelek föl, mert nagyobb tételben adnék el krumplit meg hagymát, érdekelt vagy a dologban? esetleg rokonoknak, barátoknak...
Rambo? Az egy buzi...
eX 2009. november 11. 4277 hozzászólás 32.
bangkokcharlie: Ma egy tanítványom az angol tesztjében a "középkorú" szó angol megfelelõjeként szemrebbenés nélkül beírta: milf :DAS
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Flooyd 2009. november 10. 6866 hozzászólás 11.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#10352): 2012 címü film nekem 10percig tartott, istentelenül szánalmas egy alkotás, amikor esnek ki a vulkánból a kövek és így csapódnak közéjük áááááá :FSD:!:SD!:D Ebbe a topikba való film, hiszen egy nagy vicc :(
Nappal pihenj, hogy éjszaka nyugodtan alhass!
AT_Andrew 2009. november 10. 1246 hozzászólás 278.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#10352): ha megnezem azt a szart biztos azert hogy megtudjam ezekbol mik lesznek benne:D:D:D:D már azert is!!:D
iam sorry i cant hear you over the sound of how awesome i am!
Egyik pajtásommal a 2012 filmbemutató elött megprobáltuk elképzelni a sztorit(MSN).::D I say: na de komoly dé says: majd péntek, hívlak még I say: remélem nem I say: amugy már megvan a 2012 leszedtem I say: de nem nézem meg. dé says: béna úgy dé says: nagyban kell dé says: hisz világpusztítós I say: nem nézem nyugi I say: és amerika összes jellegzetes épület leomlós? dé says: jaja I say: elvált apuka egyedül neveli siros kislányós? aki végül a katasztrofa elött beleszeret az exébe? dé says: tuti vmi ilyesmi I say: és halhatatlan kocsival mennek mogottük meg igy reped ketté a föld dé says: jaja de mi a francért dé says: azt hittem sikerüél nekik vmi ütõsebb sztorit... mááá megint egy család dé says: vmi más legyen má I say: ilyen nagy dugó , utat utat , gyerünk kicsim ne nézz oda irány a reptér, de elötte szemtanui lesznek egy rablásnak és majnem kinyirnak de egy zsaru is velük lesz? I say: kajak sablon dé says: hehe tényleg. I say: hol van anyu? ne sirj mindjárt itt lesz BUMMMMMM ááááááááá futás dé says: hehe dé says: jaja dé says: MEGINT MINDEN SZÉP LESZ dé says: ÚGY MINT RÉGEN dé says: KÉPZELD AZT HOGY JÁTSZUNK KINT A KERTBEN dé says: blablabla dé says: és persze közel kerülnek az elnökhöz I say: és a végén az amerikai elön tart egy beszédet hogy hibázot de mostmár belátja I say: és a romok fölött ott fuj a szél egy megtépázott amerikai zászlót dé says: dé says: ajj :D I say: dedede mittaláltam kiii I say: tod a felesége ápolonö a korházban I say: és soka sérült és igy tulorázik I say: és hivjaa férjét foglalt a vonal drágám drágám hallo. dé says: hehe ja és dé says: MARADNOM KELL. dé says: NEKEM ITT AH ELYEM, ITT VAN DOLGOIM I say: és mérgesen KÜLDJENEK EGY HELIKOPTERT !! I say: nem tudunk az összes foglalt I say: SZEREZZENEK VALAHONNAN dé says: hehehe dé says: tuti ez lesz dé says: és akkor találkoznak tuti vmi titkolt ellenálással I say: meg tod ilyen kor megya boltrablás meg káosz dé says: jaja dé says: de õket engedik hogy menjenek a kocsival I say: persze az elnök lány a éppen a new yorki golfpáján golfozik amikor kiemelkedik mellette egy vulkán I say: és limoval menekülnek I say: és ilyen sérülttek közé kerül és igy tod undorodva jár. dé says: ja és kiderül hogy az elnök emberei ezt elõre tudták de nem szóltak neki mert féltek a következményektõl dé says: jaj de aztán rájön hogy mi maradt ki az életébõl I say: DE MI LESZ KINÁVAL HA MEGLÁTJÁK I say: igen :D I say: és lesz tábori korház ahol sokan lesznek és sérültek és ott véres orvosi köpenyben full sminkkle meg egy két korommal az arcán osztja az észt a feleség I say: amikor is jön egy HUMMER valami görény ezredessel és ugat hogy a sérülteket hagyják hátra. dé says: meg egy nagyszájú újgazdag akinek MUSZÁJ meghalnia I say: igy a koffer pénze kicsusszan utána megy és kitör alatta a föld I say: Jim gyere már mindjárt leszakad a hid, mindjárt Tom mindjárt csak elérem a táskáááááááááá pfsaspfpaspfpafpaspfasfasffccccsszszzszs.... dé says: dé says: :D I say: meg lesz olyan is hogy 50 es éveiben járo erös munkás apa lányával ,igy ilyen 50 tonnás gerenda ráesik a többiek meg igy 3 ra megprobálják leszedni I say: lányom hagyjatok itt szeretlek I say: nee apa ne I say: Sarah mennünk kell. I say: közben igy szikráznak a kábelek a liftben dé says: I say: és ne hagyjuk ki hogy a 1000 egymásra torlodott kocsi tetejére áll és a kis csoportnak elöadást tart hogy északra kell menni mert ott még van esély, de van egy katona aki asztmondja hogy ott a biztos halál vár rájuk ezért 30 emberrel nekivág a másik utnak, persze sose térnek vissza dé says: :D dé says: nem nem dé says: AZ EGYENLÍTÕ FELÉ dé says: de figyeld meg hog elfogják baszni a sztorit I say: tudod vannak ilyen hajok amikbe sok 10000 ember fér majd igy megy a tolakodás, és a föszereplo arc meg a lány a nem férnek fel, és lesz egy GONOSZ NÉGER AKI NEM ENGEDI FEL A CSÖVESEKET , és a hajot 5 perc után egy 200 méteres szököár eltünteti dé says: tuti lesznek ilyenek, meg hogy a tudosítót elüti valami fémdarab I say: jaja I say: mint a holnapután I say: igy a forgoszél lehuzza a helikoptert dé says: de lesz benne egy okos aki megmondja a tutit figyeld meg I say: ja I say: igy amikor meglátja mi lesz kiejti a NASA-s kávésbögréjét ami lelassitva széttörik I say: xD dé says: xd igen mint az armageddonban
Miért nem lanon szóltál be? Azért mert akkor nem csak a kupát de a fogaidat sem viszed haza? By fACE :DDD
Mark 2009. november 9. 1728 hozzászólás 178.
Válasz Mefi- üzenetére (#10349): csávó feje mellé mehetne innen az utolsó szövegbuborék: http://napirajz.hu/files/csodabacsi.jpg
JET JAGAAAR!
paradoX 2009. november 9. 4067 hozzászólás 37.
Válasz jiha9 üzenetére (#10348): a vicc vége az hogy: neeem te hülye, az egy fejjel magassabb
MinD You!
Mefi2- 2009. november 9. 1327 hozzászólás 261.
Válasz .eYe üzenetére (#10347): http://www.sk-gaming.com/photo/179613 ez a kép igy mi? :D
Bye bye w3 , Új korszak kezdõdik :) sc2 gogo
jiha9 2009. november 9. 837 hozzászólás 440.
2 rendõr megy a sineken, találnak egy levágott fejet. Egyik megemeli a hajánál fogva, és megszólal: -Te ez nem a Béla? -Hülye vagy, az nemvolt ilyen magas! :kira
vakok vagytok mind.
_eYe 2009. november 9. 451 hozzászólás 877.
http://www.sk-gaming.com/album/36764 nem tom hova rakjam,de ezt meg kell osztanom :D a virtus cs 1.6 osok lanon és mások velük :) sztem poén,én játszaní nem tudnék így :D ,megértem hogy telejsíteni kell,de akkor is nehéz koncentrálni így :D
Malcut^Theory gogo Malcut.
eX 2009. november 9. 4277 hozzászólás 32.
Válasz Rosi üzenetére (#10345): D:AS:D:AS:+
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Rosi 2009. november 8. 1904 hozzászólás 155.
Nekem ezen sorok olvasásánál kellett megkapaszkodnom: -Hogy hívják az úszni tanuló helyszínelõt? -Dévid Karúszó :DDD
Soha senkit ne becsülj le - így magadat sem.
toma 2009. november 8. 4782 hozzászólás 22.
Válasz iNSeCt.CorpSe üzenetére (#10341): jóó, nem ismertem:DD
paradoX 2009. november 8. 4067 hozzászólás 37.
Válasz iNSeCt.CorpSe üzenetére (#10341): nagy klasszikus !! :D
MinD You!
Flooyd 2009. november 8. 6866 hozzászólás 11.
Válasz iNSeCt.CorpSe üzenetére (#10341): :DDDD
Bármit is csinált a férj az ágyban, felesége sose érte el az orgazmust. Mivel a zsidó törvények szerint az asszonyoknak jár a szexuális öröm, úgy döntöttek, hogy megbeszélik a rabbival. A rabbi meghallgatta történetüket, simogatta szakállát, és a következõt javasolta: Bérelj fel egy fiatalembert. Amíg ti ketten szeretkeztek, a fiatalember lengessen felettetek egy törülközõt. Ez segít majd a feleségednek, hogy fantáziáljon, és ez majd eljuttatja az orgazmusig. Hazamentek és követték a rabbi tanácsát. Fel is béreltek egy fiatalembert, hogy lengesse felettük a törülközõt, miközben szeretkeznek. Ez azonban nem segített, és a feleség továbbra is elégedetlen maradt. Kételyükkel visszamentek a rabbihoz. Rendben - mondta a férjnek - cseréljetek. Most a fiatalember szeretkezzen a feleségeddel és te lengesd felettük a törülközõt. Megint megfogadták a rabbi tanácsát . Hazamentek, és ismét felbérelték ugyanazt a csinos fiatalembert. A fiatalember lefeküdt az ágyba az asszonnyal, a férj pedig lengette a törülközõt. A fiatalember nagy odaadással végezte dolgát, és a feleség hihetetlen, világrengetõ és fültépõ orgazmust élt át. A férj ekkor elmosolyodott, a fiatalemberre nézett, és diadalittasan megszólalt Na látod, te hülye! IGY kell lengetni a törülközõt!!
Fire_Shaman 2009. november 7. 5883 hozzászólás 14.
Válasz SipKa üzenetére (#10339): :W!:ASD:SA :DDD
ez a replay kb olyan mint amikor haver részegen bement a rendõrségre és feljelentette magát :DDDDD chatan
SipKa 2009. november 6. 476 hozzászólás 817.
:ASD: szakadtam:D Cigány elmegy a falujából seftelni.Eltelik 1-2 év mire összeszed annyi zsozsót,hogy tud venni egy új,hatalmas Mercedest. Elindul vele hazafelé,de a falujuk határában defektet kap.Nincs mit tenni,elõszedi a szerszámokat,és neki áll szerelni a kereket.éppen arra jön a haverja: -Szevasz Gazsi,mit csinálsz? Mire õ: -Nem látod Lajos?,leveszem a kereket! Lajos lehajol,felvesz egy téglát,belevágja a szélvédõbe: - Na,akkor én meg kiveszem a rádiót!
-=< S i p K a >=- Mond meg a neved és megmondom ki vagy.
chathan 2009. november 6. 1198 hozzászólás 291.
Válasz CreO üzenetére (#10336): :D :D :DS :D
"-btw mi az a lyon? milyen ország?" "-müchen mellett van lengyel határnál" -"lol, télleg... ilyenkor letagadnám h földrajz érettségim van" by loc/flooyd
Flooyd 2009. november 6. 6866 hozzászólás 11.
Válasz toma üzenetére (#10334): nagyszínpad :DD
CreO 2009. november 6. 1847 hozzászólás 165.
- Az ember Ádámtól és Évától származik - mondja a tanárnõ a gyerekeknek. - De tanár néni, nekem apukám azt mondta, hogy a majomtól származunk! - Igen, Lakatos Gazsi, de most nem rólatok volt szó... sírok :DDDDD
What else you gonna do on Saturday? ;)
Spelp 2009. november 6. 14691 hozzászólás 1.
Válasz toma üzenetére (#10334): Válasz SipKa üzenetére (#10331): Jók :D:D
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
toma 2009. november 5. 4782 hozzászólás 22.
ket rendõr bemegy a mekibe. - kerek egy shake-et! - en meg egy astalt! A:D+:SAD:D
Fire_Shaman 2009. november 5. 5883 hozzászólás 14.
Válasz SipKa üzenetére (#10331): ::FSA:DSA:D
chathan 2009. november 5. 1198 hozzászólás 291.
Válasz SipKa üzenetére (#10331): :D :D :D
"-btw mi az a lyon? milyen ország?" "-müchen mellett van lengyel határnál" -"lol, télleg... ilyenkor letagadnám h földrajz érettségim van" by loc/flooyd
SipKa 2009. november 5. 476 hozzászólás 817.
antik A tanár nincs megelégedve az elsõsök szellemi színvonalával, ezért gúnyosan így szól hozzájuk: - Kérem, aki idiótának érzi magát, az álljon fel! Nagy csend, mindenki ülve marad. Egyszer csak egy fiatalember óvatosan feláll. - Nos, maga úgy gondolja, hogy rászolgált az idióta elnevezésre? - kérdi a tanár gúnyosan. - Az igazat megvallva nem, de nem bírtam nézni, hogy a tanár úr egyedül álldogál.
-=< S i p K a >=- Mond meg a neved és megmondom ki vagy.
ComputerSC 2009. november 5. 2786 hozzászólás 82.
Válasz Nightmareprince üzenetére (#10329): Válasz Nightmareprince üzenetére (#10326): ... Légyszi próbáld meg normálisabban megfogalmazni ezeket, mert egész jó vicceknek tûnnek, de teljesen elrontod õket.
The bestest topic killer ever.
3 szõke nõ találkozik és elkezdenek dicsekedni .1:Mi idén Horvátországban voltunk nyaralni. 2: Az semmi én kaptam a férjemtõl egy ferrarit. 3:Az én férjemnek akkora farka van,hogy 13 papagáj tud ráállni egymás mellé 2 lábon. Aztán az 1. elmondja az igazat:Na jó hazudtam nem is voltunk külföldön csak a mamánál.2:Na jó nekem se ferrarit vett hanem egy opelt. 3:Na akkor én is bevallom,hogy hazudtam mert a 13. papagáj csak féllábon áll.
jiha9 2009. november 4. 837 hozzászólás 440.
Felszáll a helyi járatra egy perverz férfi, s meglát egy csinos apácát. Amint leszáll az apáca odamegy és megkérdezi a sofõrt, tud e valamit a nõröl. Kiderül hogy vasárnaponként mindig imádkozik a temetõbe 20:00kor. Gondol a férfi egy merészet, és Jézusjelmezbe elmegy a temetõbe vasárnap nyolcra. Csakugyan ott találja imádkozva. Aztmondja neki: -Én vagyok Jézus, és most magamévá teszlek! -Jólvan, de én csak hátulról engedem. - egyezik bele. Aktus után ledobja a jelmezt a férfi, s vigyorogva kijelenti: -Haha, nemis Jézus vagyok hanem egy férfi a helyi járatról! -Haha, énmeg a buszsofõr vagyok!
vakok vagytok mind.
Válasz fACE üzenetére (#10322): Tisztellek becsüllek!4 :D
Csávót megállítják a határon.2 határõr odamegy és mondja neki,hogy ezen a napon õ vezetett a legbiztonságosabban ezért kap 50.000 forint jutalmat.Megkérdezik mire fogja költeni,erre a vezetõ:talán leteszem a jogsit.Megszólal a mellette ülõ felesége ne is figyeljenek rá biztosurak amikor be van baszva mindig össze-vissza beszél.Hátulról szól az anyós:Mondtam én hogy nem a lopott kocsival kellet volna jönni.Végén kiszáll egy turbános csávó a csomagtartóból és kérdezi?Ez már a határ? Remélem tetszik,én élõben hallva szakadtam rajta
ArcsiBald6 2009. november 4. 808 hozzászólás 464.
Válasz fACE üzenetére (#10322): már nem Balázs hanem kuki vagy kuqi vagy quki vagy quqi, a lényeg hogy az a buzigyerek. De amúgy élvezetes nap lehetett :D
Válasz Twu üzenetére (#10323): ezért fizetik!
Haters Gonna Hate
Twu 2009. november 4. 4516 hozzászólás 28.
van egy fajta türelmed, én már ráborítottam volna az egész hálozatot
No troll is too much for me to handle. I rehabilitate trolls, I train people. I am the Troll Whisperer.
fACE 2009. november 3. 2846 hozzászólás 76.
Ez ma történt velem, szerintem erõsen ebbe a topicba illik: Küldtek hozzám egy új kollégát, hogy oktassam be. Nem is volt addig probléma, amíg odafordult hozzám és megkérdezte, hogy "Gyõr az Tiszántúl ugye?" :D Jujj mondom: "Arany barátom, itt folyik a Tisza?" "Öhh hát nem az talán kicsit arrébb van" . Hát igen, úgyhogy nyomtattam neki egy Magyarország térképet, amin a fõbb településeket megjelöltem neki. :) Kis idõ múlva egy új hölgy kolléga fordult hozzám azzal, hogy nem tudok neki adni egy számológépet? Kissé ledöbbentem, hiszen ott ült a számítógép elõtt. Szépen közöltem vele a tényt, hogy a számítógépen talál, biztos errõl megfeledkezett. Teljesen megvilágosodottnak tûnt és boldogan visszaült. Egy darabig a keze nem mozdult és látszott rajta, hogy kissé kellemetlenül érzi magát. Odamentem hozzá megnyitottam neki. Vadul elkezdett pötyögni és azt mondta hogy ez elromlott. Bevallom férfiasan nem tudtam megállni, hogy a következõket ne mondjam neki: "Biztos kifogyott az elem." A kollégák elkezdtek sikongatva röhögni mikor a csaj nekiállt vizsgálni a monitort és a házat, elemet keresve. Láttam, hogy nehéz esettel van dolgom, de ekkor már vadul nézegettem hát hogy ha találok egy rejtett kamerát. :D De aztán se kamera se pezsgõ, csak a "rideg" valóság. Megnyomtam a num lock-ot és már is tudta írni a számokat. A kálváriám azonban még nem ért véget itt. A következõ problémát vetette fel nekem a hölgy:"És ezzel lehet összeadni és ha igen hol?" Tudtam, hogy nem szabadulok egy könnyen, így ott maradtam vele végig amíg az összes mûveletet (kis segítséggel) elvégzi és a végén "le ENTER"-eztem, hogy a valós eredményt lássa. :P A kollégáknak szereztem egy jó napot az biztos, és sajnos az is, hogy a történet végén nem jött a Balázs a pezsgõvel. :)
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
Mefi2- 2009. november 3. 1327 hozzászólás 261.
Válasz toma üzenetére (#10319): :D adja!
Flooyd 2009. november 3. 6866 hozzászólás 11.
Válasz NaB üzenetére (#10310): D:S:D:FD:!.ds4.
toma 2009. november 3. 4782 hozzászólás 22.
csiga és a teknõs mennek egymás mellett, csiga megszólal: "jaj, de jó hogy ilyen lassan haladunk!" majd néhány perc múlva ismét megszólal: "jaj, de jó hogy ilyen lassan haladunk!" sokadszori ismétlés után a teknõs megunja a témát és megkérdezi: "te csiga, miért örülsz ennyire hogy lassan haladunk?" mire a csiga: "mert rossz irányba megyünk!" elég szar poénnak tûnik, de diskurzuselemzés közepén nagyon tönkretett .D:D:DAS:D:ds
Mefi2- 2009. november 2. 1327 hozzászólás 261.
Válasz CreO üzenetére (#10316): ANYÁM!! XD ez sirat. :kira
eX 2009. november 2. 4277 hozzászólás 32.
Válasz CreO üzenetére (#10316): :D
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..